Goeree's „Apollo" zwaaide Ome Willem Vernooijs hartelijk uit vondcfiidijdeA MfeuvifS kom kijken... naar eiken I 'tEikenhuys Oude Tonge WASAUTOMAAT DEFECT? Zangavond in yyVroonlande'' uit de kerken 50e jaargang Dinsdag 14 februari 1978 I I No. 4666 GHR. STREEIKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond Orgelconcert op liet Frobenius orgel in „Waterkering na watersnood"' Jeugdconcours op 6 mei voor snelle reparatie I 01877-1Z36 I «I „Het gezin vandaag en morgen" Vrijwillige bijdragen KORFBAL Man deed valse aangifte Bestuur Kruisver eniging gekozen Enkele inbraken in Middelhamis - Stad De ibest verzorgde vis Weer oliebolien-aktie Dierenbesclierming EXTRA KERKDIENSTEN GEREFOBM. GKMEENTEN EO-radlo woensdag in Middelhamis POSTBOX 8 M MIDDELHAKNIS Kedactie en advertenties: Kantoor I/angeweg 13, Satnimelsdijk Tel. (01870) 26 29 Na S uur (01870) 33 92 Giro 167930 BankBalbo Mlddelihamis no, 3420.01.108 ABONNEMENTSPRIJS 8,00 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 28 cent per ram. Bij contract speciaal tarief. Xoen de leden van Goerees' „Apollo" en de vele supporters hem vrijdagavond hartelijk uitwuifden is de brede lacli niet van zqn gezicht geweken maar Wil lem Vernooijs was niet werk'lijk blij. Ook de anderen niet omdat ze wisten dat er een mooie t\jd ten einde was; dat was de wrange werkelöldheid achter de facade van bloemen, geschenken en de meest vriendelijke woorden die hem werden toegevoegd. Maar het was wél een hartelijke afsluiting van de dertig jarige periode en dat was een weldadi ge pleister op de wonde Dertig jaar lang heeft dhr. Vernooijs „ApoUo" naar muzikale hoogtepunten geleid en vrijdagavond lieten de Goeree- ers nog eens nadrukkelijk weten hoe zeer ze daarin ook zelf plezier hebben gehad. Spreekbuis was „Apollo"-voor- zitter dhr. G. Bruggeman. Hij herinner de eraan dat het aanvankeUjk sukkelen was geweest met de Fanfare totdat op 17 juli 1948 dirigent Vernooijs zijn intre de deed en hen duidelijk maakte dat het anders moest. De Goereeërs bliezen toen nog zo hard zo releveerde dhr. Bruggeman dat de pannen van de daken vielen maar dat bracht haar niet in een hogere afdeling. Dhr. Ver nooijs zorgde voor de meest deskundige leiding en dat hielp „ApoUo" er al ras bovenop. Al in het eerste jaar werd ge promoveerd naar de Vaandelafdeling. Sindsdien kwam „Apollo" 25 maal met een eerste prijs thuis, waarvan 11 keer met lof van de jury en verscheen ze 8 maal op het topconcours te Arnhem. Ze concerteerden in het Franse Vichy en in de Rivièrahal. Kortom, „Apollo" werd een hoog geklasseerde fanfare waarmee op concoursen geducht rekening moest worden gehouden. Groot was dan ook de erkentelijkheid die dhr. Bruggeman de scheidende dirigent deed toekomen. Hij bood hem het ere-dirigentschap van de fanfare aan en bood hem samen met zijn echtgenote een verblijf aan in Kerkrade wanneer daar het 4-jaarlijkse Internat, concours wordt gehouden. Ondersteuningsfonds. Dat „Apollo" veler sympathie geniet bleek wel uit de totstandkoming van het Ondersteuningsfonds. De voorzitter ervan, dhr. Jan Bruggeman, herinnerde zich de voorbije jaren als een prettige tijd waarin dhr. Vernooijs zijn ver diensten heeft bewezen. Spr. vond het plezierig dat het Ondersteuningsfonds als een rots in de branding „Apollo" be paalde zekerheden had kunnen geven. Ook namens de Oranjever. sprak dhr. Bruggeman woorden van dank tot dhr. Vernooijs, omdat hij op feestdagen en bij andere hoogtijdagen steeds aanwezig was geweest om de feestelijkheden mu zikaal op te luisteren. „We zullen U ze ker niet vergeten!" verzekerde