lad Middelharnis kende cbzelf „loonsverhoging" toe BB Klein Parijs ioonde haar colleciies Bouwfonds Informatie Nieuws lid. Verkoopkantoor Voluma-Excellent toont haar electronische orgels Koop nu uw voorjaarsschoenen Modevakschool Ensaid zorgde voor een prachtige avond. FIAT 850 Omzet Ralffelsenbank zevenentwintig en een half miljoen Dhr. Grinwis: „Restauratie Kerkstraatje een te grote luxe" ers rs- Nette burgerwoning Blok van Heyst^ Jac. Bergmans, Clarks enz. VERTON's SCHOENEN ZIERIEZEE Havenplein 13 OUDDORP donderdag 14 maart a.s. Verenigingsgebouw, openbare 2atting van 19^21 uur. ir DIRKSLAND vrijdag 15 maart a.s. Café de Ruiter, openbare voor lichtingsvergadering, aanvang 19.30 uur precies. SOMMELSDIJK maandag 18 maart a.s. Café de Kok, openbare zitting van 1921 uur. OUDE TONGE woensdag 20 maart a.s. Verenigingsgebouw, openbare voorlichtingsvergadering, aanvang 19.30 uur precies. U bent hartelijk welkom op deze bijeenkomsten waar u geheel vrijblijvend alle informatie kimt krijgen over hoe de nieuwe subsidieregding uw eigen huis een grote stap dichter bij brengt. In de meeste gevallen zullen de woon lasten voor het eerste jaar zelfs lager zijn dan het bedrag dat u nu aan huur betaalt! NV BOUWFONDS NEDERLANDSE GEMEENTEN UIT Off KSnKSN irt i98j tag 12 maart 1968 „EI LANDEN-NIEUWS" Bladz. 3 later werd e ee- cen n is. t over en een volg. wijze rd. In n ook visite- entrum samen- ot een U is n geen rden!" "erden weth. estdijk bedrijf pers- ouwm "PO tot erricht k; fa. k: fa. wland, ekldng g vm 'Staan- Ipma- belang otten- esweg ginde- an, Pr, Bem- dijlc 5. J. V. nings, 128. J. eerde, dijk 4. selink, houdt, 9*. raad van Middelharnis is met uit- jing van dlir. van Rumpt don- javond accoord gegaan met liet [el het college van G.S. te ver in de bedragen van de vergoedin- fdor het bijwonen van vergaderin- le verhogen. Het presentiegeld voor jijwonen van de raadsvergadering bij accoord van G.S. van (P 27,50 worden gebracht. Waar yi, meenden dat i.v.m. opgetreden en prijsstijgingen een verhoging jst was nam dhr. v. Rumpt stel- tegen deze opvatting. vind het niet juist dat we, nu er bedrijfsleven onderhandeld wordt loonsverhogingen met tienden van (iiten, als raadsleden ons een loons- oging van Wh toekennen" com- 'arieerde dhr. van Rumpt. Beziend liet raadswerk in de avonduren Is vindt en er derhalve geen inkom- ivorden gederfd stelde hij dat het .ad er dan ook om te doen moet 'ie gemeente te dienen en niet om Il gemeente te verdienen; spr. die (en geweldige eer vond tot raadslid jorden gekozen, wilde alle sober- betrachten. oor mij hoeft het ook niet laarde dhr. Kievit. De gemaakte ikingen deden hem aan Tilanus Sr. [en, die ging met Freule Wittewaal Stoetwegen achterop de fiets naar weede Kamer...... dhr. Mijs had wel bedenkingen. lemin zal het voorstel worden ge- 1, Ook wordt G.S. gevraagd accoord lan met het verlenen van een extra van 5,voor die leden die dan 5 km van het gemeentehuis ..en. ;t bijwonen der vergaderingen van smmissie voor Alg. Bijstand werd f 17,50 op 22,50 gebracht en het onen van vergaderingen van door raad ingestelde commissies op de Ivan het presentiegeld voor raads- [aderingen. Bltiswater-voorziening. de omgeving van de kleuterschool e bluswatervoorziening onvoldoen- [ewaarborgd gebleken. Een goede Bsing kan verkregen worden door eggen van een geboorde put tonput) waarvan de kosten 4250,- ragen. De raad stelde het bedrag iliikbaar. Het aanbrengen van een dkopere) brandkraan bleek minder