EIIAIIDEtI - niEUWS Duivensport Vakantiewerk I.K.V.acantie Reizen Boek van de Maand Nu 22,50 VAN BL.OOYS States exoress uit de kerken orgelconcert in de 3e blad Vrijdag 2 maart 1979 No. 4771 NIEUWE OPLEIDING HOGERE ECONOMISCHE SCHOOL longe eerste prijswinnaars 1977 was goed jaar voor garnalenvisserij Jean G ui Hou geeft grote zaai van „De Doelen'' te Rotterdam Uw huis verkopen? TAIVIBOER Schaakvereniging De Zwarte Pion" tot iiiterlijk 7 maart bestaat er gelegenheid tot aarameilding' voor vakantiewerk in ons verpleeg- iiudis. De voorkeur genieten zij die 17 jaar oud zdjn of in de komende maanden zullen worden; een periode van 4 weken of langer aaneengesloten kuramen werken in de maanden juni, juli of augustus. Schriftelijke aanmelding bij de direktie. 'd* Samaritaan* onderdeel van d» Stlohtlng Hwvonnd DIakonala Gezonclheld8«»!g, I Koningin Jullanalean 59, Er zit verandering in de luclit! Nog even en het volop voorjaar. is weer X raadpleeg eerst onze zomergids 1979. ISRAëL I Voordat U uw vakantie reis bespreekt Keus uit ruim 150 reizen, van 6 t/m 17 diagen Voor jonig en oiud - per boot - bus - trein -j- vliegreizen wenst toezending Reisgids 1979. Adresseren: Machtiging 1105 Rotterdam 3000 W.B.) iPostzegel niet nodig. EN 79/07 „De Mens en het weer." Een schitterend kijk-, lees- en opzoek boek. Geschreven door Chriet Titulaer. Meer dan 300 foto's waar van 160 in kleur. Na 31 maart 37,50. Bij: „POORTVLIET" VOORDAT U HET AANGIFTEBILJET INKOMSTENBELASTING INVULT Raadpleeg dam eeoTsit Accounitaintsikantoor Tamboer eens. Het kan zijn nuit hebben. Middelharnis - Lindenlaan 3 - 01870-3477 mmsiaaunammmiM De Hogere Economische School Rot terdam gaat m augustus 1979 een nieu we opleiding verzorgen binnen het ka der van het H.E.A.O. (Hoger Economisch en Administratief Onderwijs). Een Economische - Linguistische Af deling maakt dan een nieuwe specialisa tie mogelijk, waarbij behalve de econo mievakken een groot aantal uren mo derne talen op het programma staan. Uitbreiding specialisatiemogelijkheden. Momenteel kent de HES Rotterdam drie praktijkgerichte opleidingen: de bedrijfseconomische (BE) richting de commercieel-economische (CE) richting en de economisch-juridische (EJ) richting. Deze richtingen leiden op voor al die functies bij overheid en bedrijfsleven, waarvoor een basis van economie met een verdere specialisatie noodzakelijk is. De nieuwe richting, de Economisch- Linguistische (EL) richting, completeert de specialisatiemogelijkheden door naast de economievakken een breed en diep programma aan moderne talen te bieden. Vraag uit het bedrijfsleven. Met de thans bestaande specialisaties vinden de afgestudeerden van de HES steeds vlot hun weg. De opleidingen hebben een goede naam gekregen en er is een grote vraag naar de afgestudeerden bij overheid en be drijfsleven. Er bestaat echter ook een vraag naar medewerkers op HEAO-niveau, die zich goed in de moderne talen kunnen uit- dnikken bij het behandelen van belang rijke zaken en onderwerpen. Steeds meer bedrijven zijn internatio naal werkzaam. Het Nederlands taalgebied is klein. Kennis van vreemde talen vergroot de slagvaardigheid in de internationale concurrentie. De „correspondent vreemde talen" echter is vrijwel verdwenen en de talen kennis van de meeste medewerkers ook van de academici is vaak iets te oppervlakkig. Veelal ontbreekt kennis van het Frans en het Dmts. Slechts de grootste bedrijven kunnen zich vertalers of een vertaalafdeling permitteren. In de meeste bedrijven bestaat be hoefte aan een „all-rounder", die zich