Trieste reeks; in 8 scholen in Middelharnis-Sommelsilijk ingebroken Herdenkingssamenkotnst Reformatie op 31 okt. 1979 te Middelharnis "^'W\ vergadert op 29 oktober kS(^t/<>/ 52e jaargang Vrijdag 26 oktober 1979 No. 4837 CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEEaElDE GRONDSLAG VOOR DB ZUID-HOLLANDSE EN ZEIEUWSE EILANDEN Verschifnt tweemaal per vxekdinsdag- en vrijdagavond ZOETE GREVEUNGEN; BELANGRIJK VOOR ZEEUWSE LANDBOUW TIP VAN TOYOTA NU 12 maanden volledige garantie SNEEUWKETTINGEN: ONMISBAAR als U straks naar de wintersport gaat KOOP of HUUR ze bij GARAGE KNöPS MIDDELHAENIS tel. 2222 Doe het, terwiUe van Uw veiligheid; RESERVEER ZE NU!! X op Toyota occasions Ook vrijdagavond open. LIES VAN DER VELDE SOMMELSDIJK FILIVI OVER 50-JARIG BESTAAN R.T.IVI. Vandaag bazar in „de Samaritaan'' Streeiccommissïe Goeree-Overflaickee Dierenbescherming zij horen er bij... nntionalB kallBkte''««°«>^ geestBlJjh gehandimpten Oostfakkee GRATIS CONTROLE VAN AUTOLICHTEN DOOR WN HANDENARBEID VOOR OUDEREN Werk!oze sclioolver- laters komen bij eikaar WATERSPORTVER. ,,HERKINGEN'' VERGADERT POSTBUS 8 3240 AA MIDDELHARNIS Redactie en administratie Langeweg 13, Sommelsdijk Tel. (01870) 2629. Na 5 uur (alleen voor redacüe) tel. 01870 - 3392 Giro 167930 Bank Raba Middelharnis Rek. no. 34 20 01 108 '"•■'Vi, ABONNEMENTSPRIJS 8,50 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 28 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. Eén Werkgroep van het Landbouw schap heeft onderzoek gedaan naar de behoefte van de landbouw aan zoet wa ter. Deze werkgroep heeft een gedeelte van de veelomvattende zóerwaterpro- blematiek onderzocht en doet de aan beveling dat nog verder onderzoek zal plaats hebben. De werkgroep becijfert grote nade len voor de landbouw als gevolg van het ontbreken van zoet water in be paalde delen van Zeeland. Uit het rap port van werkgroep trekt het Land bouwschap de conclusie dat het zoet worden van het Grevelingenmeer van groot belang is voor het wegnemen van deze nadelen. Over de keuze zoet/zout moet door de regering nog een beslis sing worden genomen. Door de Gewestelijke Raad voor Zee land van het Landbouwschap is in 1978 een werkgroep ingesteld onder voorzit terschap van de heer A. J. G. Doeleman met als taak de bestudering van de zoetwatervoorziening van de landbouw in het zuid-westen*; De aanleiding hiervoor was meervou dig. Ten eerste is door de beslissing van de regering over de Oosterschelde een toekomstig zoet „Zeeuws Meer" verlo ren gegaan, waardoor een groot deel van het Zeeuwse landbouwgebied niet recht streeks van zoet water kan worden voor zien. - Ten tweede zal in het begin van de '80-er jaren een beslissing genomen wor den of het Grevelingenmeer nu zoet of zout zal worden. Indertijd is door Prof. Dr. C. van den Berg in een publicatie reeds gewezen op de voordelen die een zoet Grevelingenbekken voor de land bouw kan hebben. Ten derde zal door de wijziging in de plannen een zoet randmeer (het Zoom meer) ontstaan op de grens tussen Bra bant en Zeeland. In beide provincies zal de landbouw kunnen gaan profite ren van het zoete water uit dit meer. Droge provincie De werkgroep heeft zich in eerste in stantie bezig gehouden met het deel van Zeeland ten noorden van de Wester- sohelde. Zeeland is in vergelijking met de rest van Nederland klimatologisch ge sproken een droge provincie. Er valt tij dens het groeiseizoen in hetWoorjaar en de zomer minder regen en de ver damping is groter. In een droog jaar als 1976 was voor een gewas als aardappelen het tekort aan neerslag ruim 350 mm. Ook in een gemiddeld jaar treden tekorten aan neerslag op. Bovendien is het grond water zout, waardoor het voor de land bouw onbruikbaar is. Het gebrek aan vocht heeft tot