enst. Restauraties. m bedrag van 47.410,werd be- kbaar gesteld voor de restauratie de molen te Stad aan 't Haringvliet. lil bedrag zal een subsidie van Rijk- Provincie terugontvangen van [4,-. oor restauratie van een drietal Ijes in het Kerkstraatje te Som- ;dijk werd een bedrag van 44.289, beschikbaar gesteld. tir. Grinwis (s.g.p.) vroeg zich daar- jf of de gemeente Middelharnis zich dergelijke luxe wel kan permitteren Rijk en Provincie meebetalen vond Grinwis niet zo'n wonder omdat iiet toch weer bij de gemeente te- halen. Dhr. Grinwis meende dat de naning van Min. Colijn tot „aan- sen" vergeten is. „We delven ons 1 graf, laten we de zuinigheid van voorgeslacht bewaren, dat geeft spectief, we zitten elk jaar met een »t tekort wat op een fiasco zal uit- waarschuwde hij. Ie voorz. weth. v. Eek had daarop prettige mededeling. Er zal ook nog tijdrage genoten worden ingevolge g. verfijningsregeling waardoor het door de gemeente bij te passen bedrag tot plm. 20.000,wordt gereduceerd. „Eer het Kerkstraatje klaar is wordt het een miljoenenzaak" verwachtte dhr. Grinwis; hij vond het principieel on verantwoord zijn medewerking te ver lenen. „Als er over Colijn gepraat wordt krijg ik een vwange smaak in de mond" gaf Mevr. van Groningen (p.v.d.a.) te kennen. „Niet aanpassen maar aanpak ken" propageerde haar fractiegenoot, dhr. Kievit. Dhr. van Rumpt (v.v.d.) voelde ech ter de bezwaren van dhr. Grinwis wel aan; „er wordt weleens te gemakkelijk met geld omgesprongen" vond hij. In dit geval echter meende dhr. v. Rimipt door het besteden van dit bedrag de nage dachtenis van het vlijtige voorgeslacht te kunnen eren. Dhr. Opstelten meende ook dat de raad in dezen de weg moet volgen die de voormalige raad van Sommelsdijk begon. Hij vond het jammer dat het straatje wat uit het gezicht ligt en hij meende dat er wat meer reclame voor dient te worden gemaakt. Ook vroeg dhr. Opstelten naar de bestemming van de pandjes. Die bleek voor uitbreiding van het streekmuseum te zijn. De raad wordt binnenkort tot een bezoek aan het mu seum uitgenodigd. Dhr. Grinwis verzette zich tegen het voorstel al bekende hij het Kerkstraat je „een goed hart" toe te dragen. Hoera Ook de ambtswoning voor de burge meester bleek aan een fikse opknap beurt toe. Op een gespecificeerde be groting worden de kosten op 10.500, geraamd. Het voorstel kwam dhr. Arensman wat vreemd voor. „Heeft burgemeester Hordijk dat dan nooit ge wild" vroeg hij zich af. 't Is net of we uitroepen: „Hoera, hij is weg, we gaan beginnen". „Mevrouw Hordijk zag tegen de rom mel opgaf de voorz. ten antwoord. Grond- en inrichtingskosten. De raad werd door B. en W. thans na der geïnformeerd over de grond- en inrichtingskosten van de openbare school te Sommelsdijk. Er is een plan opgesteld betreffende riolering en re constructie van wegen. O.m. zal de Mo- lenlaan voor een deel van geheel nieu we verharding moeten worden voorzien ook zal een parkeerstrook worden aan gelegd. Er zal een totaalbedrag van 178.840,mee gemoeid zijn. Een bedrag van 20.000,daarvan dient voor re kening van de alg. dienst te worden ge nomen, zodat 158.840,ten laste van het bestemmingsplan komt welk bedrag via de uitgifte van gronden binnen dit plan worden terug ontvangen. Een bedrag van 115.200,— (3200 m^ X 36,zal ten laste van de grond- kosten van de school worden gebracht. De raad besloot gebruik te maken van het recht de vergadering van aandeel houdsters van de N.V. E.M.G.O. te laten bijwonen door een aantal