bovendien mondeling en schriftelijk goed weet uit te drukken in het Frans, Duits en'Engels en die ook in de zakelijke le venssfeer van de grote taalgebieden thuis is. De vraag naar zulke HEAO-ers komt uit het bedrijfsleven: zaken met vesti gingen in het buitenland, import en exportfirma's, scheepvaartondememin- gen, transport- en reiswezen en natio nale en multinationale handelsonderne mingen. De vraag komt ook van de overheid: er zijn veel diensten en in stellingen met buitenlandse contacten, zoals het Ministerie van Buitenlandse Zaken, de Dienst Internationale Hulp verlening, e.d. Ook organisaties in EEG- verband en grotere internationale orga nisaties hebben behoefte aan breed on derlegde talenkrachten. De nieuwe EL-afdeUng van de Rot terdamse HES beoogt aan deze vraag te voldoen: Het niveau van de talenkennis zal aanzienlijk hoger komen te liggen dan voorheen bestond bij een zo brede op leiding. Vraag uit het onderwys. Ook aan de kant van het toeleverende onderwijs bestaat een vraag naar oplei dingen waarbij de talenstudie nog een kans krijgt. Met zorg wordt geconstateerd dat ta len als Frans en Duits geleidelijk uit de diverse opleidingen verdwijnen. De bestaande zuiver wetenschappelijke en gespecialiseerde opleidingen in talen zijn voor de meeste wel in talen ge- interesseerde abituriënten VWO en HAVO te specifiek en te weinig prak tisch gericht. De nieuwe EL richting biedt aan deze studenten de gelegenheid zich in een richting te ontwikkelen, die aansluit bij hun interessen en toekomstplannen. Toelatingseisen^ De toelatingseisen voor deze nieuwe specialisatierichting binnen het HEAO zijn vrijwel gelijk aan die voor de al be staande richtingen, d.w.z. dat de oplei ding openstaat voor VWO-afgestudeer- den en HAVO-abituriënten, die naast Engels ook Frans en/of Duits in hun eindexamenpakket hebben alsmede één van de vakken economie, handelsweten schappen en wiskunde. Voor afgestudeerden van het MEAO en de MDHS gelden overeenkomstige eisen. Jonge dmven die kopprijzen vliegen zijn doorgaans duiven die het verdie nen om te blijven. Deze duiven die zich in hun jeugd al vaak weten te klas seren zullen ook in de toekomst een uitzondering daargelaten veel plezier geven. Misschien niet als jaarling, maar zeker in hvm tweede levensjaar, zullen ze opnieuw hun waarde bewijzen. Zij die duiven, die een handvol vroege prijzen vlogen op de jonge vluchten toch naar de poelier verwezen, zijn óf slechte liefhebbers óf liefhebbers die alleen op de fond willen uitblinken. Rappe mannen die jarenlang de toon aangeven zullen zich ook in hun jeugd, mits ze gezond zijn, laten zien. Wanneer we nu nagaan hoe de jonge kopvliegers van de FCC zich in 1978 verder hebben onderscheiden, dan ko men wextot de volgende gegevens: Ie, 2e en 3e prijs Wuustwezel. „343989" en de „343955" van Ary Spuij wisten verder in het seizoen geen prijs meer 1 op tien te vliegen, alleen de „345254" van Gebr. Bevaart bracht het nog tot een 131e Orleans. Uit bovenstaande blijkt dat op hele korte afstand niet zo veel waarde dient te worden gehecht aan een vroege prijs. Vaak is dit een kwestie van trekrichting of binnenko men. Strombeek, al een 100 kra ver, geeft al een Verbetering te zien. Nr. 1, de „344210" van S. du Pree vliegt nog een 46e Quentin; nr. 2 van A. de Gans „2053948" had op Wuustwezel de 309e. Nr. 3, de „344393" van J. v. Seters en Zn. vliegt een 260e van Wuustwezel, een 206e Houdeng en een 117e Ghislain. Op Houdeng zijn de kopvliegers duide lijk duiven die een belofte inhouden. Een belsje van D. Bruggeman, de „6311811" komt tot 1 Houdeng, 153 Di- Zier,. 