EIIAtlDEn - niEUWS Mode presentatie op de Expo Dit moet U weten Gegevens van de 9de consumentenbeurs Dirksland - Tel. 01877 - 1366 2e blad Dinsdag 10 april 1979 No. 4782 EXPO 1979 ALS HET GAAT regionale EXPO OUDETONGE IVIodeiiuizen Braber en Litooy presenteren voorjaars- en zomer mode 1979 VOORJAAR en ZOIVIERIVIODE 1979 Woensdag 11, donderdag 12 en vrijdag 13 april tonen wij U de nieuwiste modellen: DAMES-CONFECTIE uit BINNEN en BUITENLAND Op stand no. 50 staan wij met een prEiclit koilektie Dames-confectie! Tot 2aens op de EXPO BEURS te OUDE-TONGE. Als het bij de aanstaande EXPO net zo gaat als voorgaande jaren, dan ko men daar weer enkele tienduizenden bezoekers. Als het gaat zoals die bezoekers het wil len, dan kan daar lekker dicht bij huis naar hartelust gewinkeld en rondgekeken worden. En wie alleen maar beter geïnformeerd naar huis te ruggaat is ook niet voor niets geweest. Als het gaat zoals de tientallen, van heinde en ver gekomen, standhouders het graag zouden willen, dan gaan die bezoekers gepakt en gezakt naar huis met de op de EXPO ontdekte buiten kansjes. De één.met een nieuwe naaima chine, een volgende met een brok an tiek, een derde, die wat in een warme dranken-automaat ziet, een ander met een inschrijving bij de Koninklijke Landmacht. Waarmee gezegd wil zijn, dat je het zo mal niet kunt verzinnen of je kunt bij de EXPO terecht, tenzij men in de,uitzonderlijk grote of kleine maten valt, maar die blijken altijd te kunnen worden besteld. Als het gaat, zoals ik denk, dat het gaat, dan gaat er weer niets mis en dan zijn na afloop ook weer net als vorige jaren de standhouders, de be zoekers, de organisatoren en zelfs dege nen, die anders altijd wat te mopperen hebben, dik tevreden. De Burgemeester, W. M. VAN DER HARST. De EXPO, die gehouden zal -gorden in de expohallen aan de Dabbestraat is aangesloten onder tel. 01874 - 2336. Volgt u vanaf de Provincialeweg de richtingborden; u komt dan vanzelf bij de EXPO en de daarbij gelegen par keerruimte. Openingstyden: Woensdag t.m. vrijdag van 13.30 t.m. 17.30 uur en van 18.30 t.m. 22.00 uur. Zaterdag van 13.00 t.m. 22.00 uur. De toegang tot de EXPO bedraagt voor volwassenen 2,50, bejaarden en kinde ren 1,25. Voor kinderen t.m. 12 jaar is de MODE-SHOW alleen toegankelijk onder geleide. WOENSDAG 11 APRIL 11.30 uur opening door de edelachtbare heer W. M. van der Harst, burge meester van de gemeente Oost- flakkee. 13.30 uur worden de deuren van de 9e Expo voor een ieder geopend. 14.15, 19.15 en 20.45 uur presentatie van voorjaars- en zomermode 1979, ver zorgd door Modehuls Braber uit Dirksland en Fa. Littooy uit Brui- nisse-Zierikzee. 18.30 Muzikale show verzorgd door de muziekvereniging Vooruit te Oude Tonge met drumband, majoretten en mini-majoretten. DONDERDAG 12 APRIL 13.30 uur, vanaf die tijd is de Expo weer open. 14.15 19,15 en 20.45 uur voorjaars- en zomermodeshow gepresenteerd door modehuizen Braber enLittooy, waarvan laatstgenoemde de kinder mode verzorgt. Ook de badmode 1979 zal er niet ontbreken. VRIJDAG 13 APRIL 13.30 uur is de Expo weer open 14.15, 19.15 en 20.45 uur: Modeshows verzorgd door bovengenoemde be drijven. 