personen welke dan een adviserende stem hebben Mevr. V. Groningen en de heren Kop pelaar en Mijs werden daartoe gekozen. Ontwerp - bestemmingsplan. Bij, de ingezonden stukken was een ontwierp - bestemmingsplan Stad aan 't Haringvliet gevoegd, samengesteld door het Instituut Stad en Landschap. Des gevraagd verklaarde de voorz. dat het plan een samenvoeging van alle be staande plannen betreft zoals de raad FAMILIE-BERICHTEN Op vrijdag 8 maart hebben zich verloofd: HENNIE JONGEJAN en HANS VAN ALPHEN Dirksland, Oranjelaan 29. Nieuwe Tonge, Westdijk 23. JANNY VAN SPLUNTER en HANS PIKAART hopen op 15 maart a.s. te verloven. Ouddorp (Z.-H.), Oostdijkseweg 101 (Post Goedereede) Oudelandseweg 61 Gelegenheid tot feliciteren: 15 maart 's avonds na 7.30 uur in de bovenzaal van het verenigingsgebouw Stationsweg 3, Ouddorp. te koop. Direct te aanvaar den (mits toestemming van B. en W.). Keurig onderhouden wo ning a. d. Wilhelminastraat 8, Middelharnis (centrum). Bevat o.a. beneden: 2 flinke kamers, 1 slaapkamer', ruime keuken, stenen schuur, plus tuin. Boven: 2 flinke slaapka mers. Bezichtiging na afspraak: Joh. Bentum Prins Hendrikstraat 12 Middelharnis Tel. (01870) 2666 Inschrijvingsbiljetten kunnen worden ingele verd tot 23 maart 1968. Gunning voorbehouden. Te koop: 17-11-'65, 21000 km. 2950,—; A. KORNET Oranjelaan 32 Stad aan 't Haringvliet Plaats uw familieberichten in Eilanden-nieuw* met de zuivere PIJPORGELKLANK en enorme speelmogelijkheden: Model 8741: twee S-oktaafs klavieren en 30-tonig pedaal, verstelbare registers en een groot aantal stemmen; Model 622: als boven, doch met 4-oktaafs kla vieren en 25-tonig pedaal; Model PRELUDE: twee 4-oktaafs klavieren en vast 25 tonig pedaal; pry8 voorlopig slechts 3175,kompleet; Model FLARELLO: het elektronische orgel met meer mogelijkheden, fraaie kleine kast in noten of teak, prfls slechts 1975, in Middelharnis Geb. „Vita Nova", v. Aerssenstr. (Sommelsdijk) op donderdag 14 maart van 4-10 uur; in Goes zaal Westerkerk, Westwal 4 op vrijdag 15 maart van 4-10 uur en zaterdag 16 maart van 9-5 uuf. ALLE INSTRUMENTEN ZIJN VOLLEDIG GEGARANDEERD. VOLLEDIGE SERVICE DOOR EIGEN ONDERHOUDSDIENST. Vrsiagt dokumentatie en dealer-lijst. VERKOOPKANTOOR VOLUMA-EXCELLENT OOSTEREND - TEXEL Oe«terstraat 21 Tel. (02223) 436 Reeds grote keus in onze bekende merken van: Telefoon (01110) 2488 Donderdagsavonds sqn wQ tot 9 uur geopend. OOLTGENSPLAAT Drie miljoen meer dan in 1966. Was er in de omzet van de Coöp. Raiffeisenbank „Ooltgensplaat" in de jaren 1964 een stabiliteit waar te nemen met een verschil van slechts enkele dui zenden guldens, met de rekening over 1967 is deze tendens doorbroken met een meerdere omzet van 3 miljoen ver geleken met 1966. Om precies te zijn: in dat had verlangd. Nu aan het plan geen definitieve waarde kan worden toege kend vroeg de raad zich de waarde er van af, temeer omdat de samenstelling nogal wat zal kosten. Aan het eind van de discussie vond de meerderheid dat een dergelijk over zicht toch wel zijn waarde heeft, het kan in een definitief plan worden in gelast. 1967 was de omzet 27.577.057,— en in het jaar 1966 een totaal van 24.579. 