Weduwë Einzi Stolz stuurde dirigeerstokje naar Dlrksland zakksn Een advertentie in Eilanden- nienws altiid succes iieeft Medisciie diensten Vrouwenvereniging m m BOSLAND Zelfbediening ie EVBevr. v. d. Velde-Gestel is er gelukkig mee Sollaa CM>lt<«e 4- vlet Okteal Selectors J. C« V. los ^EELiAI^P N.C.V.B. Afdeling Dirksland Oranje kater zoek Bondsdag Herv. op Ger. Grondslag Deja-presentatïe op Meubelbeurs 1975 landbouw- stelling KAMER JOB ROOS Dit weekend E. GRINWIS Perzische raskatertjes Eiken tonnen Autoschade kies een Focwa bedriif AUTOSCHADE KARELS kenmerk voor vakwerk ADM. MEDEWERKSTER Bladz. 2 „EILA.NDEN-NIEUWS" Vrijdag 12 september n De post heeft mevr. Aat van der Vel- de-Gestel uit Dirksland donderdagmor gen een haar kostbaar kleinood ge bracht. Het kwam aangetekend uit We nen, afgezonden door Einzi Stolz, we duwe van de op 27 juni van dit jaar overleden Weense dirigent en componist Robert Stolz. De ronde koker bevatte een dirigeerstokje dat de grote Stolz zelf heeft gebruikt! Op het kurken handvat zijn handtekening ter nage dachtenis aan de man die de wereld on vergetelijke melodieën heeft nagelaten. Dat geldt vooral voor mevr. v. d. Velde, secretaresse, voorzitster, kortom „de duizendpoot" van de „International Ro bert Stolz Club Holland". Die verbondenheid blijkt al uit de foto van Robert Stolz achter een van de winkelramen van de drogisterij, maar binnen, in de huiskamer wordt het pas echt menensDaar wordt een wand in beslag genomen door een prachtig geschilderd portret van de grote Stolz, daar hangen platenhoezen, wandborden met opschrift, daar staan 2 flessen Ro bert Stolzwein en een fles Einzi Perl (genoemd naar zijn vrouw Einzi) uit de eigen wijngaard van Stolz en in de huisliamer zijn ook de minstens 150 langspeelplaten en de talrijke muziek- cassettes naet muziek van de grote com ponist te vinden. Bovendien heeft mevr. v. d. Velde nog zo'n 14 plakbloeken waaronder 3 met nieuws, verslagen en foto's van de begrafenis die ze zelf, op 4 juli, in Wenen bijwoonde. Met nog enkele leden van de Hollandse Robert Stolz Club gingze met de nachttrein naar Wenen, een grote krans meetor send die door Dick Grootenboer, bloe mist te Dlrksland, was vervaardigd. „Frag nicht warum ich gehe, frag nicht warumzo herinnerde het lint aan een van de composities van de overle den meester. Het begon voor mevr. v. d. Velde in 1967 toen ze in „de Doelen" in Rotter dam een concert van Robert Stolz bij woonde. Dat deed ze, geboeid door de schoonheid van de composities, ook in '68, '69 en '70 toen Stolz in Rotterdam afscheid nam. In die jaren ontstond er een levendige correspondentie tussen Dirksland en huize Stolz in Wenen en de talrijke brieven en kaarten bewaart mevr. v. d. Velde als kostbare aanden kens. Ook heeft ze vele „eerste-dag-en- veloppen" die ter ere van Stolz bij spe ciale gelegenheden werden uitgegeven, evenals enkele echt gouden penningen. Toen ze na de plechtige begrafenis in Wenen van de bijna 95 jarige Stolz nog even contact had met de weduwe (die haar vroeg vooral toch vrienden te blij ven!) vroeg mevr. v. d. Velde haar la ter een persoonlijk aandenken te stu ren; „al is liet maar een zakdoek!" liet mevr. v. d. Velde weten. Zeer tot haar verrassing kwam donderdag de dirigeer- stok (Takstock, in het Duits). Einzi schreef er