Honderd gulden boete en voorw. ontzegging voor onvoorzichtige buscliauffeur I CAMERA' Voetbalver. S.N.S. te Stad nam een nieuvi?e| kantine in gebruik Wie helpt ons I Raiffeisenbank Ouddorp 16 miljoen aan spaargeld vol Plaatseliik nieuws HANOMAG HENSCHEL Schurveling zonder vergunning afgegraven S- t Burg. VsM) Es verrichte de opening KANTONGERECHT SOMMELSDIJK t Ook voor FOTOGKAFBE J. ZANDSTRA t t SOMMELSDIJK Middelharnis Jaar kool Autobedrijf A. J. VAN RUMPT MOLENDIJK 85 STAD AAN 'T HAREVGYLffl TEL. 01871 - 353 Het doden van voor de consumptie bestemde dieren ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦f OOK VOOR GRAMMOFOON PLATEN J. ZANDSTRA SOMMELSDIJK DANKBETuJ ZEELi Te koop A» Boog< GESLO] toer- el stacan ebruiktl E. V. dl Bladz. 2 „EÏLANDEN-NIEUWS" Dinsdag 15 december nsdag 15 decer Het „staartje" aan het ongeluk dat de buschauffeur P. v. d. D. uit Sommels- dijk waiS overkomen bleek j.l. vrijdag op de zitting van het kantongerecht een geldboete van honderd gulden en een voorwaardelijke ontzegging van 3 maan den te zijn. Aan deze verd. die bij Acht- huizen met een bus met werknemers van de Soc. Werkplaats van de d\jk was af getuimeld werd een grove on voorzichtigheid verweten. Noch zyn verweer dat hy met de linkerwielen in een „diepsteek" terecht was gekomen noch het feit dat verd. voordien altijd zonder brokken gechauffeurd heeft ver mochten tot een milder vonnis te leiden. De Off.i van Justitie mevr. Mr. Kor- venius vond de handelswijze van verd. maar wat lichtzinnig waarom ze verd. op het hart drukte voortaan bij derge lijke manouevres voorzichtiger te zijn omdat het mensenlevens zou kunnen kosten. De bus was in moeilijkheden geraakt toen verd. op de vrij smalle dijk een voor hem rijdende tractor met sproeiinstallatie ging inhalen. „Die mensen waren mijn grootste zorg" vertelde verdachte nu, hij had over hen het meest ingezeten en verd. vond het wel wat gelukkig dat niemand gewond was geraakt. „Het had niet behoeven te gebeuren", besliste de kantonrechter Mr. Naaijen, die conform de eis van de Off. uitsprak: Een geldboete van honderd gulden en een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor 3 maanden met een proeftijd van 2 jaar. Verd. gaf te kennen niet in hoger be roep te gaandaar is toch geen redden aan Geen hulp verleend. De jeugdige G. W. uit Middelharnis was door de politie verbaliseerd toen hij geen achterlicht op zijn brommer voerde. Verd. had de bekeuring niet be taald, hij prefereerde om voor het hekje te komen getuigen dat de politie tekort was geschoten in haar hulpverlenende taak. Verd,, had reservelampjes bij zich gehad maar de politie had hem niet geholpen aan de schroevedraaier die hij voor de montage daarvan nodig had. „Voortaan moet u zelf maar alle outillage meenemen" stelde de Off. voor. De eis en uitspraak luidde 10,1 dag. In de berm. Het kostte de balie enige moeite de Vlissingse verd. ervan te overtuigen dat de berm van de weg ook tot de weg wordt gerekend. Weliswaar had hij zijn wagen 15 meter van de weg af gestopt maar dat maakte de overtreding er niet minder op. Verd. werd ook verteld waarom: „het is niet zozeer dat u niet in de berm mag staan maar als u wegrijdt schept dat gevaren", legde de Off. hem uit, „het maakt het verkeers beeld onrustig". Verd. kon daar wel mee instemmen, enkel aan het feit dat hij de boete niet had kunnen betalen kon hij geen touw vast knopen, de betalingen die hij deed kwamen prompt terug. De Off. wilde daarom wel rekening houden met de goede wil van de ver dachte, zij eiste een geldboete van 25,De kantonrechter maakte er 20,— van, In slaapd 's Nachts om drie uur was de verd. F. D. T. uit Brielle achter het stuur inge dommeld waarop de wagen tegen een lichtmast