Modeliuls NIpius - Middelharnis èA£nqt de nieuAue u^o^aAjaaAimodt SaiagjUtT Raad Goedereede tevreden met verkoop gemeentehuis Onddorp P^atselijk nieuws Lagere land en tuinbouwschool Complete Woninginrichting De warme bakker 1 DE DOMES - Ouddor l DE DOKIES - Üuddorpl Vrijdag 1 maart UIENZAAD Restauratie Goeree's Dom komt in zicht! "k Naar schone dorpen Dat is goedkoop! Fa. H. Verbrugge »at iiu| all< Toonbank vitrine f 1.10 BOSLAND Zelfbediening Fa. C. V. d. Meide Middelharnis 1.65 MI Concert in de Grote Kerk te Oude Tonge Veilingberichten PREDIKBEURTEN stellen wij U in de gelegenheid om fijn een avond door te brengen in een van Nederlands grootste Meubelshows. U kunt daar vrij rondwandelen en alles op uw gemak bekijken. Onder deskundige leiding kunt U zien wat er in 1968 op het gebied van meubelen zowel Modem als Klassiek wordt gebracht. Bent U geïnteresseerd in meubelen, of hebt U iets nieuws nodig, meldt U zich dan zo spoedig mo gelijk, om voor slechts f 2,een onvergetelijke avond in Meubel-droomland door te brengen. U aangeboden door v/h A. WIELHOUWER ENKELE RING 57—59 SOMMELSDIJK TEL. (01870) 22 43 VERTREKTIJD VAN DE BUS HALF ZEVEN nam. Winkelmeisje Poot- aardappeien W. VAN DEN DOEL 1 bouquet tulpen ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦«•♦♦•1 WASMACHINES, IJZERWAREN, UNION RIJWIELEN lalea Bladz. 2 „E I L A N D E N - N I E U W S" Vrijdag 23 februari J De raad van Goedereede die gister middag vergaderde heeft het college van B. en W. uitvoerig gecomplimen teerd mét de wijze waarop ze erin is geslaagd het voormalig gemeentehuis van Ouddorp aan „de man" te brengen. Graag ging de raad accoord met het voorstel tot verkoop vian het pand aan de Amro-Bank N.V. te Rotterdam die er een bank- en administratiekantoor in zal vestigen. De voorzitter, burg. Smith constateerde dan ook een plezierige uit komst, de taxatiewaarde van 85000, zal door de gemeente worden ontvangen en de polder ontvangt haar claim van 10.000,Omdat de transactie een vlot en zeer bevredigend verloop had ging de raad met B. en W. accoord een eer dere adspirant-koper die na drie maanden het pand in optie te hebben gehad zich tenslotte terugtrok van de door hem aangegane koopplicht te ont heffen en hem zelfs geen optierente in rekening te brengen. De voorz. hoopte dat het voor dhr. R. wel een les is om grote zaken als deze niet te lichtvaar dig aan te pakken. De heer Visser sprak de hoop uit dat het exterieur van het gebouw dat hij voor de kom van Ouddorp representa tief achtte niet zal worden veranderd. Echter antwoordde de voorz. dat dat in principe de koper wel is toegestaan al zal het naar alle waarschijnlijkheid niet het geval zijn. „Er zal" zo dacht de voorz. enkel een lichtbalk met de naam van de bank worden aangebracht. De enige restrictie die is bedongen is, dat het pand nooit een horecabedrijf mag worden. De toren van Goedereede. De oude luidinstallatie in de toren van Goeree bleek te zijn doorgebrand. Reparatie zou 650,kosten en aan gezien de installatie reeds 15 jaar dienst deed stelden B. en W. voor een nieuwe installatie aan te schaffen en daarvoor een crediet van 1050,te voteren. Ook vroegen zij een crediet van 200,- VQOr de aanleg van een aarding nu een nieuw torenuurwerkinstallatie is inge bouwd. Dat was dhr. Visser degelijk opge vallen...! Hij vond dat de wijzerplaten maar vreemd hoog zijn aangebracht... „nét een grootvader die over zijn bril kijkt" vond hij. „Zij het met alle mogelijke reserves bestaan er toch nog steeds plannen om de toren te restaureren" verklaarde de voorz. daarop. De toren is eigendom van de. Rijksgebouwendienst en men heeft te kennen gegeven dat de restauratie wordt begonnen wanneer de toren in Zierikzee gereed is en de stellingen daar vrij komen. Rijksgebouwendienst had gevraagd voor het aanbrengen van de wjlzerplaten geen gaten meer in de to ren te maken, op de toren komt dan toch een kleine spits, gelijkend op de oude vuurbaak waartegen de platen dan minder opvallend zullen afsteken. j.Och... je went er wel aan" vond dhr. G. Tanis. 