Verslag distrikstvergadering Jeugdver. Ger. Gemeenten AUTO-PESCH I I I i t i Dtor slip van. de diik X Inleveringsactie landbouw- bestrijdingsmiddelen „Onrustbarende daling aantal vrijwilligers'' IVIedische diensten PREDIKBEURTEN ZEELAND Nieuws van de Verenigingsraad l^^«ii!i«» /--p Nieuws uit Zeeland Betrouwbare gebruikte auto's van met Renault BOVAG-garantie 18.500,— Renault 20 TL groen met. Km. stand 23000 1976 11.200,— Renault 12 TL groen met. Km. stand 42000 1976 11.000,Vauxhall Chevette GLS groen met. Km. stand 24000 1976 Volkswagen Golf rood Km. stand 28000 1975 Renault 12 TL blauw met. km. stand 55000 1975 Renault 6 L beige Km. stand 28000 1976 Simca 1100 LX geel Km. stand 40000 1976 Mazda 616 groen met. Km. stand 51000 1975 Renault 6 L geel Km. stand 52000 1975 6.400,— Renault 12 TS groen met. Km. stand 65000 1973 5.250,— Renault 6 TL bruin met. Km. stand 77000 1974 Vauxhall Viva goud met. Km. stand 80000 1972 Renault 12 TL beige Km. stand 130000 1970 8.800,— 8.400,— 8.400,— 8.300,— 7.800,— 6.500,— 2,400, 1.450, Inruil en financiering mogelijk. Informatie van 8.00 tot 20.00 uur Showroom Broekweg 8 - Ouddorp Telef. 01878-1295 of 2011 liniiiiiiiiiiiiiHiBniiHnniiiiinnniiiifflniiiiiRiiinungignnnninnR^^ I Het abonnement il ONGETWIJFELD slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest Bladx. 1 „EILANDEN-NIEUWS' Vrijdag 13 januari 19^8. J.l. zaterdag werd in Dirksland de districtsverg. van de Jeugdver. der Ger. Gemeenten gehouden. Dhr. Molenaar deelde mee dat Ds. Blok, die deze ver gadering zou openen, door ziekte ver hinderd was. Hierna opende hij zelf de vergadering door ons te laten zingen van psalm 68 6, las Nehemia 4 en ging ons voor in gebed. In zijn welkomstwoord richtte hij zich in het bijzonder tot dhr. van Dooyeweert evangelist te Tilburg, die deze middag voor ons een referaat zou houden met als titel „Een wonderdoend God ook in 1978. Hierna gaf dhr. Molenaar nog een toelichting op het gelezen hoofdstuk en gaf toen het woord aan dhr. van Dooye weert. Toen God de wereld schiep was het alles zeer goed. Adam en Eva kenden geen angst of verdriet. Maar door de zondeval is het allemaal anders gewor den. De mensen hebben veel verdriet, zijn beangst en verward vinden nergens veiligheid. Wij zijn totaal verloren in zonde en schuld. De mensen waar dhr. van Dooyeweert mee te maken heeft hebben vaak totaal geen kennis van God of van zijn Woord. Een veel ge hoorde vraag is ook voor hem; God is toch liefde, waarom laat Hij dit dan al lemaal toe? En inderdaad. God is liefde. Hij laat Zijn Woord nog verkondigen aan een wereld die Hem afgezworen heeft. Dat doet Hij iedere zondag in de bestaande gemeenten, Hij doet dat ook op de zendingsvelden en de evangeU- satieposten. Wat is evangelisatie? Is het mensen tot bekering dwingen? of is het de men sen met muziek in extase brengen? Of de mensen bepraten? Nee, evangelisatie is het brengen van een blijde boodschap tot de mensen. Die boodschap is alleen maar blij voor de mensen die haar ver wachten, mensen die in de put zitten, angstig zijn, wanneer er uitzicht door geboden wordt. De boodschap kan ook ontvangen worden door mensen die haar niet verwachten. Voor hen is het geen blijde boodschap, zij lachen erom. Wat is de taak van de evangelisatie? Evangelisatie is in de eerste plaats een taak van alle gemeenteleden en in het bijzonder van Gods kinderen. Opdat door onze