botste. Dat gebeurde op de Prov. weg 47. „Ik was door de hitte overmand", gaf verd. een verklaring voor het gebeurde; desgevraagd vertelde hij dat hij een schoolvriend bezocht had. Mr. Naaijen deed verd. een oplossing asm de hand: „Wanneer je slaperig wordt moet je stoppen en een luchtje scheppen" raadde hij de verd. Mr. Naaijen vond het wel wat won derlijk dat verd. samen met zijn „twee de chauffeur" (die overigens had liggen slapen) na het gebeurde naar Middel harnis was gelift en daar, ergens op een grasveldje, was gaan slapen in de meegenomen slaapzakken. „Een griezelige zaak, zowel met drank als met moeheid is het gevaarlijk rij den", gaf de Off. haar visie. Eis en uit spraak: een geldboete van honderd gul den en een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor 2 maanden met een proeftijd van een jaar.i Verd. klaagde zijn nood over de fi- nancnële strop die hij door het ongeval heeft geleden. „Dat moet u allemaal tevoren overwe gen, je kunt niet 24 uur in een etmaal aan de gang blijven" wees hem de kan tonrechter terecht. Schurveling afgegraven. De beide verdachten CS. en L. A. te Ouddorp hadden in de maanden mei en juni bezig geweest aan het afgraven van een schurveling en zij hadden daarmee gezondigd tegen de Provincia le verordening die dat verbiedt. Verd. S. was eigenaar van de „hoogte" en verd. had zich bij het transport van het zand verdienstelijk gemaakt. Verd. S. verklaarde dat het maar een klein stukje was geweest maar Mr. Naaijen wist wel beter, alleen al bij een in aanbouw zijnd zomerhuis was 250 m^ gebracht. Nu Mr., Naaijen die weten schap bleek te hebben kon verd. S. het ook moeilijk gestand doen dat het zand louter nodig was geweest voor eigen gebruik. „We hebben al meer zonder vergunning weggehaald", bekende verd. eerlijk, daarmee te kennen gevend er wel van op de hoogte te zijn dat er een vergunning nodig is. Tegen beide verdachten eiste de Off. een geldboete van 40, „Knap veel, ik ben maar een loonwer- kertje", probeerde verd. A. „Het zand zal best wat opgebracht hebben", veronderstelde Mr. Naaijen", alleen de zon gaat nog voor niks op". De uitspraak conform de eis ging vergezeld met een ernstige waarschu wing er niet mee verder te gaan omdat de gevolgen de volgende keer zeker ernstiger zullen zijn. ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦e CV Gevonden en verloren voorwerpen. GEVONDEN: Ring met twee auto sleutels; dameshorloge, merk „Pontiac", nr.i 35950/2617 met blauw bandje; zwart tasje, inhoud wit nagelgarnituur; brui ne portefeuille, inhoud pasfoto's en 6,goudkleurige halsketting met han ger; Ieren voetbal; ring met 1 sleutel; wit wollen sjaal; damesrijwiel, sport- model, merk „Bato", kleur blauw; bank biljet van 10,leesbril met bruin montuur; bankbiljet van 25,bruine portemonnaie met rits, inhoud: 2 siga retten, en 0,45; 1 paar.kinderwantjes; badhanddoek met zwembroek. VERLOREN: Bruin met beige hand schoen; gouden ringetje met drie bloed- steentjes; rode portemonnaie met be- taalpas; bruine schooltas met boeken; buskaart R.T.M.; geel blokje met 6 sleutels; bruine paraplu met lus; heren- horloge met zwart lederen bandje; da mesfiets; schakelarmband; beige trui; kentekenbewijs t.n.v. Tuinstra; Pop met poncho; bankbiljet van 100,grijze portemonnaie met 100,groene wollen sjaal met strepen; aluminium huishoudtrapje met 4 treden; rood poes je (jong); rood-witte step; geruite das; rode damesfiets met handremmen en voorop een rekje, merk „Benzo"; blau we „Zündapp"-bromfiets; bruine porte monnaie met rits, inhoud 10,1 zwarte glacé handschoen, lang model; gouden horloge, merk „Pontiac" met doublé bandje; „Dik Trom"-boek; da meshorloge, merk „prisma" broche- vorm; blauwe portemonnaie met knip- sluiting, inhoud