Nieuvifs Welkomin ons geheel verbouwde hoofdkantoor. RaliobanI: Q Akties uit de kerken Nieuws uit Zeeland HUSQVARNA Van der Viiet- Overbeeke Wegens goede kweekresui- taten m Aannemer en onderaannemers wensen het bestuur en personeel van de Rabobank „Stellendam en Goedereede'' veel succes in zaken, in het geheel verbouwde hoofdkantoor. Fa. J. de Blok en Zn., P. G. van Damme, Fa. Oosters en Zn., Fa. de Goede, J. Bakker, M. M. Kievit, Fa. Ta nis. Metselaar aann., Timmerbedrijf, Loodg.-Sanitair, Electriciën, Schildersbedr., Voorstraat 101, Stellendam Spuijpad 23, Stellendam Mr. Iman Caustr. 5, Stellendam Voorstraat 57, Stellendam Mr. Iman Caustr. 15, Stellendam Stoffeerder-Woninginiichting, Voorstraat 10, Stellendam Stoffeerder-Woninginrichting, N.Z. Haven 9, Goedereede Veilig Verkeer Nederland roept op tot voorzichtigheid Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Dinsdag 1 julj NED. HERV. KERK Beroepen te Veenendaal en Wou denberg G. de Knegt te Kesteren. Ede P. Molenaar te Jaarsveld. Oldebroek en Wezep J. Gijsbertsen te Hardinxveld. Amersfoort en Voorthuizen' H. Vree kamp te Oosterwolde. Harderwijk P. Breugem te Bameveld. Aangenomen naar Bodegraven J. de Vreugd te Haaften. H.I. Ambacht H. Stroeve te Andel. Bedankt voor Stellendam en Nieuw Lekkerland P. Molenaar te Jaarsveld. Sommelsdijk en Wijk bij Heusden G. de Knegt te Kesteren. Oud Alblas H. Vree kamp te Oosterwolde. Wouterswoude P. Molenaar te Jaarsveld. Tiendeveen H. Stroeve te Andel. GEREF. KERKEN Beroepen te Zetten J. v. Netten te Leiderdorp. Bleiswij k J. v. Watuum te Nunspeet. Den Haag-Escamp: Wegens het te ruglopen van het zieleriaantal der kerk Den Haag-Escamp, besloot de kerkeraad niet in de vakature van ds. A. Hofland te voorzien. Van de oorspronkelijke zes predikantsplaatsen, zijn er nu nog maar vier over. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te Meppel, Rozenburg en Vlissingen kand. A. de Snoo te Zwijn- 'drecht. Temeuzen S. Cnossen te Spa kenburg. Aangenomen naar Groningen A. Ver steeg te Stadskanaal. Bedankt voor Helpiman J. Kok te Amersfoort. Spakenburg J. Goedhart te Zwolle. Wageningen: Na feevestiging door zijn ■grootvader, ds. D. v. Dijk em. pred. te Groningen, deed kand. M. Oosterhuis intrede alhier met Jesaja 54 13, 14a. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Doomspijk, Dordrecht en' Siegerswoude kand. M. Pronk te Apel doorn. Aangenomen naar Hilversum-C. J. Maris te Vlissingen. Bedankt voor Hilversum-O. J. v. Am- stel te Enschede-W. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Rotterdam-W. N. •Schreu- der te Goes. Nijkerk C. Molenaar te Bie- zelinge. Wageningen A. Bregman te Rijssen. Fort-Mac Leod (C) A. Vergunst te Veen. THOLEN Vervroegd pensioen. Om gezond heidsredenen is aan de heer C. Burger, onderwijzer aan de Eben Haëzerschool, vervroegd pensioen verleend. Benoeming. Het hoofd van de Eben Haëzerschool, dhr. C. de Bode, is per 1 augustus benoemd tot hoofd van de Willem de Zwijgerschool te Hendrik Ido Ambacht. Tot hoofd van de Eben Haë zerschool is nu benoemd dhr. A. J.Ne- derlof, thans onderwijzer aan deze school Geslaagd. Bennie v. d. Aerssen, Stef Baaijense, Corrie Geluk, André Keste- loo, Maarleen Loof, Bennie van Olffen en Jan v. d. Zande slaagden te Bergen op Zoom voor het examen HAVO 5 van de- Rijkscholengemeenschap. Een dagje uit. De leden van de Her vormde Bijbelstudieclub gingen woens dag een da-gje uit. Per autobus ging het gezelschap over Antwerpen naar Breda en vervolgens naar Drimmelen voor een boottocht door de Biesbosch. Voorts werd er een bezoek gebracht aan het safaripark De Beekse Bergen en over 's Hertogenbosch ging men verder naar Gorkum en een bezoek aan slot Loeve- stein. Na een diner in Gilze Rijen ging het gezelschap voldaan over het geno tene weer huiswaarts. OUD VOSSEMEER Opbrengst collecte. De te Oud Vos- semeer gehouden collecte voor het Rode Kruis heeft 2236,— opgebracht. Avond driedaagse voor fietsen. De door de Rijwiel- en Tourclub „De Eendrachtrijders" georganiseerde avond driedaagse is een mooi succes geworden. Elke avond waren er ongeveer 300 deel nemers, de oudste deelnemer dhr. L. Haverman was 84 jaar. De routes waren ongeveer 26 km over het eiland Tholen, Nieuw Vossemeer en