Teleurstelling over verdwijnen - uit Middelharnis - van „Delta Flora" Herdenking Watersnoodranm In Herv. Kerk te Middelharnis Verspuy Zonen 0R6ELS PIBNÜ's - GITAREN MELISSANT: Zilveren speld voor jubilerend organist RAAD MIDDELHARNIS: Grondprijsberekening eerlijkheid was troef. DE POLITIE EN DE VALSE BANKBILJETTEN IVIedisclie diensten AANBIEDINGEN ORGELS: Nieuwe en gebruikte orgels 40 stuks Solina 1845,— Riha 1495,— Philioorda1695, Cosmovox 1795,' Yamaha 1975,— Riha 3295,- Solina 1895,— Riha 1795,— Hoofddealer van aUes wat YAMAHA heet t.w. orgels, piano's, gitaren, fluiten, Hifi-stereo enz. VOLPEDAAL ORGELS Ri-Ha Allegro m. Leslie 2x5 okt. HmineriLt 560 de L., met Ritme 2x4 okt. Johaimus S 2 x 5 okt. waarde zt 14.000, 6250,- 6250,- 8995,- Hmskamerpijpongel 2x4 okt/6 stemmen P^P n.ctk. Specialist in JOHANNUS ORGELS. U kimt bij ons bespelen de type's Opus 15 - Opus 18 - Opus 20 en Opus 60 (3 klavieren) prijzen van 8850,— tot 23.100,— GITAREN van 125^- voor 95,- Hondo v.a. 125,-----Yamaha v.,a. 250,-----Ibanez v.a. 375,— - Take Harm v.a. 215.— - verder Roderich Paesold Alhambra C. F. Martin enz. Electrisohe gitaren v.a. 235,-----Blokfluiten, Dwarsfluiten, Tiamboerijnen, Mondharmonica's, panfluiten, bladmiuziek enz. PIANO'S 400,^ tot lOOOy- lager in prijs YAMAHA HIFI DEALER Leest U de teksten eens in „Luister" „Disk" en „Consumenten gids". Hoofddealer van de merken: Solina, Eminent, Yamaha, Johannus, Cosmovox, Riha, Baldwin, Galant. WESTDIJK 53 - SOMMELSDIJK - TEL. 01870 - 4776 Filialen te BARENDRECHT en ZWIJNDRECHT. Vrijdag open tot 20.30 uur. PREDIKBEURTEN Prinses Beatrix en Prins Claus komen naar Goedereede Reformatorische Politieke Federatie (RPF) District Walcheren I Dierenbescherming ZEELAND Blada. S „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 3 februari 1978. De heer H. Wielaard, eerste organist van de Ned. Herv. Gemeente en dat al 30 jaar onafgebroken! heeft dins dagavond een zilveren insigne ontvan gen dat aan zijn langdurig organist zijn herinnert. De speld werd hem opgespeld door ds. Klok namens het hoofdbestuur van de Vereniging van kerkvoogdijen in de Ned. Herv. Kerk. Dat vond plaats ten huize van de organist, niede in aanwe zigheid van enkele leden van de kerk voogdij en mevrouw Klok. Door de pres. kerkvoogd dhr. C. Leijdens en ds. Klok werd een gelukwens uitgesproken, waarbij de wens werd uitgesproken dat de jubilaris eenmaal, aan het eind van Ds. KloTi (r.) speldt de jubilaris de zilveren speld op. zijn aardse loopbaan de Hemelse Onder scheiding zal mogen ontvangen. Met dank werd gewag gemaakt van de grote trouw die dhr. Wielaard steeds heeft betracht. Hij heeft de gemeente bij het zingen van minstens 25.000 Psal men begeleid en hij hoopt dat nog vele jaren te blijven doen. Naast de zilveren insigne werd hem een fraaie Oorkonde aangeboden terwijl mevr. Wielaard werd herdacht met een fraaie plant. Het nieuws dat de gladiolententoon- stelling „Delta Flora" dit jaar niet in Middelharnis maar in Stellendam gehouden zal worden, is tijdens de raadsvergadering van gisteravond niet onbesproken gebleven. Was er in Goe- rees' raadscollege veel enthousiasme over dit besluit, omgekeerd evenredig was de teleurstelling waarvan enkele Midelhamisse raadsleden blijk gaven. Het bestuur van de Stichting „Delta Flora" heeft de motieven op grond waarvan ze voor Stellendam koos niet aan de grote klok gehangen, maar raadslid J. Th. M. Jacobs (VVD) heeft niet geschroomd er ontstemd en kele op te lepelen „Er heerst in het bestuur een