'Dhr. Visser: „Dat doe je aan alles, be halve aan hangen". Voor 8 jaar schoon-schip. Èen crediet van 40.000,en een reeks van transacties door B. en W. gevoerd bleken nodig om de gemeente Goedereede voor een periode van acht jaar van een vuilnis-stortplaats te voor zien. De huidige stortplaats is nagenoeg vot waarom naar een andere mogelijk heid moest worden gezien. B. en W. menen die te hebben gevonden in de nabijheid van de huidige stortplaats van Stellendam bij de Dammendijk. Daartoe werd besloten van dhr. Pater- Nptte (België) enkele percelen in ge- bftiik te aanvaarden, van Mr. M. Lod der te Den Haag een perceel te kopen dat wanneer de stortplaats vol is aan de heer Pater-Notte vervalt. De pachtovereenkomst met dhr. J. M. Koe- se te Stellendam m.b.t. het land van Mr. Lodder te beëindigen, hem een ander perceel te verpachten en omdat dat kleiner is een schadeloosstelling van 1000,toe te kennen. Ook kon aan de Gebrs. Bijdevaatte die land van dhr. Paler-Notte pachtten vervangende grond worden aangeboden. Tevens vo- teerde de raad het crediet van 40.000,- Er zal om de percelen een grondwal worden gelegd waarbinnen 2500 ton vuilnis kan worden gestort. Ook zal er rondom een afrastering en een toe gangshek worden aangebracht. Burg. Smith hoopte dat, wanneer op dat ter rein steeds iemand aanwezig zal zijn het voortaan niet meer voorkomt dat links en rechts ook voor het hek van de stortplaats! afval wordt neerge smeten waardoor onhygiënische toe standen ontstaan en ratten worden ge kweekt, hij vond dat een volstrekt af keurenswaardige toestand. Dhr. Santifort vond het onbillijk dat terwijl de belastingbetaler het moet be talen er door anderen die geen reini gingsrechten betalen vrachten vol rom mel wordt gebracht en dat geheel kos teloos! De voorz. wees erop dat de reinigings dienst enkel voorziet in het ophalen van huisvuil, voortaan kan ander afval ook worden gestort tegen betaling van een bepaald bedrag. De voorz. bereidde deT'aad er reeds op voor dat in de vol gende vergadering een crediet zal wor den gevraagd voor het aantrekken van een werkman waardoor zal kunnen worden bereikt dat over heel Ouddorp voortaan het vuilnis kan worden opge haald. De vraag van dhr. Grinwis of de rei nigingsrechten dan niet met 100% om hoog zullen gaan vond de voorz. wat voorbarig maar een geringere verhoging zit er misschien wel in omdat de 400 percelen die er bij komen de meerdere kosten zeker niet kunnen dekken. Tweede voetbalveld. Door de voetbalver. „West-Flakkeese boys" was medewerking gevraagd bij de aanleg van een tweede sportterrein naast het voetbalveld. B. en W. ver klaarden reeds op 4 juli 1967 de uit voering van dit werk te hebben aan gemeld aan de Prov. commissie voor werkgelegenheid om uitvoering van dit object in D.A.C.W. verband en uit dien hoofde een subsidie te ontvangen. Ech ter heeft dat tot gevolg dat de uitvoe ring in geen geval voor het a.s. voet balseizoen zal kunnen plaatsvinden. De heren Santifort, Tanis en Visser vroegen het college dan naar een an dere mogelijkheid te zoeken om de Ver. zo snel mogelijk te kunnen helpen. De heren Grinwis en Human verklaarden zich daartegen. De voorz. verklaarde dat de aanleg onder normale omstandigheden plm. 40 éi 50.000,- zal kosten waarom subsidië ring een grote rol speelt. De voorz. was reeds door het bestuur van de voetbal ver, benaderd omdat