gevolg dat de planten minder groeien, waardoor de gewassen een lagere opbrengst hebben. Opbrengsten tot SO'/o- lager. In het rapport van de Werkgroep zoet- watervoorziening Z.W. Nederland wordt uitvoerig ingegaan op de invloed die het tekort aan zoet water in jaren met een verschillende droogtegraad op de opbrengsten van de diverse gewassen heeft. Voor de verschillende gronden zijn de opbrengsten van b.v. aardappe len gemiddeld ongeveer tussen de 5 en de 20''/o te laag door het gebrek aan zoet water. In een jaar dat gemiddeld eens in de 10 jaar voorkomt zijn deze tekprten nog groter n.1. tussen de 20% en 50°/o. Dergelijke tekorten hebben be langrijke financiële consequenties voor de landbouw. Ruim 28.000 ha te droog Ruim 28.000 ha. van het gebied ten noorden van de Westerschelde zou op basis van de verdeling van de gewas sen volgens het huidige bouwplan voor aanvullende vochtvoorziening in aan merking komen. Dit is ongeveer 40''/o van het totale landbouwareaal in dit gebied. Bij een goede zoetwatervoorziening kunnen de inkomsten van de landbouw in dit gebied vele miljoenen guldens ge middeld per jaar hoger worden. Inkom sten die nu in dit gebied van Zeeland gemist worden. Miljoenen guldens opbrengstderving Voor het gebied dat door de werk groep onderzocht is kan de meerop brengst gemiddeld ruim 26 miljoen gul dens per jaar bedragen. Wanneer hier van de kosten van beregening en der gelijke af zijn resteert een bedrag van bijna 15 miljoen gulden per jaar, d.w,z. 500,— per ha. Vanzelfsprekend liggen deze bedra gen voor een droog jaar, zoals dat bij voorbeeld eens in de tien jaar voorkomt, veel hoger. In een dergelijk jaar zijn deze bedragen resp. bijna 79 miljoen en ruim 67 miljoen gulden 2.400, per ha). De werkgroep heeft tevens onderzocht hoe deze tekorten als gevolg van het ontbreken van zoet water over de ver schillende delen van het gebied zijn ver deeld* De netto-bedragen zijn (resp. in een gemiddeld jaar en in een droog jaar, eens per 10 jaar) dan per jaar: Schouwen-Duiveland 3,1 miljoen en 14,9 miljoen Tholen en St. Philipsland 2,6 miljoen en 11,8 miljoen Oost Zuid-Beveland 2,6 raüjoen en 8,0 miljoen West Zuid-Beveland, Noord-Beveland en Walcheren 7,3 miljoen en 33,5 miljoen Deze bedragen illustreren overduide lijk hoe groot het belang is dat de land bouw heeft bij de beschikking over vol doende zoet water. De scholen in Middelharnis - Som- melsdük, die by herhaling het doelwit zijn van lieden uit het inbrekersgilde, hebben ook in de nacht van dinsdag op woensdag weer een beurt gekregen. Een beetje professionele kraker zou zich overigens schamen voor de manier waar de kenneiyk aspiranten te werk zyn gegaan. Ze hebben voor duizenden guldens schade aangericht, terwijl de buit van 8 scholen niet meer bedraagt dan zo'n driehonderd gulden; gemiddeld derhal ve per „bezoek" een buit van enkele tientjes. De bezochte scholen zitten ove rigens wel rhet de strop aan vernielde kasten, geforceerde bureau's en kapot- gewrikte sponningen. Een kijkje in het Chr. Vormingscen trum „de Proeftuin" leerde dat vrijwel alle kasten en bureaus waren doorzocht. De gesloten kasten werden kennelijk met een schroevedraaier opengebroken, maar de ervaring heeft ook de leiding van deze school geleerd 's nachts geen geld in de school te laten. Het geld kistje bevatte dan ook slechts wat kleingeld, wat door de dieven niet mee werd genomen. Ze hadden het kennelijk gemunt op groter valuta, maar dat was slechts in heel geringe mate aanwezig vier tientjes, door de cursisten inge zameld om docent Groeneboom die per 1 november van functie verandert van een afscheidscadeautje te voorzien. Dhr Groeneboom zal het derhalve zonder moeten stellen, In elk van de bezochte scholen be vindt zich vrij kostbaar