Dankbaarheid bij ingebruikname nieuwe Geref. kerk te Middelharnis Dhr M. P. Arensman ere-voorz. Woninybouwver. ,Deii Bommel' U5"l -iASS- kom kijken..i naar «eiken 'tEikenhuys donderdag 51e jaai^gïmg Dinsdag 19 december 1978 No. 4752 CHR. STREEÏB[BLAD OOP GEÊEFORMEIEIRDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE ETLANDESN Verschijnt tweemaal per weekdinsdag- en vrijdagavond Poeliersbedrijf 'T HAANTJE op de markt te Sommelsdijk met VEES, TAM KONIJN, VERSE KALKOEN, VERSE KIP enz. enz. Woensdag en Kerstzangavond Zangavond yyCanticum" GOEDEREEDE Dierenbescherming Hokkenshow P.V. De Reisduif OOSTFLAKKEE: ALCOHOL IN *T VERKEER EXTRA KERKDIENSTEN GEREFOBM. GEMEENTEN POSTBÖX 8 i-» MHaDEUIABNIS Bedactle en advertenties: Kantoor loDigeweg 13, Sommelsdijik Tel, (01870) 26 29 Na 9 uur (01870) 33 92 Giro 167930 BankBabo Mlddiellhainia ma 3420.01.108 ABONNEMENTSPRIJS 8,00 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 28 cent per mm. BI] oontract speciaal tarlet De leden van Middelharnis' Gerefor meerde Kerlc belioefden niet in wee moed achterom te zien -, maar Iconden blij vooruit blikken toen ze vrijdag avond hun nieuw€( kerkgebouw in ge bruik namen. In de hen nog vreemde omgeving werd ten aanschouwe van de bijeengekomen gemeente en vele geno digden de kanselbijbel weer opengesla gen en toen wisten de Gereformeerden zich weer „thuis" in hun nieuwe ont moetingshuis, een huis om er God en el kaar te ontmoeten dat haar bestaan be gon vergezeld van de bede dat velen er onder de bediening van het Woord naar hun verlangen moed, hoop, verwachting en steun mogen vinden en dat het een Huis voor Gods lof moge zijn. Die bede werd vertolkt door ds. F. Schravendeel die uit het Friese Ferwerd graag naar Middelharnis was gekomen om dit hoog tepunt met zijn vroegere gemeente mee te beleven. Vooraleer de kerk in het bezit kwam van de kerkeraad moesten er heel ■wat plichtplegingen worden verricht, ingezet door dhr. Smit die het kerkgebouw na mens de "Beleggingsmaatschappij voor bedrijf Subjecten b.v. te Harderwijk aan de Bouwcommissie overdroeg waarna de voorz. van deze commissie dhr. Ia Fleur de kerk aan de kerkeraad over droeg in de persoon van dhr. van Heer den. Dhr. Smit verhaalde nog eens hoe het allemaal gekomen was. Op zoek naar een plaats voor de vestiging van een nieuwe supermarkt in Middelharnis was hij op het oude kerkgebouw aan het Kerkepad gestuit. Uit de nadien gevolgde besprekingen wist dhr. Smit dat de Geref. Kerkeraad zich geen knollen voor citroenen liet verkopen en niet anders accoord ging dan met de toezegging dat er voor de oude kerk een nieuwe gebouwd zou wor den. Niettemin kon dhr. Smit vast stellen dat het nadien, ook met de ge vormde bouwcommissie goed samen werken is geweest en spr. verklaarde zich blij en dankbaar met de blijken over het welslagen van de voorgeno men ruil. In het voorjaar van 1977 was het alle maal begonnen, zo herinnerde zich dhr. J. J. C. la Fleur, voorzitter van de bouw commissie. Na de aanvankelijke verba zing dat de bouwer van een supermarkt belangstelling had voor het oude kerk gebouw was men snel tot zaken geko men. Dhr. la Fleur hoefde maar aan de noodzakelijke grote restauratiebeurt voor het ruim honderdjarige kerkje te wijzen om de belangstelling van de ker keraad te verklaren. Nu de overdracht van de kerk belevend stelde dhr. la Fleur vast dat de mensen van Sions kerk met Middelharnis' Gereformeerde kerk verblijd zijn over wat tot stand is geko men. Ook de ruil van het galerij-orgel uit de oude kerk voor een nieuw elec- tronisch instrument (waarop organist Barendrecht zich een meester toonde!) was-goed geslaagd en resteert nog slechts de wens om