dhr. Bruggeman de scheidende dirigent. Trots. „Een Fanfare als „Apollo" kost ons wel een paar losse stuivers maar we Een handdruk ten afscheid; rechts dhr. G Bruggeman, links dirigent Vernooijs. zijn er als gemeentebestuur trots op zo'n korps te bezitten!" verzekerde weth. L. Visser toen hij namens het ge meentebestuur een afscheidswoord sprak. Ook hij releveerde de vele muzi kale evenementen waarbij „Apollo" zich liet horen, in de organisatie waarvan dhr. Vernooijs dikwijls een van de sti mulators is geweest. „Zoals de naam van Paus Adrianusz aan Goedereede is verbonden zo is uw naam aaneenge smeed met die van „Apollo" vergeleek dhr. Visser, wetend dat de gespeelde Vriendschapsmars in Goedereede wer kelijk inhoud heeft en in de harten leeft. Dat de fam. Vernooijs ook jeugdige vrienden heeft bleek toen Olaf Prins namens de jeugdleden een bloemetje aanbood. Ome WUlem. Namens de Kon. Ned. Federatie was het dhr. Klein jan die de scheidende heer Vernooijs alias Ome Willem enkele hartelijke woorden toevoegde en hem dank bracht voor de vele ontwik kelingshulp op muziekgebied. „Hij gaf muziekonderricht vanuit het hart en zo'n man vinden we nooit meer!" stelde dhr. Klelnjan spijtig vast. „U krijgt „iets" van de Federatie", liet dhr. Klein- jan aan dhr. Vernooijs weten. Wat het is zal a.s. zaterdagavond blijken wanneer dhr. Vernooijs afscheid neemt van „Sempre Crescendo" te Middelhamis. Nu al bood dhr. Kleinjan hem het Ere lidmaatschap aan van de afd. Zuid-Hol land van de Federatie enverzeker de dhr. Kleinjan: „U zult vele jaren de enige blijven!" Namens dhr. Hameeteman van de WV te Ouddorp die i.v.m. familieom standigheden niet aanwezig kon zijn werden hartelijke woorden ten afscheid gesproken door dhr. J. Bruggeman, waarna het slotwoord was aan dhr. Vernooijs himself: „Ik heb alleen maar m^n plicht ge daan zoals anderen dat ook zouden hebben gedaan" liet hij geringschattend weten. Als het mogelijk was zou hij het allemaal weer graag opnieuw doen, zo verzekerde hij. Bij de vrolijldieid die dhr. Vernooijs door zijn afscheidswoor den weefde was er toch ook de ernst van het herdenken van de leden die in de voorbije jaren zijn heengegaan. Hij besloot met een allerhartelijkst compli ment tot alle Goereeërs onder wie hij zo graag heeft verkeerd voor hun men taliteit welke hij vele andere plaatsen ten voorbeeld stelde. De op ons eiland zeer bekende orga nist Arie Keyzer zal a.s. zaterdag, 18 februari 1978 een orgelconcert verzor gen op het prachtige Frobenius orgel in de Ned. Hervormde Kerk van Oude- Tonge. Een aantal jaren geleden is door hem ook een plaatopname gemaakt van het genoemde orgel, met werken van Duitse en Engelse componisten. Dat Arie Keyzer nog steeds grote be kendheid geniet op ons eiland bewijst zijn laatste concert in Middelhamis, waar hij voor een groot aantal luiste raars zijn programma afwerkte. Vanaf 1967 is Arie Keyzer vaste be speler van het Doelenorgel in Rotter dam en sinds enkele jaren ook van het orgel in de Grote Kerk te Dordrecht. Met Preludium en Fuga in F van de grote Noord-Duitse componist Dietrich Buxtehude wordt het programma geo pend. Dan volgen drie koraalbewerkin gen van Johan Gottfried Walther, a. Herr Jesuc Christ dich zu uns wend, b. Freu dich sehr o meine Seele, c. Herz- lich lieb hab' ich dich o Herr. Van George Andreas Sorge (een tijd genoot van J. S. Bach), speelt Arie Key zer Toccata per ogni modi. Evenals in Middelhamis speelt de or ganist weer 4 psalmen in een bewerking van hemzelf. Het zijn prachtige bewer kingen waarin de melodie vaak duide lijk uitkomt. Dat