Niet meer overnachten op PIAFF tipmatic 1027 W. Rikken b.v. nog IVIedische diensten PREDIKBEimTEH „DE HOOP' te STELLENDAM huldigde een 4-tal jubilarissen RAAD DIRKSLAND: Scliuur van iVIORGENy zaterdag „ouderwetse" veiling in Sommelsdijk Streekmuseum Sommelsdijk vanaf 1 mei weer geopend Wafels eten t.b.v. Veren, gebouw Stoffelijk overschot verdronken meisje aangespoeld In auto onwel en overleden ÜOLLEKTE voor de geiieel vernieuwde zaak in OEBRUIIC GEMOüflEPJ FLEURIGE ATTENTIE» üioemsierkynst 1 S li i L Goede middag: Hartelijk gefeliciteerd: Jos en Henk VASTE iViEOEWERKER AoT. vanGurp PIETER LEENDEK.T LUGTHAKT M. P. TANiS biedt aan: GRASZODE!^ van eigen kwekerij o.a. SPEELGAZON en SEEEGAZON. Opruiming restanten van heesters, rozen, coniferen, met 20% KORTING l VASTE BLOEMPLANTEN, in soorten naar eigen keuze: 10 voor f,SO - 25 voor 15,- MET DE TIPTOP TOETSEN i Elastische blindzoonio Overlocksteken Knoopsgat-tipautomatic 3 voudige stretchsteken 6 mm siersteek (zadelsteek) Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 27 april 1979. Op vrijdag 20 april vond in het „Haegse Huus" te Stellendam een contactavond plaats, waarbij de burgerij was uitge nodigd. De voorzitter, dlir Dekker, sprak in zijn openingswoord zijn teleurstelling erover uit, dat zo weinigen aan de op roep gevolg hadden gegeven. Desalniet temin heette hij de aanwezigen harte lijk welkom en hoopte op een goede avond. Allereerst was er een openbare repe titie o.l.v. dhr Willemsen. De leden kre gen de beide werken te horen, die op het federatief concours te Sas van Gent op 26 mei a.s. gespeeld zullen wor den. Weliswaar moet hier en daar nog wel wat bijgeschaafd worden, maar er zal in de komende weken hard gerepe teerd worden en ongetwijfeld zullen al le muzikanten hun volle medewerking geven om op 26 mei zo goed mogelijk voor de dag te komen. O.a. zal uitge voerd worden de tweede Rhapsodie op negro-splrituals vande bekende compo nist Eric Ball. Na deze repetitie vond de officiële uit reiking plaats van de nieuwe instrumen ten.De voorzitter zette uiteen, dat deze reeds enige tijd in gebruik waren, omdat het met het oog op het a.s. concours no dig was om de instrumenten in te blazen Hij bracht dank aan al degenen, die op welke wijze dan ook hun bijdrage gele verd hadden voor het bijeenbrengen van de nodige financiën en hij vertrouwde erop, dat met medewerking van de bur gerij aan de diverse akties, deze zaak wel financieel rond zal komen. Daarna verrichtte dhr Dekker de officiële aan bieding door aan het jongste en oudste lid der vereniging resp. Anthony van Es en Leen van Oudenaren hun instrument uit te reiken. In de pauze vond een verloting plaats. Dank zij de medewerking van vele Stel- lendamse middenstanders, die vele prij zen beschikbaar stelden, konden de kos ten van deze avond gedekt worden. Ook het jeugdkorps liet zich deze avond horen o.l.v. hun dirigent dhr Willemsen, die al zijn krachten geeft om zijn pupil len zo goed mogelijk op te leiden en het resultaat daarvan was op deze avond wel te horen. Dit tweede openbaar optreden gaf een hoorbare vooruitgang te zien en te horen. Tot vreugde van het bestuur hebben zich weer nieuwe adspiranten aangesloten. Als de jongelui zo blijven doorgaan zullen het zeker uitstekende muzikanten van het seniorencorps wor den. Jubilarissen Daarna vond de huldiging plaats van een viertal muzikanten, te weten de he ren E. van Oostenbrugge, M, van Lenten, A. Kievit en J. van Oostenbrugge. De eerste drie waren 25 jaar lid en dhr J. van Oostenbrugge 35 jaar. De voorzit ter gaf het woord aan dhr P. Klijnjan, die in zijn hoedanigheid van secretaris van het Prov. bestuur namens de Kon. Federatie de jubilarissen hartelijk toe sprak. Hij prees het in hen, dat zij reeds zovele