zij zoeken naar een andere mogelijkheid, hen is dan ook door het college gevraagd met concrete voorstellen te komen. Woningbouw. De bouw van de 24 woningwetwonin gen in het bestemmingsplan Hermans weg te Ouddorp, waartoe de raad op 14 december besloot zal niet kunnen door gaan en het besluit werd derhalve in getrokken. Van G.S. was n.l. bericht ontvangen dat het woningwetwoning contingent met 25% was verminderd, aan de gemeente Goedereede is dan ook voor 1968 geen contingent toegewezen. Inplaats van de 24 woningwetwoningen zullen nu 24 premiewoningen worden gebouwd. Thans kunnen in Ouddorp 61 premie woningen worden gebouwd. De voorz. verwachtte dat al voor 1 april daarmee wordt begonnen. Boksers. Met de stem van dhr. Grinwis tegen werd besloten tot verhuur van het gym nastieklokaal van de bijzondere kleu terschool aan de heer C. v. d. Boom te Stellendam voor het beoefenen van ju- dosport en aan de gymnastiekver. te Ouddorp voor het geven van een lichaamsbewegingscursus. „Ik ben wat benauwd van die bok sers" verklaarde dhr. Grinwis. „De judosport is een edele zelfverde- digingssport" verklaarde de voorz. „In hun instructies staat dat ze de sport buiten het gebouw niet mogen beoefenen" vulde dhr. Komtebedde aan. „Dan hoeven ze 't niet te leren ook..." concludeerde dhr. Grinwis. Het bestuur van de Woningbouwver. Beter Wonen had medegedeeld dat de huur van een gedeelte van het badhuis te Stellendam aan de B.B. diende te worden verhoogd van f 16,60 tot f 19,05 per maand. „Is het gebouwtje nog in gebruik" informeerde dhr. Visser. Voorz. „Ja zeker". Visser: „Dan gaan de deuren zeker nooit open..." De voorz. benadrukte dat de B.B. niet langer als een lachertje mag worden gezien. Ook vredesrampen bewijzen de onmisbaarheid van een organisatie als de B. B. en de voorz. hoopte dat de wervingsactie die momenteel ook in Stellendam wordt gehouden tot een meerdere animo zal leiden. De raad besloot tot vaststelling van het voorbereidingsbesluit ex. art. 21 Wet op de Ruimtelijke ordening voor het grondgebied gelegen in het bestem mingsplan „Kom Ouddorp". Hierdoor kan voortaan ook voor de bouw van woningen in het z.g. „Kom-gebied" ver gunning worden verleend in afwachting van de totstandkoming van het bestem mingsplan „Kom Ouddorp". Uiteraard zal van deze mogelijkheid slechts ge bruik worden gemaakt indien het be treffende bouwplan geheel in overeen stemming is met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. Bezwaarschrift .afgewezen. Door dhr. Chr. Westdijk te Goederee de was een bezwaarschrift ingediend tegen de hem opgelegde rioolbelasting f 40,- verschuldigd wegens de op de riolering aangesloten schuur. Dhr. Westdijk grondde zijn bezwaar op het feit dat in deze schuur geen bedrijf wordt uitgeoefend. Het bezwaar werd ongegrond ver klaard omdat het criterium terzake van deze belastingheffing ligt in de situe ring van een bepaald pand ten opzichte van openbare wegen welke zijn voorzien van een riolering en derhalve niet af hankelijk is van het al dan niet in ge bruik zijn van het pand. (Slot in dinsdagnummer) Morgenavond, zaterdag 24 febr. a.s. zal er in de Ned. Herv. Kerk te Oude Ton ge weer een zang- en orgeluur worden gehouden. Dit concert wordt gegeven door Arie J. Keyzer, orgel met solis tische medewerking van de sopraan mevr. Charlotte van Oss-Eybergen. Het programma vermeldt werken van Jo- hann Pachelbel (Ciaconna in d Han del Mendelsohn (Variaties Gebed des Heeren) Viëme (Carillon de Westmin ster) enz. Aanvang van het concert is 7.30 uur n.m. Programma a f 1,00 aan de kerk verkrijgbaar. MIDDELHARNIS Kerkdienst. Dinsdagavond 27 febr. a.s. hoopt om half acht voor de Ger. Gemeente alhier voor te gaan ds. J. van Vliet