Maak nu een proefrit in de Volvo 343 'VOUVO mm Koningin Juiiana doet afstand lichtgewicht 499-1 -cons Rabobank B den Engelsman-van Driel W. Rikken bv. in openluchtbad in seizoen 1980 Vechtlust Good-Luck Automobielbedrijf A. A. Bloldand B.V. Molenweg 14, Middelharnis, tel. 01870-2134. ZEEUWSE WANDELINGEN NU rmet vrije 1 _l arm I e*\,véiie.!éhi's'M e bedrijven Feestprogramma Middelharnis naaimachine Douchen heeft heel wat voordelen Het verwijderen van vlekken Feestprogramma Stellendam Feestprogramma Dirksland Kon. Onderscheiding voor muzikant Abr. Hagens Algemene vergadering van de Rabobank te NIEUWE TONGE Hierdoor roept de Coöperatieve Kabobank „Nieuwe Tonge" W.A. haar leden op tot het bijwonen van de alge mene vergadering die gehouden wordt op maandag 19 mei 1980 om 20.00 uur in „Ons Dorpshuis". Verkorte agenda 1. Opening 2. Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3. Notulen vorige vergadering 4. Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5. Balans en winst- en verKesrekening 1979 6. (en 6a) Bestuursverkiezing 7. (en 7a) Verkie2ang Raad van Toezicht 8. Mededeüiigen 9. Rondvraag 10. Sluiting De volledige agenda, alsmede de jaarrekening over 1979 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, L. van 'Ejs, voorzitter J. H. van Strien, secretaris geld en goede raad Kledingmagazijn Voorstraat 15 SINT ANNALAND Tel. 01665 - 2490 - 2721 STEEDS GROTE VOORRAAD JN mantels, japonnen, pakjes, blousen, rokken, herenkostuums en kombinaties IN VELE GEDEKTE KLEUREN Speciaal adres voor rouwgevaUen en aan huis te ontbieden. |Uw huis verkopen? TAMBOER Eerste zwemwedstrijden in Stellendam KORFBALNIEUWS beloond Gevoelig verlies DBGC Kroningsliedje uit 1898 Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Dinsdag 29 aprU 1980. AV114 DANKBETUIGING Hiprbii wil ik iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven dat ik ondervonden heb bij mijn verblijf In het ziekenhuis en bij nujn thuiskomst. Anneke Trommel Stad aan 't HaringvUet, april 1980 In de meeste gevallen is het zo, dat er een nieuwe vorst komt als de oude gestorven is. Vandaar'de dikwijls ge- gebruikte uitdrukking: „De koning is dood, leve de koning!" En met deze laat ste woorden bedoelt men dan: leve de nieuwe koning. Toen prinses Juliana in 1948 de rege ring aanvaardde, was dit niet het geval. Haar moeder koningin Wilhelmina leef de nog. Toen ze op 12 mei van dat jaar aankondigde dat ze het voornemen had op haar 68e verjaardag (31 aug. 1948) afstand te doen sprak ze over achter uitgang van krachten en overgrote ver moeienis. In die tijd is prinses Juliana zelfs een paar maanden regentes ge weest, dan kon de Koningin wat uitrus ten. Koningin Juhana heeft in haar toe spraak ook gesproken over het ouder worden en vermindering van krachten. Zij wacht nu met haar terugtrekking tot haar 71e verjaardag. Afstamming Meestal denkt men dat ons tegen woordige Oranjehuis regelrecht afstamt van prins Willem I, de oudste zoon van Juliana van Stolberg en Willem van Nassau-Dillenburg, de vader des vader lands. Dat is echter niet het geval, ten minste niet in de mannelijke lijn. Na de dood van prins Willem (1584) volgde Maurits op, maar deze is nooit getrouwd geweest, had wel een paar onechte kin deren, maar deze kwamen niet in aan merking voor de opvolging. Opvolger is de andere zoon van prins WUlem, Frederik Hendrik, getrouwd met Ama- lia van Solms. Hun zoon Willem II was getrouwd met een Engelse Stuart en is jong gestorven. Ougevolgd door Willem III, eveneens gehuwd met een Stuart, is zelfs koning van Engeland ge worden. Maar ze hadden geen kinderen in de mannelijke linie en het geslacht is uitgestorven. We