Tapt u maar Rayoiiterg. Fiakkee Ned. Rode Kruis Vishandal Hameateman dcirado voor vis-smullers Medische diensten ziekenhuis-tyin Tweeling Han en Rien Boomsma as. maandag IB jaar 6r®t@ belangstelling v®®r de 6e EXPO OUDE TONGE PREDIKBEURTEN Ledenvergadering R@de üruis Onderscheiding voor liolonne INGEZONDEN s H.H. Wijn liefhebbers DIRKSLAND Waardering voor het vele werk Afscheid van vier bestuursleden OUDDORP: Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 19 maart 1976 De Middelharnisse tweeling Han en Rien Boomsma iiuupl a.s. maandag, in blakende gezondheid, 75 jaar te worden. Dat betekent dat de beide broers al driekwart eeuw dag en uur samen zijn, want waar de één is, is de ander niet ver te zoeken. Zo is het altqd geweest en zo zal het, naar ze hopen nog vele jaren blyven. Han en Rien (op de foto resp. rechts en links) hebben zeker op Flakkee maar ook in veel gebieden in den lande grote bekendheid gekregen door hun dia lezingen waarvoor ze materiaal verzamelden op hun vele reizen, vooral naar het boeiende Oosten. Ze hebben daarover al doende een feno menale kermis ontwikkeld en die kennis graag aan hun gehoor over wiUen brengen. Ze voelen zich overigens zeker nog niet te oud om op reis te gaan, want in aprü hopen ze weer de Sahara in te duiken, 3V2 week lang en ook over die reis zullen! de verhalen wel weer los komen. Dat periodieke reizen houdt de Boomsma's fit, maar voor dat doel zwemmen ze ook nog wekelijks hun baantje in het zwembad en wandelen en fietsen ze naar hartelust. Ze worden gefeliciteerd, van harte, en we wensen ze nog graag vele ge zonde jaren toe. Hun adres, voor 't geval U zo een kaartje zoudt willen sturen (waarvan we zeker weten dat het zeer op prijs gesteld zou worden!) is Verlengde Vissersstraat 62 in Middelharnis. Voor de komende regionale consu mentenbeurs Expo - Oude Tonge die ge houden wordt op 14, 15, 16 en 17 april a.s. is van de zijde van middenstand en bedrijfsleven van het eiland en ver daar buiten grote belangstelling. Dat bUjkt uit de deelname van ruim 50 bedrijven. Die belangstelling zal er toe bijdragen dat de komende beurs te Oude-Tonge een van de grootsten m.b.t. het aantal deelnemers, maar ook een van de meest interessante voor het kijkend en ko pend publiek zal worden. Men zal er de meest uiteenlopende branche's vinden, van het spinnewiel tot sauna en trimfiets, grote verscheiden heid van meubelsj zonnewering, tuin en campingmeubels, sportkledingen, badmode 1976, de allernieuwste mode- stoffen op de modernste naaimachines. Doorlopende demonstratie met mixers, groentesnijders, electronische orgels, koffie-automaten enz. Ook de doe-het-zelvers komen aan hun trekken met o.a. een L.P.G. inbouw- instaUatie voor in de auto onder het motto ga over op gas. Men wordt ver gast op heerlijke soepen, wijnen en de licatessen. Al met al teveel om op te noemen wat u vier dagen lang in de riante sporthal te Oude Tonge kimt zien. Speciale bussen naar EXPO! Ruim 150 vrouwenlverenigingen en bejaarden bonden zijn door de organi satie uitgenodigd om met speciale bus sen in verenigingsverband een bezoek te brengen aan de voorjaarsbeurs. Omdat de mogelijkheid bestaat dat er vereni gingen over het hoofd zijn gezien, is er alsnog de mogelijkheid om zich hiervoor aan te melden, maar doe het dan snel door te schrijven naar organisatie EXPO Oude Tonge, Postbus 12, Oude Tonge, Tel. (01874) 14 