KINDEROGEN TRANEN DROGEN Aangepaste Kerkdienst Reclame komt consu ment ten goede -Appélavond DIE NUTTIGE NOTEN Wie de kat een warm hart toedraagt TEIVIPO van de gemeente-zang INGEZONDEN s De Burger en de strijd om zijn reciit Volleybal Jeugdtoernooi Intermezzo TE KOOP AANGEBODEN WOONHUIZEN EN BEDRIJVEN OOLTGENSPLAAT - WU GEVEN U KOSTELOOS ADVIES TAXATIES EN BEHEER MUS ONROEREND GOED POSTBUS 27 - DIRKSLAND TEL. 01877 - 1309 Korte suikerbieten- campagne Lid provinciale staten Kampioen ploegen Bladsi. 2 „E ILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 14 september 1979 Onder dit motto organiseert de Re formatorische Hulpstichting „Woord en Daad" een inzamelingsaktie ten bate van hulpbehoevende kinderen in landen als o.a. India, Guatemala, Haïti. In het kader van deze aktie worden ter verkoop kaarten aangeboden, waar op afbeeldingen voorkomen van kin deren, die geholpen worden middels de hulpverleningsprogramma's van „Woord en Daad". Een mapje met 6 van dergelijke kaar ten kost slechts 2,Het regionaal comité van genoemde stichting wil de verkoop hiervan ook op ons eiland ter hand nemen. In de week van 17 - 22 september zullen kinderen van de (zondags-) scho len bij u aanbellen en u vragen uw steentje aan deze aktie bij te dragen. Kinderogen Tranen drogen! Er is enorm veel kinderleed. Kinderogen kijken u aan. U kijkt toch niet de andere kant op? Mogen zij en wij op u rekenen? Namens het Comité, Ds. A. Beens, voorzitter C. M. Visser, sekretaris. De commissie van voorbereiding van Bijzondere Kerkdiensten voor geeste lijk gehandicapten vestigt er uw aan dacht op, dat er weer een Bijzondere Kerkdienst wordt gehouden op zondag 16 september a.s. De dienst wordt gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Middelhamis en begint om 2.45 uur. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. T. W. van Bennekom, Hervormd predikant te Ooltgensplaat. Deze kerkdienst is in de eerst plaats bestemd voor hen die gehandicapt zijn maar het betekent niet, dat zij, die zich er over mogen verblijden, dat ze niet gehandicapt zijn, van zo'n kerk dienst niet rijk en verrijkt zouden kun nen thuiskomen. Graag willen wij u in overweging geven deze kerkdiensten eens bij te wonen. In de eerste plaats zoudt u door uw aanwezigheid deze diensten tot een feest kunnen maken voor degenen, voor wie hij in eerste instantie bedoeld is. In de tweede plaats zou het tot rijke zegen voor u zelf kun nen zijn. U bent dus allen hartelijk welkom. „Al die reclame moet de consument uiteindelijk toch maar betalen". Een vaak gehoorde uitspraak van geïrri teerde huisvrouwen. En het is in prin cipe natuurlijk waar. Maar volgens een franse studie heeft de verbruiker méér profijt van reclame dan kosten. Ca. 60 "lo van de inkomsten van de landelijke dagbladen bijvoorbeeld is afkomstig van advertenties. Voor de provinciale dag bladen is dat ongeveer 45''/o. Zonder deze inkomsten, zou een van de belang rijkste franse dagbladen, „Le Figaro", voor ruim 2,50 (FF. 5.per stuk verkocht moeten worden. Indien de franse televisiekijkers gezamenlijk de opbrengst van de televisiereclame zou den moeten opbrengen, zouden ze jaar lijks, aldus de franse minister van cul tuur Lecat, ruim 40,per zwart/wit en 60,per kleurenontvanger méér aan kijkgeld moeten neertellen. Alleen met reclame, die de nodige bekendheid geeft aan producten, zegt het rapport verder, zijn zelfbediening en supermark ten mogelijk. Ook deze leveren grote voordelen. Zij zijn tijd- en kostenbespa rend.Met nog een reeks andere argu