komen nu terecht bij de volgende zoon van Juliana van Stolberg, Jan van Nassau. Zijn nakomelingen zijn stad houder van Friesland geworden. In 1747 hadden we in Holland en Zee land na de dood van Willem III in 1702 geen stadhouder meer aangesteld. In genoemd jaar echter, toen de Fran sen het ons lastig maakten, werd de Friese stadhouder Willem Karel Hen drik Friso tot dat ambt uitgeroepen over ons gehele land, te beginnen bij Veere. Hij werd Willem IV, Zijn zoon Willem V en toen kwamen de Fransen. Daarna hebben we de drie koningen Willem gehad. Toen Willem III in 1890 stierf, waren zijn 3 zoons alle gestorven hij had alleen een dochtertje bij zijn tweede vrouw Emma van Waldeck- Pyrmont, Wilhelmina, geboren in 1880. Bij de dood van haar vader kwam de 10-jarige prinses aan de regering, eerst onder regentschap van koningin-moeder 'Emma, in 1898 toen ze meerderjarig werd zelfstandig. Toch vloeit er door de aderen van onze tegenwoordige Oranjevorsten nog een beetje bloed als afstamming van prins Willem, maar in de \rrouwelijke lijn. Dat zit zo. De Friese stadhouder Willem Frederik uit het geslacht van graaf Jan van Nassau is getrouwd met Albertina Agnes, dochter van Frederik Hendrik en Amalia van Solms, dus uit het geslacht van prins Willem. De Oranjes zijn hiervan nakomelingen. ------------^ type PFAFF- KAYSER populair Inhuldiging Juliana Na deze duik in de geschiedenis van het Oranjehuis gaan we naar 1948: de iniiuiüigmg van prinses Juüana tot Ko ningin op maandag 6 september. Dat is ruim 30 jaar geleden, heel wat van onze lezers en lezeressen zullen zich dat nog wel herinneren. Enkele herinnerin gen uit haar leven: op 7 januari 1937 trouwt ze met prins Bemhard, uit dit huwelijk zijn 4 prinsessen geboren. Een droevig jaar was 1934, toen op 20 maart haar grootmoeder Emma stierf en op 3 juli haar vader prins Hen drik, aan wie ze erg gehecht was. En niet te vergeten mei 1940, toen de Duitsers ons land binnenvielen en ze evenals haar moeder het land moest verlaten. Vóór ze trouwde is ze verscheidene keren in Zeeland geweest, heeft zich eens laten verkleden in de klederdracht van Axel, waarvan natuurlijk een foto werd gemaakt. De inhuldiging heeft altijd plaats in de Nieuwe Kerk te Amsterdam, waar wel plaats is voor ongeveer 3000 per- sonen._ Per speciale trein was de gou den koets uit Den Haag naar Amster dam overgebracht. De feestelijkheden begonnen al toen op zaterdag 4 sept. koningin Wilhel mina vanaf het balkon van het'konin klijk paleis op de Dam aan het samen gestroomde volk mededeling deed, dat ze afstand gedaan had van de troon. Vanaf dat ogenblik was prinses Juliana koningin. Op de feestelijke zaterdag volgde een rustige zondag, waarop de hele familie een dienst bijwoonde onder ds. Konings berger in de Oranjekerk, die stampvol was. Maar de grote dag was maandag 6 sept. de inhuldiging in de Nieuwe Kerk. Op een tafel lagen de kroon, de scepter, de rijksappel en de grondwet. In ons land wordt de vorst niet ge kroond, zoals dat b.v. in Engeland ge beurt, maar ingehuldigd. Nadat Juliana de eed op de grondwet heeft afgelegd, roept een wapenkoning: „Hare Majes teit de Koningin is ingehuldigd!"' ge volgd door een driewerf hoera! van de aanwezigen. Dat waren leden van de Staten-Generaal, ministers, famiUele- den, afgevaardigden van diverse vor stenhuizen, te veel om op te noemen. Lang niet iedereen kon een plaats krij gen in de kerk, maar door middel van luidsprekers kon men op de Dam er iets van horen. Tegenwoordig zou men de televisie inschakelen, zodat men ook alles kan zien. 