Krantenbezorger gaat te paard t Vrijdag 5 imaart 1976 No. 4469 CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond EN EZAU WEENDE VOOK MOOIËEE bloemstukjes Fa. KORTEWEG X BEZOEKT ONZE Automobielen-verkoophal GARAGE KNöPS OOK OP VRIJDAGAVOND )E I LANGEWEG 113 TEL. 01870 - 2043 Zandpad Middelharnis Orgelexcursie Ver. van Orgelvrienden Gecombineerde vergadering N.C.V.B. INGEZONDEN Streekzwembaden Land- en Tuinbouw Ruwvoer het goedkoopste veevoer Geen reclame drukwerk NIEUWE TONGE Dhr. H. Logmans (dir. Chr. Vorm Snst.} gaat naar Papendrecht Rijbewijs voor landbouwtrekker Sparta weer thuis In '75 ruim 90^000,00 voor restauratiefonds Hervormde Gemeente Opnieuw ingebroken iVluziekavond in het dienstencentrum DAlVliVIEN POSTBOX a M MEDDELHAENIS Redactie en advertenties: Kantoor Lanigeweg 13, TeL (01870) 26 29 Na 5.30 uur (01870) 3382 Bank: Habo Middelharnls no. 3420.01,108 Sommelsdijk Giro 167930 ABCMJNEMENTSPRIJS 7.50 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 27 cent per mm. Bij contract spedaal tarief. Het behoeft geen betoog dat het on derwijs van grote waarde is voor de in richting van de maatschappij van de ■toekomst. Dat hebben onze ouders be grepen, dat heeft onze hiuidiige regering begrepen. Getrouw aan hun belijdenis hebben onze ouders in het verleden zich grote offers getroost om het onderwijs te schoeien op Schrift en belijdenis. Met inspanning van alle krachten is in ons land het bizonder onderwijs van de grond gekomen. Honderdduizenden hebben in ons land op hun weg door de maatschappij de ba gage meegekregen, die christelijk onder wijs hun gaf. Al is in de loop der jaren ook hier veel kaf onder het koren opge groeid, desondanks waren er honder den „meesters en juffrouwen", versierd met meerdere of mindere gaven, die de hun toebetrouwde kinderen les gaven op een „bizondere wijze". Ze brachten de kinderen de eerste beginselen bij van wat het betekent: „God lief te hebben boven alles en de naaste als uzelf". Ook in de organisatievorm probeerde men op Bijbelse bodem te staan. De school was van de ouders. Men droeg de verantwoordelijkheid niet over aan de onpersoonlijke figuur die de Staat is, men gevoelde zich rechtstreeks voor hét gegeven onderwijs verantwoordelijk. Angstvallig waakte men er voor, dat deze verantwoordelijkheid niet in het gedrang kwam. Een scala van christe lijke opleidingsscholen kwam in fimctie. Een ontwikkeling die vandaag zijn ex ponent nog vindt in de Paedagogische Academie in Ede en Gouda en in Vrij gemaakte kringen. Maar ook de regering heeft de waarde van het onderwijs voor de mens van morgen ontdekt. In haar streven tot het omvormen van onze samenleving heeft zij voor het onderwijs een grote plaats ingeruimd. Waarbij zij zeker niet in de laatste plaats met begerige ogen ziet naar het bizonder onderwijs. Maar hoe daarin te penetreren? Nog steeds is het bizonder onderwijs een factor van bete kenis in ons land. De door vele ouders nog angstvallig bewaarde indentiteit maakt het echter de overheid bizonder moeilijk om haar ideeën in deze scholen ingang te doen vinden. Een van de hulpmiddelen die de over heid behulpzaam moet zijn bij deze „in braak" is het instituut van de School begeleidingsdiensten. De nota. School begeleiding 1975 door minister van Ke- menade daarover uitgebracht laat ons daarover niet in het onduidelijke. Over het gehele land komt een net van school begeleidingsdiensten waardoor de scho len als instituut haar taak optimaal kunnen verrichten. Nog steeds wordt de dienstverlening vrijblijvend gezien. Maar de mbnopolie- positie die de „Staats" schoolbegelei dingsdiensten gaan