Raad Middelharnis wijst anti-fluor motie van S.G.P. fractie af Dhr. H. Wielaard 25 jaar organist Ned. Herv. Keric I W. RIKKEN B.V. nieuws TT De S.G.P. fractie in de raad van Middelharnis heeft in de vergadering van j.l. donderdag een motie ingediend m.b.t. de fluoridering van het drinkwater. Dat gebeurde nadat dhr. P. Grinwis zijn bezwaren tegen de fluoridering uitvoerig naar voren had gebracht. De motie, waarin het bestuur van de Stichting Drinkwaterleiding werd gevraagd ten spoe digste de beëindiging van de fluoridering te bevorderen werd echter niet aangenomen. De aanwezige S.G.P. leden Koppelaar, Drooger, Grinwis en V. d. Ketterij en dhr. C. Edewaard (a.r.) stemden er mee in. De overige 6 aanwezige leden stemden tegen, waardoor de motie werd verworpen. Onbevoegd. A.N.W.B. orgianiseert Perslucht vuiinstaila Evangelisatieweric in recreatiegebieden iets voor jou cursus „Pecli onder'° weg" in Middeiliar- nis-Sommeisdij Ie tie voor de brandweer Veel nieuws op de Personenauto RAI '73 De tulp is thans een langer houdbare bloem Astabtsketens naar Streekmuseum ^1 Nieuwe bezorger van ons Prijslijst Streek- tentoonstelling Abonneert U op „Eilanden-nieuws" MELISSANT: hJ Van Erkelens ORGEL STUOIO - JANSEN Orgelles in clubverband nu 1G99,- nu 406,- ANDRÉ VOOGT Emn advertentie in EiSanden- heeft altijd succes. Bladz. 2 „E I L A N D E N - N I E U W S" Dinsdag 9 januari 1973. KUrWMrimM^Mnc* w De 'begroting 1973 van de Stichting Drinkwaterleiding was voor dhr. Grin wis het sein om opnieuw tegen de fluo ridering stelling te nemen. Hij verza melde uit die begroting alle posten die op de fluoridering betrekking hebben', waarna hij het accent legde op de be zwaren „om des gewetens wil." De heer Grinwis betreurde het zeer dat de be volking maar tevergeefs moet blijven hopen dat de fluoridering eens ten einde komt en dat het Alg bestuur van de Stichting de wil van de overgrote meer derheid van de bevolking negeert. Daarom was dhr. Grinwis gelukkig met de oprichting van het Ned. Centraal Comité Bescherming Leidingwater, on der leiding van de arts H. C. Moolen- burgh. Het zal aldus dhr. Grinwis ca IV2 jaar duren eer dit Comi'té aan de hand van een diepgaande studie een uitspraak zal kunnen doen. Dhr. Grin wis meende evenWel dat zo'n onderzoek zeker over een periode van vijf jaar uitgebreid zou moeten worden omdat volgens zijn mening na vijf jaar fluori dering ziekteverschijnselen optraden, die daarvoor practisch niet of zeer wei nig voorkwamen. Dhr. Grinwis ver klaarde die ziekten aan dokter Moolen- burgh te hebben voorgelegd die daarop had geconstateerd dat^die ook in Ame rikaanse steden statistisch zijn vastge steld. „Als door de artsengroep van dokter Moolen'burgh duidelijk openbaar zou komen dat gefluorideerd drinkwater zo veel ziekten teweeg brengt en men blijft hier toch maar doorfluorideren, dan moet men zich schamenbetoogde dlir. Grinwis: „aan waarschuwingen heeft het toch waarlijk niet ontbroken, moet dit onze bevolking nog langer aan gedaan worden„Voor de Hemelse Rechter is niets verborgen, men zal het oordeel niet ontgaan!" waarschuwde hij tenslotte. Dan wel niet zo uitgebreid maar min stens zo krachtig, nam ook dhr. C. Ede waard (a.r.) stelling tegen de fluoride- ring: „Medisch zijn we leken' en als be stuurder acht ik me niet bevoegd de bevolking deze massa-medicatie op te dringen" verklaarde dhr. Edewaard. Hij meende te kunnen zeggen dat de grens van zorgvuldig bestuur wordt overschreden als (zoals in het Alg. be stuur gebeurde) de kleinst mogelijke meerderheid deze ingrijpende maatregel verder uitvoert en oplegt. De motie die tenslotte in stemming werd 'gebracht werd zoals opgemerkt