menten komt de opsteller van het rap port tot de conclusie dat per gezin een bijna driemaal zo groot bedrag bespaard wordt dan wordt uitgegeven aan re clame. DIRKSLAND: van het distrikt „Flakkee" van de Jeugdbond der Ger. Gemeenten. Heden, vrijdag 14 september, hoopt het distrikt „Flakkee" van de Jeugd bond der Ger. Gemeenten een appèl avond te houden in het verenigingsge bouw „Rehoboth" aan de Geldersedijk. Door student J. J. Tanis uit Sommels- dijk zal een referaat worden gehouden, getiteld „Eén ding. begeerd". De aanvang is om 19.45 uur. Iedereen is van harte welkom. Binnenkort zijn er weer volop noten. Verse walnoten met een glas rode wijn: een feest voor de liefhebber. Niet alleen erg lekker maar ook erg gezellig, dat noten eten. En nog gezond ook, want ze zitten vol met vitaminen en mine ralen. Vooral als u het binnenvelletje er niet afhaalt. Maar noten, vooral walnoten, bieden meer. De groene buitenbast, gedroogd, ge malen en opgekookt met wat water, geeft een uitstekende natuurlijke beits. Enkele blaadjes van de notenboom op uw hoofdkussen houden 's nachts mug gen en vliegen op een afstand, terwijl de noot zelf door onze grootouders graag gebruikt werd om hun houten meubeltjes mee op te wrijven. Een paar noten in een neteldoeken lapje, met een hamer voorzichtig verbrijzeld, ge ven een diep warme glans en een heer lijke geur aan houten meubilair. Een gezonde kat is er een die over loopt van energie, met glanzend vel en heldere oogjes. Zijn gezondheid hangt in hoge mate af van zijn voeding. Ieder die zich een kat wil aanschaffen, moet er zich terdege van bewust zijn dat een kat van huis uit een roofdier is, afkom stig uit woestijnachtige gebieden. Zijn organisme is totaal anders dan dat van de mens. Het is dan ook falikant ver keerd hem alleen restjes van de tafel te voeren. Een kat heeft in de eerste plaats eiwitten nodig. Deze zijn te vin den in spiervlees, gekookte vis, hart, longen en lever. Dit laatste mag hij maar in kleine hoeveelheden, daar le ver teveel vitamine A bevat. Daarnaast heeft hij kleine hoeveelheden minera len nodig (zoals calcium) en vitaminen. Koolhydraten op het kattemenu, maar suiker verdraagt een kat slecht. Hij krijgt overigens voldoende suiker in de vorm van lactose met de melk mee naar binnen. Kattevoer in blik is gewoonlijk goed samengesteld. Trou wens, een kwart van de katten krijgt niet anders. Een volwassen kat moet minimaal tweemaal per dag eten. In totaal on geveer 250 gr. per dag waarvan 50 gr. uit droge brokjes mag bestaan. En in dien u het dier een warm hart toedraagt geef het eten dan niet zó uit de koel kast. Duur? U moet rekenen dat een kat zeker meer dan een gulden per dag kost. Indien alleen blikvoer wordt gege ven is dit meer. En wie dat niet voor zijn huisdiertje overheeft, kan er beter niet aan beginnen. Niets is zo zielig als een verwaarloosde kat. Een veel besproken en bediscussieerd onderwerp wordt a.s. zaterdagavond in geleid door dhr. A. van 't Geloof te Dirksland op de dan te houden verga dering van de Vereniging Van Orgel vrienden (VVO) in de Ger. Gemeente te Dirksland om half acht. Belangstellen den zijn er hartelijk welkom. Als U het Raadsverslag van Middel- harnis hebt gelezen, zult U hebben ge zien dat alleen met de SGP tegen, voor Mevr. Everts-v. d. Broek te Stad a/h Haringvliet een procedure in het kader van Art. 19, 2e lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ingezet zal wor den om het vigerende bestemmingsplan ter plaatse te wijzigen, om de mogelijk heid tot aanbouw