zendingswerk In Spanje fotocopieën Een „Ooievaar" vestigde zicli in Middelliarnl! Medaille voor mejuffr. Roodzant te Dirltslaiii Fraai hobo- en orgelspel In Hervormde kerk te Oude Tonge Groei van het STRU9K. M. Nieuwland Verhoging tarief veren te groot Tegen Zeeuwse matroos weer drie jaar geëist Grond iRicomi ilmachl Plaatselijk nieuws Prachtige nieuwe zaak werd j.l. vrijdag geopend Afscheid van Roode Kruis colonne 'f'''! Klaar terwijl U wacht. FOTOGBAFm J. ZANDSTRA 80MMEÏSDIIK Zeeuwse Stalen: ISoekbesprekiisg R. DRENTHE AFWEZIG BISCUIT- EN SUIKERWERKFABRIEKEN ROTTERDAM-ZUID Op korte termijn kunnen wij in onze dienst nemen Jmabisa r. rSURINl afwezij De Wai Idankbetuic »E WAi Igebr. de i'J Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" Dinsdag 19 december igjAisdag 19 decemb Het was jammer dat voor het „orgel uur" j.l. zaterdagavond in de Grote Kerk te Oude Tonge zeer weinig be langstelling bestond, want hetgeen daar door de beide concertgevers Han de Vries (hobo) en Arie J. Keyzer (orgel) ten gehore werd gebracht, verdiende beslist meer belangstelling. Een betere publiciteit door de Stichting Orgelcon certen (G. en O.) kan hiervoor beslist geen kwaad. Arie Keyzer opende het concert op het tintelende Frobenius-or- gel met de overbekende vierde Noël van d' Aquin, dat het op dit instrument heerlijk deed. Han de Vries, Ie hoboïst van het Concertgebouworkest te Am sterdam gaf aan het orgeluur solistische medewerking. De beide concertgevers gaven een stijlvolle vertolking van de Sonate in e van - Telemann, waarin wij niet alleen een fraai technisch samen spel beluisterden, maar tevens een sprankelende vertolking. Vooral de sneUe delen van deze prachtige barok muziek gaven een boeiend effect. Ook de mooie sonate in g van Bach's zoon Carl Philip Emanuël; een werkje in meer galanter stijl deed het zeer goed. Ook de hoboïst gaf blijk over een zeer gedegen instrumentale kennis, en mu zikale beheersing te beschikken. Tevens is de hobo een prachtig instrument voor samenspel met het orgel, vanwege het mooie weke ingetogen karakter van de klank. In de vertolking van Bach's be kende Toccata-Adagio in Fuga was Arie Keyzer weer in zijn element. Het kenmerkte zich weer door goed ver zorgde registraties in prachtig tempo- vast spel, vooral in de fuga, die tevens grote levendigheid kreeg door een dui delijke articulatie. Ook de ingetogen Adagio kreeg een muzikale vertolking. Dat de schepping van de Deen Frobe- nius zich ook leent voor de vertolking van Cesar Franck, de grote Franse ro mantische componist heeft Arie Keyzer gedemonstreerd in het door hem ge speelde „Grand Piece Symphoniqui",' waarin wij raak gekozen registraties be luisterden, vooral in het gebruik van de tongwerken. Dat ook de muziek van Franck voor de concertgever geen ge sloten boek is, getuigt van grote veel zijdigheid, en geeft blijk van een ge rijpt toonkunstenaar, die ons ook laat genieten van deze muziek. Het is alleen van zeer groot belang zowel voor uit voerend kunstenaar alsook voor de luisteraars, vanuit welke richting deze muziek wordt benaderd. Dan worden wij juist gebracht bij de schoonheid van Cesar Franck zijn muziek, die van ge heel andere structuur is als de doorsnee orgelmuziek. Het grote orgelwerk van de gebaarde organist van de Sainte Clothilde te Parijs heeft ons tijdens Arie Keyzer zijn vertolking daarom be slist niet minder geboeid