Ir. Mijs gaf terugblik op de ramp De Delta-symphonie uitnemend muziek'kunstwerk'' De heer Joh. Korteweg Wz. plotseling overleden laaiselWt Bienws ir< a propos jaargang Dinsdag 6 februari 1973 No. 4160 vol )IJK EN 973 'k 3 1556 I -3138 wali- uur: DIJK CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond OOLTGENSPLAAT if Oud-voorzitter Raiffeisenbank én Groene Kruis i( Oud-directeur Firma IVIosselman en Korteweg GOEDEREEDE Jongelui uit bus gezet Zeer ernstig gewond bij botsing 4 6 Supermarict Woensdag stuntverkoop Vraclitwagen door schriiciieic Oudste inwoner overleden 99 iK Prachtige opvoering in Herv. Kerk te Oude Tonge Tegen lantaarnpaal Dirksland at weer erwtensoep BOODSCHAP VAN H.M. DE KONINGIN esse- ii Leth- y ekwaaw n inwo t, doch rta, POSTBOX 8 - MIDOELHARNIS KedacUe en advertenties: Kantoor Langeweg 13, Sonpnelsdijk Tel. (01870) 26 29 Na 5.30 uur (01870) 33 92 Giro 167930 ABONNEMENTSPRIJS 4,95 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 22 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. Zaterdagmorgen 3 februari is in zijn woning Langeweg 16 plotseling overle den, de heer Johannis Korteweg Wzn., ghtgenoot van mevr. J. Oosterlee. Hij freilcte de leeftijd van 74 jaar. pn de dorpsgemeenschap en daarbui- ii was de heer Korteweg bepaald geen Ibekende. Samen met de heer J. Mos- nan richtte hij als jong timmerman Aarmemingsbedrijf Mosselman |>rteweg te Ooltgensplaat-Rotterdam I Als directeur woonde dhr. Korteweg aan zijn 65-jarige leeftijd bij de fa- mek Weespad no. 11, alhier. Vele groie "pjecten werden door genoemd bedrijf bouwd, o.a. het museum Boymans, politiebureau aan het Haagseveer, i militaire academie, politiebureau aan it Sandelingeplein en enkele kerken, |en te Rotterdam. Op Flakkee bouw- I men de vuurtoren te Ouddorp, de .„nbachtsschool te Middelhamis en het Ziekenhuis te Dirksland (2 keer). Zakelijk bestuurder. /an de funkties in het openbare leven emen we allereerst het 34-jarige be- lurslidmaatschap van de plaatselijke Boerenleenbank, later de Coöp. Raiffei- l*nbank „Ooltgensplaat". Op 6 aprU ^38 werd de heer Korteweg als be- ^iiurslid gekozen. Hij was 29 jaar se cretaris en 5 jaar voorzitter, als opvol ger van wijlen de heer J. A. van Nieu- wenhuijzen, die in 1967 overleed. De overledene heeft de enorme groei van de bank in z'n totaliteit meegemaakt en als kroon op zijn werk mocht dhr. Kor teweg op 21 december 1971 het nieuwe bankgebouw aan de Langeweg in ge bruik zien nemen waarvan hij de eerste Jlteen heeft gelegd. In 1968 werd de grond voor deze bank van de gemeente aangekocht en samen met de directeur dhr. C. A. Roon werd hij als terzake kundig benoemd in de bouwcommissie. Afscheid. In een Algemene Ledenvergadering op 14 september 1972 nam de heer Kor- tewcg op waardige wijze afscheid van de bank, bestuur, direktie, personeel en leden,; Namens de Centrale Bank werd hij onderscheiden met de zilveren pen ning van de organisatie. Het bestuur, de Raad van Toezicht en directie van de plaatselijke bank sprak bij monde van dhr. C, P. Hokke (thans voorzitter) zijn grote erkentelijkheid uit voor het vele werk door dhr. Korteweg verricht en bood hem een gouden polshorloge met armband aan. Dhr. Roon prees de goe^ de en prettige samenwerking. Op dit alles antwoorde dhr. Korteweg „Ik prijs' mij dan ook gelukkig dat ik deze ont wikkeling heb mogen meemaken". Als lid van de taxatie-commissie hypothe ken bleef dhr. Korteweg nog enigszins aan de bank verbonden. De behartiging van de bankzaken was zijn lievelings- werk. „Het Groene Kruis". Op 6 februari 1962 werd de heer Kor teweg als bestuurslid van de afdeling