EiumDEn - niEuws PEUGEOT 504 NORMALE BENZINE bcigro vo/tgoed Rymptstad b.v.- Stad a/h Haringvliet 3e blad Vrijdag 27 april 1979 No. 4786 MUZIKALE REIS DOOR EUROPA ZIJMARKERING per 1 juli verplicht Grljsoardse Schetsen OPGEHANGEN PROGRAMMA KONINGINNEDAG 1979 van de Wijkgroep Middelhamis - Zuid Middelhamis: PROGRAMMA KONINGINNEDAG yyMidden Flakkee'' Uw huis verkopen? TAMBOER PROGRAMMA KONINGINNEDAG 1979 te Herkingen Ooitgensplaat KONINGINNEDAG PROGRAMMA Oranjevereniging Goedereede op 30 april 1979 Dirksland PROGRAMMA KONINGINNEDAG Zijn motor (1796 cc, 79 DIN pk) levert buiten gewone prestaties op nor male benzine: draait soepel, accelereert uit muntend, haalt 'n top van tegen de 150 km/u. De 504: een typisch Peugeot concept, uitge balanceerd en compleet En uitermate comfortabel, in méér verschillende uit voeringen leverbaar dan welke wagen ook. Peugeot 504, vanaf f 18.395,- Oude stad IA Tel. 01871-12 02 Vert.N. de Jong Tel. 01871-1491 numPTSTAL Uw huis verkopen? TAMBOER Zaterdagavond 28 april a.s. zal de be kende jonge organist Sander van Marion het 33 stemmen tellende van den Heuvel orgel van de Strijense dorpskerk be spelen. Deze avond zal in het teken staan van de viering van de verjaardag van H.M. de Koningin, er zullen een aantal liederen uit Valerius gedenck- klank gezongen worden terwijl organist Sander van Marion het internationale respekt voor onze koningin uitdrukt door een „muzikale reis" door Europa uit te voeren. De organist Sander van Marlon is een naam welke we, terecht, meer en meer tegen komen in de programma-bladen voor radio en T.V. Deze organist is niet iemand die als een kuddedier slaafs volgt, integendeel Sander van Marion is iemand die steeds maar weer op zoek is naar oude onbe kende muziek en zich inzet om deze, vaak heel mooie muziek nieuw leven in te blazen. Ook als improvisator is San- der van Marion geen onbekende, wie zijn platen „Vuurwerk op een orgel" kent zal direkt beamen dat deze orga nist een geboren improvisator is welke op een begrijpelijke maar zeer boeiende wijze kan improviseren over een bekend Ued. Voor 28 april stasin op het programma werken van Ant. Soler, dat is een oude Spaanse componist, van hem hoopt Sander van Marion een Fanfare uit te voeren. Via Portugal Carlos Seixas gaat de reis naar Italië waar T. Albi- noni een gezien muzicus was, van deze componist speelt Sander van Marion het bekende Adagio in g - kl. terts. Vanuit Italië gaat de reis naar onze oosterburen en wie is er meer representatief voor de Duitse orgelkunst dan de Leipzichter organist Joh. Seb. Bach, als we daar naast nog mogen horen van deze mees ter zijn overbekende Toccata en Fuga in d - kl. terts dan is het bezoek aan Duitsland de moeite waard. Vanuit Duitsland komt de organist muzikaal gezien even naar Nederland om te improviseren over het „Gelukkig is het land". Vanuit Nederland wordt de oversteek gewaagt naar Kngeland, hier is het de beurt aan John Stanley's engelse suite in D, een aantal oude contradansen in bewerking van de concertgever en een Caprice van H. Crackel. De muzikale reis zou niet kompleet zijn als Parijs werd overgeslagen, dit is dan ook niet gedaan, Sander van Ma rion speelt het Allegro Vivace uit de 5e symfonie van Ch. M. Widor. Het con cert wordt beëindigd op eigen bodem met een boeiende improvisatie over Psalm 150, waarna dit lied gezongen wordt. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is als gewoonlijk gratis. Op 1 juli 1979 treedt een belangrijke uitbreiding van artikel 84 van het We genverkeersreglement in werking. Met ingang van die datum moeten n.1. oranje zij reflectoren aanwezig zijn op: a. alle motorvoertuigen langer dan 6 meter (behalve die welke zijn inge richt voor het vervoer van ten hoog ste 8 personen); b. alle aanhangwagens. Ten aanzien van het landbouwver- keer is in dit artikel geen uitzondering gemaakt. Dat betekent dat op zelf rij dende landbouwmachines die lemger zijn dan 6 meter (maaidorsers, aardappel rooiers, enz.), maar ook op alle aan hangwagens, hoe kort ook, deze voor ziening moet worden aangebracht. Hier bij dient te worden opgemerkt dat ge trokken werktuigen in de zin van de wet aanhangwagens zijn. Een opraap- pers, een getrokken aardappelrooier, een maaibord op een transportwagentje en dergelijke moeten dus ook van oranje zijreflectoren worden voorzien. Ten aanzien van kleur, vorm en plaats van de reflectoren is het volgende be paald: de reflectoren moeten oranje van kleur zijn; de reflectoren mogen niet driehoekig van vorm zijn; de reflectoren moeten evenwijdig aan de lengte-as van het voertuig wor den bevestigd; de hoogte boven het wegdek moet bij voertuigen die voor 1 juli 1979 in ge bruik zijn genomen, liggen tussen 0.35 en 1.20 meter. Bij voertuigen die na 30 juni 1979 in gebruik wor den genomen is de toegestane hoogte beperkt van 0,35 tot 0,90 meter boven het wegdek. Indien de constructie van het voertuig dit noodzakelijk maakt, mag de hoogte worden ver groot tot maximaal 1,50 meter. De laatste bepaling geldt voor alle voertuigen. de afstand tot de voorzijde (inclusief trekboom) mag maximaal 3 meter zijn en tot de uiterste achterzijde 1 meter. Verder moet zich tenminste één reflector in het middelste derde deel bevinden. De onderlinge afstand mag niet meer dan 3 meter bedragen; de zichtbaarheid moet in het hori zontale vlak 45° naar voren en naar achteren zijn en in het verticale vlak 15° naar boven en naar beneden. De reflectoren moeten met ingang van een nader te bepalen datum behoren tot een goedgekeurde soort en zijn voorzien van een door de Minister van i Verkeer en Waterstaat vastgesteld merkteken. Men schreef 9 dec. 1944. Men leefde in spanning. Onder de bevolking leefde hoop dat de bevrijding nabij was. Ook in de Duitse bunkers ver wachtte men een aanval van de geallieerden, om vanuit Zeeland en Bra bant, Rotterdam te bereiken. Daarom besloot men de weerbare mannen van de eilanden Schouwen en Flakkee af te voeren naar Duitsland. Ook onder de Armeense soldaten dreigde een opstand. De K.P. van Schouwen nam tegenmaatregels. Stoffel v. d. Hoek haalde het bevolkingsregister mt de kluis en begroef het voor de rest van de oorlog in zijn tuin. De kaart van alle bunkers en versterkingen op Schouwen was tegelijk meegenomen. Voor de mannen van de K.P. werd de grond te heet onder de voeten. Men vroeg via de telefoon-leiding aan de geallieerden om een boot. Het ontwoord was „we halen jullie af bij het dijkwachtershuis tussen Haam stede en Zierikzee". Met Armenen en drie Engelse piloten brengen we jullie naar N.