als Bach en andere orgelmeesters. T. Stolk. Tweede Bijbelvoagen nodig Hoewel de nieuwe „wet op de gods dienstvrijheid" in Spanje de zo zeer begeerde godsdienstvrijheid niet heeft gebracht, geeft de Heere nochtans een open deur in Spanje. Onder het Spaanse volk groeit een openheid voor de boodschap van het Evangelie van Gods soevereine gena de. De lektuur-arbeid staat dan ook voor ongekende mogelijkheden, die met de hulp des Heeren benut moeten wor den. Een stroom van lektuur, veelal Bij bels, Nieuw-Testamenten en Evange liën gaat vrijwel ononderbroken naar het donkere Spanje. Gedurende het jaar 1967 had het al gemene zendingsewerk (Bijbel- en lek- tuurarbeid, Bljbelkursussen, jeugdwerk, enz.) goede voortgang ondanks allerlei moeilijkheden. Vele Spanjaarden kwa men dit jaar_ voor het eerst met het Evangelie in aanraking. Het verspreiden van de lektuur neemt een steeds hogere vlucht. Hiermede hangt samen dat de zo zeer belangrijke nazorg ook steeds grotere afmetingen gaat aannemen. Dit geschiedt gedeel telijk in samenwerking met een inter nationale Engels-Australische Bijbel- getrouwe Zendingsorganisatie. Verwacht wordt, dat o.a. het colpor- tagewerk in het komende jaar een gro te uitbreiding zal ondergaan. Behalve de bekende evangelist Ge- naro Redero werken nog twee andere colporteurs en verschillende predikan ten op dit terrein. Gedurende het bij na afgelopen jaar kon evangelist Re dero een Bijbelwagen ter beschikking worden gesteld. Naar het zich laat aan zien zal in de loop van 1968 tot aan schaffing van een tweede Bijbelwagen moeten worden overgegaan. Behalve in Catalonië en Andalusië hoopt de Stichting Spaanse Evangeli sche Zending in 1968 ook in Galicië (noord-west Spanje, tegen de Golf van Biskaje) een evengelisatie-centrum te vestigen. In verband met de christenen in de verstrooiing doet zich de behoefde aan rondreizende evangelisten steeds meer gevoelen. Ook de stoffelijke nood blijft in Spanje groot. Momenteel verkeren bovendien nog zo'n 4.000 Cubaanse vluchtelingen in Spanje, die o.a. kleding behoeven. Een geheel nieuw terrein, waar de Stichting Evangelische Zending mede door de arbeid van één der evangelis ten (Munoz) mee wordt geconfronteerd, is het terrein van het protestants-chris- telijk cmderwijs. Of het mag of niet mag en hoe men het klaarspeelt is evenmin duidelijk, maar op verschillende plaatsen worden protestants-christelijke scholen opge richt. De Stichting Spaanse Evangelische Zending streeft er naar deze tak van prot. chr.-arbeid te steunen door het beschikbaar stellen van jeugdlektuur. Op één van de in opkomst zijnde scho len is het onderwijzend personeel pro testant. De leerlingen zijn voor een derde rooms-katholiek. Getracht wordt via deze leerlingen de r.k. gezinnen evangeliserend te be reiken. Op aanvraag worden ook steeds Bijbels en andere lektuur ter beschik king gesteld voor in Nederland ver blijvende Spaanse arbeiders. Italië sn Portugal. Gedurende het afgelopen jaar werd het mogelijk de zendingsarbeid in Ita lië grondiger aan te pakken. Ook de ze tak van arbeid der Stichting Spaan se Evangelische Zending groeit. In Lissabon (Portugal) overleed ds. G. W. Oliveira. Een deel van zijn evan gelisatie-arbeid is door zijn echtegenote met helpers (-sters) overgenomen. Intussen werden de afgelopen maanden nieuwe kontakten gelegd in Portugal. Ook werkt evangelist Couto in Portu