De nieuwe Princess ook op Flakltee geintroduceerd Raad laat geen P.v.d.a.- meetings toe in liet neutrale gemeentehuis 10YOIAVIERT FEEST: 1 DAT SCHEEIT U 250,-TOT 1700, «JAC. DE GAST Eflamlsii-iieiws" MIDDELHARNBS Wie vanuit garage van Splunter te MddeUiarnis een proefritje rijdt met de nieuwste „Princess" kan en-passant het cassette band je beluisteren dat de kwaliteiten van deze grandioos mooie nieuwe wagen aanprijst. Het moge dan misschien een tikkeltje hoogestemd zijn de drie uitvoeringen „drie schoonheden van koninklijken bloede" tenoemen maar 't is wel begrijpelijk dat men er een beetje verrukt over wordt Veiligheid voor alles derhalve en dat geldt ook het technisch ge- gedeelte van de wagen waarvan we er spoedig meer zullen zien ver schijnen. De belangstelUng die er al voor ondervonden wordt wijst duidelijk in die richting. RAAD DIRKSLAND: 1^ Gemeeeite Dirksland 'm tSen jaar met 395 zielen toegenomen De verrassing die elke vergadering van Dirkslands gemeenteraad stee vast in zich bergt liet ook gisteravond niet tevergeefs op zich wachten. Het afdelingsbestuur van de PvdA had zich n.l. verstout B. en W. toe stemming te vragen haar in het gemeentehuis een localiteit beschikbaar te stellen voor het houden van open fractievergaderingen, open in die zin dat elke geïnteresseerde er vrijelijk binnen zou kunnen wippen en dat ging B. en W. wat te ver. Wel achten B. en W. het een normale zaak dat de raadfracties in het gemeentehuis zouden vergaderen maar dan zonder publiek omdat het anders een partij-politieke bijeenkomst zou worden Neutrale plaats Natuur/recreatie Overige besluiten Ook tourcarvans Medische diensten EXTRA KERKDIENSTEN GEREF. GEMEENTEN MELISSANT: Biecht 400 zielen meer PREDIKBEURTEN ZEELAND VERENIGING VOOR BEDRIJFSVOORLICHTING GOEREE-OVERFLAKKEE Praatbijeen komsten Afscheid Ds. J. Noordhof Bij kapper overleden Aanvangdiensten Geref. Kerk VOLLEYBAL PROGRAMMA INTERIVIEZZO IVIoedercursus ook voor dames van Oostfiakkee Weekenddiensten wijkverpieegsters Duikers zoeken verdronkene en handhaaft de prijzen In 1974 ruim 20.000, in 1975 ruim 30.000 nieuwe Toyota's in ons land verl<oclit. En de opmars gaat door. Feeststemming! Daarom doet Toyota nog niets aan de prijzen, die eigenlijl< per 1 januari j.l, met ca. 7°/o moctiten worden verlioogd. Als u vóór 1 februari a.s. een nieuwe Toyota personen- of stationwagen Icoopt scheelt u dat, afhanicelijk van type en model, 250 tot maar liefst 1.700 gulden. U i<unt I<iezen uit meer dan 30 typen en uitvoeringen, van 1000 tot 2600 cc. Afgebeeld: de Corolla 30 de Luxe die in l<orte tijd de vierde plaats veroverde tussen de in ons land meest gevraagde automodellen TOYOTA MMKTUWKEUSWELHEELEEIiVOUDIG Nu nog een week voor de lage prijs. Dus b.v. een COROLLA voor 9.250,—. Lies V. d. Velde SOMMELSDIJK Dorpsweg 28-34 Tel. 01870 - 4436 AUTOMOBIELBEDRIJF biedt aan OFFICIEEL ^Jlj itJlj ^itA. DEALER KORTEWEEGJE DIRKSLAND TEL. 01877-1628 Bladz. 2 .