nog een gedeelte grond aan te kunnen kopen dat als par keerterrein en voor een evt. latere uit breiding bestemd zou worden. „Wil de jongeling zachtkens behandelen"^zo vroeg dhr. la Pleur bij voorbaat aan het gemeentebestuur dat t.z.t. de aanvrage tegemoet zal kunnen zien. Dhr. Ia Fleur besloot met de wens dat de kerk aan alle verwachtingen zal vol doen en dat ook de jeugd van de ge meente er een goed gebruik van zal ma ken. Het Woord ging mee. Dhr. van Heerden die de kerk als praeses van de kerkeraad uit handen van dhr. la Fleur had aanvaard opende de hem aangedragen kanselbijbel met de constatering dat de oude kerk weliswaar wordt afgebroken maar dat het Woord daaruit werd meegenomen naar de nieuwe kerk. Uit de Bijbel las dhr. van Zóveel biykt de activiteiten-com missie te hebben ingezameld. Heerden de verzen 11 en 12 van Leviti cus 26 en uit het nieuwe Testament Ro meinen 14 19 waarna spr. besloot met de hartelijke wens dat het nieuwe kerk gebouw zuinig en zinvol en steeds tot Gods eer gebruikt zal worden, de bouw commissie hartelijk dankend voor de enorme taak die zij heeft verricht. Activiteltencommissie. De activiteitencommissie liet zich deze avond evenmïh onbetuigd. Haar presi dente mevr. de Vlugt bood aan dhr. L. Haeck als voorz. van de Commissie van Beheer het bedrag aan dat door de ac tiviteitencommissie door middel van ve lerlei akties bijeen was gezameld. Het streven was het bedrag van vijfentwin tigduizend gulden te halen maareen spandoekje onthulde dat er meer was bereikt, t.w. 32.226,15 welk bedrag met een „graag gedaan" werd aangeboden. Het maakte dhr. Haeck stil en dank baar. Meditatie. Uit de meditatie die ds. P. Schraven deel daarop hield n.a.v. Philippenzen 2 5-8 was de les te leren dat niemand zich uitnemender dan de ander zou achten omdat zelfs Christus Jezus zich ontledigd heeft en de gestalte van een dienstknecht heeft aangenomen en de mensen gelijk is geworden. „En in Zijn innerlijk als een mens bevonden heeft Hij Zich vernederd en is gehoorzaam geworden tot de dood, ja, tot de dood des kruises", zo luidde de tekst: „Hij deed de stap van de hemel naar de aarde en van de aarde naar de hel", zo hield ds. de gemeente voor; „Hij had de gestalte en het voorkomen Gods in welke onweerstaanbare glorie enkele profeten Hem hebben aanschouwd, maar Hij gaf die glorie prijs en is mens ge worden. Hij voegde Zich bij hen die al leen maar vóór de Troon kunnen staan, bij dienaren en slaven. Van de kribbe deed hij de stap naar de hel waarnaar alle mensen,.de slechten en de goeden op weg waren. Hij gehoorzaamde de Vader om hen de redden", zo predikte dominee Schravendeel. Over Hem zo vervolgde hij zal het in deze nieuwe kerk steeds moe ten gaan. In deze wereld dromen men sen van voorspoed en vooruitgang en wil niemand achteruitgezet of vernederd worden, maar in de kerk komen we bij Hem Die Zichzelf vernederd heeft en Die de laagste plaats heeft opgezocht omdat daar de mensen waren, maar zo waarschuwde ds. Hem te ont moeten gaat een mehs niet in de kouwe kleren zitten. Ds. hoopte dan ook dat de bediening van het Evangelie de mensen tot dienen zal roepen. „Dat dienen zal pas kunnen als we beseffen dat wij het zélf waren die moesten worden opgezocht op de laag ste plaats", wees ds. aan; ~we kunnen heel romantisch doen over de liefde van Christus voor tollenaren, zondaren en hoeren maar we stellen onszelf meestal een paar trappen boven dezen omdat we ons tot dat dieptepunt niet gezakt ach ten. Dan wordt men misschien goedwil lend maar niet barmhartig, ontferming leert de mens pas als hij merkt zelf op de laagste plaats t© zijn geweest en daar door Jezus te zijn opgezocht. Dan wordt de