gal. Gepoogd wordt in 1968 een Por tugese vertaling van „De Drie Grond zuilen der Reformatie" van wijlen Prof. G. Wisse het licht te doen zien. Canarische eilanden. Naast het algemene zendingswerk, dat geregeld voortgaat, vragen regel matig speciale projekten de aandacht. Ook voor o o o o o o o o o o o De vraag naar kleding is in dit gebied bijzonder groot. Verschillende kerkza- len konden dit jaar worden voorzien van een huisorgel. Op de Canarische EUanden hebben zich vele Indische Nederlanders geves tigd, die in benarde omstandigheden verkeren. Een pastoriaat is dringend noodzakelijk, vooral nu door het over lijden van de voorganger de pastorale zorg, waaraan dringend behoefte be staat, ontbreekt. Enige assistentie is reeds verleend door ds. H. v. d. Brink, die echter zijn handen vol heeft aan het Ned. Pastoraat in El Atabel bij Malaga (Spanje). Het is de Stichting Spaanse Evange lische Zending niet mogelijk hier zelf hulp te bieden. Indien een oud-zende- ling of emeritus-predikant zich een jaar voor dit pastoraat beschikbaar zou willen stellen, zal de Stichting gaarne als bemiddelaar optreden. (Korrespon- dentie-adres: Eerste Hogeweg 39, Zeist). Latijns - Amerika. In dit uitgestrekte gebied van de Spaanssprekende wereld wonen 200 miljoen mensen. Verwacht wordt dat dit aantal binnen 50 jaar zal zijn ver dubbeld. De Stichting Spaanse Evan gelische Zending verleent medewerking aan een grootscheepse vijfjarige evan gelisatie-campagne. De campagne is in Argentinië (22 mil joen inwoners) gestart. Vervolgens is men in Chili (ruim 8 miljoen inwoners) voortgegaan. In Buenos Aires werd met behulp van de kerken 75.000 Bijbels en Evangeliën en 100.000 traktaten ver spreid. Deze stad telt dan ook 954.000 inwoners. Met ruim 4300 personen ontstonden kontakten. Ongeveer 3.000 hiervan volgt een Bijbelstudie-kursus. In Zuid-Amerika wordt eveneens ge arbeid onder de Indianen en in gevan genissen. Er zijn heel wat Bijbels no dig voor verspreiding onder de onge veer 25.000 gevangenen in Argentinië. Gods beste gave. „Gods beste gave aan het christen dom voor de verspreiding van het Evangelie is de drukpers", aldus Luther. „Ik wenste wel, dat de Bijbel in iedere taal, in ieder land, voor de ogen en in de oren en harten van alle mensen was", aldus de Wittenbergse reforma tor. Voor de voortgang van de veelomvat tende arbeid, ook in 1968, wordt verwe zen naar het gironummer 95.200 tn.v. de penningmeester Stichting Spaanse Evangelische Zending te Utrecht. Ook een abonnement op het maand blad van de Stichting „Zendingsbode" betekent steun aan deze zendingsarbeid. Het sekretariaat is gevestigd: Eerste Hogeweg 39, Zeist, waar proefnummers verkrijgbaar zijn. MIDDELHARNIS—SOMMELSDIJK Kerstavond De N.C.V.B. afdeling Middelhamis- Sommelsdijk houdt a.s. woensdag 20 dec. (morgen!) een kerstavond in Jeugd- haven, Kerkepad 7 te Middelhamis. Aanvang 7.30 uur. Het programma ver meldt: 1. Kerstliturgie. 2. Kerstmeditatie door de weleerw. heer Ds. H. Scholing, Geref. predikant te Scharendijke. 4. Zang door mevrouw P. v. Hulzen- van Dam te Stellendam. 