^ILANDEN-NIETJWS" Fraai, uitzanderlijk fraai zelfs zijn ze, de Princess uitvoeringen, product van de Austin fabriefeen maar als eer sten als Leyland op de markt gebracht. Dezer dagen houdt garage van Splun ter eexi introductie-show waarop de nieuweling door ieder uitvoerig beke- ken kan worden, het proefritje wordt u ook graag aangeboden. De agn. „aërodynamische wl>gvorm" van de wagen idie de „Princess" zo'n fraaie lijn bezorgt zorgt er ook voor dat er weinig luchtweerstand ondervon den wordt en de gevolgen daaryan moeten weer op de toenzinerekeningen terug te vinden zijn want weerstand- vermindering wenkt uiteraard brand- stoiÊbesparend. De vorm van de wagen zorgt ook voor een' goede koersvastheid, samen met de hydrogas-verinig die de oneffenheden soepel verwerkt zodat het bijzonder comfortabel rijden is. Er zijn een drietal uitvoerinigen, een eenv^oudige 1800 DL, een subliem, uitgevoerde 1800 HL (elk 4 cilinders) -en de 6 cilinder 2200 HLS, waarvan de prijzen t.o-.v. concurrerende -merken aan trekikelijk liggen. De Princess heeft een geraffineerd mooi uitgevioerd interieur, veel comfort, rgeluiddemipende bekleding, zittingen waarvan de rugleuning ver stelbaar is maar die ook op hooigte ver stelbaar zijn, een heel goede verwar ming eri een .goed overzichtelijk en goed verlicht instrumenten bord m.et zelfs een waarschuwingslartijpje dat blijft branden en waarschuwend geluid blijft geven zolang de veiligheidsigordels niet ongedaan zijn. Omdat het in gebruik geven van ge meente-eigendommen tot de competen tie van de raad behoort kon de raad er gisteravond over besUssien. Het was al snel duidelijk dat B. en W. het igroot- ste gelijk van de wereld kregen, be halve dan van dhr. de Berg (PvdA) die teleurgesteld verklaarde te zijn: we hadden; willen proberen de ge wone burger meer bij de gemeentepo litiek te betrekken en daar leek het gemeentehuis de meest aangewezen plaats voor", argumenteerde hij. Hij kreeg weinig bijval, want de heren Leij- dens (PCP), Struijk (SGP) en Poortvliet (WD) verklaarden zich er met het col lege van B. en W. vierkant tegen. „Ze ker omdat er altesmatieiven te over zijn!" bezag dhr. Poortvliet. In zijn beantwoording borduurde burg Bos door op het stramien dat hij al in de toelichting had genegen; „het ge meentehuis is een neutrale plaats en dat moet zo blijven. Het mag niet de schijn krijigien dat er allerlei partij-politieke bijeenkom.sten worden gehouden", was 's voorziters redenering waarbij de raad zich aansloot. Alleen dhr. de Berg verklaarde zich overigens -als enige van zijn fractie tegen het voorstel tot weigering van toestemming. Verrassend was ook wel het betoog dat idhr. de B-onte hield op het voor stel van B. en' W. in te ste-mmen met wat de Inrichtingsschets Grevelingen- bekken met Dirkslands igrondgebied voor heeft. Een jachthaven te Herkin gen imet «en capaciteit van zo'n 250 bo ten, een terrein in de omgeving daar van voor venblijfsrecreatie met bun galows en stacaravans en de bestem.- ming tot natuurgebied van het ove rige gebied langs de Grevelingen. Dhr. de Bonte bracht daar nogal wat geschut tegen in stelling: „want", zei hij „we moeten ook denken aan die burgers die zich geen grote en dure vacantia» naar elders kunnen permitte ren) en voor hen moeten we idicht bij huis een plezierige recreatiegelegenheid scheppen". Daarbij dacht dhr. de Bonte terug aan de zomer van vorig jaar toen imassa's mensen gebruik maakten van de 'mogelijkheden die er nu nog zijn en zich in de omgeving van het zanddepot