afgewezen. Al vele jaren werkten plaatselijke evangelisatie-kommissies, in samenwer king met de evangelisatie-kommissie „DABAR", in rekreatiegebieden om de Blijde Boodschap onder de mensen te 'brengen. Veel jonge mensen begrepen, dat hun inzet daarbij noodzakelijk was. Om de zich steeds uitbreidende werkzaamhe den bij te kunnen houden, zijn er dit jaar weer meer mensen nodig! Mis schien zeg je: dat is niets voor mij. Voor wie is deze taak dan wel? Je zult ervaren, dat het werk ook ontspannend is en dat je er zelf rijker door wordt! Deze zomer wordt het evangelisatie- rekreatiewerk gedaan in: Elburg, Hars kamp, Katwijk aan Zee, Oldebroek, Ot- terlo, Ottoland, Ouddorp, Putten en Sluipwijk. In de meeste plaatsen wordt er 's zondags een kerkdienst en/of zang- dienst gehouden op of bij de kamping. In de week bestaan de werkzaamheden uit bijtoelvertellingen voor de kinderen, zang en spel voor volwassenen en jeugd, dagsluitingen, enz. Door persoonlijk kontakt vertellen we in alle eenvoud de oudere jeugd en de volwassenen van Gods liefde in Jezus Christus. Ter voorbereiding van dit werk en ter kennismaking met de andere teamleden wordt er een algemene instruktie-dag gehouden op 28 april. Ben je 18 jaar of ouder, geef dan ook 2 weken van de zo mervakantie voor dit werk! Na opgave ontvang je nadere informatie. Voor alle projekten kun je kiezen uit de volgende perioden: 30 juni - 14 juli; 14 - 28 juli en 18 juli - 11 aug. Vermeld bij de op gave je adres, woonplaats, leeftijd, school of beroep, de periode waarin en het projekt waar je wilt werken. Je kunt je, graag vóór 28 maart, op geven bij: Mej. J. J.i E. de Bruyn, Wey- land 65 te Nieuwerbrug a. d. Rijn (Z.- H.). Telefoon (03488) 210. YERSEKE Gedeformeerde kerkdiensten. In ver band met de interne verbouwing van het kerkgebouw van de GerefKerk aan de Damstraat zullen de diensten voor lopig worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk. Het werk zal ongeveer een half jaar duren. OUD VOSSEMEER Vereniging van vogelliefhebbers In Oud Vossemeer is er dezer dagen een vereniging opgericht van vogellief hebbers, die de naam kreeg van „De Vogelvrienden". In de oprichtingsver gadering werd een voorlopig bestuur gekozen bestaande uit de heren I. van Daalen, voorzitter I. Potappel secretaris en J. Neele, penningmeester. Er w^erd besloten de vereniging aan te sluiten ibij de Nederlandse Bond van Vogellief hebbers. Stremming veerdienst. In verband met werkzaamheden in de Eendracht ten behoeve van het Schelde-Rijnkanaal is het pontveer tussen Oud- en Nieuw- Vossemeer gestremd, vermoedelijk tot 13 januari. Kerknieu'ws. In de vacature van de heer A. Hoogstrate werd dhr. B. Bies heuvel tot ouderling in de Geref. Kerk gekozen en zondag 7 januari door ds. van der Stoel uit Bergen op Zoom be vestigd. THOLEN Kevknieuwsj In de vacature van' de heer J. A. Geilings zijn de heren Joh. Kalle en P. Roggeband op tweetal ge steld voor de verkiezing van ouderling der Ned. Herv. Kerk. Dienst gemeentewerken. De Centrale Dienst Noord-Zeeland voor Bouw- en Rotterdam - Meent 19-21 Telefoon 010-13 68 17 Ouddorp - Boompjes 9 Telefoon 01878 - 937 Woningtoezicht en gemeentewerken voor het eiland Tholen, St. Philipsland en Oost Schouwen is per 1 januari j.l. omgezet in Dienst gemeentewerken Tholen., Deze technische dienst werkt nu voor de gemeente Tholen (na de her indeling is het eijand Tholen een ge meente geworden) en St. Philipsland. Het werk in Oost Schouwen is daarmee komen te vervallen. De werkloosheid. De geregistreerde arbeidsreserve op het eiland Tholen is in decem'ber 1972 gestegen van 147 tot 174 mannen. De vraag naar arbeids krachten daalde van 34 tot 