14.15 17.30 uur: In deze tussenliggen de tijd ontvangt iedere tiende bezoe ker op de Expo een leuke attentie. ZATERDAG 14 APRIL 13.00 uur: De Expo opent voor het laatst haar deuren. 14.00 uur: Demonstratie stuntrijden door leden van de motorclub Flakkee. Er zal gereden worden in de cate gorie 49 cc, van 50 t.e.m. 250 cc en in de 500 cc. Dit alles zal plaats vinden op het terrein, gelegen nabij de expohallen aan de Dabbestraat. De muziekshow wordt deze middag verzorgd door het showkorps „Ame- citia" uit Dirksland met drumband en majorettes. 19.00 uur: Prijsuitreiking aan de win naars van de die middag verreden stuntwedstrijd. Dit zal plaats vin den in het restaurant op de Expo. 22.00 uur Sluiting van de 9e Expo Oude Tonge. Naast de vele demonstraties tijdens de Expo, zal de voorjaars- en zomershows verzorgd worden door modehuizen Bra ber uit Dirksland en Littooy uit Brui- nisse-Zierikzee, welke laatste met na me de kindermode zal presenteren. U kunt in een daarvoor sfeervol inge richt gedeelte in het restaurant op de ze Expo naar hartelust genieten van de mode voor het komende seizoen. Naast de dagelijkse kleding komen ook de vrijetijds- en gelegenheidskleding als de badmode 1979 voor het voetlicht. De modeshows zullen gehouden worden op woensdag, donderdag en vrijdag. Zo wel 's middags als 's avonds. Zie voor de tijden het programma. Lijst standhouders en plattegrond 1 Fa. J. W. van der Spek Molendijk 1, Oude Tonge schoenen en lederen klompen la Fa. J. W. van der Spek Voorstraat, Oude Tonge Vishandel 2 Fa. Oudenaaler Geelgors 2, Blaricum Promotion modeblad Burda 3 Pimpernel Hoveniers Jan Deugdstraat 15, Herkingen Tuinaanplanting, adviezen,, tuinon derhoud, sierhekken etc. 4 Ned. Toeristenbond A.N.W.B. Wassenaarseweg 220, Den Haag A.N.B.W.-lidmaatschappen, inlich tingen over IRK en NHB C. P. O. techn. keuringen, abonnementen op autokampioen, kampeer- en cara vankampioen 5 en 6 Fa. J. van Loon Voorstraat 16, Oude Tonge Hifi stereo radio en KI. T.V. 7 en 8 Fa. J. van Wijk en Kriek Hans Menningstraat, Papendrecht Oud Hollandse Poffertjeskraam 7a Isolatiebedröf Fa. Peeters Scherpendeel 10, Roosendaal Isoleren van woningen en verzor ging van dubbel glas 9 Uitgeverq Het Spectrum Parkvoom 4, De Meem Spectrum natuurencyclopedie het leven der dieren, bericht uit de eer ste wereldoorlog 10 Handelsondem. C. de Vries Baaneweer 22, Sliedrcht Platic auto en caravanwas 11 De Smet B.V. Foutain Industrieweg 11, Oostburg Warme dranken automaten 12 MaatschappU voor bedryfsservice Oostachterweg 6, MiddeUiamls Weena 146, Rotterdam Drukkerij, Eurotyp Uitzendbureau 13 en 21 Vlieto, Fa. v. d. Vliet-Overbeeke Molendijk 23-25, Ooltgensplaat Naai, brei- en strijkmachines 14 Fa. J. Levinson Speelhuislaan 67, Breda Handanalyse 15 Fa. Schaap Grote Visserijstraat 96a, Rotterdam Byouterieën en hondenkopjes Negenile Regionale Consumentenbeurs EXPO - Oude Tonge De moeilijkheid