Ooltgensplaat van Het Groene Kruis gekozen, in de vacature burgemeester W. M. van der Harst, die voorzitter was. Op 11 april in genoemd jaar werd de heer Korteweg door het bestuur belast met het voorzitterschap, dat hij 8 jaar vervulde. In 1970 nam hij afscheid van deze vereniging. Ook voor Het Groene Kruis heeft dhr. Korteweg zich met zijn gehele persoon ingezet De begrafenis zal plaats vinden don derdag 8 februari a.s. des nam. 2 uur op de Nieuwe Begraafplaats, vanuit het Veren, gebouw „Elthato". MIDOELHARNIS Kerkdienst. "Woensdag 7 febr. a.s. des fonds 7.30 uur hoopt voor de Geref. Weente alhier voor te gaan ds. J. aayens van Tricht. DIRKSLAND Beroepen. Ds. P. Blok alhier, heeft beroep ontvangen naar de Geref. femeente te Zwijndrecht. (Vacature ds. I Venema, die naar Drachten vertrok). HERKINGEN Jaarvergadering. A.s. vrijdagavond 9 bruari hoopt de Geref. Gemeente haar farvergadering te houden, aanvang "5.00 uur. Alsdan zal verkiezing aats hebben van ambtsdragers, terwijl Vens weer een beroep zal worden Itgebracht op een leraar. [Kandidaten zijn voor ouderling: J. W. Geus (aftr.), Chr. Huizer, S. Karels K. G. Nieuwland. iVoor diaken: J. J. Fonteijne, J. Kievit C. Melissant en J. Struijk (aftr.),i ^)e heer J. C. Melissant heeft als dia- bedankt. Voor een te beroepen le- |ar zijn als tweetal gesteld: Ds. C. de pdder van Nunspeet; Ds. G. Schipaan- pord van Rotterdam-Zuid. Gemeenteavond. De Ned. Hervormde iemeente hoopt hedenavond een Ge- ffleenteavond te houden, aanvang half acht. Ook vrouwelijke lidmaten en be- laniïtellenden zijn van harte welkom. Hei is de bedoeling plannen te bespre ken over de toekomst van de Gemeente als 7,ij vakant wordt. -- Brutaliteit. Vorige week werd (tij- dei';? een korte afwezigheid) bij een al leen wonende oude man, een portemon nee -met inhoud ontvreemd. Tot teleur stelling van de dief en tot geluk van het sjacntoffer, bevatte de portemonnee Slee lts wat kleingeld. Men dient echter wel zorg te dragen geen deuren open te 'aten al moet men maar even weg< Stop aU's achter slot, en geef dieven geen -fans! Er zijn er ook hier!! De centrale bibliotheek voor het plat- pand, Markt 7, is geopend donderdag- ■vonds van 6.30 - 7.30 uur. ACHTHUIZEN - LANGSTRAAT ■Inbraak. In de nacht van vrijdag op 'erdag is ingebroken in het bedrijf van Garage Visbeen, dat is gevestigd aan de Galatheeseweg. Er worden een aantal banden en twee auto-radio's ver mist. De politie heeft een onderzoek in gesteld wat tot dusver nog niet tot de opsporing van de daders heeft geleid. DEN BOMMEL Ben zine gestolen. Voor automobilis ten in Den Bommel en omgeving is het oppassen geblazen. In de nacht van donderdag op vrijdag werden weer twee benzinetanks leeggeheveld. Een benzine dop met slot is de beste beveiliging. STELLENDAM Een viertal „aangeschoten" jongelui hebben zaterdagavond de R.T.M, bus, waarin ze naar huis reden, op stelten willen zetten. Ze zochten ruzie met de passagiers en het conflict liep zodanig op dat de chauffeur de bus stopte en de knapen tot orde maande. Toen ze daar aan niet beliefden te voldoen besloot de chauffeur geen meter verder te rij den. Hij kreeg al heel spoedig hulp van de politie die op surveillance was. De politie sommeerde de knapen de bus te verlaten.i Ze deden dat ook prompt. OOSTFLAKKEE Bij een frontale botsing, op Rijksweg 18, tussen een Daf 44 personenauto en een vrachtwagencombinatie, is vrijdag morgen de bestuurder van de Daf, dhr. A. P.; Lamsep zeer ernstig gewond ge raakt. De man was op weg van Den Helder naar Vlissingen. Het ongeluk was het gevolg van een inhaalpoging van de Daf-bestuurder die tengevolge