Nieuw carillon zal de opening van „de Samaritaan" verkondigen Volwassen gezinsauto al vanaf 9150,- Broeilelet Flakkee bv I Nieuvirs SLAGERIJ V. d. BEEK SOMMELSDUK ie H.K.H. Prinses Margriet verriclit de openingsliandeiing De leiding van liet Verpleeghuis „de Samaritaan" te Sommelsdijk heeft het „draaiboek" voor de openingsdag, de 4e november tot in details ge reed. Die zorg is betracht om Prinses Margriet die de openingshandeling komt verrichten in de meest ontspannen sfeer te kunnen ontvangen, zoals dat een goed Verpleeghuis betaamt. De Prinses heeft spontaan haar medewerking toegezegd temeer i.v.m. haar persoonlijke betrokken heid bij de zorg voor de hulpbehoevende naaste. De Prinses krijgt ruim de gelegenheid zich in „de Samaritaan" te oriënteren, maar aan haar be zoek aan de Stichting vooraf is er nog even de tijd voor een auto-tochtje door oud-Sommelsdijk Drie nieuwe uitgaven van ECHO uit de kerken Bijdrage aciiterstailig onderlioud knotbomen Rabo-bank Stad nam nam afscheid van dhr. C. van Rumpt VOLLEYBAL De ruime en sterke Fia/t 127 garandeert u veel rij- en reisplezier. Kies bij ons uit 6 volwassen variaties 2^deurs 9150,—, ,3-deurs 9688,—, 4-deurs 9583,—, Spécial 2-deurs 9608,—, Special 3-deurs 10296,—. Inclusief B.T.W., exclusief afleveringskosten en accessoires. Heeft U interesse in een FIAT 127, beslist dan zo spoedig mo gelijk voor dat de prijs omhoog gaat. Vraag vrijibUjvend inüchitingen bij /uw Fiat agent voor Goeree en Overflakkee MIDDELHARNIS - TEL. 01870 - 2555, b.g.g. 2900 TEL. 4705 ST. JORIS DOELSTRAAT 34 SOMMELSDIJK TEL. 4705 500 gr. MAGERE RIBLAPPEN - „-6,75, per küo 13,00 500 gr. RECLAME VARKENSLAPPEN 5,50, per küo 10,80 4,25, per kilo 8,25 X 3,00, per küo 5,80 500 gr. SCHOUDERKARBONADE 500 gr. SPEKLAPPEN 500 gr. VERSE WORST 3,98 300 gr. hachévlees met zakje kruiden 3,35 1 150 gr. TONGEWORST 1,39 Zakje gehakt jus 0,29 WOENSDAG GEHAKTDAG 500 gr. 3,00, per kilo 5,75 5 250 gr. gekookte worst uit eigen worstkeuken van 2,38 voor 2,10 t X t 100 gr. GEBRADEN RUNDERROLLADE 1,69 KORFBAL Ploegwedstrijden en ploegdemonstraties in de Flevopolder Leest de advertenties Bladz. 2 JÏILANDEN-N1BUW3" Dinsdag 26 oktober 1976 De Prinses arriveert in Middelharnis per helicopter die zal landen op het sportterrein naast de Sporthal, 's mid dags rond half drie. Het publiek krijgt alle gelegenheid de Prinses daar te zien omdat ze vanaf het veld naar de ge reedstaande hof-auto zal wandelen. Vandaar neemt de auto de volgende route: Kon. Julianaweg, Langeweg, Korteweegje, Wevershoek, Ring, Enke le Ring, Oranjestraat, St. Joris Doel- straat. Dubbele Ring, opnieuw de We vershoek, vervolgens de St. Nicolaas- dreef, de Koninginnelaan, de Stoofhoek en via het laatste stukje van de A. J. de Graafstraat gaat het dan richting „de Samaritaan". Daar wacht de Prinses een hartelijk welkom. Ze zal daar, vergezeld van de Comm. der Koningin Mr. Vrolijk en burg. van Es van Middelharnis om streeks kwart voor drie aankomen. Een van de bewoners/sters van „de Sama ritaan" zal de Prinses bij haar aankomst een bloemstukje aanbieden, waarna even na 3 uur door ds. J. T. Cazander, als predikant voorzitter een welkomst woord gesproken zal worden, waarop ds. een wijdingswoord zal laten volgen n.a.v. Lucas 6 vers 36: „Weest dan barmhartig, gelijk ook Uw Vader barm hartig is." Van de grote dankbaarheid die de bestuurderen van de H.D.G. (Herv. Di aconale Gezondheidszorg) beroert heeft ds. Cazander ook in het voorwoord van het programmaboekje blijk gegeven. „Alle gebeurtenissen overziende