Flakkee krijgt in 1969 aardgas! De heer St. Looij te Middelharnis 40 jaar bij de P.T.T. Mej. V. Nierop, Stad a. 't Haringvliet halve eeuw handwerkonderwijzeres Informatiepost Streek V.V.V. geopend MIjnklok blijf! i Ouddorp Fluoridering wordt niet afgeschaft Fuchsiaplant f 2.25 Plaatselijk nieuws Opei Kadett Caravan 19(4 J. KEUVELAAR Gebakken vis Abonneert U op «Eilanden-meuws' Fresia's 1.50 Zandpad 32 (MEDDELHAKNIS Zondagsdienst artsen In veertien gemeenten geen animo voor de B.B. TAMBOER - Middelharnis C. KIEVIT Zn. Centrale Verwarming Vereniging voor „Goeree-Overfiaidcee" PREDIKBEURTEN Bloemenhuis MARGRIET biadz. a „EILANDEN-NIEUWS" Vrijdag 31 mei H6»idag 31 mei ÜILIE-BERIC plaats van ki Igrote vi'eugc tnnis van de l^js zoontje; en LEON Ij M. Westh( Ij' Westhoevf I van O Hanneke Joske Lj.p, 29 mei 1 feersweg^ [jOUWD: j. IHANSVEI en LIESBETH M nelsdijk, 25 m Wie in Middelharnis en Sommelsdijk zal Stoffel Looij niet kennen? Wie Stoffel kent, kent u het zwart-witte keffertje dat al twaalf jaar lang met zijn baas naar het postkantoor trekt en tot voor enkele jaren ook meeging bij het bezorgen van de post. A.s. za terdag 8 juni viert dhr. Looij zijn 40- jarig dienstjubileum bij de P.T.T. In hotel van Groningen op het Zandpad zal te dezer gelegenheid een receptie worden gehouden. In zijn jonge jaren was dhr. Looij sigarenmaker van beroep tot hij in 1928 bij de posterijen werd aangeno men als hulpbesteller. In zijn vrije tijd hielp hij zijn vroegere baas dhr. Verbrugge nog met het maken van sigaren tot in 1933 de fabricage werd gestopt. In november 1940 werd dhr. srtÜ Looij aangesteld als besteller om in 1955 te worden bevorderd als besteller voorman waardoor hij sinds enkele ja ren geen bestelling meer bezorgd en zijn bezigheden ten kantore heeft. Dhr. Looij heeft in dienst wat de P.T.T. slechtere tijden gekend zoals elke post bode die heeft ondervonden! Middel harnis telde in de beginjaren nog tal van onverharde wegen waar „de post" vooral in natte seizoenen door „te ploeteren" had! De nu 61-jarige heer Looij zal za terdag 8 juni het middelpunt zijn van de te houden receptie. De vreugde wordt helaas getemperd door het over lijden van mevr. Looij enkele jaren geleden. Toch past een herdenking bij een dergelijke staat van dienst als waarop dhr. Looij kan bogen. Alle modellen uit voorraad leverbaar ook 740 Van zaterdag 1 juni v.m. 12 uur tot dinsdag 4 juni v.m. 9 uur Middelharnis-Sommelsdijk: Dienst heeft dokter Dogterom, telef. 2121, Sommelsdijk. Dirksland-Herkingen-Melissant: Dienst heeft dokter Boot, tel. 01877- 227, Dirksland. Flakkee-Oost: Dienst heeft dokter de Jager, telef. 01875-301, Nieuwe Tonge en dokter Bouman, tel. 01871-269, Stad aan 't Ha ringvliet. DIENST WIJKVERPLEEGSTER Melissant-Dirksland-Herkingen: Van vrijdagavond 6 uur tot dinsdag ochtend 8 uur Zr. A. H. Stolk, Dirks land, tel. 01877 500, b.g.g. 767. xWit-Gele Kruis Achthuizen Dienst heeft Zr. Vrij, Den Bommel, Achthuizen, Stad aan 't Haringvliet, tel. 01871-312. ZONDAGSDIENST DIERENARTSEN Dienst heeft dierenarts Levy, tel. ..2897, Middelharnis. In veertien gemeenten heeft de ge meenteraad tot dusverre de begrotings post Bescherming Bevolking afgestemd, dan wel in een motie verklaard die post niet te zullen aanvaarden. Dit schrijft minister mr. H. K. J. Beer- nink van binnenlandse zaken in zijn memorie van antwoord aan de Eerste Kamer inzake de begroting 1968 van zijn departement. Het zijn Finsterwolde (Groningen), Heerenveen (Friesland), Amstelveen, Barringerhorn, Graft, Ilpendam, Koog aan de Zaan, Krommenie, La ren, Oostzaan, Wormerveer en Zaan dijk (allen Noord-Holland), Oostvoor- ne (Zuid-Holland) en Terheyden (Noord Brabant). MELISSANT Bedankt. De bij de