apparatuur, maar ook die werd ongemoeid gelaten, zeer tot opluchting van de betrokkenen. In de J. C. van Gentschool had een van de onderwijzers een tas met zes honderd gulden achtergelaten, maar ge lukkig is ook die aan de aandacht van de dieven ontsnapt. Het heeft er alle schijn van dat het eigen, jeugdige in woners zijn, die op rooftocht zijn ge weest; Het zou mogelijk moeten zijn dat de burgerij de politie een handje kon helpen in het moeizame onderzoek. Wel licht heeft iemand iets gehoord of ge zien wat voor het onderzoek van belang zou kunnen zijn. Schroom dan niet het aan de politie door te geven. De bezochte scholen zijn: de Openbare MAVO; de Bossche School; de J. C. van Gentschool; het Vormingsinstituut „de Proeftuin"; de Groen van Prinsterer- school; de openbare lagere (nood)school aan de Langeweg; de kleuterschool „het Kwettemest"; de „Eleosschool" en een woning aan de Langeweg. Dorpsweg. 28-34 Tel. 01870-4436 Hoeveelheden Voor enkele delen van het gebied (Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland en Oost Zuid-Beveland) zijn door de werkgroep berekeningen uit gevoerd voor de bepaling van de beno digde hoeveelheid zoet water. Dit wa ter is hoofdzakelijk nodig om het zoute water uit de sloten te spoelen en om de watertekorten van de gewassen aan te vullen. Vooral in drogere perioden zijn gro te hoeveelheden nodig om in de behoef te te voorzien. In een normaal jaar is ruim 26 miljoen kubieke meter water nodig en in een droog jaar ruim 72 mil joen kubieke meter zoet water. Huidig bouwplan In het rapport is de werkgroep uitge gaan van het huidige bouwplan. Bij een optimale vochtvoorziening mag wor- ilen verwacht dat ook andere en meer intensieve gewassen geteeld kunnen gaan worden, waarbij vooral in de richting van de tuinbouw gedacht moet worden. Naar verwachting zal de vraag naar zoetwatervoorzieningen dan toenemen tot de helft van de oppervlakte cultuur grond in de betreffende gebieden. De genoemde financiële voordelen zul len dan nog aanzienlijk toenemen, voor al ook omdat voldoende zoet water een gunstige invloed uitoefent op de kwali teit van de produkten. Grevelingen zoet Uit het rapport van de werkgroep trekt het Landbouwschap o.a. de con clusie dat de grote nadelen van het ont breken van zoet water op Schouwen- Duiveland het beste zijn op te heffen door het realiseren van een zoet Greve lingenmeer. Van een'dergelijk zoet meer zullen Goeree-Overflakkee en Brabant ook in belangrijke mate kunnen profi teren. Voor Brabant kan dit water be halve voor landboirwkundige doelein den tevens dienen ter aanvulling van de enorme hoeveelheden grondwater die in deze provincie worden onttrokken. Samenstelling De werkgroep bestaat uit leden en adviserende leden namens het Land bouwschap, de Rijks- en Provinciale Waterstaat, de Waterschappen, de Landinrichtingsdienst, de dienst Be drijfsontwikkeling, het Instituut voor Cultuurtechniek en Waterhuishouding de Commissie Waterbeheersing en Ontzilting en de Water Maatschappij Zuid-West-Nederland (W.M.Z.). In het kader van de welzijnszorg heeft de kommissie een avond kunnen beleg gen voor de bewoners van het verpleeg huis De Samaritaan en haar personeel waarop een film vertoond zal worden over het 50-jarig bestaan van de R.T.M. Deze avond is gepland op donderdag 1 november en vangt aan om 19.30 uur. Omdat dit onderwerp zeker de Flakkee- ërs zal aanspreken, heeft de kommissie gemeend ook mensen die niet in direkte verbinding staan met het verpleeghuis in de gelegenheid te stellen om deze a- vond bij te wonen. Er zijn nog een aan tal kaarten beschikbaar bij de receptie van De Samaritaan ad 5,per kaart. Ook hier geldt, wie het eerst komt. wie het eerst maalt! Liefhebbers van bazars kunnen van daag vrijdag hun