Goeree's raad content met gunstige begroting potplanten C. Vi. Pikaapt Paling woninginrichting Dorsman 1 Fuchsia f 1.95 Prijsuitreiking zaai- en poot- wedstrljd Peugeot Lalieni Blinde jongen zoekt ziende reisgenoot Dameskapsalon Reinhoud Hoofd van de mangel en strijkkamer n. V. d. Meei Aandrang tot bouwactiviteit in Goeree Insecten of Houtworm? TAMBOER - Milldelharnis C. KIEVIT Zn. Burg. van Es wordt op 2 juli geïnstalleerd Architekten A. Fris en G. Born Groot voordeel van „JORZOLINO" Bos anlersfll! Bloemenhuis Dameskapsalon Reinhoud Voordelige Vakantie- aanbiedingen fa. H. VerlirugP Fa. W. ni Mej. I. Zondagsdienst artsen Centrale Verwarming Plaatselijk nieuws PREDIKBEURTEN is overgenomen Als de huizenbouwers zo'n vlotte Service gaven als Ouddorp Tel.. 331-415 Dan was het hier volmaakt X X P. IN'T VELD MARGRIET DE RECLAME P. LOOIJ OUD GEREF, GEMEENTE Ooitgenspiaat BATAVETTE volautomatis Geeft uw advertenties vroegtijdig oP SATAVETTE Oud( houten Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 21 JTOiiij Met graagte heeft de raad van Goe- dereede gistermiddag de gem. begro ting 1968 die sluit met een post on voorziene van f 43.634,(enige op Flakkee werd opgemerkt) vastgesteld. Het houden van algemene beschou wingen werd nauwelijks nodig geacht omdat b. en w. de raad een inleidendei nota hoidden overlegd terwijl ook de nota van antwoord van b. en w. op bemerkingen van de commissie tot na zien van de begroting eveneens veel informatie bood. Niettemin werden zaken als het uit blijven van woningbouw in Goeree en het hoge exploitatietekort van het zwem bad te S'dam aan de orde gesteld. Una niem sprak de raad haar waardering uit aan het secretariepersoneel en b. en w. die een begroting hebben opge steld die qua inhoud met grote precisie is samengesteld en die zo dacht dhr. D. Sandifort in een boekenkast niet zou misstaan. In hun alg. beschouwing constateer den b. en w. dat de aan de herindeling en samenvoeging der oude gemeenten verbonden werkzaamheden nagenoeg beëindigd zijn. Zij wijzen erop dat, zo lang de schaarste aan geldmiddelen op de kapitaalsmarkt blijft voortduren op een blijvende werking van de Wet kapitaalsuitgaven publiekrechtelijke li chamen moet worden gerekend, wat een beduidende afremming en tempo risering van de gem. activiteiten bete kent. „Overwogen zou kunnen worden, of een z.g. „burgerzinlening" terzake soulaas zou kunnen bieden," aldus b. en w. Voor invoering van een belasting op de recreatiever blijven zijn de gem. in komsten dermate verhoogd dat een royaal sluitende begroting kon worden bereikt. Na de te verwachten begro tingswijzigingen zal tenslotte zo wordt verwacht nog een post „on voorziene" van f 24816,resteiren. Naar verwachting zal dat bedrag vol doende zijn om de nog in de loop van het jaar ten laste van de buiten gewone dienst komende uitgaven te dekken. Volksgezondheid: Bij het hoofdstuk „volksgezondheid" spreken b. en w. de verwachting uit dat over 1968 het ex ploitatie tekort op het zwembad te Stellendam tot rond de f 45000 zal op lopen! Bij het punt volkshuisvesting werd geattendeerd op de gestadige vordering met de bouw van 60 woningen in Stel lendam en van een tiental woningen in Ouddorp, waar ook de bouw van 1 