Renaults AUTOPESCH Lunchroom KRUIK II.J.vanRumpt biviwdealer leermiddelen Nut en Genoegen OOLTGENSPLAAT DRS. H. A. L. V. d. LINDEN 40 JAAR PREDIKANT IN DE GEREF. KERKEN ir Als jongeling van 24 jaar in de Plaat begonnen Dankbaar voor het vele goede door God geschonken Diverse direkt leverbaar Wie in een Renault stapt, start en wegrijdt merkt meteen: dit is een auto met bijzondere kwaliteiten. Zuinig in gebruik, opvallend ruim en oomfortabel interieur. Perfecte isolatie. De Renault's zijn compleet uitgeruste wagens. Een pittig wendbare auto maar ook ©en zuinige reiswagen voor de lange afstand. Bovendien is het voor het eind van het jaar belasting-technisch geen onverstandige beslissing om een nieuwe auto te kopen. Diverse Renault's staan bij ons nu startklaar. Ze zijn verkrijgbaar vóór prijsverhoging. Levering eventueel in 1980 (onder voorbehoud van tussentijdse verkoop). Stap nu in een Renault want als u het niet doet, doet een ander het wel. lOES RENAULT. Een goede dealer bij de prijs inbegrepen. Informatie 8.00 - 20.00 uur Showroom Broekweg 8 OUDDORP 01878 - 1295 of 2011 Spoedaktie voor Nicaraqua Abonnementsgeld 1980 Korfbal nieuws Zwemclub uit Stellendam hield jaarvergadering Secr. Nijghstraat 11 Mddelhamis Tel. 01870 - 2095 Geopend van 9 tot 23 uur. Zondag en maandag gesloten. Uw adres voor aUe FRITUREN van KARBONADEN tot PORTIES BITTERBALLEN DIVERSE SLAATJES NASI en BAMI SCHOTELS SCHEPIJS. Altijd acht smaken voorradig. ROOMIJSTAARTEN, eigen fabrikaat O.a. Casata vanaf 7,10. mokka - vaniUe - aardbeien - malaga Boomschorstaart 9,50, vanille ijs - hazelnoten - mokka - hazelnoot pasta YOGHURT IJS VOOR OUDEJAARSAVOND OLIEBOLLEN EN APPELFLAPPEN Graag bestellen voor of op 29 december. FIRMA A. KRUIK ZN. en PERSONEEL wenst U goede Kerstdagen en een voorspoedig 1980 toe. AUTOBEDRIJF BMW 316 BMW 316 BMW 316 BMW 320 BMW 320 BMW 525 BMW 528 autm. BMW 3.0 L BMW 3.0 L autm. BMW 1802 Alfa Romeo 1600 Opel Asoona 16 S Opel Manta rood met of zonder gas 1978 geel schuifdak zonwerend glas 1978 groen zonwerend glas 1978 rood 27000 km 1977 wit zonwerend glas 1978 Mauw metallic 1976 grijs metallic schuifdak 1975 bruin metallic1976 rood metallic 1976 beige 1974 zwart 1975 wit1975 rood 35000 km 1979 Molendijk 85 - Stad aan Telf. 01871 't Haringvliet 1553 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦«««4^^^«^^^^4^^^^^^^^^^^^^ Bladz. 2 .^TLANDEN-NTEUWS^ Dinsdag, 18 december 1979, Zondag j.l. ging in de Gereformeerde Kerk drs. H. A. L. van der Linden uit Utrecht tweemaal in de dienst des Woords voor. Het was op zondag 29 oktober 1939 dat ds. Van der Linden als jong kandi daat te Ooltgensplaat zijn intrede deed. In oktober werd dit 40-jarig ambts jubileum in breder kring herdacht. (In ons blad hebben wij hier een en andermaal aandacht aan besteed). Door ziekte was het ds. Van der Lin den niet mogeiyk op de gestelde datum in oktober te Ooltgensplaat voor te gaan. Hem alleen de eer. In de dienst van zondagmorgen werd nu aandacht aan dit feit geschonken. „In opzien tot Hem die met ons mee trekt en ons nooit verlaat", aldus ds. Van der Linden. „Wat hebben wij Hem niet vaak verlaten en daarom mogen wij met instemming de samenvatting van de Wet met elkaar lezen, die Jezus ons zelf heeft nagelaten. Wij weten dat wij vergiffenis nodig hebben en laten wij daarom in ant woord hierop zingen Psalm 130 2. „Zo Gij in 't recht wilt treden..." Na gebed en het zingen van Psalm 98 1 en 2 las ds. het Adventsevangelie, Lucas 1 vers 57 - 80. Vingertaai werd woordentaal. „Wij lezen in dit ontroerend hoofd stuk van die oude man Zacharias, die een poos niet heeft kunnen spreken en een leitje