Arie Keyzer een goede vertolker is van de muziek van Joh. Seb. Bach zal te horen zijn in de feestelijke Prelu dium en Fuga in C. Zoals we van de concertgever gewend zijn, besluit hij zijn orgeluur weer met een improvisatie. Het concert begint om 8.00 uur. De kerk gaat om 7.30 uur open. Het concert is georganiseerd door de Stichting Kerkconcerten Goeree-Over- flakkee. Toegangsprijs: volwassenen 3, scholieren 2, TENTOONSTELLING IN HET HAEGSE HUUS TE STELLENDAM Dijkgraaf en heemraden van de pol der Goeree maken hiermede bekend dat, in verband met het feit dat het 1 febru ari j.I. 25 jaar geleden was dat Zuid- West-Nederland werd getroffen door de watersnoodramp, van 20 t.m. 23 februari 1978 een tentoonstelling zal worden ge houden in „Het Haegse Huus" te Stel- lendam. Deze tentoonstelling, genaamd „Wa terkering na Watersnood", die op ver schillende plaatsen in de provincie Zmd- HoUand zal worden gehouden, wil laten zien wat er gebeurd is met de dijken en op welke wijze de beveiliging van het zuidwesten van ons land nu wordt ge realiseerd. En zij wil ook iets van de moeilijldieden laten zien, die de water schappen bij de dijkverbetering onder vonden. Aan de tentoonstelling is tevens de presentatie van enkele films verbonden, terwijl een lijvige brochure toelichting geeft. De verzorging van tentoonstelling en film is in handen van de provinciale waterstaat Zuid-HoUand. De tentoonstelling zal op de volgende tijden geopend zijn voor het publiek: dinsdag 21 februari: van 19.30 uur tot 22.00 uur, van 20.00 uur tot 21.00 uur film; woensdag 22 februari: van 14.00 tot 17.00 uur, speciaal voor ouderen, van 15.00 uur tot 16.00 uur fUm; van 19.30 uur tot 22.00 uur, van 20.00 uur tot 21.00 uur film; donderdag 23 februari van 19.30 uur tot 22.00 uur, van 20.00 uur tot 21.00 uur film. De overige tijden overdag zijn gere serveerd voor de leerlingen van de ver schillende scholen, die de tentoonstel ling in schoolverband zullen bezoeken. MELISSANT Evenals in vorige jaren wordt ook dit jaar weer een jeugdconcours gehouden. Het zal plaats vinden op zaterdag 6 mei 1978 in Verenigingsgebouw „MeUshof" te Melissant. OOLTGENSPLAAT Oranjever. houdt Ledenvergadering. De „Oranjevereniging Ooltgensplaat" houdt haar Algemene Ledenvergadering op vrijdag 17 februari. De aanvang is gepland tegen 20.00 uur in de benedenzaal van hotel „Hobbel", alhier. De agenda heeft de volgende punten van behandeling. 1. Opening; 2. Notulen; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag penningmeester en kascommissie; 5. Be noeming kascommissie; 6. Bestuursver- kiezing; 7. Voorlopig programma voor 1978; 8. Rondvraag; 9. Sluiting. Na de sluiting van de vergadering is er gelegenheid om gezellig nog wat .na te praten. Het Bestuur van de „Oranje vereniging Ooltgensplaat" hoopt, dat er op deze avond veel leden zullen komen en van zich laten horen. Het spreekt vanzelf dat er nu nog over verschillende zaken kan worden gepraat. Wanneer het programma door de leden is vastgesteld is dat helaas niet meer mogelijk. 1 Mariniersweg 281,hl<.Hoogstraat R.daml I'sMaandags gesloten Teroio-133744| VOORLICHTINGSBIJEENKOMST „STICHTING IN DE RECHTE STRAAT" TE OOLTGENSPLAAT Het comité Goeree-Overflakkee van de Stichting „In de Rechte Straat" organi seert op D.V. donderdag 16 februari a.s. een bijeenkomst in de Ned. Herv. Kerk van Ooltgensplaat. Aanvang 7.30 uur. Opening en leiding: Ds. T. W. van Ben- nekom. Spreker: Ds. H. J. Hegger. Titel referaat: „De rijkdom van het evangelie voor de armen". Medewerking: Zangkoor „Jubilate" uit Ooltgensplaat o.l.v. dhr. C. van