Herv. Kerk be roepen predikant ds. E. M. Bakker te Tholen, heeft voor dit beroep bedankt. Hij nam een beroep aan naar Rijssen. Ik hoor van de klanten vaak Gebakken vis was fijn van smaak Wat men dan vanzelf steekt Op de kwaliteit dat spreekt En ik neem, dat heeft men door Daar steeds de beste olie voor. Gisteren toen had ik een klant Hij zei ik heb wat voor de krant. Die rijmelaar, want soort zoekt soort Geef ik dan nu hier het woord; Ik had van u gebakken vis Daar proefde ik wat aan 'k Dacht, 'k moet weten wat het is Wat zich ook laat verstaan 'k Bekeek ze met mijn kennersblik En draaide z' om en om Ik zag ze waren gaar en dik Zodat ik zei wel stom Want toch was er een smaakje aan Ik proefde nog een keer Toen wist ik, het kwam daar vandaan. Die vis smaakte naar meer. 'k Zei zo is het inderdaad 't Is gewoonweg een traktaat. SOMMELSDIJK Hoofd-brandwacht. De heer M. Peekstok, lid van de vrijwillige brand- ■weer, is geslaagd voor het diploma Hoofd-brandwacht. Het examen werd afgenomen door officieren van de Rijks- brandweer Inspectie dhr. Peekstok is een van de weinigen op Flakkee mo gelijk zelf de enige die zich in de ze materie zover heeft bekwaamd. DIRKSLAND Inleveren vakantiebonnen. Voor de bouwvakken kunnen vakantiebonnen worden ingeleverd op zaterdag 1 juni van 10—12 uur, maandag 3 juni van 69 uur, zaterdag 8 juni van 1012 u. bij P.V. T. Knöps, Bosdreef 36 Dirks land. Vakantiebonnen. De vakantiebonnen van het bouwbedrijf kunnen worden ingenomen op vrijdag 7 juni van 6.30 9.30 uur bij L. Witvliet, Pr. Bemhard- laan 22 (van het N.V.V.) HERKINGEN Zij die hun vakantiebonnen voor de Bouwnijverheid wensen in te leveren kunnen dit doen ten huize van de plaatselijke vertegenwoordiger van het Soc. Fonds Bouwnijverheid de heer Chr. de Geus Nieuwstraat 32, op a.s. dinsdag 4 juni tot en met donderdag 6 juni des avonds na half zeven. De heer J. de Boed heeft zijn woon huis met grond onderhands verkocht aan de fa. Witvliet Bestman. MELISSANT Bouwvakkers en schilders, U kan de vakantiebonnen boekjes inleveren op donderdag 6 juni a.s. bij L. v. Ouden aarden, Langeweg 52, Melissant. Aan vang 6 uur n.m. Inwisseling vakantiebonnen. Dinsdag 4 juni des avonds van 7 tot 9 uur be staat de gelegenheid tot de zomerinwis- seling van vakantiebonnen bij de heer J. du Pree, Nieuweweg 20. STELLEND AM Roode Kruis kollekte. Eind mei-be gin juni zal er weer de jaarlijkse Roo de Kruis collecte gehouden worden in deze gemeente. Bejaardenreis. Evenals vorig jaren willen wij ook ■weer een reisje met de Stellendammers maken, die 65 jaar en ouder zijn op 18 juni. Het is ver heugend, dat het Roode Kruis weer een tocht heeft georganiseerd, dit maal naar Soestdijk, om deel te nemen aan het défilé dat H.M. de Koningin daar afneemt. Het ligt in de bedoeling om in HUversum de warme maaltijd te gebruiken. Een ieder heeft een gesten cild papier gekregen, dat één dezer da gen door een colonne-lid zal worden opgehaald, van degenen die mee gaan met het reisje. In verband met de bevestiging en intrede van ds. H. J. Smit tot predi kant voor buitengewone werkzaamhe den, met als opdracht de arbeid ten behoeve van de Hervormde-Gerefor meerde Jeugdbenden in de Domkerk te Utrecht, is de kerkdienst in de Ned. Herv. Kerk op 2e Pinksterdag een half uur vervroegd en begint nu om half tien. De bus naar Utrecht vertrekt om half twaalf van de kerk in Stellendam. OUDDORP Uitslag duiven. Postduivenvereniging De Trekvogels vlogen mee in vlucht Quievrain, 25.5.68. In concours waren 212 duiven. Eerste duif was binnen om 8.25.08. Afstand 156, 630 m.p.m. 11.59.13 Uitslag: Joh. Grinwis 1, 27. P. Mlerop 2, 9, 13, 16, 22, 23, 26, 29, 32, 36, 38. J. Bakelaar 3, 4, 7, 14, 18. H. Kleijn 5, 10, 12, 19. C. J. Tanis 6, 11. R. Klijn 8, 21, 24, 30. A. Klijn 15, 20, 33. C. Ven- neman 17, 28. A. v. d. Bok 25, 39. W. Kievit 31. A. Klink 34, 35, 41. C. van 't Geloof 37. J. Kapteijn 40. K. v. Wijk 49. STAD AAN 'T HARINGVLIET Inleveren vakantiebonnen. De gele genheid voor het inleveren van zegel boekjes met de daarop geplakte ze gels voor de Bouwvakken zal plaats hebben donderdag 6 juni van 7 tot 9 uur bij de voorz. van de W.C.L.B. dhr. A. Wesdijk Burgem. Sterkstr. 