verpoosden. Hij was er bang voor dat die mogelijkheid straks uitgesloten gaat worden wanneer het gebied tot natuur gebied wordt besteanpeld. „Het wordt een heilig gabied voor na tuurliefhebbers en de recreanten, die er toch zo'n grote behoefte aan blijken te hetoben komen er niet meer in," voor zag 'dhr. de Bonte, de raad oproepend dat toch vooral te voorkoimen. Hij meen de dat 'de raad het in handen heeft van de eentonige vlakte idie er nu nog is een etldorado voor gezinnen onet kin deren te scheppen. Hij wilde dat zien te bereiken door op het betreffende gebied de ibestemiming „recreatiegebied" te leg gen, betrekking heibbend op de 250 ha bij het zanddepot. Burg. Bos geloofde echter dat de soep niet zo heet wordt gegeten als ze wordt opgediend." Het wordt weliswaar een natuurgebied maar zeker geen af gesloten domein dat do-or niemand meer zou mogen! wonden betreden," geloofde hij. Het aan te leggen natuurgebied krij.gt een veelheid van interessante projecten, het krijgt bospartijien, duin struwelen en plassen e.n 'dhr. Bos ver klaarde zioh gelukkig met die bestem ming idie zowel landschappelijk als na tuurwetenschappelijk heel aantrekke lijk zal blijken te zijn. Overigens had de voorz. er niets op tegen de gedachte van -dhr. de Bonte een vrije toegankelijkheid van het ge bied in 'het beheersschap te bena drukken en als voorwaarde te stellen. Het blijft tenslotte grond van de ge meente eni in het kader van het bestem- mingsbeleid kan de gemeente die wens laten gelden. Een crediet van 5000,werd be- schUabaar gesteld voor de vooüibereiding van een bestemmingsplan voor de ha ven van Heridngen. Er wordt momen teel door een werkgroep -gewelkt aan de plannen voor de realisering van een jachthaven met een capaciteit van 250 boten met een ibrede vaargeul ter be- vordeilng van een goede bereikbaar held. Aan de hand van het schetsplan kan eenl 'Ontgrondingsvergunning wor den aangevraagd voor Jhet igraven van de geul. Een crediet van 2400,werd gevo- teerd t.b.v. de aanschaf van een z.g. documentatieoentrum op de Openbare lagere school te Dirfcsiand. Door de In spectie wordt deze ontwikkeling met in stemming begroet. Ook de raad wilde er het gevraagd deoriet aan besteden, temeer omdat burg. Bos waarderend sprak over de ouderparticipatie op de ze school in het kader waarvan de ouders op mieeiPdetrlei terrein een belan geloze inlbreng igeven. Voor de verbreding van het toegangs brugje van'al het parkeerterrein naar de sportvelden werd een crediet van 2378jgevoteerd. Voor dat bedrag wil de fa. Biesheuvel een bredere brug leggen die ook door invalidenwagens kan worden! bereden. Wel woridt gehoopt dat er juist van deze toegangsweg ge bruik zal wonden gemaakt. In veiifa'and met het feit dat dat no'g te weinig gebeurt en het verkeer over de PhiUpshoofjesweg stagnatie onder vindt door geparkeerd staande auto's werd een piarfceerverfbod ingesteld vo'Or de noordzijde van het gedeelte van de PhilipshO'ofjesweg dat ligt tussen de Bosdreef en de Maannezee. Aan de voetbalver. DES '67 werd een aanvullende subsidie van 3500,iver strekt voor de bouw van de Ideedge- legenheid in het Victoriacortiplex. Het eerder beschikbaar gestelde crediet van 4500,— bleek met 5000,— te zijn over