levenswijze onze naasten voor Christus gewonnen zouden worden. De taak van de evangelisten is het woord eenvoudig onder de mensen brengen die van God en de kerk ver vreemd zijn, die nog nooit uit de Bijbel gehoord hebben. Mensen die nog nooit anders gezien hebben dan een karika tuurgodsdienst met allemaal vaste lij nen zoals bijvoorbeeld in de roomse kerk het bidden van rozenkransen. De evangelist moet Gods woord met alle geoorloofde middelen onthullen. De mid delen moeten wel geoorloofd zijn, we mogen niet Gods kanonnen afschieten met duivels buskruit. (Spurgeon) Een aantal geoorloofde middelen zijn: Folders verspreiden, advertenties plaat sen, de bijbelwinkel, evangelisatiediens ten, huisbezoeken, ziekenhuisbezoek en gesprekken waar we bent. Dhr. van Dooyeweert liet nog zingen psalm 77 7 en 8 en intussen werd ge- koUekteerd voor het evangelisatiewerk. Dit bracht 531,50 op. Hierna werd gepauzeerd. Na de pauze beantwoorde dhr. van Dooyeweert nog vele vragen. Dhr. Molenaar dankte dhr. van Dooye weert voor zijn referaat wat met vele praktijkvoorbeelden omkleedt was. Ook dankte hij de vereniging van Dirks land en de koster voor de verzorging van de middag. Hierna gaf hij het woord aan de heer Knuist welke namens het distrikt dhr. Molenaar bedankte voor het werk dat hij voor het distrikt ge daan had. Ook mocht hij hem een boe- kenbon aanbieden. Dhr. Molenaar ver trekt in februari naar Moerkapelle. Dhr. van Dooyeweert eindigde hier na met het laten zingen van psalm 75 1 en ging ons voor in dankgebed. Wij hadden nog een gezamelijke broodmaal tijd en gingen, na rond het orgel nog wat gezongen te hebben naar huis. Hellevoetsluls A. B. Harlaar. 23 t.m. 27 januari 1978 In bovengenoemde week wordt door het Ministerie van Landbouw en Visse rij in samenwerking met het agrarische bedrijfsleven gelegenheid geboden gra tis bestrijdingsmiddelen die niet meer gebruikt worden, of die niet meer ge bruikt mogen worden in te leveren. Hiervoor gelden de volgende voor schriften; inlevering dient te geschieden in al dan niet aangebroken verpakking. Alles wat aangeboden wordt moet als bestrijdingsmiddel herkenbaar zijn. restanten dienen in stevige dichtge- bonden plastic zakken naar de inle- veringsplaatsen te worden gebracht; aangebroken en niet aangebroken verpakking dienen in aparte zakken te worden gedaan. verschUlende middelen mogen niet bij elkaar in één fles, bUk, zak of doos te worden gedaan. leeg verpakkingsmateriaal mag niet worden ingeleverd. rook of gasvormende middelen, na- triumchloraat, melhylbromide en spuitbussen kunnen niet worden in geleverd. Inlevering kan plaats vinden op on derstaand adres(sen) vanaf maandag 23 januari a.s. tussen 8.00 en 16.30 uur. Cebeco Zuidwest, Westhavendijk 3, Middelhamis. „Het aantal mensen dat beschikbaar is voor bestuiu'sfuncties van vereni gingen in het maatschappelijk leven is onrustbarend gedaald. Er is een roep om meeleven en om inspraak, maar in de praktijk komt er weinig van terecht". Dit zei maandagmiddag de voorzitter van de Kamer van Koophandel voor Dordrecht en omgeving, dhr. L. C. van As uit Oud-Beijerland, in zijn nieuw jaarstoespraak. „Het is een bekend verschijnsel dat voor niet-gehonoreerde arbeid, die in de vrije tijd moet worden verricht, steeds een beroep moet worden gedaan op de-: zelfde personen. Ondanks het vermin- derd aantal arbeidsuren, ondanks het meer betrekken van de