Verd. van hondenmisbandeling zal zelf moeten verschijnen Nieuwe G.0.11 in de vaart (PPaPT) Verhoging I1.0.W. en a.W.W. Koilbal nieuws ICutdeAhO'tkfB* Welke voordelen biedt een diepvries BOEKBESPREKING KANTONGERECHT SOMMELSDIJK stevige boete voor te snelle motorrijder lOOy- Gulden korting op Pfaff KWALITEITS- NAAIMACHiNE! W. RIKKEN B.V. DAMMEN Bladz. 2 ^■I LANDEN-NIEUWS" Vrijdag 21 novemberi De motorrijder F. J. de G. uit Som- melsdijk lieeft zijn te snelle rit in het Goereese vrijdagmorgen tijdens de kan tongerecht-zitting duur moeten beko pen, met een geldboete van -295,en een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van 3 maan den. Verd. had zich duidelijk iets te snel voortgespoed, met een vaart van 110 binnen- en van 14S buiten de bebouwde kom. Viermaal had hij geen richting aangegeven en ook kon hij z'n rijbewijs en het kentekenbewys niet tonen. De Off. van Justitie mr. Scheffers keek daar lelijk van op. „Een boete van ,3,per overschreden kilometer tikt aardig aanhield hij de verd. voor maar de Off. matigde zijn eis nog wat. Hij eiste voor de snelheidsovertredin gen 2 X 150,voor het niet kunnen tonen van de papieren 15,en voor het verzuim richting aan te geven 35,samen een geldboete van 350, plus 6 mnd. voorwaardelijke ontzeg ging van de rijbevoegdheid. Desgevraagd verklaarde verd. dat hij niet zo nauw op de snelheidsmeter gelet had, maar de kantonrechter Mr. Schra- vendeeï vond het toch maar „gekken werk, grenzend aan wegpiraterij!" Hij liet verd. weten dat de politie die hem volgde er beslist geen gooi naar gedaan heeft en zijn snelheid vrij nauwkeurig heeft kunnen meten. De uitspraak van Mr. Schravendijk was wat milder dan de eis, totaal 295,- en 3 mnd. ontzegging voorwaardelijk. Geen werkboekje. Verd. B. van L. uit Dirksland was in Nieuwerkerk a. d. IJssel verbaliseerd omdat hij niet in het bezit van een werkmap bleek te zijn. „Wat zou ik daar mee moeten, ik kan lezen noch schrijven!" liet verd. de ba lie weten. „Het is een kwestie van kruisjes zet ten en dat lijkt me best aan te leren", geloofde mr. Schravendijk, maar verd. verklaarde er geen gat in te zien en maar weer te hopen op een ontheffing, die hem overigens al was toegezegd. „Ik weet echt niet hoe het allemaal ■werkt", gaf hij te kennen. Het kostte verd. niettemin een geld boete van 30,4 dgn. Mijn schuld „Is dat dan mijn schuld1" vroeg verd. A. de W. uit Achthuizen maar steeds. Hij was in gebreke gebleven op tijd zijn luister en kijkgeld voor z'n T.V. te betalen. „Niet ik, maar m'n vrouw heeft het vergeten!" stelde verd. vast. „maar ze heeft lage bloeddruk en ze is nogal ver geetachtig. Ik kan het niet helpen want ik werk dag en nacht en ik laat dat al les maar aan haar over. „Dat er politie aan de deur was geweest vond verd. trouwens een schande. „Een geldboete van 25,eiste de Officier. „Krijg ik 25,informeerde verd. „Die krijgt u niet, die moet u beta lenwerd hem duidelijk gemaakt. „Maar kan ik het dan heipen...?" vroeg hij nog eens. „Laat uw vrouw ze dan maar beta lenstelde de balie hem voor. Illegaal gebouwd. Zonder in het bezit te zijn van een vergunning van B. en W. had verd. J. T. te Nieuwe Tonge een varkensschuur gebouwd, ter waarde van zo'n achtdui zend gulden. Verd. kon niet anders dan dat feit toegeven, maar hij voelde zich wel erg verongelijkt, naar hij verklaar de. „Waarom wordt het bij de één toe gestaan en mag de ander het niet?" wilde hij graag weten, maar Officier noch rechter konden hem dat vertellen. „Misschien komt die ander ook nog wel hier" veronderstelde