van de mist de vrachtwagencombinatie van een Breda's bedrijf te laat op merkte. Het Dafje kwam zodanig klem te zitten dat de Wegenwacht de vracht wagen op moest krikken vooraleer de Daf er onderuit getrokken kon worden. Toen pas kon het slachtoffer worden bevrijd. Hij werd eerst naar het zieken huis te Dirksland en vervolgens naar een Rotterdams ziekenhuis vervoerd. Weststraat 20 Ouddorp 25 PERS-SINAAS- 4 Qfl APPELEN, vol sap fc»30 BANANEN, per kilo w Q.79 JONATHANS A, 2 kg 1a69 De Dijkgraaf van het Waterschap Flakkee heeft j.l. vrijdiaigmiddag de Verenigde Vergadering de volgende te rugblik gegeven op de ramp van 1953: De hoogste waterstand was te Mid delhamis, haven 4.10 m n.a.p. te Battenoord 4.70 m n.a.p. Hierboven kwamen golven en opwaaiingen tegen de dijken. Vooral de zuidelijke dijken waren hierop niet berekend, maar ook de van Pallandtdijk en de dijk in de dorpskom van Den Bommel begaf het al spoedig. Van de 16.000 ha. bleven slechts 2 a 3000 ha. droog en van de bebouwde kommen alleen de dorpen Dirksland en Melissant. Een 100 tal ga ten sloegen in buitendijken, zwaar be schadigd werden dijken als van Oud- Herkingen en 50 a 60 gaten In binnen dijken. Het noodherstelkwam spoedig opgang.. Een gat in de Molendijk van Stad aan 't Haringvliet werd 2 februari reeds gedicht en 3 februari de breuk in de Lieve Vrouwenpoldersedijk. 7 en 11 februari werden gaten in de Tilsedijk met hulp van de mariniers gesloten. Vooral deze laatste dichting was be langrijk, omdat daardoor de verbinding tussen de stroomgaten te Den Bommel en Herkingen w^erd verbroken, waar- we ontkwamen aan de rampspoedige si tuatie, zoals die zich op Duiveland tus sen Sirjansland en Ouwerkerk heeft voorgedaan. Kleinere gaten overslaande heeft dit de dichting van de stroom gaten te Den Bommel en in de Duiven- waardsedijk op 27 februari bevorderd. Het droogmalen volgde direct daarna, waarvoor talrijke hulpgemalen werden ingezet. 15 maart was 50 en 1 april SOVo van Flakkee droog. Ook het definitieve herstel ging steeds meer aandacht vra gen en met de hulp van de honderden medewerkers van de Provinciale Water staat, die reeds op 4 februari op het eiland arriveerden en van de aanne mers, vervoersbedrijven, ja, van heel Nederland is in een aantal maanden van 1953 enorm veel werk verzet, zodat bij het begin van het stormseizoen 1953/ 1954 Flakkee reeds vrij behoorlijk be veiligd was. Het herstel van de binnen dijken was bedoeld als een ring van 2e waterkeringen met schenkel- en tussen dijken", zo releveerde de Dijkgraaf. DIRKSLAND Tijdens de dichte mist van vrijdag is aan de Dirkslandse zijde van de Staak- weg een vrachtwagen van A O le- vensmiddelenbedrijf uit Bergen op Zoom door het schrikhek gereden. De vaart was gelukkig niet zo groot dat de wagen in de Boezem terecht kwam. De schade wordt in overleg met de ge meente, geregeld. -------^O------1 OOLTGENSPLAAT In de nacht van zaterdag op zondag overleed ten huize van zijn dochter, de familie L. J.i Wouters, Oudelandsedijk 29 (post Achthuizen) de heer Laurens Dirk in 't Veld, sinds 6 augustus 1936 weduwnaar van mevr. Antje van den Berg. De heer in 't Veld, die 31 jaar bij zijn dochter heeft ingewoond, bereikte de leeftijd van 95 jaar en 6 maanden en was de oudste inwoner van Oostflakkee sinds vorige week maandag toen mevr. F. Dorsman-van Ree op bijna 96-jarige leeftijd overleed. De begrafenis van de heer in 't Veld zal plaats hebben woensdag 7 febr. des nam. 2 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Ooltgensplaat, vanuit het Veren, ge bouw „Elthato". Thans is de oudste inwoner mej. M. Korteweg, Kerksingel 22, die 