innemen, geven haar een goede uitgangspositie om deze vrij blijvende dienstverlening straks om te zetten in een verplichte. Want in de vi sie van de minister is er toch geen keuze. De achterliggende gedachte is daarbij dat overheid en onderwijsveld gezame- lijk verantwoordelijk zijn voor een goed verloop van het onderwijsproces in de scholen. Onderwijs en overheid zijn sa men verantwoordelijk voor de ontwik keling en vernieuwing van het onder wijs. Een gedachte die door het bizonder onderwijs steeds duidelijk is afgewezen. In de allereerste plaats ligt de verant woordelijkheid bij de ouders. Niemand is in staat om deze verantwoordehjk- heid, die de ouders bij de doop van hun kinderen op zich hebben genomen van hen af te nemen. Nog minder staat het hun vrij deze van zich af te werpen. Op straffe van woordbreuk. Daarom stonden wij verbaasd, toen wij berichten in de pers lazen, met na me het „Reformatorisch Dagblad" schreef hierover, dat in de regio Gouda de stichting schoolbegeleidingsdienst Midden-Holland en Rijnstreek onder leiding van drs. C. van de Gaarden van start gegaan is. Een stichting gebaseerd op de doelstellingen van van Kemena- de's nota, samengesteld uit achttien le den, uit elke „zuü" van ons onderwijs bestel, openbaar, rooms-katholiek en protesstants-christelijk, zes leden. De stichting is een particulier initiatief ter-i wijl de meeste gemeenten in deze streek de werkzaamheden financieren. Maar onze verbazing steeg ten top, toen wij vernamen, dat drs. van de Gaarden ver- bonden was aan de Paedagogische aca demie „De Driestar" te Gouda. Toegegeven de ontwikkeling in de sa menleving stelt ons voor schier onoplos bare vragen. Dat geldt niet in het minst voor het onderwijsveld. Wanneer echter de maatschappijvisie in de schoolbege leidingsdiensten niet gefundeerd zijn in Schrift en belijdenis, hebben wij aan de deskundigheid in de begeleidingsdiens ten niets. Integendeel, dan zullen zij ons slechts hinderen in de richting die ons onderwijs behoort te gaan. Ezau weende toen hem de consekwen- ties duidehjk werden, van het verkopen van zijn eersfcgoboorteredht aan Jakob. Maar het veranderde aan de zaak niets. I Zal het ons straks ook zo gaan, wanneer wij onze kinderen niet meer kunnen on derwijzen naar Schrift en belijdenis? i>.3^3^i^^a^^^.^^s^^3vD*^s3s9^iD^5s^s2^Ü^Ï3^bsCSÖ^^ De Ver. van Orgelvrienden (V.V.O.) hoopt D.V. zaterdag 13 maart een excur sie te organiseren naar het Flentrop- orgel in de Grote Kerk te Schiedam en het van Meere-orgel van de Grote Kerk te Vlaardingen. Ze verwacht allereerst dat haar leden belangstelling hebben voor deze interessante trip, maar daar naast kunnen ook niet-leden deelnemen. De reisprijs bedraagt voor leden 10, voor niet-leden 11,Aanmelding kan geschieden bij de secretaris A. Dekker, Nieuweweg 45 Stellendam. Tel. (01879) 1323. Telefonische aanmelding of ver zoek om inlichtingen bij voorkeur tus sen 18 en 19 uur. De N.C.V.B. afdeling Middelharnis - Sommelsdijk hoopt d.v. donderdag 11 maart 1976 een gecombineerde vergade ring te houden, waarbij de afdelingen Dirksland en Den Bommel zijn uitgeno digd. Plaats van samenkomst is de Ge reformeerde Kerk, Kerkepad 7 te Mid delharnis. Aanvang 19.30 uur. Spreker voor deze avond is Ir. J, van der Graaf uit Huizen met als onderwerp „Verhouding ouderen en jongeren". Belangstellenden zijn van harte wel kom. MIDDELHARNIS Ds. E. F. Vergunst voor de E.O. In het programma „Laat ons de rust dag wijden" van de Evangelische Om roep op zaterdag 6 maart te 22.30 uur over Hilversum 2 (radio), zal ds. E. F. Vergunst, hervormd pred. alhier, ter voorbereiding op de zondag (een pro gramma van meditatie en gewijde mu ziek) een overdenking uitspreken met als onderwerp: „Op borgtocht vrijgela ten" (Joh. 18 3 - 9). Na de toespraak wordt gezongen Psalm 85 1. N.a.v. het artikel op de voorpagina van ,;Eilanden-nieuws", van 27.februari j.l. betreffende enkele zwembaden op Goe- ree-Overflakkee, wordt mij vele malen de vraag gesteld: wanneer een bad in een streekbehoefte voorziet. Daarover wil ik graag mijn mening kenbaar ma ken. Een bad wat in een streekbehoefte voorziet, wordt in mijn vak een streek- bad genoemd. Een streekbad behoort aan bepaalde verlangens te voldoen. Helaas is Goerèe-Overflakkee géén overdekt streekbad rijk. Oók het bad in Dirksland voldoet niet aan de verlan gens van een streekbad. Dit bad is een standaardbad, gebouwd door „Tip-Com bine", met minimale afmetingen, waar van er in den lande meerderen gebouwd worden, b.v. in de wijken van grotere steden (b.v. Gouda). In de grotere steden noemt men zo'n bad een „wijkbad". Een wijkbad wil natuurlijk niet zeg gen dat men uit andere gemeenten daarin niet zou kunnen zwemmen, mits er voldoende ruimte zou zijn. Dit is meestal niet het geval. Waar zou b.v. het zwembad in Dirksland de tijd en ruimte vandaan moeten halen, als er, naast de huidige bezoekende scholen, de leerlingen van 7 basisscholen en 3 scho len voortgezet onderwijs uit de Gem. Goedereede, zwemles zouden willen hebben? In een streeilabad beihoort oak de mo- igelijikheid aanwezig te) zijn K.N.Z.B. zwemdiploma's te behalen. Ook dat is b.v. in Dirksland slechts gedeeltelijk mogelijk. Wél het A en B diploma, maar voor alle andere diploma's wordt men doorgestuurd naar een sportfondsenbad in b.v. Rotterdam. Ook voor recreatief zwemmen, in de vorm van zwemwedstrijden en water- polowedstrijden in officiële vorm, leent zich het zwembad in Dirksland niét. Ik denk hier aan het K.N.Z.B. regelement wat betreft het aantal wedstrijdbanen, vereiste minimale waterdiepte en de totale wateroppervlakte. Ook een duik- plank ontbreekt, hiervoor moet men 3 meter diep water hebben. Verlangens die een streekbad rechtvaardigen. Indien, in een bad als in Dirksland, veel mensen uit andere gemeenten ko men zwemmen, kan dat alleen maar be tekenen dat in die andere gemeenten een behoefte aan een overdekt zwem bad bestaat. Het zwembad in Dirksland is een goed zwembad en de mensen in Dirksland kunnen er trots op zijn, zo iets te bezit ten. Maar dat het bad in een streekbe hoefte voorziet en daarmee als streek bad kan fungeren, vind ik wat te ver gezocht. M. A. Snoey, Stellendam. OOLTGENSPLAAT Verbetering verslag Jaarverg. Groene Kruis In het verslag jaarvergadering Het Groene Kruis in ons nummer van j.l. dinsdag is een storende fout geslopen. Aan het slot, onder het kopje Gezond heidsraad, is de tweede regel weggeval len. Het bericht luidt als volgt: In Oost- flakkee is sinds kort een Gezondheids raad ingesteld, waarin zitting hebben de Gemeentearts, de MaatschappeUjk wer- kers(sters) de Sociale dienst, de Ver pleegsters, de Gezinszorg, de Bejaarden zorg, etc, die eens in de twee maanden vergadert. Deze diensten hebben veel met elkaar te maken, maar zij werkten dikwijls naast elkaar of los van elkaar. Dit is met deze Gezondheidsraad een stuk verbeterd en voor de bevolking zal het zijn vruchten afwerpen. Het kan nuttig zijn dat de leden van het bestaan afweten. Kollekte voor Guateiiiala Aanstaande zondag zal er in de her vormde kerk een kollekte gehouden worden voor de slachtoffers van de vre selijke ramp die onlangs in Guatemala plaats vond (25.000 doden, 54.000 gewon den en meer dan een miljoen mensen dakloos). Enkele