ze, maar verd. ontkende dat ten heftigste: „die heeft nog nergens van gehoord!" De schuur staat er nog steeds en er worden varkens in gehouden, verklaar de verd. desgevraagd, ook geen ant woord wetend op de vraag van de Offi cier wat de gemeente nu gaat doen, nu het bouwwerk er nog steeds illegaal staat. Verd. schrok bij het beeld dat de Off. schilderde: „Gaan ze het met een bull dozer plat maken De eis luidde 100,4 dgn.; de uit spraak 75,3 dgn. „Ik ga er niks mee accoord, waarom de een niet en de ander welhield verd. vol. Zonder visakte. De Rotterdammer C.F. had in de Gre- velingen gevist zonder in het bezit te zijn van een visacte of vergunning. Hij was verbaliseerd door Opperwmr. A. de B. uit Bruinisse die thans als getuige optrad. Verd. zelf was niet verschenen, maar schriftelijk had hij laten weten wel in het bezit van de akte te zijn ge weest. Hij had er een fotocopy van bij gesloten. Get. was daar niet van onder steboven. „In Rotterdam verstrekken ze die blanco en kun je zelf de datum in vullen", maakte hij bekend. Eis 20, uitspraak 10,1 dag. Botsing. Verd. H. P. te Sommelsdijk was met zijn personenwagen waarin hij 4 pas sagiers vervoerde achter op een links afslaande vuilniswagen gereden. Gevraagd naar het waarom van die botsing verklaarde verd. dat het hard regende, dat dientengevolge de weg glad was en dat er weinig zicht was. Bovendien waren de achterlichten van de vuilniswagen bemodderd en door dat alles had verd. de wagen te laat waar genomen. Hij kon moeilijk aannemen dat ook het gele zwaaüicht van de wa gen had gefunctioneerd want hij, noch zijn passagiers hadden dat gezien. Bij de botsing.die volgde had verd. en een van zijn passagiers verwondingen opgelopen en mede daarom tilde de Of ficier nogal zwaar aan het gebeurde. „U moet meer uitkijken naarmate de weersomstandigheden dat vragen" wees hij verd., op zijn verantwoordelijkheid. Omdat verdachtes' strafblad nog geheel schoon bleek kwam, hij er met een geldboete van 125,—'5 en 3 mnd. voorw. ontzegging af. De eis was 150,en 6 maanden. Nog een botsing. Ook verd. G. P. J. uit Achthiiizen had, rijdend met een tractor met aan hangwagen, een voorrangsfout gemaakt waardoor een botsing was ontstaan. Dat werd hem nogal kwalijk genomen te meer daar de kruising vrij overzichte lijk is. „Ik heb de wagen wel gezien maar ik hei) me vergist in z'n snelheid" betreur de verdachte. „'t Ja, ze zijn in 3 a 4 seconden bij jeconcludeerde de Officier. Hij eiste tegen verdachte een geldboete van De nieuwe boomkor viskotter G.O. 11, de „Cornells - Gerrit", van dhr; J. Tanis van Goeree-ha venhoofd is zaterdag 25 oktober na een geslaagde proef vaan door dhr. L. Padmos van Machinefabriek Padmos te Stellendam aan de eigenaar overgedragen. Enkele gegevens over de jongste telg van Goerees' vis. sersvloot: Afmetingen 33, 35 x 7.50 x 3.85. De hoofdmotor is een Industrie, type 8 D 7 OHDN 1400 PK/430 upm, direct omkeerbaar. De vislier is van het 1 Ridderinkhof. Op het achterschip, uitgevoerd met vlakke spiegel, is een nettenrol van eigen fabrikaat geplaatst, welke hydraulisch wordt aangedreven. 