de Heuvel. Iedereen is van harte welkom! -Ou OOLTGENSPLAAT KERKDIENST Donderdag 16 fe bruari a.s. des nam. 7.30 uur zal voor de Geref. Gemeente, voorgaan ds. J. Baaij- ens van Rotterdam. Voorbereiding H. Avondmaal. Bovenstaand onderwerp zal worden be handeld o.l.v. ds. T. W. v. Bennekom op de Jonge Gezinnenkring woensdag 15 februari des nam. 8 uur ten huize van de Fam. H. Pieterse, P. Biggestraat 4. De jaarlijkse aktie voor de i^rijwillige bijdrage van de hervormde gemeente heeft deze week plaats. De enveloppen met de nodige gegevens zijn bezorgd. Op vrijdag 17 februari a.s. worden de enveloppen weer opgehaald. De telling begint om 7.30 uur in de con sistoriekamer, waar een ieder die be langstelling wil tonen hartelijk welkom is. DIRKSLAND Voor een geheel gevulde galarij van „Vroonlande" bewoners en belangstel lenden werd op donderdagavond 9 fe bruari een fijne zangavond aangeboden door de Zangvereniging „Sursum Cor- da" te Dirksland. Ook de zangvereni ging „Onder Ons" van „Vroonlande" gaf haar medewerking. 't Was ontroerend zo spontaan en ge voelvol de liederen werden gezongen, onder de bezielende leiding van de diri gent dhr. J. Zuidgeest, terwijl telkens van de tribune, na elk gezongen lied een instemmend applaus opklonk. Alle aanwezigen werden hartelijk welkom geheten door dhr. de Waal en aan het eind werd een dankwoord uit gesproken door Mevr. Mosterd, Adj. Di rectrice, die o.m. opmerkte, dat zo'n avond als deze wel voor herhaling vat baar is, waarna dhr. Zuidgeest zei, gaar ne daartoe z'n medewerking te willen verlenen, wat een luid applaus ten ge volge had. Aan alle medewerkers(sters) werd dank gebracht voor alles wat gedaan was om deze avond te doen slagen en aan de heer Zuidgeest, door Mevr. van Waveren, bestuurslid van de zangvere niging „Onder Ons", een boekenbon aangeboden. Een avond als deze mag Inderdaad als geslaagd heten. ONGELUKKIG VERLIES GOOD-LUCK 1 Door een 8-9 nederlaag tegen Snel uit Dordrecht blijft Good-Luck in degra- datiezorgen. Ondanks het goede spel van de Rood-Witten bleek Snel de ge lukkigste. In de 4de minuut mocht Marco Appel een strafworp nemen en maakte geen fout 1-0, gelijk hierna schoot Snel van afstand 1-1 ina lemke Huizer strafte twee blunders van z'n tegenstander af en bracht des tand hiermee op 3-1. In de 10de minuut kwam Snel op 3-2, echter Marco Appel zag opnieuw kans om uit een strafworp te scoren 4-2. In de 17de minuut werd het door aan voerder lemke Huizer 5-2, hierop had Snel direkt antwoord, 5-3. In de laatste minuut van de eerste helft mocht Snel vanuit verdedigende positie 5-4 inschieten. Na de thee werd het 5-5, echter Leo Boeter zag kans om de thuisclub naar 6-5 te schieten. Snel vocht hard terug en tegen de verhou ding in werd het weer gelijk. Door een doelpunt van Lenie Jonge- jan werd het 7-6, waarna het opnieuw gelijk werd. 7-7. De hard werkende Winnie Vermeulen schoot 8-7 in, echter de laatste minuten waren voor Snel en behaalden een 8-9 overwinning. Good-Luck 2 won verdiend met 10-2 van Merwede 3, terwijl Good-Luck 4 met 4-2 van streekgenoot DBGC 3 won. MIDDELHARNIS: Een inwoner van Middelhamis heeft geprobeerd de politie een valse aangifte in de maag te splitsen. Hij zou tussen Middelhamis en Nieuwe Tonge zijn aangereden, maar de politie kwam er al snel achter dat de man zelf een lan taarnpaal had geknipt. Aldus kreeg hij een proces-verbaal wegens doorrijden na aanrijding en een wegens het doen van een valse aangifte, want ook dat laatste wordt in politiekring maar wei nig op prijs gesteld. DIRKSLAND: De Kruisvereniging Dirksland waarin