Ie lieuwe 1. Henry Dunant kan baar vaart beginnen Speurtocht naar vermiste vrouw nog tevergeefs Mieuws Extraatje voor Goereeso poortenbouwers a propos LLi^'iMse jaargang Dinsdag 27 februari 1973 No. 4166 3328 CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond SB „Onze nationale land bouw internationaal bezien" Door giadiieid tegen lichtmast IRAAD GOEDEREEDE Jongelui werden handtastelijk tegen politie Josigens door politie uit de bus gehaald Ongelukken door de gladheid Achtervolging Twee Belgen op Orevelingen in moeilijkheden UIT 9e HeMHëtf endam. dere d"" bruik te ndam 'krijgen POSTBOX 8 - MIDDELHAKNIS Redactie en advertenties: Kantoor Langeweg 13, Sommelsdijk Tel. (01870) 2629 Na 5.30 uur (01870) 33 92 Giro 167930 ABONNEMENTSPRIJS 4,95 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 22 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. jbe foto werd gemaakt van en nauwkeurige maquette an het nieuwe schip^ f Het meest Hollandse schip, de nieuwe „J. Henry Dunant" is, na de doopplech tigheid van j.l. zaterdag door Prinses Margriet, gereed om uit te varen over de al even oer-hoUandse wateren. De nieuwe blinkend witte boot werd door het Nederlandse volk in één manifesta tie van medemenselijkheid bij elkaar gebracht t.b.v. de naaste die zonder dit prachtige schip weinig vakantiegenoe- I gens zou kimnen beleven. Het Rode Kruis op de witte schoorsteen is dan ooli; de vlag die de „lading" dekt, een blijde „lading", want blijdschap zal er zijn daar op de Dunant Tweeënzeventig patiënten kunnen er heerlijke dagen beleven wanneer ze, liefdevol aan boord opgenomen, ge plaatst achter de grote ramen, een vaar tocht maken. Hun bed-units kunnen zo comfortabel mogelijk gesteld worden en zij hebben alle mogelijkheid en vrij heid uit bed te gaan en zich te verpozen in de prachtige conversatiezaal. Zo'n zaal ontbrak op de vorige „Henry Du nant'' en met de nieuwe verpleeginzich- ten werd dat gemis steeds sterker ge voeld. In de conversatiesalon staat prachtig meubilair, er is een televisie toestel dat naar verkiezing echte pro gramma's uitzendt of dat, via de video recorder beelden laat zien van de wal- lekant die wordt voorbij gevaren. Ooli elke twee bedden zijn van een televisie toestel voorzien zodat de bedlegerige patiënten ook dat communicatie-middel bij de hand hebben. Het bleek dat de oude „Henry Du nant' niet meex op verantwoorde wijze aan de nieuwste eisen kon worden aan gepast. Om tot een acceptabele ruimte per patiënt te komen zou het aantal pa tiënten tot 50 moeten zijn teruggebracht en dat was niet interessant en verant woord i.v.mj de lange wachtlijst voor 'deelname aan de reizen. Het Nederland se volk bracht in een spontane T.V.- aktie 8V2 miljoen gulden bijeen en de plaatselijke Roode Kruis-afdelingen lie ten zich niet onbetuigd met een bijdrage van .300.000,— waarbij de Raiffeisen- organisaties nog eens 120.000,aan bood voor de inventaris van de nieuwe boot. Ook de 800.000,— het bedrag waarvoor de oude Dunant verkocht werd (na 1959 voer ze 4,5 maal om de aarde) aan de Nat. Stichting Varende Recreatie was een welkome aanvulling. De nieuwe boot werd gebouwd bij de Arnhemse Scheepsbouw iWaatschappij, naar de ontwerpeisen van de Bouwcom missie, bijgestaan door de Medisch ver pleegkundige Commissie en de Inventa ris Commissie. Het schip is 80 meter lang en 11.20 mtr. breed. Door de grote breedte is het ormiogelijk de Provincie Groningen en de stad Leiden te bezoe ken i.v.m. mindere breedte van de toe- gangssluizen. Patiënten uit deze plaat sen zullen per auto worden gebracht en gehaald. Overigens is er een auto aan 'boord.i Die staat op een plateau op het achterdek