hart ophalen op de bazar die in het verpleeghuis „De Samaritaan" gehouden wordt. Tot vanavond 9 uur blijft de bazar open; er is een grote verscheidenheid aan spullen opgehaald, die als prijzen zullen dienen of los verkocht zullen worden- Ook zijn er attracties als pannekoe- ken eten, krenten kopen in de gmtterij of een corset in de winkel van Sinkelü De baten van de bazar komen ten goede aan de Welzijnszorg van de be woners van het verpleeghuis. Op D.V. woensdag 31 oktober a.s. zal er in het kerkgebouw van de Ned. Herv. Gemeente aan de Ring te Middelharnis een interkerkelijke herdenkingssamen komst van de Reformatie worden ge houden. Het is reeds voor het 7e achtereenvol gende jaar dat deze bijeenkomst wordt georganiseerd door het aktiecomité Goe ree-Overflakkee van de Stichting „In de Rechte Straat". De aanvang is dit keer bepaald op kwart voor acht. De spreker op de bijeenkomst, ds. L. W. van der Meij, Christelijk gerefor meerd predikant te Middelharnis hoopt te spreken over het thema: „Het brandende braambos" De opening en sluiting vinden plaats door respectievelijk ds. H. Ligtenberg predikant van de Gereformeerde Ge meente te Middelharnis en ds. A. Beens, Hervormd predikant te Somnaelsdijk. Medewerking verleent het bekende plaatselijke interkerkelijke jeugdkoor „Zingt nu den Heer" onder leiding van de heer P. H. Wessels. In het programma is verder plaats ingeruimd voor samen zang. Met de PTT is overeengekomen dat de samenkomst over alle kerktelefoons in Middelharnis en Sommelsdijk zal worden uitgezonden. Het kerkgebouw zal reeds om 7 uur zijn geopend i.v.m. de bij de ingang opgestelde boekentafel. Dit najaar is een nieuwe boekenlijst gemaakt die bij het binnenkomen aan U wordt uitgereikt. Een groot assortiment boeken is aanwezig, zoals: Bijbelse dag boeken, theologische werken, preken, Kinderbijbels, leesboeken voor ouderen en kinder- en jeugdboeken. Vorig jaar werd voor ongeveer f 1.100,aan boeken verkocht. Wij hopen dat dit bedrag dit jaar nog groter mag zijn. Immers, de baten voortvloeiende uit de verkoop, komen geheel ten goede aan de landelijke Stichting „In de Rechte Straat" te Velp. Uw bijzondere aandacht willen we vragen voor het gelijknamige maand blad „In de Rechte Straat", dat door de landelijke stichting wordt uitgege- ven.Daarin wordt U regelmatig geïnfor meerd over de voortgang van het werk opdat U dit met Uw gebed zou mogen ondersteunen. Velen lezen echter het maandblad voornamelijk om de opbouwende arti kelen over het geestelijk leven, die een sterk getuigend en persoonlijk karak ter dragen. Daarom zouden wij U wil len vragen: Probeer U eens een abon nement voor één jaar. Wellicht dat U dan zo aan dit blad gehecht raakt, dat U het niet meer wil missen. Een jaar abonnement kost 19,Aan de boe kenlijst die op de Hervormingsavond wordt uitgereikt zit een formulier waar op U zich als abonnee kunt opgeven. Tijdens de samenkomst op D.V. woensdag 31 oktober a.s. zal de koUekte bestemd zijn voor financiële steun aan het werk dat door de stichting in bin nen- en buitenland wordt verricht. Momenteel wordt Uw financiële steun met name vaor de volgende'projekten gevraagd: Het bekostigen van levensonderhoud van evangelisten en evangeliemate riaal in Spanje en Italië. Het verstrekken van 200.000 stuks Nieuwe Testamenten, voor de scho len in Estado da Espirito Santo, in Brazilië. Elk Nieuwe Testament kost 2,63. Bij elkaar is met deze aktie een bedrag gemoeid van 526.000, Bedenk dat voor elke 2,63 die bin nenkomt, één schoolkind het N.T. een gedeelte van Gods Woord ontvangt. Uit Chili zal een predikant geduren de twee of drie jaar een theologische vorming geschonken worden hier in Nederland. De kosten worden gedra gen door de Stichting. Voor het laten verschijnen