Leerlingen landbouwsGhool in actie in huis-broei-wedstrijd Voorlichtingsbijeenkomst in Ooitgensplaat uoncleriieijden Kegelclub kegelt de majorettes eruit! EenOK- inruilwageii isnetzo. zeker als een nieuwe auto. —-I GARAGE KNOPS B.VJ Sticiiting „In de Reciite Straat'' iViedische diensten Nog nooit -30 graden in ons iand ZEELAND TV DEFECT? Predikanten bedankten Uw huis verkopen? TAIVIBOER Dierenbescherming PREDIKBEURTEN voor snelle reparatie I 01877-1236 I OOLTGENSPLAAT RAAD OOSTFLAKKEE 3 Maanden volledige garantie: zowel op onderdelen als arbeidsloon. 2 Weken zelf testen - bent u niet tevreden, ruil hem In. Bke OK-Inrullwagen is kerngezond «n voldoet 100% aan strenge Qensrai Motors eisen. Wij bieden aan O.K. inroilwagens met volledige ga rantie: Sifflca 1000 RaJIey II 3 mnd. oud Simca 1308 G.T. 1976 Simca 1307 GLS 1976 Simca 1100 4 drs. 1976 Ford Taunus 1600 L 1976 Toyota Corolla 30 de luxe 1976 Toyota Corolla sportwagen 1977 Mitsubishi coupé 1975 Vauxhall Chevette 4 drs. L 1976 Vauxhall Viva 1975 -1976 Ope Rekord 1900 1973 Opel Commodore 2500 S 1973 Opel Kadett 1975 - 1976 Opel Ascona 16 S 1976 Opel Manta 16 1976 Bedford CF. diesel met huif 1976 Bedford CF. diesel gesloten 1977 Nog enkele aanbiedingen in Opel Rekord 2000 diesel 4 drs. luxe model 1977. Vraag vrijblijvend inlichtingen over deze occasions. Dealer voor Ooeree-Overflokkeet i^^|. Langeweg 113, Middelhamis, tel. 01870-20 43/22 22. $,iM.. "^^'"'""'^^iyif.. FioancleringwïhetGMACN-pIaii. rS"Bi™ ji^ Bladx. 3 „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 10 februari 1978. In een vergadering van de afd. Over-, flakkee van de Kon. Alg. Ver. voor Bloembollenkultuur kwam enige tijd geleden de gedachte naar voren om ter gelegenheid van de heropening van de Lagere Land- en Tuinbouwschool te Sommelsdijk iets te doen voor de leer lingen van de bollenklassen. Besloten werd dit te doen in de vorm van een huisbroei-wedstrijd. Hiervoor werden ruim duizend tulpen 12/op gekocht in de rassen: Paul Rich ter, Preludium en Lustige Witwe; en 500 Hyacinthen rose, wit en blauw. De bol len kregen een temperatuurbehandeling in het Bloembollenlaboratorium te Lisse teneinde deze geschikt te maken voor deze wedstrijd. De bollen werden door de leerhngen geplant (de tulpen 7 per pot en de Hya cinten 1 per potje) en ingekuild. Op 11 januari werden de potten er uitgehaald en bij de leerlingen thuis ge bracht. Alle leerlingen kregen 3 potten verschillende tulpen en 9 potjes Hya cinten in 3 kleuren met de opdracht deze zo mooi mogelijk in bloei te hebben op dinsdag 6 februari. Hiervoor werden 14 prijzen uitgeloofd n.l.: Ie en 2e prijs voor de complete serie en Ie en 2e prij zen voor de beste tulpen in elk van de rassen en Ie en 2e prijzen voor de beste hyacinten wit, rose en blauw. Ook op school waren 2 series bollen zo dat er bij de lessen nog het een en an der verteld kon worden. De kunst was dus de bollen op tijd in bloei te hebben. Geen eenvoudige opgave; het ene ras bloeit nu eenmaal vlugger dan het an dere. Dat er met veel ijver aan gewerkt is blijkt uit het feit dat alle leerlingen met bloeiende bollen kwamen, er waren er zelfs 13 bij met een complete serie. In totaal werden door 44 leerlingen 84 pot ten tul{)en ingezonden, dat betekent dat er van de 3 potten die zij kregen er 2 ingezonden zijn. Ook werden er 110 Hyacinten gebracht. De jury bestaande uit bestuursleden van de beide afdelin gen Goeree en Overflakkee geassisteerd door dhr. K. E. Schik, bloembollenvoor lichter, hadden een moeilijke taak om de beste potten uit te kiezen. Na veel wikken en wegen werd de uitslag: SERIE bestaande uit: 3 potten tulpen, 3 potten hyacinten. Ie prijs: Bas Temmink, Nieuwstraat 9, Goedereede. 