van vóór de bouw en via de eerste paal, nauwelijks twee jaar geleden, vervult dit alles ons met een gevoel van diepe voldoening", aldus ds. Cazander wan neer hij ziet hoe „het wenkend pers pectief" van weleer is een vrij korte periode is omgezet in „zichtbare werke lijkheid." „Onze diepste dank ligt be sloten in de woorden: wat hebt u, dat u niet van Hem ontvangen hebt?" zo wordt het voorwoord besloten. Die uitgesproken dankbaarheid geldt ook het team van architecten en bou wers die een functioneel en estetische verantwoord gebouw bouwden. Het ca rillon dat door de aannemers en onder aannemers t.g.v. de opening wordt aan geboden zal gelijk in bedrijf komen want Prinses Margriet zal het mecha niek in werking stellen! Dat gebeurt om half vier en bij gunstig weer zullen de tonen ettelijke honderden meters in 't rond hoorbaar zijn. Voortaan zal het carillon elk uur een wijsje laten horen. Na de openingshandeling maakt de Prinses, in klein gezelschap, een ron de door het Verpleeghuis, waarna, om 5 uur, door ds. Cazander, officieel afn scheid van de Prinses zal worden geno men. Daarna hoopt ze nog een kort be zoek te brengen aan het Rusthuis „de Goede Ree". Wanneer de Prinses Mid delharnis weer verlaat zal ze een teke ning en een opstel meenemen, gemaakt door Middelharnis scholieren van de resp. lagere en hogere klassen van de basisscholen. Die klassen hebben of een tekening of een opstel m.b.t. „de Sama ritaan" gemaakt en de twee besten mo gen hun werkstuk aan de Prinses aan bieden. Rond half zes zal de helicop ter weer van het veld bij de sporthal opstijgen. De opening zal aan de bewoners niet voorbijgaan, integendeel. De hele ope ningsdag zal radio ROGOS (de interne omroep van Goede Ree, Oude Land en Samartiaan) een daarop gericht pro gramma uitzenden en via een gesloten t.v. net zullen de bewoners 's middags kunnen zien wat zich in de ontmoetings ruimten van de Samaritaan afspeelt. Voor de geïnteresseerden die kennis willen maken met „de Samaritaan" worden open-huis dagen gehouden. Dins dag 9 november kunnen van 's mid dags 2 tot 's avonds 8 uur, de inwo ners van Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge en Stad er terecht. De overige eilandbewoners zijn welkom op 10 november. De „commissie van ont vangst" heeft voor de bezoekers tal van attracties in petto. Bezoekers zullen er lootjes kunnen kopen voor het fonds waaruit de levende have voor de tuin zal worden gefinancierd. Wie met veel sympathie tegenover het Verpleeghuis staat heeft de mogelijkheid lid te wor den van de H.D.G. Vriendenkring waar voor een jaarlijkse contribi^tie wordt betaald. Men wordt dan vrij dicht bij het werk van de Stichting betrokken. Op vrijdag 5 november en vrijdag 19 november worden regionale bejaarden- dagen gehouden. Van één der bezienswaardigheden die u beslist moet gaan zien nemen we een illustratie op. Het is een van de wand- plaquettes gemaakt door de kunstena res Julia Braendle en verbeeldt uit het boek Jesaja het vooruitzicht op de toe komst waarin de wolf met het lam zal verkeren, het kalf met de leeuw, de luipaard met de geitebok, zo harmo nie dat ze geweid zullen worden door een „klein jongske". Op die tijd dat er geen leed of verderving meer zal zijn wordt ook in „de Samaritaan" vooruit gezien. Bij de uitgeverij ECHO (Johan van Oldenbarneveltlaan 10, Amersfoort) ver schenen onlangs drie nieuwe boeken. Het eerste boek is getiteld: God hoort!" Dit boek over het gebed is ge schreven door ds. C. van der Wal, her vormd emeritus-predikant te Hilversum