jaren hun beste krachten gaven aan het corps en hoopte dat zij nog vele jaren mogen voortzetten. Daarna ging dhr Klijnjan er toe over om aan de ju bilarissen de insignes van de K.N.F., vergezeld van de bijbehorende oorkon den uit te reiken en sprak zijn hartelijke gelukwensenuit. Aan de dames van de jubilarissen reikte de voorzitter daarna een bloemenruiker uit. Het officiële gedeelte van de avond werd door de voorzitter afgesloten door een dankwoord te richten aan al degenen, die hun medewerking verleenden. Aller eerst richtte hij zich tot dhr Willemsen die door zijn volledige inzet tracht met het senioren- en jeugdcorps zo goed mo gelijke resultaten te behalen. In zijn dank betrok hij ook mevr. Willemsen, die door het werken voor „De Hoop" haar man vele avonden moet missen. Hij bood haar als blijk van waardering een boeket bloemen aan. Daarna verwel komde hij het muziek- en show-ensem- ble van „Amicitia" uit Dirksland, die o.l.v. dhr Jan Lodder de aanwezigen in het tweede gedeelte van de avond op muzikale wijze zouden onthalen op goe de lichte muziek. Hij bood aan hem en aan de hoofdmajorette een boeket bloe men aan. Zowel de muzikale ensemble als de ma jorette groep demonstreerden op duide lijke wijze, wat bij serieuze-oefening in het show-genre te bereiken is. Dat de majorette groep zal uitkomen in het teK.N.F. topconcours toont op welk hoog peil zij staat. Aan het einde van deze avond dankte de voorzitter hen harte lijk voor hun medew^erking en hoopte op een tot ziens. Over het geheel genomen mag „De Hoop" op een geslaagde avond terugzien Liefhebbers van zo'n ouderwetse veiling, waar alle mogelijke zaken onder de hamer doorgaan kunnen morgen in Sommelsdijk hun hart op halen. Door de restauratiecommissie van de Ned. Herv. Kerk is een onwaarschijnlijke hoeveelheid spullen samengebracht in het verenigings gebouw „Vita Nova". Aan deurwaarder Van Kampenhout de niet geringe opdracht om dat allemaal aan de man te brengen. Om het publiek alvast wat in de goede stemming te brengen is er van avond vrijdag kijkavond. Uit de onvoorstelbaare hoeveelheid goe deren kan dan alvast een keus worden gemaakt om er vervolgens zater dag op te komen bieden. De opbrengst van de verkoping, die naar mag worden verwacht een groot publiek zal trekken, komt geheel ten goede aan het restauratiefonds. In „Vita Nova" zal het miniatuur kerkedak worden opgesteld waarop in de voorbije maanden symbolische tegels zijn geplakt. Zaterdagmiddag rond 4 uur zullen door adjudant Kootstra van de Rijkspolitie twee tegels worden getrokken. Zij door wie deze twee tegels eerder gekocht blijken te zijn zullen t.z.t. worden uitgenodigd de eerste echte tegels op het echte, te restaureren kerkedak te leggen. ARTSEN Middelhamis - Sommelsdijk: van zatrdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Dogterom, tel. 2121 Dokter Dogterom is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Op Koninginnedag heeft dokter Wierin- ga dienst, teL 2090. Dirksland - Herkingen - Melis.sant: van zaterdagomrgen 9.00 uur tot maa- dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter dokter Boot, tel. 1227-1291. Op Koning innedag heeft dienst dr. Elvé, tel. 1262 Stellendam - Goederende: van vrwdagavond 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Van Rijswijk, Op Koninginnedag heeft dienst dokter Bulthuis, tel 01879-1367 Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 17.