175 Ghislain en 98 Orleans. A. de Vogel, 2 Houdeng, 162 Quintin en 7 Or leans met zijn „349553". Nr. 3 eig. Ph. Logmans, ring „2096438", 3 Houdeng, 86 Noyon en 309 Quentin. Quentin: 1. Gom. Kievit met „342605", nog een 61e Ghislain. 2. Ary Spuij met „344413", nog een 71e Houdeng. 3. J. L. Troost met „344514", een supervlieger tje, 290 Strombeek, 83 Ghislain, 173 Houdenk en 262 Orleans. Noyon, een zuidenwind, hoge snelheid, de Ie prijswinnaars, 349904 van A. Mole naar, de 348820 van W. v. 't Hof en de 344305 van J. v. Seters en Zn. doen er niet veel meer aan. Alleen die van W. v. 't Hof had zich voordien tweemaal op tijd geklasseerd. St, Dizier, andere richting, andere dui ven voorop. 1. de „343417" van C. J. Tanis, vloog al een 305 Strombeek en een 309 Houdeng. 2, de „345244" van Gebr. Bevaart, vloog daarna nog een 163e Orleans. 3. de „348571" van A, Zoon vloog voordien een 62e Quientin. Ghis lain, trekrichting volledig over het Wes ten. 1. „342756" van A. Klijn vloog ver der geen prijzen 1 op tien. 2. de „322687" v^n R. Klijn, was reeds een goede mid- delmoter met 261 Houdeng, 236 Nyon en 145 Dizier. 3, de „344513" van J. L. Troost te Stellendam, de beste vliegster van het flakkeese potentieel, zij vloog ver der 69 Houdeng, 152 Quentin, 25 Noyon en 194 Strombeek. Arleans, 1. de „344621" van P. J. Hui- zer, vloog daarvoor een 176e St. Dizier. 2. de „348501" van N. H. v. d. Groef, vloog daarvoor een 111e Quenting. 3. de „344255" van D. v. Lenten, vloog daarna een 77e Ghislain en een 129e Strom beek. Conclusie: Eerste prijswinnaars zijn dus doorgaans wel duiven die zich een of meerdere malen laten zien, als ze die kopprijzen behaalden op normaal verlopende vluchten. In Ouddorp vlogen in dit jongeren programma 36 duiven 3 prijzen 1: 10 en 12 duiven 4 prijzen 1 10. Beste dxitf de „342983" van Comb. Breen. Letten we op het feit dat de andere jonge duiven van deze liefhebber niet gingen, blijk baar alle vorm ontbrak, dan heeft dit diertje zich met vier prijzen bijzonder geweerd. Te Stellendam 26 duiven drie prijzen, 15 duiven drie prijzen en 2 duiven 5 prijzen. Beide toppers waren van de liefhebber J. L. Troost. In Stad aan 't Haringvliet kwamen slechts drie duiven tot 3 prijzen. Beste was daar de „344644" van P. J. Huizer die vier prijzen behaalde, dit alles 1 per tiental. Te Herkingen ook slechts vier duiven drie prijzen. Beste, de 2096438 van Ph. Logmans. Op Dirksland hebben 15 duiven 3 prijzen per tiental. De rapste is van Joh. Leune die vier prijzen vUegt met zijn „348734". Te Middelhamis dne duiven 3 prijzen en de beste van K. Kievit de „2053150" komt er tot vier prijzen. Liefhebbers mogen zo graag pochen dat him. duiven nooit hebben gemist, deze cijfers bieden U een ander beeld. Overigens, dat nooit missen moet U maar met een korreltje zout nemen, want ziehier de cijfers van de beste dui- venliefhebbers van West-Brabant: Jac Donkers, Dinteloord 76 nationaal verzonden, 33 prijzen. A. V. d. Weegen, Steenbergen 173 na tionaal verzonden, 43 prijzen. Mevr. Sprenkels, Lepelstraat 246 na tionaal verzonden, 58 prijzen. A. v. Bergen, Steenbergen 65 natio naal verzonden, 19 prijzen. Gebr. Pijnen, Hoogerheide, 82 natio naal verzonden, 44 prijzen. A. Schouteren, Steenbergen, 127 na- tinaal verzonden, 26 prijzen. Comb. Goderie-Ligtenberg, De Heen 135 nationaal verzonden, 40 prijzen. Gebr. de Hoogh, Oosterhout, 83 natio naal verzonden, 31 prijzen. L. Stolk, Halsteren,, 80 nationaal ver zonden, 31 prijzen. H. Buijk, Kruisland, 53 nationaal