54. KLEURWEDSTRIJD voor de jeugd! In samenwerking met Dolfirodam te Soharendijke zal er voor de jeugd tot 12 jaar een kleurwedstrijd worden ge organiseerd, met als hoofdprijs een jongens- of meisjesfiets SOMMELSDIJK Voor beroep bedankt. Ds. S. P. van Assenibergh van Nijkerk heeft gisteren voor het op hem door de kerkeraad van de Herv. Gemeente uitgebrachte beroep bedanikt. NIEUWE TONGE Opbrengst kollekte De kollekte voor de reumabestrijding heeft opgebracht 1.684.40. Gevers en kollektanten hartelijk dank. ARTSEN .Vliddelhamis-Sommelsdqk: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Wiierrnga, tel. 2090. Dokter Wieringa is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland-Herkingen-Melissant: Van ziaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Elvé, tel. 1262. Stellendam-Goedereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Bulthlis, tel. 1367. Nieuwe Tonge-Oude Tonge: Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter de Jager, tel. 01875-301. $tad aan 't Haringvliet-Den Bommel - Ooltgensplaat: Van aatendagmorgen 12.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Janssen, tel. 01871-306. APOTHEEK „MENHEERSE" Openiogtijden apotheek menheerse J. Slager apotheker werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN UitsluitenJd voor spoedgevallen tand arts Overbeeke, tel. 01877-1457 (van 11 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dokter Tjetofoes, telef. 01870-2966. WIJKVERPLEEGSTERS Ouddorp-Goedereede-Stellendam: Dienst heeft zr. Termaaten, tel. 1702. Dirksland-Herkingen-Melissant: Van vrijdagavond 6 uur tot maandag morgen 8 uur heeft dienst zr. Stolk, tel. 1770, to.g.g. 1767. Vieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur heeft dienst zr. van Wijk, tel. 1289. ooltgensplaat - Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - mt/Gele Kruis: Dienst heeft zr. Anna, tel. 01873-577. THOLEN Groene Kruis. Vrijdag 19 maart houdt de Vrouwenraad van- Tholen een gezellige avond in Hof van Holland waarvan de opbrengst bestemd is voor het Groene Kruis. Medewerking wordt verleend door de Accordeonclu'b The King Gorus. Geen dagverblijf gehandicapten. Het Ministerie van CRM heeft de Stich ting Tholen en St. Philipsland voor Phi- ladelfia dagverblijven en tehuizen laten' weten, dat niet op een subsidie kan worden gerekend. De plannen van de stichting om aan de Doelweg een dag verblijf voor geestelijk gehanidicapten te bouwen gaan voorlopig niet door. De tekeningen voor het gebouw waren zo goed als klaar. In oktober 1974 besloot de gemeente raad een stuk igrond aan de Stichting te verkopen. B. en W. van Tholen wil len niu dat besluit intrekken!. ZONDAG 21 MAART MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. J. Maasland en 6 uur ds. E. F. Vergunst. Extra kollekte kerk Herv. „exodus" gem. (b.w.i.w.) 10 uux ds. R. E. R. van Buiren Ohr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. L. W. v. d. Meij Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Ger. Kerk (Vrijgeimaakt) 10 en 3 uur ids. 'Mulders van Den Haag. SOMMBLSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. C. Snoei, Amersfoort en 6 uur ds. A. Kastelein, Strijen. Extra kollekte kerkvoogdij Re^m. Kerk 10.30 uur ds. J. W. Wery, Rotterdam. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden, bediening H.A. en' 6 uur ds. A. Baars, Papendrecht, dankz. H.A. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur ds. A. Stekelenburg en 6 uur ds. J. Wil- lemsen Ger. Gem. 10 uur (bed. H.A.) en 6 uur bevestiging ambtsdra gers ds. Th. van Stujrvenberg van Middelharnis. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. C. van Sliedregt, bed. H.A. en 6 uur ds. J. Maasland, dankz. H.A. Extra kollekte zitplaatsen. STELLBNDAM Herv. Kerk 10 u. kand. A. P. Voets, Bergambacht en 6 uur ds H. Harkema, St. Philipsland. Extra kollekte restauratiefonds Ger. Kerk 10 uur drs. J. H." van Dam en 5 uur ds. J. de Kievit. GOEDBREEDE Herv. Kerk 9 en 10.45 uur ds. R. van Kooten, Biddag. Bid- stondkollekte en 6.30 uur ds. R. van Kooten. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. S. de Jong, voorim. bed. H.A. en nam. dankz. H.A. Ger. Kerk 10 u. ds. J. de Kievit en 5 uur ds. G. van Dam, Alphen a.d. Rijn Ger. Gem. 9.30 eri 6.30 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. F. J. Modder- feolk, Vlissingen. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. H. Visser, voorm. bed. H. Doop. Extra kollekte Chr. Kweek scholen Ger. 'Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur dhr. H. Veldhuizen, Rotterdam en 6 uur ds. C. van Sliedregt. Extra kollekte HGO-fonds Ger. Gem. 10 uur (H.A) en 6 uur ds. P. Blok. Extra kollekte Theol. School. STAD AAN 'T HARINGAHl^IET Herv. Kerk 10 uur ds. J. Willemsen, bed. H. Doop en 6 uur kand. G. F. Immink, Utrecht. DEN BOMMEL flerv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Tals'ma. Voorjaarszendingskol- lekte i Ger. Kerk 10 en 6 uur dhr. Fraanje van Goes. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. _C. A. Korevaar, Rotterdam en 6 uur ds. van Eijk, Gouda. Extra kol lekte jeugdwerk Flakkee Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. W. Meeder en 4 uur drs. G. J. S-mink Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur ds. D. B. van Lokhorst, Ridderkerk. OOLTGENSPLAAT Maandag 22 maart a.s. des nam. 8 uur zal in het Veren, gebouiw „'t Cen trum" de Algemene Ledenvergadering van de afdeling ,,Ooltgenlsplaat" van het Ned. Rode Kruis gehouden worden. Wegens de gestelde leeftijdsgrens zullen in deze vergadering twee trouwe be stuursleden afscheid nemen. Het zijn de heren A. C. van Peperstraten en H. Okker, die resp. de buurtschappen Achthuizen en Langstraat vertegen woordigen. In deze twee vacatures wor den door het bestuur de volgende kan didaten voorgedragen: de heer F. van Peperstraten en mevrouw F. Okker-de Korte. Na de pauze volgt het uitreiken van de Landsteinerpenninigen en zullen versdhillende leden van de Kolonne RKK worden gehuldigd wegens hun langdurig lidmaatschap. Het aftredende bestuurslid, de heer J. M. v. d. Klun- dert is wel herkiesbaar. Behalve de ge bruikelijke jaarverslagen zal door de voorzitter, de heer A. Spit een en ander worden gereleveerd betreffende de ak- tiviteiten in 1975. Gaarne wordt deze avond op uw belangstelling gerekend. (ADVERTENTIE) Uit oogpunt van uw gezondheid, moet ik u iets vertellen wat voor u van be lang is. Het is in deze tijd van zelf doen enz. aantrekkelijk om ook zelf uw wijn te tappen. U zult nu vragen, wat is daar dan Verkeerd aan? Wel, zo in eerste instantie niets, maar wél later. Het is n.l. zó, dat de houd baarheid van de wijn voor een groot deel berust op de hoeveelheid alcohol die aanwezig is, en verder op het zoet- gehalte (ook in een vat). Wanneer nu de wijn een alcoholge halte bevat van 10% dan is de