5. Kerstverhaal wordt gelezen door me vrouw Mans. DIRKSLAND Roode Kruis. Laat de tijdschriften voor het Roode Kruis niet te oud wor den. Bezorg deze regelmatig in het lec- tuurhuisje Zomerstraat of bij het de pot Tuinstraat 3. De Provinciale Staten van Zeeland hebben met algemene stemmen een motie aangenomen waarin zij zeg gen dat een verhoging van de tarieven van de Zeeuwse veren met dertig pet. per 1 maart 1968 een te zware belasting van het Zeeuwse bedrijfsleven zal be tekenen, gezien de toch reeds moeilijke positie van het bedrijfsleven. Zij achten verzwaring van de barrière die de Westerschelde met veerdiensten vormt niet aanvaardbaar. De tariefsver hoging zou volkomen in strijd zijn met het ook door de regering gevoerde be leid ten aanzien van de economische ontwikkeling van Zeeland, aldus de mo tie. De Staten spreken het vertrouwen uit dat bij het komende overleg tussen de Tweede Kamer en de regering begrip voor het Zeeuwse standpunt zal leiden tot een voor Zeeland aanvaardbare op lossing. Het gerechtshof heeft In hoger beroep behandeld de zaak tegen de 19 jarige m.atroos A. B. uit Zoutelande. De recht bank had hem wegens poging tot dood slag veroordeeld tot drie jaar jeugdge- vangenisstraf. B. had op 27 februari tij dens een vaart op de Waal een scheeps jongen overboord gezet. De procureur- generaal bij het hof, mr. G. W. C. By- voet, eiste een straf conform het vomüs van de rechthank, aldus een verslag hierover in „De Rotterdammer". Volgens de psychiater, dr. C. Lely, kunnen op schepen haatgevoelens snel tot ontwikkeling komen. Hier stond ver dachte, een Zeeuwse plattelandsjongen uit een rechtlijnig orthodox milieu, te genover een anarchistische provo uit de grote stad. Verdachte was geneigd tot tomeloze agressie na een onbelangrijke oorzaak omdat hij zich de meerdere voelde, maar dit niet tot gelding kon brengen. De procureur-generaal memoreerde in het requisitoir, dat verdachte zich ge droeg als iemand die een ander uit de weg wilde ruimen, het was geen im puls. Hij maakte de handen van het slachtoffer, dat zich aan het schip vast klemde, los en leidde de mensen aan boord anderhalf uur lang op een dwaal spoor. Aan de conclusie van de psychia ter wilde de procureur-generaal grote waarde hechten en op grond daarvan afzien van ter beschikking stelling van de regering. De raadsman mr. R. L. G. Janssen, drong aan op aftrek van preventieve hechtenis. Negen maanden heeft ver dachte al in voorarrest doorgebracht. Overigens conformeerde hij zich aan de eis van de procureur-generaal. Uit spraak 17 december. „Waterstromen in het dal van Edom." Bundel van zes Schrift overdenkingen door ds. L. Huis man te Vlaardingen. Uitgave Boekhandel De Waal, Zandpad, Middelhamis. Van de hand van ds. L. Huisman, predikant der Geref. Gemeente te Vlaardingen, is een bundel van zes pre dikaties verschenen, onder de titel: „Wa terstromen in het dal van Edom." De titel voor deze overdenkingen is waarschijnlijk gekozen naar aanleiding van de eerste meditatie over 2 Konin gen 3 16, 17 en 20, handelend over de drie verbonden koningen, Joram- Josafat en de koning van Edom, die tegen Moab ten strijde trokken, toen op bevel des Heeren bij monde van Elisa in het dal van Edom grachten moesten worden gegraven, en het land met water vervuld werd. De redding kwam ten tijde van het spijsoffer, wat ziet op het wonder van het Lam. De tweede predikatie is getiteld: „Gods aangezicht zien en sterven Gods aangezicht zien en leven" (Ge nesis 32 26) over Jacob te Pniël. „Tweeërlei weg en tweeërlei keus" is de derde meditatie, handelend over Genesis 13 11 en 12a, waar het gaat over de keuze van Lot, die de vlakte van Sodom koos en daarmee