van Aagtekerke. Gevonden en verloren voorwerpen. Gevonden: Zilveren ketting met plaatje; bruin suède want; zilveren ket ting met plaatje; portemonnee (schoen model); goudkleurige schakelarmband; paar rood-bruine wollen kinderwanten; bankbiljet van f 10,sleuteltje met leren hanger; zwarte gummibroek; gou den damesring met donkere steen; zwar te herenfiets; grijs-groene damesfiets „Peerless"; gladharige zwarte hond; lipssleutel; herenhorloge merk „Icarus" met zwart leren bandje; blauwe nylon want; plastic tasje (rond model) met inhoud; zwart-bruine hond; bruine handschoen; sleutelring met 4 sleutels; snoer witte kralen; rood kinderwantje; hangertje; wieldop met sierrand „Fi at"; grijze want; bromfietsplaatje FNV- 377; paar zwarte dameshandschoenen; bedelkettinkje met 6 bedels; lange blok- schaaf en klauwhamer; blauwe jongens fiets; merk „Germaan"; kleine passer doos; 1 witte kinderwant. Verloren: Polyesterplaat met contact doos; rode handdoek met zwart sport- broekje; verpakt vloerkleedje; zwarte dameshandschoen; herenpolshorlge merk „Pontiac" met metalen bandje; goud kleurige slavenarmband; 1 bankbiljet van f 25,paar kinderwanten, blauw met wit boord; armbandje van blauwe kraaltjes; zilveren ringetje met rode steen; bruin nylon boodschappennet; 1 rol tentzeil; zwarte portemonnee met knipsluiting; 1 bankbiljet van f 25,en 3 van f 10.blauwe damesfiets, sport- model, merk „Union"; zwarte sportbroek rijbewijs t.n.v. P. v. d. Berge en ken tekenbewijs SP-24-88; zilverkleurig armbandje met donkere steen; wit- zwarte gymschoen; blauw leren hand schoen maat 6Va; blauw kinderfietstje; herenpolshorloge met leren bandje merk „Chromie"; dameshorloge merk „Pris ma" met paars leren bandje; ring met 5 sleutels en fluit; zilverkleurige ball point; klein model damesfiets (zwart); groene want; ring met 2 sleutels en 2 losse sleutels; portefeuille met paspoort en rijbewijs; rood-groene want; school tas met inhoud; zwarte herenfiets merk „Gazelle"; grijze Belgische herdershond met bruin leren halsband; zwarte nylon dameshandschoen met strikje; recht. Inlichtingen omtrent vorenstaande voorwerpen op het Groepsbureau der Rijkspolitie te Middelharnis, Hoflaan 52, van 818 uur. SOMMELSDIJK Dammen. Uitslagen damvereniging „Denk en Zet" van maandag 19 febr. Afd. II: G. Knöps C. Polder 2—0 B. Roetman A. Knape 11 J. V. Es M. V. Lente 0—2 Afd. III: W. Westhoeve J. Verbiest 0—2 L. V. d. Veer C. v. Binsbergen O2 A. V. Gulik A. Jongejan 2O J. Verhoeckx J. v. Nimwegen O2 M. Breeman W; v. Dongen 11 HERKINGEN Mevr. Stolk-Lokker had het onge luk tijdens haar werkzaamheden in het Bejaardencentrum zodanig te vallen dat zij een pols brak, waardoor behande ling in het ziekenhuis noodzakelijk was. OOLTGENSPLAAT Negenhonderd voor gehandicapten. De op j.l. maandagavond gehouden t.v.- actie voor de Stichting Geestelijke en Lichamelijke Gehandicapten heeft te Ooltgensplaat opgebracht f 908,91. Dit bedrag werd door de bevolking gede poneerd op het postkantoor, de O.L. en de Chr. School en van een kollekte die gehouden werd in het Ver. gebouw „'t Centrum", na afloop van de ge meenteavond, georganiseerd door b. en w. vSn Oostflakkee. Het totaalbedrag werd via het postkantoor naar een cen trale inzamelings post verzonden. Bidstond voor het gewas. Woensdag 28 febr. zal er in het kerkgebouw van de Ger. Gem. Bidstond voor het Ge was gehouden worden. De diensten vangen aan nam. 2.30 en sav. 7 uur. Voorganger is ds. P. Blok van Dirks- land. Woningruil. De familie's A. Remus en J. van Kempen hebben hun woning geruild. Het echtpaar Remus woont thans Langeweg 22 (huize „Zonnehoek") en de familie van Kempen Langeweg 17. Agendabureau Verenigingsraad. En kele verenigingen verzuimen nog het Agendabureau van de Verenigingsraad te raadplegen voor het houden van ver gaderingen. Dit bleek gisteravond (don derdag) weer, toen er tegelijk een le denvergadering van de Chr. Nat. School werd gehouden en ook een Ledenver gadering van de Coöp. Landbouwvere- niging. Om moeilijkheden te voorkomen heeft de secr. van genoemde raad de heer P. Bom ons de volgende data op gegeven waarop vergadering zullen ge houden worden. 