van een slaapkamertje aan haar huisje aan de Zevenster mo gelijk te maken. Dit vrouwtje van 71 jaar mag om reden van evenwichtsstoornis niet meer de losse trap op om boven te slapen, maar kan met een slaapkamertje bene den, hopelijk nog enkele jaren in het huisje blijven wonen waar zij al 15 jaar woont. Dat de SGP-fractie hier onder leiding van haar voormalige wethouder Koppe laar tegen ingaat is een zeer kwalijke zaak als U weet dat de wed. Everts-v. d. Broek in een proces in hoger beroep voor ons hoogste Nederlandse Rechts- orgaan, de Rechtkamer van de Raad van State, het succes mocht boeken, dat het Raadsbesluit, waarin haar be roep tegen het weigeren van B W van een Vergunning tot aanbouw, werd af gewezen, vernietigd werd, haar beroep gegrond en haar gemaakte kosten in rechte terugbetaald moesten worden. Burgemeester van Es verdedigde voor de Rechtbank als Verweerder het raads besluit en ik als Gemachtigde van Ap pellante, Mevr. Everts-v. d. Broek's belangen in dit proces. Als de Voorzitter van de Rechtkamer Prof. V. d. Berg nu, bijgevallen door de Ambtenaar van Staat Mr. Gerbes en de ambtenaren met de tekeningen, het bestemmingsplan en de bouwver ordening erbijgehaald, de burgemeester en mij gehoord hebbende, tegen de bur gemeester zeggen: „Gezien deze situatie maakt U ons niet wijs dat met wat goede wil van het Gemeentebestuur van Middelharnis, Mevr. Everts-v. d. Broek dit kamertje niet kan bouwen", dan vraag ik U toch! Gelijk werd voor de burgemeester aangegeven hoe met toepassing van Art. 19-2 R.O. het vigerende bestem mingsplan aangepast kon worden en het te smalle kamertje op de minimum toegestane breedte gebracht en het op pervlak op een zo klein mogelijke over schrijding van de 10"/o limiet van het totale grondoppervlak van het huisje kon worden gebracht. Tevens kreeg de burgemeester de reprimande mee naar huis, dat van de gemeente Middelhamis verwacht werd dat ook zij voortaan het nieuwe artikel 226 van de Bouwverordening toe zou gaan passen en de betreffende burgers die een aanvrage tot bouw of verbouw indienen, voortaan even op het raadhuis zouden ontbieden om hun belangen en het voor en tegen hiervan even samen uit te prdten. Twee maanden later was ik weer gemachtigde bij een volgend proces. Toen moest weer aan dezelfde burge meester ditzelfde nog eens met klem door de toenmalige voorzitter Mr. Ha gen gezegd worden. Het was in de praktijk wel zo gemak kelijk gebleken, zonder de mensen even te horen een briefje van de geijkte in houd te sturen: Geachte heer/mevrouw In de vergadering van B W van die en die datum hebben wij om die en die reden besloten U de gevraagde bouwvergunning te weigeren. U kunt hiertegen binnen een maand bij de Raad in beroep komen. Prof. V. d. Berg zei in het bijzijn van het Gerecht, de burgemeester en drie aanwezige Flakkeese getuigen tegen mij „Mijnheer Huijsen, U hebt mevr. Everts- V. d. Broek tot hier als gemachtigde bijgestaan, belooft U mij dat U haar na nu niet in de steek laat maar haar belangen nog verder blijft behartigen bij de behandeling van een hernieuwde aanvrage voor een bouwvergunning, langs de banen die wij hier hebben aangegeven door de Technische Dienst van Uw gemeente." Daar kan een weldenkend Nederlan der alleen maar uit consluderen dat de ervaring van de Hoogste Rechtscollege met burgemeesters en dagelijkse be stuurders van zulke gemeenten heeft, van dien aard is, dat dergelijke poten taatjes brutaalweg in staat zijn om het In naam der Koningin uitgesproken Rechtsbesluit te negeren. Ze