28. Diefstallen op Oudejaarsavond. Tijdens de kerkdiensten op oudejaars avond werd bij de fam. den Boer in de Machteld van Gelrestraat en bij fam., Van de Vaate in de Jan van Bloisstraat ingebroken. In totaal werd ruim 1200,- gestolen. De politie waarschuwt een ieder om voorzichtig te zijn met geld in huis en bij vertrek ramen en deuren goed te sluiten. Bevolkingswinst van 263 personen. In 1972 steeg het aantal inwoners van 16.417 tot 16.680. Er werden vorig jaar 298 kinderen geboren en er kwamen 149 mensen te overlijden. Er vertrokken 453 personen naar elders en 567 kwamen zich hier vestigen. Verbranding kerstbomen. Onder toe zicht van de 'brandweer werden woens dagavond op een terrein aan de Polder weg de kerstbomen verbrand die de Reinigingsdienst had opgehaald. Ook brachten velen die avond zelf hun kerstboom mee. Uiteraard w^as er grote belangstelling van de jeugd.i Benoeming. Dhr. H. G. Glerum uit Terneuzen is benoemd tot technisch ambtenaar bij de Dienst Gemeentewer ken, zulks met ingang van 1 jan. 1973. STAVENISSE Opbrengst oud papier. De door de voetbalclub S.C. Stavenisse gehouden aktie voor oud-papier bracht 1800, op. MIDDELHARNIS IN '72 507 INWONERS BIEER De gemeente Middelharnis heeft er in 1972, 507 inwoners bij gekregen. Dat heeft burgemeester Joh. van Es vorige week meegedeeld in een terugblik aan het begin van het nieuwe jaar. In het jaar 1972 zijn in (groot) Middelharnis 202 kinderen geboren, er overleden 119 mensen, 396 vertrokken er naar elders en er vestigden zich 820 nieuwe inwo ners. Dat bracht haar inwonertal dat 1 jan,i 1972 - 12.876 zielen bedroeg op 13.383 per 31 december '72. De burgemeester besloot zijn overzicht met de wens dat de raad in het nieuwe jaar moed, wijsheid, gezondheid en op rechte bewogenheid zal bezitten en dat zij door Gods Licht begeleid en geïn spireerd zullen zijn. Aan de auto-technische cursussen „Pech onderweg" en „Pech aan eigen merk", die de A.N.W.B. de afgelopen 11 jaar heeft georganiseerd, hebben meer dan 100.000 automobilisten en in toenemende mate ook automobilistes deelgenomen. Daar de belangstelling onverminderd groot blijft, heeft de A.N. W.B. besloten ook dit winterseizoen weer de cursussen te organiseren. De cursus „Pech onderweg" is in Neder land zo langzamerhand een begrip ge worden. Het nut van de cursus „Pech onderweg" is waarschijnlijk even groot als de ellende die pech onderweg met zich meebrengt. Hoe dikwijls komt het niet voor dat een gestrande automobi list zijn voertuig weer op gang had kun nen brengen, als hij maar over enige elementaire kennis beschikte die nodig is voor het opsporen en verhelpen van storingen. De Wegenwachten van de A.N.W.B. worden regelmatig met deze gevallen geconfronteerdj De instructeurs, ervaren Wegenwach ten en Technochefs, streven er dan ook naar om. de automobilist als leek op autotec'hnisch gebied, een zekere mate van handigheid bij te brengen in het op sporen en verhelpen van storingen die zich zowel thuis voor de deur als on derweg aan zijn auto kunnen voordoen. Voor het onderricht zijn duidelijke te keningen en een aantal 'belangrijke on derdelen zoals stroomverdelers en car burateurs aanwezig. Bij de instructie wordt verdergebruik gemaakt van een auto, waaraan de deelnemers zelf storin gen moeten opsporen en verhelpen, die van tevoren door de instructeur zijn aangebracht. Bovendien ontvangt iede re cursist een boekje waarin de lesstof uitvoerig wordt behandeld. Na aanmel ding ontvangen de cursisten een bericht van inschrijving en nadere gegevens over de lessen. De cursus, die vier lessen omvat, die gedurende vier achtereenvolgende we ken steeds op dezelfde avond worden gegeven, begint op maandag 5 februari 1973 en wordt gehouden in de Land bouwschool, Langedijk 107, Sommels- dijk. De kosten van de cursus bedragen 35,voor leden van de A.N.W.B. en 45,voor niet-leden. Belangstellenden ku-nnen zich opgeven bij het A.N.W.B.