Horeca gelegenheden voortaan weer aan sluitingsuren gebonden €sso Gisteren hielden Ged. St. Iioorzitting m.b.t. Krieicelplan Ouddorp DitjMgJIjil^^ bv hotel jacobi Mitsubishi. De Gestaalde Perfeictie. Nog geen beiriclil vermist jacht ciriese I T STOLPJE Raad Middelharnis besluit '-k P. Tiggelman (P.v.d.A.)„de raad is reciitser dan ooit lAr P. Grinwis (S.G.P.)„de naciit is voor 't ongedierte". IVi. A. V. d. Siuys MITSUBISHI Medisciie diensten PREDIKBEURTEN Oud-inwoner overleden C.B.T.B. en C.P.B.afd. Flakkee Kan een advocaat een Christen zijn Het reddingswerk langs onze kust Boeken moten Teiluis voor liond gezocht I Nu leuke X Sint Nicolaas geschenken X X bij ANNETTE ♦ANNETTE X X ZANDPAD 90 - BHDDELHARNIS X GEBROKEN DIJKEN Kerstkaarten verkoop BOSLAND Zelfbediening gedurende de wintermaanden iedere donderdag mosselavoni gekookte mosselen gebakken mosselen mosselen a la stroganof f ƒ11,51 12. ƒ12,51 deze mosselen worden inclusief 1 glas 1 geserveerd. vingerling 55 middelliaw^ tel. 01870-2004/2704 I H.H. ZAKENLIEDEN inniDinniiiiiiiiiiiiiiniiiiiBiinmimnniimininiiiHimim^^^^ I smeeroliën en vetten I Vetpatronen I C. DE RUITER I Poldersweegje 21 DIrksiand Tel. 01877-iCfil Bladz. 2 EILANDEN-NIEUWST' Vrijdag 7 novein De klachten die de bewoners en om wonenden van het Middelhamisse Vin- gerlmg by de raad hebben gedeponeerd over de ondervonden overlast van late cafébezoekers hebben er in geresulteerd dat de raad de voorgenomen proefpe riode van een jaar voortijdig heeft be ëindigd en de horecagelegenheden weer aan sluitingstijden heeft gebonden. Dat gebeurde in de gisteravond gehouden vergadering op voorstel van de S.G.P., de A.R./C.H.U. fractie en de lyst Hoog- zand, overigens tot de meest hoge ver ontwaardiging van de overige fracties, de P.v.d.A. en de V.V.D. Kr bleek voor laatstgenoemde fracties echter geen speld tussen te krijgen om dat de 3 overige fracties, samen met 9 leden en derhalve de meerderheid vor mend een duidelijke afspraak hadden gemaakt. Zij stelden voor de sluitings uren voor cafe's vast te stellen op 12 uur voor de maandag t.m. de donder dagavond, op 01.00 uur voor de vrijdag avond en op half twaalf voor de zater dag- en zondagavond. Dhr. P. Krijgsman (A.R.) maakte nog eens duidelijk waarom het zover geko men was. Hij zag terug öp de twee raadsvergaderingen waarin de stemmen met 7-7 staakten, waarna de raad het, op initiatief van weth. Hoogzand, ge zocht had in een samenspreking om vandaaruit tot een gezamenhjk stand punt te komen. Dhr. Krijgsman verweet het de P.v.d.A.-fractie op die, en de tweede bijeenkomst, ondanks te ont vangen uitnodiging niet te zijn versche nen: „Het getuigt van politiek fatsoen om naar elkaar te luisteren ook al lo pen de standpunten mteen", vond dhr. Krijgsman. Nu de fracties tot.een stand puntbepaling zijn gekomen in hun streven de moeilijkheden "tot een op lossing te brengen, nu betekent dat, al dus dhr. Krijgsman, dat de partijen elk concessies hebben moeten doen. De S.G. P. stapte node af van het verlangen om 11 uur te sluiten. De gevonden oplos sing betekent volgens dhr. Krijgsman dat de rust en ook de zondagsrust be vorderd zal worden, dat horecaonder nemers van laatkomers verlost zijn en dat de bewoners van het Vingerling recht wordt gedaan. Dhr. J. Huijsen (Ujst Hoogzand) ver klaarde daarop zijn medewerking aan het voorstel uit een gevoel van onbe- vrediging over de ervaren demonstra tie van bestuurlijke onmacht, toen de raad in tw^ee vergaderingen nog niet tot een uitspraak