lof geboren: geheiligd zij Zijn Naam, laat volk bij volk tesaam barmhartig heid geschieden", zoi eindigde ds. de pre diking. SprekCiTs. Er waren meerdere sprekers die ver volgens da Gemeente de meest hartelijke gelukwensen toe deden komen. De rij van sprekers werd geopend door burg. van Es van Middelharnis, tevreden als hij was over de welgeslaagde bouw en het harmonieuze ontwerp. „Het is een geweldig mooie ontmoetingsruimte ge worden" constateerde dhr. van Es, er met een glimlach op wijzend dat het nog steeds mogelijk bhjkt dat Kerk en Staat samenwerken, zelfs zoals in dit geval op de hoek van de straat, waarmee burg. van Es doelde op de ligging van de kerk en op de hoek Langeweg - Kon'. Julia- naweg. Nadat architect v. d. Plas zijn gevoe lens in dichtvorm had weergegeven was het ds. van Echten uit Hellevoetsluis die namens de Classis gelukwensen aan bood. Ds. van Echten ervoer 'zijn aan wezigheid niet als een formele plicht pleging maar hij verklaarde werkelijk blij te zijn met de Middelhamisse ge meente over de totstandkoming van dit bijzondere huis. „Een Godshuis is het mooiste huis dat ooit geopend kan wor den", bezag ds. van Echten: „Er zijn veel huizen waar je voor velerlei zaken terecht kunt, maar waar anders dan in het Godshuis kun je terecht met een hart dat bol staat van verdriet, waar kun je terecht als je maatschappehjk bent uitgerangeerd en waar kun je je schuld beter belijden?" „Moge U er veel zegen ontvangen en moge u als vrucht van uw zijn ir; dit huis in de wereld fungeren als een zou tend zout", wenste ds. van Echten. Oude wijn. Nadat een vertegenwoordiger van de-, kerkeraad van de Geref. Kerk van Me lissant zijn gelukwensen had aangebo den was het woord aan ds. Beens, Herv. predikant te Sommelsdijk, sprekend na mens het plaatseUjke convent van ker ken. Zinsi>elend op enkele Bijbelse ver gelijkingen tussen oud en nieuw sprak ds. Beens de hoop uit dat in de nieuwe kerk (de nieuwe lederen zak) toch geen nieuwe wijn geg;oten zal worden. „Wij hopen dat de „wijn" die u schenkt wijn van 1834 moge zijn, die is weliswaar oud maar heel goed te drinken", zo beval ds. Beens aan; „de oude en klare wijn van het Evangelie van Jezus Christus, daar bent U het meest mee gebaat". Ds. hoop te dat de prediking ertoe zal leiden dat velen zullen ontdekken zondaar te zijn om tot hun naamloos grote vreugde ook het Evangelie tot verlossing te vernemen Ds. wenste dat het nieuwe kerkgebouw een oefenschool moge zijn om de ver wachting te stellen op het hemelse huis waarin Jezus Christus is ingegaan. De laatste spreekster was mej. de Boer namens de NCVB en de bejaarden- afd. Mej. de Boer dacht met genoegen terug aan de vele goede uren die in „Jeugdhaven" zijn beleefd. Voor dat ge bruik dankte zij nogmaals heel harte lijk en zij bood de Gemeente haar meest hartelijke gelukwensen aan. i Mariniersweg 281, hlcHoogstraal R.daml MIDDELHARNIS: D.V. donderdag 21 december 1978 zal er om 8 uur een Kerstzangavond zijn in de Chr. Geref. Kerk, Hoflaan, Middelhar nis. Aan deze avond werken mee: Koor: „Eén Naam is onze Hope" uit Nieuwerkerk, Koor van Sjaloom en Re- fugium, Kinder- en Jeugdkoor: „Zingt nu den Heer" uit Middelharnis. De meditatie wordt gehouden door ds. L. W. van der Mey., Aan het orgel: sol&sR Verhage, bege leiding Paul Kieviet. Dirigent P. H, Wessels. Een ieder is van harte welkom. Zoals gebruikelijk is geworden hoopt de zangvereniging „Canticum" der Ger. Gem. te Middelharnis ook dit jaar weer een Kerstzangavond te organiseren op j D.V. woensdag 20 december a.s. in het kerkgebouw aan de Chr. de Vrieslaan 40 Medewerking wordt verleend door de zangvereniging „Soli Deo Gloria" van de Geref. Gem. te