en kan met heel weinig moeite aan wal gezet worden om in gevallen van grote spoed dienst te doen. Er zijn hoge eisen gesteld aan de vei ligheid van alle opvarenden. Daarom is het schip onderverdeeld in waterdichte compartimenten en is veel aandacht be steed aan de brandveiligheid. Ook is met alle mogelijke middelen het door dringen van het geluid uit de machine kamer tegengegaan, met hoogwaardige isolatiematerialen. Het nieuwe schip is 6,60 hoog en met een lengte van 80 meter heeft zij een grote windvang. Vandaar dat aan de manoeuvreerbaarheid hoge eisen wer den gesteld, ook i.v.m. het afmeren in nauwe havens. De boot heeft dan ook geen roeren (wel een boegroer) maar zgn. roerpropellers, dat zijn verticaal beweegbare schroeven met behulp waarvan bijzonder snel en kort kan worden gemanoeuvreerd. Voor leken en kenners is de nieuwe „Henry Dunant" een pracht van een schip van de meest moderne opzet. Er is een prachtige dok- REDE VAN Ir. C. Sj KNOTTNERUS VOORZITTER LANDB01JWSCHAP over: Uitgaande van de Flakkeese Land bouw Organisaties, t.w. de L.T.B., C.B. T.B. en de H.M.v.L. zal er op woensdag 28 februari a.s. des nam. 2.30 uur in „De Schakel" te Dirksland een vergadering gehouden worden, waar Irj C. S. Knott- nerus, voorzitter Landbouwschap en de Europese landbouworganisaties komt spreken over: „Onze nationale land bouw internationaal bezien". Na het onderwerp gelegenheid tot discussie. OOLTGENSPLAAT - ACHTHUIZEN Op de Vaanweg bij het Zuidplein te Rotterdam reed zaterdagmorgen de 40- jarige P. C. van Everding, Vroonweg 3 te Achthuizen met zijn auto tegen een lichtmast waardoor hij tussen de zit ting en het stuur bekneld kwam te zit ten. Hij werd overgebracht naar het Zuiderziekenhuis waar bij onderzoek bleek dat zijn borstkas was ingedrukt. Dhr. Van Everdink die geen andere ver wondingen opliep kon daarna naar hms worden vervoerd. Hij maakt het goed. De oorzaak moet worden gezocht in de gladheid. Nadat dhr. Van Everdink voor een stoplicht had stilgestaan starte hij zijn wagen en kwam glijdende tegen genoemde mast. De auto kreeg behoorlijke schade. De meerderheid van Goerees gemeen- «raad heeft in haar vergadering van J^orige week donderdag een extraatje beschikbaar gesteld voor de Oranjever- pnigiu<v van Goedereede. Ze deed dat op przoek van weth. L. Visser (de minder heid van het college van B. en W. vor- Tienö) Het extraatje, een bedrag van 2.500,dient n.l. voor de bouw van «n paar nieuwe stadspoorten ter ver vanging van de oude die sinds de twin- "fc jaren bij allerlei feestelijkheden «'Ji! gebruikt. öe meerderheid van het college was van oordeel dat het niet verantwoord is, gelet op het toe te passen beginsel van recntsgelijkheid t.o.v. de overige Oran jeverenigingen het verzoek in gunstige overweging te nemen waarom zij dan ook voorstelden het verzoek af te wij- \'*'cth. L. Visser was evenwel een an- mening toegedaan. Hij achtte het de: aanbrengen van versierde stadspoorten ^en onmisbaar element in 'het gehele leesfsiijke gebeuren en hij wilde het ex,, gevraagde dan ook graag geven, r omdat de Oranjever. aanbood -P de subsidie voor 1973 700,—) "''"dering te brengen. ^^''-ï een ander onderdeel van het «oorslel was de raad het volledig eens, wv. liet verhogen van het bedrag t.b.v. ^e iractatie aan schoolkinderen van ~- naar 3,Dat zal de gemeente dit jaar, ook i.v.m. de viering van het 25- jarig regeringsjubileum van H.M. de Koningin 11.100,kosten, waarvan al eerder 4050,was geraamd. I.v.m. de hoge kosten van bedoelde tractaties zul len de volgende jaren de leerlingen van de visserij school, de landbouwhuishoud- school en de mavo-school daarvoor niet meer in aanmerking komen. Óver de extra subsidie aan Goerees Oranjevereniging was de raad meer verdeeld. D'hr. Kr. Grinwis stelde zich op tegen elke subsidie aan een Oran jevereniging, al verklaarde hij er geen antipathie tegen te hebben. Dhr. G. Tanis gaf er daarentegen graag zijn fiat aan in de wetenschap, dat, wanneer het nodig is, ook in andere kernen wordt bijgesprongen. Evenzo oordeelde dhr. W. 