schreden, maar na overleg met het be stuur van DES werd men het eens over een extra tegemoetkoming van 3500,-. Uit de raad kwam wel de wens naar vo ren dat er oen commissie in het leven wordt .geroepen die een en! ander '(sub sidiering, verhuur e.d.) beter gaat be geleiden. Daar wordt zeker gevolg aan gegeven en de eerste stappen zijn daar toe al ondernomen. In .het kader van de woonforensen- belastinig wordt een directe belasting geheven van hen die gedurende het be lastingjaar meer dan 90 dagen voor zichzelf dan wel voor hun 'gezin een ge- meoibileerd© woning- of stacaravan be- V^an zaterdag 24 tot maandag 26 jan. ARTSEN Widdelhamis-Sommelsdijk: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Wieringa, tel. 2090. Dokter Wieiónga is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland-Herkingen-Melissant Van zaterdagmiorgen ?.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Huisman, tel. 1412. Stellendam-Goedereede: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Bulthuis, tel. 1367. Nieuwe Tonge-.Oude Tonge: Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot maan dagmorgen' 8.00 uur heeft dienst dokter van Hattum, tel. 01874-1259. Stad aan 't Haringvliet-Den Bommel - Ooitgensplaat: Van zaterdagmoirgen 12.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter BoumEm, tel. 01871-269. APOTHEEK „MENHEERSE" Openingstijden aptotheek menheerse J. Slager aptoheker werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot I8.OO1 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 1'2,00 utir en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts Overbeeke, tel. 01877-1457, van 11 tot 11.30 uur. DIERENARTSEN Dienst heeft (zaterdag) 'dhr. Minder- houd, tel. 289) en zondag .dhr. Tjebbes, tel, 2966. WIJKVERPLEEGSTERS Ouddorp-Goedereede-Stellendam: Dienst heeft zr. Kastelin, tel. 1267. Dirksland-Herkingen-Melissant: Van vrijdagavond 6 uur tot maandag- mongen 8 uur heeft dienst zr. Koppe-, jan, tel. 1234, b.g.g. 1412. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag, 12 uur tot imaandag- morgen 8 uur heeft dienst zr. Jochems, tel. 1532. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet Wit/Gele Kruis: Dienst heeft zr. Vrij, tel. 01871 - 312, b.g.g. '534. zaterdagavond 7 uur student J. S. v. d. Net van Moerkapelle. sdhikbaar houden. B. en W. wezen er de raad echter op dat het „in de rede ligt" daaronder ook de tourcaravans te betrekken; nu gebleken is dat op het kampeerterrein te Herkingen een aan merkelijk aantal 'gemeubileerde tour caravans gedurende de in 'de veror dening genoemde tijd beschikbaar wor den gehouden. De raad ging aoooord. Aan het eind van de vergadering heeft dhr. Th. van Prooijen (PvdA) recht wil len zetten wat naar hij vreesde verkeerd was overgekoimien. Bij het slaan van de eerste paal voor de nieuw- bou'w in Ouddorp-Oost II had dhr. van Prooijen, sprekend als voo-rzitter van de W'oningbouwver. „Dtrksland" het be stuur van de Wonin#3'auwver. „Beter Wonen" gecomplimenteerd met zo'n ■krachtdadi'g gemeentebestuur. „Ik heb andere ervaringen" voegde hij daaraan tóe en dat was zo was hem gebleken in Dirkslanid tegen het zere been 'ge weest „We willen in het nieuwe jaar -met een schone lei be^ginnen waaro'm ik hier nadrukkelijk