-Beveland. Maar men zag geen boot op de lichtseinen af komen. Ze werden wel opgemerkt door een Duitse schildwacht die alarm sloeg. Met de Duitsers ontstond een vuurgevecht. Sommige mannen ont snapten door de geïnundeerde polders in te vluchten. De rest trok zich te rug in het dijkhuisje, maar gaven zich over toen handgranaten naar bin nen kwamen. Op 8 dec. werden de mannen via Brouwershaven en Ouddorp afgevoerd naar Middelhamis. De rechters waren öberleutnant Van Alvenleben en Willy Lages. Als aanklager trad op leutnant Klümpke van Haamstede. In het bureau van de Grenz Polizei in Middelhamis verhoord en omdat er geen namen over hun lippen kwamen van hun kameraden gruwelijk mis handeld. Anna Hage de enige vrouw, ambtenares, werd onschuldig be vonden en vrijgesproken. De Armenen tot de doodstraf door de kogel en onmiddelijk aan het Havenhoofd gefusilleerd en begraven. De mannen van Schouwen moesten sterven door de strop, terwijl hun familieleden dit moesten aanzien. De mannen die nog eten of drinken had den gehad de laatste dagen en getrapt en geslagen waren, zagen er ellen dig uit. Boer Franke werd gedwongen met zijn wagen om te keren, er achter te rijden en eventuele uitvallers op te laden en aan de haven te brengen. Op de Achteromweg sloegen enkele mannen tegen de grond. Met de ba jonet en kolfslagen werden ze echter weer in 't gelid gejaagd. Aan de ha ven moest gewacht worden op de veerboot. Aan een agent van politie die er ook bij was vroeg Franke „Wat is er gebeurd?" .Maar Klümpke bralde „Maul halten", zwaar gewapende soldaten stel den zich onmiddelijk op tussen de gevangenen van wie sommigen de kle ren van het lijf waren gescheurd. Na hun overtocht werden ze die nacht na hun overtocht opgesloten in een donkere bunker van slot Haamstede wachtende op hun dood. Ds, Voomeveld die die zondagmorgen op de preekstoel stond werd door z'n vrouw gewaarschuwd dat de mannen nog slechts enkele uren te leven hadden. Hij verliet onmiddelijk de preekstoel en pleite bij de commandant om een mildere straf. Maar aan een balk tussen 2 bomen waren de stroppen al aangebracht. Geen genade. Met een olielampje daalde de dominee af in de donkere bunker. Men gaf hem hun horloge's en ringen en wat brieven mee ten af scheid voor hun familie. Hij bad met hen en ze verzochten hem om samen te zingen. De schildwachten trokken zich terug. In deze kerker, in hun laatste ure ruiste van hun lippen het lied des geloofs. Een vaste burcht is onze God Een toevlucht voor de zijnen Neem goed en bloed ons af. Delf vrouw en kinderen 't graf Het brengt U geen gewin Wij gaan den hemel in En erven Koninkrijken. (Wordt vervolgd) 13.00 uur: Optreden drumband Hemes- seroord. Opening van de kramen, zoals rom melmarkt, consumptiekraam, grabbel tonnen, feestart. kraam, touwtrekken, ballengooien, enveloppenkraam, kwar tj es-water, spijkerbalk. 13.30 uur: Optreden Volksdansgroep van het Dienstencentrum. 13.45 uur: Optreden folksong-groep „Sistrum" uit Dordrecht met Engels en Nederlands-talige volksliedjes. 14.45 uur: Oplaten van de ballonnen wedstrijd. 15.00 uur: Optreden Somi-Girls op het plein. 15.30 uur: Opstellen en vertrek van de kinderoptocht, voorafgegaan door Sempre Crescendo. Deze optocht heeft als thema „Jaar van het Kind". 16.15 uur: Judo-demonstratie o.l.v. L. Almekinders. 17.00 uur: Prijsuitreiking. De bejaarden exposeren en verkbpen hun zelfgemaakte handwerken in 1 kraam. De radio-amateur ver. Hora van Hemesseroord zorgt de hele mid dag voor de muzikale omlijsting 19.00 22.00 uuur: Op het Concordia- terrein wordt in samenwerking van v.v. Flakkee en Wijkgroep Middelhar- nis-Zuid een avondprogramma ver zorgd. Hier treden op drive-in disco theek „Hopieloos" uit Middelhamis, te vensplayback wedstrijden. De bedoe ling hiervan is een artiest van uw keuze zo goed mogelijk na te bootsen. Opgave hiervan is nodig i.v.m. het opnemen van de muziek. Opgave is mogelijk bij mevr. Steenbeek, Kon. Ju lianaweg 37, tel. 3584 en op Koningin nedag tot uiterlijk 4uur bij de Hora- stand op het Rubensplein. Tevens gelegenheid voor gezellig barbeque-en georganiseerd door de ruitervereniging 10.00 uur: Rondgang door Middelhamis en Sommelsdijk. 