150,6 dgn. en 3 nrmd. onvoorw. ont zegging van de rijbevoegdheid. Mr. Schravendijk maakte er 125, 5 dgn. van en 3 mnd. voorw. ontzegging. Honden mlshouden. De zaak tegen Joh. V. uit Middelhar- nis die een vijftal honden gruweiyk had mishouden waardoor ze door de dieren arts moesten worden afgemaakt werd tot de volgende zitting uitgesteld. De verd. was n.l. niet verschenen en Mr. Schravendijk stelde toch wel erg veel prijs op haar aanwezigheid. Ze zal dan ook in de diecemberzitting worden voor geleid. Probleemloze Pfaff lichtgewicht naaimachine met vrije arm en be roemde dubbelroterende grijper, geheel compleet nu van 749,— CAO voor maar D*9"y-" Korte Meestraat 17, (01640) 35878 BERGEN OP ZOOM Alleenvertegenwoordiger voor Flakkee en Schouwen. ORANJE VER. OUDDORP Uitslag Wir-War j.l. zaterdag De winnende loten van de Amerikaanse Boom zijn de nr. 934 - 739 - 793 - 759 - 708 - 799 - 629 - 611. Aantal bonen in fles: 6432. Naam pop: Hildegard. Grill no. 633, blauw. Gewicht raden 63 kg. Prijzen afhalen: Molentienden 88, Ouddorp. NIEUWE TONGE Bijeenkomst G.B.S. Heden (vrijdag)avond om half 8 belegt de Geref. Bijbelstichting een bijeen komst in de Ned. Herv. Kerk te Nieuwe Tonge. Sprekers zijn dhr. A. Bergsma en ds. M. Pronk, Chr. Geref. pred. te Dordrecht-C, beiden lid van het Hoofd bestuur. Deze bijeenkomst Is voor ieder toe- .gankelijk. UITSLAGEN DAMVERENIGING „DENK EN ZET" Maandag 17 november 1975. Afdeling I: J. Lodder J. van Es 2—0 C. Polder J. Dekker 0—2 Afdeling II: L. V. d. Stad J. v. d. Ouden 1—1 Afdeling IV: M. Klink M. Breeman 2-0 ■F. Vis H. Schellevis 0—2 J. v. d. Kooij L. V. Erkel 2O Voor de Flakkeese Dambond werd gespeeld: Denk en Zet III Denk en Zet II 9 11. Voor de Zeeuwse Dambond werd ge speeld: Bergen op Zoom Denk en Zet I 7 13. Beste meisjes en jongens! Dit kinderhoekje begin ik met het op schrijven van de namen van de kinde ren, die voor de raadsels in oktober een prijs hebben gekregen. Deze kinderen zijn: Kees Droger, Middelhamis Hedie den Boer, Herkingen Elly Voortman, Ouddorp Simone Voortman, Ouddorp Ria de Bonte, Ooltgensplaat Dat zijn ze. Wie zullen het zijn voor het werk in november? Weten jullie wie niet? De kinderen die geen werk inzenden natuurlijk. Maar de inzenders van de oplossingen hebben een kans, vooral bij het geregeld inzenden. En nu volgt het nieuwe raadsel: NOVEMBERRAADSEL 3 1. X 2. X - 3. X 4. X 5. X 6. X 7: X 8. X 9. X 10. X - 11. X 12. X 13. X 14. X 1. God van de Filistijnen, 2. Koning van Moab (Richteren). 3. Ik ben de uw God. 4. Opvolger van Elia. 5. Vriend van Job. 6. Naam van een dienstmaagd; denk aan Petrus' verlossing uit de ge vangenis. 7. Richter die in 'Bethlehem woonde. 8. Ahasveros regeerde van af tot aan Morenland (Ester). 9. Woonplaats van de richter Thola. 10. De bergen zullen den volke dragen (Psalm 72). 11. Naam van een fontein: denk aan Absaloms opstand. 12. Grootvader van Elkana (1 Sam. 1). 13. Opvolger van koning Saul. 14. FiUstijnse stad, 1 Sam. 5. Op de kruisjeslijn komt de naam te staan, die Gideon gaf aan zijn al taar, dat hij voor de Heere bouwde. Dit raadsel werd ingezonden door Jan Grinwis uit Ouddorp. Dank je wel, Jan! BRIEFWISSELING Gert Boshoven, Spükenisse. Het was leuk om mee te mogen naar je tante. Dan bèn je weer eens op een andere plaats, en dan merk je pas dat het va kantie is. Ik denk dat het veel te gauw zaterdag was, toen je met vader en moe der weer naar huis moest. Jammer dat je voor wiskunde niet zo'n mooi cijfer gehaald hebt. Voor veel kinderen is dat vak niet zo gemakkelijk. Misschien zal het wel moeUijk voor je zijn om daar een voldoende voor te hebben in het volgende rapport. Clara van der Wende, Ouddorp. Je laatste brief is heel lang geworden. Dat zou je eens zien als die brief was ge schreven! Nu is hij getypt en dan kun nen er veel meer letters op een kantje. Ja, dat is pu je afscheidsbrief geworden, en ik kan er ook niets aan doen. Maar je zorgt voor een opvolgster, en dat is mooi. Ik