bij de organisatie van een steeds weer terugkerend evenement als de EXPO konsumentenbeurs is, die aan te passen aan de nieuwe ontwikke lingen. Al betekent het voor u een mid dagje of avondje uit, u wilt zich toch ook optimaal laten voorlichten en in formeren over nieuwe produkten en diensten. In al de acht jaar van het be staan van EXPO - OUDE-TONGE zijn wij als organisatie daarin, mede door de voortreffelijke samenwerking van de deelnemende bedrijven ep instantie's goed geslaagd. De groei en vergroting van de publie ke belangstelling in de voorgaande jaren zijn echter niet alleen te danken aan de organisatie en de deelnemende bedrij ven, maar bovenal aan u als beursbe zoeker, waarvoor wij u dan ook zeer erkentelijk zijn. U mag van de komende 9de EXPO - OUDE-TONGE grote verwachtingen hebben. De beurs is niet alleen groter van oppervlakte, maar ook veelzijdiger, terwijl de individuele standhouders zich directer zullen presenteren en ieder met raad en daad ten dienste zullen staan. Als u tot dusver nog niet behoorde tot de vele duizenden bezoekers van de ze regionale konsumentenbeurs, raden wij u aan dit jaar eens binnen te komen; dan kunt u er ook over meespreken. Als organisatie heten wij U en al die duizenden vaste EXPO bezoekers van harte welkom, en wensen u een pretti ge middag of avond op de EXPO. Org. Expo - Oude-Tonge Tentoonstelhngs - Centrale „'t Eiland", P. BRINKMAN. 16, 17 en 18 Koninkiyke Lanmacht afd. Personeelsvoorziening Grote Markstraat 40, Den Haag Informatiestand voor vrijwilligers- dienst bij de Kon. Landmacht 19 Mevr. Heqnes Cort V. V. Lindenstraat 71, Goes Sierstenen en Mineralen; Trommel machine V. Hobbyisten 20 Fa. de Jong J.' P. Thorbeckesingel 27, Papen drecht Sjawclips, laarzenhangers 21 Zie standnr. 13 22 Informatie en secretariaat Expo Oude Tonge Tentoonstellingscentrale 't EUand, Postbus 12, Oude Tonge 23 Dierenspeciaalzaak Fa. Tuns Molenweg, Oude Tonge Vogels, vissen, zaden en opgezette dieren 24 Poeliersbedryf en wijnhandel Fa. Bravenboer Molendijk 29-31, Oude Tonge Dranken, diverse soorten noten, wijnen, zelfblertaptnstallaties 25 Spectrum Boekhandel B.V. Parkvoorn 4, De Meem Grote Spectrum Encyclopedie stsmdaard en Larousse 26 Fa. R. Verhulst Leeuweringerstraat 10, Oudewater Reprodukties Gobelins met en zon der lijst 26a Muziekvereniging Vooruit Oude Tonge Uniformenfonds 27 Fa. Groenendyk Oudelandsedijk 99, Sommelsdijk Fietsen en aanverwante artikelen 28 Fa. I. v. d. Sluis Westdijk 10, Nieuwe Tonge Soft. ijsmachine en aircond.app. 29 Mevr. Grinwis -de Waal Rottenburgseweg 72, Middelhamis Kleinmeubelen en zilver (antiek) 29a Mevr. Toomvllet Blaaksedijk Oost 19, Blaaksedijk Antiek, koper en kleinmeubelen 30 en 31 Meubeltapythuis Prov. weg, Oude Tonge Tapijt, perzen 32 Foto Hameeteman Weststraat 35, Ouddorp Foto en fümapparatuur 33 34 en 35 Fa. Van der Graaf Kerkstraat 14, Brutnisse Elektr. orgels en gram-platen 36 37 38 en 39Fa. Van der Heiden Schelpenpad 6, Dirksland Wasautomaten, koelkasten, diep- vriesklsten 40 J. Grevenstuk Kerkring 