De prijs is 11,90. De schrijver gaat in op: het gebed in de Bijbel, het gebed in de belijdenisge-' schriften, het Onze Vader, de voorbede, het persoonlijke en het openbare gebed, de verhoring van het gebed, de lofzeg- ging en de aanbidding. De sterk pastora le toon van het boek zal velen aanspre ken. Het tweede boek is een bijbels dag boekje met als titel: „Vrygeleide". Een twaalftal hervormd-gereformeerde pre dikanten heeft hierin gepoogd een aan tal bijbelboeken zodanig aan de orde te stellen dat mensen, die aan de rand van de kerk leven of weinig kennis van de Bijbel bezitten, er door worden aange sproken. Samen met de twee vorige dagboekjes (Wegwijzer en Leven), die inmiddels uitverkocht zijn, is op deze wijze de gehele Bijbel op eenvoudige wijze toegelicht. Een geschikt boekje voor verspreiding op grote schaal. De prijs van deze uitgave is 7,25; bij gro tere aantallen geldt een kortingsregel. Het derde boek is het vijfde deel van de serie „Het Blijvende Woord", dat handelt over kerken, sekten en stro mingen. In dit boek worden in het kort de voornaamste kerken die ons land kent besproken, verder vindt u hierin de ons bekende sekten behandeld, maar ook is aandacht besteed aan de overige wereldgodsdiensten, oosterse sekten, stromingen en vragen rond zending en evangelisatie. U vindt bijvoorbeeld een bespreking van: Mormonen, Jehova's getuigen. Islam, Boeddhisme, Hindoeïs me, Yoga, Hare-Krishna, Transcendente Meditatie, Humanisme, Kommunisme e.d. Aan deze uitgave hebben meege- werk: dr. C. A. Tukker, ds. H. Veldhui zen, ds. L. J. Geluk, ir. J. van der Graaf, e.a. De prijs is 17,50. Alle genoemde uitgaven zijn verkrijg baar in de boekhandel en bij de uitge ver. NED. HERV. KERK Beroepen te Haaften, Schoonrewoerd, Gameren en Wilsmu kand. H. Boer te Spijk. Oldebroek J. Schuurman te Put ten. Alblasserdam H. Veldhuizen te Wapenveld. Daarle kand. C. Geluk te Ede. Ridderkerk C. den Boer te Wage- ningen. Jaarsveld, Molenaarsgraaf en Stavenisse kand. L. Talsma te 's Gra- venhage. Wierden P. Bos te Ridderkerk. Aangenomen naar Katwijk aan Zee W. Arkeraats te Zegveld. Bedankt voor Strijen H. Veldhuizen te Wapenveld. Hardinxveld en Rijssen C. den Boer te Wageningen. Ermelo J. Koppenhol te Huizen. Kesteren J. Cats- burg te Katwijk aan Zee. Stellendam H. Veldhuizen te Wapenveld. Nijkerk C. den Boer te Wageningen. Emeritaat: Ds. J. v. Vliet te Neder- hemert hoopt eind november 65 jaar te worden en zal dan binnenkort met eme ritaat gaan. Hij werd in 1940 predikant te Gouderak en diende vervolgens de gemeenten van Heilouw (1946-1950); Zetten (950-1960); Ouddorp (1960-1967) en sindsdien de gemeente van Neder- hemert. GEREF. KERKEN Beroepen te Delft C. v. Halsema te Katwijk. Emmen (als miss. pred.) P. Holtrop te Amsterdam. Zaandag T. Aus- ma te Monster. Drachten C. v. d. Wou- de te Zwijndrecht. Raamsdonk H. Doorn bos kand. te Raamsdonk. Aangenomen naar: "Raamsdonk kand. H. Doornbos aldaar. Emmen P. Holtrop te Amsterdam, als miss. pred. Rozen- daal H. Rooze te Valkenburg (Z.H.). Ge nemuiden W. V. Benthem te Nieuvi^lan- de. Veenwoudsterwal W. Barkema te Rotterdam. Bedankt voor Schoonebeek C. Zee man te Birdaard. Avereest W. v. Ben them te Nieuwlande. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te Meppel H. Scholten te Rotterdam. Steenwijk G. v. Rongen te Grand Rapids. Marknesse J. Borgdorff kand. te Zwijndrecht. Aangenomen naar Bruchterveld R. v. Nus te Bergsenhoek. Rijnsburg G. Zo mer te Zwolle. Bedankt voor Bergentheim G. Zomer te Zwolle. Buitenpost en Haulerwijk R. v. Nus te Bergsenhoek. Emeritaat: Ds. K. Drost te Rotterdam gaat met emeritaat. Hij werd in 1905 geboren en in 1946 toegelaten als pre dikant op art. 8. Hij diende de kerken van Loppersum; Veendam; Gouda en Rotterdam-Hilligersberg. Hij was enige tijd voorzitter xan het G.P.V. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Ouderkerk aan de Amstel A. Wallet kand. te Apeldoorn. Aangenomen naar Mussel kand. A. Hilbers te Zwolle als legerpredikant in lang verband G. Bom te Dokkum. Bedankt voor Driebergen M. Tanis te Sliedrecht. Maassluis B. Bijleveld te Bussum. Emmeloord: Na bevestiging door ds. J. de Jong te Zaandam, deed ds. M. de Boer voorheen legerpredikant intrede met Op. 22 10-12. Jubilea: In november hopen enkele predikanten te jubileren: Ds. I. de Bruy- ne te Apeldoorn is 40 jaar predikant. Hij werd dat in 1936 te Sassenheim en diende vervolgens de kerken van De venter; Hilversum; Rotterdam en Apel doorn. Ds. W. Heerma te Soestijk is 45 jaar predikant. Hij kwam in 1931 te Aalsmeer en dienden vervolgens de ker ken van Zeist, Rotterdam, Groningen, Veenendaal, Nunspeet, Enschede, Utrecht en na zijn emeritaat die van Soestdijk als hulpprediker. Hij is thans 68 jaar oud. Ook ds. L. Kleisen is 45 jaar predi kant. Hij is thans 79 jaar en werd in 1931 predikant te Vlissingen. Van daar vertrok hij in 1938 naar Boskoop. Van 1947-1953 was hij legerpredikant en van 1953-1956 schipperspredikant in alg. dienst. Van 1956-1976 was hij dat speci aal in de gemeente van Amsterdam- West. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Emmeloord R. Bogaard te Leiden. Lelystad J. Driessen te Oost- kapelle. Den Haag-C R. Bogaard te Leiden. Franklin Lakes A. Vergunst te Veen. Bedankt voor: Ermelo J. v. Vliet te Aagtekerke. Apeldoorn J. Kleppe te Woerden. Haarlem A. Hoogerland te Krabbendijke. Tricht R. Bogaard te Leiden. Zwolle C. v. d. Poel te Yerseke. Minister mr. A. van der Stee (landbouw en visserij) heeft bij beschikking uitvoering gegeven aan zijn reeds begin van dit jaar geuite voornemen tot het verlenen van een bijdrage voor het ver richten van werkzaamheden i.v. m. achterstallig onderhoud van knotbomen. De bijdrage bedraagt 4,per knotboom en wordt aan eigenaar of pachter op diens aanvraag ver leend. Meerdere eigenaren en/of pachters kunnen gezamenlijk één aanvrage indienen. De aanvraag dient betrekking te hebben op ten minste 50 knotbomen. De werkzaamheden moeten in de periode 1 januari 1976 tot en met 31 december 1980 zijn ver richt. Geen bijdrage wordt verleend indien de knotbomen staan op terreinen waarvoor in genoemde periode reeds een andere rijksbij drage t.b.v. het beheer of het on derhoud is of wordt verleend. Aanvragen voor een bijdrage kunnen worden ingediend bij de hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie waarin het grootste vedeelte van de in de aanvraag betrokken bo men zich bevindt. Op woensdag 20 oktober j.l. hield de Rabobank Stad aan 't Haringvliet haar jaarlijkse algemene vergadering betref fende het jaar 1975. In deze druk be zochte vergadering deed het bestuur verslag over de gang van zaken in 1975 en gaf een toelichting op de balans en winst en verliesrekening. Het balans- lolaal steeg van 9,1 mil. tot 10,2 mil. De vergadering besloot de winst toe te voe gen aan de alg. reserve. Tijdens deze vergadering trad de voor zitter van het bestuur van de bank de heer C. van Rumpt af als bestuurslid. Zijn plaats zal worden ingenomen door dhr. J. H. Braber, tot nu toe voorzitter van de Raad van Toezicht. Tot lid