een hartelijk briefje bij: „Robert hatte ja nur ein Wunsch, dass seine Melodieën in den Herzen des Menschen weiter leben mogen; Freundè wie' Sie könnten viel zur Erf öllung dieses Wünsches beitragen", schreef ze. Ver taald in het Nederlands luidt het: „Ro bert had slechts een wens, dat zijn me lodieën in de harten van de mensen zou den voortleven. Vrienden als u kunnen veel aan de vervulling van die wens bijdragen". Mevr. v. d. Velde heeft de componist die ze zo bewonderde nooit in levende lijve gezien. Bijna was dat wel gebeurd want dit voorjaar was ze, met 40 andere Robert Stolz clubleden in Wenen, waar een ontmoeting met Stolz op het pro- gramixia stond. In Wenen bereikte hen het nieuws dat de maestro in een zie kenhuis was opgenomen. Later, op 4 juU was ze op zijn begrafenis. „Ik ben niet kleinzerig, maar daar heb ik mijn tranen de vrije loop gelaten", zegt ze en dat is te zien op de foto waarop ze staat afgebeeld op het moment dat ze een schepje zand op de kist werpt. Ont roerend is het geweest hoe daar het „Adieu mein kleiner Garde-offizier" Mevr. V. d. Velde temidden van haar herinneringen aan Robert Stolz werd gespeeld en mevr. v. d. Velde was daar getuige van. Met 80 genodigden werd ze daarna aan de maaltijd genood. Mevr. V. d. Velde voelde het verdriet van „Einzi" Stolz, de 5e vrouw van de componist met wie hij 30 jaar innig ge lukkig is geweest. „Volgend jaar ga ik haar beslist bezoeken!" zegt mevr v. d. Velde en ondertussen gaat de corres pondentie door en groeit de verzame ling foto's en knipsels. Alleen de kaar ten, door Stolz zelf geschreven zullen uitblijven. De laatste schreef hij de woensdag voor de vrijdag waarop hij stierf. Van zaterdag 13 tot maandag 15 september 1975. ARTSEN Middelharnis - Sommelsd^k: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Dogterom, tel. 2121. Dokter Dogterom is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant: Van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Elvé, tel. 12 62. Stellendam - Gocdereede: Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter v. Rijswijk, tel. 1207. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter v. Hattum, tel. (01874) 259. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: Van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Janssen, tel. (01871) 306. APOTHEEK „MENHEERSE" OPENINGSTIJDEN: Op werkdagen: 8.30 tot 12.30 en 13.30 tot 18.00 uur. In het week-end: zaterdag van 10 tot 12 uur en van 17 tot 18 uur; Zondag van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Apotheker: J. Slager, tel. (01870) 39 97. Inlichtingen: a) antwoordapparaat; b) dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen tand arts Janssen, tel. 2169 (van 11 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dhr. Minderhout, tel. 2897. WIJKVERPLEEGSTERS Ouddorp - Goedereede - Stellendam: Dienst heeft Zr. Termaaten, tel. 1702. Dirksland - Herldngen - Melissant: Van vrijdagavond 6 uur tot maandag morgen 8 uur heeft dienst zr. Stollc, tel. 1770 b.g.g. 1767. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: Van vrijdagmiddag 12 uur tot maan dagmorgen 8 uur heeft dienst zr. van Wijk, tel. (01874) 289 b.g.g. (01877) 1707. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - Wit-Gele Kruis: Dienst heeft Zr. Anna, tel. (01873) 577. MELISSANT Hondje zoek. Het hondje van de fam. Reigersberg in de Fabiusstraat is al 2 weken van huis. Het is een gladharig foxje, bruine kop, overgaand in zwart, witte buik en zwart met witte pootjes. Inlichtingen worden graag ontvangen door mevr. Elvé te Dirksland, telefoon (01877) 1262. r3' ié' r^kim BRUINISSE Telef. (01113) 13 79 Nieuwstraat 3 - Kerkstraat 14 ZONDAG 14 SEPTEMBER MIDDELHARNIS Herv". Kerk 10 uur ds. J. Maasland en 6 uur dhr. P. Kooij- iman Ridderkerk. Extra kollekte pas- toriefonds. Diaikoniekollekte medische zending Buitenge^w. Wijkgem. i.w. 10.30 uur ds. R. E. R. van Buiren. Kollekte Medische Zending en We- relddiakonaat Chr. Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. 'C. Maris van De Bilt Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. Th. van Stuyvenberg Ger. Kerk 10 uur ds. Sdhravendeel en 5 uur ds. J. F. Put van 's Gravendeel Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 10.30 en 3.30 uur ds. S. Cnossen. Sommelsdijk Herv. Kerk 10 uur ds. W. Arkeraatsi, Zegveld. Bediening H. Doop en 6 uur ds. J. Hovius, Dord recht. Extra kollekte I.Z.B. Rem. Kerk 10 uur ds. dr. J. F. van Royen, Capelle aan deri IJssel. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. H. N. van Henslbergen, Voorbereiding H. Avondmaal en 6 uur ds. M. van der Linden Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur dhr. A. Veldhuizen, Rotterdam en 6 uur ds. J. Maasland Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. J. T. Cazander en 6 uur ds. W. Arke- raats, Zegveld. Extra kollekte medi sche zending Ger. Gem.. 10 en 6 uür student J. J. van Eckeveld van Scher- oeiizeel. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur dhr. P. Kooijman, Ridderkerk en 6 uur ds. R. van Kooten. GOEDEREEDE Herv. Kerk 9 en 10.45 uur ds. G. H. Abma, Poortvliet en 6.30 uur ds. G. H. Abma. Maandelijkse kollekte voor de kerk. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur eerw. heer D. G. van Hoeven, Andel Ger. Gem. 9.30 en 6.30 uur lezen Ger. Kerk 9 uur ds. J. de Kieviet en 6.30 uur kand. H. de Goede, Schie dam in veren, 'gebouw ^- Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. Kamp van Rotter dam. NIEUWE TONGE Herv. Keilc 9.30 en 6 uur ds. H. Visser. Extra ikollekte fonds Ohr. belaxbgen Ger. Gem. 10 en 6 ■uur ds. A. Bac van Boskoop. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur ds. C. van Sliedregt en 6 uur ds. W. West land, Veen. Extra kollekte medische ■zending Ger. Kerk 10 en 6 uur le zen. 'STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur kand. D. Snijder, Rot terdam en 6 uur ds. H. Jongebreux. Extra kollekte medische zending Ger. Kerk 10 en 6 uur idrs. Smink. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. M. van Rennes, Oud-Beijerland Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. VEin Til, em. predt. te Middelburg. Voormid dag H. Avondmaal, nam. voortzetting H. Avondmaal eni Dankzegging. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. H. Jongelbreur en 6 uur ds. W. v. Herpen, Hagestein. Extra kollekte me dische zending. Dinsdag 16 septemiber 7 uur ds. S. P. V. Assenibergh, Nijkerk Ger. Kerk 9.30 en- 6 uur kand. J. G. Arensman te Kamperland (Z.) Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 10 uur kand A. Boer, Utrecht en 6 uur dhr. N. H. Groen. NIEUWERKERK Herv. Kerk 10 uur Ds. G. Wassenaar Geref. Kerk (N'kerk - O'land) 10 en 2.30 uur ds. C. M. V. d. Loo, em. pred. te Sliedrecht (oogstkollekte) Geref. Gem. 10 en 3 uur lezen Geref. Gem. in Ned. 9.45 en 3.30 uur lezen. SINT ANNALAND Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Kraay, emeritus pred. te Buren (voorh. te St. Annaland) Geref. Gem. 9.30 en 6 uur ds. Chr. v. d. Poel uit Yerseke, n.m. 2 uur lezen (v.m. bed. H. Avondmaal) Geref. Gem. in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur lezen. Extra dienst: Woensdag 17 september n.m. 19.15 uur Ds. A. Wink uit Vee- nendaal. MIDDELHARNIS Opbrengst Anjercollecte. De onlangs gehouden Anjercollecte heeft in de on derscheidene dorpen de volgende op brengst gehad: Woonkern Middelharnis 725,43 Woonkern Sommelsdijk 370,34 Woonkern Nieuwe-Tonge 148,19 Woonkern Stad aan 't H. 175,— Op woensdag 17 sept. hoopt D.V. de N.C.V.B. haar eerste vergadering in het nieuwe seizoen te houden. Om 7.30 uur worden de leden weer in „Onder de Wiek" verwacht. Dhr. W. M. van Andel, Inspecteur van Politie te 's-Gravenhage houdt dan een lezing voor ons met als titel: „Gezag en Gezagsproblemen". Een actueel onderwerp, voor ieder een, maar vooral voor hen die kinderen opvoeden en veel met de jeugd te ma ken hebben. De leden mogen dames, die belang stelling hebben voor het werk van de N.C.V.B. als gasten meebrengen. Het programma voor het nieuwe sei zoen is als 'volgt: 15 oktober: Mej. Poot, Lezing over Mu seum Boymans-v. Beuningen met dia's (indien er belangstelling voor is gevolgd door een excursie) 12 november: Ds. E. F. Vergunst, Het jaar v. d. Vrouw in Bijbels licht ge zien. 17 december: Kerstavond met declama tie. 21 januari: Ds. J. J. Voort, causerie over Christelijk ouderschap heden (Ook voor heren). 18 februari: Jaarvergadering, o.a. Rei zen naar Israël. Maart: gecombineerde vergadering te Middelharnis. 14 april: Dhr. Kastelein vertoont dia's over Verre reizen (met bejaarden als gasten). Mei: Nog niet bekend. In febr. of maart nog een extra avond. De Engelse cursus voor onze leden is al weer begonnen. Indien er voldoende belangstelling bestaat organiseert het bestuur nog een of meer cursussen. Het bestuur hoopt dit seizoen weer op een goede opkomst van haar leden. Nieuwe leden zijn ook hartelijk welkom. OUDE TONGE De oranje kater van de fam. v. Schel ven is sinds woensdag zoek. Graag zou genoemde fam. de kater weer terug zien; inlichtingen woorden' dan ook graag ontvangen via tel. 01874 - 713 of aan het adres Bastingstraat 5. De Bond van Ned. Hervormde Vrou wenverenigingen op Ger. Grondslag komt donderdag 18 september a.s. in „Tivoli" te Utrecht bijeen voor de jaar lijkse Bondsdag. In de morgenvergadering spreekt ds. P. Vermaat, hervormd predikant te Vlaardingen over „De vrouw in de eindtijd". Ds. T. Kamerbeek, hervormd pred. te Hoevelaken mediteert 's Middags over „Dienen in liefde". Naast de onderwer pen is er muziek, zang en declamatie. Deze bondsdagen worden altijd trouw bezocht, ze staan onder leiding van me vrouw A. M. Harkema-Visch te Zeist, presidente van de bond. Ook dit jaar worden weer veel leden verwacht. De deelnemers aan de momenteel in Utrecht gehouden 15e Internationale Meubelbeurs de volgende wordt dus pas weer in 1977 gehouden hebben via de stand-ontwerpers als van ouds voor fraaie