651,Deze verhoging zal mogelijk moeten worden gezocht in het girover- keer; rekeninghouders gaan er steeds meer toe over om hun betalingen, etc. via de Bank te regelen. Het aantal ver werkte posten is ditmaal niet op de re kening en convocatie vermeld. De laat ste jaren gaf een en ander al een ster ke stijging te zien; 43000 in 1966, nu Meer inleg bü spaarbank. In 1967 werd aan spaargelden ontvan gen 2.749.587,51 (in 1966 2.264.616,55), dus in '67 bijna een half miljoen meer. Aan spaargelden werd terugbetaald in 1967 1.971.161,06 en in 1966 totaal 2.011.481,50. Ondanks de hogere inleg werd er in 1967 nog minder terugbe taald dan in 1966. Van rekeninghouders werd een bedrag van 13.584.723,23 ontvangen (in 1966 12.110.515,92). Bijna hetzelfde bedrag werd voor rekening houders uitgegeven, n.l. 13.448.508,37 (in 1966 12.315.803,32). Winst geüyk. Uit de verlies- en winstrekening zien we dat aan rente voor spaargelden 278.893,43 is uitbetaald (in 1966 236. Zoals de fameuze Parqse modehuizen hun collecties tonen, zo gebeiu*de dat j.I. donderdagavond in „klein" Parijs en zeker niet minder verdienstelijk door een honderdtal leerlingen van de modevakschool Ensaid te Dirksland. Mevrouw Kleyn, de lerares, trad deze avond ook op als ladyspeaker en met een bemoedigend woordje kondigde ze de „doe - het - zelf - mannequins" aan. De avond bood voor elck wat wils en heeft v.an begin tot eind geboeid Dan r be was ens: van chter in oor u ij no- 'er". Ik..." 1 volledig overzicht van wat werd «wd is moeilijk te geven, graag *en we er wat „opvallertjes" uit: '*attlg waren een grote en kleine Beiden met gewatteerde duster met ■onder een zelfvervaardigde nacht- 'Ji van rose brush-nylon met van *«de stof overtrokken slof j es. feel apart vonden wij het jurkje met °t onze totale verrassing! af- 'Pbare lange mouwen. De knoopjes *deu zich langs het armsgat aan Jirk, langs de bovenkant van de v?aren trensj es aangebracht örtnee beide delen vrijwel onzicht- aan elkaar waren bevestigd. Wan- de mouw was af geknoopt vormden «loopjes toch nog een leuke decora- Het geheel was van een modern be- *'e stof gemaakt. wallend leuk was de heuprok met Jan dezelfde stof gemaakte strop- izonder practisch bleek een blauwe ^fgooier met reverkraag en opgestikte "^en waaronder eea schattige witte j met noppen in dezelfde kleiir Het leukste was dat de over- gooier zonder blouse een schattig mouw -loos zomerjurkje bleek te zijn. Een weinig opvallend jurkje leek eenvoudig maar toen de draagster zich omkeerde bleek het een waar kunst stukje door de diepe plooi van achteren (waarin de rits was verwerkt) die ge sloten was vanaf de lage V-hals tot aan de taille met strikjes van dezelfde stof. „Niet eenvoudig om zelf te maken" merkte mevr. Kleyn hierbij terecht op. Van dezelfde draagster zagen we een rood wollen pakje met een opvallende snit doordat vanuit de raglan-mouwen een coupenaad rond liep naar de zij naad. In de coupenaad waren zakjes verwerkt. De achterpas is met aange knipte mouwen. Een zwart-fluwelen jurkje waarvan het bovenlijf je helemaal was gebor duurd met paraatj es en strasssteentjes was ook een prachtig werkstukje. Een eenvoudig groen jurkje met in gezet gesmokt voorstukje, geborduurd met papiletjes en kraaltjes was eveneens opvallend mooi, evenals het rode ge rende jurkje waarvan de col en de manchetten met druppelparels waren bezet. Het borduursel gaf aan de soms toch eenvoudige jurkjes een voornaam cachet. De cursus leert het beoefenen van parelstiksels, assisiborduursel, gouddraadborduursel, frivolité, open naaiwerk en lovertjes. Dat de Ensaid opleiding geen facet onbeoefend laat bleek uit het showen van zelf vervaardigde modieuze hoed jes, veelal een combinatie bij pakje of jurk. Ook jassen waren aanwezig, zowel winterjassen als mooie rose zomerman- tels