Halsteren. De voorzitter dhr. W. Spikker dankte alle deelnemers voor hun sportieve pres tatie en allen 'die aan de driedaagse hebben medegewerkt. Weth. C. Moer land reikte de bekers uit aan de win nende groepen. de beste onder de betere. By Naaimachinehandel OOIiTGENSPLAAT Tel. (01873) 435 Prachtrossella's, Pastelroodruggen, Roodkopkalkariki's en andere soorten (wormvrü) J. HEYBOER Bernhardstraat 47 Oude Tonge - Tel. 01874-410 PLAATST VW FAMILIEBERICHTEN „EILANDEN-NIEUWS" Het geheel verbouwde hoofdkantoor van de Rabobank „Stellendam en Goedereede" staat vanaf maandag 7 juli a.s. voor u open om u van dienst te zijn met alle bankzaken. U kunt er vanaf die datum voor terecht in dit moderne dienstverleningscentrum aan de Voorstraat 77. Bij de indeling van de bank hebben wij gestreefd om het geheel zo ruimtelijk mogelijk op te zetten. Zo beschikken wij nu over een kogelvrije kasbox, een speciale reis- en verzekeringshoek, spreekkamers voor meer vertrouwelijke gesprekken en een uitbreiding van het aantal safeloketten. Komt u eens kennismaken! 17.00 uur ,,open huis". Tijdens dit „open huls" zal het werk van de jeugdige deelnemers aan de kleur-plakwedstrijd geëxposeerd worden. U bent van harte welkom! Om iedereen de gelegenheid te geven ons geheel verbouwde kantoor te bezichtigen houden wij op zaterdag 5 juli a.s. van 14.00 tot In verband met de feestelijke heropening hebben wij enkele akties georganiseerd waarbij prachtige prijzen te winnen zijn. de batik voof iedereen HOOFDKANTOOR: Voorstraat 77, Stellendam. Kasuren: dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, vrijdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. KANTOREN: N.Z. Haven 5, Goedereede. Kasuren: dinsdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur, vrijdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. BI. Distelstraat 23a, Goedereede. Kasuren: woensdag van 9.00 tot 12.00 uur, vrijdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Gem.VIsafslag, Meester Snijderweg, Stellendam. Kasuren: zoveel mogelijk, als er vis zal worden afgeslagen. n verband met de heropening op vrijdag 4 juli a.s. zijn alle kantoren van de Rabobank Stellendam en Goedereede" die dag vanaf 21.00 uur voor alle bankzaken gesloten. Tevens wordt de vrijdagavondzitting van 4 juli a.s. verschoven naar donderdagavond 3 juli. In de komende weken zullen weer vele honderdduizenden Nederlanders op weg gaan naar een vakantiebestemming in binnen- of buitenland. Het zal dus extra druk kunnen worden op de wegen. Vandaar dat Veilig Verkeer Nederland weer een beroep doet op iedereen om de nodige voorzichtigheid in acht te nemen. Gedurende het vakantieseizoen voert Veilig Verkeer Nederland een aktie die speciaal gericht is op de in eigen land blijvende toeristen, die tijdelijk hun bi vak hebben opgeslagen op campings. Via duizenden affiches en in 200.000 brieven die in deze recreatieoorden worden uitgereikt, wordt geadviseerd ook de auto zoveel mogelijk te laten staan en met de benenwagen de natuur in te trekken. De wandelaars wordt aangeraden om buiten de bebouwde kom links van de weg te lopen als er geen voet- of fiets pad is, zodat men bijtijds het tegemoet komende verkeer kan zien aankomen. In samenwerking met de plaatselijke VVV en kampeerbedrijven zal Veilig Verkeer Nederland via folders er bij de binnen- en buitenlandse vakantiegan gers op Ameland op aandringen een spaarzaam gebruik te maken van de auto. Dit om te voorkomen dat op dit waddeneiland de dorpen verstopt raken en de natuur wordt bedreigd. Duidelijk wordt gemaakt dat er een autostop in de lucht zit als er niets wordt gedaan aan de overmatige belasting door het autoverkeer. En ander onderdeel van de V.V.N.- aktie is gericht op de automobilisten die een lange rit moeten maken naar hun buitenlandse vakantie-adres. Neem onderweg voldoende rustpa in acht (twee uur rijden, kwart u"' rust), draag altijd de autogordel, oos landen waar dit nog niet verpücM 'j haal alleen in als dat zonder risiC' kan, neem de maximum snelhede'_ acht en laat het borreltje staan tot( eindbestemming is bereikt ^f.. volgen van die adviezen draagt een „veilig uit - veilig thuis".

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1975 | | pagina 6