wil verklaren dat ik dat niet insinuerend heb bedoeld", gal dhr. van Prooijen te kennen; „ik ben mans 'genoeg om in een openbare raadsver gadering kenbaar te maken wat ik op m'n hart heb. Ik heb niemand een trap in de rug willen geven en ik wil als steeds met open vizier strijideni", gaf hij te kennen. Burg. Bos was overigens wel blij met 'die 'bekentenis want ook op hem was de otpimerking van dhr. van Prooijen bij zonder onaangenaam -overgekomen. „Het is uwerzijds een ruiterlijk gebaar in overeenstemming met uw intentie O'Olk dit jaar de sfeer go-ed te willen houden, daarin passen 'geen achter'bak- se aanvallen", .zo beslo'Ot bung. Bos het incident. De raad kreeg een keurig ingebonden overzicht van het verloop van de be volking in het jaar 1975 en' sinds 1 ja nuari 1966 toen de nieuwe gemeente Dirksland werd gesticht. Het zielental blijkt in de voorbije tien jaar met 395 te zijn toeigenoonen'tot een totaal van 6495 per 1 jam. van dit jaar. Het „leeuwendeel" van' de overigens geringe groei komt op rekening van het 'do'rp Melissant. Dat igroeide met 283 ■personen. Dirksland met 60 personen 'en Herkingen met 52 'personen. Genoemde dorpen hebben resp. thans 1869, 3444 en 1182 inwoners.. BESTE WENSEN, Omdat het jaar weer al enkele weken 'gevorderd is heeft burg. 'H. Bois van het uitspreken van. een Meuwjaarsrede afgeeaen. Hij volstond ermee de raad een goed, voorspoedig en gezagend jaar toe te wensen in het besef dat heti verkrijgen daarvan geen vanzelf sprekende zaak is zeker niet in een roerige tijd 'die thans wordt beleefd. Dhr. Bos 'achtte 'de wensi temeer zinvol wanneer dat wordt gëidaan in Gods naaim. „Als we ons door de hoge normen van 'Gods Woord laten leiden zal dat bepalend zijn voor ons be'stureri en 2!ullen we Gods ze'gen daarop moigén verwachten," aldus dir. Bos. ZONDAG 25 JANUARI MIDD'ELHARNIS Herv. Kerk 10 uur 'ds. J. Maasland, bediening H. Doop en 6 uur ds. E. F. Vergunst. Extra ■koUekte PIT en plaatselijk evangeli- satiewe'ink Buitengew. Wijkgem. 10 uur 'ds. R. 'E. R. van Buirien Chr. 'Geref. Kerk 10 en 6 uur ds. v. d. Mey 'Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Ger. Kerk (Vrijgemaakt 10 uur le zen en 3 uur ds. H. -Scholte. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur en - 6 uur ds. J. Batelaan, Voorschoten Rem. Keric 10.30 uur dr. H. J. Adri- aanse. Amersfoort. DIRKSLAN'D Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden en! 6 uur «ds. H. N, van Hensbengen iGer. Gc'm. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. Damen, Schelluinen en 6 uur ds.- W. van Rennes, Oud Beijerland Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSAflSTT Herv. Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen, Rotterdam, en 6 u-ur ds. M. van 'der Linden. Maandelijkse kollakte kerk. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. E. F. Vergunst, (bediening H. Doop en 6 uojT ds. R. van Kooten, bev. ambts- idragers. Ger. Kerk 10 en 17 uur ds. H. de Valk GOBDERE'EDE Herv. Kerk 9 en 10.45 uur ds. R. van Kooten en 6.30 uur ds. D. B. van Lokhorst. OUDDORP Herv. Kerii 9.30 en 6.30 u. ds. S. de Jong. Woen'sdag 28 januari saiv. 7.30 uur ds. S. 'de Jong. Ger. 'Gem. 9.30 en 6.30 uur student v. d. Net van Moerkapelle Ger. Kerk 10 en 5 U'ur ds. J. de Kievit (H.A. Doopsgez. 