ong. 37,bankbiljet van 25,gouden dames-broche ge maakt van kerkboeksluiting. De meeste, ja we kunnen wel zeggen 'alle lezers van „Eilanden Nieuws" kennen onze zendings verpleegsters Zr. Coby van Ros- sum, die sedert vele jaren bijzon der veel en prachtig werk op de „Bethesda Kliniek" in Nigeria ver richt. Reeds verschillende keren heeft er over haar werk een uitgebreid stuk gestaan in ons „Eilanden Nieuws". Waarom wij nu met deze in leiding zijn begonnen, heeft zijn reden. Over 'dit zendingswerk in Nige ria, alsook op Nieuw Guinea is reeds heel veel geschreven, maar U kunt er ook iets van zien. We hebben n.l. voor U te koop een bijzonder prachtige zendings kalender in kleurendruk. Reeds meer dan 16000 exemplaren zijn weggevlogen. Deze kalender kost U slechts 2.50 per stiik, franco huis. We zoeken eigenlijk in diverse gemeenten op Flakkee enige ac tieve jonge mensen die voor ons deze kalenders zouden willen ver kopen. De drukker heeft er abu sievelijk UGO te veel gedrukt, en we zouden het toch bijzonder jam mer vinden wanneer deze niet verkocht zouden worden. Welnuwie helpt ons hier mede? Laten we het zo afspreken dat zij die deze kalenders willen gaan verkopen, voor iedere ver kochte kalenders 0,25 mogen af houden. We nemen aan dat we binnen enkele dagen door onze voorraad heen zijn. Te bestellen bij: D. P. Polder Hogelaan 10 Vlaar dingen Tel. 010 - 343147 „Gelukkige mensen, zijn mensen met wensen," zei zaterdagmorgen Piet Ver vloed, bij de opening van de nieuwe kantine en verbeterde accomodatie op het voetbalterrein in Stad aan 't Haringvliet. Hiermede wilde hij niet alleen zeggen, dat de mensen in Stad aan 't Haringvliet gelukkige mensen zijn, maar veel meer nog, dat de wensen, die de voetbalvereniging S(portvereniging) N(ieuwe) S(tad) (SNS) heeft, talrijk zijn, en alleen vervuld zullen kunnen wor den door veel aktiviteiten van de vereniging en de bevolking samen. Burgemeester Joh. van Es te Middelharnis, verrichtte de officiële opening door de deur van de 'binnenkant te ontsluiten en twee junioren binnen te laten. In de afgelopen maanden hebben zich 30 junioren gemeld als lid, hetgeen voor de vereniging betekent, dat zij nieuw leven is ingeblazen. De jeugd werd nu bin nengelaten en opgevangen door de eerste burger van Middelharnis. Burgemeester Van Es dankte SNS voor haar voortvarendheid; omdat ze heel veel moeite heeft gedaan om een verbeterde accomodatie te verkrijgen en omdat zij met behulp van de plaatselijke aannemers een prachtige kantine heeft gebouwd, waarin de leden kunnen wor den opgevangen. Hij noemde het gezin het eerste milieu; het werk het twee de milieu en de ontspanning het derde milieu. „U hebt het derde milieu geschept voor oud en jong van Stad aan 't Ha ringvliet en het gemeentebestuur van Middelharnis is u daar zeer erkentelijk voor. Het gemeentebestuur hoopt nu, dat u het vaandel van de vereniging en Stad hoog zult houden. Dat geldt niet alleen voor deze vereniging, maar voor alle verenigingen en voor alle plaatsen waar deze verenigingen voor het voet licht treden. U zult uw kaartje nu ook naar biiiten moeten poetseren. Er mag niet minachtend worden gesproken over Flakkee. Wij hopen tenslotte, dat u een goed gebruikt zult maken van deze ge- toouwen", aldus burgemeester Van Es. „Wij zijn gestuurd door de heer Van Rumpt", verklapte de heer A. Boeter, die samen met de heer D. Peeman te Middelharnis de tekening voor de acco modatie had gemaakt. „Twee bestuurs leden meldden zioh op een avond bij mij met die boodschap. Wij hebben ge daan wat ze vroegen, maar het bleek later, dat de heer Van Rumpt van niets wist. (De heer A. J. van Rumpt is de geestelijke vader van de vereniging, red.) De heer Van Rumpt zei trots te