dekors gezorgd. Zeker is dat het geval met de stand van Deja Fabrics, een in eigen beheer ontworpen en gebouwde presentatie ruimte, waarbij telkenmale gebruik wordt gemaakt van dezelfde attributen die de stand van dit Rotterdamse meu- belstoffenbedrijf al vele malen eerder tot ver over de grens bekendheid gaven. Ditmaal geheel in zwart-wit uitgevoerd, met als scherp kontrast de 12 kleuren van een groot aantal dahlia's, in 8 soor ten! Interieurarchitekt Anton van Oost is er wederom in geslaagd de stand een eigen gezicht te geven. De nadruk werd gelegd op de presentatie van die stoffen, die momenteel het meest gevraagd zijn door de Europese meubelindustrie. Over het algemeen zijn dit poolstoffen en weefstoffen in verschillende uitvoerin gen. Hiervan noemen wij de kwaliteiten „Arietta", „Brisbane", „Domingo" en „Brindisi" op 150 cm breed, (de laatste in een mooi visgraatdessin). Verder de „Icarus", een frisé artikel in klassieke stijl 100% draion pool en een bij uitstek voor zitmeubelen ge schikte gebreide velours op 140 cm breedte. Deze kwaliteit is vólsynthe- tisch en kan geleverd worden in 4 uni- kleuren. Bij het doornemen van de met zorg samengestelde koUekties komt wel dui delijk naar voren, dat Deja zich heeft toegelegd op specialisatie van het be staande assortiment waardoor inder daad gemakkelijker een inzicht verkre gen kan worden in het aanbod. Daaren tegen is toch sprake van een grote ver scheidenheid in dessins en kleuren, af gestemd op de wensen en ideeën die te maken hebben met het modebeeld van dit moment. In aansluiting hierop in troduceert Deja de „Alabama", een nieuwe leerdoekkwaliteit in het type patchwork, in geschuimde pvc. Vermel denswaard is, dat het dessin gekopieerd is van leer middels een bepaald trans- fer-procédé. Mede door de op het oog aan elkaar genaaide stukken, heeft het geheel ongetwijfeld een natuurge trouw uiterlijk. Daarnaast is er een mooie pvc op non-woven basis, ge naamd „Flamengo". Deze kwaliteit, waarvan Deja de alleenverkoop heeft voor Europa is, behalve voor moderne meubelen, ook zeer geschikt voor klas siek stijkneubüatr. Wij vinden beide kwaliteiten een aanwinst, zekei- voor fabrikanten die zich bezig houden met de vervaardiging van bijv. losse kussens poufs, e.d. Voorshands is onze konklusie, dat de Meubelbeurs Utrecht op het gebied van bekledingsstoffen so-wie-so interessant nieuws aan de openbaarheid prijs geeft. VOOR jute of slsal OKKER'S ZAKKENHANDEL OOLTGENSPLAAT Tel. (01873) 350 - 203 - 692 TE KOOP: Julianalaan no. 11 geschikt voor bouwgrond, 693 m2 groot. Te bevragen: Julianalaan no. 4 Dirksland TE KOOP: in prima staat, 6 m lang en z.g.a.n. P. BOTH Zandweg 3 - Den Bommel Tel. (01871) 363 Rustige JONGEVROUW, 38 j., zoekt i.v.m. werk zaamheden (buitenshuis) met kookgelegenheid of gebruik van keuken. Liefst in Middelharnis of Sommelsdijk. Brieven onder nr. 6408 bureau van dit blad. Zondag 7 september, 9.30 uur, overleed in v ziekenhuis te Riva (Italië) onze vader, behj en grootvader, broeder, zwager en oom weduwnaar van Pietertje Grinwis in de leeftijd van 68 jaar en 7 maanden. Nijmegen: P. Roos T. H. M. Roos-van Leijc^ Delft: K. G. Roos Goedereede: P. G. Roos Paderbom (Did.): G. Roos D. Roos-Hoffjan en kleinkinderen Goedereede, 7 september 1975. Z.Z. Haven 18 Gelegenheid tot condoleren: van 3 - 5 en van 7-9 uur. De teraardebe.stelling zal D.V. plaats hebben j zaterdag 13 september a.s. des nam. 2 uur i algemene begraafplaats te Goedereede. 