kans zeer groot dat de wijn weer gaat gisten, met alle problemen van dien. Om nu dat gistingsverschijnsel tegen te gaan zet men op de fustopening een fles, waarin zwaveligzuur zit. Wanneer nu uit het vat wordt getapt, wordt er via die fles buitenlucht naar binnen ge zogen. Daarmee gaat dus ook de damp van zwaveligzuur mee. Deze damp valt neer op de wijn en gaat er zelfs een lichte verbinding mee aan. Dat betekent, dat er in de getapte fles iets van die damp zit. Het gevolg kan dan zijn dat door de gebruiker een forse hoofdpijn wordt geleden, na gebruik van die wijn. Deze zwaveUgzuur fles hoeft niet ge bruikt te worden, wanneer het alc. ge halte hoger is dan 14,5''/o. Vooral bij volle zoete wijnen ligt dat percentage nog lager 13»/o. Het is goed om te weten, wat u krijgt, wanneer u iets koopt. J. A. Oud jr. (vinoloog) Wie eens uit een ander vaatje tappen wil heeft daartoe alle kansen!! Vanaf vandaag heeft firma den Hertog en Co te Dirksland voor de liefhebbers daarvan de mogelijikheid geschapen zelf zijn favoriete slokje te tappen. Daartoe zijn in een geïmproviseerde wijnkelder de vaten met diverse wijnsoorten en sherry's opgeslagen. De eelf tappers kunnen daar een royale slok op een borrel in eigen zak houden want de prijzen zijn op die zelfbediening afge stemd. Men kan zelf een fles meebren gen 'maar er liggen! er ook in de wijn kelder 'gereed, terwijl er ook wijnen „op fles" voor de grijp liggen. -O- Op de Rayonvergadering Goeree- Overflakkee van het Ned. Rode Kruis, woensdagavond in Hotel Jacobi te Mid delharnis gehouden, mocht de voorzitter burgemeester G. vaiT Velzen alle afde lingen op één na welkom heten. De af deling Goedereede was afwezig. In zijn welkomswoord betrok de heer Van Vel zen ook de Kringcommissaris, burge meester W. M. van der Harst van Oost- flakkee, de kringsecretaris, de heer J. H. Bekenkamp, de heer P. Japies van de afdeling Fondsenwerving en de heer J. W. van Esveld van de afdeling Voor lichting. Mevrouw A. E. Mijs-Meijer, die on langs haar 25-jarig jubileum als be stuurslid van de afdeling Middelharnis mocht herdenken werd door de voorzit ter namens het Rayon nogmaals harte lijk gelukgewenst met dit feit. „Het is bijzonder plezierig te constateren dat van het rayon ook mensen verder ko men dan Goeree-Overflakkee en zich inzetten voor meerdere taken van het Rode Kruiswerk", aldus de heer Van Velzen, die mevrouw Mijs bedankte voor alles wat zij in de afdeling en dit rayon gedaan heeft. De notulen van de vorige vergadering werden gelezen door de secretaresse, mevrouw M. L. Geerts-Quispel, terwijl het financieel verslag werd uitgebracht door de heer A. Hoek. De heren Japies en Van Esveld ver telden het een en ander over de cam pagne-resultaten van vorig jaar. Ook wilden zij graag de mening horen van seren van de koliekten. Er, wordt op vele manieren gekoUekteerd en elke afde ling zoekt naar de beste resultaten. Rayon boven het landelijk gemiddelde. De landelijke campagneopbrengst is in 1975 veel beter geweest dan in 1974. In 1974 was de opbrengst 4,9 miljoen en in 1975 6,2 miljoen. Een stijging van 26% De provincie Zuid-Holland kwam aan 33,8»/o. Per gezin in Nederland werd twee gulden gegeven. In het rayon Flak kee 3,27 per gezin, dat is ver boven het landelijk gemiddelde. In 1974 bracht Flakkee 25.000,— bijeen en m 1975 30.000,een stijging van 20,7»/o. Dat is niet zo hoog als het landelijk