zijn op Stad aan 't Haringvliet. „Het is er goed wonen en werken; het is een ge meenschap waar geen conflicten ont staan. Het is gebleken, dat deze kleine gemeenschap iets kan presteren. Er was maar weinig stuwing nodig om de be stuursleden op de stoep van de heer Boeter te krijgen en om de tekeningen voor de nieuwe accomodatie op de tafel van het gemeentebestuur te deponeren. Gelukkig hebben een paar mensen op Stad gezegd: „Een eventueel tekort behoeft voor jullie nog geen faillisse ment te betekenen.'' We hopen nu, dat er vanuit dit gebouw een stokje rekla- me naar buiten uit zal gaan. De pres tatie naar buiten is hijzonder belang rijk, dus jongens, geen woorden maar daden." Namens de familie Van Rumpt bood hij de vereniging een dikke enve loppe aan. Namens de KNVB sprak de heer Baardman. „Het frappeert dat uw eerste burger u bedankt. Dat is meestal anders. Dan moet het bestuur het gemeente bestuur bedanken. Wij zijn blij, dat u de clubs, die in de KNVB spelen hier prettig kunt ontvangen. Wij zijn niet gewend bij een opening van een club gebouw een cadeau te overhandigen; wij kunnen u alleen van harte felici teren en u welkom het in de KNVB." „Volgend jaar jubileren we!" meldde de voorzitter, doelende op een eventu ele overhandiging. De heer Van der Kuil sprak namens de RVB. „Alleen het eerste elftal speelt in de KNVB, zodat we nog veel be moeienissen hebben met SNS. Hij wen ste SNS ^vele goede en sportieve suc cessen toe. „Ja, we zullen een goede band on derhouden met de RVB gezien de stand van het eerste elftal", deed de voorzit ter voorzichtig. Namens DBGC (Oude Tonge), sprak de heer C. de Koning. „Stad is vier weken eerder gepromo veerd naar de KJNTVB; Stad heeft vier weken eerder een clubgebouw dan DBGC en we hopen niet dat SNS ons vier weken eerder voorgaat naar de RVB. (Beide clubs zijn gepromoveerd naar de KLNVB en geen van beiden brengt het er zo heel goed af). We zijn dolgelukkig, dat je je nu kimt presen teren," aldus de heer De Koning. Aannemer L. Roos zei te spreken na mens alle aannemers. „We zijn blij, dat we hebben mee mogen werken aan dit gebouw. In de aannemerswereld is vele beunhazerij, maar dit hebben we zelf gestimuleerd en wij danken daarvoor onze mensen. Als stimulans namens de firma Roos geven we voor elk doelpunt, dat het eerste elftal maakt een tientje, We hopen, dat vele stadtenaren dit voor beeld zullen volgen," sprak de heer Roos. Namens de werkgroep bood de heer Braber een werkstukje aan. Een lijnen spel waarin W SNS ruidelijk herken- haar is en dat een plaatsje zal krijgen boven de ingang van de deur. Bovendien bood hij ter recreatie een tafelbiljart aan. Namens het clubblad „De Supporter" sprak de heer Jac. Malipaard. Hij drong er op aan, dat het verenigingsleven in Stad wat meer uitgediept zal worden en dat er via het clubblad een hechtere band zal ontstaan tussep de leden on derling, waarvoor het clubgebouw een In de gehouden bestuursvergadering heeft het bestuur van de Coöp. Raif feisenbank te Ouddorp j.l. zaterdagmor gen aandacht besteed aan het bereiken van de 16 miljoen aan ingelegde spaar gelden. Hans Mierop Kzn. die al op 12 november voor het passeren van deze mijlpaal zorgde werd na de vergadering in de bestuurskamer ontvangen en van dit feit op de hoogte gebracht wat hem een cheque opleverde die zijn spaar tegoed opnieuw een stap in de goede richting brengt. Door de voorz. dhr. P. Westhoeve werd in een korte terugblik getoond hoe snel ook Ouddorps Raiffei senbank zich ontwikkelt. In 1920 had het spaartegoed nog slechts 270.000,—, in 1930 werd de miljoen nog rdet gehaald en pas na 1945 ging het spaartegoed met grote spron gen vooruit. In 1945 al was er een te goed van 4 miljoen en anno 1970 werd