nam om de naam van zijn zoon Johannis daar op te schryven. Emdelijk geloofde hij. Hy ging zin gen. Eerst sprak hij met zijn vingers en zyn handen en nu deed hij het met woorden. „Hoeveel woorden hebben wij deze week gesproken en hoeveel woorden waren er bij om God te loven," aldus vroeg ds. zich af. Zacharias deed het met de verzen 72 tot 75 uit dit hoofdstuk, de tekst voor deze dienst. God heeft omgezien naar mensen, naar de geboorte van het zoontje van Zacharias en Elizabeth. Zacharias heeft het begrepen, dat, als het goed wordt tussen de HeUige en ons, dan kan het alleen maar barmhartig heid van God zijn. Barmhartigheid. Als je de kinders ziet mt verre lan den, dan pak je je giroboekje, en van middag mogen wij de doop bedienen aan een baby uit Indonesië door een fa milie hier geadopteerd. Dat is prach tig, maar er is meer nodig dan daad werkelijke hulp. God betoonde barm hartigheid aan onze vaderen. 2000 geleden werd Abraham op de proef gesteld en Hij zwoer aan Abra ham de eed, dat Hij ons rijkelijk zou zegenen. „Ook onze al lang overleden ouders en grootouders, die hier in de kerk za ten, hebben deze belofte mogen horen, God dacht ook aan hen," aldus ds. Van der Linden. Ook de familie en de buren van Za charias mochten delen in de vreugde; dienen zonder vreze. Dat wil zeggen, dat wij God geen verdriet doen. Dan gaat er geen dag zonder gebed voorbij om vergeving. Hem dienen en onze naaste, dan wordt het dienen zonder vreze. Geen eigen goden. God is machtig door te dringen in ons bestaan. Laten wij ons geen eigen goden ma ken, zoals ook bij de heidenen, maar la ten wy alen dienaars en dienaressen zijn gelqk ons door Zacharias in zijn lofzang wordt verkondigd, aldus be sloot ds. Van der Linden zijn predika tie. Na dankgebed en het zingen van de Lofzang van Zacharias vers 1 en 5, sprak namens de kerkeraad en de ge meente ouderling I. A. van Drongelen enkele woorden tot ds. en mevr. Van der Linden. Vreugde en dank. „Het is vandaag een bijzondere dag voor U als predikant, en voor ons als gemeente; aldus de heer Van Dronge len. „Wellicht gaan uw gedachten terug naar die zondag in oktober 1939, toen U als jong predikant, hier in onze gemeen te, uw werk moclit beginnen." Ik mag U dan ook namens kerkeraad en gemeente, nog feliciteren met uw 40-jarig ambtsjubileum. Nu we hier als gemeente samen mo gen zijn, is het ons een vreugde, om God daarvoor te mogen danken, voor zoveel zegen aan ons geschonken. Om als jong predikant, in de eerste gemeente te beginnen, valt misschien niet altijd mee. Maar U doet uw werk De burger-oorlog in Nicaraqua is er de oorzaak van dat het Nicaraguaanse Rode Kruis praktisch bankroet is. Ge durende diie tijd was het namelijk on mogelijk om op de normale wijze onder de bevolking fondsen voor het Rode Kruis werk te verwerven. Het Rode Kruis van Nicaraqua ziet zich dan ook genoodzaakt een beroep te doen op de zusterverenigingen voor wat operatie overleving werd genoemd. Op 17 september 1979 hebben de mees te scholen van Nicaraqua de deuren weer geopend in een poging het school leven weer op gang te brengen. In meestal schamele onderkomens groepen nu leerlingen samen, over het algemeen verstoken van de meest elementaire leermiddelen. Hierdoor kan het onder wijs natuurlijk bijzonder slecht op gang komen. In samenwerking met het nieuwe Ministerie van Onderwijs en Opvoeding heeft het Nicaraquaanse Jeugd Rode Kruis plannen opgesteld om zo spoedig mogelijk 340 scholen te voorzien van diverse schoolmaterialen voor ongeveer 130.000 leerlingen. Het betreft hier o.a. potloden, puntenslijpers, linialen, gum men, dozen kleurpotloden, schetsboeken