premiewoningen en 5 bejaardenwonin gen ter hand is genomen. Het bouwplan in ,,de Nieuwe Oostdijk" te Goederee- de blijkt volgens mededeling van b. en w. „voorshands niet uitvoerbaar," aan gezien de ontworpen woningen qua op zet en financiële consequenties niet voor toekenning van een premie in aanmerking komen. Momenteel heeft een grote bouwcombinatie een plan in studie teneinde tot uitvoering te komen. Na in het hoofdstuk „openbare wer ken" uitvoerig te zijn ingegaan op de gebleken functievervulling van het par keerterrein te Ouddorp, de voorgeno men aanleg van weg D 1, vanaf de Prov. weg naar het strand en de voor bereidingen van het plan tot lozing van rioolwater dat noodzakelijk wordt door de afdamming van Haringvliet en Grevelingen komen b. en w. tot een overzicht van de exploitatie van de Molenpolder. B. en w. menen dat de exploitatie moet worden bezien wU althans de daar gelegen grond niet volstrekt on verkoopbaar worden door de steeds stijgende grondprijzen tengevolge van de renteverliezen op de geïnvesteerde bedragen. De visserij B. en w. wezen daarbij op de ont wikkeling van de omzet in de vismijn. Over 1967 werd voor plm. IV2 miljoen gulden omgezet terwijl over 1968 een omzet van 2V2 miljoen wordt verwacht. Overwogen wordt om de vismijn te doen aanwijzen als een tak van dienst zodat de financiële administratie ge heel op commerciële basis kan worden gevoerd. Alg. beschouwingen door de raadsleden: In haar beschouwing betrok mevr. Grinwis-de Blok de haar minder sym pathieke maar zo besefte ze no dige recreatie belasting, het zwembad te Stellendam en de Volkshuisvesting. Ze betreurde het dat in de woonkern Goeree vrijwel geen woning wordt ge bouwd; de aanblik op de plaatsen waar wel bouwactiviteit heerst vond zij niet „indrukwekkend' zoals te Stellendam. Positief liet zij zich uit over de ont- 'wikkelingen in de visserij die de ge meente zeker ten goede kan komen. Ook dhr. D. Sandifort bracht het ontbreken van bouwactiviteiten in Goe ree onder de aandacht. Spr. hoopte voorts dat het voor bewoners van wo ningwetwoningen mogelijk zal worden hun woning te kopen. Na „herbestrating" en „grondbezit" te hebben aangevoerd sprak dhr. Sandi fort de wens uit dat er een regeling wordt ontworpen krachtens welke de leden van „Apollo" die langer dan 40 jaar lid van de Ver. zijn voor een Rid derorde in aanmerking komen. Kwam veel tot stand „In de afgelopen periode is er veel tot stand gekomen" concludeerde dhr. J. Komtebedde. Hij stelde daarbij vast dat de instelling van de commissie ruimtelijke ordening zeer nuttig is ge weest. Na zijn visie op recreatie en vis serij te hebben gegeven vroeg dhr. Komtebedde aandacht voor de parti culiere bouw vooral nu i.v.m. de komst van de woonbelasting velen naar de mogelijkheid van eigen woningbezit zullen uitzien. Wanneer het plan „Nieuwe Oostdijk" niet in zijn huidige opzet uitgevoerd kan worden dan kan het misschien voor bungalowbouw bestemd worden" sug gereerde spreker. Het in de Ring in Ouddorp inge stelde parkeerverbod is zo deelde dhr. Komtebedde mee moeilijk voor de middenstanders; hij meende dat de periode waarom het verbaal geldt te ruim is genomen en dacht dat het vrij stellen tot 8 a 9 uur 's morgens veel