wist te komen. Ook dhr. KI. v. d. Ketterij (S.G.P.) had behoefte aan een korte verklaring. „Wij betreuren het dat sluiting om 11 uur, zoals wij graag hadden gewild, niet meer haalbaar blijkt te zijn in deze raad maar omdat het niet langer kon zoals het ging zijn wij als fractie be reid aan het voorstel mee te werken". Vuurwerk. Dhr. P. Tiggelman (P.v.d.A.) echter schoot een hevig vuurwerk af waarin hij niet schroomde vooral weth. D. Hoog zand ongenadig op de korrel te nemen. „Wij zijn als fractie van de P.v.d.A. verschrikkelijk teleurgesteld over deze gang van zaken!" maakte hij duidelijk gegriefd kenbaar. „De drie fracties heb ben hun overwinning prachtig gespeeld! zo schamperde dhr. Tiggelman waar aan hij toevoegde niet te kunnen be grijpen hoe dhr. Hoogzand zich voor dat karretje heeft kunnen laten spannen. Zijn afwezigheid op de bijeenkomsten verklaarde hij uit het feit dat het P.v.d. A. standpunt genoegzaam bekend werd geacht. „Dan gaan we niet achter ge sloten deuren nog eens over andere ge dachten praten". Terug naar de praktijk verzekerde spr. avonden lang op pad te zijn ge weest om te ontdekken waar de ge noemde „excessen" zich dan wel zouden afspelen. „Ik heb ook over het Vinger ling gezworven maar ik heb niets van dat alles bespeurd!" verzekerde dhr. Tiggelman. Hij verklaarde ook van de politie en van de omwonenden van de Voorstraat te Sommelsdijk en andere plaatsen te hebben gehoord dat ze een ongekend rustige tijd beleefden nu de sluitingsuren waren afgeschaft. „De mensen uit Sommelsdijk die me vroe gen of ik niet kon bewerkstelligen dat het sluitingsuur uitbleef heb ik naar Hoogzand verwezen!" schamperde dhr. Tiggelman", maar dat wilden ze niet omdat ze zo in hem zijn teleurgesteld terwijl ze hem gestemd hebben...!" „Mij is duidehjk zo besloot dhr. Tiggelman dat er niet wordt afge gaan op excessen maar dat rechts ge woon de mensen in hun vrijheid wil beknibbelen en het zal ons altijd een raadsel blijven waarom je een mens zijn vrijheid niet zou gunnen!" Ook mevr. van Loon (V.V.D.) toonde zich weinig ingenomen met het voor stel dat ter tafel lag: „het verbaast me dat de S.G.P. met dit voorstel accoord gaat omdat ze aanvankelijk zo aan 11 uur vasthielden, maar nog meer ver baast het me van de fractie Hoogzand. We hadden in een volgende vergadering best tot een oplossing gekomen", ge loofde mevr. van Loon, het voorstel zeer betreurend. Café-fractie. Weth. Hoogzand foeterde op zijn beurt op de P.v.d.A. fractie, waarvan hij dhr. P. Tiggelman uitnodigde zo maar door te gaan en zich als een soort café-fractie te ontpoppen. „Het geeft me wel een beetje plezier want het is fijn als er iemand zorg voor je heeft" liet hij dhr. Tiggelman weten. Zijn me dewerking aan het voorstel verklaarde dhr. Hoogzand uit de wens tot een op lossing te komen. „Ook voor de fractie Hoogzand bhjven er teleurstellingen maar die moet je incalculeren, in de politiek is dat dagelijks het geval", be rustte dhr. Hoogzand, Snoeien. Dhr. P. Grinwis (S.G.P.) liet niet na zijn visie weer te geven: „het humanis tisch denken van het vertrouwen in de mens heeft gefaald!" meende hij uit de ervaringen op te kunnen merken. Hij wees de V.V.D. en P.v.d.A. fractieleden erop dat een mens niet in vrijheid kan leven, „want" vergeleek hij „dat is precies zoals met een boom, die moet ook gesnoeid worden". „God heeft de Overheid ingesteld om het kwade te be teugelen vanwege de hardigheid des harten", bezag dhr. Grinwis, die ver volgde: „Er wordt wel eens