- kantoor in Breda, Wilhelminaplein 25, telefoon (01600) 42450. De brandweer van Middelliarnis zal de beschikking krijgen over een pers- luchtvulinstallatie. Daarmee zal het mo gelijk zijn om leeggespoten flessen van de in gebruik zijnde persluclittoestellen zelf te vullen. Tot dusver gebeurde dat in Rotterdam of Dordrecht en de fles sen zijn dan een week onderweg.i B. en W. legden de raad vorige week de wen selijkheid voor zelf een vul-installatie aan te schaffen om niet het risico te lo pen dat op een moment dat ze nodig zijn onvoldoende flessen beschikbaar zijn. De flessen worden voornamelijk ge- bruiltt bij autobranden e.d. en zijn in geval van aktie in twintig minuten leeggespoten. B. en W. voegden aan het voorstel toe dat het bedienen van de apparatuur geen moeilijkheden zal ge ven. Een aantal brandweermensen heeft een cursus voor perluc'htmaskerdrager gevolgd, 7 leden zijn in het bezit van een diploma en 8 volgen momenteel een opleiding daartoe. De raad stelde voor de gevraagde aanschaf een crediet van 5400,beschikbaar. -O— MIDDELHARNIS: 70 MERKEN EN 400 MODELLEN Op de Personenauto RAI 73, die van 8 tot en met 18 februari wordt gehou den in het RAI-gebouw in Amsterdam, zal veel nieuws te zien zijn. Naast ver- schillende nieuwe modellen, welke T reeds geïntroduceerd zijn, maar in de RAI voor het eerst worden tentoonge steld, wachten de organisatoren diverse primeurs. In het totaal worden op de Personen auto RAI 73 ruim 400 modellen van' on geveer 70 merken geëxposeerd. De ten toonstelling geeft hiermee een praktisch compleet overzicht van het nieuwste aanbod van de internationale auto-in dustrie. De Personenauto RAI 73 is de eerste automobielententoonstelling die dit jaar in Europa, wordt gehouden. Zij wordt georganiseerd door de Nederlandsche Vereniging „De Rijwiel- en Automobiel industrie" (R.A.I.). Behalve personenauto's omvat het ex positieprogramma ambulance-auto's, combinatiewagens, onderdelen en toebe horen. De tentoonstelling is dagelijks geopend van 10 tot 17 en 19 tot 22 uur, in het weekend van 10 tot 17 uur uur. MIDDELHARNIS Herkeuring. Herkeuring van maten, gewichten en meetwerktuigen zal voor de inwoners van Middelharnis (dorpen Middelharnis - Sommelsdijk, Nieuwe- Tonge en Stad aan 't Haringvliet) plaats vinden op donderdag 15 en vrijdag 16 februari 1973 van 9.30 - 12.00 en 13.00 - 16.30 uur, in een lokaal van het ge meentehuis van Middelharnis. Verder wordt verwezen naar het vermelde op de aankondiging gehecht aan de ge meentelijke aanplakgelegenheid. De 'bekende Belgische biochemicus Ir. Buys, is er na enkele jaren gedegen we tenschappelijk onderzoek in geslaagd een speciale Tulpen-Chrysal te ont wikkelen. Het effekt van deze nieuwe vinding mag opzienbarend worden genoemd en is weer een stap op weg naar verdere popularisering van Nederlands natio nale bloem. In water waaraan Tulpen'-Chrysal is toegevoegd worden de bloemen groter, komen beter op 'kleur, de stelen worden sterker (geen zgn. zwaaien) en de houd baarheid aanzienlijk verlengd. Dat afgesneden bloemen net zo min als andere planten en dieren (en^men'- sen) van water alléén kunnen leven is eigehlijk een vanzelfsprekende zaak. Planten zijn in staat om via het pro-- ces van de koolzuurassimilatie zelf or ganische bouwstoffen te vormen, nodig voor de ontwikkeling van de plant. Een afgesneden bloem heeft 'het ver mogen zelf organische stof op te bou wen' grotendeels