'Gem. 9.30 en 6.30 uur dhr. Kro'on van Huizen (N.H.) NIEUWE TONGE Herv. Kerk 10 en 6 uur 'ds. H. Visser. Extra fcollekte kerk voogdij 'Ger. Gem. 10 en 6 uur lezien. O'ÖDE TONGE Herv. Kerk 10 en 6 u'ur ds. C. van Sliedregt, voorm. bed. H.A en nam. dankz. H.A. Ger. Gte-m. 10 en 6 uur tezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur kand. Tals'ma, Utrecht en 6 uur kand. Talsma 'Ger. Kerk 9 U'ur dhr. Smouter en 6.30 uur ds. Vaartjes uit Strijen Ger. Gem. 10 uur '(H.A. en 6 uur ds. Th. van Stuy- veniberg van Middelhamis. 'DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur ds. J. T. Cazander en! 6 uur ds. H. Tals ma, voorb. H.A. Ger. Kerk 10.30 en 6 uur 'dhr. G. J. Sm'outer te Rhoon. OOLTGBNSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. idhr. J. C. de Groot, Nieuw Lekker- land en 6 uur ds. J. Maasland. Extra 'kollekte Quotum. Ger. Keife 9.30 en 5 uur drs. A. Mo'olenaar te Ulvenhout (N. Br.) voorm. H.A., nam. voortzet- ■ting H.A. en dankze'ggimg Geref. Gem. 9.30 en 6 uur lezen-Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur ds. H. TalS'ma, bev. amibtsdragers. ST. MAARTENSDIJK Herv. Kerk 9.30 unr ds. J. Btom en 14.30 uur ds. H. Visser van Nieuwe Tonge Oud Ger Gem. 9.30 eni 6 uur ds. J. van Prooijen en '2 uur lezen. Dinsdag 27 jan. 7 uur ds. A. v. d. Meer Ger. 'Gem. in Ned. NIEUWERKERK Herv. Kerk 10 u'ur ds. W. J. Kolkert Ger. Kerk (Nieuwer- kerit-OoS'terland) 10 en 2.30 uur ds. T. J. V. d. Haauiw, Hosendaal, voorm. bed. H. 'Doop Ger. 'Gem. 10 uur lezen 3 uur ds. J. van Vliet, Aag- tefcerke Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 3 uur lezen. De Ver. 'houdt in de komende perio de een aantal praatbijeenfcomsten en een bijeenkomst voor de melkvee'hou- 'ders. Ze wo'rden als' volgt (geh'ouden: Oude Tonge 'dinsdag 27 januari: 19.30,uur Ver. Geb. De oude school Achthuizen! woens'dag 28 januari: 14.00 uur Café Rust wat Ooltgenspla-at woensdag 28 januari: 19.30 uur Ver. Geb. 't Centrum Sommelsdijk vrijdag 30 januari: 14.00 uur 'Café de Ko'k. Nieuwe Ton'ge dinsidag 3 februari: 19.30 uur Wapen van Nieuwe Tonge Dinksland woensdaig 4 februari: 14.00 uur Ver. Geb. 'De Schakel Melissant donderdag 5 februari: 14.00 uur Ver. Gelb. Melishof. Ouddorp vrijdag 6 februari: 19.30 uur VerenigingS'gebouw. De te behandelen O'nderwerpen zullen O'.Tn. zijn: Kostenstijging in de laatste jaren. Granen: N bemesting, voet- en afrij- piri'gS'Ziekten. Suikerbieten: Verigelingsziekte. Uien: Actualiteiten'. Dia's. Melkveehouderiibijeenkomst Sommelsdijk dinsdagochtend 10 fetar. 9.30 uur in Café de Kok. In 5 jaar 1.000 liter melk per koe erbij? door ir. W. H. J. Lamers van het C.A.R. te 'Barendreoht. (Opmerking: Deze bijeenkomst was oor spronkelijk vastgesteld op donderdag ochtend 12 februari. Ve^rgist^u zich daar om niet in 'de datum). NIEUWERKERK De ook in Flakkee bekende ds. J. Noondhof 'Geref. pred. te Wemeldinge hoopt O'p_zondagavond 29 fefor. a.S!. af scheid te nemen van zijn 'gemeente. Ds. 