verbetering zou geven. „Vooruit" „De commissie Ruimtelijke Ordening heeft inderdaad veel werk verzet" gaf dhr. Visser groot tegenstander van de commissie in haar huidige vorm toe. „We gaan vooruit" verzuchtte de voorz. burg. Smith daarop. „Ik zie de commissie als een soort mini-raad die al een beslissing heeft genomen eer het in de gemeenteraad wordt bespro ken" gaf dhr. Visser als zijn mening. Liever wilde hij de voorstellen in de gehele raad bespreken om bij e.v. moei lijkheden ter bestudering daarvan een commissie te vormen. Voorts drong dhr. Visser erop aan bij vervulling van vacatures promotie kansen voor eigen ambtenaren te schep pen. Hij vreesde, wanneer voor hoge re functies ambtenaren van elders wor den aangetrokken dat de animo van eigen ambtenaren zal verminderen. De B.B. vond spr. van weinig waar de. M.b.t. het zwembad suggereerde hij b. en w. de mogelijkheden te bezien de speeltuin op het terrein van het bad onder te brengen. De omgeving van de nieuwbouw wo ningen in Stellendam vond dhr. Visser Sahara-achtig; hij vroeg het oorspron kelijke plan om daar een grasveld en een water partij aan te leggen z.s.m. te realiseren. De voorz. kreeg van dhr. Visser de raad eens in de avond van Goe ree naar de Oostdijk te fietsen om te constateren hoe donker het daar is. Over „Toppershoedje" had dhr. Vis ser ook nog wel een en ander te zeggen: „Het is destijds door „kerk en wereld" als conferentieoord iDestemd, het kerk kun je wel weglaten omdat de zakelijke wereld er domineert." Spr. hoopte dat dat verandert. Voorts vroeg hij naar plannen m.b.t. de gymzaal in de O.L. school te Oud dorp en sprak zijn bevreemding uit over het feit dat er op de begroting geen raming voor „volksfeesten" is op genomen en dat de subsidies nog niet aan de Oranjeverenigingen zijn be taald. Spr. vond de tijd nog niet daar om voor de nieuw^e vismijn een directeur aan te stellen: liever wilde hij de ont wikkeling eerst nog een jaar aanzien. Tenslotte vroeg hij of in Ouddorp de caravans met woonforensen-belas- ting zijn belast. Spr. vroeg dat i.v.m. de uitspraak van de Hoge Raad die een heffing op caravans onrechtmatig noemt. Oplossing forceren Dat er in Goeree geen woning ge bouwd wordt zat ook dhr. Snijder te gen. Hij veronderstelde dat een nor maal woningtype heel spoedig gebouwd zou kunnen worden en wilde desnoods een oplossing in dezen trachten te for ceren. De werkgelegenheid rond de visse rij wilde dhr. Snijder graag stimuleren mede door het gelegenheid geven be drijven te vestigen. Ook drong hij erop aan voldoende recreatie terrein beschikbaar te maken met het oog op het Grevelingenplan dat ook binnendijkse recreatie ver langt. Dhr. Snijder vond het ook gewenst bij R.W.S. een zo groot mogelijke druk uit de oefenen de Haringvlietdam zo snel mogelijk gereed te maken omdat hemelsbreed bezien op vrij korte afstand een groot arbeidsveld ook op Flakkeese krachten wacht. (Slot in dinsdagnummer) C. EkARDUX Dirksland - TeL 219 Van zaterdag 22 juni v.m. 12 uur t.m. maandag 24 juni v.m. 9 uur Middelharnis-Soimmelsdijk: Dienst heeft dokter v. d. Peppel, tel 2117, Middelharnis. Dirksland-Herkingen-Melissant: Dienst heeft dokter Boot, telef. 