2e prijs: H. Wolfert, Onderlangs 30, Dirksland. Tulp „Paul Richter": Ie prijs: Jaap van Eek, Molendijk 73, Herkingen. 2e prijs: Wim v. Groningen, Wilhelminastraat 6, Middelhamis. Tulp „Lustige Witwe": Ie prijs: Leo Klein, Sommelsdijk, Rijssenburgseweg 1. 2e prijs: Remco Hanse, Hoge Zoom 63, Haamstede. Tulp „Preludium": Ie prijs: André Wolfert, Philipshoofjesweg, Dirksland. 2e prijs: Johan Visser, Slabbeweg 19, Zierikzee. Hyacint „Carnegie": Ie prijs: Lauri Edewaard, J. v. Stolberglaan, Middelhamis. 2e prijs: Leo Klein, Sommelsdijk, Rijssenburgseweg 1. Hyacint „Anne-Marie": Ie prijs: Jaap Westhoeve, Nieuwlandseweg, Ouddorp. 2e prijs: André Wolfert, Philipshoofjesweg, Dirksland. Hyacint „Ostara": Ie prijs: Jaap v. Eek, Molendijk, Herkingen. 2e prijs: Marius Roon, Voorstraat, Stellendam. Totaal aantal deelnemers: 80- potten tulpen, 200 potten hyacinten. Terug kijkend op deze aktie, die ge heel betaald werd door de beide afde lingen Goeree en Overflakkee kan men zeggen dat de aktie geheel geslaagd is, mede ook uit de reacties van de leerlin gen en hun ouders, die er met plezier aan meegedaan hebben. Het comité Goeree-Overflakkee van de Stichting „In de Rechte Straat" or ganiseert op D.V. donderdag 16 februari a.s. een bijeenkomst in de Ned. Herv. Kerk van Ooitgensplaat. De bijeenkomst begint 's avonds om half acht en zal worden geopend door ds. T. W. van Bennekom, plaatselijk predikant aldaar. Spreker is de bekende ds. H. J. Heg- ger, expriester en predikant-directeur van de Stichting. De titel van zijn referaat luidt: „Het evangelie voor de armen". Ds. Hegger tracht in elk thema een getuigenis te geven van Gods genade in de behoudenis van verloren zondaren. Vanuit 2 Korinthe 8 hoopt hij dit ook deze avond aan de orde te stellen. Daar naast is het echter de bedoeling om een brede informatie te geven over de bin nen- en buitenlandse arbeid van de Stichting. Elk jaar bezoekt ds. Hegger persoonlijk verschillende comités in het buitenland. Niemand anders is meer dan hij in staat, ons in te lichten over de stand van het werk in het verspreiden van het Evangelie aan de armen. Het comité Goeree-Overflakkee is bovendien verheugd over het feit dat het zangkoor „Jubilate" uit Ooitgens plaat o.l.v. de heer C. van den Heuvel, bereid is op deze avond medewerking te verlenen. De kerk zal reeds om 7 uur zijn opengesteld met het oog op de boe- kentafel, die bij de ingang zal worden opgesteld. Zoals gewoonlijk zal er een uitgebreid assortiment boeken aanwe zig zijn, waarbij de baten die uit de verkoop voortvloeien ten gunste van de Stichting „In de Rechte Straat" komen. Wij zijn er van overtuigd dat de boe kenliefhebbers uit Ooitgensplaat en omgeving beslist iets van hun gading zullen vinden. Graag willen wij ook uw aandacht vragen voor het nemen van een abonne ment op het gelijknamige maandblad „In de Rechte Straat". Dit keurig uitge voerde en goed leesbare maandperiodiek bevat een schat van informatie over de ze tak van arbeid in Gods Koninkrijk. Regelmatig worden getuigenissen op genomen van mensen die door Gods Woord en Geest werden gebracht tot de kennis van de Heere Jezus als verlosser en zaligmaker. Hieronder bevinden zich ook verschillende priesters, die zich na hun bekering geroepen wisten tot de verkondiging van het Evangelie. Al deze mensen ontvangen financiële steun en bovenal geestelijke begeleiding in de voor hen vaak