ver zonden, 18 prijzen. Er zullen er wellicht beter zijn, maar dit zijn tien toonaangevende liefheb bers, die in veler ogen droomduiven be zitten. Ook zij incasseren vele missers. SOMMELSDIJK Geslaagd. Onze vroegere dorpsgenoot dhr. Diet (Dingeman) Kieviet (26) be haalde dezer dagen aan de R.U. te Utrecht zijn Akte B wiskunde, Ie graads bevoegdheid. Na de Mulo en de HBS, studeerde dhr. Kieviet aan de Rijksuniversiteit te Utrecht en behaalde in 1975 zijn akte A wiskunde. Hartelijk gefeliciteerd. Het LEI heeft een rapport gepubli ceerd over de bedrijfsresultaten van de garnalenvisserij in 1977. Uit het rapport blijkt onder meer dat in het verslagjaar de uitkomsten aan zienlijk beter waren dan in 1976. Hoewel de gamalenaanvoer met 3,5 min kg. ver achterbleef bij die in de voorgaande jaren, steeg de aanvoer- waarde t.o.v. 1975 met bijna 29''/o tot 20,1 min gid. De gemiddelde prijs per kg garnalen steeg n.l. van 3,15 in 1976 naar 5,73 in 1977. Ook in West-Duitsland was de gar- nalenaanvoer in heti verslagjaar veel geringer dan in 1976; de aanvoer ver minderde van 13.5 min kg. in 1976 tot 7,8 min kg. in 1977. Een van de belangrijkste oorzaken van de slechte garnalen vangsten in 1977 was de overvloedige kabeljauw stand in de Noordzee. Deze vissoort zorgde voor een geweldige uitdunning van het garnalenbestand. Mede door de gunstige uitkomsten van de uitgeoefende nevenvisserijen, t.w. de spanvisserij op rondvis en de boomkorvisserij op platvis, waren de netto-resultaten van de Nederlandse garnalenvisserij positief, m.u.v. die van de gamalenvissers uit HarUngen, Zout kamp en Termunten. Vooral de zuide lijke gamalenvissers zagen hun netto resultaat flink verbeteren. Het totale resultaat van de Neder landse gamalenvloot gaf in 1977 een overschot te zien van 0,3 min gld., te genover een netto-tekort van 1,4 min gld in 1976. Het gemiddelde netto-overschot per gamalenschip bedroeg 4.900,tegen over een netto-tekort van 13.200, in 1976. Als gevolg van de hogere besommin- gen steeg het gemiddelde inkomen van de opvarenden van 23.100,in 1976 tot 30.700,— in 1977. De gamalenvloot verminderde in het verslagjaar met 6 vaartuigen en omvat te per ultimo 1977 150 schepen. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Eemnes-Buiten kand. J. Jongkind te Langerak. Montfoort en Driesum kand. H. Penning te Lekker- kerk. Vriezenveen G. ,v. d. End te Pa- pendrecht. Stolwijk P. Koeman te Oene. Aangenomen naar Utrecht J. Noltes godsdienstleraar te 't Harde. Veenen- daal J. Hoek te Groenekan. Bedankt voor Uddel, Kamerik, Gies- sendam J. Hoek te Groenekan. Hoogfblofcland: Na bevestiging door ds. B. Oosterom van Maarssen, met Matth. 13 3, deed kand. D. Heuvel- man te Oudewater intrede met Matth. 13 18-23. GEREF. KERKEN Beroepen, te H. I. Ambacht P. Bon- gers te Zweelo. Papendrecht E. Schud- debeurs te Ureterp. Westbroek H. Star- renburg te Bameveld. Woiibrugge T. Vossen, kand. te Amsterdam. Maarssen J. Koning te Bredevoort. Drogeham W. Wester te Uithuizermeeden. Rotterdam (ziekenhuispr.) mevr. P. Sijsling kand. te LiCiden. Veldhausen (D.) A. Klom- maker te Bunde (D.) Ds. H. J. Hegger, Geref. predikant te Velp, waar hij als predikant-direc teur van de stichting „De rechte straat" werkzaam is, heeft de Geref. Kerken, verlaten. De 62-jarige predikant heeft evenals zijn vrouw het lidmaatschap der kerken opgezegd. Reeds lang wa ren er grote verschillen in opvatting tussen de synode en ds. Hegger. Oor spronkelijk Rooms priester, wendde hij zich bij zijn overgang naar het pro testantisme tot de