in Sodom terecht kwam. Abram's keuze was een andere, hij achtte de beloften Gods ho ger dan het goed der wereld en steun de op zijn toezeggingen. „Beproeving blijft nodig" staat er boven de vierde overdenking over 1 Helemaal ten behoeve van baby en kleuter is op het Zandpad te Middel hamis het prachtige winkelpand van „de Ooievaar" verrezen en keurig vol gepakt met alles wat het leven van de kleine wereldburger kan veraangena men. Bij de opening van j.l. vrijdagmid dag heeft iedereen verbaasd gestaan over de ondernemingsgeest van &e heer en mevr. Pieterse-Couwenberg en de fraaie schepping van architect Koole. „De Ooievaar" is met beide stelten stevig op de grond gezet. Tot die conclusie kwam ook mevr. Hordijk die vrijdagmiddag na de ope ning als eerste de winkel betrad. In haar felicitatiewoord tot dhr. en mevr. Pieterse hoopt ze dat zij zich niet heb ben laten afschrikken door de pers- en radioberichten die vertellen dat het aan tal ooievaars in ons land afneemt. „Ge lukkig dat er in Middelhamis nu een ooievaar zich definitief heeft gevestigd" vond ze. Öet was mevr. Hordijk, die met grote interesse een en ander had bekeken, duidelijk dat de jonge moe- Een kijkje in het ruime winkelinterieur. ders bij „de Ooievaar" uitstekend te recht kunnen voor de aankoop van de baby-uitzet, zelfs met inbegrip van luiers met piasgootjes! Mevr. Hordijk vond het gelukkig dat de moeders daar veel zorg aan besteden en ook sprak zij waarderend over het bege leidende werk van het Groene Kruis. Zij besloot met de wens dat de Ooie vaar vele jonge moeders van dienst zal mogen zijn. Een sprookje „Niemand gelooft meer in de ooie vaar maar ik kan me voorstellen dat „de Ooievaar" voor U wel degelijk een sprookje is" zo richtte dhr. L. Tam boer, voorzitter van de Middenstands vereniging „Middelhamis" zich tot de heer Pieterse. Hij vergeleek daarbij de start van „de Ooievaar" enkele jaren geleden en het prachtige bedrijf wat thans is ontstaan. „Ik geloof stellig dat vele jonge vrou wen wanneer ze al dat"" mooie in uw zaak zien er alles aan zullen doen er ook gebruik van te kunnen maken] lachte dhr. Tamboer. Een hartelijk dankwoord werd sproken door architect Koole, gevolg door de aannemer v. d.' Put te Soul meisdij k. Beiden toonden zich tevief den over het geleverd werk. Prachtige zoal „De Ooievaar" heeft haar vleugel! wijd uitgeslagen! Twee oude pandeJ werden gesloopt om voor het nieuwJ bedrijf plaats te maken. Het resultaaj mag er zijn. In de ruime zaak staal een uitgebreide collectie kinderwagen wandelwagens, wiegen, ledikantje^ commodes alles in velerlei stijl en zijn kleertjes te kust en te keur. zaak heeft twee royale etalageruiteij waarvan één in schuine stand is ge plaatst waardoor men gemakkelijker eeJ blik slaat in de onder de verkoopruinij te gelegen show-ruimte. Boven de zaalf is een prachtig woonhuis. De modem» Ooievaar betekent een grote aan] winst voor het winkelcentrum van delharnis en voor blèrend en kirrenj Flakkee. De Roode Kruis afdeling Dirksland- Melissant-Herkingen heeft vrijdag avond, tijdens de in gebouw ,„,Animo" te Dirksland gehouden jaarvergadering afscheid genomen van haar colonne- lid, mej. Marie Roodzant te Dirksland. Mej. Roodzant moest het werk dat zij Cor. 10 1—6. De vijfde „Stilzwijgen in de hemel gaat over de tekst uit Openbaringen 8 1, waar staat dat er bij de opening van het zevende zegel een