12. SOMMELSDIJK Telefoon (01870) 2609 THOLEN Zondagsdienst artsen. Zondag 2 juni hebben voor de gemeenten Poortvliet, 'Tholen, Nieuw Vossemeer, St. Philips- land en Oud Vossemeer dienst dokter Kugel, tel. 01662-400, Poortvliet en dok ter Vermet, tel. 01676-415, Nieuw Vos semeer. De bestrijding van de erwte-galmug (knopmaden) De laatste 2 a 3 jaar is op Goeree- Overflakkee plaatselijk veel schade ver- oorzaakt. ;i De landbouvvrerwten zijn nu in 't al- *^meen zover ontwikkeld dat ^eiafzet is te verwachten. Eveneens is dit mo gelijk in conservenerwten. De bestrijding van de knopmade is gericht tegen de mugjes voordat de eieren zijn afgezet. Na de eerste be handeling dient binnen een week een 2e bespuiting te volgen. Middel: 2 kg of liter D.D.T. 25»/o/ha. Voor thrip en bladluisbestrijding kan 1 kg parathion 25»/ü worden toegevoegd, i Nee, mej. Pietje van Nierop heeft nooit een akte gehaald maar de (lange) praktijk heeft bewezen dat ze die ook niet nodig had! Alweer een halve eeuw lang heeft ze de Stadse meiskes de kunst van het hanteren van naald en schaar bijgebracht, weliswaar zonder akte maar tot ieders tevredenheid. Mej. van Nierop is wat zenuwachtig voor de receptie die haar vanavond vrijdag aangeboden wordt en waar op haar verdiensten nog eens voor het voetlicht worden gehaald door de Oudercommissie van de O.L. school die zich met de huldiging van de jubilares- se heeft belast. Als meisje van 18 begon ze haar on derwijs, aanvankelijk als invalster, la ter in vaste dienst. De school wilde, nadat enkele handwerkleraressen het na betrekelijk korte tijd moesten laten afweten, nu wel eens iemand die het langer uit zou houden. Mej. van Nierop solliciteerde en werd aangenomen naar nu blijkt om zelfs de halve eeuw vol te maken! Al meerdere jaren heeft ze hulp van mevr. Tanis, echtgenote van het hoofd der school. Wanneer mevr. Tanis dat niet had gedaan dan was het voor mej. van Nierop teveel geworden toen ze haar hoogbejaarde moeder en een oom te verzorgen had wat veel van haar krachten vergde. Thans woont zij in een bejaardenwoning en de school gaf haar een welkome afleiding nu zij voor niemand meer te zorgen heeft dan voor zichzelf. De mammoetwet echter is onverbiddellijk en mej. van Nierop wordt op de meest eervolle wijze tot rusten gemaand. „Juffrouw van Nie rop" heeft de school waarop ze als kind haar onderwijs genoot vandaag op 68- jarige leeftijd verlaten. Vanavond zal Stad tonen hoezeer ze het werk van juffrouw van Nierop heeft gewaar deerd! ZONDAG 2 JUNI (Ie Pinksterdag) MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. K. Schipper en 6 uur ds. M. A. Jansens. Extra coU. voor de G.Z.B. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. Schravendeel Chr. Ger. Kerk 2 x lezen Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Buitengew. Wijkgem. i.w. 10.30 uur ds. H. D. v. Hoogstraaten. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. H. C. Bultman en 6 uur ds. K. Schipper. Extra coll. voor de G.Z.B. Rem. Kerk 10 uur ds. L. Schenck. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. L. J. Geluk en 6 uur ds. H. N. van Hensbergen. Extra coU. voor de G.Z.B Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur ds. H. Kraaij en 6 uur dhr. Visser. Ex tra coll. voor de G.Z.B. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 6 uur cand. F. Codeé van Lunteren. Extra collecte voor de G.Z.B. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. M. A. Jansens en 6 uur ds. H. C. Bultman. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds. D. C. van Wijnen. Extra coll. voor de G.Z.B. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur dhr. Oskam. Extra collecte voor de G.Z.B. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 en 7 uur Proponent Smink van Zwolle.. CoU. Bijzondere noden. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. P. Verkade. Extra coU. voor de G.Z.B. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. W. van Gorsel. v.m. H. Doop. Ex tra coll. voor de G.Z.B. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur dhr. Visser van Vlaar- dingen en 6 uur ds. H. Jongebreur. Extra coll. voor de G.Z.B. Geref. Kerk 10 en 6 uur ds. H. de Valk Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur ds. H. Jongebreur en 6 uur ds. H. Kraaij Extra coll. voor de G.Z.B. Geref. Kerk 10 en 6 uur ds. A. de Korte van Loenen aan de Vegt. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. dhr. A. Teflouw en 6 uur ds. P. Ver maat. Extra coll. voor de G.Z.B. Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. A. W. Meeder Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. ZONDAG 3 JUNI (2e Pinksterdag) MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. K. Schipper. Extra coll. voor de G.Z.B. Chr. Ger. Kerk 10 uur ds. Brons van Nunspeet. Buitgenw. Wijkgemeente i.w. Strandwandeling met jongeren van 1525 jaar. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. H. C. Bultman. Extra coll. voor de G.Z.B. DIRKSLAND Ger. Gem. 10 uur ds. P. Blok. STELLENDAM Herv. Kerk 9.30 uur ds. M. A. Jansens. Extra coll. voor de G.Z.B. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur ds. D. C. van Wijnen. Extra coll. voor de G.Z.B. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 uur dhr. Oskam. Extra coll. voor de G.Z.B. NIEUWE TONGE Herv. Kerk' 10 uur ds. J. P. Verkade. Extra collecte voor de G.Z.B. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. H. Jongebreur. Ger. Gem. 7 uur student J. Baayens. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 uur ds. W. van Gorsel Ger. Gem. 9.30 uur lezen. Op 1 oktober 1969 zal het gasbedrijf te Middelharnis en daarmee al de gasverbruikers die op haar leidingen zijn aangesloten van aardgas gebruik kunnen maken. De Ned. Gasunie heeft n.l. na zorgvuldige over wegingen besloten de aardgasbuis naar Middelharnis door te trekken vanaf de Hoornse Hoofden. Na 1 oktober 1969 wordt ten hoogste een jaar aardgas met lucht gemengd waardoor een gas ontstaat van dezelfde waarde als het thans gebruikte propaan-lucht. Dat jaar zal worden gebruikt om de bestaande gastoestellen voor gebruik van puur aardgas geschikt te maken. De kosten daarvan worden door het gasbedrijf ge dragen, met uitzondering van industriële toestellen. Wanneer uiterlijk okt. 1970 van puur aardgas gebruik zal worden ge maakt dienen alle toestellen te zijn omgebouwd omdat de druk dan 3 maal zo hoog wordt als thans. De gashouders in Middelharnis zullen verdwijnen om plaats te maken voor drukregulateurs. len beha |re in het hesda te lagde zie Dii ;en smartelijl^ onze zi"'^~ len mijn zijde i innig der k vade: gro< „Toen 't eiland nog een eiland was. Was 't aardig om te zien De mensen werkten alle dag En voeren bovendien Burgemeester W. M. v. d. Harst had zijn sherry nog niet eens aangeraakt toen hij gistermiddag bij de opening van de informatie-post van de streek VW in Oude Tonge deze rijmelarij lan ceerde. Verheugd over dit feestelijk ge beuren in zijn gemeente schilderde