't Mannetje, de raad stellig verzekerend dat zijn standpunt niet als chauvinisme mag worden uitge legd. „Allemaal hetzelfde" wierp dhr. J., van Seters daar weer tegen: „gelijke monniken, gelijke kappen. „Accoord, gelijke monniken", gaf weth. Visser toe „maar de kappen zijn hier anders". Er volgde stemming. Voor het minderheidsvoorstel waren mevr. Grinwis-Blok, dhr. Reus, 't Mannetje, Komtebedde, den Eerzamen, Tanis en Visser, zodat het met 7-5 werd aan vaard. MIDDELHARNIS Een tweetal politieagenten van de groep Middelharnis is vrijdagavond op het Vingerling te Middelharnis voor het café „Ie bateau" slaags geraakt met wat brooddronken jongelui. De politie had uit bovengenoemd café een jongeman gehaald die op de „zwarte lijst" voorkomt. Zonder verzet ging de jongeman mee naar buiten maar een aantal knapen voelde zich geroepen om hem te ontzetten. Ze probeerden hem los te rukken en toen de politie er toch in geslaagd was hem in de auto te krijgen beukten ze op de patrouillewa gen. De politie heeft meerdere klappen uit moeten delen en de jongelui later met een proces-verbaal geconfronteerd. Ze hadden in de roes van de eerste carnavalsavond gehandeld De politie heeft zondagavond de R.T. M.-bus op weg naar Dirksland 'halver wege de rit tot stoppen gemaand. Even later kon de bus zijn reis voortzetten, nadat vier jongens een lift hadden ge kregen in de politie-auto. Het ging ove rigens wel de verkeerde kant op, recht streeks naar het bureau in Middelhar nis waar proces-verbaal tegen hen werd opgemaakt. Ze 'hadden nadat ze uit Ca fé Spee gekoben waren het glas van de dienstregeling bij de S'dij'kse bushalte vemield.i Toen de politie daar aankwam was de bus al vertrokken maar dankzij de onderlinge communicatiemogelijkhe den kon de bus worden gestopt voordat de jongelui kans hadden gezien uit te stappen. DIRKSLAND Dooi- de plaatselijke gladheid van de weg is zaterdagavond laat de jongeman C. H. Hogchem (21) uit Dirksland met de Volkswagenbus van zijn vader van de Noorddij'k gereden. De jongeman kwam uit de richting Melissant toen de bus begon te slippen, eerst raakte hij links van de weg een lantaarnpaal, ver volgens botste hij recht tegen een boom om vandaar weer over de weg te schui ven en links van de dijk te rijden. On der aan de dijk kwam de gehavende wagen tegen een boom tot stilstand. De 'bestuurder werd door andere wegge bruikers, onder wie een Roode Krms helper uit Ouddorp, versuft in de cabi ne aangetroffen. Hij bleek een hersen schudding te 'hebben opgelopen waarom hij naar het ziekenhuis werd overge bracht. -^ Zondagmorgen ca. 9 uur reed dhr. C. de Jong uit Nieuwe Tonge met zijn Daf personenwagen in de Staak weg in de sloot. Ook hij werd door de gladheid verrast. De wagen werd door een takel wagen weer op de weg gezet. De be stuurder had lichte verwondingen aan hoofd en handen. IVIIDDELHARNIS Peutercursus: A.s. maandagavond 5 maart om 8 uur zal in het Groene Kruisgebouw een peutercursus worden gehouden. De dames die daaraan deel willen nemen kunnen zich opgeven bij de zusters, tel. 2300 of 3347. De gehele cursus bestaat uit 4 avonden. terskamer, er zijn liften, aangepaste sa nitaire voorzieningen, mogelijkheden tot actief 'bezig zijn, zelfs een zonneterras. Er is van alles maar zelfs een schip