01877-227, Dirksland. Flakkee-Oost: Dienst heeft dokter de Jager, tel. 01875-301, Nieuwe Tonge en dokter Buth, tel. 01871-306, Den Bommel. DIENST WIJKVERPLEEGSTER Melissant-Dirksland-Herkingen: Van vrijdagavond 6 uur tot maandg- ochtend 8 uur Zr. Koppejan, tel. 01877- 234, Melissant. Wit-Gele Kruis Achthuieen: Dienst heeft Zr. Veneranda Den Bom mel, Achthuizen, Stad aan 't Haring vliet, tel. 01871-312. ZONDAGSDIENST DIERENARTSEN Dienst heeft dierenarts Wagner, tel. 01877-281, Dirksland. OUDDORP Opbrengst collecte. De collecte ge houden ten bate van de sanatoria's „Sonnevanck" en „Zonnegloren" heeft opgebracht f 988, Alle gevers en geefsters alsmede de medewerkers(sters( hartelijk dank. Palingvangst wordt beter Daar is opgeloerd Momenteel wordt er nu Weer volop aangevoerd. Kwaliteit is prima, Net dus wat ik zocht 'k Heb er dan vanzelf Een kwantum van gekocht. En daarvan heb ik dan Niet het minste spijt, Maar door gebrek aan ruimte Moet ik ze toch weer kwijt. Dus wou ik dan vragen Wie of me er van verlost Ze is mooi van dikte 't Is spul dat niet veel kost. Je kunt me er om bellen 's Morgens liefst vóór acht! Ze worden schoongemaakt en Als 't moet ook thuis gebracht. Jan Both uit Den Bommel, zoekt iemand die hem maandagsmorgens van af de Schaapsweg naar Rotterdam en vrijdagsavonds van Centraal Station naar Schaapsweg wil begeleiden. Het behoeft maar tijdelijk te zijn, want zeer binnenkort krijgt Jan zijn geleide hond en zal hij wekelijks de reis Den Bommel-Ede v.v. kunnen ma ken zonder dat iemand hem daarbij be hulpzaam zal behoeven te zijn. Jan heeft zijn jeugd doorgebracht in het instituut Bartimeüs te Zeist. Nu krijgt hij een opleiding als pianostem mer bij Rippen, Ede. Mede door zijn absolute, muzikale gehoor, zijn er voor hem goede vooruitzichten. De reis Rotterdam-Ede v.v. is minder moeilijk voor hem dan de reis over de Zuid-Hollandse eilanden. Voor de aan staande reisgenoot zijn faciliteiten bij- het openbaar vervoer. De familie Both, en zeer zeker Jan, zullen graag kennis maken met de nieuwe reisgenoot van wie Jan de stem moet leren kennen! Men zal zich de familie Both herin neren van de actie voor Bartimeüs. Bij het jubileum, een paar jaar geleden, heeft de familie Both en anderen, die zich voor dit doel instelden, een jubi leumgeschenk van meer dan f 30,000, kunnen aanbieden. Het adres van familie Both is: Zand weg 3, Den Bommel. Telef. 01871-363. Met nadruk wijst de familie er op, dat dit geen gratis medewerking behoeft te worden, maar evenzeer met nadruk vraagt zij om spoedige reacties. Het mooiste zou zijn, wanneer er een reisgenoot gevonden kon worden tot in de trein naar Arnhem. Wie weet! SOMMELSDIJK Telefoon (01870) 2609 DIRKSLAND N.C.V.B. afd. Dirksland. 25 juni worden de leden van de N.C.V.B. uit-' genodigd voor een ledenvergadering te Middelharnis. Deze avond hoopt ds. L. S. den Boer te spreken over „het gesprek in het gezin". Het is de Isedoeling dat de Ie-' den meegaan met een bus die vanaf het tramstation om 7.10 uur vertrekt. HERKINGEN Ouders wier kinderen dit jaar 4 jaar worden, gelieven deze op te geven bij de hoofdleidster van de kleuterschool voor 28 juni 1968, opdat deze kunnen worden opgenomen als er na de va kantie plaats is. Door de fa. Bezuijen te Ouddorp is