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Van Hattem, tel 01874-1259. Op Koning- inndag heeft dienst dokter De Jager, tel. 01875-301 Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - OoUgensplaat: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Kramers, tel 01873-1201. Op Koninginne dag elk van de doktoren in eigen dorp. APOTHEEK „MENHEERSE" J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13,30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren vla tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tandarts Du Toy van Hees, tel. 01870-3621 (van 11 tot 11.30 uur.) DIERENARTSEN Dienst heeft dhr Tjebbes, tel. 01870-2966 WT.TKVERPLEEGSTERS Ouddorp-Goedereede-Stellentlam Dienst heeft zr Termaaten tel 01879-1702 Dirksland - Herkingen - Melissant: van vrijdagavond 6.00 uur tot maandag morgen 8.00 uur heeft dienst zr. Struijk tel. 01877-1500 of 01879-1487. Op Koningiimedag zr. Stolk, tel. 01877- 1770-1767. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst zr. Knaape, tel. 01873-2060-1850 Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - OoUgensplaat: Dienst heeft zr. Vrij, tel. 01871-1534 Het steeds rijker voorziene flakkeese Streekmuseum in het Kerkstraatje te Sommelsdijk zal vanaf 1 mei weer door het publiek bezocht kunnen worden. Naar mag worden verwacht zullen weer velen van die gelegenheid gebruik ma ken, zoals dat al deze en vorige week werd gedaan door de bewoners van en kele verzorgingshuizen op ons eiland. Zij waren daartoe uitgenodigd t.g.v. het dertig-jarig bestaan van het muse um en het museum-bestuur had zich in deze oudere flakkeeërs nauwelijks een dankbaarder publiek voor kunnen stel len. Het was voor hen, levend temidden van de huidige weg-werp cultuur een ware belevenis in het museum die spulletjes te treffen die ze vroeger zelf hebben ge bruikt en die ze met zoveel zorgen heb ben omringd omdat vervanging niet zo eenvoudig was. Die goede zorgen hebben ertoe geleid dat er gelukkig veel bewaard is ge bleven wat in het museum een plaats heeft gekregen. Een bezoek daaraan is dan ook alleszins de moeite waard. Wie bezoek van elders heeft doet zijn gasten ongetwijfeld een groot genoegen hen het vroegere flakkee nog eens te laten zien en met hen een poos in het oude sfeertje te verwijlen. Gelegenheid tot bezoek is er te over. Het museum is dagelijks van 2-5 ge opend, behalve op zondag en maandag. Ook op de woensdagochtend is het mu seum geopend, van 10-12 uur. Scho len en verenigingen die in klasse- of verenigingsverband willen komen wordt gevraagd eerst contact op te nemen via telnr. 01870-3778. NIEUWE TONGE: Op woensdag 3 mei zullen er weer over heerlijke Stroopwafels in de gemeente verkocht worden t.b.v. het nieuwe Ver enigingsgebouw. Om 1.00 uur 's middags wordt met de verkoop begonnen. MAATSCHAPPELIJK WERK (hl geestelijke- of sociale nood) Tel. 01874 - 15 15. ZONDAG 29 APRIL 1979 OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof Geref. Kerk 10 uur (verg. geb.), 5 uur (kerk) ds. A. G. E. Klap, Fijnaart Doopsgez. Gem. 9.30 en 18.30 uur dhr. Chr. Vel- linga, Zaandam Ger. Gem,. 9.30 en 6.30 uur ds. Mondria. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur Ps. 119 85 en 86, 18.30 uur ps. 119 87 en 88 ds. M. Aangeenbrug. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur bed. H. Doop, 18.00 uur afsl. winterw. ds. C. Oorschot Geref. Kerk 10 uur ds. H. de Valk, 5 uur ds. P. Hekstra. Nieuwdorp. MELiSSANT Herv. Kerk 10 uur bev. ambtsdrager, 18.00 uur H.C. zondag 42 ds. H. F. Klok Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. H. Visser, 18.00 uur ds. M. van der Linden voorber. H.A., 2e koll. I.Z.B. Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden, bed. H.A., 18.00 uur dhr. A. H. Veldhuizen dankz. H. A., Extra koll. kerk Geref. Gem. 10 uur lezen, 2.30 uur ds. Ligtenberg. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur bed. H. Doop, 18.00 uur koll. rest.fonds ds. A. Beens Rem. Kerk 10 uur ds. J. W. Wery, Rotterdam. DE SAMARITAAN 10.15 uur ds. J. Willemsen. MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. E. F. Vergunst, 18.00 uur ds. J. Willemsen, Extra koll. reisf. chr. Havo -Zonnegloren Herv. Exodus 10 uur ds. A. Carstens Chr. Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. L. W. v. d. Mey Ger. Kerk (Vrijgem.) 10 en 3 uur drs. E. Teunis Ger. Gem. 9.30 en 6 uur ds. Ligtenberg. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur ds. J. A. Kruithof, Monster, 18.00 uur ds. H. Visser, Extra koll. kerkv. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur dhr. P. Buitelaar, Rotterdam, 18.00 u. ds. T. W. van Bennekom, bed. H. D., Extra koll. v. d. kerk Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. H. Jongebreur, Lage Vuursche, 18.00 uur ds. E. F. Vergunst Geref. Kerk 10 en 3 uur ds. W. F. M. Lindeboom te Zwijndrecht. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur kand. J. A. H. Jongkind, Langerak, 18.00 uur kand. H. Westerhout, Amei- de. Voorber. H. Avondm. Geref. Kerk 10 en 6 uur dhr. A. v. d. Schee te Spijkenisse. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 uur ds. T. W. van Bennekom, bed. H. Doop, 18.00 uur ds, J. Wieman, Vlaar- dingen, Extra koll. Quotum Geref. Kerk 9.30 uur lezen, 3 uur ds. J. M. Wilschut van Willemstad Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur kand. J. de Korte, Houten, koll. verw. SINT ANN AL AND Ned. Herv. Kerk: v.m. 10 uur en sav. 6 uur Ds. M. D. Geuze. Ger. Gemeente: v.m. 9.30 uur, n.m. 2 uur en sav. 6 uur, Leesdienst. Ger. Gemeente in Ned.: v.m. 9.45 uur, n.m. 2.15 uur en sav. 6.15 uur leesdienst. NIEUWERKERK Ned. Herv. Kerk: 10 uur Ds. Kolkert en Ds. Moet, ge zamenlijke dienst met Ger. Kerk. Ger. Kerk (Nieuwerkerk-Oosterland) 5 uur de Heer M. J. Rouw, gezamen lijke zangdienst Ger. Gem. 3 uur Ds. G. Mouw, Tholen. Ger. Gem in Ned.: 9.45 en 3.30 uur leesdienst. Die „vrije vogels" die er een gewoonte van heben gemaakt in de zomer-weck- ends met hun caravan op de Flakkee se slikken neer te strijken om daar en kele dagen en nachten te verblijven moeten voortaan rekenen op wat min der vrijheid in dezen, nadat de raad van Dirksland gisteravond een nieuwe kam- peerverordening vaststelde. B en W die de raad aldus voorstelden hadden de nette kampeerder wellicht tot in lengte van dagen dat vrije stekje gegund maar het zijn anderen die dat hebben ver prutst Langs de Grevelingendam staat zomers een kolonie wooncaravans en ook de Brouwersdam is daar niet van gevrij waard. Het Dirkslandse college bezag dat ook binnen het gebied van de ge meente Dirksland zulke aantrekkelijke plekjes te vinden zijn, waarom het haar goed leek bij voorbaat die maatrege len te nemen die die hinder kunnen voorkomen. Ook de slikken vallen bin nen het werkinsgebied van de veror dening. „Jammer" vond dhr Van der Velde van het CDA, beziend dat de vrijheid om op een rustig plekje een tent of caravan neer te zetten steeds verder beperkt wordt, waarop 's burgemeesters aanwijzing volgde dat het er juist om te doen is excessen zoals die elders voor komen tegen te houden. „Zeer beden kelijke toestanden" noemde burg. Bos de taferelen die zich zomers aan de Grevelingendam voltrekken wanneer daar tientallen woonwagenbewoners met hun gerij neerstrijken. Wethouder Van Rossum stelde dhr v. d. Velde enigermate gerust door te verze keren dat in de commissie Slikken van Flakkee gepleit wordt voor een goede bereikbaarheid van de slikken, zeker ook voor de autochtone bevolking. Het college voelde weinig voor de suggestie van dhr Eshuis (P.v.d.A.) d.m.v. borden aan te wijzen waar overdag wel tenten en caravans mogen worden neer gezet, omdat dat de gemeente op zou roepen dan ook voorzieningen te treffen. Het huisvuil Indertijd heeft de raad gekozen voor de diensten van het bedrijf van de fa. Den Boon om het huisvuil op te halen en naar een stortplaats in Brabant te trans