moeilijke weg die zij hebben te gaan. Ons Nederlandse blad geeft daarover alle inlichtingen. Zo ontstaat vanzelf bij de lezer de behoefte om voor dit werk te bidden. En vanuit die voorbede ont staat dan ook weer, daaraan verbonden, het verlangen om dit door de Heere op de weg geplaatste werk, te steunen met financiële offers. Naast de abonneewerving besteden we ook aandacht om contribuanten te krijgen. Personen, die om allerlei redenen geen behoefte hebben om abonnee te worden, maar toch met een vaste bij drage dit werk willen steunen. Behalve het Nederlandse maandblad is er ook een Spaanse editie wat tevens in Zuid Amerika wordt verspreid. Sinds een paar jaar is men in een Limburgse krant, die daar in een grote oplage onder de bevolking verschijnt, begonnen met het publiceren van korte boodschappen. De lezers daar worden in de gelegenheid gesteld, om daarover vragen te stellen en kunnen bovendien een gratis bijbelcursus aanvragen. Daarop komen regelmatig bemoedigen de reakties binnen. Degenen die reage ren, worden tevens uitgenodigd op evangelisatiesamenkomsten waar ds. Hegger spreekt. Ook in België wordt een advertentie campagne gehouden. Verder wordt ge arbeid in Spanje, Latijns Amerika, Ita lië, Guatamala, Chili, Australië en In dia. Ds. Hegger hoopt U daar in Ooit gensplaat nader te informeren. Al dit werk kan alleen voortgang vin den door financiële steun die ontvangen wordt uit giften en koliekten. Tijdens de samenkomst zal er dan ook een koUekte Van zaterdag 11 februari tot maandag 13 februari 1978. ARTSEN Middelhamis - Sommelsdijk: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter v. d. Peppel, tel. 2117. Dokter v. d. Peppel is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Boot, tel. 01877 - 1227 - 1291. Stellendam - Goedereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Rijswijk, tel. 01879 - 1207 Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 17.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Hattem, tel. 01874 - 1259. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooitgensplaat: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Kramers, tel. 01873 - 1202. APOTHEEK „MENHEERSE" Openingstijden apotheek Menheerse J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts Sypkens, tel. 01870 - 2136 (van 9.00 tot 9.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dhr. Minderhoud, telef. 01870 - 2897. WIJKVERPLEEGSTBRS Ouddorp - Goedereede - Stellendam: Dienst heeft Zr. Termaaten, telef. 01879 - 1702. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van vrijdagavond 6.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst Zr. Stolk, tel. 01877 - 1770 - 1767. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst Zr. V. Wijk, tel. 01874 - 1289 b.g.g. 01877 - 1707. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - Ooitgensplaat: Wit-Gele Kruis: Dienst heeft Zr. Anna, tel. 01873 - 1577. Waar je ook al niet voor geroepen wordtVorige week werd met van verschillende kanten de vraag gesteld, wat nu eigenlijk de laagste temperatuur was die ooit in ons land was waarge nomen. Sommigen beweerden dat er wel eens 30 graden C was gemeten en ze noemden in dit verband de wintersei zoenen van 1929 en 1963. Dat wekte dan onenigheid en in één geval gebeur de het, dat in een fabriek de werkne mers in twee kampen verdeeld raak ten: de pro- en contra-dertigers. In zo'n geval bel je de weerman op, die be schikt over de bescheiden waarin het allemaal geregistreerd staat. Met die boeken in de hand was het niet moei lijk de „contra's" gelijk