Grote verkoopshow HERFST lijif/ PREDIKBEURTEN Gedenkteken voor „De geestelijke vader van het Deltaplan Dr. Ir. JOHAN VAN VEEN Ook Flakkee had zijn belangstelling VOLLEYBAL: SPARTA ZATERDAG THUIS it Medische diensten Klusjes-kursus In en om het huis C.P.B. FLAKKEE Kennisgeving voor het wegverkeer Middelhamis: Medicijnen verloren Bromfietser gewond UITZENDING DS.J. E. DËGROOT BladB. 2 „EILANDEN-NIEUWS" (Vervolg van voorpagina) 400 rapporten Ruim 400 voortreffelijke rapporten werden door hem of onder zijn leiding geschreven en naar Den Haag verzonden Maar tevens stond daar telkens in welke maatregelen tegen de herhaaldelijk ge noemde gevaren genomen moesten wor den. En dan komt de teleurstelling. Zijn stukken kregen aanvankelijk niet de belangstelling die zij naar zijn mening verdienden. Hij gold als een lastig man en als een fantast. Menigeen zou het bijltje er bij neergegooid hebben. Niet echter Van Veen. Uiterst volhardend ging hij door, drie en twintig jaar lang. Toen vroeg Minister Algera hem een samenvattend overzicht te schrijven van zijn rapporten, dus ook over de door hem genoemde gevaren. Dat deed Van Veen. Toen zijn secretaresse klaar was zei hij: „Verzend het maar; aangenomen wordt het toch niet". En, hoe is het mogelijk, twee dagen later geschiedde de ramp van 1953, waarbij grote delen van het land door talloze dijkbreuken verloren gingen, meer dan 1800 Zuid- Nederlanders verdronken. „Nu wordt het aangenomen", zei Van Veen laconiek. En dat was zo. In één nacht had deze wel eens gesmade figuur gelijk gekregen. En meteen stond hij midden in de aandacht en werd spoedig een beroemd man. Want behalve zijn telkens herhaalde bezwaren tegen de bestaande toestand van onze zeewerin gen, stonden in zijn rapporten ook de veranderingen die volgens hem geschie den moesten. Reeds jarenlang lag daarin het plan klaar, dat met variaties, later bekend werd als het Deltaplan. Men kon meteen beginnen. En onze knappe Wa terstaat deed dat dadelijk al is het gewel dige werk nog steeds niet voltooid. Het plan Van Veen 1923 kreeg vorm. Onze veiligheid ging bij hem voor alles. Een vergelijking met de grote Lely dringt zich op. Ook deze kreeg zijn voorstel, de Afsluitdijk, ondanks zijn grondige studie, pas aangenomen na de grote rampzalige overstroming van Waterland in 1916. Van Veen zou het net zo gegaan zijn. Zonder de 'storm- ramp van 31 januari 1953 zou zijn plan nog steeds niet aangenomen zijn. Wij zouden inhet zelfde gevaar leven als te voren. En als het in de stormnacht van 1953 niet gelukt was op het nippertje het gat in de dijk van de Hollandse IJssel te dichten dan zou onder meer de Alexanderpolder en later heel centraal Holland ondergelopen zijn en hadden misschien tienduizenden mensen méér het leven verloren. Lely en Van Veen Dank zij Johan van Veen's levenswerk zijn wij nu veiliger dan ooit te voren; ook al is men nog niet volkomen conse quent in zijn ideeën en voorstellen te werk gegaan. Lely en Van Veen, scheppers van de idee van de Afsluitdijk en het Deltaplan, staan op dezelfde hoogte als Waterbouw kundigen en hun grootste ideeën en de consequenties daaruit hebben een hoog te zoals uitermate zelden voorkomt. Lely heeft een standbeeld op de Af sluitdijk. Wij willen evenzo een stand beeld van Van Veen om honderden jaren zijn denken en doen bewaard te doen blijven. Johan van Veen, eenmaal een kind uit de bevolking van Uithuizermeeden, U