Geref. Kerken. Lang- zamerhand kon ds. Hegger zich echter niet verenigen met de huidige koers, waarbij steeds meer de leervrijheid ge tolereerd wordt en men zich steeds verder verwijdert van de leer der va deren. GEREF. KERKE Vrijgemaakt Beroepen te Lemele kand. T. Dijk- ma te Groningen. Sneek kand. P. de Jong te Utrecht. Zoetermeer en Mussel- kanaal kand. F. v. Hulst te Nagele. Hoogkerk A. Veldman te Oldehove. Pretoria (Z. Afrika) P. Veldhuizen te Maassluis (b.v.) Aangenomen naar Hoogeveen (b.v.) kand. C. Struik te Deventer, 't Harde J. de Wolff te Winschoten, 's Hertogen- bosch S. Braaksma te Assen. Bedankt voor Zuidlaren P. Bijzet te Ten Post. Harderioijk: Wegens vertrek naar Ureterp, nam ds. J. Bomhof afscheid van deze gemeente met 1 Petrus 5 10-11. Heerde: Na bevestiging door Prof. Dr. C. Trimp te Kampen met Efeze 3 8-10, deed kand. M. de Boer intre de met 2 Cor. 4 5. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Driebergen P. Beekhuis en D. Slagboom te Barendrecht. Vee- nendaal P. Beekhuis te Noordeloos en H. C. de Graaf te 's Gravezande. Beroepen te Rotterdam-W. D. Slag boom te Barendrecht. Aangenomen naar Meppel kand. N. Ribbers te Den Haag. Kerkwerve M. v. d. Sluys kand. te Apeldoorn. Bedankt voor Biezelinge en Wormer- veer kand. N. Ribbers te Den Haag. Bunschoten J. Oosterbeek te Opperdoes. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Nijkerk J. Karens te Op- heusden. Almelo A. Hofman te Sche- veningen. Katwijk M. Kleppe te Woer den. Westkapelle W. Hage te Rotter dam. Oud Beijerland J. Karels te Wer kendam. Gorinchem A. Vergunst te Veen. Aalburg A. Hoogerland te Krab- bendijke. Bedankt voor Hoogeveen J. Baayens te Rotterdam. Goudswaard en Hilver sum J. Karels te Werkendam. Ooster- land C. Wisse te Kootwijk. GER. GEMEENTEN IN NED. Beroepen te Nieuwerkerk a.d. IJssel M. V. Beek te Opheusden. OXn> GEREF. GEMEENTEN BedttTiïct voor Oosterland J. v. Prooyen te Rhenen. Woensdag 14 maart 1979, aanvang 20.15 uur, zal de wereldberoemde Fran se organist Jeau Guillou een orgelcon cert geven op het vierklaviers Flentxop orgel van het concertgebouw „De Doe len" te Rotterdam. Op zijn programma staan werken van: o.a. J. S. Bach; Ch. M. Widor; M. Dupré; A. Soler. Het concert wordt besloten met een im provisatie over opgegeven thema's. Jean Guillou werd geboren in 1930. Op vijf jarige leeftijd reeds begon hij piano te studeren en op zijn elfde jaar orgel, 4 jaar later werd hij benoemd' tot kerkorganist in zijn geboortestad An gers. Hij studeerde vervolgens compo sitie, harmonie, contrapunt en fuga aan het conservatorium te Parijs bij M. Du pré, M. Duroflé en O. Messian. Nadat deze studie was voltooid waar bij voor elk der vakken een eerste prijs was behaald volgde zijn benoeming tot leraar orgel en compositie aan het in stituut voor oude cultuur te Lissabon. 3 jaar later heeft hij zich geheel toe gelegd op het geven van orgelconcerten en componeren. Jean Guillou gaf met veel succes con certen in Italië, W. Duitsland, V.S., Ca nada, Polen. Vorig jaar maakte Jean Guillo een tournee door Nederland waarbij hij een aantal grote orgels be speelde. De belangstelling voor deze concerten was overweldigend. In 1963 werd Jean Guillou benoemd tot orga nist van de St. Eustache te Parijs (5- klaviersorgel met thans 2 speeleafels). Zijn snelle carrière heeft hij te dan ken aan een bewonderenswaardige in- tepretatie van de gehele orgelUttera- tuur met daarbij vaak een sterk per soonlijke registratiekunst. f» Uitslagen van 26-2-1979 De Zwarte Pion 2 A.S.V. Indus 1 iVa—IV2 Verolme v. d. Waal