94 jaar en 8 maanden is. Haar zuster, mej. B. Kor teweg, met,wie ze samen woonde over leed vorige week op de leeftijd van ruim 93 jaar. In een ander blad dan het onze hebben we enige tijd geleden een aan kondiging geschreven van de „Delta-symphonie". Daarin gingen we in gedachten terug naar een eerdere herdenking van het rampgebeuren van 1953 en we citeerden wat een toenmalige predikant uit Middelharnis aan Flakkee em haar bewoners wijdde. We geven het gnaag nog eens weer omdat daaruit de wording van de Delta-symphonie zo treffend kan wor den verklaard. Zaterdagavond, toen de symphonie werd uitgevoerd in de sfeerrijke Herv. Kerk van Oude Tonge z^n de honderden belangstellen den stil geweest, dood^il „het isolement vormde een karakteristieke mens, met stijl en tradi tie, een weerbare en hoekige mens, terwijl de stadscultuur een mens creëert zonder gezicht en zonder vuist. Alleen met de elementen heeft hij iets onzegbaar fiers over zich gekregen, maar hij weet tegelijkertijd diep te buigen voor zijn Schepper"zo karakteriseerde toen die predikant. Gerrit Zoon, dirigent en musicus te Sommelsdijk is zo'n Flakkeese mens. Enerzijds met stijl, met traditie en met een weerbare vuist, anderzijds met diepe eerbied voor zijn Schepper en voor het geschapene. Toen hij vorig jaar de Deltawerken bij Stellendam bewonderde, toen manifesteerde zich die laatste eigenschap en toen welde in hem een lied als een symphonie, ter ere van de Schepper. Toen al wist dhr. Zoon hoe het worden moest. De honderden die zaterdagavond getuige waren van de eerste opvoering zagen boven de hoofden van de koorleden steeds weer die vuist, niet in opstand maar steeds krachtiger en steeds hoger geheven als in een ovatie aan de Hemelse Vader „De stem des Heeren is vol kracht, de stem des Heeren is vol majesteit De Heer woont boven de watervloed De Heer' troont er als Koning voor eeuwig", zo hieven de koren in een machtige samenzang aan. Er volgde een sublieme declamatie van mevr. Kommers uit Sommelsdijk: „We hebben dammen, dijken, bruggen, maar Heer', houd ons toch maar beschermend in Uw hand", zo luidde de bede, waarna opnieuw werd ge zongen: „O God, verhoor onze bede. Heer ontferm U, Christus ontferm U, Heer ontferm U. Er volgde een minuut van doodse stilte, onwerkelijk voor een ruimte waarin zoveel mensen bijeen zijn, de mens was stil om vervol gens in fortissimo uit te zingen: „Heilig is de Heer', de God der heerscharen Vol zijn hemel en aarde van Uw grote heerlijkheid Hosanna in excelsis Gezegend Hij die komt in de naam des Heeren Heilig de Heer, de God der heerscharen Vol zijn hemel en aarde van Uw grote heerlijkheid Hosanna in excelsis Er werd prachtig gezongen, prachtig gemusiceerd, prachtig begeleid, door het vrouwenkoor „Ons Koortje", door het mannenkoor „Ons Koor" door de sopraan Jennie Veeninga, door de trompetters en de paukenist van de Zeeuwse muziekschool, zeker ook door de organist Jan van Dijk, maar niemand eiste deze avond die eer voor zich op. Ook niet dhr. Zoon die zich volledig gegeven had. Ieder was die avond een kleine mens tegenover Gods majesteit. Er werd een brief voorgelezen van H.M. de Koningin, door de Commissaris mr. M. Vrolijk en mede aanwezig waren de Ministers Udink en van Veen (afkomstig uit Oude-Tonge). De avond had veel geboden. Onheilspellende muziek, gevolgd door zoete tonen, de gramschap en de liefde van God vertolkend. Burg. van der Harst was de tolk van de vele aanwezigen toen hij in zijn slotwoord het gebodene „bijzonder indrukwekkend" noemde, waarin ver schillende gevoelens zijn aangeraakt. „Waar het hart vol van is, daar vloeit de