4 maart: Verbond voor Veilig Verkeer; 5 maart: Jeugd Rode Kruis; 5 maart: Jaarvergadering Chr. Kleuterschool; 13 maart: Bidstond voor het Gewas; 14 maart: Ledenverg. Coöp. Raiffeisen- bank; 15 maart: Ledenverg. Volksonder' wijs; 18 maart: Ledenverg. Ned. Rode Kruis; 18 maart: Ned. Chr. Vrouwen bond. Coöp. TUINBOUWVEILING DER Z.H.E. Afd. MIDDELHARNIS Uienveiling van vrijdag 23 februari '68. Klasse I: Grove 12,33; Middel 12,49; Drielingen 11,09. Klasse II: Grove 11,40; Middel 10,55— 10,12; Drielingen 10,13; Picklers 11,14. Aanvoer 32 ton. ZONDAG 25 FEBRUARI MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 en 6 uur cand. H. Smit. Extra collecte voor het Bouwfonds Ger. Kerk 10 «n 6 uur ds. P. Schravendeel Chr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. Roos Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen Ger. Kerk (vrijgemaakt) 10 en 16 uur ds. M. van Dooren van Vlaardingen in de hal van de Ger. Lagere School Buiteng- Wijkgemeente i.w. 10.30 uur ds. H. D. van Hoogstraaten. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. C. Bultman Rem. Kerk 10 uur ds. L. Schenck. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. H. N. V. Hensbergen en 6 uur ds. L. J. Geluk, voorm. H. Doop Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 10 uur lezen en 6 uür ds. H. Kraaij. Extra coll. voor de kerk Ger. Gem. 10 en 6 u. lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. K. Schipper en 6 uur ds. P. Vermaat v.m. H. Doop., nam. voorb. H.A. Ex tra coll. voor de kerk Ger. Kerk 10 en 4 uur kand. J. C. Dronkert te Amsterdam. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. M. A. Jansens en 6 uur ds. L. Vroeg- indeweij Ger. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. D. Groenendijk te Sleewijk. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur le zen en 6.30 uur ds. D. C. van Wijnen. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur ds. H. N. van Hensbergen Extra coll. voor het Bouwfonds Ger. Kerk 10 en 3.30 uur dhr. H. Be nard van Hoek van Holland Ger. Gem. 9.30 en 6.30 uur student R. Bo- gaart van Nisse Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. A. de Ridder van Hein- kenszand. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. P. Verkade. v.m. H. Doop. Extra coU. kerkvoogdij Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. W. van Gorsel Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Jongebreur. Extra coll. voor het fonds Chr. Be langen Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. H. de Valk Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur ds. D. C. van Wijnen en 6 uur ds. K. Schipper. Diak. coll. Intern, hulpver lening Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. J. A. Meyer van Arnhem. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. P. Vermaat en 6 uur drs. G. v. d. End uit Kootwijkerbroek Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. A. W. Meeder Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 9.30 uur drs. G. V. d. End en 2.30 uur ds. W. van Gorsel. 