verloren, zodat deze stoffen in gemakkelijk opneem'bare vorm moeten worden toegediend. Deze nieuwe vinding heeft tot gevolg gehad, dat momenteel vele miljoenen bossen snijbloemen langer meegaan. Dat is voor de vakman als voor de liefhebber weer goed nieuws. De gemeenteraad van Middelharnis heeft erin toegestemd dat een aantal voorwerpen die voornamelijk op de zolder van het gemeentehuis zijn opge slagen naar het Streekmuseum zullen verhuizen. Ze zullen aan het museum in eigendom wórden overgedragen om dat zo hadden B. en W. geargumen teerd de voorwerpen daar beter tot hun recht zullen komen. De ambtsketen's yan de burgemees ters van de voormalige gemeenten Som melsdijk, Stad aan 't Haringvliet en Nieuwe Tonge bevinden zich daarbij. Voorts zijn hpt een kano een kajak waarvan de herkomst nooit is vast ko men te staan twee armenbussen, een verzameling platen en ansichten, twee lantaarns, een trommel, een eierlan- taarn, een ronde tafel, een' oorlogskaart, een oude jubileumvoorstelling, brand merken, een oude kaantenrol, een oud werkbankje, twee stoelen, een kist, foto's en twee haardplaten. Dhr. P. Grinwis (sgp) vond het niet helemaal correct om de am'btsketens aan het Streekmuseum in eigendom over te dragen. Liever wilde hij ze daxi te leen geven maar nog liever zou het dhr. Grinwis geweest zijn wanneer ze inhet gemeentehuis haddert kunnen blijven. Dhr. Grinwis sloot zich overi gens 'bij 'het voorstel aan zodat dat unaniem werd aanvaard. OOLTGENSPLAAT Vanaf 1 januari j.l. is de be zorging van „Eilanden-nieuws" in andere handen overgegaan. De heer W. A. van Gurp, van Weel straat 6 heeft deze taak van de heer L. C. Braber overgenomen. Dhr. Braber en zijn gezin heeft een groot aantal jaren ons blad bezorgd en de kwitanties opge- haald. Dit werk, week in week uit werd altijd met een stipte nauwgezetheid uitgevoerd. Wij t danken de familie Braber van de- ze plaats heel hartelijk voor haar trouw en toewijding en wij beve len onze nieuwe bezorger en zijn i gezin gaarne bij onze lezers aan. Wij zijn er van overtuigd dat dit werk ook in goede handen is bij de familie Van Gurpj Mocht u door de overgang i (want alles moet leren) „Eilanden -nieuws" soms een keer niet ont vangen, dan weet u liet adres: Van Weelstraat 6, waar ook graag nieuwe abonné's zullen worden genoteerd. Adm. „Eilanden-nieuws" STELLEND AM De Gym. „Sparta" maakt bekend, dat 'bij de Volleybal nog enkele perso nen geplaatst kunnen worden. Ook bij de gehuwde dames zijn er nog velen welkom. Donderdag 's avonds van 9 t.m. 10 uurj Er zal op 14 febr. 1973 jaarvergadering worden gehouden.] Ieder lid krijgt hiervoor een uitnodi ging, maar zij die toch 'hun belangstel ling hiervoor hebben zijn van harte welkom. De Volleybal is op dinsdag avond van 9 t.m. 10 uur. Het bestuur meent dat er toch wel meer belangstel ling moet zijn in de gemeente waarin méér jonge mensen wonen dan elders. Uitslag verloting prijzen van de Vogel- vereni'ging „Vogellust" te Rozenburg. 1. Cassette recorder 2984; 2. Dames of heren horloge naar keuze 1290; 3. Elec- trische boor 2928; 4. Staande schemer lamp 1836; 5. Personenweegschaal 2094; 6. Warmte tegel 1482; 7. Vogelkooi 'met kanarie 750; 8. Platenbon 756; 9. Rol- lade 1174; 10. Cadeaubon 1248; 11. Cas sette koffertje 2605; 12. Blind klinkna- geltang 1053; 13. Fruitmand 561; 14. Fruitmand 334; 15. Fruitmand 2891; 16. Fruitmand 1428; 17. Fniitmand 2626; 18. Douche fris 2360. Prijzen af te halen bij M. J. in 't Veld, A'belenlaan 93, Rozenburg, tel. 01889- 4397. insdag 9| Hedena-J ons midi behuwd! in de hd De HeeJ Ons vaJ Herkina SchaB CoJ De ter^ woensd Herlunl Hedena ons mil in den Bergsd Midi Morgen, woensdag