14.00 uur: Pony-rijden voor kinderen op he grasveld naast de Sporthal De op dit terrein geplaatste tent is voor iedereen toegankelijk. Hier kunt u koffie, frisdranken e.d. krijgen. Te vens zal op dit terrein een doorlopen de demonstratie worden gegeven van dressuurrijden en springen met paar den en pony's k^%^«^%^%^^'%/^>^%^%/«^%X«/*.'«.-«^ 9.00 uur: Aubade met toespraak van de Burgemeester. Aansluitend „Oranje- Boom planting op het schoolplein aan de Deltastraat. 10.00 uur: Schoolspelen op het voetbal veld. Tijdens deze spelen is er een spel voor kinderen tot 4 jaar. 13.30 14.00 uur: Straattekenen aan de Oranjestraat voor kinderen tot 12 jaar. Vanaf 14.00 uur: Feestmarkt op de voet balweide, met o.a. Rad van Avontuur, schiettent, enveloppentent gaatjestent, feestartikelenkraam en grabbelton. 14.30 uur: Zeskamp op de voetbalweide. Een sportief gespeeld spel gespeeld door 6 ploegen. 18.30 uur: Een verklede optocht, met medewerking van de Drumband en Majorettes de „Somi-Girls" uit Som melsdijk. Er wordt een prijs beschik baar gesteld voor het origineelst ver klede kind. 20.00 uur: Einde. MAANDAG 30 APRIL 1979: (H.M. Koningin Juliana 70 jaar) 8.00 uur: Rijdende reveille door het dorp door de leden van het Burge meester W. M. van der Harst Tam boer en Trompetterkorps. Klokluiden. Uitsteken van de vlag met oranje- wimpel. 8.30 uur: vlag hijsen bij het bejaarden complex in de Marijkestraat door le den van het Burgemeester W. M. van der Harst Tamboer en Trompetter korps. 8.45 uur: Vertrek schoolkinderen vanaf de verlengde Pieter Biggestraat 9.00 uur: Aubade door kleuters en leer lingen van de lagere scholen. 9.15 uur: Vertrek terug naar de scholen. Zoals te doen gebruikelijk zal er op school weer een tractatie op jullie staan te wachten. 9.30 uur: Tekenen op het schoolplein van de kleuterschool door de kleuters KINDERSPELLETJES 10.15 uur: Kinderspelen op de Voor straat voor de kinderen van de klas sen 1-2-3 en 4; na afloop uitreiking van de prijzen. 10.30 uur: Aanvang spel klas 5 en 6. 11.15 uur: Dit jaar zal er op de Voor straat geen rommelmarkt plaats heb ben. Er is echter wel een Rad van A- vontuur en diverse kraampjes van o.a. het Rode Kruis, het Jeugdwerk Ooit gensplaat en de Bejaarden. 11.30 uur: Aankomst en einde spel klas 5 en 6 op de Voorstraat en uitreiking prijzen. 13.00 uur: Demonstratie van de Politie hondenvereniging Flakkee met 3 ge certificeerde honden op het sport veld van de Voetbalvereniging O.F.B, aan de Sportlaan. 19.00 uur: Touwtrekken op de Voorstraat 21.00 uur lampionnenoptocht. ZATERDAG 5 MEI 1979 13.00 uur: Bejaardenrit 9.00 uur: Klokgelui; een ieder wordt ver zocht de vlag uit te steken. 9.15 uur: Herauten te paard. 10.00 uur: Carillonbespeling verzorgd door de Stichting Carillon. 10.45 uur: Vertrek van de schooljeugd van de O. L. School. De kinderen worden opgehaald door de Kon. fan- fore ApoUo. 11.00 uur: Aubade door de schooljeugd op de markt. 11.15 uur: Opening door de Edelacht bare heer Burgemeester Van Velzen. 11.30 uur: Ballonwedstrijd op de Markt. 11.45 uur: Concert door de Kon. fan fare ApoUo. 12.15 uur: Pauze. 13.20 uur: Kinderen worden verwacht in het verenigingsgeb. „Oostdam", de kleuters en de Ie en 2e klassen van de basisscholen. 15.00 uur: Kinderen worden verwacht in het verenigingsgeb. „Oostdam", dus vanaf de 3e klas t/m de 6e klas van de basisscholen. 