'Noordhof stond van 1960^1967 te Den Bommel. Ds. Noordhof part-ti me reeds werkzaam onder de schi'ppers is per fabr. benoemd 'als fulttime predi kant voor het schippersweilk. Formeel blijft hij venbonden .aah de 'kerk van Wemeldinge, 'maasr zijn werk terrein wordt .grO'teiyks verlegd naar België en Frankrijk. MIDDELHARNIS De bejaarde heer Joh. Smit (86), wo- ,nend aan de Steeneweg is donderdag- miongen, toen hij 'Oehl bezoek aa-n kap per T. Ladder te Sommelsdijk bracht, plotselüiig overleden. Dhr. S-mit had juist in de scheerstoel plaats 'genomen toen een plotselinge dO'Od hem trof. DiEN B'OMMEL De kerkeraad van de Geref. Kerk vestigt er de aandacht op 'dat de mor- 'gendienst -van a.s. zondag O'm 10.30 uur begint. Zaterdag speelt Intermezzo zijn eerste thuiswedstrijden van 'dit jaar in de S'porthal. De heren spelen tegen hekkesluiter Libanon 4, zodat zeker na het goede resultaat (2-2) tegen 'koploper Pendrecht een over'winning verwacht 'mag worden. De dames ontmoeten Bouwlust 2, een ploeg waarvan in Dordrecht met 3-0 van werd verloren. Na twee nederlagen met 3-2 zou een 'overwinning voor de In termezzo-dames een flinke opsteker ■kunnen' zijn. Bij de jeugd zijn er twee topwed strijden. De meisjes-junio'ren kunnen, als zij dat willen, geUj'k 'komen met 'koplo per Schietbaan, die zaterdag op 'bezoek komt. De JO'ngens-adspiranten,, die derde staan krijgen toploper Spirit te be strijden. Het volledige programma luidt: 'dames: 12.30 Intermezzo 'b - Rust Wat/A 12.30 Intermezzo a - Sp'arta/H 13.30 Interme'zzo A- Schietbaan 13.30 Intermezzo B - Kapasi 14.45 Intermezzo 3 - Kapasi 2 15.30 Intermezzo 1 - Bouwlust 2 16.15 Intermezzo 2 - TOP heren: 12.30 Intermezzo a - Spirit 13seO Intermezzo A - Bouwlust 13.45 Intermezzo 5 - Passage 3 14.00 Intermezzo 4 - Hobby S/K 5 16.15 Intermezzo 1 - Libanon 4 16.15'Intermezzo 3 - TOP Vrijdag 23 januari 197P, OOLTGBNSPLAAT De Veren. „Het Groene Kruis" tr- Oo'ltgensplaat organiseert met in'gang van februari een moederoiirsus (waar ook mannen en vaders hartelijk wel- 'kom zijn) en eveneens de dames wo nende te Achthuizen, Den Bommel en' Stad aan 't Haxingvüet. Deze cursus zal 'bestaan uit 6 lessen van elk 'ongeveer 2 -uren en worden op donderidagmiddagen gegeven. De data wordt nadel- 'bekend 'gemaakt. Opgave (liefst zo spoedig mogelijk) bij de wij'kverpleagsters: mevr. Van Dam- V. d. Welle, Kerksingel 22c, tel. 510 en mevr. Timmerman-Heuvelman, Mei- doomstraat- 27, tel. 319. Nogmaals worden de inwo'ners van Ooitgensplaat er op 'gewezen, dat met ingang van 1 februari ook voor dit dorp voor de wijkverpleegsters weekenddien sten worden ingesteld. Dit gaat in sa menwerking met 'de Kruisvereni-gingen te Achthuizen, Den Bommel en Stad aan 't Haringvliet. Deze diensten worden in 'de plaat selijke pers bekendgemaakt. Ca. vijftig sportdiuikers zullen aon- dagmorigen in de Grevelingen' te water gaan O'm te zoeken naar het stoffelijk overschot van de sportvisser uit Zierik- zee die ©en maand geleden,, samen met zijn sch'oonzo'on verdronk. De schoon zoon werd 'kort na het gebeurde ge vonden. fy telt daizenden abotmé?» ea wordt op Ooeree-OverflaJckee zo goed als huis-aan-bnla gsiaaeail MERK T YPE BOUWJAAR MAZDA AUDI SIMCA OPEL ASCONA 1000 Spec. 80 SL 1501 Spec. 12 S 1975 1974 1974 1973 SIMCA 1100 GLS 1972 FIAT RENAULT 850 E Spec. R 4 1972 1971 SIMCA MAZDA 1301 Spec. 1300 LS 1970 1974

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1976 | | pagina 2