burgers bij alles wat er in de wereld gebeurt en ondanks het appèl dat gedaan wordt om mede verantwoordelijkheid te dragen voor hetgeen ten behoeve van' de medemens wordt gedaan, bUjkt steeds weer dat het haast onmogelijk is om vacatures te vervullen. Ook de vakbeweging kampt met dit probleem", aldus de heer Van As. Hij noemde dit verschijnsel, omdat de motivatie voor de activiteiten in de vrije tijdsfeer ook effect heeft op de houding in het werk en de bereidheid om verantwoordelijkheid te aanvaarden. Van As: „Psychologen, sociologen, wel zijnswerkers, vormingsleiders en der gelijke weten in een meestal onbegrij pelijk taaltje aan te duiden wat er al lemaal in onze maatschappij schort. Wellicht zien zij een mogelijkheid de mensen te stimuleren en te motiveren, waardoor het verenigingsleven en daar door het beroepsleven aan betekenis kan winnen. Wij zitten daar allemaal om te springen". Van zaterdag 14 januari tot maandag 16 januari 1978 ARTSEN Middelhamis - Sommelsd^'k: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter v. d. Peppel, tel. 2117. Dokter v. d. Peppel is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter K. J. Huisman, tel. 01877-1412. Stellendam - Goedereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Rijswijk, tel. 01879 - 1207. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 17.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter de Jager, tel. 01875 - 301. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Janssen, tel. 01871 - 306. APOTHEEK „MENHEERSE" Openingstijden apotheek Menheerse J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uiu- en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren vla tel. o£ dlenstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts van Overbeeke, tel. 01877 - 1457 (van 11.00 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dhr. Minderhoud, telef. 01870 - 2897. WIJKVERPLEEGSTERS Dirksland - Herkingen - Melissant: Van vrijdagavond 6.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst Zr. Stolk, Tel. 01877 - 1770. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst Zr. MeUssant, tel. 01875 - 390. Achthuizen - Den Bommel -.Stad aan 't Haringvliet - Ooltgensplaat: Wit - Gele Kruis: Dienst heeft Zr. Timmerman, tel. 01873 - 13 19. STELLENDAM Dhr. A. Brinkman 25 jaar by Agr. Soc. Fonds Donderdag 19 januari a.s. is het 25 jaar geleden dat dhr. A. Brinkman werk zaam is bij de buitendienst van het Agrarische Sociale Fonds te Gouda. Op 24 januari zal er een receptie en huldi ging plaats hebben in Koningspleister plaats te Goedereede. OOLTGENSPLAAT Zitting zuigelingenbureau uur vervroegd Het zuigelingenbureau, dat op de Ie, 3e en 5e woensdag van de maand in het Groene Kruisgebouw, Nieuwstraat 10 wordt gehouden van 3 tot 4 uur nam. is met ingang van heden een uur ver vroegd. De zitting vindt voortaan plaats van 2 tot 3 uur nam. Kerkdienst. Dinsdag 17 januari a.s. des nam. 7.30 uur zal voor de Geref. Ge meente voorgaan ds. A. Snoep te Vlis- singen. ZONDAG 15 JANUARI MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. E. F. Vergunst, bediening Heilige Doop en 6 uur ds. J. E. de Groot. Kol- lekte kerk Herv. Exodus Gem. 10 uur ds. R. E. R. van Buiren, bedie ning kinderdoop Chr. Ger. Kerft 10 en 6 uur ds. L. W. v. d. Mey Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Ger. Kerk Vrijgemaakt 10 en 4.30 uur le zen. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur kand. F. van Roest, Wageningen en 6 uur ds. A. Beens. Extra kollekte kerk voogdij Rem. Kerk 10 uur ds. W. H. Stenfert Kroese, Bilthoven. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden, bediening Heilige Doop en 6 uur ds. J. Willemsen. Tweede kollekte voor de diakonie Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen en 6 uwc dhr. W. J. V. d. Kraats. Extra kollekte bouw fonds Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. F. Klok, vooiTTL bevestiging ambtsdragers Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. C. Oorschot en 6 uur kand. Heuvel- man, Oudewater Ger. Kerk 10 uui lezen en 6.30 utu- ds. v. d. Waal van Abbenbroek. GOEDEREEDE Herv. Kerk 9 en 10.45 uur ds. R. van Kooten en 6.30 uur ds. E. F. Vergunst. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds. S. de Jong, voorm. bevestiging ambtsdragers Ger. Kerk 10 uur ds. H. J. van Dalen, Zuidland en 6.30 uur ds. P. van Loo, Brielle Ger. Gem. 9.30 uur (H.A.) en 6.30 uur ds. C. He- geman Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. V. d. Dool, Rotterdam. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur dhr. J. A. Kruithof, Monster en 6 uur ds. H. Visser. Extra kollekte Chr. Scholen Ger. Gem. 10 en 6 uiir le zen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur ds. H. Visser, bediening HeUig Avond maal en 6 uur ds. T. W. van Benne- kom, dankzegging Heilig Avondmaal en bevestiging ambtsdragers Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. J. Willemsen en 6 uur ds. A. Baars, Papendrecht. Extra kol lekte schulddelging Ger. Kerk 10 en 6 uur drs. G. S. Smink. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur dhr. P. Buitelaar, Rotterdam en 6 uur ds. H. Talsma. Extra koUekte kerkvoog dij Ger. Kerk 10 en 6 uur kand. J. H. Becker te Amstelveen. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. T. W. van Bennekom en 6 uur ds. C. Oorschot. Extra koUekte pastorie fonds Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. Keizer, em. predt. te Zierikzee Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. - LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur dhr. H. P. Wilstra, Barendrecht. ZONDAG 15 JANUARI NIEUWERKERK Herv. Kerk 10 uur ds. W. J. Kolkert Geref. Kerk (N'kerk - O'land) 10 uur kand. K. Jon ker, Kampen, 5 uui dhr. Lodder, Rot terdam Ger. Gem. 10 en 3 uur le zen Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 3.00 uur lezen. OOSTERLAND Herv. Kerk 10 uur ds. M. C. van der Meer (Bed. H.A.), 3 uur afscheid van ds. M. C. van der Meer Ger. Kerk: Gez. diensten met de kerk van Nieuwerkerk, in het kerkgebouw aldaar Ger. Gem. 10, 2.30 en 6.30 uur lezen Oud Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur lezen. SINT ANNALAND Herv. Kerk 10 uur ds. G. H. Abma te PoortvUet, 6 uur ds. W. J. Gorissen te Stavenisse. Ger. Gem. 9.30, 2 en 6 uur lezen Ger. Gem. in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur lezen. DEN BOMMEL N.C.V.B. De N.C.V.B. afd. Den Bommel is voornemens haar vergade ring te houden D.V. woensdag 18 janu ari a.s. in het Herv. verg. gebouw. Notaris Korbijn te Oude Tonge zal deze avond een lezing voor ons houden. Aanvang half acht. OOSTFLAKKEE Op 10 januari j.l. heeft het nieuwe be stuur van' de Verenigingsraad Oostf lak- kee voor het eerst in de nieuwe samen stelling vergaderd. In deze vergadering heeft het bestuur belangrijke