alge meen gevoel van onbehagen!" verklaar de dhr. Jacobs; „de gemeente was niet voorkomend genoeg in het vaststellen van een redelijk huurbedrag en het per soneel van de sporthal voerde kennelijk een stiptheidsaktie waar het de nale ving van de door de gemeente gestelde voorwaarden betrof". Heel kwalijk vond dhr. Jacobs het dat de voorz. van het bestuur aan het eind van de tentoon stelling in zijn dankwoord werd gehin derd door een loze telefoonmelding door een der concierges. „Er was geen enkele reden om een dergelijk geintje uit te halen!" misprees dhr. Jacobs, daaraan de vraag verbindend of het College c.q. de voorz. de man in kwestie hierover heeft onderhouden. Het speet dhr. Ja cobs in hoge mate dat (zeker niet alleen door de beschikbaarheid van meer ten- toonstellings- en parkeerruimte in Stel lendam) het enige jaarlijkse evenement van formaat aan Middelharnis voorbij gaat. Ook dhr. G. C. Joppe (CH) had er zijn spijt over betuigd en hij verklaarde zich de gemoedstoestand van Goerees' ge meenteraad best in te kunnen denken; „ik kan helaas in die vreugde niet de len", stelde dhr. Joppé spijtig vast. Hij bleef maar liever van de schuldvraag af om vast te houden aan het sprankje hoop dat het schrijven van het bestuur toch nog gewekt had. Daarin wordt de mogelijkheid open gehouden later weer met het gem. bestuur van Middelharnis in contact te treden: „Ik hoop dat U die mogelijkheid dan met beide handen aangrijpt!" liet dhr. Joppe weten. De raadsvoorz. burg. Joh. van Es ver klaarde zich daartoe gaarne bereid. Overigens wilde hij geen enkele kritiek op het sporthal-personeel accepteren. „Uw kritiek kunt u niet op hen maar op de hoofden van B. en W. neer laten komen", benadrukte hij, de verant- woordelijldieid voor het gedrag van de concierges geheel voor rekening van het college nemend. Het gewraakte tele foontje begatelliseerde de voorz. als een „manoeuvre waarvoor hij wel begrip Iton opbrengen", in aanmerking geno men dat de sluiting op zaterdagavond een half uur later plaats vond dan in de voorwaarden verlangd. „Zo'n tentoonstelling vraagt zoveel organisatie dat je de beëindiging ervan nooit op een half uur exact kunt timen". wierp dhr. Jacobs tegen. Hij betreurde dat er bij het College kennelijk weinig begrip heerst voor de spanning waar onder door het bestuur is gewerkt. „Die waardering is er misschien wel maar hij blijkt nergens uit", stelde dhr. Jacobs vast. Een blijk ervan zou geweest kun nen zijn dat de man in kwestie ter ver antwoording zou zijn geroepen. „Ook ik heb geen goed woord voor de manier waarop dit gespeeld is", liet ook dhr. Joppe nadrultkelijk weten, maar even nadrukkelijk wimpelde de voorz. de kritiek weer af: „Ik ben niet van plan een standje uit te gaan delen aan personeelsleden van wie ik weet dat ze met hart en ziel hun werk doen. Zij heb ben zich aan de door de raad gestelde regels willen houden". Lagere grondprijs. Dankzij de oplettendheid van o.m. de heren G. C. Joppe en W. Villerius zullen twaalf gegadigden voor bouwgrond in Sommelsdijk Zuid I per m^ vier gulden minder behoeven te betalen dan B. en W. in de pen hadden. Het betreft de percelen waarop twee woningen onder één kap gebouwd zullen worden. Er was thans een verkoop aan de orde tegen een prijs van 118,per m^, maar dhr. Joppe was attent „Ik dacht stelUg dat we 114,had den vastgesteld", liet hij weten. Dhr. Villerius viel hem daarin bij, waarop de voorz. bekende dat bij een vorige ver koop bij vergissing door B. en W. 118,was berekend. De koper was