van de raad van Toezicht werd gekozen dhr. J. Abramse. De scheidende voorzitter werd aan het eind van de vergadering toegesproken door verschillende sprekers o.a. de waarnemend voorzitter van het bestuur de Heer M. H. Braber die de langdurige loopbaan van de heer van Rumpt bij de bank schetste en hem bedankte voor zijn grote inzet en toewijding in zijn werk voor de bank en bood hem namens Be stuur en Raad van Toezicht een cadeau aan. De dictrictsdirecteur, dhr. Klootwijk prees het werk van de heer van Rumpt in de diverse organen van de rabobank organisatie en ook andere sprekers spra ken hun waardering uit voor de schei dende voorzitter. Na het officiële gedeelte was er een receptie waarvan velen gebruik maak ten om de scheidende voorzitter per soonlijk de hand te drukken. TOCH VERLIES VOOR INTERMEZZO 2 In een sfeervol duel, heeft het tweede herenteam van Intermezzo afgelopen zaterdag op het nippertje verloren van Spivo 1. Na het slechte resultaat van vorige week, 0-3 thuisverlies van M.V. C, bleek Spivo nu een onoverwinnelijke barrière. Hoewel het spelpeil van Inter mezzo zeker enkele klassen hoger lag dan vorige week, vooral aanvallend boekten de blauw witten goede resulta ten, kon dit niet in setoverwinningen worden uitgedrukt. In de Ie set ging het gelijk op tot 10-10, maar hierna drukte Spivo door: 15-11. Aanvankelijk kreeg Intermezzo in de 2e set ook geen greep op het spel hetgeen resulteerde in een 9-5 achterstand. Pas toen kwamen de MiddeUiamissers terug tot 10-11. Al weer een spannend slot was het gevolg, waarbij de routine van Spivo de door slag gaf. 15-13 verlies helaas. In de 3e set speelde Intermezzo, duidelijk van een last bevrijd, vrijuit en vooral de nieuwe aanwinst van heren twee, hoofd aanvaller Casper -Post vertolkte toen een hoofdrol. Met z'n keiharde smashes en uitgekookte taktische ballen ver schalkte hij heer op keer de defensie van Spivo. 7-15 was een mooi uitgangs punt voor de beslissende set. Voor het eerst beschikte coach Piet Bal over acht volwaardige spelers, die allen een kans kregen en daardoor werden de spelers regelmatig gewisseld. Dit leverde af en toe wat verwarring op, waar Spivo han dig van profiteerde, maar ondanks alles nam Intermezzo een 11-12 voorsprong. Alles wees er op, dat het eindresultaat een puntendeling zou worden, maar Jaap Breen, tot dan toe erg goed spe lend, ging door z'n enkel en was niet in staai verder te spelen. Door allerlei ver wikkelingen, met de niet overtuigend leidende scheidsrechter Ketting, kwam er enige onrust over de spelers van In termezzo, en Spivo besliste de wedstrijd met 15-11 in haar voordeel. EVENEENS VERLIES VOOR INTERMEZZO D3 Ook het derde damesteam zag geen kans om Spivo de punten te ontfutselen. Het ontbrak Intermezzo niet aan inzet, maar de speelsters waren helaas niet in staat om een vuist te vormen, tegen het steeds terugkerende aanvalsgeweld van de gastvrouwen uit Spijkenisse. Ook aan de techniek schortte er hier en daar nog wel iets aan. De Ie set leverde een 15-6 verlies op. 15-4 was het ronduit slechte resultaat van de 2e set. De goed leidende scheidsrechter van de Nadort zag ook in de laatste set hetzelfde spel- beeld als in de eerste twee. Spivo op permachtig tegen een zwak Intermezzo dat met 15-5 roemloos ten onder ging. Jammer, maar niet onverdiend. GOOD-LUCK OPNIEUW AAN DE LEIDING In een harde wedstrijd heeft Good- Luck 1 kans gezien om streekgenoot D. B.G.C, kansloos te laten. Door deze winst en het gelijke spel van D.V.S. tegen Albatros gaan zij opnieuw op