's Middags maakt het koninklijk paar met de 4 prinsessen in de gouden koets een rijtoer van 6 km door feestelijk ver sierd Amsterdam. Nog een paar dagen viert men feest. Een gala-diner verenigt familie en voor name buitenlandse gasten. De inwoners van Amsterdam hebben 2 dagen gele genheid om de versierde Nieuwe Kerk te bezichtigen. Er trekt een bloemencor so door de stad, er hebben verschillende concerten plaats, er wordt vuurwerk afgestoken. Met het jacht „Pief Hein" maakt de koninklijke familie een tocht over het IJsselmeer en bezoekt het ei land Marken. In het stadion wordt voor 45.000 toe schouwers een sportfeest gehouden en door de geïllumineerde straten trekt een fakkeloptocht. Een schrijver zegt: „Er werd feest gevierd, uitbundig en vro lijk. Maar op waardige wijze". Op donderdag 9 sept. vertrekken de meeste vorstelijke personen terug naar hun land en de koninklijke familie gaat naar paleis Soestdijk. Er valt weinig van te zeggen hoe het nu op 30 april met de feestelijkheden zal verlopen. Zoals u in de kranten hebt kunnen lezen is het de laatste tijd nogal rumoerig in Amsterdam. 7.00 - 8.00 uur: Ruiter- en Ponyclub „Midden Flakkee" maakt rondgang met trompetgeschal. 8.00 uur: Klokgelui met uitsteken van onze nationale driekleur. 8.00 uur: Muzikale rondgang van Kon. Fanfare Sempre Crescendo met de „Somy Girls and Boys"; 8.35 - 8.45 uur: Show van de „Somy Girls en Boys" op de Voorstraat voor het gemeentehuis. 8.45 uur: Opening van de festiviteiten door de voorzitter vanaf het bordes van het gemeentehuis. 8.50 uur: Samenzang met alle school kinderen en alle aanwezigen voor het gemeentehuis met begeleiding van Sempre Crescendo. 9.00 uur: Toespraak door burgemeester L. J. van Welsenis. 9.10 uur: Samenzang met begeleiding van Sempre Crescendo. 10.00 - 11.00 uur: Kleuren TV uitzending van de Troonsafstand in Vita Nova, van Aerssenstraat te Sommelsdijk. Toegang gratis. Dit geheel wordt ver zorgd door fa. A. C. Huibrechtse. 11.00 - 13.00 uur: Kinderspelen op de schoolpleinen, georganiseerd door de scholen zelf. 10.45 uur: Inschrijving voor de „Omloop van Menheerse" bij de Sporthal. Ge organiseerd door V.C. Intermezzo 11.15 uur: Wedstrijd-loop. 12.15 uur: Toer-loop. 13.00 - 13.30 uur: Show van de „Somy Girls en Boys bij de Samaritaan. 13.30 - 14.00 uur: Show van de „Somi Girls en Boys" bij het Rusthuis. M.S.V. A.V. Flakkee organiseert, op Concordi om: 14.00 uur: Hindernis wedstrijden. 15.30 uur: Touwtrekken. 17.00 uur: Gecostumeerde voetbalwed strijd. Kraampjes voor de verzorging van de inwendige mens zijn op Con cordia aanwezig. 15.00 - 17.00 uur: Kleuren TV uitzending van de inhuldiging in Vita Nova. 18.00 - 20.00 uur: Hindernis wedstrijd voor auto's op het Zandpad, georga niseerd door de chauffeursvereniging, met begeleiding van Sempre Crescen- vanaf 17.30 uur. Deelname 3,50 per auto. 20.00 uur: Disco op Concordia. 20.30 uur: Barbecue op Concordia. 21.00 - 24.00 uur: Oranjebal in de Aula van de Technische School onder lei ding van de DRU MACO'S. Entree 2,50. Middelburg L. vanW allenburg Bergen op Zoom: Korte Meestrast IT iel 016i0-3 58 7S Roosendaal: Nieuwe Markt 43 teL 01650-3 55 4S^ I Huidverzorging is niet alleen voor ge zicht en handen erg belangrijk, maar voor het hele lichaam. Bij velen is het wekelijkse bad dé grote schoonmaak beurt maar een goede verzorging vraagt meer. Dit omdat het afstoten van huidschil- fertjes een doorlopend proces is en de huis constant blootstaat aan vervuiling. Tweemaal in bad gaan per week wordt dan ook als minimum gesteld. Beter nog is dagelijks douchen. Het duurt niet zo lang, aan de huid worden niet zoveel beschermende vetzuren onttrokken en het vuil spoelt meteen weg. Door het douchen wordt daarbij de bloedsomloop