dhr. V. d. Harst de schoonheid van het eiland waarop de mensen nog steeds hard werken maar dat door de Haring- vlietbrug gemakkelijker bereikbaar ge worden is waardoor het varen tot het verleden behoort. Spr. was daarom evenzeer gelukkig met het feit dat steeds meer mensen hun vakantie in het Deltagebied willen doorbrengen waarbij hij hoopte dat de zonnige ope ningsdag een symbool zou zijn voor de verdere toekomst van de post teneinde de vele vakantiegenietenden de juiste informatie te verstrekken. Opening Tevoren had de burgemeester de post geopend door het hijsen van de Natio nale driekleur en de VVV vlag waarna hij ook de deur opende. De heer L. Visser, voorzitter van de Streek VW heette daar een illuster gezelschap wel kom. Onder hen waren dhr. Woltjer namens de Prov. VVV, dhr. de Regt, namens de Prov. VVV in Zeeland, dhr. P. D. Sieling als voorzitter van de „Flakkeese Gemeenschap", burgemees ter en mevrouw Smith en weth. van Seters van Goedereede en burgemees ter V. d. Harst met zijn beide wethou ders. Ook vertegenwoordigers van VW verenigingen op Flakkee en Schouwen- Duiveland. In zijn welkomstwoord haalde dhr. Visser aan dat de post aanhankelijk in het RTM station zou worden onderge bracht. Ettelijke moeilijkheden o.a. van verkeerstechnische aard hadden dat bemoeilijkt waarom tot huisvesting in een der barakken van het barakken kamp was besloten. „We hebben ove rigens nooit een schriftelijk bericht van de weigering ontvangen, dat zit ken nelijk in het feit dat de Commissaris zijn beloofde „veldtocht" nog niet is begonnen" moest dhr. Visser even kwijt. Dankend voor de ondervonden mede werking van gemeentebestuur en Prov. VVV dankte dhr. Visser ook mevr. van Eek te Middelharnis voor het aanpas sen van de bestaande folder aan de tegenwoordige omstandigheden. Spr. be sloot met de wens dat de VVV post een baken mag zijn op de weg en dat de informatrice, mej. Hameeteman de ve le vragen die er ongetwijfeld zullen zijn naar genoegen zal kunnen beant woorden. Hij hoopte dat dit een voor spel zal zijn van wat er straks bij de realisering van het Grevelingenbekken te gebeuren staat. Gelukwensen Gelukwensen werden gesproken door dhr. Six namens de Alg. Ver. Vreem delingen Verkeer. Hij complimenteerde het bestuur voor haar snelle handelen waardoor in een korte termijn een post met een goede accomodatie kon wor den gesticht. Spr. bood dhr. Visser een VW vlag aan; „Als reserve, om dat het hier nogal eens hard waait Ook dhr. de Regt van de Zeeuwse VVV bood zijn gelukwensen aan. Hij kon dat „van harte" doen omdat bij de proefneming met de vorige noodpost was gebleken dat vele die informeren naar Zeeland gaan. Namens de Prov. VW in Zuid Hol land werd het woord gevoerd door Mr. Woltjen. Hij bood een fraaie klok aan. Dhr. P. D. Sieling sprak namens de Flakkeese Gemeenschap waarbij hij aandacht vroeg voor de gedachte een Flakkee route uit te zetten. Het idee bleek reeds te zijn bezien, er wordt met de ANWB contact over op geno men. „Dat Bruinisse zich qua recreatiebe- drijf meer met de middenmoot van Flakkee verbonden voelt dan met b.v. de Westkop van Schouwen onderstreep te dhr. Jumelet uit Bruinisse met een rondje voor Bru! De Post De Post is ideaal gelegen langs de autoweg naar midden en west-Flak- kee en Schouwen. Door borden woij de automobilist op de nadering vanj post gewezen waarbij hij zich tijL op de parallel'weg kan begeven. jJ recht werd opgemerkt dat de post v(J het verkeer gunstiger ligt dan wJ neer ze aan de overzijde van de «J in het RTM station zou zijn onderjl bracht. In de post zijn naast mondelinge ij| formaties ook tal van folders te krijgj Voor horeca-bedrijven, verhuuriie| van terreinen, pensionhouders e.d, staat de