10 ROZEN voor 3,— Tevens hebben wij een grote sortering POTPLANTEN Dijkstelweg 28 - Ouddorp AANGEBODEN: 2 witte (Angora) 3 mnd. oud 200,per katertje. Tel. (01878) 18 83 event, thuisbezorgd. Tel. (01878) 1937 Hedenmiddag nam de Heere tot onze diepe droeJ heid na een geduldig gedragen smartelijit lijijgl uit ons midden weg, ten huize van de familie (1 van Dijk, Ant. v. Weelstraat 29, onze geliefJ zorgzame moeder, behuwd-, groot en overgroej moeder PIETERNELLA DONKERSLOOT weduwe van Jacob Boelhouwers in de ouderdom van 79 jaar en 8 maanden. Den Bommel: A. A. van Zanten-Boelhouwesl A. van ?anten Nieuwe Tonge: A. C. de Gast-Boelhouwers A. de Gast Den Bommel: C. van Dijk-Boelhouwers C. van Dijk klein- en achterkleinkindereil Den Bommel, 11 september 1975. Ant. van Weelstraat 3 De begrafenis zal D.V. plaats hebben maandpg september n.m. 2 uur op de algemene begraa plaats te Den Bommel, vanuit „Westerlicht", Oranjestraat 35. Gelegenheid tot condoleren: Ant. V. Weelstraat 3, vrijdag en zaterdag van 7-9 uur. Langeweg - NleuwB Tonge zaak: 01875-396 b.g.g. 527 b.g.g. 01870-4167 Uw bedryf voor betere en ■nelle senrlcel Wij zijn lid van ds Nederlandse Vereniglns van CaiTosseriebedxIjven Hedenmorgen nam de Heere tot onze droefheid na een geduldig gedragen lijden in del „Crabbehoff" te Dordrecht uit ons midden wejT onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvaderj zoon, broeder, behuwdbroeder en oom JAN VAN PUTTEN Hzn. echtgenoot van Kommertje Vermaat in de ouderdom van 68 jaar. Ooltgensplaat: K. van Putten-Vermaat Dordrecht: H. van Putten A. van Putten-v. d. Sluis Koby - Johan - Jan Ooltgensplaat: M. van Putten Wed. H. van Putten-de Vos Ooltgensplaat, 10 september 1975. Kastanjestraat 13 De begrafenis zal D.V. plaats hebben op zaterdas I 13 sept. a.s. 2.00 uur n.m. op de nieuwe begraaf-1 plaats te Ooltgensplaat, vanuit „Elthato". Gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 3 - 5 en van 7-9 uur. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijli te bedanken voor de vele blijken van medeleven, l betoond bij het overlijden van onze innig geliefde I zuster, behuwdzuster en tante KLAASJE BAKELAAR willen wij namens de familie hartelijk bedanken. 1 Inzonderheid doktoren en verplegend personeel! van het ziekenhuis te Dirksland en van de Dr.j Dan. den Hoed kliniek te Rotterdam, de doktoren 1 Bron en Jansen, ds. de Jong en ds. van Vliet en kerkeraad, voor de geesteUjke verzorging, alsook! de fam. Lokker, voor de goede hulp aan haar be-1 wezen. Fam. Bakelaar. Ouddorp, september 1975. l| vraagt voor direkte indiensttreding: ("j van 18-20 jarige leeftijd met MAVO-opleiding. Zij die over enige boekhoudkundige kennis en typevaardigheid beschik ken genieten de voorkeur. Geïnteresseerden kunnen hun schiftelijke of mondeUnge sollicitatie richten aan: PAKHUIS BUSCOP B.V. jj Stationsweg 6 - Oude Tonge - Tel. (01874) l! 100 gram Ham d| Afi 100 gram Gelderse IV2 kg Fijne HANDPEREN 1,39 4 kg prima HANDAPPELS 3,25 iVa pond ZUURKOOL uit het vat 0,89 1 kg blauwe of Griekse DRUIVEN 2,95 TELEFOON 13 71 OXJDDOBP

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1975 | | pagina 2