porteren. Wanneer niet het college van B en W van Goedereede gevraagd had deze materie van verwerking en afvoer van vuil in her-overweging te nemen zou daar wellicht geen woord over ge vallen zijn, omdat het huidige systeem de raad goed bevalt. Dat kan zo blij ven tot 1983 tot welk jaar de firma Den Boon mag storten. Nu er dan toch over gepraat moest worden werd dat al thans door dhr Van Prooijen (P.v.d.A.) grondig gedaan. Hij was er voorstan der van het contract met de fa Den Boon niet meer te verlengen en uit te wijken naar de af val verbranding Rijn mond, waar de gemeenten nu nog te recht kunnen. De kosten daarvan zullen aanzienlijk hoger zijn maar daar maakte dhr Van Prooijen nauwelijks een punt van omdat dat toch onontkoombaar zou zijn. De rest van de raad liep wat minder hard van stapel en besloot het tot 1983 maar met de fa Den Boon uit te houden. Ook na dat jaar zou de relatie met de fa Den Boon wellicht bestendigd kun nen worden omdat de raad verwacht dat dit bedrijf dan een uitwijkmogelijk- heid zal hebben gevonden. „Zo'n stortplaats in Bavel is een kweek- plaats voor ratten, er lopen er inclusief de staart van 1,50 meter lang..." pro beerde dhr Van Prooijen de raad op zijn milieubewustzijn aan te spreken. De raad verzette zich niet tegen de gedachte van het College te denken aan een optrek ken van de reinigingsrechten. Duidelijk is dat de verwerking daarvan duurder zal worden Vi/aarom een geleidelijke verhoging acceptabeler wordt geacht dan straks een schokeffect te moeten incasseren. Verkeersdrempels Herkingen In Herkingen zullen, op verzoek van de speeltuinver. „De Krammer" een elftal remdrempels worden aangelegd, t.w. in de Deltastraat, de'Krammerstraat de Klinkerlandsestraat, de Fortstraat en de Nassaustraat. De meerderheid van het College, in casu burg. Bos en weth. van Rossum stelden de raad voor daartoe een kre diet van 1500,te veteren. Weth. de Bonte kon er niet in mee denken. Hij vond dat de automobilisten die immers in die omgeving woonachtig zijn zich ook zonder drempels aan de situatie aan moeten kunnen passen. „Het is een psy chologisch effect dat door automobilis ten die juist een straat met remdrem pels zijn gepasseerd in straten zonder drempels extra hard wordt gereden", voegde dhr. de Bonte nog aan zijn be zwaren toe. Niettemin zullen de drempels er ko men en wellicht nog meerdere in de ge meente, zoals andermaal gevraagd door dhr. Eshuis. Hij vindt ook in de Philips- hoof jesweg, waar de jeugd een speelveld heeft, de aanleg van een of meerdere drempels erg gewenst. De garage Bijna had dhr. van Prooijen het klaar gekregen met het College een hartig woordje te wisselen over de door haar gelaste afbraak van de garage die door dhr. Pleun Vijfhuizen aan de Katte- wacht was gebouwd. Alhoewel een en ander behoort tot de competentie van het College had burg. Bos ermee inge stemd dat de P.v.d.A. fractie middels een interpellatie op deze zaak zou rea geren, zij het dat de raad tot het houden van die interpellatie toestemming moest geven. Na een korte en ietwat heftige woor denwisseling werd daarover gestemd. Doordat dhr. de Berg (P.v.d.A.) afwezig was kon het gebeuren dat de stemmen met 66 staakten. In d^ volgende ver gadering krijgt dhr. van Prooijen een herkansing. Nu werd er het zwijgen toe gedaan. Werknemers van de gemeente Roc- k'anje hebben j.l. dinsdag, toen ze op het strandgedeelte „'t Eerste Slag" werk zaamheden verrichtten het stoffelijk overschot gevonden van de 20 jarige mej. A. Ooms uit Streefkerk. Zij ver- dronlc op 18 maart samen met haar ver loofde en diens broertje tijdens een vis- tocht op de Noordzee. Het slachtoffer moest overigens aan de hand van kle ding en haar ring worden geïdentifi ceerd. Alleen het stoffelijk overschot van