komen dan inwendig kokend van woede om de geleden nederlaag thuis en dragen nu bijvoorbeeld bij een her nieuwde aanvrage de ambtenaren op om nu om esthetische redenen, als zijnde niet mooi, afwijzend te adviseren. Omdat voormalige wethouder Koppe laar zo met zijn 2 maal in Den Haag zo'n nederlaag geleden hebbende bur gemeester te doen had gooide de SGP het over een andere boeg. Zij zeiden: „Wij vinden dat art. 19-2 R.O. teveel toegepast wordt, het ontkracht de be stemmingsplannen". „Tegen", „dag vrouwtje." Die verwondert mij des te meer van een partij wier leden elke zondag in de ,kerk de zorg voor weduwen en de wezen warm bevolen wordt en de ge hoorzaamheid aan de boven hen ge stelde overheid en zeker aan het onaf hankelijk uitgesproken recht van die overheid, van hen gevraagd. Gelukkig dat de andere 11 raadsleden waaronder het thans zittende college, er anders over dachten en vóór het zetten van de eerste stappen om het Rechtsbesluit van de Rechtkamer van de Raad van State voor dit vrouwtje naar behoren uit te voeren, stemden. Mag ik dan ook nog iets aan de pro fielschets voor een burgemeester van Middelhamis bijdragen? Wel: Dat deze Ambtenaar van de Kroon iemand moet zijn die de Rechts- besluiten van de Kroon ten behoeve van zijn burgers naar eer en geweten ridderlijk uit zal voeren. Ex-raadslid w.g. J. L. Th. Huijsen Sinds half augustus zijn de volleybal trainingen bij Intermezzo weer volop bezig. De maand september wordt door middel van oefenwedstrijden en toer nooien benut om zich voor te bereiden op het nieuwe competitieseizoen. Dit zal voor Intermezzo op 29 september be ginnen met een serie thuiswedstrijden in de Olympiahal. Verschillende teams hebben al een toernooi of een ■wedstrijd achter de rug. Vooral het eerste damesteam is actief bezig zich goed voor te bereiden op de competitiestart in de 3e divisie. De he ren hebben inmiddels geoefend tegen het Rotterdamse Libanon, een 3e divisie- ploeg, waarin inmiddels twee oud- In- termezzoleden uitkomen, namelijk An dre Driesse en Joop van Rumpt. De gas ten bleken ditmaal nog te sterk. Vanavond spelen enkele ploegen een oefenwedstrijd in Oud Beijerland bij Data Center en spelen de dames tegen Broleco, ook een 3e divisieploeg. Zaterdag is er het laatste toernooi van Intermezzo zelf van een serie van vijf, het juniorentoernooi. Dit wordt van twaalf tot zes in de Olympiahal ge speeld. Deelnemende verenigingen zijn Spi rit uit Barendrecht, Data Center uit Oud Beijerland, Kangoeroes uit Oost- voorne, Setpotnt uit Zuidland, Beus- groep ApoUo uit Numansdorp, Smit/SS uit Slikkerveer en Sparta/H en Inter mezzo uit Middelhamis. De prijzen voor dit evenement zijn beschikbaar gesteld door de ABN. Volgende week zaterdag wordende voorrondes voor de open jeugdkampi oenschappen van Nederland gespeeld. Met twee juniorenteams komt Intermez zo in 's Gravenzande in aktie, terwijl de beide adspirantenteams naar Schoon hoven zullen gaan om te proberen zich te kwalificeren voor de eindronde. Brandweerwedstrijd bracht heel wat actie De j.l. zaterdag gehouden brandweer- wedstryd in Den Bommel bracht heel wat actie teweeg. In de ochtenduren schoten we wat plaatjes van het corps van Nieuwe Tonge, waarvan er onder staand twee volgen. Op de een trekken de mannen ten stryde, op de ander brengen ze het in de schuur gevonden slachtoffer naar buiten, het een zowel als het ander steeds onder het critische oog van de juryleden. OUDE TONGE, Eisenhowerlaan Fraaie drive-in woning met tuin en cv. Ind.: gelijkvloerse garage en tuinkamer, le verd.: woonka mer (plavuizenvloer), open keu ken. 2e verd.: 3 slaapkamers en badkamer Vrpr. 169.000.