gezegd dat de nacht is voor het ongedierte en in ze kere zin is dat waar. Overdag moeten we ons werk doen in getrouwheid en een mens is overdag niet veel waard als hij de nacht in het café heeft door gebracht". Dhr. van Alphen (P.v.d.A.) maakte een soort parodie op de strekking van het voorstel, daarin concluderend dat de werkman het vroegst naar bed wordt gestuurd als hij de meeste tijd be schikbaar heeft. De discussie en vooral het voorstel bleken dhr. P. Tiggelman lelijk tegen te staan, waarom hij grimmig vaststelde dat de raad die „om" heette te zijn rechtser geworden is als ooit tevoren „Ik begrijp de rechtse fracties wel maar ik begrijp niet Ujst Hoogzand. Haar zij gezegd dat wij wiUen opkomen voor groepen die in de verdrukking raken en 's avonds in het café zitten om te bil jarten, te kaarten of te schaken" aldus dhr. Tiggelman. Het kwam tenslotte op een stemming aan die het resultaat liet zien dat verwacht werd 9 voor en 5 te gen. Op de publieke tribune hadden de horecaondernemers het gezien. Mok kend verlieten ze de raadszaal. DEN BOMMEL Tel. (01871) 472 MOTORS CORPORATIOM Van zaterda,g 8 nov. tot maandag 10 november 1975. ARTSEN Middelharnis - Sommelsdijk: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Dogterom, tel. 2121. Dokter Dogterom is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Boot, tel. (01877) 1227 b.g.g. 1291. Stellend£^m - Goedereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Rijswijk, tel. 1207. Nieuwe Tonge - Oude-Tonge: Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter de Jager, tel. (01875) 301. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Janssen, tel. (01871) 306. APOTHEEK „MENHEERSE" OPENINGSTIJDEN: Op werkdagen: 8.30 tot 12.30 en 13.30 tot 18.00 uur. In het week-end: zaterdag van 10 tot 12 uur en van 17 tot 18 uur; Zondag van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Apotheker: J. Slager, tel. (01870) 39 97. Inlichtingen: a) antwoordapparaat; b) dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts Overbeeke, tel. 1457 (van 11 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dhr. Minderhoud, tel. (01870) 28 97. WIJKVERPLEEGSTERS Ouddorp - Goedereede - Stellendam: Dienst heeft Zr. Pais, tel. (01878) 1321. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van vrijdagavond 6 uur tot maandag morgen 8 uur heeft dienst Zr. v. d. Nieuwendijk, tel. (01870) 2883 b.g.g. (01870) 3684. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12 uur' tot maan dagmorgen 8 uur heeft dienst Zr. Melis sant, tel. (01875) 390 b.g.g. (01876) 321. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - Wit-Gele Kruis: Dienst heeft Zr. Vrij, tel. (01871) 312 b.g.g. 534. Gisteren zqn door een commissie uit Gedeputeerde Staten, tijdens een open bare bijeenkomst in het Provinciehuis te Den Haag, de reclamanten gehoord die bezwaren te kennen hebben gege ven tegen vaststelling van het bestem mingsplan „de Kriekel" door het ge meentebestuur van Goedereede. Het bestemmingsplan voorziet in een re creatieve toekomst voor dit gebied, waartegen van vele zijden protest is aangetekend. Dat werd gedaan door de volgende personen c.q. instanties: Dhr. T. C. Mastenbroek heeft bezwa ren kenbaar gemaakt tegen de aanleg van een weg over zijn perceel dat een agrarische bestemming heeft. Dhr. R. Verhorst te Rotterdam diende bij G.S. een klacht in omdat hij vreest dat het plan zal leiden tot aantasting of ver nietiging van een onvervangbaar na tuurgebied. Hij vindt dat het geld beter