als de trotse nieuwe „Henry Dumant" zal niet kunnen functioneren wanneer het niet door naastenliefde wordt aan gedreven. De helpers en helpsters van het Ned. Roode Kruis, we denken daarbij ook aan onze Flakkeese krach ten, hebben steeds de juiste mentaliteit getoond en ze zullen dat zeker met nog meer vreugde blijven doen. De nieuwe „Henry Dunant", een pracht schip, dat wel maar de helpers en helpsters pracht mensen, dat zéker MIDDELHARNIS Bij het ter perse gaan van dit num mer was de speurtocht naar de uit Mid delharnis vermiste mevrouw Cornelia Jacoba Albregts-Dorst (37) nog steeds zonder resultaat gebleven. De vrouw heeft vorige week vrijdagmiddag ca. half twee haar woning aan de Mei doornstraat in overspaimen toestand verlaten. De politie roept thans de me dewerking van het publiek in om de vermiste vrouw op het spoor te komen. Intensieve zoekakties van politie en fa milieleden hebben nog tot geen enkel spoor geleid. De vrouw is al eerder enkele dagen zoek geweest. Daarom bestaat het ver moeden dat zij zich in een afgelegen schuur of een ander onderkomen schuil houdt. De vrees bestaat dat zij haar voeten, die eens (bijna) bevroren zijn geweest door de kou niet meer kan ge bruiken waardoor zij zich niet meer kan verplaatsen. De politie 'hoopt dan ook dat d.m.iV. dit bericht door de burgers elke m.ogelijkheid onderzocht zal wor den omdat het voor de vrouw een zaak van leven of dood zou kunnen zijn. Een ongeluk wordt dan ook gevreesd. Degenen die haar sinds vrijdag gezien hebben worden verzocht zo spoedig mo gelijk contact op te nemen met de Rijks politie te Middelharnis, tel. (01870) 2444. MIDDELHARNIS Stichting Gezinsverzorging. Bij de Stichting Gezinsverzorging „Middelhar nis - Sommelsdijk" is met ingang van 15 febr. j.l. benoemd als leidster mej. H. Vos. Tijdelijk adres: Mej. J. den Boer, secr. Nijghstraat 1, Middelharnis, tel. 2968, alwaar aanvragen voor ge zinshulp 'kunnen worden ingediend. Voor bejaardenhulp blijft het adres J. Sprong-Mans, Molenstraat 4 Middel harnis, tel. 2914 en J. Groen-Keizer, Pr.i Marijkestraat 34 te Middelharnis, tel. 2395. Wereldgebedsdag. Op vrijdag 2 maart 's avonds half acht zal weer het jaarlijks gebedsuur gehouden worden. Plaats van samenkomst is de R.K. Kerk. Iedereen zowel- vrouwen en mannen zijn hartelijk welkom. Thema van deze dienst is „Waakzaam in onze tijd". Wanneer je zonder achterlicht rijdend wordt aangehouden stap je af, incasseert een bekeuring en loopt een tientje licihter naar 'huis. De jongeman P. A.i V. uit Mid delharnis meende het gisteravond anders te moeten doen. Toen de politie hem op de Langeweg pro beerde te stoppen gaf hij zijn brommer de sporen en ging aan de haal. Dat 'kimstje was hem al meer gelukt maar nu hield de politie vol. Het werd een „wilde, woeste" achtervolging. Maar de sterke arm won het tenslotte. Commentaar van de 18 jarige jongeling: „Op d'n duur gal de politie het steeds op maar nou was het een hardnekkige OUDDORP Twee Belgische sportvissers uit Rijckevorssel zijn vrijdagmiddag tijdens de heersende sneeuwjacht met hun rub berbootje op de Grevelingen in moei lijkheden gekomen. Ze hadden een ped del verloren en de buitenboordmotor was onklaar geraakt. Een sportvisser uit Den Briel had de twee mannen zien zwaaien en hij waarschuwde de politie. De reddingsboot van Ouddorp ging op onderzoek uit evenals een inwoner mt Tilburg die met zijn jacht nabij de Brouwersdam lag.; Laatstgenoemde nam de onfortuinlijke vissers aan boord al waar ze weer wat op verhaal werden gebracht. NBD. H'ERV. KERK Beroepen te: Bodegraven J. den Bes ten te Huizen; Bruchem, Goedereede, Meerkerk, Noordeioos, Oosterwijk, Sprang, Veen