gestimuleerd. Een goede doorbloeding van de huid is noodzake lijk omdat de huid de nodige voedings stoffen via het bloed krijgt. Theevlekken, wijnvlekken, limonade- vlekken, allemaal moeten ze anders be handeld worden. Een ding hebben zij echter gemeen, als ze nog nat zijn gaan ze er het gemakkelijkste uit. Wat we al lemaal geleerd hebben is b.v. theevlek ken met koud water en wijnvlekken met zout te verwijderen. Voor wijnvlek ken is er échter nog een goede tip. Als U met „rode" wijn knoeit, dep de vlek dan meteen met een in „witte" wijn of jenever gedompelde erg natte doek. U zult zien dat het helpt. Veel moeilij ker te behandelen zijn inktvlekken. Vaak een reuze probleem voor moe ders met schoolgaande jeugd. Als de inktvlek nog nat is hebt U grote kans dat U ze toch nog kunt verwijderen en wel met melk U dompelt een doekje goed in de melk en poetsen maar net zolang totdat de vlek niet meer af geeft. U zult zien dat zij heel wat minder is geworden en in vele gevallen zelfs helemaal verdwenen is. Natuurlijk moet het kledingstuk of tafelkleed daarna wel even in de was. DIRKSLAND OPHALEN OUD PAPIER D.V. zaterdag 3 mei wordt weer oud papier opgehaald voor het verg. geb. „Onder de Wiek". Wilt u het weer ge bundeld gereed zetten s.v.p.? De vorige opbrengst bedroeg 680, Vrijdagavond 25 april van 7-9 uur en zaterdagochtend 26 april van 10 - 12 uur: Inschrijvinen voor de avond vierdaagse in het Haegse Huus. 30 APRIL 8.30 uur: De schoolkinderen worden door het fanfareorkest „De Hoop" en de majorettenverenigingen „Jong leven" bij de scholen opgehaald. 9.00 uur: De burgemeester, de edelacht bare heer G, van Velzen, neemt de aubade af op de „oude muziektent". 9.30 uur: Tractatie op de scholen waarbij labels voor de ballonnenwedstrijd en formulieren voor de fotoguiz worden uitgereikt. De gehele dag zijn er op de Voorstraat diverse marktkramen aanwezig, waar in plaatselijke verenigingen artikelen verkopen en allerlei aktiviteiten ont plooien. 18.00 - 18.30 uur: Inleveren vande ant woordformulieren van de fotoquiz op de feesttent op de Voorstraat. 20.00 uur: Muziek op de tent bij de uit reiking van de prijzen van de foto quiz. 20.30 uur: Lampionoptocht. 1, 2, 3 en 5 mei: AVONDVIERDAAGSE 18.00 uur: Start 10 km loop. 18.30 uur: Start 5 km loop. 19.30 uur: Zaterdag 3 mei worden de wandelaars ingehaald door het majo- rettenpeloton de Somy Girls met de drumband uit Sommelsdijk. Ook is er gedurende de binnenkomst muziek op de feesttent door het fanfareorkest „De Hoop". 7.15 uur: Herauten te paard. 8.30 uur: Vertrek muziekvereniging „Amicitia" via alle scholen naar het ziekenhuis. Route: Victoria Hal; Ph. Hoofjesweg; Bosdreef; Irenelaan; Be- atrixlaan; B. C. Zaaijerlaan; Ring; Voorstraat; Secretarieweg; Zieken huis. 8.45 uur: Aubade bij het ziekenhuis. Route terug naar de scholen: P. van Weellaan; Julianalaan; Beatrixlaan; Margrietlaan; Bosdreef; Ph. Hoofjes weg; Victoria Hal. 13.00 uur: Foto-puzzel wedstrijd met kin deren van de lagere scholen. 16.00 uur: Auto-puzzelrit. Inschrijving bij het zwembad tot 17.30 uur. 20.00 uur: Muziek en show van „Amici tia" met drumband en majorettes. 21.15 uur: (precies) Lampionne-optooht. Route: Start Voorstraat; Heul; Schel penpad; Straatdijk; Wintersiraat; Stationsweg; Tramweg; Secr. Rooy^ laan; Pr. Bemhardlaan; B. C. Zaaijer laan; Ring; Voorstraat; Einde. Attentie: Maak de wegen zo auto-vrij mogelijk. 