Ridderkerk, terwijl ook de kinderen van de Zondagschool „Ti- motheüs" aan'wezig zijn en enkele vers jes hopen te zingen. De leiding berust bij ds. H. Ligten- berg. Aanvang kwart voor acht. DONDERDAGAVOND KERSTCONCERT SOMMELSDIJK Donderdagavond a.s. worden in de Herv. Kerk van Sommelsdijk vele be langstellenden verwacht wanneer daar het al eerder aangekondigde Kerstcon cert gegeven wordt. Het gebodene zal gezien de kwaliteit van de medewerken den zeker op een hoog peil staan maar ook het feit dat de baten bestemd zijn voor het restauratiefonds zou velen moeten nopen aanwezig te zijn. De kerk gaat open om 7 uur, het concert begint om half acht; de entreeprijs (voor het goede doel!) bedraagt 2,50. MELISSANT OUD PAPIER Ten behoeve van het Bankenfonds van de Ned. Herv. Kerk zal er morgen woensdag weer oud papier worden opgehaald. De ophalers vragen beleefd een en ander weer ge reed te zetten. Wijziging ophalen huisvuil In verband met de Tweede Kerstdag zal er op dinsdag 26 december 1978 geen huisvuil worden opgehaald. De route die normaal op dinsdag wordt gereden zal nu op woensdag 27 december 1978 gereden worden. Aan komen lopen bij Fam. Struijk, Fortstraat 16, Herkingen, tel. 01876-308, een mooi jong glanzend poesje, met klein wit befje. Na dertig jaar deel te hebben uitge maakt van het bestuur van de Woning- bouwver. „Den Bommel" waarvan vele jaren als voorzitter heeft dhr. M. P. Arensman zich j.l. vrijdag terug getrokken. Aanleiding daartoe was ze ker niet een mindere belangstelling voor het werk dat hij zo van harte deed, maar dhr. Arensman heeft deze consequentie getrokken uit bet bereiken van de 65 ja rige leeftijd. Met echtgenote en kinderen was hij vrijdagavond te gast in de recreatiezaal van „Westerlicht" waar het bestuur van „den Bommel" hem hartelijk ontving, nu onder voorzitterschap van de opvol ger van dhr. Arensman, dhr. A. de Waal. Terwijl er ijverig voor koffie met ge bak werd gezorgd was het woord aan de nieuwe voorzitter. Het was hem weinig moeite dhr. Arensman voor zijn vele, vele werkzaamheden hartelijk te dan ken en met temeer genoegen maakte hij zijn voorganger bekend met het be stuursbesluit hem (dhr. Arensman) tot erevoorzitter van de Vereniging te be noemen. Een volgende spreker was dhr. Goud- kamp, directeur Gemeentewerken in welke kwaliteit dhr. Goudkamp veel contacten met dhr. Arensman heeft ge had. Die waren wel eens heftig geweest wanneer de meningen verschilden, maar desniettemin kon dhr. Goudkamp ge tuigen van „de grootste bewondering" voor de scheidende voorzitter van wie hij wist dat de voortgang van de wo ningbouw hem steeds had voorgestaan. Het was dan ook met genoegen dat dhr. Goudkamp hem thans, bij het scheiden van de markt, in kennis kon stellen van de goedkeuring van GS op het best.- plan „Kleine Kreek" waarin twintig woningwetwoningen en 20 premie-koop- woningen zullen worden gebouwd. Bewondering was er ook van de zijde van burg. v. d. Harst, zowel voor dhr. Arensman zelf als voor zijn echtgenote die de zorg voor 10 kinderen heeft ge had, alleen wanneer haar man bemoei enissen had met de woningbouwver., en die waren er veelvuldig. Dhr. V. d. Harst wijdde nog even uit over een teer punt, de concentratie van de Oostflakkeese woningbouwvereni gingen waarvan hij dhr. Arensman voorstander heeft geweten omdat het werk de individuele besturen wel eens boven het hoofd groeit tengevolge van de vele voorwaarden die weer aan veel vuldige wijzigingen onderhevig zijn. „In technische zin is samengaan een grote wenselijkheid" argumenteerde dhr. v. d. Harst die daarna maar van dit onder werp afstapte om de ontspannen sfeer die er was niet te laden. Hij bood