besteed kan worden aan ontsluiting van slecht bereikbare stranden te Ouddorp. Ook heeft hij bezwaren tegen de aan leg van een ontsluitingsweg, waartegen zich ook de bezwaren van dhr. W. H. S. Sypkens te Middelharnis keren. De Pro vinciale Planologische Commissie welke G.S. adviseert meent dat de reclaman ten hierin kan worden tegemoet geko men. Het bezwaar van dhr. L. Coppoolse behelst de vrees dat door uitvoering van het plan een van de voornaamste natuurgebieden verloren zal gaan, wat hij in strijd acht met de strekking van het Streekplan Zuid-Holland-Zuid. De Werkgroep „Behoudt de schurvelingen" te Sommelsdijk tekent in haar bezwaar aan dat de schurvelingen welke een unieke landschappelijke waarde heb ben, bij de uitvoering van een massaal project als het onderhavige niet intact zullen blijven, terwijl het Streekplan Zuid-Holland-Zuid en de Oriënterings nota Ruimtelijke Ordening juist pleiten voor behoud van dit natuurgebied. Dhr. A. Flanderijn te Rotterdam te kende bezwaar aan omdat het plan hem z.i. ten onrechte onmogelijk maakt op zijn perceel een zomerwoning te bouwen en dhr. R. J. B. M. WUlems te Oostvoome pleit voor onthouding van goedkeuring aan tenminste het zuid oostelijk plangedeelte i.v.m. de unieke waarde van dit gebied. De Plan Commissie echteir is van me ning dat tegen de bouw van een zomer huis geen bezwaar bestaat, maar met dhr. Willems is de Commissie het eens dat de diverse landschappelijke bezwa ren aanleiding geven goedkeuring te onthouden aan het zuid-oostelijk plan gedeelte. De Werkgroep „Milieubeheer" te Maartensdijk en de A.R. Kiescentrale te Ridderkerk menen dat een natuurge bied als „de Kriekel" niet mag worden opgeofferd aan de bouw van 350 vakan tiehuisjes, maar daarentegen verklaren de A.R. kiesver. te Goedereede en de V.V.V. Ouddorp zich accoord met het plan omdat de Kïiekel huns inziens door inzaai en inplant aanzienlijk aan na tuurhistorische waarde zal w^innen. Reclamant Joh. Vlietland tenslotte verzoekt zijn perceel te bestemmen voor recreatie, met de mogelijkheid van de tailhandel en poeliersbedrijf. Dhr. VUet- land wees er in zijn bezwaar op dat zijn perceel in het plan een agrarische be stemming heeft, terwijl hij een bouw vergunning heeft voor een winkel en een vergunning heeft voor het hebben en houden van 5 kampeerhuisjes en 14 caravans. Dhr. Vlietland meent dat het door particulieren ontworpen plan in druist tegen de nodige objectiviteit en hij meent dat goedkeuring zou moeten worden onthouden aan de naast zijn perceel geplande winkels. Naar aanleiding van bovenbedoelde bezwaren hebben B. en W. verklaard dat het gemeentebestuur een duidelijke belaingenbehartiging hanteert tussen kampeercentra en bungalowparken enerzijds en de handhaving van de na tuurwetenschappelijke waarde ander zijds. B. en W. wijzen er ook op dat in het plan conserverende bepalingen zijn opgenomen met betrekking tot de schurvelingen en de begroeiing daar van. De Commissie van G.S., alle overwe gingen gehoord hebbend zal die afwegen om mede aan de hand daarvan tot een beslissing te komen. ZONDAG 9 NOVEMBER MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. J. Maasland, en 6 uur ds. E. F. Vèrgiunst. Najaarsizendinigsikollekte Buitengew. Wijkgem. i.w. 10 uur ds. H. Hutlng, Rotterdam Chr. Geref. Kerk 10 en 6 uur ds. G. Bouw van Scheveningen Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. Th. v. Stuywenlbeng Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 10 en 3.30 uur ds. H. W. Noordman van Hoogvliet. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uwc 'ds. R. van Kooten en 6 uur ds. J. Maas land, voorm. ibed. Heilig Avondmaal eninam. dankzegging Heilig Avond maal en bodiening Heülge Doiop Rem. Kerk 10.30 uur ds. L. van Os, Maassluis (met zang van Mervrouw Van Os). DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. M. van der Linden, bediening Heilige Doop en 6 uur ids. H. N. van Hens- bergen, Extra koUekte diakonie ■- Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Heiv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Kraaij. Extra koUekte bouw fonds Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur kand. H. F. Klok, Woerden en 6 uwc kand. D. Heuvelman, Oudewater. STELLENDAM Herv. Kenk 10 uur kand OhiT. V. d. Valk, Gouda en 6 uur ds. A. Cysouw. Voonbereidinig Heilig Avondmaal. GOEDEREEDE Herv. Kerk 9, 10.45 en 6.30 uur kand. B. de Leede, Gouderak. OXTDDORP Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur 'ds. S. de Jong, voormiddag bediening Heilige Doop Ger. Gem. 9.30 en 4 uur lezien Ger. Kerk 10 uur ds. H. de Valk en 5 uur ds. J. de Kievit, (Jeugddienst) Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. Kamp. KoUekte P.I.T. NIEXTWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur ds. H. Visser 6 uur dhr. P. Buite laar, Rotterdam. 'Extra fcollekte Chr. belangen Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur dhr. A. H. Veldhuizen, Rotterdam en 6 uur dhr. D. Saheepmsüker Ger. Gem. 10 en 6 uux lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerik 10 uur -ds. E. F. Vergunst en 6 uur ds. D. B. van Lokhorst, em. pred. te Ridderkerk Ger. Kerk 10 en; 6 uur drs. G. J. Smink Ger. Gem. 10 en 6 uiir student J. S. v. d. Net van Moeinkapelle &sa\l. Theologische School). DEN BOMMEL Hèrv. Kerk 10 uur ds. J. Hoivius en 6 uwc ds. H. Talsma Ger. Kerk 10 en 6 uur dhr. G. J. Smouter te Rhoon. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. 'ds. A. Cysouw en 6 uur ds. H. Visser Extra fcollekte orgelfonds Geref. Keaik 9.30 uur lezen en 3.00 war ds. J. de Kievit te Ouddorp Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leaen Oud Geref. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerik 10 uur dhr. D. Scheepmaker en 6 uur dhr. A. H. Veldhuizen, Rotterdami. MIDDELHARNIS Nieuwe secr. „Ons Koor" Op de vrijdag 31 oktober 3.L gehou den bestuursvergadering van het man nenkoor „Ons Koor" is in de plaats van de afgetreden sekretaris dhr. W. A. van 't Zelfde, gekozen dhr. L. Kievit, Kas tanjelaan 40 te MiddeUiamis, (Tel. 01870 - 30 37). Het koor repeteert thans in een lo kaal van de technische school op don derdagavond van 8 tot 10 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom. DIRKSLAND Beroepen. Ds. P. Blok, predikant der Geref. Gemeente alhier heeft een be roep ontvangen naar St. Annaland. OOLTGENSPLAAT Dinsdag 4 november overleed plotse ling o(p de leeftijd van 75 jaar de heer Jaooib Gerrit Mooijaart, echtgenoot van mevr. A. A. Bunk, wonende Kepenaar 95 te Barendreciht. De bijeenzettinig in het familiegraf op de begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam heeft plaats gehad heden vrijdagmiddag te 14.40 uur. Vooraf werd een rouwdienst gehou den in de aula te Barendredht. Op donderdag 13 november 1975 's avonds acht uur in ver. gelbouw „Vita- Nova" V. Aerssenstraat 5, Sommelsdijk £(preekt mr. H. de Roos, Jurist te Leeu warden, over het onderwerp: Kan een advocaat een Christen zijn? U bent allen! hartelijk welko^m met echtgenoot(e). Ten bate