hoop dat het met Krijna even goed zal gaan als met jou dit het geval is geweest. Ik wens je verder sterkte bij de studie en bij alles wat je nodig hebt in het verdere van je leven. Anne-Marie de Visser, Middelhamis. Nog hartelijk gefeliciteerd met je ver jaardag, al is dat weer al een poosje ge leden. Ook nog met de verjaardag van Marjoleen. Je hebt heel wat gekregen, zeg! Je hebt er een kantje van je brief voor nodig om het op te schrijven! Die drie dagen in Zegveld zullen zeker naar je zin zijn geweest, hoe zou het ook an ders kunnen! Het is jammer dat papa zo lang moet wachten op de uitslag. Je zou het zo graag dadelijk willen weten. Nu zit je zo lang in spanning. Sterkte bij de vele repetities. j Bert Boshoven, Spükenisse. Uit jej brief merk ik, dat je moeilijk van dej haven kon wegblijven. Heb je misschien' veel zin om schipper te worden? Dat zou best kunnen, nietwaar? Voor alle beroepen moeten er mensen zijn, als al les goed wil verlopen. Van jou lees ik niets van een rapport. Moet dat later pas komen? Voor wiskunde zal jij geen onvoldoende hebben, want dat vak zal jij nog wel niet krijgen op school. Marian Vroegindeweij, Middelharnls. Goedzo, dat jullie in de herfstvakantie papa zo geholpen hebben. Hij zou wel eens meer willen hebben dat het vakan tie is, denk ik. Nog gefeliciteerd met oma's verjaardag. Hoe oud is zij gewor den? Zorg jij zo goed voor je eigen kipje? Dat begrijp ik, want voor de an dere doe je het ook al zo best. Wat zal het leuk zijn als dat kipje in het ver volg een ei zal leggen. Dat zal dan zeker voor jou zijn. Lenie Keizer, Melissant. Wat heeft de verkoping veel geld opgebracht! Jij hebt er ook aan meegewerkt, want je was een goede kokkin, evengoed als Marjan. Fijn, dat je diploma B hebt gehaald! En nu je versje: Voor LENIE L ezen, schrijven, rekenen, E n op tijd eens tekenen, N OU, daar is de school nu voor. I k hoop dat je bij die zaken, E n bij al wat je moet maken, K eurig werkt in 't goede spoor. E n al loopt het wel eens tegen, I s er soms iets wat je pijnt, Z eur dan niet, wil overwegen: E Ike dag is er geen regen, R uimschoots straks de zon weer schijnt. November 1975. Oom KO. Irna Lodder, Sommelsdyk. Aan je schrijven zie ik, dat je grote haast had. Wou je soms nóg even naar de „koeie- mart"? Dat zou kunnen, nietwaar? Jammer dat je frans nogal moeilijk vindt. Je moet toch proberen het bij te houden, want anders raak je achter en dan kun je het.niet meer inhalen. Ik denk dat je hevér orgel speelt dan een stukje nederlands in het frans ver talen. Ja, die hervormingsavond zal wel mooi geweest zijn. Betsie Keizer, Melissant. Bij de ver koping had elk meisje iets te doen, merk ik. Het werk was dus wel goed verdeeld. Bij het ene stalletje zal wel meer geld ingekomen zijn als bij het andere, maar daar kunnen de meisjes niets aan doen.' Ik denk dat je graag die zwarte ponnie had mee w^illen ne men uit Oud-Vossem^eer, is 't niet? Mol len zijn wel heel nuttige dieren, want ze verdelgen elke dag heel veel ongedier te in de grond, maar als die beesten in de tuin zitten, dan kunnen ze ook heel veel schade veroorzaken, en dan moe ten er maatregels genomen worden, net als bij jullie. Corrie Vroegindewey, Middelhamis. Fijn, dat het prachtig weer was in de herfstvakantie. Dan kon er worden op geschoten op het land, en bij de meesten is het humeur ook beter als het mooi weer is. Nog gefeliciteerd met de ver jaardag van opa. Hij volgt oma dicht op de voet. Toen het licht uitviel, moest men zich weer behelpen als vroeger, toen het niet