de 22 jarige L. de Kuiper uit Schel- luinen is nog niet gevonden. OUDDORP: Kort nadat gistermiddag de 42 jarige chauffeur Jan Flikv/eert uit Ouddorp in Schiedam zijn collega werknemers van de fa. Kraaijeveld had ingeladen is hij onwel geworden. Hij werd met spoed naar een dichtbij gelegen ziekenhuis overgebracht maar bij aankomst daar bleek hij te zijn overleden. Een onder weg toegepaste hartmassage heeft niet mogen baten. Dhr. Flikweert werkte sinds een vijf tal jaren bij de fa. Kraaijeveld. Met een ploeg Ouddorpse werknemers was hij in Schiedam werkzaam. Rond half vijf ving de ploeg de terugweg aan. Toen ze nog maar zo'n honderdvijftig meter ge reden hadden viel dhr. Flikweert over het stuur, waarna de bus tegen een lantaarnpaal tot stilstand kwam. De ontsteltenis over het gebeurde is groot; de overledene laat een gezin met drie kinderen na. Hondje opgevangen: J.l. maandag is op de Rijksweg bij Goeree een hondje opgevangen, een teefje, plm. 35 cm hoog, wit met bruine vlekken en spits snuitje. De eigenaar gelieve contact op te nemen met mevr. v. d. Berg, Westdijk 15, Me lissant, tel. 01877 - 1232. Thuis gezocht voor 5 poesjes van 6 weken, Fam. van Steenbergen, Philips- hoofjesweg 37, tel. 01877 - 2883. In een tijd van snel veranderende nor men en waarden is het niet zo verwon derlijk dat ouders gedesoriënteerd raicen en ook jongeren niet precies meer we ten waar zich op te richten. Dat een deel van onze kinderen in de knel komt is begrijpelijk. De kinderbe scherming rekent het tot haar taak op vang te bieden en zo mogelijk met de ouders samen, aan deze jeugd hulp en begeleiding te geven in hun groei naar volwassenheid. Deze hulp en begeleiding vraagt om een persoonlijke inzet en volle aandacht voor het kind met zijn eigen karakter en mogelijkheden, maar ook met zijn eigen moeilijkheden en behoeften. Dit werk eist van vakmensen en vrij willigers soms méér dan door overheids subsidie mogelijk wordt gemaakt. SA- KOR heeft dan de taak steun te bieden. Zij doet dit aan alle hulpbehoevenden, zonder onderscheid. Dit kan echter al leen indien de gehele Nederlandse be volking SAKOR daartoe in staat stelt. Uw bijdrage aan SAKOR is natuurlijk het gehele jaar door erg welkom. Maar een speciale gelegenheid wordt u wel geboden tijdens de jaarlijkse nationale kollekte van 30 april tot 6 mei. Laat u, vooral in het JAAR VOOR HET KIND niet onbetuigd. Bedenk dat ook ONS kind uw belangstelling en hulp waard is. MELISSANT KERKDIENST Morgen (zaterdag) avond om 7 uur hoopt voor de Ger. Gem. voor te gaan ds. M. Mondria van Waardenburg. Vandaag hebben wij onze Ter gelegenheid hiervan ontvangt iedere koper vandaag en morgen een Langeweg 90 Middelhamis GEVRAAGD: op ons tuinbouwbedrijf Eerste Zuid Boutweg 1 OOLTGENSPLAAT Telefoon 01873-1390 Met droefheid geven wij kennis, dat nog onver wacht, van ons is heengegaan mijn innig gelief de man, onze geliefde vader, behuwd- en groot vader, broeder, behuwdbroeder en oom echtgenoot van Janna van' den Hoek eerder weduwnaar van Cornelia van der Wekke op de leeftijd van 75 jaar. Ons van uw deelneming overtuigd houdend Dirksland: J. Lugthart-van den Hoek H. I. Ambacht: A. A. Lugthart D. Lugthart-den Hartog Oudorp (N.H.): H. C. Lugthart B. Lugthart-Boekhout en kleinkinderen DIRKSLAND, 27 april 1979 Kralingseweg 5 Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 28 april van 3-5 en van 7-9 uur De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op dinsdag 1 mei a.s. des nam. 2 uur. Hoveniersbedry f Wittestraat 10 OUDDORP Tel. 01878 - 1768 KRING TUiN-EN IAN05CHAPSVQDRZIENING Bergen op Zoom: Korte Meestraat 17 tel. 01640-3 58 78 Koosendaal: Nieuwe Markt 48 t€L 01650-3 55 46 Vraagt gratis folders!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 2