1 Op de speciale ouderavond van de Lagere Land- en Tuinbouwschool te Sommelsdijk, woensdag a.s. om 8.00 uur ïn het schoolgebouw, zal spreken dhr. A. P. de Vries te Gouda, consulent voor Zuid Holland van de Landelijke Stich ting Beroepsopleiding Levensmiddelen industrie en landelijke coördinatie or gaan voor het lager technologisch on derwijs. Dhr. de Vries zal de verschillende mogelij Idieden van een verdere oplei ding na de landbouwschool belichten onder de titel „Laat uw zoon hoge ogen gooien voor een goede toekomst." Be langstellenden zijn welkom. 1 groot pak Speculaas 89 2 rollen Beschuit 69 V2 pond Bitterkoekjes 119 150 gram Bonbons 98 150 gr. Lichte Chocolade 98 2 jampotten Appelmoes 79 2 flessen Si Si 119 1 literfles Up drink 59 1 pak Presto Koffie 159 1 pak Kabeljauw 139 3 flessen Appelsap 159 3 blikken Sperciebonen 219 Binnenweg 9, Sommelsdigk Tel. (01870) 2338 Meubelshow! P. J. van Zielst NAGEKOMEN FAMILIEBERICHT Dankbaar en verblijd aan Hem geven wij u kennis van de voorspoedige ge boorte van een welgescha pen dochter ELIZABETH ADRIANA M. J. Bentum R. Bentum-Pearels Oud Beijerland, 22 februari 1968. Blois van Treslongstraat 4 Gevraagd: J. C. VERWOERD Molendijk 9, Tel. (01873) 419 Ooltgensplaat Te koop tegen elk aanne melijk bod: 3.65 m lang, 52 cm breed en 18 cm hoog, waarvan de helft met uitschuifbare la den. Verder nog een partij SCHAATSEN. Mej. N. M. van Gent Molendijk 11, b.g.g. 12 OOLTGENSPLAAT Tel. (01873) 501 Furore A 28/35 Furore B 28/35 en 35/45 Tevens nog Broeiramen. Vuren en teak lijsten. Fa. G. M. Aleman Zn. Ouddorp Tel. (01878) 337 100 gram Boterhamworst 100 gram Rookvlees IV2 kg WITLOF Ie soort 1,65 Verse SPINAZIE voorradig. By inlevering van deze ladvertentie ZAK PINDA'S VOOR 0,50. TELEFOON 371 OUDDORP Origineel „wybo" nog beperkt leverbaar. Tel. (01870) 27 78 - 23 46 DANKBETUIGING „Gaarne willen wij uiting geven aan onze oprech te dank voor de gelegenheid, welke het gemeen tebestuur van Middelharnis ons heeft geboder., om afscheid te nemen van medewerkers, organi saties en de bevolking. Wij zijn dankbaar voor de waardering die daarbi; werd uitgesproken voor ons werk en de geschen ken welke ons werden aangeboden. Aan Goeree- Overflakkee bewaren wij heel bijzondere er, mooie herinneringen." Fam. P. W. Hordijk Dflkweg 55 - Naaldwijk JLIE-BERM Tijdag 1 ma |-40 jaar 3at de heerl tA. C. Smii lienst is gd het landbd f van de faJ jvenhuyzen- tland, febr.j |rdagmorgei| hehaagde fvan leven langdurig^ Inze zijde fc onze gelie jehuwd-, grj Jootvader, Irdbroeder, OUTER Wl| ieduwnaar tartje Aker^ I ouderdom 7 maand^ [ie hem vaj hebben ^n wat wij| rerliezen. lan uw deel] |igd houder Witte- Ia. Witte Ie. Witte Ih. Witte Lrp (Z.-H.), 22 februa ^traat 10 teraardeb^ B.V. plaats Bandag 26 fes nam. 2 Alle soorten brood, ook Zweeds, uit eigen bak kerij. Vanaf heden op verzoek gesneden. irdagmorgei] overleed pgSurige ziektd opa 3UTER WI| |eduwnaar lartje Akers| ouderdom en 7 maandJ Tevens grote sortering in koek en gebak, choco lade, bonbons en suikerwerken. Beleefd aanbevelend: Voorstraat 1 - Ooltgensplaat ^S^5nSS^SsSsSnS23ÏSsSÏW?s5k/>c>5>S^ WEEKEND RECLAME BLOEMENHUIS „FLORA" - DIRKSLAND Telefoon (01877) 330 uw ADRES VOOR: centrifuges, diepvrieskisten, koelkasten, gasfornuizen, gasstellen, gaskachels en gas.| gereedschappen voor land- en tuinbouw. Vlechtwerk, harmonicagaas, siergaas, draadnagels, krammen, glad- en puntdraad^ HAARDEN en KACHELS voor kolen en olie. SHELL PETROLEUM onderdelen en reparatie. Beleefd aanbevelend, [ijjiopen hem •geten. |dorp: Witte N. Witte-GrH eunie Bruggemj bh. Bruggen linus Bep Stellendam: JI. Roon-WitI Roon llen |dorp: Koese-Wil Koese |rp (Z.-H.), I 22 februsl itraat uw familieri Silanden-nil Nu veel van f abril 5 jaar ga prima kv 25 kiel levering Alle jaloe maat gen Chr. de MiddeUiaJ TEL. (01878) 351 en 372 VRAAGT ONZE PRIJZEN. LET OP ONZE SERVICE.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1968 | | pagina 2