zaken voor de verenigingen in Oostflakkee on der zijn handen genomen. Om zo sterk mogehjk voor de dag te kunnen komen is het echter zeer nood zakelijk, dat zoveel mogehjk verenigin gen zijn vertegenwoordigd in de vere nigingsraad. Het bestuur was unaniem de mening toegedaan de verenigingen zoveel mogelijk op hun problemen te ad viseren. Tevens doen wij er mededeling van, dat de gemeente Oostflakkee ad viezen vraagt inzake verenigingsleven. Het bestuur is zijn eerste vergadering met vele voorstellen gekomen en wan neer zij hun zin prijgt, zal er in de toe komst nog veel van deze Verenigings raad worden gehoord. Wat betreft het agendabureau zijn er al veel verenigin gen die hun aktiviteiten opgeven, om zodoende meerdere aktiviteiten van verenigingen op een zelfde avond te voorkomen. Nogmaals het adres van het agendabureau, C. W. J. Geerts, Wees pad 35 te Ooltgensplaat, tel. 01873 - 1214. Het bestuur hoopt dat de Verenigings raad een sterke vereniging zal worden en veel voor de aangesloten verenigin gen zal kimnen gaan doen. Inlichtingen: mevr. C. P. van de Berg-Melissant, Tü- sedijk la te Oude Tonge, tel. 01874 - 1476 Nieuw Postkantoor voor MiddelharnisSin aanbouw OOSTERLAND Afscheid ds. v. d. Meer Op zondagmiddag 15 januari a.s. hoopt Ds. M. C. van der Meer, afscheid te nemen van de Ned. Herv. Gemeente alhier, welke hij sedert 11 nov. 1973 als predikant heeft gediend. Ds. van der Meer nam een beroep aan naar de Ned. Herv. Gemeente te Sassenheini, waar hij op zondag 29 januari a.s. intrede hoopte te doen, na bevestigd te zijn door Ds. M. H. Boogert, Herv. predikant te Leiden, en uit Oosterland afkomstig. Martinus Cornells van der Meer diende Ooster- lands gemeente als haar 42ste predikant sinds de reformatie in 1574, en was op volger van Ds. H. Ommering, die op 8 november 1971 vertrok naar de Ned. Herv. gemeente te Glanerbrug. De af- scheidsdienst vangt aan om drie uur n.m. Gevaar geweken In verband met de precaire toestand van het oude wiekenkruis van de ko renmolen alhier, werden vorige week door het molenmakersbedrijf„Sint Vic tor" uit NieuwvUet (Z.-Vl.) de wieken kaal gezet, d.w.z. ontdaan van het hek werk en de metalen platen. De laatste gingen steeds meer loszitten, en vorm den vooral bij storm gevaar voor de om wonenden en voorbijgangers, die door deze vallende voorwerpen getroffen zouden kunnen worden. Daarom zal het wiekenkruis, in afwachting van het aan brengen van de nieuwe wieken, enige maanden zo moeten blijven staan, wat wel een kaal gezicht is, maar altijd be ter dan het risico dat er ongelukken zouden kunnen gebeuren. SINT ANNALAND Einde van de predikantsvacature Er komt gelukkig een einde aan de Predikantsvacature n Herv. St. Anna- land, ontstaan door het vertrek van Ds. J. Codée naar Wezep. Drs. M. D. Geuze uit Plateau-Kenya heeft het door de Kerkeraad van de Hervormde Gemeen te van Sint-Annaland aangenomen. Thans woont het gezin van drs. M. D. Geuze tijdelijk in Middelburg. Tot be gin maart zal de beroepen predikant nog een aantal weken naar het Zen- dingsveld in Kenya terug gaan, om al daar een en ander te regelen. De datum van de bevestiging en intrede is nog niet bekend'. OUD VOSSEMEER Fietspad naar St. Annaland De aanleg van een rijwielpad van Oud- Vossemeer naar St. Annaland is door de Provinciale Staten van Zeeland finan cieel goedgekeurd. THOLEN Zeeuwse kollekte. De Zeeuwse kol lekte heeft in 