Open van 10.00 20.00 uur. U bent allen van harte welkom. Showroom Broekweg 8, Ouddorp tel. 01878-1295 Nappolino st@rk als leder fboekhoudkuDilig niedewerk(st)er Vaa Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) Diplomauitreiking van de Chr. L.H.N.O. „Westvoorn'' Ouddorp 's Maandags geslotenl Op de administratie van ons ziekenhuis is binnenkort plaats voor een ">i Wij zoeken een enthousiaste kracht, in de leeftijd van 20 a 25 jaar, die in het bezit is van het praktijkdi ploma Boekhouden. Boekhoudkundige ervaring is beslist noodzakelijk, aangezien hij of zij een aajital werkzaamheden direkt zelfstandig zal gaan verrichten. Voorstraat 386, t.o. Pelzerbrug, Dordrecht Aanmelding partieel leerplichtigen voor cursusjaar 1977/78 aan het Ciir. Vormingsinstituut „De Proeftuin'' MIDDELHARNIS Wie zijn partieel leerplichtig? Zij die tien leerjaren volledig dagonderwijs gehad hebben (b.v. 1 zes jaar basisschool en vier jaar M.A.V.O.) en niet verder stu- 1 deren zijn twee dagen per week partieel leerplichtig. 1 Aanmelding kan geschieden door onderstaande bon in te vullen J en in een gesloten enveloppe (zonder postzegel) te sturen naar het I Chr. Vormingsinstituut „De Proeftuin" 1 Antwoordniunmer 25 i Middelharnis 1 Naam Adres Woonplaats Handtekening ouders 1 Verdere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur C. M. i Visser op het instituut tel. 01870 - 4455 en privé 4546. j Derde blad. „E I L A N D E N - N I E U W S" Vrijdag 24 juni 1977. r Volgende week donderdag 30 juni V t.m. zaterdag 2 juli grote Renaull-show bij Auto - Pesch AVOND-SCHOOL VOOR MAVO TE MIDDELHARNIS Het Mavo-IV diploma werd dit jaar behaald door de volgende leerlingen: Mej. J. A. M. Holleman Mevr. L. G. van Kassel-Vis Mevr. M. W. de Leeuw-de Bruine Mej. P. J. Molesteeg dhr. H. M. v. Nieuwenhuijzen Mej. Y. M. H. A. v. Rutten dhr. T. de Rijlte Mevr. K. Slagboom-de Waal Mej. H. M. ter Veer Mej. G. Verhage Twee kandidaten moesten worden af gewezen, terwijl aan drie kandidaten een herexamen werd opgelegd. Voor inschrijving voor de nieuwe cursus wordt verwezen naar de adver tenties die eind juli en begin augustus in dit blad geplaatst zullen worden. Op 20 juni 't avonds om acht uur was de huishoudschool aan de Margrictweg te Ouddorp gevuld met vele mensen. Er waren de leerlingen van de vierde klas, hun familie en vrienden, de commissie van toezicht en beheer, de leraren en leraressen en het administratief perso neel. Tevens bevond zich onder de aan wezigen de burgemeester van gemeente Goederecde, dhr. van Velzen met zyn echtgenote. De avond werd begonnen met een welkomstwoord, uitgesproken door de directeur der school, dhr. Y. van Gösli- ga, waarna een gedeelte uit de Bijbel werd gelezen, gezongen en gebeden werd. In de toespraak die hierna volgde gaf de directeur een overzicht van de school loopbaan van de geslaagde meisjes, tn vermeldde dat, ondanks de gebruike lijke hindernissen, deze geslaagden ze ker eens met weemoed aan hun school jaren terug zouden denken. Dit gold evenzeer voor de leraren en leraressen, want „Jullie vorrfiden een goede en leu ke klas". Het goed zijn van deze klas bleek ook uit het feit dat de prestaties, behaald met dit examen, boven het landelijk ge middelde liggen. De diploma's, waar zo hard voor ge werkt was, werden naar oud en goed gebruik uitgereikt door dhr. van Velzen. Nadat de diploma's uitgereikt waren stond de burgemeester met lege handen deze situatie was echter niet van blij vende aard, want als dank voor ver leende diensten ontving de heer van Velzen een fles met inhoud. Met de re actie: „Jullie kennen hem" werd deze dankbaar aanvaard. Ook de commissie van toezicht en be heer feliciteerde de geslaagden via dhr. Visser, voorzitter van de commissie. Hij schonk in zijn toespraak aandacht aan de naschoolse jaren en sprak de wens uit dat datgene