l t Ellanden-iiisiiws MtsubisM.De GcstaaldePcrfektie. Wi] gaan mei vakantie KAPPEH ICIEVmT RIJPAARD FAMELlEBERICirrEN JAN LEENDERÏ TIMMER echtgenoot van Sientje Donkersloot LIJNTJE BRAND GERRIT VERHAGE A. STRÜYK-MELISSANT Mitsubishi, De suksesvolle zekerheid uit Japan. Sterk en zuinig. Veilig en kompleet» Gebouwd om op te bouwen. Jarenlang. Negen varianten op twee modellen. Nu in onze showroom. Startklaar voor een veel- 2;eggende testrit. Garage IVI. A. van d@r Sluis Tel. (01871) 472 MITSUBISHI Bestel uw VISITEKAARTJES bij Drukkerij Gebrs. de Waal Langeweg 13 - Sommelsdijk t KOFFER OMO6,98 KOFFER ALL6,98 X X KOFFER FLEÜRIL6,98 Vaatje Persïl A x X Inhoud 3 kilo X Tf^'fl X van 11,95 voor X t Fa. H. VERBRUGGE Zn. t X BINNENWEG 9 - SOMMELSDIJK t X Tel. 01870-2338 5.000 m3 grond Praten, praten Kijkt U het even na Verse Roomboter- stroopwafels DEN HERTOG &CO. Ook in Oostenrijk fietsen bij stations Bijbel in IVIao-sciirift Conferentie over mediscli-etiiisclie vragen BOEKBESPREKING Raad Dirksland Geslaagden Avond- IVliddeiiiarnis voor fiiavo-4 Vrijzwemmen tijdens de scEioolvakantie in het Instryctiebad van IViiddelharnis Terugblik op prachtige Wij geven u kennis dat na een geduldig gedragen lijden, in vast vertrouwen op Gods rijke genade, van ons is heengegaan, mijn zeer geliefde man, en onze zorgzame vader, grootvader en overgroot vader in de gezegende leeftijd van 81 jaar. S. Timmer-Donkersloot A. M. Keyzer-Timmer M. W. Keyzer M. van Biert-Timmer J. van Biert D. Kamerling-Timmer C. Kamerling A. J. Timmer M. Timmer-Koppenaal L. Osseweijer-Timmer F. Osseweijer M. F. Maliepaard-Timmer J. Maliepaard J. L, Timmer W. Timmer-Trommel Stad aan 't Haringvliet, 20 juni 1976. Nieuwstraat 33 Gelegenheid tot condoleren: dinsdag van 7-9 uur. Nieuwstraat 33. De begrafenis zal plaats vinden op D.V. woens dag 23 juni a.s. des nam. 2 uur op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet vanuit de N.H. kerk. Geen bloemen. Met diepe droefheid geven vidj U kennis van het overlijden van mijn lieve, onvergetelijke vrouw en onze lieve zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder echtgenote van P. J. v. d. Zanden op de leeftijd van ruim 80 jaar. Melissant: P. J. v. d. Zanden Vlaardingen: T. v. d. Zanden-Moor Pieter en Sietske Ad Hans Hendrik Ido Ambacht: H. v.'d. Doel-v. d. Zanden M. V. d. Doel Annemarie Renée Erna Melissant, 21 juni 1976. Julianaweg 9 De begrafenis zal plaats hebben op vrijdag 25 juni a.s. des nam. 2 uur op de algemene begraaf plaats, vanuit het verenigingsgebouw Melishof, Binnenweg 61 te Melissant. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in het verenigingsgebouw Melishof. Hedenmiddag nam de Heere tot onze diepe droefheid na een geduldig gedragen lijden nog geheel onverwacht uit ons midden weg, onze lieve en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, broeder, behuwdbroeder en oom, de heer weduwnaar van Annetje de Korte in de ouderdom van ruim 80 jaar. De Heere sterke ons in dit zware verlies. Middelhamis: Oud-Beijerland: Middelhamis: D. Verhage L. Verhage-Groenendijk M. Mijnders-Verhage N. Mijnders A. Verhage A. Verhage-Klem G. Verhage J. Verhage N. Verhage-Huyer Joh. Verhage L. Verhage-Lodder A. Vroegindeweij-Verhage D. Vroegindeweij N. van Alphen-Verhage N. van Alphen P. Verhage A. Verhage D. Verhage-van der Waal A. Vinke-Verhage B. Vinke klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren: van 3 tot 5 en van 7 tot 9 uur nam. Middelhamis, 21 juni 1976. Wilhelminastraat 12 De teraardebesteUing zal plaats hebben D.V. op vrijdag 25 juni a.s. des nam. 2 uur op de alge mene begraafplaats te Middelhamis. Sommelsdijk: Rijsoord: Middelhamis: Heden behaagde het de Heere, na een langdurig lijden, in het rusthuis „Nebo", weg te nemen, ons geliefd oud-lid, mevr. Haar trouw en ijver voor onze vereniging zal ons nog lang in herinnering blijven. Vrouwenver. ,,Draagt Elkanders Lasten" der Ger. Gemeente te Melissant. Melissant, 22 juni 1976. Beneden Oostdijk 10 A DEN BOMMEL S25 MOTORS CORPOMTiOM DANKBETUIGING Naast God die ons herstel teweeg bracht, danken wij f am., buren e.a. voor de trouwe hulp alsmede die vele belangstellenden bij en tijdens onze op name in het ziekenhuis. Voorts onze diepe erkentelijkheid aan dr. Ie Poole en dr. de Jager en verplegend personeel. M. Zweerus-den Boer Nieuwe Tonge, Burgem. Sterkplein 6. Ondergetekende kan onmogelijk ieder per soonlijk bedanken voor de overstelpende aantal len kaarten en kleine geschenken, tijdens het vijfweeks durende verblijf in het Ziekenhuis „Dijkzigt" en voor de bloemenweelde, de fruit manden en dozen en andere heerlijkheden bij zijn thuiskomst op 16 juni j.L in „Vroonlande". Hij zal nu moeten leren leven op alleen de lin kerlong. Het aanpassingsproces zal maanden du ren. Daarom voorlopig bezoek alleen op afspraak en blijft het telefoonnummer voorhands geheim. Dankbaar is hij ook, dat Mr. G. E. H. ter Braak te Gorinchem, bereid is gevodden (en door de President der Arr. Rechtbank daartoe werd aan gewezen) het notariaat tot de aanstaande pensio nering waar te nemen. Notaris J. de Vries. Dirksland, 21 juni 1976 „Vroonlande" - Staakweg 51 X Voordelige Wasmiddelen X KOFFER DIXAN6,98 X van maandag 5 juli t.m. maandag 28 juli. Dubbele Ring 24 Sommelsdgk m HANDELSONDERNEMING en WASBEDRIJF i ZUID - WEST NEDERLAND B.V. biedt aan Tel. 01871 - 589 - 792 In de „KLEINE KRONIEK" van het Gereformeerd Weekblad onder redaktie van Ds. A. Vroegindevreg uit Veenendaal, lazen we het volgende stukje: „Ja, toen ik het las moest ik ineens denken aan het woord van de Heere Jezus: Niet een iegelijk die tot mij zegt: Heere Heere, zal ingaan in het Konink rijk der hemelen, maar die daar doet de wil Mijns Vaders die in de hemel is. Daar wordt verschrikkelijk veel over gepraat in onze tijd over naastenliefde en broederschap maar wat komt er in de praktijk weinig van terecht. Men is in onze dagen erg progressief in zijn praten, maar waar zijn de daden die het gepraat bevestigen. Men komt met de mond op voor de ontrechten en ver drukten, maar wat ziet men er van in het gewone leven. Men schopt tegen de kerk aan, maar daar wordt tenminste op diaconaal terrein nog veel gedaan, daar worden nog offers gebracht, daar wordt de mens-in-nood nog menigmaal gehol pen. Maar wat is het voor die progres sieven heerlijk om tegen de kerk aan te schoppen. En wat nemen ze een grote woorden in de mond.'Dat zijn ook nog menigmaal mensen die een kerk die nen en die menen dat ze het instituut waarvan ze leven met inspanning van alle krachten te moeten bestrijden. Maar wat zijn in de praktijk nu de daden van deze progressieven, zoals ze zichzelf noemen? Ik werd pas geboeid door het volgende verhaal uit Kenya in Afrika: „Er waren eens twee pastoors, die oude vrienden waren, en die het oordeel van hun collega's op de proef wilden stellen. Zij lieten een paar dagen hun baard staan, zij trokken oude kleren en oude schoenen aan, zij maakten hun haar in de war en zij sloegen een ver sleten tas over hun schouders. Zo kwamen zij bij de pastorieën van hun collega's, de pastoorn. Zij klopten aan de deur bij vrienden met wie zij een paar avonden tevoren nog druk hadden geredeneerd over naastenliefde en gerechtigheid, over hartelijkheid en andere schone zaken. Als de welbeken de