zal in een bijeen komst van kerkeraad en kerkvoogdij het zilveren organisten-jubileum van de heer Hendrik Wielaard (50) worden herdacht. Dan zal dhr. Wielaard bij ho ge uitzondering eens niet op de orgel- bank plaats nemen van waaraf hij voor de kerkgangers verborgen zijn werk doet maar dan zal.hij eens in het midden van de belangstelling worden geplaatst Toch is het de orgelbank waar dhr. Wielaard zich het meest op z'n gemak voelt. Daarop heeft hij zondag na zon dag, nu al 25 jaar lang, plaats genomen om de eredienst te begeleiden. Zelf zegt hij dat de keren die hij heeft moeten verzuimen op de vingers van 2 handen geteld kunnen worden en dat lijkt ons geen geringe zaak: och, zegt dhr. Wielaard daarop: „je raakt er helemaal op ingesteld, zoals een dominee weet dat hij zondags gaat preken weet je als or ganist dat je zondags gaat spelen...!" Orgelspelen en dirigeren (dhr. Wie laard heeft een „eigen" koortje in Dirksland) zijn hem tot hobby gewor den. Het begon toen hij in zijn jonge ja ren een tante „oppaste" die een orgel in huis had. Tante was zo goed niet of ze moest de muzikale uitingen van neefje Hendrik aanhoren. Als vervolg daarop kreeg hij van schoolmeester Swart or- Dhr. Wielaard achter het kla'vier. Het orgel is een electro-pneuma- tisch instrument van Verweijs uit Amsterdam. gellessen, zo goed als gratis nog wel omd-at hij ze gewoon niet kon betalen. Al doende leerde hij en toen 25 jaar ge leden de kerkvoogdij een beroep op hem deed zei hij van harte „ja". Nu, een kwart-eeuw later bekent dhr. Wielaard dat het een harde dobber zou zijn als hij zijn zondagse optreden zou moeten mis sen; „ik geloof niet dat ik het nog mis sen kanoverweegt hij dan ook. Hij is inmiddels aan zijn tweede or gel toe al moet gezegd dat het huidige orgel niet geheel nieuw is. Voor een deel werden onderdelen uit het vroegere or gel gebruikt maar dhr. Wielaard is lang niet ontevreden. Zelf verricht hij ver reweg de meeste reparaties, alleen de stembeurten worden door vakmensen verricht. Hij heeft ,,zijn" orgel altijd aan de praat weten te houden, alleen... het mag voor hem nog wel .wat méér gaan spreiden. Hij zou het orgel graag uitgebreid zien met een Quint -vulstem, De ruimte om die in te bouwen is aan wezig alleen zal het duizend gulden kosten. Als 'tie er kwam zou dhr.i Wie laard de gemeente nog mooiere muziek laten horen DYANE 6 - 1972 Drie 2 C.V.'s 4 - '71, '72 DYANE 4 - 1969 Twee 2 C.V.'s - '68, '69 2 Peugeots 404 - '67, '70 Ford Oapri 1700 GTXL 1970 DKW F 102 - '66 Inruil en financiering mogeiyk AUTOHANDEL Doelweg 27 - Goedereede Tel. (01879 576 (9 leerlingen tegelijk) 25,p.m. alle nodige muziekboeken gratis. Als U nog geen orgel bezit, kunt U geheel gratis studeren aan de zaak. Wij garanderen U, dat U binnen zeer korte tijd goed speelt, en wel echt notenschrift, zowel populair al klass. en geeste lijke rnuziek. Leeftijd van 7-70 jaar. Aanmelden aan de zaak: Westdijk 53, Sonunelsdqk, tel. (01870) 3291 Korte St. .Tanstraat 4, Zierikzee, tel. (01110) 3928. Herkir Hedenl zanie in de De He Middel JulianI De bel dag if begraa MaanJ van il van ol moeda zusterf in de Zij di| wij in WASSEN EN DROGEN Zomaar een greep uit onze aanbiedingen. MIELE wasautomaat 412 S Zanker wasdroger Prijzen inkl. B.T.W. Ook op andere modellen hoge korting. Rotterdam - Meent 19-21 Telefoon 010-13 68'17 Ouddorp - Boompjes 9 Telefoon 01878-937 PFAFF NAAIMACHINEHUIS BERGEN OP ZOOM Korte Meestraat 17 Tel. (01640) 35878 BON: Voor gratis folders zenden aan: PFAFF, antwoordnr. 102, Bergen op Zoom. Naam: Adres: Plaats: Tot weg onve in de Haar hope Oud( Wi

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1973 | | pagina 2