daar kennelijk in bewilligd en B. en W. wilden het nu maar voortaan zo laten. „De gemeente wordt er niet minder door," aldus de voorz. Dat ging echter in tegen het recht vaardigheidsgevoel van dhr. Joppe; „dat is weinig elegant", het hij duidelijk we ten. Hij protesteerde ertegen omdat de raad f 114,heeft vastgesteld en er thans geen enkele gegronde reden is om daarvan af te wijken. Ook dhr. Jacobs (WD) maakte be zwaar; hij vond het in 't geheel geen schande dat er een vergissing is ge maakt en nog minder vond hij het een schande wanneer het teveel betaalde aan de eerste koper zal worden geresti tueerd. Dhr. Jacobs bezag dat het om bedragen van meer dan duizend gulden kan gaan welke nog worden vermeer derd met BTW en overschrijvtngskosten van de notaris, voor hem voldoende re den bezwaar aan te tekenen. De raad stemde daar in zijn geheel mee in; B. en W. nemen de prijs van 114,dan ook weer over. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk. De extra kollekte in de Hervormde Kerk is aanstaande zondag bestemd voor de bouw van een kerkje in Korinyang in Turkana. Dat is de plaats waar de familie Aleman werkt, in Kenya dus. De totale bouwkosten komen op 37.000,waarvan reeds 18.000,binnen is. Voor de nog be nodigde 19.000,zullen alle hervorm de gemeenten op ons eiland hun best doen dit bedrag bijeen te brengen. Gaarne van harte aanbevolen. Er heerst de laatste dagen nogal wat onrust over de in omloop zijnde bankbiljetten van 100,En dat vooral omdat juist die bankbiljetten de laatste tijd zo'n gangbaar betaalmiddel zijn. De vrees dat men onpgescheept zit of wordt met zo'n vals biljet is dan ook helaas terecht, want er schijnen er nogal wat in omloop te zijn. De vraag die dan onmiddellijk rijst is: „hoe kan ik me daartegen wa penen?" Het antwoord daarop is niet gemakkelijk, maar wij willen proberen U hierin wat richtlijnen te geven. Allereerst, hoe onderscheiden we een vals van een echt bankbiljet van 100,—? Het beste kunt U dan zo'n bankbiljet, waarvan U weet (of vermoedt) dat het een niet vals exemplaar is in de hand nemen en dan de volgende punten nagaan: Ie: 2e: 3e: 4e: 5e: Het gebruikte papier is te wit en mist zijn „klank". Het watermerk is geïmiteerd aan beide zijden. De strafwettekst op de achterzijde van het valse biljet is minder duidelijk. De voelstip (blindenstip) is door een indruk nagebootst. Bij echte bankbiljetten is op de achterzijde een wybertvorm zichtbaar. Bij valse een rechthoekige vorm. De druk is in zijn geheel wat fletser, al is dit moeUijk te zien. Als U deze punten zo doorgenomen en bestudeerd hebt kunt U in ieder geval bij ontvangst van een bankbiljet van 100,dit controleren. Mocht U dan nog twijfels hebben over de echtheid, ga er dan mee naar een politiebureau of een bank. Daar zal men U zeker helpen bij de con trole. Hebt U daar geen tijd of gelegenheid voor, noteer dan beiden (uit gever en ontvanger) het nummer van het bUjet en ga er dan b.v. de volgende dag mee naar bank of politie. Onthoudt in ieder geval van wie U zo'n bankbiljet ontvangen hebt of wie er U een aanbood en geef dit door aan de politie. Weet U de naam van die persoon niet, wij zijn ook al gediend met een goed signalement of b.v. het kenteken, merk en kleur van zijn auto. Tenslotte nog dit: Als U weet dat U in het bezit bent van een vals bank biljet, probeer dan niet op Uw beurt het uit te geven alsof U nergens van weet, want U maakt zich dan ook schuldig aan een misdrijf. Namens de drie groepscommandanten, A. Andeweg. Woensdagavond 1 