giften kwamen reeds bij de kerkeraad binnen voor dit door een aardbeving getroffen gebied. Er wordt al veel hulp geboden maar er is zo ont zettend veel nodig dat niemand zich hieraan kan onttrekken. Overal worden hulpakties in het leven geroepen, die in geld of in natura de helpende hand bie den. HELLEVOETSLUIS Verkoping. De Vrouwenvereniging „Pro Ecclesia" der Ger. Gemeente hoopt op D.V. woensdag 10 maart een verkoop middag te houden in de vergaderzaal van de kerk, Moriaanseweg. Deze ver koping wordt gehouden van 14.00 - 17.00 uur. Misschien willen de Flakkeese da mes ook eens een kijkje nemen? Het is voldoende bekend dat kracht voer een stuk duurder is' dan het op het (bedrijf igeiwonnen ruwvoer. Voor de veehouder is het daaroim van het alleriioogste belang zijn voeder (igras, hooi, kuil) zelf te verbouwen. De voor het vee zo onmislbare bestandde len (eiwitten, zetmeel, mineralen) be hoeven beslist niet alleen in 'de vorm van duur krachtvoer te worden ver strekt. Ruwvoer is veel ekonomisciher! Bij de bemesting moet hiermee ech ter terdege rekening worden gehouden. De meststoffen moeiten namelijk zoda nig worden' gekozen dat een voer wordt verkregen dat smakelijk is «n veelzij- ■dig van samenstelling. Een meststof als bijivooiifaeeld Hhomasmeel bevat niet al leen fosiforzuur, maar daarnaast nog kalk, magnesium en sporenelementen. Dit zijn nu juist de mineralen die van zo'n 'grote betekenis zijn voor de ge zondheid en prodijktie van het vee. Wil men tegelijk ook kali strooien, dan kan men gebruik maken van gekorreld Thomasmeel-kali dat in verschillende aan het bedrijf aangepaste verhoudin gen verfcrijigbaar is. De onigeveer 30°/o werkzame kalk die deze PK-meststof bevat, koimt igo-ed van pas om.dat ihier- mee de verzurende werking van kalk- amimonsalpeter ruimschoots wordt op geheven'. Omdat het ons meermalen heeft bezig gehouden geven we graag even door wat we zaterdag via de radio hoorden. De Ver. Milieudefensie te Amstendam gaat met een sticfceractie stelling he men tegen de nimmer aflatende stroom ongevraagd reclame druk werk in de brievenbus. Een van de leden van genoemde Ver. heeft berekend dat er op die mamer 48 miljoen kg. papier per jaar wordt verspild. Dat spreekt temeer als men zich realiseert dat papier een bijzonder schaars artikel wordt voor de produktie waarvan de wereld bomen-voorraad drastisch moet worden aapgesproken. De Ver. Milieudefensie 'houdt haar actie in samenwerking met het Consumenten Contact. Voor 1,25 te storten op giro 10.200 van de Ver. Milieudefensie Amster dam, krijgt men 3 stickers waar van er één op de brievenbus kan worden geplakt en de beide ove rige bij anderen kunnen worden geïntroduceerd. De sticker draagt, het opschrift: „Geen reclame drukwerk." Te hopen is dat de verspreiders van dat drukwerk die verzoeken zullen respecteren! Dhr. P. Huizer uit Nieuwe Tonge, die in zijn woonplaats en in Den Bommel het Alg. Dagblad, het Vrije Volk, de N.C.R. en Trouw bezorgt en daar zo'n 48 uur per week werk aan heeft, heeft de status van krantenbezorger een ander gezicht gegeven. Traditioneel is het toch dat de krantenbezorger zich voortspoedt op een fiets die z'n beste tijden ver ach ter zich heeft, maar dhr. Huizer doet het Dhr. H. Loigmans te Dirksland, sinds 1 mei vorig jaar directeur van het in december geopende Chr. Vormingsinsti tuut te Middelharnis, gaat deze functie weer beëindigen. Per 1 aug. a.s. is dhr. Logmans benoeimd tot hoofd van de dan te openen Reformatorisch basisschool in Papendrecht. Het werk aan het Vormingsinstituut is dhr. Logimans overigens zeer goed toevallen; het zijn dan ook privé rede