dhr. Arensman als blijk van waardering; na mens het gemeentebestuur, een wand- plaquette aan met het wapen van de gemeente Oostflakkee. Na dhr. v. d. Harst volgden nog meer dere sprekers waarna dhr. Arensman zelf een dankwoord sprak voor de on dervonden sympathie. „Ik heb met liefde en sociaal gevoel gewerkt", verklaarde hij, duidelijk makend dat het daarom niet teveel is geweest MIDDELHARNIS: Kerstfeestviering Groen van Prinsterer School De jaarlijkse Kerstfeestviering van de Groen van Prinsterer School zal gehou den worden op d.v. vrijdag 22 dec. a.s. des avonds om half acht in de Ned. Herv. Kerk. Alle belangstellenden zijn hartelijk welkom. Ook via de kerktele foon van alle kerken is deze Kerstfeest- viering te beluisteren. „MIDDELHARNIS - SOMMELSDIJK" Op donderdag 28, vrijdag 29 en zater dag 30 december a.s. houdt de P.V. de Reisduif haar jaarlijkse tentoonstelling in de vorm van een hokkenshow, in haar eigen Verenigingsgebouw de FINSE BA RAK. Van iedere liefhebber worden 8 duiven gezet t.w. 2 oude en 2 jonge doffers en 2 oude en 2 jonge duivinnen. Die liefhebber die het hoogst aantal punten haalt komt voor 1 jaar in het be zit van de prachtige wisselbeker. Voor de nummers 2 en 3 zijn ook prachtige prijzen beschikbaar, alsmede voor de schoonst© duIE van de hele show. Als keurmeester zal de heer A. de Boon uit Rotterdam fungeren. Zater dagavond om 8 uwc zal tevens de verlo- tlng plaats vinden en om plm. 8.30 uur zullen er een aantal bonnen verkocht worden van prominente liefhebbers uit i deze streek. Vrijdag- en zaterdagavond is de zaal j open voor het publiek vanaf 18.00 uur. Tot ziens in de FINSE BARAK te Som melsdijk. i VERZOEKPLAAT VOOR PATIëNTEN IN ^T ZIEKENHUIS Zoals we in het nummer van j.l. vrij dag berichtten bestaat er voor familie leden van patiënten die tijdens de kerst dagen in het ziekenhuis verblijven ge legenheid voor hen een verzoekplaatje met een gesproken groet aan te vragen. De huis-omroep van het ziekenhuis zorgt dan voor bitzending omtrent de gevraagde tijd. In het vrijdagnummer plaatsten we een daartoe in te vullen bon, maar wanneer die zou zijn zoekge raakt dan is een duideUjk briefje wel licht ook voldoende. Daarop moet de ti tel van het aangevraagde plaatje voor komen, voorts de naam van de patiënt, het kamemummer en de tekst van de uit te spreken groet. Aanvragen snel zenden naar: Radio DIZO p.a. P. de Munck, B. C. Zaaijerlaan 46, Dirksland. DINTELOORD Zeer ernstig auto-ongeluk Meisje van 9 jaar overleden, moeder en broertje in ziekenhuis. Zaterdagmiddag 16 dec. j.l. heeft zich tussen Dinteloord en Steenbergen een zeer ernstig auto-ongeluk voorgedaan, waarbij de 9-jarige C.J.P. (Conny) Borgo uit Dinteloord om het leven kwam. Haar moeder, de 32-jarige mevr. Borgo- Remus en een vijfjarig broertje werden zwaar gewond in een Ziekenhuis te Roo sendaal opgenomen. De auto kwam te gen een boom terecht met het zeer droe vige verloop. Mevr. Borgo is de oudste dochter van het echtpaar C. Remus-Smit Dhr. Remus is afkomstig uit Ooltgens- plaat, waar ook zijn hoogbejaarde vader en verdere familie woont. Het medeleven met het diep getroffen gezin en de familie, is zowel te Dintel oord en omstreken en te Ooltgensplaat zeer groot. Donderdag zal te Dinteloord de begrafenis van het meisje plaats vinden. SINT MAARTENSDIJK Kerstnachtdienst. De hervormde deel gemeente houdt zondag 24 december in de Rehobothkerk een kerstnachtdienst waarin ds. J. J. Roodsant zal voorgaan. De dienst begint om 22.30 uur. Het Kerstfeest van de zondagschool wordt gehouden op eerste kerstdag om 19.00 uur. Directeur L.T.S. In verband met het vertrek van de directeur van de Burg. Bouwense L.T.S.dhr. C. G. Meijer, naar