cijfer, maar, aldus dhr. Japies, Flakkee staat al vele jaren aan de top en daarom is de groei begrijpelijk niet zo sterk. Gesproken werd ook over de plasma avonden. In 1974 werden 1334 flessen bloed afgenomen en in 1975 1338 flessen. Hier valt geen stijging waar te nemen. Mogelijk kan dit jaar intensiever op de plasma-avonden worden geattendeerd. Door middel van raambiljetten en huis- aan-huis-folders zal de bevolking op dit noodzakelijk werk van het Rode Kruis worden gewezen. Het Hospitaalschip „J. Henry Dunant" komt ook dit jaar tijdens de vaartochten weer drie keer naar Flakkee. Op 8 april en 10 juni zal het schip Ugplaats nemen in de Rijkshaven te Middelharnis en op 5 juli in de Vissershaven te Stellendam. De kolonne's RKK worden opgewekt deel te nemen aan de districtwedstrij den, waarvoor de opgave zo spoedig mo gelijk moet geschieden bij mevrouw Mijs-Meijer te Middeüiamis. Er zal dienaangaande nog een bericht uitgaan naar de kolonne's in dit rayon. Ook werd nog gesproken over het vormen van een Mobile eenheid. Dhr. Bekenkamp gaf hierover een na dere toelichting. ORANJE VER. DIRKSLAND: Afscheid oude-getrouwen. Hierna volgde een afscheid van enke le oude maar zeer getrouwe bestuursle den. De heren M. van Eesteren (21 jaar bestuurslid) en ,C. van Dongen (30 jaar bestuurslid), beiden van de afdeling Stellendam en de heren A. C. van Pe perstraten en H. Okker (laatst genoemde was niet aanwezig) zijn beiden 12 jaar bestuurslid van de afdeling Ooltgens plaat. Door de gestelde leeftijdsgrens is hun aftreden onherroepelijk. „Hartelijk dank voor uw inbreng en de vele jaren dat u de afdelingen en ook het rayon als bestuurslid en lid hebt mogen dienen is een reden onze waardering uit te spre ken voor het vele werk in het belang van het Rode Kruis gedaan", aldus de voorzitter. De heer Van Velzen sprak de wens uit dat het de heren in de toekomst goed zal mogen gaan en hij geloofde ook dat zij ontegenzeggelijk het'Rode Kruiswerk van een afstand zullen blij ven volgen. Hierna werd de vergade ring gesloten. Dat het Rode Kruis op het eiland „leeft" kwam deze avond-weer sterk naar voren. OUDE TONGE Ouderavond Chr. basisschool op G.Gr. Dinsdagavond 16 maart werd in de aula van de Chr. basisschool de jaar lijkse ouderavond gehouden. Er bestond hiervoor goede belangstelling. De voorz. 'dhr. J. Heijboer, opende de ze avond met het lezen van een gedeel te \iit Roimeinen 11 en het laten zingen van Ps. 25 6, waarna hij voorging in gebed. Vervolgens vertoonden de heer H. Mackloet en J. v. Schelven een filmpje dat zij hadden gemaakt over het niveau lezen zoals dat in Oude Tonge gebeurt. De ouders zageri zo hvm eigen 'Idnderen lezen. Hierna werden door enkele meisjes liederen gezongen met blokfluitbegelei ding O.I.V. dhr. A. Kok. Het volgende pro'grammaonderdeel vermeldde een korte inleiding over Is raël door dhr. J. v. Hoorn, directeur v. d. Chr. M.A.V.O. te Middelharnis In de pauze konden de ouders ge bruikt soboolmateriaal kopen. De ver koop verliep uitstekend. Na de pauze vertoonde dihr. van Hoorn veel dia's over zijn reis naar Israël. Daarna Het de voorz. zingen Ps. 105 5 en besloot deze mooie, indrukwekken de avond 'met dankgebed. 