nen die heiii tot de overstap hebben doen besluiten. Vóór zijn ko^mst naar Middelharnis was dhr. Logmans hoofd van de Calvijnschool te Sliedrecht. Jongeren van 16 en 17 jaar zullen binnenkort voor het besturen van een- landbouwtrekher buiten het erf over een „trekker-rijbewijs" dienen te be schikken. Achttienjarigen en ouderen hebben zo'n document niet nodig. Wanneer het rijbewijs werkelijk ver langd wordt is noig niet bekend. Pas' wanneer er voldoende mogelijkheden bestaan voor het afleiggen van een rij- vaardigheidsproef wordt de maatregel van. ikraoht. Met het oog daarop is door de „Stichting Examens van de georga niseerde Landtoiouw", Kruisstraat 11 te Utrecht een instrUfctieboekje uitgegeven onder de titel: „Veilig rijiden met de treikker". Het instructieboekje is .bedoeld om. candidaten te helpen zich op de rijvaar- digheidsproef voor te bereiden zowel voor het theoretische als voor het practische deel van het examien. Het examen zal bestaan uit drie de len; een rijvaardiigheidsproef, kennis van de verkeersvoorsohriften en kennis van de voorschriften en aanwijzingen voor het veilig verkeer met trekkers. Het instructieboekje is bestemd voor igetoruik op landbouwscholen, wintercur sussen e.a. Nadat zaterdag in de grote sporthal slechts één kompetitiewedstrijd was vastgesteld n.l. tussen de meisjes-adspi- ranten' van Intermezzo en Sparta en die verrassend in een gelijkspel eindigde, spelen deze meisjes a.s. zaterdag weer tegen elkaar, <maar dan in een thuis wedstrijd voor Sparta. Het tweede da mes-team speelt de belangrijke wed strijd tegen Hollemare, die beslissend kan zijn voor het kampioenschap. Hol lemare is thans koploper met twee pun ten voiarsprong 'op het als tw'eere ge plaatste Sparta. Programma zaterdag sporthal: 1400 uur jiongens-adsp. Sparta - Spirit 140O uur meisjes-JTin. Sparta - Schiet baan 2 1515 uur dames, Sparta 1 - Rust W A 1515 uur dames, Sparta 2 - Hollemare 1630 uur meisjes-adsp., Sparta - In termezzo 2 16.30 uur heren, Sparta - Pendrecht 3. anders, hij bezorgt de kranten in ge strekte drafte paard!! Het is een fraaie schimmel die dhr. Huizer daarvoor berijdt. Zelf gaat hij soms heel chique gekleed, in compleet rijtenue, maar hij wipt er ook wel eens in de overall op, afhankeUjk van de be schikbare tijd en het goeie humeur. Samen gaan ze dan op pad, vader te paard en zoon op de fiets en zo gaan ze de deuren langs. Dhr. Huizer houdt zo Hier voorziet dhr. Huizer zijn eigen vader en moeder van de krant. de eigen conditie en vaardigheid en de conditie van ziJn schimmel op peil. Maar bijzonder blijft het, een kran tenbezorger te paard. Nieuwe Tonge heeft met deze verschijning ongetwijfeld een uniek bezit! STELLENDAM Dinsdag 2 maart was de Herv. Ge meente van Stellendam bijeen in het verenigingsgebouw van de kerk, om de resultaten te horen van de verschillen- re actie's welke deze winter ^veer ge houden zijn ten bate van het Restaura tiefonds. Ouderl. van Driel opende deze avond en sprak tot de 'gemeente n.a.v. Matt. 6 vanaf vers 19, waarna hij de leiding overgeeft aan kerkmeester Noorthoek. Laatstgenoemde heet allen hartelijk wel kom. op, deze gemeenlte-avond en spreekt zijn danfcbaanheid uit over de grondige restauratie van ons kerkgebouw, dat nu al weer bijna een jaar in gebruik mag zijn. Hierna volgen de bedragen welke in 1975 'Voor het genoemde doel bijeen gebracht werden. maandelijkse koliekten 22.100,26 giften, ontvangen via Ds. v. d. Akker en kerkeraad 11.903,97 rente f 83,20 namens de restauratie-ootm- micsi© noemt de heer Keij- zer de bedragen welke de diverse actie's opbrachten, zo als de verkoop van „bouwstenen", oud papier, platen, rommebnarkt enz. enz. met ©eri totaal van 25.251,96 mevr. den Eerzamen biedt de kenkvooigdij een spaar boekje aan namens hen die met het pellen van garna len, deze winter voor het restauratiefonds een bedrag haalden van 10.462,19 De heer Jansen loverfiandig- de voor dit doel namens de firma een extra toeslag op dit bedrag van 1.000,00. Uit een nalatenschap werd ontvangen 8.750.00 Namens hei verjaringsfonds bood mevr. Meijer een be drag aan van 7.000,00 en de heer van Soest, na- mierts de kerktelefoon-com missie 4.000,00 Totaal 90.551,58 Kerkmeester Noorthoek zei de gemeen te hartelijk .dank voor haar m.edewer- king waarop steeds weer gerekend mocht worden en dit 'mooie resultaat tot igavolg, had. Ook de firma's Jansen en Kegge wel ke voor de garnalen zorgden, hartelijk dank. Verder ée fa. Moijses en Jansen voor het vervoer van oud papier en ook de diverse' oommissie's welke veel werk ■gedaan hebben om 'dit resultaat te hel pen bere'iken. Bovenal danken wij de Heere, Die liefde en offerva^rdi-^eid schenkt en zo de mlddelenl beschikt wel- ike no'dig izijn om Zijn Woo-rd en Evan gelie te doen verkondigen, ook in onze gemeente. Mevr. Jansen wordt ten slotte nog dank geaagd voor het feit dat zij tijdens de spel-avonden trouw vo'Or de koffie zorgde; als' waardering voor het vele weife en de gast'vrij'heid wordt haar een kleine attentie aangeboden. Ouderling 'Meijer vertoont hierna nog ©en seri'S 'dia's van het in- en exterieur van het kerkgebouw vóór en na de res tauratie en verschillende beelden van de werkizaamheden tijdens dit werk, waarna deze aangename bijeenkomst beslo'ten wordt met het zingen van ps. 15,0 1 en dankgebed. STAD AAN 'T HARINGVLIET In het week-end is opnieuw ingebro ken bij dhr. F. Bakelaar, wonend op de „Stille hoeve" aan de Lieve Vrouwepol- dersedijk. Doelwit was nu het schuurtje waaruit voor een waarde van ca. acht honderd gulden aan gereedschap ver dween, waaronder een boormachine, een zaagmachine e.a. Mochten er passanten iets bij de wo ning van dhr. Bakelaar gezien hebben dan worden zij verzocht contact op te nemen met de Rijkspolitie, (01870) 2444 of dhr. Bakelaar, tel. (01871) 707. (MIODELHARNIS Aanstaande zaterdag 6 maart om half acht vindt er een muziekavond plaats in het dienstencentrum, Doettnchemse- straat 27 te' Middelharnis. Muziek van vele componisten waaron der Carroll, Folk Dean, Czerny, Purcell, Corelü, Mozart, Haydn, Beethoven, Vi valdi, en Handel wordt gespeeld op pi ano, viool, fluit en klavecimbel terwijl het 'öinkest muziek van Telemann en Bach ten gehore 'brengt. Deze avond wordt 'georganiseerd door Kora en Jan van Dijk. Iedereen is hartelijk welkO'm. Toegartg 2,50, toejaanden en scholieren 1,50. NIEUWE TONGE Ger. Germ. Zaterdagavond om 7 uur h'O'opt ivoor de Ger. Gem. voor te gaan student van Eokeveld van Scherpenzeel. 'OUDDORP Oud papier. De muziek en drumband 'hopen a.s. zaterdag weer oud papier e.d. op te halen. Wilt u het s.v.'p. 'gebundeld gereed zetten? Uitslagen damvereniging „Denk en Zet" te Sommelsdijk - Middelharnis van maandag 1 maart. Afdeling I: J. V. Es J. Dekker- 2—0 C. Polder J. Lodder 1—1 Afdeling II: J. V. d. Ouden I. Koese 0—2 A. Knape C. Zoon 11 A. Krijgsman M. v. Lente 11 Afdeling III: B. Roetman G. Knöps 0—2 H. Verolme A. v. d. Sluys 11 W. Vroegindewei A. v. Gulik 11 Afdeling IV: G. Koese M. Klink 0—2 M. Breeman J. Witvliet 2-0 C. Spee L. v. Erkel 2-0 23 februari werd voor de Flakkeese damcompetitie gespeeld: Ouddorp I D. en Z. uitslag 7 13 Melissant I D. en Z. III uitslag 9-11

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1976 | | pagina 1