16.00 uur: Concert door de Kon. fanfa re Apollo. 21.00 uur: Lampionoptocht. 22.00 uur: Sltiiting. 9.00 uur: Rondgang met de Muziekvere niging „Amicitia", met drumband ma jorettes en schoolkinderen. De kleu ters op versierde wagens! Af mars: Vic toriahal en via de scholen naar het ziekenhuis. 9.45 uur Aubade in de tuin van het zie kenhuis. 10.30 uur: Kinderspelen op de Voor straat. PAUZE 13.00 uur: Para-sailing en parachute springen op het gemeentelijk sport terrein aan de Philipshoofjesweg Entree voor volwassenen f 1.voor kinderen f 0.50. De entreebewijzen zijn tevens het lot voor een verloting 's avonds op de tent! 14.30 uur: worden de parachutisten bo ven het terrein verwacht. 15.30 uur: Dit jaar wederom een grootse puzzelrit voor auto's, waar van de start om 15.30 uur bij het ge bouw „De Schakel". Vanwege de gro te drukte vorig jaar, wordt er nu op twee plaatsen gestart, dusgeen lange wachttijden meer. Voor beide ritten zijn prachtige be kers te winnen plus geldprijzen. Inschrijving tussen 3 en 4 uur bij het zwembad „De Gooye", f 5.per auto Na afloop worden zo snel mogelijk de prijswinnaars bekend gemaakt en uit leg gegeven van beide ritten in het verenigingsgebouw „De Schakel". 18.00 uur: Ringrijden op de Voorstraat. Inschrijving voor pony's en kinderen met versierde fietsen bij: A. Jelier, NIEUWERKERK: reünie'OUD-BEWONERS In „Ons Dorpshuis" werd op zaterdag 21 april een druk bezochte reünie ge houden van oud-dorpsbewoners uit Nieuwerkerk. De organisator was de voormalige Nieuwerkerkse slager dhr. J. C. v. d. Graaf, nu te Rijnsburg. Na de oproep in de Zierikzeesche - Nieuwsbode hadden 188 personen, uit alle streken van het land zich aange meld. Reeds om 10 uur in de morgen liep het Dorpshuis vol. Dhr. van der Graaf heette allen welkom en haalde leuke Voorstraat 50, Dirksland. Leeftijds groepen van 6 tot 16 jaar. 20.15 uur: Concert en show van de mu ziekvereniging „Amicitia" op de Voorstraat. 21.15 uur: Lampionoptocht. Lampions verkrijgbaar bij de plaatselijke mid denstand. 22.15 uur: Afsluiting van het feest op de Voorstraat. oude herinneringen op. Ook werden de doden herdacht met 1 minuut stilte. On der de gratis koffie met Bolus werd druk her-kennis gemaakt. Dhr. M. J. Bijdevaate deed een greep uit z'n rijke herinneringen aan vroeger, wat bij alle deelnemers veel aandacht trok; Ook de plaatselijke muziekvereni ging speelde enkele stukken. De burgemeester van Duiveland dhr. J. D. de Kam sprak hartelijke woorden over ons dorp van toen en van nu. Ook oud-burgemeester A. A. van Eeten was aanwezig. Het gemeentebestuxu: kreeg van de reunisten een prachtig gederik- bord aangeboden. Na koffiemaaltijd werden dia's vertoond van vroeger. Ook de Drumband speelde enkele stukken Tenslotte dankte de heer C. Visser voor al het gebodene. Het was een zeer ge slaagde dag. HUIS KOPEN? HUIS VERKOPEN? vraag vrijblijvend om gratis Wij komen graag vrijblijvend met u pralen, gel vrfjbiijvend om inlichtingen of TcrS'inhS ï^'r "'"Ji^'f''" T'' voor het maken van e^n IfspYaak (ca^zpaanbiedingen) van partikulieren kopen. -,;.