mond van over, maar soms is het hart zo vol dat ze de mond belet te spreken", aldus de burgemeester die de gevoelens zo uitermate goed door de muziek vertolkt wist. Hij dankte daarom dhr. Zoon dat hij de symphonie heeft geschreven voor de huidige en de komende generaties, en het feit dat hij daarin hulde brengt aan God Die de mens toch weer tot grote prestaties liet komen. „Dit muziek-kunstwerk zou misschien de eigenschap kunnen hebben niet alleen op de watersnood van toepassing te zijn, maar ook alle natuurram pen te symboliseren die de wereld regelmatig treffen", aldus dhr. v. d. Harst. A.s. zaterdagavond zal de symphonie nog worden uitgevoerd in de Herv. Kerk van Middelharnis. MELISSANT Misleid door de heersende mist is vrijdagavond tegen zessen mevr. E. H. Neuschwanger uit Ouddorp in de bocht van de Staakweg bij boerderij van Nieuwenhuijzen uit de bocht geraakt. Kennelijk heeft ze die te laat opgemerkt Zij beschadigde het houten hekwerk en kwam tegen een lantaarnpaal tot stil stand. Zaterdag hebben de dorpen Dirksland en Melissant weer zo'n elfhonderd liter erwtensoep soldaat gemaakt. Ze deden dat ten bate van de aktie Z.Z. (Zonne weide Zwembad). In de keuken van de serviceflat „Flakkee" was de snert met meesterhand bereid en de afnemers hebben het zich goed laten smaken. Het resultaat was dat Melissant een netto resultaat boekte van 855,en Dirks land, die voor desoep had gezorgd volg de met 667,.i De aktievoerders dan ken de bevolking voor de eetlust die ze tentoon spreidde en de slagers voor het beschikbaar stellen van ingrediënten. OOLTGENSPLAAT Lezing voor kerktelefoon. Woensdag 7 februari des nam. 7.30 uur zal ds. A. W. van der Plas een lezing houden voor de zieken en bejaarden via de kerktele foon. Hij zal het vervolg behandelen over „Abraham". Mr. M. Vrolijk, Commissaris der Ko ningin heeft j.l. zaterdagavond bij de opvoering van de Delta-symphonie in de Herv. Kerk te Oude Tonge namens H.M. de Koningin de volgende bood schap voorgelezen: Ik leef met U mee in Uw gevoelens bij Uw terugblik naar de onheüsnacht en -dagen van 20 jaar geleden en bij het herdenken van uw doden. Ook denk ik met ontroering en dankbaarheid aan de eensgezinde hulp uit ons land en de wereldwijde bijstand die de rampgebie den mochten ontvangen. Daardoor kon herstel komen en zelfs de grondslag voor een verbetering in menig opzicht worden gelegd. Het is een geruststellen de gedacht dat verhoogde dijken nu Uw veiligheid, naar menselijke berekening, waarborgen of zullen waarborgen. Moge de moed waarmee U, onder Gods leiding, het leven temidden van de rampspoed toch weer hebt opgenomen ons een voorbeeld blijven. NIEUWE TONGE Beroepen predikant brengt bezoek. De door de Ned. Herv. Kerk beroepen predikant Ds. G. H. van Kooten brengt woensdag de gemeente een bezoek en hoopt om 7.30 uur in een kerkdienst voor te gaan. Voor wie 't lezen kan, vormen onze notities interessante stukjes lectuur. Terugbladerend in volgeschreven blaadjes kwamen we die woorden weer tegen, „rooie lap" en „stier". Het verband was ons ontschoten maar stond al gauw weer voor de geest. Die rooie lap was raadslid van Prooijen (jawel, uit Dirksland) en die stier, dat moest dan de burgemees ter zijn.i Vergeeft u ons die beeld spraak, zo kwam het bij ons over. Vorige week stonden ze in die for matie in de arena, de raadzaal U weet dat het niet de lap, noch de kleur is die de stier tot aktié prik kelt. Het zijn de schijnbewegingen ervan die 't beest op stang jagen. Zo ook in de raad. De rooie lap maakte de vreemdste bochten en dat maakt een stier onrustig. Al ware hij de rust zelve. Veelal volgt