samenwerken de voormalige verenigin gen van het Groene Kruis te Dirksland, Herkingen en Melissant heeft haar eer ste alg. ledenvergadering gehouden op 6 febr. 1.1. In deze vergadering werd ge kozen tot voorzitter dokter K. J. Huis man te Melissant. Als bestuursleden werden gekozen uit Dirksland, dhr. A. Wagner, J. Los, P. Dijkgraaf, A. Stolk, J. Goedegebure, uit Herkingen: Mevr. N. H. L. Huizer-v. d. Maas, dhr. J. A. Drooger en J. H. Kalle, uit Melissant de heren W. A. J. Baart en C. van Damme. Met de funkties van secretaris en pen ningmeester zijn belast resp. J. H. Kalle en J. Los. De voorz., secr. en penning meester waren als zodanig werkzaam in de voormalige plaatselijke verenigin gen. In deze vergadering werd de contributie voor 1978 vastgesteld op 40,Verder zullen in de drie dorpen de wijkgebou- wen zoals in het verleden blijven funk- tioneren. In dienst van de nieuw ge vormde vereniging zijn de zuster Stolk en van Gulik te Dirlöland, zr. Struijk te Melissant en zr. Krijgsman te Herkin gen. Verwacht wordt dat door deze be stuurlijke reorganisatie de dienstverle ning aan de leden kan worden gewaar borgd. De aandacht wordt gevestigd dat in de nieuw uitgegeven telefoongids het nummer van het wijkgebouw te Melis sant, 1234, abusievelijk staat vermeld onder Dirksland. Vorige week, in de nacht van 8 op 9 februari is op enkele plaatsen ingebro ken. Bij Rumptstad te Stad aan 't Ha ringvliet werd voor 6500,aan ma terialen en een stereo-installatie ont vreemd. In de Chr. Mavo te Middelhar- nis werd ingebroken. Uit de directeurs kamer verdween een klein bedrag aan geld en voor 50,postzegels. Ook in het daarnaast gelegen gebouw van de Rijksscholengemeenschap was ongenood bezoek, daar wordt een geldbedrag van 423,— gemist. GOEREE HAVENHOOFD: Aan de G.O. 28 van de Fa. C. Tanis is door het Productschap de prijs voor de best verzorgde vis toegekend. De trofee, een fraaie beker is aan schipper Adam Tanis overhandigd. NIEUWE TONGE Ten bate van het Bouwfonds van de Ned. Herv. Kerk zal er morgen woensdag weer een oliebollenaktie worden gehouden. Liefhebbers Icunnen bollen, zowel als cake, wafels en advo caat verkrijgen in het Ver. gebouw aan de Molendijk van 10 tot 3 uur 's mid dags. Een en ander wordt ook aan huis te koop aangeboden. MELISSANT KERKDIENST: Donderdagavond 16 februari 7.30 uur hoopt voor de Ger. Gem. in Ned. voor te gaan ds. F. Mallan van Rhenen. Bij Mevr. Troost, Enk. Ring 53, Som- melsdijk, tel. 01870 - 2912 verblijft mo menteel een zwarte kat met witte bef en zwarte neus. Ze is opgevangen in Sommelsdijk. Wil de eigenaar(es) kon- takt zoeken met bovengenoemd adres? Herder opgevangen. Bij Mevr. V. d. Berg, Westdijk 11, Me- hssant, tel. 01877 - 1232, verbUjft mo menteel een herder, die graag zijn baas weer tei\ig zou zien. De hond (reu) heeft een zwart dek en zwart met gele snuit en is bijzonder aanhankelijk. Graag kon- takt opnemen met Mevr. v. d. Berg. MELISSANT: donderdagavond 7.30 uur ds. A. F. Honkoop van Rotterdam-C. MIDDELHARNIS: woensdagavond 7.30 uur ds. P. Blok. NIEUWE TONGE: donderdagavond 7.30 uur ds. P. Blok (bed. H. Doop). Morgen, woensdagavond 15 februari komt de EO-radio in Middelhamis de opnamen maken voor een uitzending van het programma „Laat ons de rust dag wijden", dat wekelijks op zaterdag avond wordt uitgezonden. De Evangeli sche Omroep nodigt allen uit, die graag komen luisteren en meezingen. De op namen worden gemaakt in de Herv. kerk; de aanvang is acht uur en de toe gang is vrij. Medewerking verlenen: ds. J. E. de Groot, herv. pred. te Middelhamis, het Chr. Gem. Koor „Com