deuren open gingen, zagen zij wel bekende gezichten, maar zelf werden zij niet herkend. Zij vroegen of ze een nacht konden logeren, maar ze werden afgescheept met een paar cent. Zij vroegen of ze wat te eten konden krijgen, maar de deur werd voor hun neus dicht gesmeten. Eens had een huishoudster hen in' de keuken van de pastorie ontvangen om hen wat kliekjes voor te zetten van de lunch van de pastoor. Maar toen kwam hun vriend de pastoor binnen, die hen in zijn woede niet herkende. Hij joeg ze weg en toen ze buiten stonden hoorden ze hem zeggen, dat onmiddellijk de stoelen m.oesten worden bestoven met een middel tegen luizen en vlooien. Zij waren niet welkom". En de verteller van het verhaal geeft er het volgende commentaar bij Zo oppervlakkig, liefdeloos en corrupt worden wij door onze medemensen be oordeeld, en oordelen wij zelf over hen. Het evangelie zegt niet, dat wij niet zou den mogen oordelen, maar we moeten geen onderscheid maken tussen rijken en armen, tussen belangrijke en onbe langrijke mensen. Natuurlijk moeten we oordelen en natuurlijk moeten we kritisch zijn, want hoe zouden we an ders iets kunnen doen tegen het on recht in de wereld. Maar we moeten zó oordelen dat anderen er mee geholpen worden. Met ons oordeel moeten we onrecht herstellen, verdriet verzachten, angst wegnemen. Ons oordeel moet niet kwetsend, maar helend en heilzaam zijn. Ja, praten, praten, dat gaat ons zo ge makkelijk af. We moeten echter ónze naaste helpen. Niet alleen in zijn ma teriële nood, maar vooral in zijn gees telijke nood. Daar hoort men tegen woordig niet meer of bijna niet meer over in sommige kerken. Hoe een mens met God verzoend moet worden, hoe we vergeving van zonde kunnen ontvangen en gered kunnen worden van de eeuwi ge dood, dat is iets dat men ver naar de achtergrond heeft geschoven. En zo kan men de mens in zijn echte nood ook niet helpen ondanks aUe progressieve ge praat". Bij de controle van onze abonne mentsbetalingen, constateerden wij, dat nog verschillende abonnees verzuimden hun betaling te doen. Zoals U weet, is abonnementsbetaling altijd vooruit. Het aanschrijven kost ons veel tijd, zodat wij U beleefd verzoeken, indien U tot nu toe nog geen abonnement be taalde, dit gelijk tedoen. Het jaarabonnement 1976 is 30, derhalve per halfjaar 15,en per kwartaal 7,50. Ons giro nr. is 16 79 30 en ons bankr. bij de Rabo Bank te Middelhamis 3420.01.108. Bij voorbaat hartelijk dank; Adm. Eilanden-Nieuws TE KOOP: NEW FOREST 9 jaar oud met zadel. Tel. (01878) 22 29 Een specialiteit van West-Havendflk 43 DIRKSLAND Tel. (01877) 19 68 Evenals in Nederland zullen deze zo mer ook in Oostenrijk fietsen bij spoor wegstations kunnen worden gehuurd. ■Wie een treinkaartje van dezelfde dag kan tonen, betaalt voor zo'n huurfiets 3,75 per dag; zonder kaartje is dat 7,50. Dat zalvoorlopig mogelijk zijn bij een twintigtal stations zoals in Gmunden, Hailin, Hofgastein, Krems, Saalfelden en Velden. OUDE TONGE Verloren en gevonden voorwerpen. Verloren: Groene racefiets merk mo- tobecane, Gouden dasspeld met steen tje. Een rode want. Groen gympakje met zwarte strepen maat 140. Heren horloge stalen band. Lederen bal rood- wit-blauw. Donkerbruine damesschoen met bandje plat model. Damestrouwring met inschrift FELIX 6-6-76. Dameshor loge met bruine band. Donkergroene damesfiets met blauwe beg. drager en zwart zadel. Blauwe seintuur (stof). Groene Herenfiets met krom voorwiel merk „Batavus". Zwarte damesporte monnee inh. 20,Kinderpet met oor warmers blauw rood geruit. Twee sleu tels aan ring. Bruine herenfiets merk „Empo". Herenhorloge Super Automa tic merk „Verdal". Zwart