22.00 uur; Slot door „Amicitia". MUZIEKVERENIGING „VOORUIT" OUDE TONGE Op zaterdag 26 aprU j.l. was het dan zover, om 13.30 uur opende de voorzitter het Solistenconcours vo:or de deelne mers van „Vooruit" en „E.M.M.". Er werd door een 30 tal muzikanten ge speeld als solist, in een duo, in een trio, in een kwartet, verdeeld over een mid dag en een avondprogramma. Om 7 uur n.m. werd het avondpro gramma voortgezet, er was omstreeks die tijd veel publiek aanwezig en er werd in dit avondprogramma niet al leen geblazen, maar er had ook nog een huldiging plaats! Als afgezant van Hare Majesteit de Koningin mocht Burgemeester van der Harst de eerste jubilaris t.w. de heer Abr. Hagens de Koninklijke onderschei ding opspelden, en in zijn toespraak me moreerde de Burgemeester dat de heer Hagens veel heeft gedaan voor de ge meenschap en voor al voor „VOORUIT" veel heeft betekend en nog betekent. In zijn hartelijke woorden vergat de Bur gervader ook mevr. Hagens niet; hij kon zich voorstellen dat de jubilaris met haar vele keren zowel in goede als in slechte tijden overleg heeft gepleegd in zijn funktie als secr. en wenste hem nog vele gelukkige jaren temidden van zijn gezin en „VOORUIT" toe. Na deze woorden werd het woord ge geven aan de heer Kleinjan, afgevaar digde van de K.N.F., die er in zijn toespraak op aandrong om meer begrip van de plaatseUjke overheden en haar er van te overtuigen dat de leden, en zeker de jubilarissen met een soort evangelie bezig zijn welk voor de beoe fenaar en ook voor de luisteraar veel voldoening en geluk brengt. En welke een betere beoordeling verdienen dan nu dikwijls het geval is. Hij haalde als eerste jubilaris de heer Joh. van Zanten naar voren die vanaf de oprichting Ud is geweest en vele be- stuursfunkties heeft vervuld. Ook werd zijn oudste dochter in de huldiging betrokken. „Want 55 jaar lid en bestuursUd ge deeltelijk is niet niks. Als trouwe muzi kant is en we hopen dat je nog lang bij „VOORUIT" zult blijven, dat is niet al leen de wens van de K.N.F, die dit met een onderscheiding en een oorkonde wil honoreren, maar ook de algemene wens van alle hier aanwezig". Daarna werd de heer K. de Vos naar voren gehaald, als 25 jarig jubilaris met evenveel inzet gewerkt en geblazen voor de gemeenschap en voor „Vooruit", ook hij werd door de heer Kleinjan veel ge luk toegewenst met de onderscheiding en welke hem werd opgespeld, ook mevr. de Vos deelde mee in de feestvreugde en er werd haar een bloemetje aange boden. Na deze huldiging werd het program ma ietwat gewijzigd voortgezet en nadat de laatste kandidaat had geblazen werd er balans opgemaakt. De jury kende 63 punten toe aan een duo op kleine trom t.w. G. Zweerus en J. v. d. WeUe (slag werk dus). Voor de blazers was ook het een en ander te verdienen. Ron Braber haalde 58,5 punten. Leon Pieterse haalde 58 punten en W. v. d. Mast haalde 57,5 punten. Voor de andere solisten, duo's, trio's, kwartetten werd uiteraard ook een aan tal punten toegekend. Nadat de beide voorzitters van de verenigingen de diploma's aan hun so listen hadden uitgereikt nam de voor zitter van „VOORUIT" de heer J. v. d. Welle het woord en dankte iedereen die heeft meegewerkt aan het welslagen van deze dag, en vroeg nog een hartelijk applaus voor de pianist de heer Leo de Wit. Ook betrok hij de dirigenten, de solis ten, de jury, en vele anderen in zijn dankwoord, alsmede de pers die de moeite heeft willen nemen om hier te komen voor een foto. Zaterdagmiddag 26 april j.l. zijn de eerste zwemwedstrijden van het seizoen 1980 in het verwarmde openluchtbad te Stellendam gehouden. Het waren onderlinge zwemwedstrijden van Z.C. „de Stelle". Er werd door de leden ge zwommen: 50 mtr. schoolslag, 50 mtr borstcrawl en 50 mtr rugcrawl m diver se leeftijdsgroepen van meisjes en jon gens. Winnaars van hun leeftijdsgroep werden: Erma v. Heest, Teja Akershoek Marian Aleman, Anne Marie Lokker, Paola