Boeter Sparreboom Stolk G. de Jager C. J. Smit Verolme v. d. Waal Peeman de Vos Verbeek H. K. Smit Tieleman v. Bracht Minnaar Troost V. d. Groef Noordijk Robijn 1—0 1—0 0—1 0—1 1/2—V2 1-0 1—0 V2—»/2 1—0 0—1 ST. ANNALAND Kort Jaarverslag Streekmuseum ,„De Meestoof' Ter gelegenheid van een bijzondere omstandigheid, namelijk het opnemen van het Streekmuseum „De Meestoof" van Tholen en St PhiUpsland in het AVRO ralleyprogramma, werd het be zoekersaantal over 1978 geteld vaA on geveer 4500 bezoekers, een getal, dat éénmaüg afsteekt bij het normale be zoekersaantal van de beginjaren, dat even boven de 2000 pleegt te liggen. Het bezoek, geconcentreerd op de wisselten- toonstelling „Vosmeer en zijn Ambachts heerlijkheid", was als steeds zeer geïn teresseerd. Een woord van dank aan de Gemeenten, de Ambachtsheerhjkheid en zijn beheer, collega's en particulieren is zeer zeke rop zijn plaats voor het rijk gevarieerde materiaal, dat voor genoem de tentoonstelling geleverd werd. Het in dividuele bezoek had wat te lijden van de niet-optimale toeristenbezetting we gens ongunstig vakantieweer; het groeps bezoek nam bepaald nog toe, zij het dat het meer gespreid was over kleine groe pen. Ook voor bezoek buiten de „open periode" nam de aanvraag voor groeps bezoek toe. Een zeer belangrijk punt was, dat de gemeente Tholen voor een betere be veiliging van het museum gezorgd heeft. Op de goed bezochte algemene verga dering (begin maart 1978) in Tholen sprak de heer J. Weys van het naburige Markiezenhofmuseum over Aardewerk, gecombineerd met aanschouwelijk on derricht. Het ledental blijft vrijwel constant. Er heeft geen contributieverhoging plaats gevonden (minimum tien gulden), maar wel gingen meer leden ertoe over om hun jaarlijkse bijdrage te verho gen, een gebaar, dat graag ondertseund wordt en zeer op prijs gesteld wordt. In 1978 kreeg het museum enkele be langrijke giften, ten dele in natura, ten- dele in geld van de zijde van in ons ge bied gevestigde instellingen, en wel bij de opening van de nieuwe kantoren van de Amrobank in Tholen en dö Ra bobank te St. Maartensdijk. Voorts een belangrijke bijdrage van het Anjerfonds Van de nieuwe aanwinsten (in 1978) noemen we een eikenhouten (in bruik leen) en een mahoniehouten kabinet, een empireklokje, een grote verzameling (330) Zeeuwse ansichtkaarten, vele an dere waardevolle zaken niet te na ge sproken. Zeer blij was men ook met een zilveren meekraptoets, die echt nog aan de verzameling ontbrak. De tentoonstelling aan het jaareinde betrof „Vijftig jaar Thoolse brug", in gericht door de archivaris Zuurdeeg en geopend door Tholens nieuwe burge meester E. Baerends. Deze tentoonstel ling was in de zomer tijdens de brug feesten reeds in Tholen te zien geweest. Door bijzondere ongimstige weersom standigheden in deze periode is het be zoek letterlijk „in de sneeuw" gevallen. Eerder had men in 1978 afscheid ge nomen van biu'gemeester Van Boeyen, die altijd zeer met het museum meeleef de. Voor 1979 staan, zo mogelijk twee nieuwe exposities op het programma: één onder de titel „Zomaar een jaar: 1906" en één getiteld „Merklappen". ,1 SommeledlJkJMIddelhamU. Ttl*foon0187(MtS00. "j- H»t V9iple«ghul« te In 1979 geopmd. yi^^ Het moderne komplsx to gl geheel gelJilwlMrt gebouwd. uC Interkerkelijke Vakantie Reizen Slaak 30, 3061 CS Rotterdam - Telefoon 010 - 115339 Naam: Tel Adres: Woonplaats: Boek- en Kantoorboekhandel St. Joris Doelstraat 13-15 3245 BA SOMMELSDIJK Telefoon 01870-2202

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1979 | | pagina 9