te geven. De laagste temperatuur is namelijk 27,4 graden C, gemeten te Winterswijk op 27 januari 1942. Op 16 februari 1956 brak Uithuizen dit rekord bijna met 26,8 graden C. Deze waarden zijn waargenomen op ruim 2 meter hoogte. Nu is het na tuurlijk best mogelijk, zo niet waar schijnlijk, dat vlak boven de sneeuw lagere temperaturen, zo niet „dertig- jes" zijn waargenomen. Maar dat is niet te achterhalen, omdat er van dit niveau geen cijfers beschikbaar zijn. Verder kunnen thermom.eters „bloot", dus zonder afscherming, in de tuin op gehangen, ook wel lagere temperatu ren op hoger niveau hebben aangewe zen. Maar daarmee moet je heel voor zichtig zijn. Niet alleen de lucht koelt door sterke nachtelijke uitstraling sterk af, maar ook het instrument zelf. Daar bij kan het gebeuren dat het een graad of twee kouder wordt (vooral als er metaal voorhanden is) dan de lucht er omheen. Dit afgezien nog van eventuele feilen, die aan het instrument kleven. Gewone huis-, tuin- en kamerthermo meters kunnen doorgaans niet bogen op de hoogste graad van betrouwbaar heid. Voor het verkrijgen van betrouw bare waarnemingen dienen ze geijkt te zijn. De thermometers, die de weerama teurs in ons land gebruiken, voldoen aan die eis. Bovendien zijn ze opge steld in een speciale hut, waardoor in straling door de zon en nachtelijke uit straling naar het heelal er geen vat op kunnen hebben. Nu zegt de kop van dit overzicht „nog nooit". Dat is een zeer betrekkelijk begrip. Het slaat op een betrekkelijk korte periode, waarin nauwkeurige in strumentale waarnemingen zijn gedaan. Het is zeer wel denkbaar dat het daar vóór wel eens een keer 30 graden of lager is geweest. Trouwens, België kan ook bogen op een dergelijke lage temperatuur. Dat is gebeurd op 10 de cember 1879 te Bois de Villers. Verge leken met wat er op de Zuidpool voor valt, is dat eigenlijk nog maar kinder spel: 88 graden op de basis Vostok op 24 augustus 1960. gehouden worden, die wij zeer hartelijk bij U aanbevelen. Het comité hoopt dat zeer velen niet alleen uit Ooitgensplaat maar ook uit de omliggende plaatsen, deze voorlichtings-bijeenkomst zullen bezoe ken. Zeer in het bijzonder nodigen wij de Rooms-Katholieke inwoners uit Oude Tonge en Achthuizen uit. Laat de geboden gelegenheid tot informatie niet aan u voorbij gaan. Wij hopen op een goede en rijk ge zegende avond, waarop wij vele aanwe zigen mogen begroeten. Komt U ook? Het comité. ZONDAG 12 FEBRUARI OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur kand. D. J. Budding, Driebergen, Woensdag 15 februari 19.30 uur ds. S. de Jong Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. V. d. Doel, Rotterdam Geref. Gem. 9.30 en 4 uur lezen Geref. Kerk 10 uur dienst, 7 uur dhr. A. v. d. Schee, Spijkenisse. GOEDEREEDE Herv. Kerk 9.00 en 10.45 uur Ps. 102 11 en 12 ds. R. van Kooten; 18.30 uur ds. G. H. van Koe ten, Delft, Ps. 102 13 en 14, koU. Werelddiakonaat. STELLENDAM Herv. Kerk 10 en 18.00 uur ds. C. Oorschot, zondag 7 Heid. Cat, Diakoniekol. kerkje Korin- yang Ger. Kerk 10.45 uur ds. van Loo, Brielle, 5 uur ds. v. d. Waal. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 18.00 uur Ds. H. F. Klok, H.C. zondag 22 Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden, bed. H.A., 18.00 u. ds. Chr. V. d. Valk, Sirjansland; dank zegging H.A., Tweede koll. diakonie. Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. J. Kot, Nw. Lekkerland, 18.00 uur dhr. A. H. Veldhuizen, koll. Wereld diakonaat Ger. Qem. 10 en 6 uur lezen. SOMMELSDIJK Herv; Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen, 18.00 uur ds. W. van Herpen, Extra koll. Wereld diakonaat Rem. Kerk 10 uur mevr. ds. T. Elders-Mayer. DE SAMARITAAN 10.15 uur ds. J. T. Cazander. MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 u. ds. J. E^ de Groot bed. H.A. en 6 uur ds. J. E. de Groot dankz. H.A., Extra koll. kerk Herv. Exodus 10 uur ds. R. E. R. van Buiren Geref. Gem. 10 en 6 uur ds. Chr. v. d. Poel van Yerse- ke Chr. Geref. Kerk 10 en 6 uur ds. L. W. V. d. Mey Geref. Kerk (vrij- gem.) 10 en 4.30 utir lezen. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Beens, Extra koll. Chr. belangen Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Hen?. Kerk 10 en 6 u. ds. S. de Jong Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. J. Willemsen Ger. Kerk 10 en 6 uur drs. G. J. Smink Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur ds. L. C. Talsma, Wilsum, 18.00 uur ds. H. Talsma, Extra koll. werelddiak. Geref. Kerk 10 uur dhr. G. J. Smouter te Rhoon, 7 uur ds. K. E. Bras te Dinteloord. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 uur Bed. H. Doop, 18.00 uur voorber. H. Avondmaal ds. T. W. van Benne kom, extra koll. kerk Geref. Kerk 9.30 en 6 uur ds. A. C. Verheul, schip- perspred. te Sleeuwijk Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur dhr. H. P. Wilstra, Barendrecht. ZONDAG 12 FEBRUARI NIEUWERKERK Herv. Kerk 10 uur Ds. W. J. Kolkert Geref. Kerk (N'kerk - O'land) 10 uur kand. K. Jonker te Kampen, 5 uur Ds. P. J. Moet Ger. Gem. 10 en 3 uur lezen Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 3 uur lezen. OOSTERLAND Herv. Kerk 10 uur ds. A. A. van Leeuwen, 6 uur ds. L. de Wit te Renesse Ger. Kerk: Gez. diensten met Nieuwerkerk, in het kerkgebouw aldaar. Ger. Gem. 10, 2.30 en 6.30 uur lezen Oud Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur lezen. SINT ANNALAND Herv. Kerk 10 u. eerw. heer J. Westerhuis te Veen, n.m. 6 uur Ds. J. Blom uit St. Maartensdijk Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur lezen Ger. Gem. in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur lezen. Ds. N. Kleermaker te Rotterdam heeft gisteren bedankt voor het op hem uit gebrachte beroep naar de Herv. Gem. van Dirksland. Ds. M. Baan uit Aalburg bedankte voor het beroep naar Oude Tonge. Verkoopmiddag en -avond voor de zending De Zendingskrans „Martha" van de Geref. Gemeente heeft het voornemen om op woensdag 15 februari a.s. een verkoping van diverse goederen te hou den voor de zending. Een jaar lang hebben de dames zich in gezet om weer met vele mooie en doel matige gebruiksvoorwerpen, handwer ken, enz. voor de dag te komen. Verder worden er nog vele andere spullen, zo als fruit, bloemen en levensmiddelen aangeboden. In een stand kan men thee, koffie of een frisdrank gebruiken. Voor al de handwerkstand is weer de moeite waard om daar vandaan wat mee te nemen. De verkoping die in „Elthato" wordt gehouden heeft plaats van 2.30 tot 5.00 uur en van 7 tot 9 uur nam. De kegelclub „Oolemaele Om" uit Mid delhamis gaat zich naar Oude Tonge verplaatsen. Gisteravond besloot de ge meenteraad de kantinebarak van het barakkenkamp te Oude Tonge aan voor noemde club te verkopen, ook al had dat consequenties dat de majorettes naar een andere oefenruimte zullen moeten uitzien. De raadsvoorz. burg. W. M. v. d. Harst heeft de verkoop a 7500,sterk geanimeerd omdat het z.i. de laatste gelegenheid zou zijn o-m er op deze voor delige manier af te komen. De barak is aan een onderhoudsbeurt toe en zelfs hebben B. en W. al gesproken over een mogelijke afbraak. De