thans een aanvang gemaakt met het verbeteren van het Onderlangs, de sloot wordt gedicht en de slijkweg wordt verhard en van een bestrating voorzien, zeer ten gerieve van de hui dige bewoners. De collecte voor het Roode Kruis heeft te Herkingen opgebracht het mooie bedrag van f 275,dit is f 100- meer dan vorig jaar. Hartelijk dank aan gevers(sters) en collectanten die de noodzaak van dit nuttige werk heb ben ingezien en hun gaven hebben geschonken. MIDDELHARNIS Burg. Joh. van Es van Oud Alblas zal op dinsdag 2 juli als burgemeester van Middelharnis worden geïnstalleerd. Dat zal gebeuren tijdens de raadsver gadering die om half drie in de aula van het Rijksatheneum zal worden ge houden. Door een politie-escorte wordt de burgemeester met zijn gezin vanaf de gemeentegrens begeleid waarna hij door het gemeentebestuur bij het Athe neum wordt verwelkomd. Op de avond bijeenkomst om 7.30 uur bestaat voor de bevolking de ge legenheid met de nieuwe burgemeester kennis te maken. ZONDAG 23 JUNI MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. K. Schipper. Extra collecte voor de Chr. Kweekschool te Ede. Chr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. Roos Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Buitengew. Wijkgem. i.w. 10.30 uur ds. D. ter Steege, Overveen. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. H. C. Bultman en 6 uur ds. T. in 't Veld, Waddinxveen. Extra coll. bouw fonds Rem. Kerk 10 uur dr. J. F. van Rooyen te Rotterdam. DIRKSLAND Herv. Kerk 9 en 6 uur ds. H.. N. V. Hensbergen, nam. voorb. H.A. Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. Extra coll. voor de kerk. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur cand. L. Vroegindeweij van Berg ambacht en 6 uur dhr. Visser van Vlaardingen Ger. Gem. 10 en 6 u. lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. A. Kastelein van Strijen en 6 uur ds. E. M. Bakker van Tholen, v.m. bed. H.A. en nam. dankz. H.A. Geref. Kerk 10 uur lezen en 4 uur dhr. Be nard, Hoek van Holland. STELLENDAM Herv. Kerk 10 en 6 u. ds. M. A. Jansens, v.m. H. Doop Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. D. van Santen van Rotterdam. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur ds. D. C. van Wijnen en 6.30 uur nam. oud. V. d. Laan. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur ds. P. Vermaat, v.m. bev. ambtsdra gers. Extra collecte voor het Bouw fonds Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. H. Boswijk Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 uur prop. J. Smink van Zwolle. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. P. Verkade Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 en 6 u. dhr. D. Scheepmaker van Utrecht. CoU. voor de Kinderbescherming Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur dhr. P. Kooiman van Ridderkerk en 6 uur ds. H. Jonge- breur Ger. Kerk 10 en 6 uur dhr. Benard Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10.30 uur ds. H. N. V. Hensbergen en 6 uur ds. D. C. van Wijnen Ger. Kerk 10 uur ds. A. de Korte en 6 uur ds. A. W. Meeder. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. B. J. Wiegeraad en 6 uur ds. P. Vermaat. Extra coU. voor de bond voor Inw. Zending Ger. Kerk 9.30 uur A. W. Meeder en 6 uur ds. A. de Korte, em. predt. te Loenen aan de Vecht Ger. Gem. 9.30 en 6 uur student L. Blok van Zeist Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 9.30 uur dhr. R. J. Visser van Vlaardingen en 2.30 uur ds. B. J. Wiegeraad. OtnODORP Geslaagd. Maandag j.l. slaagde mej. Nella Pijl te Rotterdam voor haar be diende diploma dameskappersvak. Mej. Pijl en de vorige week geslaag de mej. Ineke Reinhoud zijn beiden werkzaam bij kapsalon Reinhoud te Ouddorp. STAD AAN 'T HARINGVLIET Burg. Stand. Overleden: F. Wesdijk 84 jaar, ongehuwd; J. Braber 68 jaar, echtgen. van D. C. Wesdorp. Concours. Het Chr. gemengd zang koor „Soli Deo Gloria" behaalde op met 310 punten, een en ander onder het concours in 't Harde de eerste prijs leiding van de dirigent dhr. C. C. v. d. Heuvel. HET BURO VAN ARCHITECT L. F. KLOPPERS n.a.g. door de Buroadres: Wilgenlaan 6a Middelhanus Tel. 01870-2466 Mevr. J. Kloppers-Vermeulen Ouddorp In onze nieuwe kas vindt u vanaf morgen een groot assortiment Elke dag kunt u daarvoor bij ons terecht! Ook verzorgen wij BLOEMSTUKKEN enz. ■*- BRUIDSBOEKETTEN, Zaterdag t.g.v. de opening voor de kinderen een attractie. Oosterweg 64 TeL 327 Ouddorp Ook uw adres voor het arrangeren van dagtrips en verenigingsreiizen. 3Q!SvS!S5:5SvS5;SS!S!iR5S53®:SSvS5S5;RSSSS5S'!SS5SSS5:SS!SS!ö DANKBETUlGlUo Voor de vele hartelijij, lukwensen die onze de heer TH. LUGTENBl'Jc t.g.v. het bereiken va« leeftijd van 101 jaar 1 ontvangen, zeggen wij die hem een teM deden toekomen h dank. Fam. Lugtenburj Dirksland, juni i% Voor aanvulling van de linnenkast, tydelyk per 3 stuks 15 20 procent goedkoper. 3 prachtige baddoeken 50 x 100 cm. van f 11,85 nu voor f 9,90, of f 1,95 voordeel. 3 theedoeken (sneldrogers) de nieuwste kleuren van f 5,40 voor f 4,50, 90 cent voordeel. 3 flinke badstof keukendoeken met leuk motief van f 7,35 voor f 6,—, of f 1,35 voordeel. 3 washandjes (passend bij de baddoeken) van f 2,25 voor f 1,90, of 35 cent voordeel. Koopt u een volledig pakket van 4 x 3 is 12 stuks (wat niet vereist is) dan heeft u totaal f 4,55 voordeel. Een en ander zolang de voorraad strekt. Beleefd aanbevelend, Manufacturen OOLTGENSPLAAT Tel. (01873) 4 24 DANKBETUIGING Voor de zeer vele en W lijke bewijzen van dM ming ons betoond bij plotseling overlijden mijn geliefde man, zorgzame vader, h&gs en grootvader, broeder huwdbroeder en oom, KOMMER VAN DEt WENDE echtgenoot van Adriaantje de Vogel betuigen wij langs deze, onze hartelijke dank. Inzonderheid dokter u huis, zr. Lampfers, ds. Wijnen en verder buien allen die ons in die droe dagen tot hulp en steun geweest. Uit aller naam: Wed. A. V. d. Wei en kmderen. Ouddorp, juni 1968. Oostdij kseweg b7 post Goedereede vrijdag 21 jut FAMILIE-B Heden beha Heere na e gedragen lijc ze zijde.wej onze geliefd: behuwdzuste LEENTJE echtgeni Willem eerder L. we( Koi in de oud< ruim 73 jaa: Sommelsdi. H. Kievi Nieuwe Tc M. J. K E. Kievi E. Kievi L. Kievi A. Kievi C. Kievi B. Kievi Arnhem: A. Kievit M. A. Ki Nieuwe To T. Oostd E. Oostd M. C. K Nieuwe Ton; 19 juni 196 DANKBETUIGING Voor de bewijzen van i^ neming ons betoond bij k overlijden van onze geliej behuwdzuster en tante, 115 vrouw MARIA VAN NIMTOOt geb. Noteboom