kop in de eerste klasse C. Good-Luck had weinig moeite met D.B.G.C. 2 en won met 4-8. Voor Good-Luck 2 scoorden: Wim Hobbel 3x, Hans Opdorp 2x, Lenie van Damme lx, Sandra Vermeulen lx en Jan van Wezel lx. Good-Luck 3 was tegen Voltreffers kansloos en verloor met 18-8. GOOD-LUCK 1 D.B.G.C. 1 In de beginfase een sterk aanvallend Good-Luck kreeg in de 3de minuut een klein kans je, waaruit Marlies Camp- fens beheerst 1-0 scoorde. Good-Luck was veel in balbezit en mede door het vele goede werk van Cor van Nimwegen kon de D.B.G.C. aanval niet gevaarlijk worden. Pas na 20 minuten kreeg D.B.G.C. een kans en braht de stand op 1-1. De thuis club bleef sterker dan de gasten uit kwam Bert Stuurman vrij en schoot Oude-Tonge en in de 35ste minuut Good-Luck opnieuw op voorsprong 2-1. In deze fase werd D.B.G.C. enigszins overspeeld en moest toestaan dat Marco Appel 3-1 op het scorebord bracht. De roodwitten hielden nu de bal goed in de Op woensdag en donderdag, 13 en 14 oktober j.l., werden in de Flevopolder de jaarlijkse nationale ploegkampioen- schappen gehouden. De deelnemers bestonden uit de hoogstgeplaatste ploegers van de eerder gehouden provinciale wedstrijden. 80 deelnemers, verdeeld over verschillen de categorieën, streden om de hoogste eer. Er vrerd met 10 verschillende ploeg- merken geploegd. De uitslag was als volgt: Rondgaande ploegen (2-scharig) 1. P. Meeuwissen, Maasbracht met Rumptstad 2. H. Beyens, Hogeloon met Kvemeland 3. M. de Lint, Klundert met Kvemeland ploeg zo dat deze 3-1 stand tevens de ruststand was. Na de thee speelde D.B.G.C. zeer hard en moest met vele overtredingen de Good-Luck spelers van scoren afhou den, stimuleerden de sterk spelende Leo Boeter, en deze schoot van afstand 4-1 in. Nadat Cor van Nimwegen door een D.B.G.C. speler tegen de grond werd gewerkt was het opnieuw Leo Boe ter, die D.B.G.C.'er Johan van der Welle uitspeelde en op aangeven van Ria van Antwerpen 5-1 scoorde. Een kwartier voor tijd liet Good-Luck het tempo zakken, waardoor D.B.G.C. enigszins op gelukkige wijze nog op 5-3 kon komen. Een duidelijk sterker en zeker spor tiever Good-Luck toonde in deze wed strijd dat zij in de eerste klasse ver diend de ranglijst aanvoeren. Wentelploegen (2-scharig) 1. C. P. de Rijke, Tholen met Cappon 2. J. Bom, Biddinghuizen met Rumptstad 3. G. Hoogendijk, Biddinghuizen met Rumptstad Kantelploegen (1-scharig) 1. A. Schoenmakers, Oosterhout met Rumptstad 2. J. Ligtvoet, Oosterhout met Rumptstad De best geplaatste Flakkeese ploegers waren: N. v. Nieuwenhuyzen (7e) uit Achthüizen en J. Mijs (7e) en A. Lokker (15e) uit Den Bommel, allen met Rumpt stad ploegen. Evenals voorgaande jaren, werd na de ploegwedstrijden een ploegdemonstratie gehouden. De opgave was, het toegewe zen perceel zo goed mogelijk te ploegen, terwijl daarnaast ook de daarvoor be nodigde tijd in de eind beoordeling een rol speelde. Volgens de jury zou het accent zeer sterk op de kwaliteitsbeoordeling ko men te liggen. Van de 17 deelnemers verdienden 4 de beoordeling „zeer goed" n.l. de Rumptstad 3-schaar wentelploeg Rumptstad 2-schaar wentelploeg Rabewerk 3-schaar wentelploeg Cappon 2-schaar wentelploeg alle andere deelnemers moesten zich met een mindere beoordeling (goed t.m. onvoldoende) tevreden stellen. Zowel wedstrijden als demonstratie trokken een groot publiek, dat zeer ge ïnteresseerd de verrichtingen volgden. Zij zullen zeker hun conclusies getrok ken hebben uit hetgeen hen geboden werd.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1976 | | pagina 2