zo gemakkelijk was om licht te' maken. Nu draaien we maar aan een Imopje en het licht is er. De moderne verlichting is heel mooi, maar we kunnen ineens in de narigheid zit ten. We zijn op dat gebied heel kwets baar. Piet Hoogesteger, 's-Gravenpolder. Je weet het beter dan ik, dat de bollentijd weer begonnen is. Toen ik zo oud was als jij, groeide er geen bol in heel Zee land; wel in een tuintje, maar toch niet op het bouwland zoals nu. Van die ver rekijker kun je veel genoegen beleven. Als je op een punt zit waar veel is te zien, raak je niet uitgekeken. Jij woont dicht bij de Wester-Schelde, en daar is het veelal druk met de scheepvaart. Met zo'n kijker kun je de schepen van dicht bij bekijken. Hanny Polder, Dirksland. Ik zal maar ineens voor je poesie schrijven: Voor HANNIE H ier staat wel een raar gedicht, A chter tante,- oom en nicht. N immer zag de schrijver jou, N ochtans blijf je 't schrijven trouw. I k wens jou een heel lang leven, E n Gods gunst zij jou gegeven. November 1975. Oom KO. Allemaal de vriendelijke groeten van jullie OOM KO. Begin december vindt de definitieve vaststelling plaats van de hoogte van de AOW-AWW-bedragen per 1 januari a.s. Gewacht moet worden op onder andere de ontwikkeling van de regelings- loon index. De AOW voor gehuwden en de AWW- uitkering voor weduwen met kinderen onder 18 jaar zullen volgens de thans beschikbare gegevens in januari om hoog gaan van 977,50 tot ongeveer 1065,—. De AOW voor ongehuwden en de AWW-uitkering voor weduwen zonder kinderen onder 18 jaar gaan omhoog van 690,50 tot ongeveer 740,—. MIDDELHARNIS Openstelling postkantoor In verband met het Sint Nicolaas- feest zal het postkantoor te Middelhar- nis op vrijdagavond 5 december a.s. na 18.00 uur gesloten zijn. De buslichting en het vervoer onder gaan op die dag geen wijziging. BEJAARDEN NAAR KERSTCONCERT IN DE DOELEN Op maandag 15 december wordt er in De Doelen te Rotterdam een Kerstcon cert speciaal voor bejaarden en gehan dicapten gegeven. Voor degenen die moeilijk ter been zijn is een groep Rode Kruis helpers aanwezig. Het plan is om van Flakkee met een paar bussen naar dit prachtige concert te gaan. Dit jaar weirken o.a. weer mee de koren „Deo Cantemus" en „The young credo singers", de alt Renata Heemskerk en Clara Ziedse, sopraan. Het geheel staat onder leiding van Arie Pronk. De bejaarden, die mee willen kunnen zich opgeven bij: mevr. Arensman-Bra- ber (01871 - 617) Stad aan 't Haringvliet, Fam. V. d. Berg-Vijfwinkel (01871 - 545) Den Bommel; mej. N. v. d. Klundert, Achthuizen; mevr. Oole-van Driel (01874 - 344) Oude Tonge; mevr. Snaauw -Hobbel (01875 - 636)'Ooltgensplaat; mevr. v. d. Waal-Dijkgraaf (01870 - 3366) Middelhamis. De kosten voor bus en toegang zijn 12,50, bij opgave te voldoen. Het aantal plaatsen is beperkt, dus tijdige opgave is gewenst! GROTE OVERWINNING GOOD-LUCK 2 Onder slechte weersomstandigheden traden DBGC 2 en Good Luck 2 tegen elkaar aan. De gasten zochten al direkt de aan val en binnen een minuut bracht An neke Groenendijk-Minheere de stand op 0-1. DBGC maakte wel gelijk, maar Good- Luck was duidelijk sterker, dit bew^ees Wim Snijder door 1-2 te scoren, waarna Jan Leentjes 1-3 inschoot. Cor van Nimwegen werd veel vrij gelaten en schoot tweemaal achtereen raak. 1-5. Aanvoerder Hans Opdorp bracht 1-6 op zijn naam, waarna de hard werken de Lou Minheere met een doorloper de ruststand op 1-7 bepaalde. Na de rust werd er minder goed ge speeld, hierdoor kreeg DBGC wat meer kansen. Nadat Wim Snijder 1-8 had in geschoten kwam DBGC terug tot 2-8. Cor van Nimwegen mocht nog een strafworp nemen en maakte geen fout. In de slotfase scoorde DBGC 3-9, waar na Hans Opdorp de eindstand bepaalde. 