kladblokken en gelinieerde schriften. De afdeling Middelharnis van het Nederlandse Rode Kruis is op alle la gere en middelbare scholen van Middel harnis, Sommelsdijk, Stad aan het Ha ringvliet en Den Bommel een aktie gestart om deze materialen te verzame len. Hiertoe is op alle scholen een Rode Kruis doos geplaatst, waar de leerlin gen de genoemde artikelen kunnen de poneren. Door de docenten zal dan aan de leerlingen wat meer informatie om trent Nicaraqua worden verstrekt. Mede gelet op het feit dat 1979 is uitgeroepen tot Internationaal Jaar van het Kind, lijkt ons een dergelijke aktie, dat door kinderen iets gedaan wordt voor kin deren, een goede zaak. Wij hopen dan ook dat de ouders deze aktie mede zullen willen ondersteunen. Eventuele nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw E. C. van Rumpt-Krijger te Middelharnis, telefoon 01870 - 3454. met liefde en blijdschap, in de weten schap, ik ga niet alleen. Maar Hij gaat vooraan. En door die kracht, mocht U die bood schap brengen, van genade, troost en blijdschap, in het dienen van de Heere, ook in onze gemeente. Band met de gemeente. Dat U vandaag hier weer voor m.ag gaan, bewijst eens te meer de band, die er is gegroeid, door al de jaren heen, tussen U en onze gemeente. Wij danken dan ook Hem, die ons al ler leven leidt. Soms gaat het over bergen, dan wel eens door diepten, wat alleen maar uit loopt tot meerdere glorie van Hem, die gisteren, en heden, en morgen, dezelfde is, en tot in eeuwigheid. U begon hier uw werk als dienaar, sprekend over de goede Herder. Moge de almachtige Vader, de Grote en de Goede Herder, U en de uwen, en onze gemeente, onder zijn hoede nemen, en ons allen zijn zegen schenken. Opdat wij allen mogen zijn, één kud de, onder één Herder, een schare die niemand tellen kan. Hem zij de glorie en de kracht, van nu aan tot in eeuwigheid, aldus ouder ling Van Drongelen, die de gemeente verzocht om dominee en mevr. Van der Linde, staande toe te zingen: Gez. 101 1 en 5, „De Heer is mijn Herder." Veel goeds ondervonden. Ds. Van der Linden dankte kerkeraad en gemeente heel harteiyk, mede na mens zijn vrouw, voor deze woorden en de bedezang. „Al heb ik mij niet voorbereid om al les precies te zeggen, toch wil ik ui ting geven van onze gevoelens voor al het goede dat wij hier te Ooltgensplaat met elkaar mochten hebben: Spreker zag op de verschillende plaat sen die zijn opengevallen in de kerk, „waar uw ouders en grootouders heb ben gezeten," aldus zei hij. „Ik heb nog enkele ouderen gezien, en dat doet ons bijzonder goed." Jongeling van 24. Op ons logeeradres bij de familie K. C. van Kempen, heb ik vanmorgen nog gezegd, dat het niet mee viel om als jongeling van 24 jaar te beginnen. Maar God heeft ons bijgestaan en ge holpen. Ik ben nu de enige predikant in de Gereformeerde Kerk die op deze leeftijd (64 jaar) 40 dienstjaren heeft en nog niet geëmeriteerd is. Wij kunnen ons dan nog niet verge lijken met ds. R. Kok van de Chr. Ge- ref. Kerken, die met zijn 89 jaren een dezer dagen met 64 dienstjaren met pensioen ging. Maar het kan ook anders, aldus ds. Van der Linden. Toen wij hier waren, hadden wij op Den Bommel collega Baard nog, die zeer jong,op 30-jarige leeftijd reeds is over leden. Met zijn vrouw houden wij nog kontakt. Bijzondere verbondenheid. Mede namens onze kinderen moest ik u ook van hen de groeten overbrengen, (enkelen zijn hier geboren). God heeft ons veel goeds geschonken in alle gemeenten, maar met u gemeen te is er altijd een bijzondere verbonden heid geweest. Ik denk hierbij aan uw aanstaande jonge predikant, kandidaat Becker. Ontvang hem in liefde. Nog niet „samen