met een blinde sluiting en een hoog ceintuurtje van achter waaruit een die pe plooi sprong. „Aan deze jas was de maakster de vorige avond nog heel laat aan het werk" complimenteerde haar mevr. Kleyn. Bij het hoofdknikje ten antwoord werd de aandacht gevestigd op een prachtige zelfgemaakte baret van dezelfde stof als de mantel. Ook de kleuters hebben deze avond hun beste beentje voorgezet. Parman tig stapte er een voorbij in een nieuw jackje van een gebruikte regenjas. Twee kleuters, waarvan de een met een groen fluwelen pakje (met pet) en de ander met een rood fluwelen jurkje dat was doorgeslikt en versierd met kraal tjes, (zie foto) verrukten de zaal. De prachtige doopjurken die erbij te pas kwamen waren examenstukken. Ook de tot slot geshowde bruidstoi letten mogen niet onvermeld blijven. Alle waren tot in de finesses afgewerkt, zelfs met uitgeknipte kanten bloemen en steentjes: werkelijk een prestatie. Apart was het moderne bruidskroon tje van ripslint, met uitgeknipte mar grieten van poplin. Stijf gemaakt met arabisch gom. Aan elkaar geregen kraaltjes, in een rondje gelegd, vorm den het hartje, heel keurig! Bewondering. Mevr. Kleyn heeft onze bewondering nu zij helemaal iii haar eentje al weer zes jaar in Dirksland de Ensaid opleiding' verzorgt en dat met een zoals deze avond weer bleek zeer goed resultaat. Per cursusjaar leidt ze plm. 100 leerlingen op. Bouwfonds 899,98). Aan rente voor rekeninghouders resp. 16.376,24 en 13.230,90. De Centrale Bank betaalde aan rente in 1967 108.078,44 (in 1966 98.397,20). De netto winst in 1967 bedroeg 14. 732,13 of bijna gelijk als in 1966 toen er een winst van 14.504,98 werd ge boekt. Ruim 7 miljoen aan spaargeld. Volgens de balans heeft de Bank 7.187.970,65 aan spaargeld onder haar beheer of ongeveer 700.000,meer dan in 1966 toen spaarders een tegoed op de Bank hadden van 6.409.544,20. Het aantal spaarrekeningen ging van 1953 in 1966 omhoog tot 2013 in 1967. Het aantal lopende rekeningen liep op van 220 naar 235 en die van voorschot ten van 131 naar 154. Uit alles blijkt dat er groei in de Bank zit. Vergadering. Donderdag 14 maart a.s. nam. 7 uur wordt in Hotel „Hobbel" de Algemene Vergadering gehouden, hierin zal over legging van de rekening en balans 1967 plaats hebben. Door het overlijden van de voorzitter, dhr. J. A. van Nieuwen- huijzen zal in de ontstane vacature moeten worden voorzien. Het bestuur heeft de volgende voordracht opgesteld, n.l. C. P. Hokke en M. van Nieuwen- huijzen J.A.zn. Wegens periodiek af treden van het bestuurslid, dhr. Joh. Korteweg staat op de voordracht Joh. Korteweg en M. Kreeft. Van de Raad van Toezicht treed dhr. H. L. Schilpe- roort periodiek af. Op de voordracht staan H. L. Schüperoort en L. Verdonk. In een vacature in de Baad van Toe zicht welke kan ontstaan als dhr. C. P. Hokke in het bestuur wordt gekozen, is het volgende dubbeltal opgesteld: M. van Nieuwenhuijzen J.A.zn. en C. de Vos P.zn. Voorts zal er verkiezing plaats hebben van een plaatsvervangend lid van de raad van Toezicht of bestuur. Hiervoor is het volgende dubbeltal ge steld: L. C. Korteweg en H. H. Land heer'. Na de verkiezing zal een over zicht worden gegeven over het jaar 1967. Na de sluiting. Aangezien het voorgaande jaar de le zing van de heren J. en M. Boomsma te Middelharnis nogal in de smaak is ge vallen, hebben de bestuursleden deze heren wederom verzocht, om na afloop van de vergadering voor de aanwezigen een lezing met dia's te houden, welke