wat op deze school ge leerd was, goed gebruikt zou worden in ieders verdere leven. Tevens nam dhr. Visser afscheid van oen aantal mensen die als niet-leerling de school gaan ver laten, te weten, mevrouw Dolieslager, mejuffrouw Treep en de heer Ridder. Hij besloot de avond met gebed en met de mededeling dat na het officiële gedeelte van deze avond men de gele genheid had het glas te heffen op het succes. De namen van de geslaagden z^n: Krijna Akershoek, Nellie Akorshook, Janneke Aleman, Greet van der Bok, Joke van Buren, Hannie van Dam, Gie- nelce Dragt, Ada van Ede, Anja van 't Geloof, Ria van 't Geloof, Giela Grinwis, Wilma Grinwis, Hannie Hameeteman, Joke Hoek, Grietje van Huizen, Ada Kievit, Anneke Koese, Jannie Koese, Jeanette van Lenten, Loes van Lenten, Francie van der Linde, Joke Masten broek, Ktiena Moerkerke, Carla Nijs- ten, Janneke Padmos, Christa Santifort, Bea Sperling, Betsy Spuy, Jozien Tanis, Mieneke Tanis, Connie de Vogel, Grctha Westhoeve. Allen hartelijk gefeliciteerd. 6e MENEERSENSE AVONDVIERDAAGSE MET WEER MEER WANDELAARS Verleden week, op 14, 15, 16 en 17 ju ni werd de avondvierdaagse, met ruim 1450 deelnemers, voor de 6e keer gelo pen. Het weer was niet zo mooi en zonnig als verleden jaar, maar gelukkig bleef het alle avonden droog en werden de wandelroutes met en zonder blaren af gelegd. Burgemeester van Es gaf op 14 juni bij de Olympiahal het startschot voor de 38 groepen op de 5 en 10 groepen op de 10 kilometer en individuele wande laars. De laatste avond, vrijdag, was het weer een feestelijke intocht! Met mu ziek en véél bloomen werden de laatste afstanden afgelegd. Op het plein van de O.L.S. aan het Beneden Zandpad reikte Burgemeester van Es de groepsprijzen uit en deze waren voor: 10 km.: 1. Korfbalver. „Good-Luck", M'harnis; 2. Huize Sjaloom - Sommelsdijk 3. Bosseschool - Mlddelhamis 5 km.: 1. Gymnastiekver. „Animo", Herkingen 2. Gymnastiekver. „M.H. - S.D." Middelhamis 3. Gynastiekver. „M.H. - S.D.", Middelhamis 4. Gymnastiekver. „Animo" Herkingen 5. Bosseschool - Middelhamis De Prestatie-Prijs kregen de pupillen van Hemesseroord aangeboden. Met ruim 100 deelnemers volbrachten zij de afstanden. Door o.a. de vice-presidente Mw. Ren tes werd iedereen bedankt voor het meedoen en/of meehelpen aan dit door Sparta Hygiëa georganiseerde wandel- Zeer royaal bankstel naar Italiaans ontwerp gestof feerd met ijzersterke Nappoiino in een mooie nieuwe bruine kieur. Rolwieltjes onder de bank en de fauteuil zorgen voor een gemakkelijke verplaatsing. De prijs IB slechts I^Oda* Ook als 1-2-3- zits leverbaar. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de administrateur, de heer A. Terreehorst, telefoon (01877) 1555, toestel 34. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, Dirksland. GESLAAGD AAN HET CHR. VORMINGSINSTITUUT „DE PROEFTUIN" TE MIDDELHARNIS voor het examen: Verkoopkunde voor het winkelbedrijf. Thomas Keizer, Melissant, Andries C. K. Lugtenburg, Dirksland, Jannetje A. C. Jongejan, Stad aan 't Haringvliet, evenement. Graag allemaal tot ziens in 1978, bij de 7e MENEERSENSE AVOND VIERDAAGSE. GEVONDEN: 2 kinder-portemonnaies (met inhoud), afhalen bij: Mevr. Eve- raers, Binnenweg 1, Sommelsdijk, tel. 01870 - 2054. Jannetje Koppelman, Jenneke P. A. Schaaf, Maria v. d. Velde, Dirksland. voor het examen: Typen: Setske Koppelaar, Middelhamis, Jan netje Breen, Ouddorp, Sophia M. M. v. Loon, Oude Tonge, Maria v. d. Velde, Dirksland. Voor het getuigschrift Kinderverzorging EUy Poppe, Molenweg 37, Ouddorp, Jeanette Kieviet, Nieuwstr. 17b, Her kingen. Eerder in het cursusjaar slaagden er tien cursisten voor het eenheidsdlploma E.H.B.O. ACHTHUIZEN Geslaagd: Op de kappervakschool te Rotterdam slaagde Marja Campfens voor haar vak-diploma kapster.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1977 | | pagina 10