en Uw werk blijven bij ons en geheel Nederland in dankbare ere", aldus prof. Boerema. Stromvloedcommissie Ook Prof. Nanninga prees de ver dienste van Dr. Van Veen. Hij zei o.a.: De vele waarschuwingen die van Veen deed uitgaan leidde in 1939 tot de instel ling van de zgn. Stormvloedcommissie, waarin van Veen als secretaris werd opgenomen. Alle opgetreden stromvloeden, waar van voldoende gegevens bekend waren, werden geanalyseerd naar de factoren die de hoogte van de vloed mede beïn vloedden. Omstreeks dezelfde tijd werd een com missie ingesteld ter voorbereiding van de afsluiting van de Brielse Maas, even eens met van Veen als secretaris. Dit Dr. Ir. Johan van Veen werd op 21 december 1893 te Uithuizermeeden aan de Waddenkust in Groningen geboren. Als zoon van een landbou wer heeft hij in de boer derij op de Hefswal zijn jonge jaren doorgebracht Hij doorliep na de lagere school de Rijks H.B.S. te Warffum en Assen en studeerde vervolgens aan de Technische Hoge school te Delft, w^aar hij in 1979 het examen af legde voor civiel-ingeni eur. Door het wonen aan „het Wad" had de jonge Van Veen een voorliefde gekregen voor het water en de slikken. Na zijn studie kwam hij bij de Prov. Waterstaat in Drenthe en in 1926 ver trok dr. Van Veen naar Suriname in dienst van de Amerikaanse Bauxiet Maatschappij. Hij vond daar niet wat hij zocht. Op 1 juli 1928 keerde dr. Van Veen terug naar Nederland en kwam in dienst bij Rijkswater staat, nadat hij te Am sterdam een half jaar in gemeentelijke dienst was geweest. In het arrondissement Dordrecht kreeg Ir. Van Veen opdracht de mo gelijkheden te onderzoeken die konden leiden tot het verbeteren van het vaarwater in het Volkerak. Het was zijn eerste grote opdracht. Uit dit werk is in 1931 de Strekdam in liet Hellegat tussen Ooltgens- plaat, Numansdorp en Willemstad aangelegd. Deze dam is voor de scheep vaart van een enorme betekenis geweest. Op deze plaats kwamen altijd zeer gevaarlijke stroomversnellingen voor en bij storm is er menig schip en wat nog erger is, zijn er vele schippers en hiui gezinnen gebleven. De naam van het vaarwater zegt al meer dan genoeg. Voorts heeft Ir. Van Veen zich bezig gehouden met de verbetering van de Oude Maas, waaruit ten slotte de afdamming van het Botlek en de Brielse Maas is voortgevloeid. Deltaplan Als hoofd van de studiedienst Benedenrivieren en als secretaris van drie staascommissies werd er op zijn initiatief en leiding veel studie verricht ter beveiliging van de Zuid-Hollandse eilanden. Twee dagen vóór de ramp op 1 februari 1953 v,7as men met een voorlopig plan klaar en 's nachts kwam de ramp. Direkt na de ramp werd de Delta-commissie geïnstalleerd. Het grootste werk „het Deltaplan" komt mede op naam van Ir. Van Veen. Hij wordt dan ook de „Vader van het Deltaplan" genoemd. Landaanwinning Ir Van Veen heeft ook enkele boeken en geschriften op zijn naam staan. Zijn standaardwerk over de Nederlandse waterhuishouding in het Engels is getiteld: „Dredge, drain and reclaim" en geschreven in de oorlogsjaren wordt in alle voornaamste bibliotheken aangetroffen. Het werd zelfs in het Chinees vertaald. Ook de landaanwinning had de volle belangstelling van Ir. Van Veen. In 1953 verscheen van zijn hand het boekje: „Organogene landaanwin- ningsproeven in het Haringvliet". Het werd uitgegeven als no. 3 in de serie berichten van de „Ned. Ver. voor landaanwinning", thans geheten