betuigen wij U onze hA lijke dank. Fam. Noteboora Fam. V. Nimweji Sommelsdijk, juni 1968. ZATERDAG AANBIEDING. Bloemenhuis KORTEm Middelharnis 1 bosje IXIA'S 1 0,75 1 bouquet ROOSJES f 1,50 OUDDORP Telefoon 371 werkt vanaf heden uitsluitend met GEDIPLOMEERD PERSONEEL Voor een vlotte behandeling in het hoogseizoen hebben wij extra personeel in dienst. DAMES! Maakt u vroegtijdig uw afspraak i.v.m. f toenemende drukte. - Ruime parkeergelegenheid in de Achterweg. Weststraat 15 Ouddorp Tel. 01878-592 DEZE 14 DAGB' 200 gram Kalfsogen slechts 891 en het weekend: 4 Mergpöpjes ook slechts 1, BANKETBAKKERIJ Voorstraat 35 - Telefoon 2 Stad aan 't Haringvliet Heden overl« ve oma LEENTJE KIE Wij zuUen vergeten. Nieuwe To Atie en B Middelhan Kitty Dick Huizen (N Wim Carla Caroline Margreel Nieuwe Toni 19 juni 19f Ten behoeve van de nieuw gebouwde wasserij van ons Kinderdorp Neerbosch vragen wij een vrouwelijk die de verantwoording op zich wil nemen voor het werk dat in het modem geoutilleerd bedrijf moet worden verricht en daarbij leiding wil ge ven aan de meisjes die in deze afdeling helpen. Protestantse godsdienst. Gunstige salaris- en va kantieregeling. Vijfdaagse werkweek. Brieven met uitvoerige inlichtingen aan de direk- teur van het Kinderdorp Neerbosch, Westkanaal- dijk 321, Nijmegen. Donderdag 27 juni om 8 uur zal de uitreiking van de prijzen van de zaai en pootwedstrijd op Goeree-Overflak- kee plaats hebben in Hotel Jacobi te Middelharnis. De heer Sterk, van het ministerie van Landbouw zal fUms vertonen. Iede re deelnemer aan de wedstrijden wordt verzocht aanwezig te zijn. Zal de wis- selweker in handen blijven van de te genwoordige houder of zal een ander hem mee naar huis nemen? Daar gaat het dus donderdagavond om. Dinsdag 25 juni a.s. des u 7.00 uur zal D.V. in hf kerkgebouw Molendijlt voorgaan de heer Dinsdagavon overleed on opa JOHA MOER echtgen Jannetje v. In liefde opa gede Namens d( achterklein Ouddorp, jur van Monster, VLOT, MODERN en gemakkeiyk te bedienen, dat is de brommer van auti klasse. Verkrijgt, bij E. v. d. BOK Broekweg 7 - Ouddot) 3 blikjes Leverpastei 1 blikje Unox Smae 1 bl. Zwan knakworstjes 3 bHkjes Koffiemelk 1 Unox Rookworst 4 Zwan Bierworstjes 1 literbl. Nassi Goreng 2 grote bl. soepballen I* 3 blikjes Tomatenpuree 4 blikjes Soepgroente 1 pak Arks Speculaas 1 pak Arks Kaakjes 10 grote Spritsstulcken 250 gr. Bokkepootjes 4 rollen Auto drop 20 Lemco knotsen 300 gram Agar Agar 300 gr. gevulde Wieners 2 literfl. Up drink J,, 2 literfl. Cola drink 2 literfl. Vruchten drink 1« 2 flessen Appelsap 2 flessen Jus d' Orange 2 flesen Druivensap J 3 blikken UNOX SOEP kip, tomaat of groenten l' 6 potten 'A liter APPELMOES Binnenweg 9, SommelsW Tel. (01870) 2338 De Batavette i; bij de dames, lage instap, een zadel èn alle snufjes die de vuil worden De heren hebb nog .het èllerm ring voor de 49 cc Anker mo itiatische kopp bij ons eens met deze mees en begeerde b het comfort, nische perfekt naam die erop BATAVUS. lauw of groei Vc ONTBIJT! KLEEDJEl KRAAGJB en GARN SPIJKER! en tal van artikelen: Zandpad 16 Straatdijk 23 Te KOOP (aan schotten A. L. K I Oranjelaan 12 DIRKS

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1968 | | pagina 2