Het verschil: een telefoontje: wees op uw hoede... keukencentrum stieleman bv Een unieke kans om een zeldzame, mime en zeer uxeRenaultH tebemaditigen. Pesch Ramoco b.v. kasten keukenkopers opgelet... advies. karels -autoschade HENK HOEVE ZOON BRiljAnt keukencentrum ss^Sitieleman bv VIN DONGEK wat is dan zo belangrijk? Vóórdat U tot de aankoop van een keuken overgaat onderzoek dan eerst diverse belangrijke factoren die noodzakelijk zijn om een goede koop te kunnen doen Zou U zich niet diep ongelukkig voelen wanneer nadien blijkt dat Uw keuken die U met een hoge korting heeft ge kocht, toch nog duurder blijkt te zijn dan dezelfde keuken die Uw kennissen hebben gekocht met een lagere korting? Hoofdkantoori^ Melissant - Binnenweg 7a - tel. 01877-2555' Showrooms: Mëlissant - Binnenweg 7a - tel. 01877-2555* Brie/le - Voorstraat 94 - tel. 01810-5219 Renault 14. De kompakte ruimtekampioen. Een beperkt aantal van die ruime, vyfdeurs Renaults 14 TL is van fabriekswe- ge uitgevoerd in een zeer bij zondere versie. Daarmee is zo'n beetje de enige kans van 1978 geschapen om in een exclusieve auto rond te ryden zonder daarvoor een kapitaal te hoeven uitgeven. Want alle buitengewone extra's aan deze auto zouden al gauw zo'n f 2.000- moeten kosten. Nu betaalt u maar f 700,- meer. Daarom is snelheid geboden. Dadelijk is de kleine voorraad weg. Kom dus gauw die exclusieve Safrane bekijken in onze showroom. Hofdiiksweg6-8, OUDDORP(ZH), Tel. 01878-1295 Molendijk 85, STAD AAN 'T HARINGVLIET Tel. 01871 - 1662 Bij inschrijving te koop: PERCELEi^ BOUWLAND GEIVIEENTE DIRKSLAND BEKENDMAKING alle schadereparaties worden onder garantie verricht. langeweg 22 nieuwe tonge tel, 01875-396 UW OUDE IVIEUBELEN ZIJN GELD WAARD Wij ndlen al uw oude meubelen in. Bij aankoop van nieuw. Vraagt vrijblijvend taxatie. Hebt u geen auto? Wij komen, u zonder verplichting halen. Wij hebben 1000 m2 verkoopruimte vol betaalbare meubelen. Voorstraat 13-15-29 Torenstraat 49 Tel. 01865 - 1438 - 2914 - 1784 NUMANSDORP JUWELIER Grootste collectie SEIKO HORLOGES voor Goeree Over- flakkee en Zeeilamd, en vele andere merken. Westdijk 13 -15 MIDDELHABNIS Tel.: 01870-3665 Leg-, hang en garderobekasten in kunststof uitvoering. Hoogte 170 en 200 cm. Breedte 60, 80 en 90 cm.. Diepte 40 en 60 cm. Door massale inkoop kunnen wij ze u voor zeer lage prijzen aanbieden. Wie ze zelf mee neemt of zelf monteert mag rekenen op een extra korting. Tweede blad .EILANDEN "NIEUWS" Vrijdag 26 mei 1978. Dat is 't verschil tussen laten schilderen en maar weer uitstel len. Tussen mooi en lelijk.Tussen beschermd en onverzorgd, us bel ons even. We komen graag langs voor overleg. Publikatir van het Bedrijfschap Schildersbedrijf U' Rijswijk (ZH). SCHILDER. EN SPUITBEDRIJF II. Bouwmeesterplein IS MIDDELHARNIS Tel. 01870 - 23 81 <"^'^'B"^'^'"- U zou bij de aankoop van Uw keuken bijvoorbeeld de volgende vragen kunnen stellen: Is het een bekend keukenmerk met een lange ervaring en een vertrouw de naam? Zijn de scharnieren van volledig metaal vervaardigd - of is het een com binatie van plastic en metaal? Zijn de zijwanden van de kasten minimaal 16 mm dik - of zijn ze dunner? Is de zogenaamde massief eiken keuken echt massief - of zal het later toch fineer blijken te zijn? Is de ondergrond van het kunststof blad watervast multiplex - of is het soms spaanplaat wat niet watervast is? Wanneer U een tegelblad bestelt krijgt U dan een compleet aanrechtblad met reeds aangebrachte tegels met waterdichte voegen, watervaste onderlijming, rondom voorzien van massief eiken gelakte randlijsten, reeds gemonteerde spoelbak en een reeds exact op maat gemaakte uit sparing voor de kookplaat - of blijkt het tegelblad een los stuk triplex te zijn met een doos losse tegels? Wordt U een eerlijke gespecificeerde offerte gepresenteerd zodat