Vereniging voor Waterstaat en Landinrichting". Deze landaanwinnings- werken zijn ontstaan achter de strekdam in het Hellegat, tussen Ooltgens- plaat en Den Bommel, de dam die in 1929 - 1931 door hemzelf was aangelegd. Door zijn grote kennis heeft ook het buitenland van zijn diensten gebruik gemaakt. Hoogste rang Op zijn 65-jarige leeftijd ging Ir. Van Veen met pensioen. Op woens dagmiddag 9 december 1959 overleed hij tijdens een treinreis van Voor burg naar Den Haag. Dr. Ir. Johan van Veen heeft dus nog geen jaar van zijn pensioen mogen genieten. Dr. Van Veen heelt een der hoogste rangen bekleed, n.l. hoofdingenieur-directeur by Rijkswaterstaat. Voor zijn ver diensten kreeg hij de onderscheidingen van Officier in de Orde van Oranje Nassau en van Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Dr. Van Veen is, ondanks zijn grote kunde en zijn internationale bekendheid altijd een zeer bescheiden man gebleven. Bij zyn afscheid in 1958 vertrok hy zonder enig ceremonieel. Hij verdient de dank van ons volk, speciaal ook uit onze streek. Zijn naam en werk moge met grote achting en in dankbare herinnering bij ons blijven voortleven. Het gedenkteken op het „Johan van Veenplein" te Uithuizermeeden is hiervan een eenvoudig symbool. Geen gedenkteken op de begraafplaats „Nieuw Eykenduinen", waar hij op zaterdag 12 december 1959 ter ruste is gelegd, maar in zyn geliefde geboorteplaats aan „het Wad". Strekdam in Hellegat s werk werd na de oorlog aangevat: de afsluiting werd voltooid in 1950. Het kan worden gezien als een eerste stap tot verdere afsluitingswerken. 5-eilandenpIan Tijdens de oorlog werden de studies voortgezet. Verschillende deeloplossin gen werden overwogen en bestudeerd. In het tijdvak 1941 -, 1944 verschenen van de Studiedienst 78 nota's waarvan 40 als auteur de naam van Veen dragen. Een der belangrijkste is wellicht het zgn. 5-eilandplan. Op 2 december 1952 gaf Minister Algera opdracht tot het serieus in studie nemen van een afsluiting van alle zeegaten tussen de Waterweg en de Westerschelde. De nota van van Veen, getiteld „Afsluitingsplannen der tussenwateren" met een principeschets voor het Delta plan, is gedateerd 29 januari 1953, d.i. 2 dagen vóór de ramp van 1 februari, op welke dag de vloed te Hoek van Holland het peil van 4 m NAP be reikte. Kroon op werk Na de ramp was er geen twijfel meer dat het Zeeuws - Zuidhollands eilan dengebied op afdoende wijze moest wor den beveiligd. Dank zij de vele reeds verrichte on derzoekingen en studies en de reeds gereedliggende plannen kon de Delta commissie, waarin van Veen als secre taris de gids en leidsman bij uitstek was, haar werk met voortvarendheid verrichten en haar oordeel in een aantal deeladviezen uitbrengen. Dit leidde tot de zgn. Deltawet die in november 1957 door de Tweede Kamer weird aangenomen. Van Veen kon dit beschouwen als een kroon op zijn levenswerk. Hiermee werd immers voldaan aan de twee voorwaar den die hij zag als van het hoogste belang: een drastisch terugdringen van de zee, zowel met het oog op de veilig heid als ter verbetering van onze zoet waterhuishouding. Ons is de vraag wel geteld: waarom moet het beeld hier, in Hefhuizen wor den geplaatst. Waarom niet daar, waar zijn ideeën hun verwezenlijking vonden in twee onzer waterbouwkundige schep pingen: het Deltaplan en de Europoort? Me dunkt, van Veen zou zich geen ande re plaats gewenst hebben. En ook