van het Blindeninstituut „Bartimeus" is er in de pauze verkoop van juibileum-toadihanddoeken. LEZING TE OUDDORP: Op uitnodiging van de Ouddorpse Reddingsbrigade eni de E.H.B.O. afde ling hoopt dhr. de Vos vsn de Kon. Ned. Bond tot Redding van Drenkelin gen a.s. dondierdagavond een lezing te houden over: „het reddingswerk langs onze kust", met vertoning van enkele films. Ieder is welkom, om 8 uur (donder dag 13 nov.) in het verenigingsgebouw aan de Stationsweg. De meeste boeken uit de zijn bij ons uit voorra leverbaar. Zorgt dat u uw geschenk v december op tijd in huis heh Wij verzorgen dat graag boeken, kantm westdyk 55 - postbus middelharnis - tel. (O1870) i, woonhuis (01877) 19 54 De afd. van de dieretibesc zoekt een goed thuis voor de vf honden, een Dalimatiër, Gestrooonlijnde Pindher; Jachthond; Herder van ong. 2 jaar; Bastaard/zwart en een Duitse Staander. Hond zocb De hond die zaterdagavond Zuiddijk te Nieuwe Tonge werj' vangen: veitolijft nog steeds bij Troost te Sommelsdijk. Hierb; maals een oproep aan de eige mevr. Troost contact op te De hond is kennelijk ©en 1 sen een St. Bemhard en Poundlander, zwart van kleur reu. Hij idraagt een ibeige li-' waaraan zich. nog een stuk ketf vindt. Ook zij 'die één van de Iboveng de honden willen ibezitten mevr'. Troost contact opnemea adres is: Enkele Ring, Samm tel. 2912. Het zeiljacht „Quest" is ook week nietgevonden. Het jacht is i kele weken zoek op de Midd- Zee met 6 Nederlanders aan der wie dhr. J. Hartog uit Oud^ De zoekaktie naar het jacht vliegtuigen en schepen is stopg Vanuit Nederland vertrekken v enkele Nederlandse vrienden van 4 varenden om naar hen te zoeken men heeft weinig hoop, al schijii eerder te zijn voorgekomen dat jacht door smokkelaars werd g:. gen naar een andere bestemming ti ren. o.a.: NERTSMUTSEN HANDSCHOENEN TASSEN PARAPLU'S DUSTERS NACHTHEMDEN BADDOEKEN met bijpassend washandje. THEEDOEKEN KEUKENDOEKEN PANTOFFELS voor het hele gezin. Deelnemer mlddenstandsaktie. Begin volgend jaar zal D.V. bij voldoende be langstelling een herdruk verschijnen over de Watersnood in 1953 De prijs zal 49,50 bedragen. U kxint nu uw exemplaar bestellen door onder staande bon in te sturen. Een postzegel is niet nodig. ooehen, kantoonniicnHna westdgk 55 - postbus 75 - middelharnis tel. (01870) 25 51 woonhuis (01877) 19 54 BESTELBON verzenden in een enveloppe zonder postzegel aan Beekhuis ARIESE, Antwoordnummer 4, Middelharnis. Naam: Straat: Plaats: Zend nuj stuks „Gebroken Dijken" a 49,50. RODE KRUIS AFD. OUDDORP: Door de coloume leden van de afd. zal in de komende weken een nieuwjaars kaarten actie worden gehouden. De kaarten zullen: worden aangeboden voor 1,75 per mapje. De opbrengst komt ten goede van de aM. kas. Mogen wij op uw medewerking ire- kenen? 100 gram Boterhamworst Kil 100 gram Palingworst 2 kg grote ZOETE APPELS 3,50 2 pak KABELJAUW 5,- 1 doos FRIKANDELLEN 12,51 1 doos (12 blik) Unox Tomatensoep ll,S TELEFOON 13 71 OUDDOII J |IIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIII|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||U|||||||||||II» Wij verzorgen gaarne al uw relatie-gescherft» g en kerst-pakketten, maar verzoeken U vrienaf 3 lijk deze vroegtijdig te bestellen. s Daar wij dan de grootste zorg aan uw opdradi' g kunnen besteden. I M. L. V. d. Waal I Westdök 42 - MiddeUiamis - Tel. (01870) 451* 1 Alle soorten iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiH^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1975 | | pagina 2