op weg". Ik heb altijd de hoop gehad, dat ik de hereniging van de hervormde kerk met de gereformeerde kerken zou mogen meemaken. Maar zover is het nog niet, aldus ds. Van der Linden, die hieraan toevoegde, dat er toch een band mocht groeien met de gemeenschap der Heili gen, uit alle rassen, kerken en standen. Ook te Ooltgensplaat zijn er vele vreemde mensen komen wonen, ik heb dit gezien aan de nieuwe wijken. Ook met hen moet men in gemeen schap kunnen leven. Goede contacten. Die gemeenschap en samenleving herinnerde dominee zich nog uit de Plaatse tijd. Wij hadden vele goede contacten en één gezin, daarvan was de fam. Hiensch. Morgen bij het naar huis gaan hopen wij ds. en mevr. Hiensch in Veenendaal te bezoeken. Ik zal hen de groeten van u doen, aldus ds. Van der Linden, aan het slot van zijn toespraak. Het echtpaar Van der Linden kreeg voor de preekstoel nog vele handen te drukken en felicitaties in ontvangst te nemen, inverband met het 40-jarig ambtsjubileum, waarby drs. Van der Linden werd onderscheiden met de be noeming tot Ridder in de Orde van O- ranje Nassau. Het was voor ds. en mevr. Van der Linden en de kerk van Ooltgensplaat een goede zondag met een terugblik op een gezegende tijd van oktober 1939 tot maart 1944. UITSLAG GROTE VERLOTING 1 - 2182, 2 - 1359, 3 - 1336, 4 - 1757, 5 - 1826, 6 - 1228, 7 - 1705, 8 - 1936, 9 - 1934. Prijzen kunnen worden afgehaald bij de secr. A. Westdijk, Dorpsweg 66 te Ouddorp. STAD AAN 'T HARINGVLIET Kerstfeest voor de bejaarden: Het door de gezamenlijke kerken georgani seerde Kerstfeest voor de bejaarden wordt gehouden op woensdag 19 decem ber 's middags om half 5 in 't Trefpunt. Er wordt dan een gezamenlijke brood maaltijd gehouden. Kerstzangdienst: Op maandag 24 december a.s. wordt in de Ger. Kerk een Kerstzangdienst gehouden door de Chr. Gem. Zangver. „Soli Deo Gloria" en het kinderkoor. Verdere medewerking zal worden verleend door de Chr. Gem. Zangver. „Com nu met Sangh" o.l.v. dhr. A. L. van 't Geloof. Op het programma staat tevens veel samenzang. Het geheel staat o.l.v. dhr. C. C. v. d. Heuvel. Aanvang 7.30 uur. Alle dringende verzoeken uit de uitgeverswereld otm uitstel ten spijt heeft de Minister be sloten om per 1 januari a.s. de abonnementsgelden voor dag- en nieuwsbladen met een BTW hef fing te belasten. Tot dusver was nog steeds het nul-tarief gehan teerd. Het betekent dat wij, met alle andere uitgevers in den lande onze abonnees met een verhoging van het abonnementsgeld moeten confronteren, temeer ook omdat de PTT een forse verhoging van het posttarief in petto heeft. Een en ander maakt een aanpassing met 4,per jaar noodzakelijk waardoor een jaarabonnement op f 38,komt. Overigens nog geen hoge prijs dankzij het feit dat we zelf altijd matiging hebben gekend We hopen dat onze abonnees be grip op zullen brengen voor de gevolgen van een maatregel die ook wij niet hebben gewild en dat zullen willen honoreren met de overmaking van het abonnements geld voor 1980 via ons gironr. 167930 of op Banknummer 34.20. 01.108. Ook voor hen die norma liter per kwitantie betalen be staat de mogelijkheid tot beta ling per Bank of Giro, graag zelfs omdat dat de administratie heel wat overzichtelijker maakt. Bo vendien ontloopt men dan de in cassokosten waarmee een kwitan tie extra moet worden belast. We vertrouwen erop andermaal op Uw spontane medewerking te mogen rekenen zoals dat ia voor gaande jaren steeds het geval is geweest. Administratie Eilanden-nieuws In een sportieve wedstrijd moest Good-Luck genoegen nemen met een 8-4 nederlaag tegen DBGC 2. De thuisclub nam van meet af aan het initiatief en gaf dit niet m,eer