zelfs tweemaal een miljoen volgestort! De voorzitter dhr. Westhoeve toonde zich met deze ontwikkeling bijzonder ingenomen in de wetenschap dat het ingelegde spaargeld de grondstof is om. de Bank draaiende te houden. Niet onvermeld liet dhr. Westhoeve dat het bestuur wel eens zorgen baart de ingelegde gelden te beleggen, welke aanvrage moet worden nagegaan of de aanvrager de credietverlening waardig is maar nietternin is thans bijna 11 mil joen gulden aan leningen verstrekt. Op nieuw is het dan voor het Bankbestuur zo vertelde dhr. Westhoeve een zorg te bewerkstelligen dat de spaar ders een gangbare rente ontvangen en dat degenen die een lening sloten niet meer dan een gangbare rente behoeven te betalen. Er moet zowel voor het een als voor het ander hard gewerkt wor den", gai dhr. Westhoeve te kennen. Hij 'besloot zijn terugblik met de hoop dat de 'gunstige ontwikkeling zioh ook in 1971 zal voortzetten waarna hij de jon geman die ditmaal in ie ontwUdteling een rol speelde hartelijk 'gelukwenste. Dhr. Mierop kijkt tevreden naar de juist ontvangen cheque. Burgemeester Van Es liet de jeugd binnen in de nieuwe kantine van SNS. prachtige gelegenheid geeft. „Wij zul len SNS steunen via het clubblad". De heer Vervloed, die alle sprekers dankte, wees er op, dat er nu een nieuw trainingsveld zal komen, omdat dit teloor is gegaan aan de bouw van de kantine. „Trouwens, het was meer een landings'baan voor eenden als een trainingsveld. We zullen ons best doen het nieuwe gebouw aanbetaald te krij gen en 'bovendien zullen we grond zien te krijgen voor het trainigsveld. Vol gend jaar bestaan we 25 jaar. Dan zal er onder meer een wedstrijd gespeeld worden op het veld van SNS tussen een selectieploe'g van Goeree-Overflak- kee en het mUitaire elftal. Het moet ons als bestuur van het hart, dat het juist mensen buiten de vereniging zijn geweest, die de handen uit de mouw hebben gestoken. Van de spelers zelf hebben we, op een enkeling na, weinig hulp gehad. Sinds de op richting van het cluhblad hebben we dertig nieuwe leden gekregen, zodat we er nu ruim 100 kunnen tellen. Dat houdt in, dat we nu met 8 inplaats van met zes elftallen moeten gaan spelen. Het houdt ook in, dat we hoger kosten krij gen, vooral nu we deel uit maken van de KNVB. Daarom zullen we de spe lers en alle leden er toe moeten bewe gen de handen uit de mouw^en te ste ken. We ziillen er voor moeten zorgen, dat we in de KNVB blijven en dat we een goede beurt naar buiten maken,'' besloot de heer Vervloed, die hierbij het glas hief, terwijl burgemeester Van Es nog dacht aan een koppel eenden voor het landingsterrein, waarvan de heer Vervloed maar weinig goeds ver wachtte. „Ik verwacht het van de le den en daar houd ik het bij. In de middaginren werd er opnieuw gerecipieerd; nu voor alle belangstellen den en dat schenen er 'heel wat te zijn, zodat de vereniging weet, dat ze moreel gesteund wordt door de bevolking van Stad aan 't Haringvliet. MIDDELHARNIS Ophalen van huisvuil. In verband met de a.s. kerstdagen en nieuwjaar worden er enkele wijzigingen aange bracht in de routes van het vmlophalen. a. Waar normaal 's vrijdags gereden wordt zal dit i.p.v. 25 dec. op don derdag 24 dec. geschieden. b. In de week van 27 dec. tot 2 jan. wordt er te Middelharnis en Som- melsdijk slechts 1 x vuil opgehaald en wel op de dagen maandag, dins dag en woensdag v.m. De route van woensdagmiddag, don derdag en vrijdag komt dus te ver vallen. Openstelling vuilnisbelt. De vuilnisbelt is normaal voor het pu bliek toegankelijk op maandag- en don derdagmiddag van 13.00 - 17.00 u„ en zal voorlopig tot 1 april op zaterdag morgen geopend zijn van 10.30 tot 11.30 u. Na die datum zal hij op zaterdag morgen waarschijnlijk weer geopend