balletpakje met zwarte belletschoentjes maat 29. Twee bankbiljetten ad 10,Rij zweep. Kinderarmbandje :waaraan naam plaatje met opschrift Angelique. Kinder horloge met groen bandje waarop rode hartjes. Blauwe meisjesfiets met mand je, rugsteun en 1 voetsteun. Donker bruine zonnebril. Gouden armband ge draaid met veiligheidsslot.) Verzekerings plaatje bromfiets DMP-453. Een paar blauwe basketbalschoenen maat 39. Dak van een kinderwagen donkerblauw. Zilveren ketting waaraan zeshoekige hanger met klaver 4. Bruine knippor- temonnee inh. 90,Bruin grijs jacht hond. Verchroomd herenhorloge met ny lon band. Gevonden: Een huissleutel. Een bos sleutels in rode etui. Een etui met een „yale" sleutel. Een gymbroekje. Een ro de muts. Een ijzeren handel met zwarte knop. Een licht blauwe jongenspet. Twee bankbiljetten. Een bos sleutels in etui. Een wieldop. Een paar gymschoentjes maat 30. Een beige kindervestje. Een kinderarmband waaraan vreemde mun ten. Een sleutel van een V.W. Drie bankbiljetten. Een korte spijkerbroek met een groen T-shirt. Twee sleutels. Een draagbare radio. Een hondepenning. Een rode knipportemonnee. Een bruine knipportemonnee. Een kinderhorloge. Een paar basketbalschoenen maat 32. Een zilveren armbandje met naam plaatje „Annemarie". Twee sleutels. Een paar gymschoenen maat 26. Een zwarte poedel. Een zwarte etui. Een armband met kraaltjes. Inlichtingen alle werkdagen aan het Groepsbureau der Rijkspolitie Voorstr. 13 te Oude Tonge van voorm. 09.00 tot 12.00 uur, nam. 13.00 tot 17.30 uur. Het Nieuwe Testament is sinds 15 februari j.l. ook in het moderne Mao- schrift te krijgen. De eerste 20.000 exem plaren zijn gedrukt door het bijbelge nootschap in Hongkong. In China zelf is ,de bijbel niet te koop. De christenen in dit land moe ten zich behelpen met bijbelgedeelten, die met de hand zijn geschreven en die de laatste zeven jaar elke week per radio werden gedicteerd. Er bestaat voor deze uitzendingen, aan de kosten waarvan ook het Nederlands Bijbelge nootschap bijdraagt, in China grote be langstelling. Dat blijkt uit correspon dentie, die uit China wordt ontvangen. Totdat China zelf bijbels gaat dnik- ken of importeren zijn de christenen in dat land voorts aangewezen op bij bels, die door toeristen en zakenlie den worden meegebracht. Dat gebeurt op grote schaal, zij het binnen wette lijke grenzen. Aan dit kostbare werk betaalt het Nederlandse Bijbelgenoot schap ook mee. In Peking wonen nog zo'n 6.000 chris tenen. Er zijn twee kerken zondags open. De weinige christenen die aldus in China nog over zijn, komen gewoon lijk bijeen in kleine groepen. De vodjes papier met daarop de gedicteerde bij belteksten vormen in hun huisdiensten het middelpunt, omdat veel Chinese bijbels vernietigd zijn na de revolu tie en de culture revolutie. Deze oude bijbels dateerden uit het begin van deze eeuw, toen voor een bijbel nog 5.000 karakters werden ge bruikt. Dit schrift zorgde er voor dat velen in het land analfabeet bleven. Het nieuwe Mao-schrift omvat een paar honderd tekens en is daardoor veel ge makkelijker en dus democratischer. Dat nu~ook de bijbel in dit schrift beschik baar komt, betekent dat de kerk met deze democratisering meegaat. Voorlopig zullen echter maar weinig Chinezen in China zelf deze moderne bijbel onder ogen krijgen. De bijbel wordt nog niet in China ingevoerd. Men is dus gedwongen hem aan toeris ten en zakenlieden mee te geven. Een kostbare onderneming, waar ook het Nederlands Bijbelgenootschap financi eel aan bijdraagt. Met Nederlandse steun werken de bij belvertalers in Hongkong thans verder aan de vertaling van het Oude Testa ment, die men hoopt