■ - v ROTTERDAM.'s-Gravendijkwal 47a en b Groot hoekpand waarvan kantoor- of win kelruimte met bedrijfswoning (totaal 120 m2) leeg wordt opgeleverd en de drie bovenliggende woningen verhuurd blijven voor f 8.819,34 per jaar. Door geweldige ligging nabij station en centrum en aan drukke doorgaande verkeersader. Zeer ge schikt voor alle branches. Vraagprijs kan toor/winkelruimte met bedrijfswoning f 120.000,-k.k. Vraagprijs voor het gehele pand is f 208.000,-k.k. Volledige financie ring desgewenst mogelijk. ROTTERDAIVI, Rochussenstraat 267 Zeer groot pand bestaande uit een vrije 5 6 kamerbenedenwoning met achter tuin n een vrije 5 6 kamer bovenwoning. Eventueel zeer eenvoudig bij elkaar te trekken. Zeer geschikt voor dubbele be woning (2 of 3 gezinnen). Pension of kan toor aan huis. Gunstige ligging tegenover toekomstig Metrostation. Beide woningen zijn ook afzonderlijk te koop. Vrij uitzicht. Vraagprijs bovenwoning f IIO.OOO,- k.k. en beneden woning 122.000,-- k.k. VLAARDINGEN, van Hogendorplaan 164c Goed onderhouden hoekflat met aan 3 zijden vrij uitzicht. Ind.: hal, toilet, ruime keuken, douche, slaapkamer, slaapkamer, L-vormige woonkamer, kelderberging aan wezig. Vraagprijs f 80.000,-k.k. DORDRECHT, Spuiweg 80/82 Op zeer goede winkelstand gelegen winkelpand met mooie bovenwoning. Winkel met kantoortje, keuken en magazijn ca 100 m2, desgewenst uitbrei ding met ca.: 45 m2, zeer eenvoudig moge lijk. Vraagprijs incl. verkoopstetlingen 240.000,-k.k. (huur ook evt. mogelijk). PAPENDRECHT, Torenmolen 105 Zeer goed onderhouden 5-kamer hoek- woning met tuin. Ind.: hal, toilet, half open keuken, woonkamer, Ie verd.: hal, badkamer, 3 slaapkamers, 2e verd.: grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs f 187.500,-k.k. SPIJKENISSE. 3 en 4 kamerflat met balkon op prima stand. Geen eigen geld nodig. Netto maandlast vanaf f 450.-. kopers betalen bij ons geen makelaarskosten ba! ^H gel ■^H kopers HEENVLIET, v. Cruiningenweg 33 Leuk gelegen hoekwoning met berging en garage. Ind.: hal, trap, toilet, kamer, keu ken, berging, garage, overloop, badkamer, met douche, 3 slaapkamers, vaste trap naar 2e verd. waarop overloop en 4e slaapkamer met dakkapel; Vraagprijs f 167.000,-k.k. BOUWLAND in de Hoeksche Waard Blok van 8 ha. met gebouwen en een blok van 5 ha. zonder gebouwen. Eventueel ook kleinere of grotere per colen te koop. ZUID BEIJERLAND, Arent v.d. Graeffstraat 25 Zeer goed onderhouden tussenwoning, met voor- en achtertuin, gelegen in lande lijk dorp in Hoekse Waard. Ind.: hal/gang, kamer, kamer met parket, keuken, toilet, berging in achtertuin. Ie verd.; overloop, 3 slaapkamers, douche, zolder te bereiken via vlizotrap. Met vergunning voor dak kapel. Vraagprijs f 129.500,-k.k. MIJNSHEERENLAND, Nieuwe Geer 40 Zeer goed onderhouden hoekwoning met garage. Ind.: hal; toilet, woonkamer, keu ken, Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad met wastafel en 2e toilet. 2e verd.: berging, 2 zolderslaapkamers met dakkapel en zijgevelraam. Prijs in overleg. MAASDAM, Molenlaan 25 Leuk gelegen en goed onderhouden hoek woning met grote voor-, zij- en achtertuin, cv gas, woonkamer met open haard, balken plafond, open keuken, bijkeuken (evt. zeer eenvoudig bij keuken te trekken) 3 slaapkamers.badkamer met ligbad, zolder. Zeer leuke vrije tuin. (Geen eigen geld nodig). Vraagprijs 1145.000,-k.k. NIEUWENDIJK A/H HARINGVLIET Oslostraat 2 (453) Noorse woning met garage, gelegen nabij jachthaven (evt. met ligplaats) Ind.: hal, toilet, voorkamer, achterkamer, slaapka mer, etage: overloop, 3 slaapkamers. Vraagprijs f 127.500,k.k. WAODINXVEEN, Burg. Trooststraat 20 Goed onderhouden degelijke 4-kamer- woning met tuin op het Zuiden. Vraagprijs i 234.000,-k.k. Mictdelharnis Hric. Vogelaar 01870-4587 'V Roosendaal Hr. L. Koetsenruyter 01650-37915 l ook na is uur Ridderkerk OlmènlaanS 01804-15644 Dordrecht Singel 348 078-140499 I

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 9