februari werd, uit gaande van het Convent van Kerken, in de Hervormde Kerk te Middelharnis een herdenkingsavond gehouden voor de ramp, die ons eiland in 1953 heeft ge troffen. Ds. E. F. Vergunst voerde op deze avond het woord en liet zingen Psalm 65 1 en 5, las de Belijdenis van Nicea en daarna Rom. 8 vanaf vs. 18 en een gedeelte van Openbaring 20 en 21. Ds. ging voor in gebed en nam als uit gangspunt voor deze avond: Openbarin gen 21 1, „En de zee was niet meer". We moeten ons afvragen, zei spr,, wat voor zin het heeft om samen te komen op deze herdenkingsavond. Velen heb ben geen weet meer van de verschrik kingen die over ons heen gingen. Het gevaar is aanwezig om opnieuw won den te openen. Als dat de opzet zou zijn, konden we beter zwijgen. Wij willen niet de ont vallen geliefden weer voor het voetlicht brengen; we gedenken hen met wee moed en ontroering. De bedoeling is ons een ogenblik te bezinnen en ons af te vragen of we de sprake hebben ver staan, die van deze ramp uitging. De wereld verstaat niet de sprake van vloed en storm. Ons gedenken is om God in gedachtenis te brengen. Wiens stem op de grote wateren was. Gods ba ren gingen door polders en straten. Het verdronken land, de slachtoffers en vee getuigen van Hem, die geweldiger is dan de baren der zee. Wat deden we er mee? Jonge mensen weten er niet meer van. Hebben de ouders deze sprake wel doorverteld? Werd in verharding door gegaan en Gods roepstem in de wind geslagen? Hoevelen zijn er ook niet op wonderlijke wijze gered geworden? Wat heeft het uitgewerkt? Johannes zag de nieuwe hemel en de aarde en de zee was niet meer. Diepzin nig woord op Gods bevel; een blik in de laatste toekomst. De Tabernakel onder de mensen. God wil weer onder de men sen wonen. Geen dood meer, geen rouw; alle tranen afgewist. Geen verdriet meer over hen, die heengingen. Wat zal het zijn als de wereld van smart en pijn zal weggaan. Gaat Uw hart er naar uit, of zit ge aan een stervende wereld vast? Aangrijpende taferelen zijn aan Johan nes' oog ontrold. Hij zal gedacht heb ben: waar moet dat heen? Maar de rea lisering er van wordt vandaag beleefd. Over de ganse wereld wordt Gods stem gehoord In de rampen, die er over gaan. De gebonden schepping zal worden vrij gemaakt en de natuurrampen zijn als zuchten in de barensnood. „De zee was niet meer". Er ligt een weemoedige klank in die laatste twee woorden. Het is voorbij en komt nooit meer terug. Zo denken we ook aan onze geliefde doden ook vandaag. „Niet meer", het tekent de vergankelijldieid van ons leven. Ook van mij en U zal eens gezegd worden: hij is niet meer. De zee betekende voor Johannes scheiding van gemeente, broeders en zuster. Het is een beeld van de scheiding tussen God en mens, scheiding om de zonde. Zoals de zee opbruist, staan de volkeren tegen elkaar op. Zien we op de volkeren, in heftige beroering als nooit tevoren, welk een onrust! De branding van de eindtijd is aangebroken. God staat ech ter voor de Zijnen in. „Ik ben met U". In de wereld zult gij verdrulïking heb ben. Weten we er van in eigen leven, dat de stormen zijn opgestoken? Als Gods Geest ons ontdekt aan onszelf en we in grondeloze diepten wegzonken, als de golven van Gods recht op ons neerslaan en we dreigen weg te zinken, dan weer klinkt de stem van Hem, die de discipe len in doodsgevaar opzocht, wandelend op de zee; dan stUt de storm en krijgt het angstig gemoed rust aan Zijn voe ten. Het verdronken land in 1953 dat der zee weer ontrukt werd, noemt men her boren land. Een