zijn van 9.30 u. tot 11.30 uur. DIRKSLAND Huisvuilophaaldienst. In verband met Ie kerstdag zal het huisvuil in Me lissant, Herkingen en Kralingen wor den opgehaald inplaats van op donder dag 24 december op woensdag 23 de cember en in Dirksland in plaats van op vrijdag 25 december op donderdag 24 december. In verband met nieuwjaarsdag zal in Melissant, Herkingen en Kralingen het huisvuil op woensdag 30 december in plaats van op donderdag 31 december en Elk jaar bereiken de Nederlandscte Vereniging tot Bescherming van Dieren uit alle delen van het land klachfen, dat kleine dieren als bijv. pluimvee a konijnen, op vaak afschuwelijke wijie worden gedood. Haar zijn gevallen be kend, dat konijnen levend gevild en dat kippen levend werd geplulit. Er zijn in ons land verschillende batoirs, waar men voor zeer geringe prijs de dieren kan laten slachten, het vlees wordt dan ook nog door des kundigen gekeurd. Men kan zich voor het slachten van dieren ook tot' bona fide poeliers wenden. Dierenbescherming wijst er voorts dat o.m. het ophangen van konijnen en het levend plukken van kippen en der gelijke voor de wet strafbaar is en dat hiertegen door politie en de over liel gehele land verspreide inspecteurs det vereniging zal worden opgetreden. Houdt bij de jaarwisseling oolc m' huisdieren in huis: maar al te dilcwjis worden ze door het vuurwerk in paniek gebracht of lopen zij ernstig letsel DANKBETUl IToor het medele\| in belangstelling iiekte en o verlij J nijn lieve man, ;root- en overg LEENDERTI in tijdens de ziq iverlijden van ;oon, broeder er JOHANNIS lie ons na tweel ijn man is ontf uigen wij onze lank. Wed. M. Bid ffiddelharnis, luyterstraat 11. in Dirksland op donderdag 31 decem ber inplaats van op vrijdag 1 jan"^ worden opgehaald. STAD AAN 'T HARINGVLIET Ophalen huisvuil. In de weelc tusse» kerstmis en nieuwjaar wordt er slecii één maal vuil opgehaald en wa^^^' dinsdagmorgen 29 december. Opc" ling vuilnisbelt: zie Middelharnis. NIEUWE TONGE Ophalen huisvuU. In de weelc tsj sen kerstmis en nieuwjaar wordt slechts 1 X vuü opgehaald en wel»!" woensdag 30 december. OppnstellinS vuilnisbelt: zie Middelharnis. POORTVLIET Geslaagd. Mej. A. Geuze behaaldej^ Amsterdam voor het Peadagogism tuigschrift Nijverheidsondervvijs. Met brommer geslipt. Toen de Westdorp vrijdagmiddag met zijn o fiets op de Tholenseweg reed rw hij door de gladheid in een sJip kwam te vallen. Met ontvelhngsn j kneuzingen aan handen en hoorn _^^j_ hij zich onder dokters behandeling len. jjeere, hoe grool /erken! (Pf Met grote dar ,an God, die lev jven spaarde, ge lennis van de geil ,nze zoon ADRIANUS LEENDE! Vij noemen hem 1 A. J. Terlouw| M. G. Terlouv Jommelsdijk, 12 HyacinthenstraJ Tijdelijk: Zieken! iethesda, Dirksl^ DANKBETUl )oor de vele bl lelangstelling is inmogehjk een oonlijk te bedanl )aarom willen vM leze weg hartelil joor uw blijk vf itelling, op welke" ;er gelegenheid - luwelijk. J. Visbeen J.I S. Visbe^ lirksland, decen Wernerlaan 511 :.angs deze weg| nijn terugkeer lam naar Canac| ianken voor de jende belangstel] leaus in welke lok, die ik moei !en tijdens mijn f Mland. Mrs. A. Mer Canada. Bruinisse: nette hoet 13.500,- Wemeldinge: woon en 16.000,—J Kruiningen: vrijstaandd op 260 m^l 13.500,- 's-Gravenpold 16 jr. oudq met 1000 22.500,—J f. MINNAARD ProvincialJ 's - Gr a ven j Tel. (01103 Houtha Middelli Vrijdag 18 'e koop: GroteI caravanbI 'laakweg - hJ Tel. (Olioej kunt U bij onsl l^open zonder !'ng en bovendil srkorting. ^uime keus uiii erken, o.a.: 5 M.W., AusJ Fiat 850, Mrf diesels, RenaL Opel Kadettl Citroen Dyaf P.mnd. garantiJ Pngen toegestaJ jmanciering m3 AUTOBEDRl Oudewei 20 Tel. (01877)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1970 | | pagina 2