zal gaan over een tocht door Rusland. Een en ander belooft weer interessant te worden. NED. HERV. KERK Beroepen te Woerden en Rijssen J. Bogaard te Ernst; Nunspeet J. H. Vlijm te Krimpen aan de IJssel; Heteren C. Baart te Nieuwpoort (voorheen te Hete ren); Oldebroek J. de Bruyn te Krim pen aan de Lek. Aangenomen naar Gameren H. K. v. Wingerden te Zoetermeer; Dussen G. Smaling te Schoonrewoerd; Lopik kand. H. Veldhuizen te Bilthoven. Bedankt voor Rotterdam J. de Bruyn te Krimpen aan de Lek; Valburg A. Baars te Papendrecht; Benthuizen, Bleskensgraaf, Brandwijk, Den Bommel Eemnes, Groot Ammers; 't Harde, Lan- gerak, Melissant, Nieuw Lekkerland en Zegveld, kand. H. Veldhuizen te Bilt hoven; Capelle aan de IJssel N. Kleer maker te Rotterdam. IJsselstein: Na bevestiging door Ds. J. de Lange van Rijssen, deed Ds. J. Vos gekomen van Rijssen intrede alhier met 2 Kron. 20 12b. Oud Beyerland: Wegens vertrek naar Katwijk aan Zee, nam Ds. C. v. d. Bergh afscheid van deze gemeente met Psalm 90 16-17. Schiedam: De centrale kerkeraad be sloot een predikantsplaats te stichten voor buitengewone werkzaamheden t.b. V. de arbeid onder de leden van de Geref. Bond. Achteruitgang kerkbezoek in Den - Haag: In 1958 was het aantal kerkgan gers bij de Herv. Kerk te Den Haag 12500 en in 1966 bedroeg dit aantal 10.000. Dat komt neer op e.ö'/o van het totaal aantal Hervormden! GEREF. KERKEN Beroepen te Veenhuizen I. v. Til te Haulerwijk; Heerhugowaard J. Bouma kand. te Utrecht; Halfweg F. de Jong te Maasland. Aang. naar Ouderkerk aan de Amstel W. Obbink, kand. te Amsterdam; Heer hugowaard J. Bouma kand. te Utrecht; Bedankt voor Dronrijp, Edam, Mar ken, Nieuwolda, Schiermonnikoog en Suawoude, kand. W. Obbink te Amster dam; Leeuwarden H. Dijkslag te Spijk. Amsterdam: Alhier overleed plotse ling dhr. B. Timmer, referendaris van de gemeente Amsterdam voor het jeugdzorgwerk. Dhr. Timmer is van 1946-1956 predikant geweest te 's-Gra- venhage. Voordien stond hij in het ambt te Hijken (1936-1938), Wagenborgen (1938-1942) en Wassenaar (1942-1946). In 1956 legde hij zijn ambt neer. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Tweetal te Bunschoten R. Houwen te Hattem en G. Zomer te Groningen. Beroepen te Blija C. Breen te Katwijk Aang. naar Pemis E. Teunis te Mon ster; Utrecht R. Houwen te Hattem. Bedankt voor Kornhom E. Teunis te Monster. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Sliedrecht en Soestdijk B. Bijleveld te Bussum. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te IJsselmonde A. Hooger- land te Werkendam; Klaaswaal P. Blok te Dirksland; Beerbergen C. Wisse te Elspeet; Scheveningen A. Verhoef te Bameveld; Ridderkerk J. v. Haaren te Amersfoort; Rijssen C. v. d. Poel te Yerseke; Poortugaal D. Hakkenberg te Dordrecht. Bedankt voor Veenendaal A. Hooger- land te Werkendam; Waardenburg C. Wisse te Elspeet; Vlissingen J. v. Haa ren te Amersfoort; Leiden C. v. d. Poel te Yerseke; Poortugaal D. Hakkenberg te Dordrecht. Het Jeugdwerk komt ook in de Geref. Gemeenten meer en meer van de grond. Met ingang van 1 augustus a.s. is als full-time jeugdwerker benoemd dhr. M. Golverdingen te Amersfoort. Dhr. Gol- verdingen is voorzitter van het lande lijk verband van studieverenigingen der S.G.P. Met ingang van 1 januari van dit jaar wordt dit jeugdwerk door het rijk gesubsidieerd. GEREF. GEM. IN NEDERLAND Bedankt voor Rotterdam-W. F. Med ian te Veenendaal.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1968 | | pagina 3