Uit huizermeeden kan hierop haar rechten laten gelden. Door alle eer aan één te gunnen, zou wellicht vele anderen te kort worden gedaan. Ook dit standpunt zou door van Veen van harte worden onderschreven. Maar wij, vrienden van Joh. van Veen, nemen de vrijheid om, op onze wijze, eer te betuigen aan hem die, op eigen wijze ons land zo voortreffelijk heeft gediend", aldus prof. Nanninga. In de sporthal te Middelhamis speelt sparta a.s. zaterdag de thuiswedstrijden en wel met het volgende programma: 14.00 uur: Heren 2 - Spivo 6 Jongens A - Ibis Meisjes A - Spivo 15.30 uur: Heren 1 - Spivo Jongens B - Spivo Dames - HoUemare Meisjes C - Data C/D van zaterdag 20 tot maandag 22 oktober ARTSEN Middelhamis - Sommelsdijk: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Kempen, tel 2710. Dokter van Kempen is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dlrksland - Herkingen - Meligsant: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter R. P. Boot, tel. 01877 - 1227 b.g.g. 01877 - 1291. Stellendara - Goedereede: van vrijdagavond 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter J. H. Bulthuis, tel. 01879 - 1367. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 17.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter G. C. A. M. v. Hattem, tel. 01874 - 1259. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter P. J. H. Kramers, tel. 01873 - 1201 APOTHEEK „MENHEERSE" J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts Wolthers, tel. 01878 - 1660 (van 11.00 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst hebben dhr. Tjebbes en Schilder, telefoon 01870 - 2966; 01874 - 2441. WIJKVERPLEEGSTERS Dlrksland - Herkingen - Melissant: van vrijdagavond 6.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst zr. A. H. Stolk, tel. 01877 - 1770 b.g.g. 01877 - 1767. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst zr. Vijfhuizen, tel. 01870 - 5398. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - Ooltgensplaat: WIT/GELE KRUIS Dienst heeft zr. Anna, tel. 01873 - 1577. MAATSCHAPPELIJK WERK (in geestelijke of sociale nood) Telefoon 01874 - 1515 Stichting KRAAMCENTRUM Goeree en Overflakkee Telefoon 01887 - 1275 BLOEMBOLLENAKTIE Chr. Scholengemeenschap voor HAVO en MAVO „Prins Maurits" te Middelhamis: DANK, DANK, HEEL HARTELIJK DANK Maandagmiddag 8 oktober j.l. belden ongeveer 600 leerlingen van de boven genoemde scholengemeenschap huis aan huis aan op ons eiland en eên gedeelte van Schouwen Duiveland. Ze slaagden erin om 5000 zakjes tulpe bollen te verkopen voor hun adoptie fonds. Door dit geweldig succes zijn ze ook dit jaar weer in staat hun financieel geadopteerde kinderen (15 totaal) uit Derde Wereldlanden te voorzien van voedsel en kleding. De leerlingen van de Chr. Scholen gemeenschap „Prins Maurits" te Middel- harnis en de kinderen uit Guatemala, India en Indonesië danken U hartehjk voor Uw aankoop van de tulpebollen. ZONDAG 21 OKTOBER OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof Ger. Kerk 10 uur lezen, 4.30 uur ds. A. v. d. Waal, beide diensten in de kerk Doopsgez. gemeente 9.30 uur dhr. F. J. Modderkolk, Nieuwerkerk a. d. IJssel Ger. Gem. 9.30 en 4 uur lezen. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur ps. 137 3, 4, 5; 18.30 uur ps. 1, 2, Ds. M. Aangeenbrug, Diakoniekoll. med. zending. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. M. A. Jansens, Amersfoort 18.00 uur ds. C. Oorschot, Extra koll. orgel fonds; donderdag 15-10: 19.30 uur ds. J. den Hoed, Sliedrecht Ger. Kerk 10 uur (H.A.) en 5 uur (dankzegiging) ds. A. J. J. van Noord. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 18.00 uur ds. H. F. Klok, H.C. zondag 52b, koll. vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. J. W. Verwey van H. I. Ambacht. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 en 18.00 uur ds. M. V. ,d. Linden, Tweede koll. voor het N.B.G. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen, 18.00 uur dhr. B. Klootwijk, Alblasserdam Ger. Gem 10 en 6 uur student C. Sonne velt SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. E. F. Vergunst, 18.00 uur ds. A. Beens, Extra koll. kerkvoogdij Rem. kerk 10 uui ds. S. Bouman, Rot terdam. DE SAMARITAAN 10.15 uur ds. A. Beens. MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. G. C. de Jong, 18.00 uiir ds. J. E. de Groot, Zeist, Extra koll. GZB. Herv. Exodus gem. 10 uur ds. A. Carstens Chr. Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. L. W. V. d. Mey Geref. Kerk (vrijgem.) 9.30 en 14.30 uur ds. A. v. Houdt Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur ds. A. Visser, Nieuwland, 2.30 uur ds. H. Visser, Afscheid, Extra koll. Chr. bel. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv.K erk 10 uur dhr. H. P. Wilstra, St. Anthomepolder, 18.00 uur ds. C. v. d. Sluijs, Veenen- daal, koUekte H.D.G. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. J. Willemsen, bed. H. Doop, 18.00 uur ds. J. Willemsen voorb. H.A. Ger Kerk 10 uur en 6 uur dhr G. Pet, Hellevoetsluis. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur kand. F. Wijnhorst, Vlaardingen, 18.00 uur ds. A. Vos, Extra koll. GZB Geref. Kerk 10 uur drs. A. Moolenaar te Ulvenhout, 6 uur ds. A. v. d. Waal te Middelhamis. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 uur ds. T. W. van Bennekom, 18.30 uur ds. J. Blom, Ridderkerk, Extra koll. Quotum Geref. Kerk 9.30 en 4 uur dhr. van der Kraan te Rotterdam Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur dhr. H. P. Wilstra, St. Anthoniepolder ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon Oud Ger. Gem. 3 x lezen Ger. Gem. in Ned. 3 x lezen. Vrijdag 19 oktober 1979 OOLTGENSPLAAT: KoUekte voor geestelijk gehandicapten De Nationale kollekte voor geestelijk ■Gehandicapten zal gehouden worden in de week van 22 t/m 27 oktober a.s. Het gaat om mensen die in onze samenle ving maar moeilijk meekunnen. Mensen, die zich verstandelijk niet volledig kun nen ontwikkelen. Zij hebben onze steun zo nodig. Daarom hai-telijk aanbevolen. MIDDELHARNIS Deze kursus zal niet maandag a.s. worden gehouden, maar een week later, n.l. op maandag 29 oktober a.s. Plaats en aanvangstijd blijven ongewijzigd. De C.P.B, vergadert D.V. dinsdagavond 23 oktober 1979 om half 8 in het Dien stencentrum te Middelhamis. Spreker zal zijn Mr. K. de Roos uit Leeuwarden. Het onderwerp voor deze avond zal zijn: Kmderbescherming in de ruimste zin. Belangstellenden zijn hartelijk wel kom. OOLTGENSPLAAT Aanvang kerkdienst De dienst van de hervormde kerk zal zondagavond niét om 6 uur maar om 6.30 uur aanvangen. „De Fakkels Bijeen" De huis-aan-huis-koUekte voor de Samenwerkende Blindenorganisaties „De Fakkels Bijeen" heeft 339,67 op gebracht. Vorig jaar 307,21. Kollek- tanten en gevers hartelijk dank. Vrijstelling dienstplicht De minister van defensie