— k.k. OUDE TONGE, Eisenhouwerlaan Aantr. drive-in woning, cv. ga rage (met doka) en tuin. Beneden garage en slaapkamer, le verd.: kamer met parket, open keuken, balkon voor en achter. 2e verd.: 3 slaapkamers en badkamer. Vr.pr. 169.000.— k.k. OUDE TONGE Molenweg Half vrijstaande woning met voor- en achtertuin en een schuur tje. Grondoppervlakte 474 m2. In deling: gang, trap, kamer, eetka mer/keuken, gang, toilet, le verd. 2 slaapkamers en een open ruim te. Vr.pr. 82.500,— k.k. OUDE TONGE - Wilhelmlnastr, Pracht woning met grote achter tuin, garage, cv. Ind: woonkamer, keuken, bijkeuken, 2e woonkamer (geschikt voor dubbele bewoning). Verd. 4 slaapkamers, doucheruim te. Aanvaarding in overleg. Vr.pr. t 180.000.— k.k. OUDE TONGE - Zuiddijk Vrijstaand woonhuis en op af stand gelegen garagebedrijf met hefbruggen en ander materieel. Vr.pr. 325.000,— k.k. MIDDELHARNIS, Verl. Hoflaan Aantrekkelijke woning met tuin. Ind. Woonkamer met plavuizen- vloer, keuken, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad. Vloerverwar ming. Aanv. 1980. Vr.pr. 145.000.— k.k. MIDDELHARNIS, Stationsweg Uniek groot woonhuis met veel schitterende voorzieningen, tuin aan zij- en achterkant, cv. Ind. hal, grote woonkamer m. schuif wand naar tuin, open haard, o- pen keuken, badkamer, hal, kan toor c.q. garage, wijnk. berging, Verd. 5 slaapkamers, badkamer. Vr.pr. 385.000.— k.k. MIDDELHARNIS Rembrandtlaan Fraaie hoekwoning met garage, voor- en achtertuin, cv., dubbele beglazing. Ind. gang, grote l-vor- mige kamer, open trap, keuken, Verd. 3 slaapkamers en badka mer. 2e verd. 2 slaapkamers Vr.pr. 210.000.— k.k. DIRKSLAND Straatdijk Woon- winkelpand: indeling: win kel, woonkamer met balkon, keu ken, kantoor, hal en slaapkamer, le verdieping: 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad en open zolder, kelderruimte: geschikt als gara ge of andere doeleinden. Vr.pr. 125.000,— k.k. DIRKSLAND Stationsweg Groot riant herenhuls met ach tertuin, kennel en koetshuls/ga rage, mooi gelegen In het centrum van het dorp. Ind.; gang, woonka mer en suite, kantoor, keuken, bijkeuken, douche en holjbykamer le verd.: 5 slaapkamers, badka mer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: droogzolder. Aanvaar ding dlrekt. Vr.pr. 287.500.— k.k. Galatheseweg Geheel vrijstaand huis in de pol der, 1600 m2 grond. Ind.: grote woonkamer, keuken, bijkeuken, 3 slaapkamers, fraaie badkamer, zolder. Vr.pr. 238.000,— k.k. NIEUWERKERK - Zeeland Woon-winkelpand met 5 garages en tuin. Vr.pr. 150.000,— k.k. NIEUWE TONGE, Duivenwaard- sedyk. Rustig gelegen aan de rand van het dorp, BOERDERIJ, be staande uit woning, schuur, wa- genschuur, omringd door 2 ha aaneengelegen landbouwgrond, waarvan een deel grasland. Ind. woning: kamer, eetkamer, keu ken, bijkeuken, 2 slaapkamers. Verd. 2 slaapkamers, badkamer, zolder. Vr.pr. 390.000.— k.k. DEN BOMMEL - 2de Dwarsstraat Vrijstaand woonhuis met tuin, berging. CV Ind.: ka mer, eetkamer, keuken, gang. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer. Direct te aanvaarden. Vr.pr. 82.000,— k.k. SOMMELSDÏJK, Dorpsweg Leuk gelegen hoekwoning met voor en achtertuin en bergschuur Indeling; grote woonkamer, keu ken, bijkeuken, 3 slaapkamers. Aanvaarding In overleg. Vr.pr. 185.000.— k.k. SOMMELSDÏJK, Oostdijk Woonhuis In centrum met cv. Ind: woonkamer, eetkamer, keu ken, bijkeuken, doucheruimte, grote kelder, verd. 3 slaapkamers en bergvliering. Aanvaarding In overleg. Vr.pr. 106.000.