uit handen. Good-Luck 2 moest op bezoek bij Ventura-Sport 3, ondanks de drie inval lers wisten zij een verdiende 6-7 over winning te behalen. Opvallend was dat de rood-witten kans zagen om steeds een aohterstand weg te werken o>m zo in de slotrase de thuisclub te kloppen. Good-Luck 4 speelde tegen Oranje- Zwart 3. Zij verloren in een spannende strijd met 5-6. In de juniorenafdeling speelden DBGC 1 tegen Good-Luck 1, in deze goede wedstrijd kwam de ploeg uit Middel harnis op een 0-1 ruststand. In de tweede helft schoten de pupil len van coach Ria van Oudenaren zui verder, wat een verdiende 2-6 over winning opleverde. Door dit resultaat gaan ADO en Good-Luck aan kop. OOLTGENSPLAAT Kerkelijke huwelijksbevestiging Donderdag 20 december a.s. des nam. 14.30 uur zal in het kerkgebouw van de Geref. Gemeente de huwelijksbeves tiging plaats hebben van Kees Bal en Willie de Bonte Ad., door ds. P. Blok te Dirksland. Kerstavond kinderen Chr. School „De Hoeksteen" De leerlingen van de Chr. Basisschool „De Hoeksteen" zullen ook dit jaar weer een eigen kerstavond verzorgen in de Hervorm-de kerk. Als datum is vastge steld donderdag 20 december om 19.00 uur. Ouders en alle andere belangstel lenden zijn heel hartelijk welkom. Programma's worden in de kerk uit gereikt. Deze avond zal via de kerktelefoon van de 3 kerken worden uitgezonden. Bejaardenmiddag in „Elthato" De kerstfeestviering met de bejaarden in „Elthato" wordt gehouden donderdag 20 december om 2.30 uur. Allen harte lijk welkom. Op vrijdag 14 december j.l. heeft Z.C. „de Stelle", in het „Haegse Huus" te Stellendam, haar jaarvergadering ge houden voor haar leden, donateurs en belangstellenden. Oók waren vertegen woordigers van de zwemclubs uit Dirks land, Middelharnis en Hellevoetslms aanwezig. Uit de boeken bleek dat de clubkas er redelijk goed voor stond, waardoor besloten kon worden dat ook dit jaar weer géén verhoging van contributie- gelden behoefden plaats te vinden en dat er zelfs overgegaan kon worden tot aanschaf van een nieuw schencil- machine, tot groot genoegen van de jeugdige redactie van „Start-Blok" het Stelle clubblad, die op deze avond het tweede exemplaar aanbood. Natuurlijk werd op deze avond ook gesproken: of het openluchtbad in Stel lendam overdekt gaat worden. De aan wezige wethouder, dhr L. Visser, ere- voorzitter van Z.C. „de Stelle", oogstte een ovationeel applaus toen hij vertelde dat burgemeester en wethouders van Goedereede bezig waren om met een voorstel te komen tot overkapping van het huidige zwembad. Als zo'n voorstel in de gemeenteraad behandeld gaat worden, zal de publieke tribune be slist goed gevuld zijn met zwemclub- leden en belangstellenden, gelet op de reacties uit de zaal. Vóór de pauze gaf dhr Snoey nog een overzicht van zijn ervaringen met de zwemclub, van de tien jaar dat hij „de Stelle" trainde. Hij sprak er zijn vreugde over uit, dat hij heeft mogen meewerken aan de groei van de zwem- sport op het eiland en de steeds nau wer wordende samenwerking tussen de zwemclubs op Goeree Overflakkee, waarna hij zijn dia's toonde van de zwemevenementen van het afgelopen jaar. Tot slot van de avond gingen snel de tafels en stoelen aan de kant om te dansen op muziek van disco „Eutopia" uit Stellendam. THOLEN Controle geparkeerde auto's: Don derdagavond heeft de groep Tholen van de rijkspolitie een grootscheepse actie gehouden voor controle van geparkeer de auto's in Tholen, Sint Maartensdijk, Scherpenisse, Sint Annaland en Sint Philipsland. Er werden nog geen processenverbaal uitgedeeld. Van vele auto's waren de portieren en kofferdeksel niet afgesloten, bij 7 wa gens zat de sleutel