't Is voor geen visje plezierig gevan gen te worden, maar tot en met vishan- del Hameeteraan hebben ze niet te klagen. Wat hij gisteravond open de noemde dhr. C. Hameeteman in zijn bescheidenheid „viswinkel" maar vanuit de genodigden werd de nieuwe accorao- datie al gauw tot vis-paleis omgedoopt en dat was niet te veel eer voor de zeer fraaie stulp die op het terrein aan de Hoge Pad verrees. Gisteravond vulde de verkoopruimte zich met genodigden, maar dhr. Hamee teman, zijn zonen noch de verkoopsters raakten daarvan van slag. Ze hebben voor hetere vuren gestaan als zich soms twaalfhonderd klanten 's daags aan dienden! Voortaan worden ze chique ontvangen, waarvoor dhr. Hameeteman een investering van enkele tonnen pleegde! Complimenten waren er te over, voor de ondernemingslust van dhr. Hameete man en voor de creatie van die architect. Burg. v. Velzen die een levende kreeft de sleutel ontfutselde waarmee de en tree ontsloten werd kon die waardering ook namens het gemeentebestuur uit spreken, omdat ook het gemeentebestuur het bijzonder op prijs stelt als het de be drijven goed blijkt te gaan en verbou wingen en vernieuwingen ook in archi tectonisch opzicht te waarderen zijn. De gelukwens die de burgemeester sprak benadrukte hij temeer tegen het licht van de feiten die zeggen dat vorig jaar het aantal vis-verkooppunten met 30"/o afnam en de ambulante vishandel zelfs met 43''/o terugliep! Geen zorg bleek dhr. V. Velzen overigens in dhr. Hamee teman te hebben, zeker nu hij creëerde wat Ouddorp als toeristencentrum no dig heeft, een bijzonder goed gesorteer de vishandel zoals geen toerist die in Op de maandagavond gehouden bij eenkomst waarop de Oranjever. „Dirks land" met burg. H. Bos en het bestuur van „Amicitia" een bespreking hield m.b.t. het te houden feest op Koningin nedag, is besloten dat dit jaar in de tuin van het ziekenhuis een aubade zal wor den gehouden met alle schoolkinderen uit de gehele gemeente. De ktndpren uit Melissant en Herkingen zullen met bus sen worden gebracht; in totaal zullen er zo'n 1100 jongens en meisjes aanwezig kunnen zijn! eigen omgeving vindt. Dhr. v. Velzen hoopte dan ook dat het vishandel Ha meeteman, waarin van een hobby een vak wordt gemaakt, heel goed moge gaan. Enveloppe. Een enveloppe met inhoud kon dhr. v. Velzen daarna, namens Fa. Hameete raan, doen toekomen aan dhr. Bout,, di recteur van de tegenover het bedrijf ge legen „Vliedberg", bestemd voor de be woners van dit verzorgingshuis. Dankwoord. Dhr. Cees Hameeteman sprak daarop, omgeven door vis, bloemen, geschenken pakketten en genodigden die hem goed gezind waren een hartelijk dankwoord voor zoveel ondervonden belangstelling. Bij de dankbetuigingen vergat hij zeker zijn echtgenote niet en koopman als hij is wist hij tenslotte zijn waar nog aan te prijzen door de dames aan te praten dat ze door vis te eten een putgaaf huidje krijgen en er bovendien jong bij blijven! Nadat nog dhr. A. de Reus namens de Middenstandver. en dhr. J. C. Komte- bedde namens de V.V.V. hadden gespro ken werd een dronk op de nieuwe acco- modatie uitgebracht, geserveerd door meiskes in Volendams costuum. Een pracht. 't Is een pracht, het nieuwe vis„pa- viljoen" waarin een zitje is gemaakt voor degenen die hun visje ter plekke willen consumeren. Een koelvitrine toont de meest uiteenlopende vissoorten, smakelijk geëtaleerd en soms tot heel aantrekkelijke schotels verwerkt. Zelfs waren er goudvissen maar hun kom droeg veUigheidshalve het op schrift: „niet voor consumptie!" Het vis'„paleis' bij avond.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1976 | | pagina 2