klaar te hebben voor 1980. (Kerknieuws) Op zaterdag 9 oktober a.s. hopen de Gereformeerde Bond en de Herv. Bond voor Inwendige Zending (IZB) samen in „De Schakel" te Nijkerk een konferen- tie te houden over medisch-ethische vragen. Het thema van de bijeenkomst zal zijn „Motivatie en situatie". Deze konferentie wil a.s. verpleegkundigen en hun ouders, maar ook reeds prakti- zerenden, enige handreiking bieden over een aantal knellende vragen bin nen dit werkgebied. Het ligt in de bedoeling een docent(e), een ziekenhuispredikant en een arts over bovengenoemd thema te laten spre ken. Nadere mededelingen over deze dag volgen nog. Verder is er een folder uitgegeven voor a.s. verpleegkundigen, waarin een aantal zaken aan de orde komen, die de moeite van het overwegen waard zijn voordat men aan dit werk begint. Deze folder is kosteloos ver krijgbaar; een tegemoetkoming in de verzendkosten wordt op prijs gesteld. Aanvragen van de folder en aanmel dingen voor de konferentie bij: Bureau IZB, Joh. van Oldenbameveltlaan 10, Amersfoort, tel. (033) 11949. „Nederlandse Historiën", 10e jaargang. Uitgave W. van der Louw, Gerberasingel 94, Berkel en Rodenrijs. Telef. (01891) 3003 Van tijd tot tijd vestigen wij de aan dacht op „Nederlandse Historiën", het populaire tijdschrift voor (streek) ge schiedenis. Nummer 3 van de 10e jaar gang dat voor ons ligt, bevat weer zeer interessante artikelen. Het vangt aan mét „De Elspeter schaapherders, door G. 'Wentzel; vervolgens de molens in het Vriezenveense landschap, door J. Hosmar. Zeer mooi is het artikel over mevr. Groen van Prinsterer door- M. Goste. Verder vinden wij er in: Bussum van buurtschap tot zelfstandige gemeen te; Hotel De 'W'edeman in Lemmer; De bende- van Jan Catoen, door de bekende geschiedschrijver L. van 'WaUenburg; W. Struijk schrijft over Bergschenhoek, en H. K. Roesingh over aardappelteelt en -consumptie in Gelderland. U ziet variatie genoeg!. De prijs is 12,voor 6 nummers. Wie zich nu abonneert krijgt de eerste 4 nummers van deze jaargang gratis. Opnieuw bevelen we dit tijd schrift aan; liefhebbers van de geschie denis van stad, dorp en streek, verkrij gen er een schat van gegevens door, die vaak zullen worden nageslagen. De raad van de gemeente Dirksland komt a.s. donderdagavond 7 uur in openbare vergadering bijeen. De agenda bevat eeen 17-tal punt ten, waaronder het voorstel tot het be palen van een standpunt m.b.t. de voor genomen grenswijziging tussen de pro vincies Noord Brabant, Zeeland en Zuid Holland; het voorstel tot het verlenen van een subsidie aan de Stichting Kerkconcerten Goeree-Overflakkee; het voorstel tot overdracht van het lozings- punt van de riooolwet-zuiveringsinstal- latie te Dirksland aan het Waterschap, verkeersmaatregelen op het Adoptie plein, aankoop van het pand Peuter- dijk 32 en het voorstel tot verkoop van het terrein met opstal van de v.m. gas fabriek te Dirksland aan dhr. D. de Roon. MIDDELHARNIS G. Boersma van der Groep, B. Both, L. Dorst-van Kaathoven, M. van Eeste ren, M. C. Meijer-v. d. Stad, E. S. Nieuwland, C. Schol, A. v. d. Stad, C, Verhage, M. Wilstra uit Middelhamis. J. Doornheim, A. Groenendijk-Spelt, N. Troost uit Sommelsdijk. C. Gebraad uit Oude Tonge. B. Nagtegaal uit Melissant. P. van Velzen uit Goedereede. C. Ras, J. Rijnbrand, M. Roozemond uit Ouddorp. D;, Fluyt uit Sirjansland (Zld.) F. van Oeveren uit Westerschouwen (Zld.) 1 kandidaat afgewezen. 