nog in het contact, en er lagen hier en daar nogal wat waarde volle spullen in de open auto's. Er wer den ruim 700 auto's gecontroleerd. Binnenvaarttanker gebroken: Het 1300 ton metende Duitse binnenvaart schip Elizabeth uit Hamburg, is in het Tholense Gat op de Oosterschelde op een zandplaat gelopen en gebroken. De lege tanker werd door drie sleepboten van Muller Temeuzen van de zandplaat afgetrokken en naar de vluchthaven van Tholen gebracht. Het verkeer op het Schelde-Rijnkanaal is na het om hoogvaren enige tijd stilgelegd. De oorzaak van de stranding was een navigatiefout. Uitspraak rechtbank ongeval Postweg. De arrondissementsrechtbank te Mid delburg heeft woensdag jl. de chauf feur C. V uit Oud Gastel tot 1.000,— boete en 6 maanden niet achter stuur voor schuld aan een verkeersongeval op de nieuwe Postweg. Bij dit ongeluk kwamen twee mensen om het leven. De vrachtauto kwam op het linker gedeelte van de weg en kwam in bot sing met twee tegemoet komende per sonenauto's. Tegen V was een boete geëist van 3.000,en twee jaar rijontzegging. THOLEN Kerstviering bejaarden. De afd. Tholen Vrouwenraad V.V.H, organi seert weer een Kerstavond voor bejaar den op donderdag 20 december in Hof van Holland, waarbij een kerstmaaltijd is inbegrepen. In de N. H. Kerk wordt er op 24 december om 19.30 uur een Kerstzangavond gehouden onder leiding van ds. L. Wüllschleger. Organist is Frans van Tilburg en V.Z.O.S. uit St. Philipsland en Smalstads Mannenkoor uit St. Maartensdijk verlenen dan hun medewerking. Op tweede Kerstdag om 14.30 uur wordt er in de Rehobothkerk van de Geref. Gemeente een Kerstzangdienst gehouden waaraan medewerken het kin derkoor Jubilate Deo, het Jeugdkoor Van Knop tot Bloem, het Mannenkoor Rehoboth en gemengd koor Crescendo. Rusthuis Ten Anker. Het bestuur van de Stichting Verpleeg- en Rusthui zen in Zeeland te Middelburg hoopt, dat er volgend jaar kan worden begon nen met uitbreiding van het rusthuis Ten Anker te Tholen. De beoordeling van de mogelijkheid tot subsidiëring van de nieuwbouw vergde zoveel tijd, dat nog steeds niet tot uitbreiding kon worden overgegaan. Voor de nieuw bouw is voorlopig een lening van 1.500.000,geraamd. Het gaat om 12 bedden in het pensiontehuis, dat nu 15 bedden heeft. Verkeersongeval gevaarlijk kruis punt. Op het kruispunt Kon. Juliana- straat - Simon Lindhoutstraat verleen de mevrouw C. M. P. de R. met haar auto geen voorrang aan automobilist P. J. F., die uit de Simon Lindhout straat kwam. Op dat kruispunt heeft rechts voorrang, maar dat wordt dik wijls vergeten. Gelukkig was er nu al leen wat blikschade. SCHEKPENISSE Centrale werkplaats geopend: Wet houder L. J. Koopman van de gemeente Tholen heeft donderdagmiddag de cen trale gemeentewerkplaats officieel ge opend. Voor de gemeentelijke herinde ling op Tholen in 1971 had iedere voor malige gemeente een eigen werkplaats en bergruimte. Er waren toen 17 werk- en opslag plaatsen. Bij de centralisatie van deze werk plaats is alles nu- ondergebracht in de voormalige groenvoerdrogerij Marknes se aan de Langeweg te Scherpenisse. De overtollig geworden werkplaatsen wor den gesloopt of verkocht. NIEUWE TONGE Kerkdienst Donderdagavond 7.30 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk in de Dienst des Woords voor te gaan, de beroepen pre dikant ds. G. S. A. de Knegt van Bame- veld. SINT MAARTENSDIJK Brandweercommandant: Hoewel als zodanig werkzaam is de heer P. A. C. Lindhout op advies van de regionale brandweercommandant te Bergen op Zoom nu officieel voorgedragen als ge meentelijk centraal brandweercomman dant.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 2