heeft vrij stelling van de dienstplicht verleend voor één jaar wegens kostwinnerschap aan Jan van der Giesen. Oud-inwoner overleden Op maandag 15 oktober overleed op de leeftijd van 55 jaar in het Zuiderzie kenhuis te Rotterdam de heer David Vermaat Lev.zn., echtgenoot van mevr G. V. d. Linden, wonende Hillevliet 62b, Rotterdam. Hedenmorgen 11.30 uur had de begrafenis plaats op de Zuiderbe graafplaats aan de Slinge te Rotterdam. De hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zuid- Holland te Rijswijk brengt ter kennis van belanghebbenden dat ten behoeve van het uitvoeren van 'werkzaamheden op de Haringvlietbrug te Numansdorp gelegen in de weg Den Haag - Rotter dam - Roosendaal - grens (A29) tussen km 39.5 en km 41.7 gedurende de na te noemen periode tijdelijke verkeersmaat regelen van kracht zullen zijn. Bij de nadering van het werk gelden op de westelijke hoofdrijbaan de volgen de verkeersmaatregelen: a. een snelheidsbeperking van 70 km per uur, voorzover nodig voorafge gaan door een snelheidsbeperking van 90 km per uur; b. een inhaalverbod voor motorvoer tuigen op meer dan twee wielen. Het verkeer zal daarbij over één rijstrook worden geleid tot voorbij het werk. Deze verkeersmaatregelen zullen dag en nacht van kracht zijn. De maatrege len zullen ingaan op 22 oktober 1979 en zullen duren tot 7 december 1979 of zoveel langer als noodzakelijk of korter als mogelijk zal blijken. mode Op verzoek van Apotheek „Menheerse heeft de politie van Middelhamis gistermiddag snel ingehaakt op de vermissing van een verpakking medicijnen. Een inwoner van Sommelsdijk zou ze op weg naar huis verloren hebben. Het gebruik ervan door kinderen zou gevaarlijk zijn en de politie koos voor een beproefd middel, met de luidspreker op forse sterkte door het dorp. Dat werd ook gehoord door bovenbedoelde Sommels- dijker die bij het horen van de naam van het medicijn meende dat er een vergissing werd ge maakt. Een snelle inspectie leerde hem dat hij dat medicijn juist nog wel in zijn bezit had. Hij pleegde een telefoontje met „Menheerse" waar hem toen duidelijk werd gemaakt dat de ampul len die hij meende kwijt te zijn ditmaal niet waren bijgevoegd. Dat betekende dat gezocht werd naar een pakje dat niet verloren was... Die Sommelsdijkers toch... STAD/OUDE TONGE: De jongeman Teunis Melaart uit Stad is gistermiddag gewond geraakt toen hij met de brommer vanaf de Oostdijk te Oude Tonge de drukke Prov weg overstak. Hij raakte daarbij de flank van een passerende personenauto. De jongeman werd met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Het bestuur van de Gereformeerde Zendings bond geeft met dankbaarheid het bericht door dat binnenkort ds. J. E. de Groot met zijn gezin zal worden uitgezonden naar Peru. Ds.J. E. de Groot is de tweede predikant die door de GZB ter beschikking wordt gesteld van de Iglesia Evangélica Presbiteriana del Peru. De uitzending geschiedt vanwege de classis Amersfoort, vanuit het midden van de hervormde gemeente Zeist. De bevestiging van ds. De Groot als zendings predikant zal plaatsvinden in een kerkdienst op D.V. zaterdag 20 oktober a.s. in de Oude Kerk te Zeist. In deze dienst zal voorgaan ds. E. F. Ver- gunst uit Middelhamis. Aanvang 19.00 uUr. Na afloop is er gelegenheid om van de familie De Groot afscheid te nemen in gebouw „Calvijn" aan de Joubertlaan te Zeist

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 2