mensenkind, ontrukt aan de macht der zee is een herboren mens. „U zullen als op Mozes' bee, wan neer Uw pad loopt door de zee. Geen golven overstromen". De raadselen worden opgelost en het tumult zal verstommen. Johannes zag dat de zee de doden gaf, die in haar wa ren, kleinen en groten. Het werk Gods komt tot voleinding, de eeuwige toe komst wenkt! De goddelozen worden van de aarde verdaan, de machten ge broken. Hier blijft het stormen, de win den bUjven waaien en de zee staat hol en hoog. ZaUg, die de eeuwige toekomst verwachten, zalig die heimwee hebben, want ze zullen thuis komen. Ze komen aan op de oever van die andere zee voor de troon van God. Zij, die de overwin ning hebben van het beest uit de zee, zullen daar staan met de citers Gods en zingen het lied van Mozes en het lied van het Lam. Ze mogen dan zingen: „God baande door de woeste baren, en brede stromen ons een pad. Daar rees zijn lof op stem en snaren, nadat Hij ons beveiligd had". Met dankgebad en het zingen van Psalm 46 1, 2 en 6 werd deze sobere maar stijlvolle dienst besloten. De kollekte die bestemd was voor de getroffenen bij de watersnood in India bracht op 3073,—. Een deel van deze prediking zal mor genavond zaterdag voor de radio te beluisteren zijn, kwart voor tien in het programma „reflector" van de Evange lische omroep. Van zaterdag 4 tot maandag 6 februari ARTSEN Midddhamis - Sommelsd^k: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Wieringa, tel. 2090. Dokter Wieringa is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Huisman, tel. 01877-1412. Stellendam - Goedereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Bulthuis, tel. 01879 - 1367. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 17.00 uiu- tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter de Jager, tel. 01875 - 301. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Janssen, tel. 01871 - 1306. APOTHEEK „MENHBERSE" Openingstijden apotheek Menheerse J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur^ Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren vla tel. of dlenstkaatje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts Visser, tel. 01874 - 2091 (van 11 tot 11.30 utir). DIERENARTSEN Diest heeft dhr. Tjebbes, tel. 01870 -2966 WIJKVERPLEEGSTERS Ouddorp - Goedereede - Stellendam: Dienst heeft Zr. Tanis, tel. 01877- -1927. Dirksland - Herkingen - MeUssant: Van vrijdagavond 6.00 uur tot maandag morgen 8.00 uur heeft dienst zr. Krijgs man, tel. 01870-4845, b.g.g. 2566. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst Zr. MeUssant, tel. 01875-390, 01876-321. Achthuizen - Den Bommel -, Stad aan 't Haringvliet - Ooltgensplaat: Dienst heeft zr. van Dam, tel. 01873-1510 DEN BOMMEL Ger. Kerk. De morgendienst van aanstaande zondag begint niet om 10 uur maar om 10.30 uur. Kand. Becker moet eerst een dienst te Ooltgensplaat vervullen. ZONDAG 5 FEBRUARI MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. J. E. de Groot, voorbereiding Heilig Avondmaal en 6 uur ds. E. F. Ver- gunst. Dialionieliollelite zendingspro- jekt. Extra kollekte kerk Herv. Exodus Gem. 10 uur ds. Froentjes Brielle Chr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. A. van Heteren, Werkendam Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Ger. Kerk Vrijgemaakt 10 en 4.30 uur ds. M. van Dooren van Rotterdam. SOMiVTELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. J. Kooien, IJsselstein en 6 uur ds. A. Beens. Extra kollekte restauratie fonds De Samaritaan 10.15 uur ds. W. van Herpen Rem. Kerk onbe kend. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. A. Beens, voorbereiding Heilig Avond maal en 6 uur ds. M. van der Linden, bevestiging ambtsdragers. Tweede kollekte werelddiakonaat Geref. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen, herdenking februa- riramp 1953 en 6 uur ds. J. Kooien, IJsselstein Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. F. Klok, voorm. bediening Hei lige Doop. Kollekte evangelisatiewerk G.-O. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STELLENDAM Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. C. Oorschot. Extra kollekte vrije zitplaatsen Ger. Kerk 10 uur cand. Boonstra en 5 uur dhr. v. d. Schee, Spijkenisse. GOEDEREEDE Herv. Kerk 9 en 10.45 uiu- ds. W. Arkeraats van Katwijk aan Zee en 6.30 uur ds. J. E. de Groot. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur dhr. L. G. Matze van Hazerswoude Ger. Kerk 10 en 5 uur ds. A. G. E. Klap uit Fijnaart Ger. Gem. 9.30 en 4 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 en 6.30 uur dhr. Vellinga, Zaandam. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. H. Visser, voorm. bediening Heilig Avondmaal en sav. dankzeg ging Heilig Avondmaal. Extra koUek- te vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur ds. R. van Kooten, herdenkingdienst wa tersnood 1953 en 6 uur ds. M. Baan, Aalburg. Extra kollekte kerk Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. J. Willemsen, bedie ning Heilige Doop en 6 uur ds. G. Samson, Rotterdam. Extra kollekte werelddiakonaat Ger. Kerk 10 en 6 uur dhr. Lodder, Rotterdam. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur dhr. Wilstra, Barendrecht en 6 uur ds. H. Talsma Ger. Kerk 10.30 en 6 uur kand. J. H. Becker te Amstelveen. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. T. W. van Bennekom en 6 uur dhr. A. H. Veldhuizen. Extra kollekte we relddiakonaat Ger. Kerk 9 uur kand. J. H. Becker te Amstelveen en 3 uur ds. J. M. Wilschut te WUlem- stad Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden. H.K.H. Prinses Beatrix en haar gemaal Prins Claus zullen op za terdag 24 juni een bezoek bren gen aan Goedereede ter gelegen heid van de officiële ingebruikna me van de gerestaureerde dom en de aanpassing van de omge ving en de bouw van een aantal aangepaste woningen aldaar. Het programma moet nog nader wor den vastgesteld. Het prinselijk paar komt met „de Groene Draeck" waarmee in de Deltaha- ven ligplaats zal worden gekozen. D.V. vrijdag 10 februari a.s. hoopt bo venvermelde „Federatie" een openbare vergadering te beleggen in het Vereni gingsgebouw „De Ame" te Amemuiden, aanvang 20.00 uur. Spreker op deze avond o.m. de heer H. J. Colijn oud raadsUd uit Goes, over het onderwerp „De RPF en de Ge meentepolitiek". Het ligt in de bedoeling op deze avond te komen tot de oprichting van een zelf standige kiesvereniging van de RPF in de gemeente Amemuiden, dit, om te kunnen deelnemen aan de gemeente raadsverkiezingen op 31 mei a.s. Op vrijdag 20 januari j.l. werd op de Langeweg te Middelharnis een Duitse Staande korthaar aangereden. Deze hond is door dierenarts Minderhoud behandeld en werd daarna verzorgd door dhr. Blok, Westhavendijk 5, Mid delharnis (tel. 01870 - 2214). Wil de eige naar van de hond thans kontakt opne men met dhr. Blok, daar de hond ge heel genezen is. ST. MAARTENSDIJK Herv. Kerk 9.30 en 14.30 uur ds. J. Hoek, Groenekan Ger. Gem. in Ned. 3 x lezen Oud Ger. Gem. 3 x lezen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 2