1 kandidaat herexamen. -O- D. Th.d.W. Maandag 9.30 tot 11.30 en 14.00 tot 16.30 uur alle leeftijden. Dinsdag 9.30 tot 11.30 en 14.00 tot 16.30 uur alle leeftijden. Woensdag 9.30 tot 11.30 en 14.00 tot 16.30 uur alle leeftijden. Donderdag 9.30 tot 11.30 en 14.00 tot 16.30 uur alle leeftijden. Vrijdag 9.30 tot 11.30 en 14.00 tot 16.30 ut^r alle leeftijden. Dmsdag en donderdag van 19.30 tot 21.00 uur voor boven de 16 jaar. Vrijdag van 16.30 tot 17.30 voor pers. vanaf 30 jaar. a 0,75 tot 15 jaar, 1,50 vanaf 16 jaar. STELLEND AM: (Ingezonden) Daags na pinksteren organiseerde de afd. Stellendam v.h. Nederlandse Rode Kruis een prachtige bustocht naar Vo- lendam en Marken. Begunstigd door stralend zomerweer en een overmatige dosis zon, vertrok ken om 08.30 uur twee bussen van de Fa. Mijnders met 90 personen - be jaarden, helpers en helpsters van het Rode Kruis, via de Haringvlietsluizen de drukke botlek in. Chauffeur en leider van het konvooi Cor Hogerwerf uit Herkingen hield de paardekrachten onder de motorkap goed in bedwang en op enige afstand volgde de andere bus bestuurd door zoon Leen- dert met fraaie krullen in de haardos. Volgens de administratieve gegevens van de penningmeesteresse was dit de 20ste reis, wat betekent dat men kort na de watersnoodramp begomien i» zich voor de bejaarden in te spannen door het organiseren van reisjes. Het is dus echt niet zo als in de bus werd gefluisterd „Kijk uit voor deze in uniform gestoken ploeg, want ze azen op een halve liter bloedafname". In tegenstelling met deze duistere be doelingen werd t.g.v. deze jubileum- tocht gratis koffie met gebak in 't uit zicht gesteld. Via de Beneluxtunnelging de reis verder het westland in over minder drukke wegen binnendoor richting Heemstede en Overveen naar het kopje van Bloemendaal, waar de koffie en het beloofde gebak inderdaad werden aan gerukt en men zich hieraan te goed kon doen. Verfrist en uitgerust vervolgden de reizigers de tocht via de velser tunnel en langs een stuk van het noordzeeka naal, waar we een drietal oorlogsbo dems zagen liggen. Meegesleept in de vaart der volkeren met de bus van Cor, vergaten wij naar de wapperende vlag van het land te tu ren. Wel lazen vnj de Nrs. op de voor steven van de schepen. Vol verwachting zagen wij naar Cor die ons wel iets zou vertellen van de klasse, de waterverplaatsing, diepgang en machinevermogen en de bewapening enz. Cor zweeg echter in alle talen, maar mogelijk is hij bang geweest dat zich onder de bejaarden pacifisten zou den kunnen bevinden. Voor en tegen standers van bewapening daargelaten blijft het evenwel toch een machtig en imposant gezicht Via de Zaan en de Purmer kwamen wij in Volendam, waar in het A.M.V.O. restaurant de bediening en het eten voortreffelijk waren. Vanzelfsprekend dat na nog een stuk je Volendam gedaan te hebben de bus sen weer werden bemand en de richting Marken werd ingeslagen. Ook hier zon - ijs - vis en dranken en alles wat op tourisme is ingesteld, te kust en te keur verkrijgbaar. De ontsluiting van het vroegere eiland in de voormalige Zuiderzee, de nieuw bouw, en de touristenstroom heeft Mar ken niet aantrekkelijker gemaakt. Door de ijtimnel en dwars door een stadsdeel van Amsterdïun met de open gebroken straten voor de metro werd koers gezet naar Woerden, waar in het restaurant Rijnzicht gelegenheid werd gegeven iets te gebruiken, waar met graagte op ingegaan werd. Na het innemen van nog wat reserve voor onderweg, ging d§ tocht via Rot terdam en de Botlek op huis aan waar we omstreeks haU tien werden ont- scheept. Hartelijk dank aan het bestuur van de Rode Kruis Organisatie, die naast de instelling voor menslievende taken, ook de ontspannings-geneugten van de oudere mens niet uit het oog verloor. Een Bejaarde. is het blad voor uw

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1976 | | pagina 4