1977 voor de groep Tho- len en St. Philipsland 15.103,36 opge bracht. Expositie Gasthuiskapel. Tot en met donderdag 19 januari is er in de Gast huiskapel aan de Kerkstraat een expo sitie van de kunstenaar Gerrit van En gelenhoven onder de titel „Politiek, re ligie en symboliek in keramiek". Dhr. van Engelenhoven is nu 3 jaar in Tholen werkzaam en geeft naast eigen werk ook cursussen creatieve vorming in zijn atelier De Dragonder aan de Hoogstraat. Bevolking 1977. In 1977 is het inwo nertal van de gemeente Tholen, omvat tende de woonkernen Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, St. Maartensdijk, Stave nisse, St. Annaland en Oud Vossemeer, van 17.462 gestegen naar 17.803. Een vermeerdering dus van 341 zielen. STEENBERGEN Oudste vrouw van Ned. overleden Maandag 9 januari 1978 is de oudste inwoonster van Nederland, mevrouw Cornelia La Fors-van Geel op 109 jarige leeftijd overleden. Zij werd geboren op 13 december 1868 te Steenbergen en heeft daar haar hele leven gewoond. In 1903 trouwde zij met Frans La Fors, die in 1959 overleed. Mevrouw La Fors laat 4 kinderen, 16 kleinkinderen en 21 achterkleinkinde ren na. Er waren al enkele jaren lang plannen om in Middelhamis een nieuw Postkan toor te bouwen maar voor het publiek leek het bq praten ïe blijven. Die schijn heeft evenwel bedrogen want in de de cembermaand van vorig jaar ging aan nemersbedrijf C. Boeter Zn. aan het werk en het mag gezegd dat er goed schot in zit Het nieuwe kantoor komt aan het eind van de Langeweg bij de kruising Hol land Zeeland op de plaats waar vroe ger de Melkfabriek „de Volharding" heeft gestaan. Het stuk grond heeft ja renlang ongebruikt gelegen en het was zelfs een uitwijkmogelijkheid voor ker misklanten. De definitieve bestemming is thans duidelijk nu er wordt gew^erkt met beton en stenen en nu een groot bord vermeldt dat er het PTT kan toor gebouwd wordt, naar ontwerp van architectenbureau Groosman en part ners. Met de bouw zal ongeveer^ een jaar gemoeid zijn. Hoe de nieuwbouw eruit gaat zien onthult de bovenstaande pers pectieftekening. Het front is naar de Zandpadzijde gekeerd. Daar kan op het bestaande parkeerterrein ook parkeer plaats worden gevonden. De bovenver dieping is voor de besteldienst en in het nieuwe kantoor zal ook het Voorsorteer- centrum worden opgenomen zoals dat nu in de barak in de Hobbemastraat functioneert. Die barak zal na het ge reedkomen van de nieuwe accomodatie worden afgestoten. Het is nog niet dui delijk of dat ook met het bestaande kantoor aan de Ring zal gebeuren. DEN BOMMEL Vanmorgen is mej. Èl. Kornet, toen ze op weg was naar haar werk in Mid delhamis met haar auto in een slip ge raakt en van de dijk gej:eden. Dat gebeurde nabij de kruising Bom- melsedijk - Tilsedijk. De wagen ging over de kop maar kwam gelukkig op de wielen in de sloot terecht, waardoor de bestuur ster de auto kon verlaten. Ze kwam er af met wat kleine ver wondingen. g Zoals wij reeds hebben medege- 1 g deeld, is het abonnementsgeld voor het jaar 1978 vastgesteld s I op 32,—. I s U kimt dit bedrag overschrijven g op onze postrekening nr. 16 79 30 M s of overmaken via de RABO bank M m te Middelhamis (nr. 3420.01.108). 1 1 Dit bespaart U 1,20 incasso- kosten en geloop aan uw deur! Vriendelijk dank voor uw mede- werking. g EILANDEN - NIEITWS afd. abonnementen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1978 | | pagina 2