Troost, Willeke Heerschap, Dan nie V. Seters, André v. d. Nieuwendijk, Jos Klink, Rinus v. Soest, Wiljo v. d. Nieuwendijk. Op zaterdag 10 mei is de volgende zwemwedstrijd in Stellendam. Vanaf kwart vóór vijf 's middags komen voor 50 en 100 mtr borstcrawl aan de start: leden van de zwemclubs uit Dirksland, Middelharnis, Hellevoetsluis en Stellen dam. Zaterdag j.l. kwam DBGC tegen VIOS m het strijdperk. De Oude Tongenaren hebben geen kans gezien om het in goede vorm stekende VIOS in moeilijk heden te brengen. Good-Luck speelde uit tegen Spido. In een zeer zware wedstrijd wonnen zij met 6-7. DBGC 1 - VIOS 1 Al direkt bleek dat VIOS alles pro beerde o mde thuisclub te overrompe len. Dit lukte door een schot van de gevaarlijke VlOS-aanvoerder; 0-1. Jan de Leeuw mocht in de 7e minuut een strafworp nemen, wat 1-1 bete kende. Vanaf dat moment kreeg VIOS hun gevaarlijkste aanval voor de korf, wat resulteerde in 1 - 3. DBGC was hierdoor aangeslagen en Piet Kreeft moest tweemaal aanzien dat VlOS-aanvaller Jan Duim doorbrak en 1 - 5 aantekende. Na een haU uur was het Anja PoUemans die 2 - 5 aan tekende. De sterk spelende ploeg van trainer van Antwerpen liep gemakkelijk uit naar 2-8, waarna Lida Sala via een strafworp 3 - 8 maakte. In de laatste mmuut van de eerste helft maakte VIOS Na de thee speelde VIOS erg behou dend, er werd vooral in het middenvak veel samengespeeld. Hierdoor kwam DBGC moeilijk in balbezit. Het was opnieuw de VlOS-aanvoerder die scoorde. Half de tweede helft was het tempo uit de wedstrijd. Jan de Leeuw maakte nog 4 - 10 waarna VIOS uit enkele goede aanvallen nog tweemaal kon scoren. In de slotfase was het Marja Broeders die de eindstand op 5 - 12 bepaalde. SPIDO 1 - GOOD-LUCK 1 In een voor het publiek aantrekke lijke wedstrijd heeft Good-Luck kans gezien het in degradatiegevaar verke rende Spido in eigen huis te kloppen. Spido kwam al snel op voorsprong, echter Marlies Campfens maakte met een afstandschot gelijk; 1-1. Na de vakwisseling speelde Spido erg aanvallend en wisten op 3 - 1 te komea Vooral bij de ouderen zullen zich ter gelegenheid van de Kroning van Pnnses Beatrix tot Koningin de ge dachten vermenigvuldigen. Zo ook bij de 92 jange mevr. Pikaart-Mastenbroek uit Ouddorp die, kras als ze is, zich nog een liedje herinnert dat ze als 10 jarig "^®'Ti[f-,5°^^ '^ij Kroning van Konin gin Wilhehnina in 1898. Ze weet zich de tekst van het liedje nog precies te her inneren en de familieleden waren zo vriendelijk het ons op te sturen. Het luidt: KRONINGLIED Een bloem van 18 jaren Gekweekt door moeders hand Die God ons wou bewaren Voor het Vaderland. Wij blijven U beminnen Wij blijven ons hart verpand O dierbaar Koninginne De trots van Nederland. En moest, wat God verhoede De weg langs doornen gaan Wij zullen U behoeden Wij blijven naast U staan Met opgewekte zin Mocht God Zijn zegen geven O dierbaar Koningin. h^t..» ''T''''^'''^ Good-Luck had het IfnHr. L^"i^ Jongejan en Sandra Vermeulen kwamen zij op 3 - 3. ?Z.H ''^l ^wam de thuisclub tegen de verhouding in nog op 4 - 3 Na de rust had Good-Luck veel bal- nezit. Rob Rossel werd even vrij ge laten en maakte beheerst 4 - 4. Opnieuw kreeg Spido hun sterkste aanval voor de korf wat 6 - 4 betekende. Met nog een kwartier te spelen was het invaller Bennie Vis die een mooie doorloper benutte; 6-5. De Rood-Witten beschikten over een betere konditie, via Ronald Weydema werd het 6 - 6, waarna Jan Verhage in de laatste minuut de volle winst binnen haalde; 6-7. Zaterdag speelt Good-Luck thuis te gen kampioen GKV, terwijl DBGC op bezoek gaat bij SNEL.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1980 | | pagina 6