1, Nieuwe Tonge Antiek w.o. schilderijen, klokken, lampen en meubelen 41 Fa. Sleegers Hefveld 118, Eindhoven Cassettebandjes, autocass.houders 42 Rode Kruis, afd. Oude Tonge Julianastraat 63, Oude Tonge Welfare artikelen 42a Fa. M. Hoornweg Beukelsweg 15a, Rotterdam Speculaasplanken, keramiek 43 Gemeente Oostflakkee Voorstraat, Ooltgensplaat Informatie m.b.t. bestemmingsplan nen en kleine kernen 43a 44 45 46 en 47Woonhuis Fabert Kaai 6, Oude Tonge bedden en kleinmeubelen Meubelen, slaapkamers, dekens, 48 en 49 Jacht- en autoverhuur Flacquee Westhavendijk 6, Middelhamis Watersportartikelen, surfplanken B.B. motoren, verzekering op ge bied van watersport 50 Fa. H. Braber Winterstraat 5, Dirksland Solaria en zonnebanken 50a Modehuis Braber Winterstraat 5, Dirksland Voorjaars- zomer- en badmode 51 en 52 Junghans Nederland Ziedewij 31, Barendrecht Vertegenwoordigers voor: Horlogerie A. A. Qulst, Oude Tonge Juwelier J. Keuvelaar, Middelhamis Horlogerie D. Tieleman, Dirksland Juwelier J. Kem, Middelhamis 53 Restaurant L. van Driel Zandgorsweg 1, Stellendam 54 Modeshows, verzorgd door Modehuis Braber, Dirksland en Fa. Littooy, Korte Ring 19, Bruinisse 55 Fa. J. Littooy Korte Ring 19, Bruinisse alles voor baby- en kleuterkleding, 'speelgoed, kasten, ledikantjes, wie gen en kinderwagens 56 Marcia Populierendreef 616, Voorburg kosmetica, sieraden 57 Fa. A. van Peer Voorstraat 8, Oude Tonge zonwering, hardhouten deuren 58 59 en 60 Handelsonderneming Boca Prov. weg 2, Oude Tonge Vrijetijdskleding, tuinmeubelen, ladders en trappen, tuin- en kinder schommels, fietsen, grasmachines schaarbekken 61 Fa. J.C. K. Kempe Rivierdijk 177, Sliedrecht Vruchtenpers en bloemschikken 62 Fa. J. J. L. Kerkstraat 22, Hellevoetsluis Elektr. handgereedschap (Wolf) Swepco dakprodukten 63 Mevr. A. J. Kuyper-Delst Pitshoeve, Kruiswe2, Zonnemaire Spinnewielen, weefgetouwen, snel- knopnaalden, alle bijbehorende ma terialen 64 Rotterdamscta Nieuwsblad B.V. Coolsingel 67, Rotterdam Werving en promotion krant 65 Fa. J. Kosten Nieuwstraat 23, Oude Tonge Gordijnstoffen, vitrage en alle daarbij behorende railmodellen 66 en 67 Wilninox Nederland B.V. Dorpsstraat 58, Chaam Tafelbestek, kristalserviezen 68 69 70 71 en 72 Handelsonderneming Dantar Gel. Comelissestr. 6, Middelhamis Gazonmaaiers, gazonfreezen, mo torkettingzagen, tuinbouwfreezen, kantenmaaiers etc. 73 Uitgeversmaatschappy Oosthoek BV Strijkviertel 61, De Meem Naslagwerken: Oosthoek, Summa, Larousse 74 en 75 Automobielhandel B. P. Hobbel Secretarièweg 7, Dirksland In- en verkoop gebruikte auto's 76 Nautica Sport B.V. Rottenburgseweg 15, Middelhamis Sportboten, Surfplanken, Skiboten, Kruizers, buitenboordmotoren, wa- terskivesten 77 778 79 80 en 81 Caravanhandel J. van Kouteren Achthuizen 80, Achthuizen Tour- en stacaravans 82 Buitenstand Mevr. Aarts Cromietdijk 13, Roosendaal Verkoop snoep 83 Fa. E. B. Verbaas Koningenweg 87, Oud Beijerland Leyland trucks en bestelwagens Luxe taxibussen

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 5