daarop een fraaie aanval, frontaal, richting lap. -^ De „lap" noemde de sporthal, straks een van Dirkslands wonderen, een eenvoudig bouwsel. De „lap" vond dat hij alles wist en de anderen niks, ook niet van bouwen. De „lap" zweeg niet als anderen praatten, de „lap" irriteerde. Verdiende te worden op gedoekt, oléEen rhetorische hoornstoot en de „lap" lag onder ta fel. Wel veel geschreeuw maar wei nig wol. Het rood bleek ook nog kleurstof Vat het niet té letterlijk op. Dat kan niet ter raadsvergadering. In Middel harnis heeft raadslid Drooger dat ge demonstreerd. Plield een oratie tegen sportverdwazing toen het over Stad ging, over het vreedzame S.N.S. nog wel. Het werd niet in dank afgeno men. Zo had dhr.i Drooger het ook niet bedoeld. Dat verklaarde hij ten minste. Alle waardering voor S.N.S. Bleef de vraag waarom hij het dan gezegd had it Een der eilandelijke burgemeesters tobt daar ook wel eens mee. Dat be kende hij dezer dagen in een eerhjk ogenblik. „Soms zeg ik maar wat om dat je niet kunt blijven vragen" be kende hij. „Wat ze bedoelden lees ik dan wel in de krantZeiden we niet dat het nieuwsblad een functie heeft it Plaatselijke nieuwtjes worden voor treffelijk geconsumeerd. Het zal u leed doen dat in Sommelsdijk vorige week een geit is gestolen. Zo lande lijk is het daar nog it In Dirksland leek er een auto te zijn ontvreemd. Een mevrouw belde in paniek de politie, en die weet van wanten. Het bericht werd snel ver spreid teneinde de dief te stoppen. De mevrouw zou worden thuisge- bracht, ietwat ontredderd. De rit duurde enkele meters, daar stond haar auto, 't Zit wel snor, zei de po litie it Over snor gesproken. De aanwas tus sen neus en lippen gaat goede tijden tegemoet. Bij sommigen functioneert dat attribuut. Ter onderbreking van een eentonig geheel, heeft eens iemand gezegd. Er is voortaan pom made, een geurig smeerseltje it Ene Marahini van Radjpoutane (rat jetoe, zouden wij zeggen) heeft het al dik een eeuw geleden gebruikte En wat .dacht u van Napoleon? Er is trouwens niet veel van nodig. Speld- puntje voor de wenkbrauwen (ken nelijk ook snorvorming) graankor- reltje voor de snor, erwtje voor de baard. Aangekondigd als heroriënte ring op het snorre-wezenU ziet maar wat u ermee doet. 't Spul heet „Pommade Hongroise" it We zuUen ongeveer de laatste zijn die schopt tegen het Koninklijk huis. Toch moet het ons van het hart dat het ons tegenviel dat er geen Ko ninklijke vertegenwoordigster was bij de uitvoering van de Delta-sym phonie. 't Was wat pijiüijk om te le zen dat Hare Majesteit zaterdag op een trouwerij was in Duitsland, van een stiefzoon van de broer van Prins Bernhard. We dachten dat de band die in '53 werd gelegd het zou win nen van deze (verre) familieband, maar dat hebben we verkeerd be oordeeld DIRKSLAND Bejaardenmiddag. Het comité van de Ned. Herv. Kerk nodigt de bejaarden uit voor de middag die we D.V. dinsdag 13 februari hopen te houden. Ds. v. d. Linden zal deze middag voor ons spre ken, wanneer u van vervoer gebruik wenst te maken stuur dan een berichtje aan een van onderstaande adressen: Mevr. Spek-v. Zetten, Tel. 1348 Mevr. Hesselihk, Tel. 1357 Mevr. Schuller, Tel. 1714. YERSEKE Spreekbeurt. Woensdag 14 februari D.V. zal Ds. A. W. V. d. Plas Herv. pred. van Ooltgensplaat spreken in gebouw „Trefpunt te Yerseke. Ds. is daartoe uitgenodigd door het bestuur van de afd. van de Geref. Bond in de Hervormde Kerk. Deze avonden, die regelmatig worden georganiseerd, zijn voor iedere belang stellende toegankelijk. De aanvang is gesteld op half abht.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1973 | | pagina 1