3-10. Deze week start de micro-kompetitie.' Het eerste achttal van Good-Luck ontvangt zaterdag om 12.00 uur'in de sporthal te Middelhamis DBGC 1. <Jood-Luck 2 gaat op bezoek bij ODO 3, terwijl Good-Luck 3 en Good-Luck 4 aantreden tegen DBGC2 en DBGC 3. Dankzij de Eskimo's, die hun jat opbrengst door bevriezen vers hiel' en de ontdekking dat mammoets, 1 het Syberische ijs gevonden -weito duizenden jaren ingevroren te zijn weest, goed geconserveerd waren, is waarde van diepvriezen ontdekt. Tef woordig worden levensmiddelen mi moderne diepvriestechnieken gecoi veerd. In sommige gevallen spreekl kwaliteit van de produkten voor !i zelf; in andere gevallen geven de pt tische kanten de doorslag. Elke groente b.v. lijdt een verlies aan vitamine, of zij nu veis geconserveerd wordt gekocht. Dooi f diepvriezen echter worden bepaaMe stoffen die de afbraak van vitaminet mede veroorzaken buiten werking steld. Bovendien vindt bij eiwitrijke i dukten, zoals vlees, een voorbewe* van het eiwit plaats. Het eiwit m gesplitst, verliest echter geenszins» voedingswaarde en wordt lichter n teerbaar. Nadelen zijn tot nu toei niet bekend geworden en theoretisi gezien ook nauwelijks denkbaar. Bij dierlijke produkten is de hoev heid vet van belang. Hoe magerder vlees hoe beter de eigen smaak bewaï bUjft. Mager vlees, zoals bijvoorbeeld kenslappen, gehakt, runderlappen, schnitzels etc. zijn voor de diepvries zeer geschikt. Enkele belangrijke voordelen van lifl diepvriezen zijn: dat vlees vaak per kilogram vooii liger in prijs is. Deze hoeveelheid voor de meeste gezinnen echter' veel om in éénmaal te gebruikea Een deel van het vlees kan afge^ den worden en al dan niet gebra in de diepvries bewaard worden; dat vlees dat niet veel verkocht wordt, en dus niet altijd voorra! is (bijvoorbeeld tong, niertjes, leve vaak wel diepvries te koop is; dat niet iedere dag boodschappen gedaan hoeft te worden. In de t" vries wordt een voorraadje aa legd van gesneden en per portie v» pakt vlees (bijvoorbeeld schnitzels karbonades, maar ook vlees voork en hond). (COS Levensbeschrijving van Cone- Ruit te Dirksland. (Tweede dni De eerste druk van de „Leveuslf schrijving van Cornelia Ruit" waan« wij in een van de vorige nummers :- recensie hebben gegeven, was bin»^ enkele weken totaal uitverkocht tweede druk is intussen verschenen Naar wij vernemen is ook daar\-ar. reeds de helft verkocht. Wie nog boekje wU aanschaffen haaste zich. want een volgende druk komt er w*' schijnlijk niet. Deze boekjes worden verkocht via^ zending, voor wie ook de baten bestelt' zijn. Bestellingen kunnen worden S^ daan aan het adres van de heer D-^ Polder, Hogelaan 10 te Vlaardingen J boekjes kosten slechts 10,75, waa'*-, dan 2,25 komt aan porto-kosten v* de verzending, totaal 13,—. Wan»» U dit bedr&g overschrijft op giro-"")!. mer 56.52.37 ten name van dhr. P* te Vlaardingen krijgt U het franco t* gezonden. Enkele boekjes kunnen ook nog den afgehaald bij de Gezusters Kuft Secretarieweg 29 te Dirksland, w» postbestelUngen uitsluitend via dhr. Polder te Vlaardingen. MELISSANT Landarbeidersvereniging. GeW heid tot het betalen van de pacM het 2e halfjaar 1975 wordt gebo"^" zaterdag 29 november a.s. tussen 3 e uur ten huize van dhr. L. Kats, Ju"^^ weg 74. Betaling per giro of bank 1 december a.s.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1975 | | pagina 6