nu met Sangh" te Oude Tonge, het Chr. Gem. Koor „Canto Voluntas" te Herkingen en de Chr. Gem. Zangver. „Hart en Stem" te Ouddorp. Frans van Tilburg bespeelt het orgel en de leiding van zowel koor- als samenzang is in handen van Jan v. den Driest. NED. HERV. KERK Beroepen te: Heusden en 's Graven- moer kand. C. v. d. Sluis te Houten; Kamerik en Middelhamis C. den Boer te Wageningen; Hien en Dodewaard H. Nap te Hoog Blokland; Babyloniën- broek kand. G. v. Leyen te Nunspeet; Zeist R. v. Kooten te Goedereede. Aangenomen naar: Putten M. Baan te Aalburg; Randwijk G. Veldjesgraaf te Harskamp. Bedankt voor: Oude Tonge, Nieuw- land en Kinderdijk M. Baan te Aalburg IJsselmuiden J. v. Roest te Ederveen. Benoemd tot voorganger der Herv. Evangelisatie te Moordrecht Ds. B. J. Zaal a.s. em. pred. te 's-Grevelduin- Capelle. Eethen en Drongelen: Na bevestiging door Ds. W. de Bruyn te Ermelo met Matth. 4 12-16, deed kand. W. Altena intrede met Matth. 4 17. Noordeloos: Wegens zijn benoeming tot secretaris-binnenland der G.Z.B, nam Ds. W. v. Laar afscheid met Füipp. 1 3-5. Nederhemert: Na bevestiging door ds. L. Quist van Opheusden met een predi king over Joh. 1 6-7, deed Ds. W. de Greef, gekomen van Wijngaarden, in trede met Openb. 6 2. Vriezenveen: Op 88 jarige leeftijd heeft de eerw. heer Paul zijn arbeid als voorganger der Evangelisatie alhier neergelegd. Ruim twintig jaar heeft hij daar deze arbeid verricht. Voordien was hij jaren lang voorganger van de Evangelisatie te Krimpen a. d. IJssel, welke daarna een buitengewone wijk- gemeente werd, met als eerste predi kant ds. J. H. Vlijm, die van Goederee de daarheen ging. Doomspijk: De kerkvoogdij van Doomspijk heeft in een open brief haar bezwaren kenbaar gemaakt tegen de af dracht van gelden aan de synode, wel ke haars inziens verkeerd besteed wor den. De kerkvoogdij moet nog 15.000, afdragen maar is hiertoe niet bereid. Waddinxveen: De kerkeraad heeft zich met een open brief gericht tot het bestuur van Ikon, met het verzoek de z.g. „geloof, hoop en liefde" show te stoppen als zijnde in flagrante strijd met de wijze normen der huweUjlcsmoraal. GEREF. KERKEN Beroepen te: Opperdoes kand. J. v. Opstal te IJsselmuiden; 't Zand kand. K. de Jong aldaar; Genderen W. Boer te Meerkerk; Zuidhom P. v. Loo te Brielle. Aangenomen naar: Heerenveen J. Rutgers te Coevorden; Opperdoes kand. J. V. Opstal te IJsselmuiden; Rotterdam J. Vlaardingerbroek te Leeuwarden; Capelle a. d. IJssel J. v. Andel te N. Pekela. Bedankt voor: Papendrecht H. Mul der te N. Buinen. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: Amsterdam J. Burger te Dokkum; Nieuwleusen C. de Ruyter te Sneek. Aangenomen naar: Mariënberg S. Cnossen te Bunschoten. Bedankt voor: Edmonton, SmithsviUe en Hattem S. Cnossen te Bunschoten. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te: Drogeham R. Kok te Eemdijk; Zierikzee B. de Graaf te Utrecht. Tweetal te: Enschede W. Dol te Sneek en R. Kok te Eemdijk. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te: 's Gravenzande L. Blok te Capelle a. d. IJssel; St. Annaland A. Moerkerken te N. Beijerland; Tricht A. Hoogerland te Krabbendijke; Zwolle H. Hofman te Rotterdam-Z; Brakel C. Wis se te Kootwijk; Gorinchem J. Mijnders te Ridderkerk. Bedankt voor: Wageningen M. Heer schap te Lethbridge; Haamstede J. Ra- venzwaay te Temeuzen; Mijdrecht J. Karens te Opheusden; Bodegraven A. Moerkerken te N. Beijerland; Veenen- daal J. C. Westrate te St. Catharines. GER. GEM. IN NED. Beroepen te: Goes A. Wink te Vee- nendaal.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 1