gelegenheid eigen folders i te deponeren tegen het minimale rief van 1 cent per folder. „Klokkendieven kregen geen kam" Burg. Smith van Goedereed heeft ai het eind van de gisteravond gehoude raadsvergadering mededeling gedai van de ontvangst van een schrijven r de Vissersver. te Ouddorp houdende t verklaring dat haar leden unanie: handhaving van de bestaande situati in de vismijn te Ouddorp voorstaan. De raad stelde daarop een crediet ra f 4015,beschikbaar om de bestaanó klok in de vismijn te Stellendam t te breiden en naar de nieuwe mijnt verplaatsen. „Ze noemen de Goereeërs al klo! kendievendaar wilden we verdc niet aan meewerkencommentai eerde dhr. Visser. Goed besfee De duizend gulden die de voorz. otl ving bij de opening van de Amro-BaÉ te Ouddorp zullen worden besteed as de Stichting voor Maatschappelijk 6 Sociaal werk. „nan en gzame yd- en „-- jeder, behuwd ^om, de GEBRIT echtgenoot heer BOE Heijli De fluoridering van het drinkwaia op Goeree-Overflakkee zal niet worder beëindigd. Het comité tot verkrijM van ongefluorideerd drinkwater heel dit ten antwoord gekregen op haar val zoek de fluoridering te staken omdl bij haar tegen fluoridering ernstige btf zwaren van medische- en princim aard bestaan. L „Overwegende de unanieme adviezJ en gedocumenteerde rapporten van a World Health Organisation, Het miwl terie van Volksgezondheid, de Prorirl ciale gezondheidszorg, de artsen ei tandartsen op Goeree-Overflakkee, i^'| het „Ivoren Kxuis" ziet het algemeej bestuur geen aanleiding de fluorideriii] van het drinkwater te beëindigea Om echter aan de verlangens van lit- comité tegemoet te komen, is het tel stuur bereid na te gaan om, indien lif in het technische en financieel ecoisl mische vlak mogelijk is, ongefluorl deerd drinkwater (d.i. water waarasl geen extra dosis fluoride is toegevoegl tegen vergoeding ter beschikking 1 stellen. Tenslotte wijst het Alg. Besti»| het comité zo zij zich onvoldoe» tegemoetgekomen zou achten— op t. mogelijkheid om door de bevoegde reel ter te laten oordelen of er bij fluoridfl ring sprake is van een onrechtmatii daad ex art. 1301 BW. VolledigheiJl halve verzekerd het Alg. Bestuur dl het onderzoek naar aanleiding vïf het verzoek „gewetensvol" is geweestl ZATERDAG AANBIEDING. Ook ruim gesorteerd in TUINKABOUTERS Bloemenhuis KORTEWEG Middelharnis Bohanna ter Steeg He ouderdom ^9 jaar. iHeere sterke Izo smartelijk K van uw deé Irtuigd boude: lommelsdijk 1 J. H. Boeter- tei iddelharnis: p. Boeter M. A. Boete lirksland: j. Knops- A. Knops iommelsdijk: A. C. Boeter )en Haag: C. Boeter W. M. Boete Ki en kleinkind nmelsdijk, 28 lofstraat 21 De teraardeb D.V. plaats zaterdag 1 .1. 2 uur op ne begraafpla nmelsdijk. ;-Boi len maanda; streeks 11.15 ;rleed tot oru efheid onze ager, behuwd; oom, de heer LEUNIS VAN DER LI echtgenoot Geert ruida de leeftijd va Stellendam: G. Non P. Non-v. Ooste J. van Ooste G. V. Ooster Seervliet: I. Breen-Noi G. PoldervaE L. Poldervaa liddelharnis Th. Dubbeld I. Dubbeld Neven en ni' Imei 1968. ten heeft onze droef! ze zijde wegf ze geliefde vri peder, behuwc iotmoeder, zi Iwdzuster en pLTJE DE echtgenote Pieter Mole zu va B. S, VO! A, H. S." Bouquet GERBERA'S zeer voordelig. Bö ons het nieuwe OBGA FLEUR SUPER. OUDDORP Telefoon 371 Aangeboden: 35.000 km Autobedrijf A. J. v. Ru*'! Stad aan 't Haringvli^'l Tel. (01871) 297 - 553 jde leeftijd IJaar. felissant: P. Molenaar ■iddelharnis: Pille-Mo Pille 'merveer: Molenaai Moler T Baarn: T. Molenaai Welissant: Molenaa: Molenaai kleinkin lelissant, 30 m Tulianaweg 6] "^e teraardel plaats hel ^^öag 4 juni jn- 2.00 uur oj praafpiaats t T''- Aanvang Nt te 1.15 UI M. N. en

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1968 | | pagina 2