verge lijking met de originele prijslijsten mogelijk is? Wordt Uw keukenruimte vóórdat tot bestelling wordt overgegaan gratis door de verkoper nagemeten - of blijft verantwoordelijk voor de juiste maat? Is de totaal prijs van Uw offerte inclusief 18% btw? Wordt de keuken franco thuis bezorgd - of moet U nadien nog vracht kosten betalen? Wordt er een complete keuken bij U thuis bezorgd - of moet U nadien nog noodzakelijke aanvullingen betalen? Wordt een eventueel beschadigd geleverd onderdeel van Uw keuken gratis vervangen - of moet U hiervoor dan duur betalen? Als U opdracht geeft tot plaatsing van de keuken bent U er dan van over tuigd dat dit door vakmensen gebeurt die het geheel werkelijk aan de muur monteren en nauwkeurig afstellen - of worden de kasten vrijwel los neergezet? Indien U de keuken zelf plaatst wordt er dan, indien noodzakelijk, bij U thuis gratis vakkundig montageadvies gegeven? Wordt Uw nieuwe fornuis of vaatwasmachine gratis bij U thuis gede monstreerd? Beschikt het bedrijf waar U koopt over een degelijk service-apparaat - of worden hier alleen maar keukens verkocht? Dit is nog maar een greep uit de vele belangrijke vragen die U aan de keukenverkoper zou kunnen stellen. Omdat er zoveel belangrijke factoren een rol spelen bij het kopen van een keuken en er een 100% vertrouwensbasis aanwezig moet zijn, adviseren wij U eerst ervan te overtuigen of U wel bij het juiste adres bent waar U de keuken koopt. RenaultM Samine Extra: uw initialen in sieriyke letters op het /AUuJa ITlCLl.V^. dashboard. Speciale moquette op vloer en spe- Extra: met comfortabel velours beklede stoelen, ciale portierbekleding. Handige kaartenbakken aan de portieren. Extra: driespakig sportstuur met leer bekleed. Dashboard in speciale kleur. Extra: de geïntegreerde spiegel zit ook aan de rechter kant. Extra: vi^isser op verwarmde achterruit met electrische Renault 14 v.a. f. 14.560,-, Renault 14 TL f. 15.290,-, Renault 14 Safrane f. 15.995,- inkl. B.T.W. en inkl. alle extra's. Zolang de voorraad strekt. Wijzigingen voorbehouden. E13 DS Notaris J. W. Hempenius te Middelhamis, tel. 01870 - 4900, West-Achterweg 34, is voornemens bij inschrijving te verkopen de nabij de Adamsweg te Middelhamis, kadastraal bekend gemeente Middelhamis, sectie B num mers 1046, 1047, 1040, 1041 en 1659, groot 5 hek- taren, 47 aren en 20 centiaren. Inschrijving kan geschieden: of: naar de toestand per 1 juni a.s., derhalve met de op de grond wassende gerst en suikerbieten; of: per blootschoof 1978. Bij gunning dient 10"/o van de koopsom ten kan tore van de voornoemde notaris te worden ge stort. Betaling van de (restant)-koopsom: in het eerste geval 15 juni 1978; in het laatste geval 1 oktober 1978. Inschrijvingsbiljetten worden gaarne ingewacht (vermeldende: inschrijving Adamsweg II) ten kantore van voornoemde notaris, uiterlijk op 31 mei aanstaande. De Burgemeester van Dirksland maakt ingevolge artikel 161 der Gemeentewet bekend, dat vanaf 29 mei 1978 op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, Voorstraat 15 te Dirksland, ge durende twee weken voor een ieder ter inzage ligt de ontwerp-regeling met toelichting en kaart materiaal betreffende de wijziging van de gren zen tussen de provincies Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland. Vanaf genoemde datum kan gedurende een maand een ieder tegen de ontwerpregeling be zwaren indienen bij de Interprovinciale commis sie ex artikel 163 van de gemeentewet, Provincie huis, Brabantlaan 1, 's-Hertogenbosch. Dirksland, 26 mei 1978. De Burgemeester van Dirksland, H. Bos. fliUllllllllllHlllinilllHllimiHIffiHKI Hoofdkantoor: Mellssanl Binnenweg 7a tel. 01877 2555 Showrooms: Melissant Binnenweg 7a tel 01877 2555' Snelle 'Voorstraat 94 tel. 01810 5219

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 8