kegelclub is er evenwel mee geholpen omdat die uit haar huidige accomodatie te Middelhar- nis zal moeten verdwijnen. Er rezen bij de raad nogal wat vra gen, met name ook bij dhr. Poortvliet (PvdA) die verklaarde eerst een toe zegging wilde hebben dat de majoret- ten niet op straat komen te staan, al vorens zich nader op het voorstel te willen beraden. Die toezegging kon hem niet „keihard" (zoals hij verlangde) worden gegeven, maar de raadsvoorz. meende het toch genoegzaam bekend dat er in Oude Tonge altijd wel een oplossing gevonden wordt. B. en W. hebben zich al op enkele mogelijkheden beraden en ter vergadering werden ook uit de raad nog enkele suggesties ge daan. O.m. werd gedacht aan een lo kaal van de v.m. openbare basisschool of een lokaal van de kleuterschool, uiteraard zonder de geringste hinder voor het onderwijs. Dat heeft evenwel tijd nodig omdat in dezen zoals burg. V. d. Harst voorzag niet overhaast te werk kan worden gegaan. Dhr. P. Groenendijk kreeg een ont kennend antwoord op zijn vraag of de kegelbaan zondags gebruikt zal worden. Dhr. Groenendijk attendeerde er ook op dat de barak op het tracé van de nieuwe Rijksweg staat, maar de voorz. bleek daar geen grote zorg over te hebben. Weliswaar is het Rijk voornemens de weg voor 1988 aan te leggen maar het SOMMELSDIJK: Oud papier voor kerkrestauratie Morgen, zaterdag 11 februari wordt er voor de eerste keer oud papier opge haald voor het Restauratiefonds van de Herv. Kerk. Aan de beurt is de oude kern, d.w.z. het gebied ten noorden van de Zuid-Achterweg en het Kortewegje en het gebied omsloten door de Ring- straat. Men wordt verzocht het papier in dozen, zakken of opgebonden gereed te zetten. vwl niet gezegd zijn dat de barak dan zal moeten verdwijnen. De raad werd het tenslotte eens over de voorgestelde verkoop en over de wens voor de majorettes een nieuw on derdak te zoeken. „Wij zullen er naar zoeken maar de verenigingen blijken dikwijls zelfs ook in staat de nodige vindingrijkheid op te brengen", hoopte de voorz. STAD AAN 'T HARINGVLIET: JAS VERLOREN Ik reed dinsdag j.l. met mijn tractoor de Vrouwtjesweg door waarna ik Stad naderde vol gas en tot de ontdekking kwam dat ik mijn jas verloren was. Het is een legerjas, zo'n groene kleur vond U hem, geef hem even aan de deur van nummer 44 aan de Voorstraat, dan weet U, dat er een dankbare man staat die in deze koude tijd, een ieder met een jas benijdt. OOSTFLAKKEE Inentingen D.T.P. plus M en Rubella. Te Oostflakkee zullen de volgende in entingen plaats hebben: voor kinderen geboren in 1974 en in 1969 D.T.P. en M, en voor meisjes geboren in 1967 voor Rubella. te OUDE TONGE op woensdag 22 febr. van 15.00 tot 16.15 uur; te OOLTGENSPLAAT op dinsdag 28 febr. van 15.30 tot 16.15 uur te ACHTHUIZEN op donderdag 2 mrt. van 15.30 tot 16.00 uur; te DEN BOMMEL op dinsdag 7 maart van 15.30 tot 16.15 uur. De oproepingen worden of zijn reeds thuis bezorgd. Poes gevonden. Uit een van de bomen langs het Zand pad te Middelhamis is een poes bevrijd. De poes is grijs gecyperd met strepen in de lengte. Ze draagt een rode hals band met een belletje. Inlichtingen via Mevr. Troost, Tel. 01870 - 2912. Hond zoekt baas. De hond die door dierenarts Minderhoud in ontvangst is genomen van de politie zoekt zijn baas. De hond liep in de ge- meentetuin. Het is een middelslag, zwart wit gevlekt, reu, langharig. De eigenaar gelieve zich met tel. 01870 - 2897 in verbinding te stellen. :;^iit#«-- r^ii.it' i -iAé-\ .i.lh.\\'niii «AVA,

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 2