en IJsselmuiden, kand. W. Westland te Huizen; Kamperveen kand. E. Bos te Putten; Ede E. Schimmel te Harderwijk; Oude Tonge, Zalk, Wou- terswoude en Goudswaard kand. C. v. Sliedrecht te Maartensdijk. Aamgenomen naar: Zoetermeer I. Kok te Baarn. Bedankt voor: Onstwedde J. T. Ca- zander te Middelharnis; Ede, Woerden en Krimpen A. v. Brummelen te Hier- den; Bameveld G, Voordijk te Olde- broek; Bleskensgraaf J. Stel wagen te Delft; Nieuwe Tonge G. v. Kooten te Delft. Amersfoort: Ds. B. Wiegeraad, predi kant directeur van de Bond voor Inw. Zending die een toeroep aannam naar de Herv. gemeente van Amersfoort, zal op 25 april afscheid nemen van zijn hui dige functie in de kerk van Lage Vuurse en op 6 mei zijn intrede doen, na toeves tiging door zijn zwager ds. A. Kaste lein van Strijen. Overleden: Op 55 jarige leeftijd over leed vrij plotseling ds. J. J. v.i d. Krift, em. predikant. Hij werd in 1942 in het ambt beves tigd te Renswoude. Daarna diende 'hij de gemeenten Katwijk (1946 - 1953); Er- melo (053 - 1968) en Veenendaal (1968 - 1970). In 1970 ging hij met emeritaat en werd leraar godsdienstonderwijs te Har derwijk. GBREF. KERKEN Beroepen te: Soest 'H. Kouwenhoven te Vlaardingen; Drachten G. v. dj Veere te Wezep; Lemele en Oudega kand. J. Zijlstra te Amsterdam; Rotterdam T. de Kok te Meliskerke; Souburg D. Van- haelen kand. te Amsterdam; Klundert A. Dronkert te Geesteren. Aangenomen naar: Barchem A. de Nood te Velsen; 'Capelle aan de IJssel S. v. Ketel te Koudum; Lemele kand. Zijlstra te Amsterdam. Badankt voor: Andel en Oudega kand. J. Zijlstra te Amsterdam. Overleden: Op 66 jarige leeftijd over leed plotseling Ds. G. Grafe, em. pred.. te Thesinge. Hij had die dag nog twee maal te Thesinge gepreekt. De overlede- na werd in 1941 predikant te Echten, vandaar vertrok hij in 1946 naar Win schoten. Van 19'51-'59 stond hij te Epe; na drie jaar als hulpprediker te Bres- kens ter arbeiding van Zeeuws Vlaan deren te hebben gediend, verbond hij zioh in 1962 aan ide kerk van Zuid- Beyerland, vanwaar hij in 1967 naar Meerkerk vertrok, waar hem in 1971 emeritaat werd verleend. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te: Rijnsburg P. Ribbers te Den Haag; Klundert P. Beekhuis te Noordeioos; Elburg H. v. Leeuwen te Urk. Bedankt voor; J. Starreveld te Kom- hom; Deventer Th. Rutters te Baarn; Dordrecht M. Vlietstra te Werkendam.) GEREF. GEMEENTE'N Beroepen te: Herkingen C. de Ridder te Nunspeet; Waardenburg L. Blok te Beekbergen; Nieuw Beijerland J. West- strate te Meliskerke; Oud Beijerland, Aalburg en Middelharnis J. Mol te Giessendam; Gorlnöhem J. Ravenzwaay te Arnhem; Lethbridge C. v. d. Poel te Yerseke. ■jif Carnaval vieren is geen monopolie meej van 't zuidelijk deel der natie. De aanstekelijke hysterie drong tot in Goeree door. Wat„drong", het was er meer dan welkom. Goeree kent weelde en 't zijn sterke benen - die dat dragen kunnen. Van zeebe- nen zou je 't mogen denken maar nee. Velen gingen dóór inplaats van óp de knieën. Door de knieën op het feest dej- dwazen De wijn was in de man, de wijsheid in de kan. Ook in Middelharnis werd ze 'bezongen, de lof der zotheid. De politie werd belaagd, je moet maar troebel zijn. Maar de knaapjes gin gen af, misschien zelfs letterlijk. Agenten kunnen muzikaal zijn in zulke situaties. Aan drankorgels ont lokken ze dan zware tonen. „Oooeee, en aaiii en aaauuuwww. Met pats... boem als slotaccoordj We zijn niet 't nette volkje dat we willen zijn. Vroeger wist de conduc teur dat, op de boot. Hij zag nogal eens iemand „vreemd" gaan. Nu ziet de tolgaarder dat, men vreze zijn memoires. Straks is ook dat hek van voor de dam en dat geeft