van de Spaanse editie van „In de Rechte Straat" in Midden en Zuid-Amerika is jaarlijks een bedrag van 45.000, nodig. Wij dachten er goed aan ie doen U bovenstaande informatie te doen toe komen, opdat U weet, welke belangrijke evangelisatie-arbeid met Uw gave wordt gesteund. Natuurlijk zijn er nog meer dere projekten dan de thans genoemde. Hartelijk hoopt het comité dat uit alle plaatsen van Goeree-Overflakkee er velen van hun meeleven blijk zullen geven door te komen naar de samen komst in Middelharnis. Met name willen wij onze rooms-katholieke naaste daar toe uitnodigen. Oriëntatie en bezinning op de rijke betekenis van de Reformatie is meer dan ooit nodig. Zeker nu er stemmen opgaan die ons willen doen geloven, dat de Reformatie een achter haalde zaak is. In de Reformatie is de kerk teruggeroepen tot de gehoorzaam heid aan het Evangelie. Niet menselijke leringen en inzettingen zijn norm voor het persoonlijke en kerkelijke leven. Het waarachtig heil is immers niet van en door mensen; het heil is des Heeren. Het: alleen genade, alleen de Schrift, alleen het geloof is de fundamentele boodschap voor alle eeuwen. Dat alleen zal samenbinden te midden van veel zondige scheiding die wij helaas onder ons moeten waarnemen. Van harte begeren wij dat we in onze samenkomst op D.V. 31 oktober a.s. iets van die onderlinge verbondenheid in en rond het Woord van Gods genade mo gen ervaren. U komt toch ook? Het comité Goeree-Overflakkee „In de Rechte Straat". BELANGSTELLENDEN WELKOM Het doel van de streekcommissie is het bevorderen van de mogelijkheden voor de bevolking om mee te doen aan in spraak op het provinciale ruimtelijke beleid. De streekcommissie houdt zich onder meer bezig met het signaleren van onderwerpen welke de aandacht van bevolkinb en/of provinciaal bestuur verdienen. Daarnaast het op eigen initia tief of op verzoek van streekbewo- ners of overheid organiseren van be volkingsinspraak en het bevorderen van direkt kontakt tussen bevolking, pro vinciaal bestuur en ambtelijke diensten. Huishoudelijke vergaderingen zijn vooral bedoeld voor leden van de streek- cominissie. Hier worden onderwerpen besproken die nodig zijn voor het func tioneren van de commissei, zoals de organisatie van de inspraak of het pro gramma van aktiviteiten. Belangstellenden zijn van harte wel kom om de streekcommissie bij te staan bij het signaleren van problemen, knel punten en ontwikkelingen welke in hun streek leven. Daarbij gaat het om za ken van regionaal belang, zoals aanleg van wegen, grote recreatie-projekten openbaar vervoerproblemen en vele an dere. Zij kunnen de vergaderingen als toehoorder bijwonen en krijgen de gele genheid het woord te voeren. Op de agenda komen onder meer de volgende punten voor: Signalen uit de streek. Bij dit agendapunt krijgt u de gele genheid om onderwerpen die u be langrijk vindt onder de aandacht van de streekcommissie te brengen. Het gaat hierbij om onderwerpen van regionaal belang die de ruimte lijke ordening betreffen. Streekplanherziening nota II be leidsstrategieën. Binnenkort verschijnt de nota be leidsstrategieën. Dit is voor de streekcommissie aanleiding voor een openbare discussie-avond. Op deze vergadering wordt de organisatie van deze avond besproken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Th. van Zuy- dam-Roelofs, contactpersoon Goeree- Overflakkee, tel. 01871 - l'?79 en het cen trale secretariaat voor de streekcom- missies in Zuid-Holland: de Provinciale Raad voor de Ruimtelijke Ordening, waar tevens de vergaderstukken te ver krijgen zijn, Benoordenhoutseeweg 22 te Den Haag. Tel. 070 - 264U1 toestel 2800, Elisabeth de Vries. De bijeenkomst wordt gehouden in hotel „Bellevue" te Middelharnis en begint 's avonds om 8 uur. Opgevangen omgev. Pr. Bemhard- straat, Middelharnis grijs/wit gestreepte poes. Inl. dierenarts Tjebbes, tel 01870 - 2966. K....