Temeuzen is met ingang van 1 april 1979 tot directeur benoemd de heer A. A. Meloen uit Dieren. Dhr. Meloen is 38 jaar, gehuwd en heeft 2 kinderen. Hij is geboren te Krabbendijke en is lid van de Ned. Herv. Kerk. THOLEN Glitterlampeni. Na de waarschuwing, dat de glitterlampen bij breken zeer ge vaarlijk kunnen zijn is er bij de rijks politie a,l een flinke partij ingeleverd. Degenen die nog een glitterlamp heeft wordt aangeraden deze alsnog in te le veren. Geen tegelpad. Het college van B. en W. vindt het niet passend in de groene omgeving van het bosplan Dalempolder een tegelpad naar het speelveldje aan te leggen. Het is wel de bedoeling deze winter het pad te verharden, maar dan met houtsnippers. Werkloosheid. In de maand november waren er op het Arbeidsbureau 120 mannelijke werklozen ingeschreven te gen 64 in november 1977. OOLTGENSPLAAT Oud-inwoner overleden. Woensdag 13 december overleed onver wacht in het „Ikazia-ziekenhuis" te Rotterdam, dhr. Jan Leijdens, weduw naar van mevr. Cornelia Troost, wonen de Moerkerkestraat 119a, aldaar. Cor- resp. adres: Dordtsestraatweg 81b te Rotterdam. Dhr. Leijdens, die de leeftijd van 82 jaar bereikte werd maandag 18 december j.l. gecremeerd in het crema torium te Rotterdam-Zuid. Kerkdienst. Woensdag 20 december a.s. des nam. 7.30 uur zal voor de Geref. Gemeente voorgaan student J. Tanis van Sommelsdijk. Kerstfeest Chr. School. Met de kin deren van de Chr. Nat. School „De Hoek steen" zal op donderdag 21 dec. des n.m. 7.00 uur in de Herv. Kerk het kerstfeest worden gevierd. Het thema voor deze avond is: „Het Licht der Wereld". Ouders en alle belangstellenden zijn hartelijk welkom. Deze kerstfeestviering zal ook worden uitgezonden over alle kerktelefoons. WITLOFLOODS UITGEBRAND Vannacht om 4.15 uur rukte de brand weer uit naar de Eerste Noord Bout weg voor een brand in een witloftrek- kerij van de heer K. van Rossum. Gro te schade ontstond in het voorste ge deelte van de loods. Hierin bevindt zich de schoonmaakafdeling, een door olie gestookte kachel en een koelcel. De trekkerij S;tond vol met witlof waaraan vooral nu met deze koude ook schade kan ontstaan. De brandweer was spoedig ter plaat se, maar kon slechts een gedeelte van de uit hout en etemietplaten bestaan de loods, behouden. Water moest onge veer 200 mtr. van de brand uit de wa tering worden gepompt. De brand werd ontdekt door de be woners van de nabij gelegen boerde rij van de landbouwer J. M. van Ros sum, die werden gealarmeerd door het blaffen van hun Iiond. Een alcohol-controle, in de nacht van vrijdag op zaterdag gehouden heeft de politie de overtuiging gegeven dat der gelijke akties noodzakelijk zijn. Van de gecontroleerden legden er 16 de blaas- proef af, er werden 5 rijverboden opge legd en 3 processen-verbaal uitgeschre ven. Zondagmiddag werd van de bestuur der van een Datsum die in de Bosweg door het schrikhek was gereden een bloedproef afgenomen en zaterdag was dat het geval bij een inwoner van Den Bommel die op de Rijksweg was aange houden nadat hij de Rotterdamse politie was ontglipt. KERSTWIJDING „HET SPECTRUM" STELLENDAM A.s. vrijdag, 22 dec. 's morgens om 10.30 uur zal de jaarlijkse kerstwijding weer worden gehouden in de aula van het gebouw. Ouders en belangstellenden weer van harte welkom. In overleg met de RTM zuUen er weer extra diensten worden ingelegd van Ouddorp - Stellen- dam v.v. Veel muziek, samenzang, vnl. door leerlingen verzorgd, zullen het feest omlijsten. Thema: „Het kind van Bethlehem..., De Weg, de Waarheid en het Leven". OUDE TONGE: Heden (dinsdag)avond 7.30 uur ds. H. Ligtenberg (voorber. H.A.)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 1