vrijer spel. Ze zien en voelen wel eens wat, de mannen van de brug. Eén keer zelfs een gloeiend heet gemaakte gulden. ix Bitterglazen, sherry glazen, biergla zen en glazen voor jus d' orange (ze ker voor Koninginnedag), van elk zo'n honderd stuks. Aangeschaft door Goerees gemeenteraad voor in 't ge meentehuis. Nodig voor recepties en ontvangsten. Nog even geduld als u iets niet gedaan 'krijgt, u krijgt er straks „volledige vergunning" Donderdag heeft de raad weer ver gaderd. De eensgezindheid ontbrak hier en daar. Zowel in de voorstellen als in het ambtsgebed. Zoveel hoof den zoveel zinnen in Goerees ge meenteraad. Maar 't blijft interes sant ze te beschouwen. Ook raadsle den hebben hun gewoontes. Dhr. Reus gebruikt de tijd van het gebed om zijn stukken te ordenen. Alsof dat 'de toedoeling zou zijn Wanneer u in Middelharnis woont dan weet u waarover we het hebben. De wekelijkse zondagse „schending van het luchtruim". Elke zondagmid dag niogen we op hem rekenen, op het grommende luchtvogeltje^ Zwaaien met de vleugels zoals dat gebeurt naar intooorlingen in de rim boe. Motortje aan en motortje af... ■jV Een verbaasde rechercheur heeft „het ding" eens gefotografeerd. Het vloog te laag en de motor mocht niet uit. Maar het showvogeltje vliegt nog steeds. Elke zondagmiddag, wuivend naar de inboorlingen beneden DIRKSLAND Bijeenkomst N.C.V.B. A.s. woensdag avond 28 febr. zal de N.C.V.iB. een bij eenkomst houden om half acht in „On der de Wiek". Er zal een lezing worden gehouden door Organon Oss over de fa bricage van medicijnen. Oliebollendag ten bate van het aktie-comité Z.Z. Op woensdag 21 februari j.l. ba'kten verschillende leden van de afd. Dirks land van de Nederl. Ver. van Huis vrouwen oliebollen ten bate van de ak- tie Z.Z. Na afloop kon 1400,— over gedragen w^orden aan het comité. Deze dag is dus bijzonder geslaagd. Ten eerste hebben we dat te danken aan de chef van de Coöperatieve bakke rij te Dirksland, voor het spontaan toe- schikbaar stellen van de bakkerij en de deegmaker voor het maken van het juiste beslag. Hij is 's nachts om 12 uur toegonnen tot 'de volgende middag half 5 Heren, hiervoor nog onze hartelijke dank. Ook de baksters en verkoopsters onze dank voor hun spontane medewer king, zeker die dames, die geen lid van onze vereniging zijn. Er zijn 'huisvrou wen, die 's nacht begonnen zijn tot woensdagavond. De voorzitter van de aktie comité Z.iZ. zorgde dat er woens dagavond een schoonmaakploeg aanwe zig was om de bakkerij weer schoon af te leveren want dat konden de dames, die de 'hele nacht en dag in de weer ge weest waren, niet meer opbrengen. Hiervoor ook nog onze hartelijke dank. Bestuur Ned. Ver. v. Huisvrou wen afd. Dirksland e.o. MELISSANT Polderpuzzelrit t.b.v. zwembadaktie T.b.v. de aktie „Zonneweide Zwembad" zal a.s. vrijdagavond vanuit Melissant een polder-puzzelrit voor auto's worden gehouden. Vertrektijd 's avonds om 8 uur vanaf 'het Verenigingsgebouw „Me lishof". Deelnemers kunnen vanaf 7 uur inschrijven bij de start. Het inschrijf geld bedraagt 5,De rit is uitgezet volgens de reglementen van de KNAC. Er zijn mooie prijzen te winnen. De eer ste prijs is een autoradio en voorts wor den er benzinebonnen en andere prijzen ter beschikking gesteld. STAD AAN 'T HARINGVLIET Ouderavond Chr. school. A.s. don derdagavond om half acht in „Trefpunt" zal de Chr. Nat. School haar jaarlijkse auderavond houden. Er zal een Inleiding worden gehouden door ds. J. T. Cazan- der te Middelharnis over het onderwerp: „heeft de christelijke school nog zin?" Weth. J. H. Koppelaar zal een slot woord spreken.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1973 | | pagina 1