— k.k. SPIJKENISSE-Salamandervcen Uniek gelegen moderne woning, type 2 onder 1 kap, cv., voor- en achtertuin, garage. Ind. hal, open keuken, grote L-vormlge kamer, verd. 3 slaapkamers, badkamer 2e verd. 2 slaapkamers en ber ging. Vr.pr. 290.000,— k.k. LEKKERKERK - Berlagestraat Half vrijst. woonhuis, voor- en achtertuin, cv. Ind. hal L-vorml ge kamer, luxe keuken, le verd. 3 slaapkamers en badkamer, 2e verd. slaapkamer en bergruimte. Vr.pr. 198.000,— k.k. STELLENDAM Brlelsestraat Mooie woning met voor- en ach tertuin, garage, cv. Ind.; gang, grote woonk., open keuken, le verd.:3 slaapk., badkamer, vaste trap naar 2e verd. open zolder. Vr.pr. 162.500,— k.k. STELLENDAM - Willem de Ja- gerstr. Halfvrijstaande woning met voor- en achtertuin, garage,, cv, 220 m2 grondopp. Ind. gang, woonkamer, keuken. Verd. 3 si. kamers douche 2e verd. open zol der. Vr.pr. 172.500,— SCHARENDTJKE Bungalowpark „Het Baken", zomerbungalow „De Kreukel", Ind. gang, woonkamer, open keu ken, 2 slaapkamers, op verd. ex tra slaapruimte. Eigen grond 373 m». Vr.pr. f 110.000.— k.k. DIRKSLAND Tuinsraat In het centrum een modern ver bouwde woning. Indeling: gang, woonkamer, moderne keuken, badkamer met ligbad en 3 slaap kamers. Grondoppervlakte 85 m2. Vr. pr. 99.000,— k.k. ZUID-NEDERLAND - Boerderij met ongeveer 16 ha grasland en veestapel. Prima gebouwen, schu ren, open loopstal, werktuigen en regeninstallatie. Vr.pr. 1.500.000,— k.k. STAD aan 't HARINGVLIET Vrouwtjes weg Aan dorpsrand gelegen woonhuis met vrijstaande schuren en 2900 m2 eigen grond, voor veel doelen geschikt Vr.pr. 245.000,— k.k. ZUID-WEST NEDERLAND Bedrijfsgebouwen voor plm. 800 - 1000 varkens. Het geheel is ge legen op 2 ha agrarische grond; zeer geschikt voor tuinbouw. Vr.pr. 225.000,— k.k. De suikerindustrie verwacht een kor te suikerbietencampagne dit jaar. De start van de oogst en verwerking zal zijn eind september en men denkt fus ten 15 en 20 december op te houden. Vorig jaar duurde de campagne veertien weken, nu rekent men op twaalf weken. Op grond van steekproeven verwacht de industrie dat tussen de 43 en 45 ton bieten van één hectare zal komen. Het gemiddelde was de afgelopen tien jaar 48 ton. Ook het areaal suikerbieten is nu kleiner dan vorig jaar. De produktie van witsuiker van 950.000 ton was vorig jaar uitzonderlijk groot. In 1977 en 1976 kwam er uit de Ne derlandse suikerbieten, waarvan toen een deel in buitenlandse fabrieken werd verwerkt, respectievelijk 871.000 en 892.000 ton, in 1975 was het 841.300 en in de zeven jaar daarvoor was 1971 met 771,100 ton het topjaar. THOLEN Binnenkort zal de heer E. O. Boisse- vain uit Tholen lid worden van de pro vinciale staten van Zeeland. Hij is in de fractie van de PvdA opvolger van de heer L. J. Maas, die wegens drukke werkzaamheden heeft opgezegd. THOLEN Onder auspiciën van de Z.L.M., de C.B.T.B., de N.C.B., de Bovel, de K.P.J., de C.P.J. en de Z.A.J.K. werden zater dag de Zeeuwse kampioen-wedstrijden ploegen gehouden. Winnaar werd de heer C. P. de Rijke uit Tholen, die dit najaar ook in de Flevopolder zal uit komen voor het Nederlands kampioen schap. De uitslagen waren: Rondgaande ploegen: 1. C. P. de Rijke. 2. M. de Jager, Lewedorp. 3. J. A. Aarben, Schoondijke. Wentelploegen: 1. J. Hoogeboom, Noordwelle. 2. M. van Tilbeurgh, Oud Vossemeer. 3. C. de Looff, Amemuiden. 4. W. de Buck, Gapinge. 5. A. J. Ddrie- dijk, Wolphaartsdijk. Er waren 22 deelnemers.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 10