^> giro n 22 22 2 (2x1.5x2} utreiht banhrehening 949 De afdeling Oostflakkee van Veilig Verkeer Nederland laat weer van zich horen door, de voorbereiding van de aktie „Goed licht Goed bekeken". In het kader van de landelijke aktie, die dit najaar zal worden gehouden, wil deze aktieve afdeling niet achterblij ven. Herhaling van deze aktie blijkt noodzakelijk, daar er nog steeds heel wat mankeert aan de verlichting van het doorsnee voertuig. Een verkeerd gebruik van de verUchting kan leiden tot levensgevaarlijke situaties. „Zien en gezien worden", daar gaat het om. Menige bestuvirder laat het m. deze dagen, dat het daglicht steeds eerder wordt gedoofd, afweten wat de verlich ting betreft. Veilig Verkeer Nederland, afdeling Oosflakkee, geeft daarom ook een ieder de gelegenheid om de verlichting van zijn of haar voertuig GRATIS te laten controleren en indien nodig (in 75''/o van de gevallen, gezien de controles in voor gaande jaren) weer juist te laten afstel len. Men kan hiervoor terecht op DONDERDAG 1 november van 10 tot 18 en VRIJDAG 2 november van 10 tot 20 uur bij Garage Visbeen (Subaru-dealer), Galatheseweg 22, Langstraat (Achthui- zen). De welwillende medewerking van genoemd garagebedrijf wordt door de Vereniging WN zeer op prijs gesteld. Hun medewerking is onontbeerlijk voor het slagen van deze aktie. Autobezitters noteer deze data!! STAD aan 't HARINGVLIET: De handenarbeid-club is van start gegaan. Als er nog meer animo voor is dan kunt U zich opgeven bij onderstaand adres en op maandag 3 november a.s. in het kleine zaaltje van „Het Trefpunt". Aanvang 14.15 uur. Mevr. J. C. Arens- man-Braber, Vrouwtjesweg 15, tel. 01871 - 1617. De werkende jongeren organisatie Werkende Jeugd CNV organiseren spe ciaal voor de werkloze schoolverlaters uit Zuid-Holland een drie daagse bijeen komst te Den Haag. Deze bijeenkomst die gehouden zal worden van 14 - 16 november a.s. heeft de bedoeling de werkloze schoolverlater inzicht te verschaffen in hun eigen situatie. Tijdens deze drie daagse zal de heer Mittendorp, hoofd jeugdbemiddeltng GAB-Den Haag, een inleiding houden en vragen beantwoorden. Via een rollenspel en film Modem Times met Charlie Chaplin zal de eerste dag de positie van de werkloze school verlater al vrij duidelijk zijn.. Om daar nog wat aan toe te voegen wordt de tweede dag een bezoekje gebracht aan een werklozenprojekt in Vlaardingen en één in Schiedam. Tijdens de derde dag zal met de deelnemers worden bekeken wat zij zelf in de toekomst kunnen dpen aan hun eigen situatie en aan die van andere werkloze schoolverlaters. T.b.v. deze groep is Werkend Jeugd CNV bezig in Zuid-Holland een provin ciaal werklozenprojekt van de grond te krijgen. Hierin kunnen de deelnemers eventueel meeparticiperen. De werving geschied via de arbeids bureaus, maar werkloze schoolverlaters die in Zuid-Holland wonen, nog geen 21 jaar zijn, zin hebben om gemotiveerd bezig te zijn gedurende drie dagen en nog niets van hun eigen arbeidsbureau hebben gehoord kunnen zich kosteloos opgeven, rechtstreeks bij Werkende Jeugd CNV, Postbus 14633 te Den Haag. Telefoon (070^ 884702. Voor rekening van de organisatoren komen: reiskosten, verblijfkosten (incl. twee verplichte overnachtingen) en excursie. De Watersportver „Herkingen" heeft tegen vrijdagavond 2 november een bui tengewone ledenvergadering uitgeschre ven, om 8 uur in het Verenigingsgebouw „Ons Huis". Belangrijkste agendapunt is het voorstel aan de leden het bestuur te machtigen tot het aangaan van een lening tot maximaal 2 miljoen t.b.v. de aanleg van de nieuwe verenigingsha- ven.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 1