stilzwijgen was in de hemel, om trent van een half uur. Over de bete kenis van dat half uur wordt heel wat gezegd. De laatste Schriftoverdenking is over Hooglied 5 2 t.m. 5: „Ik sliep maar mijn hart waakte" enz., met als titel „Liefde wordt gelouterd." Het zijn Schriftuurlijk-bevindelijke preken, toegepast ook op onze tijd. Gods "Woord is immers het Woord voor alle eeuwen, tijden en gelegenheden. Het zijn ook vermanende preken, voor al voor onze jonge mensen, die in deze dacadente tijd leven. En ook troost rijk voor hen, die niet vreemd zijn aan het bevindelijke leven der genade. Ge zien de indeling en de grootte zijn ze o.i. ook zeer geschikt om in vakante gemeenten te lezen. De bundel is zeer fraai uitgevoerd, gedrukt op goed pa pier en gestoken in een mooi grijs lin nen bandje. De drukker heeft wel ver zuimd de uitgever op het titelblad te vermelden, waarom we er op wijzen dat dit Boekhandel De Waal is, Zandpad Middelhamis, waar de- boekjes ver krijgbaar zijn. De prijs is f 4,75, wat voor zes predikaties in deze uitvoering zeker niet te duur is. "Wie dit bedrag per giro 524959 t.n.v. bovengenoemde Boekhandel overschrijft, ontvangt de bundel franco thuis. Van harte aan bevolen. gedurende twintig jaar met liefde heeft gedaan i.v.m. haar leeftijd neerleggen. Zij werd verrast door de mededeling van burg. Bos dat het Hoo-fdbestuur van het Roode Kruis haar de medaille van verdienste in brons had toegekend. Burg. Bos wist hoezeer mej. Rood zant gedurende 20 jaar nimmer op ^^L WFSTD'JKIS MIOüElffOffMIf voetverzorging - steunzolen Kastanjelaan 8 Telef. 2355 - Middelharnis te koop gevraagd in Oud- dorp omgeving Noorder- strand 1000 m^) voor het plaatsen van een caravan en/of zomerhuis. Brieven onder nr. 5217 bureau van dit blad. heilgymnast - masseur van 22 dec. t.m. 6 januari meisjes voor lichte inpakwèrkzaamheden. Leeftijd: 15 tot ifc 21 jaar. Werktijd: 7.30-17.00 uur. Zaterdags vrij. Het gratis vervoer vindt plaats met een personenbus (waar in toeziciit door een vertegenwoordiger van het bedrijf!) die op meerdere plaatsen op Goeree stopt. De voorlopige stop plaatsen zijn: Dirksland, Sommelsdijk, Middelharnis, Nieuwe Tonge, Oude Tonge en het kruispunt Schaapsweg. Naast een aantrekkelijk loon ontvangt u een reistijdtoeslag. Er is een voordelige uitzetspaarregeiing en u kunt veel eigen produkten voordelig kopen in onze personeelswinkel. Gratis bedrijfskleding. Heeft u interesse? Schrijf dan vrijblijvend een briefkaartje aan VAN MELLE N.V., Afdeling Personeelszaken, Olympiav^eg 10, Rotterdam-27 afbel even 010-190500 en wij komen u een bezoek brengen. Inlichtingen worden u ook verstrekt door de beer D. W. Kievit, J. W. Frisostraat 17a, Middelharnis. Tevens bestaat iedere zaterdag de mogelijkheid te so///c/teren bij de heer L Stoutjesdijk, Generaal Snijderstraat 2, Nieuwe Tonge, telefoon 01875-426. [zaterdag 23 decT Lji zich te verl(| DINI LEIJDI en [JUB VAN STB jissant, MolendijJ deceml idrichem, Moleif fjOHN P. DE en lulMERa BON^ ijn U kennis Irgenomen huwe ïrvan de voltrel? Itsvinden D.V. fember a.s. om L 1. ten stadhuize| lam. ■egenheid tot fa laf 20.00 uur inl legse Huus" te (Toekomstig adr^ Nolenstraat Rotterdam. orthop. chiru tot 8 januar KALE WANI om wat vul lebt iets hangeif lu al bent uitg ^g dan sfeer inl met enkele oif de voorgrond tredend haar werl met grote nauwgezetheid heeft gedaaf -en de burg. begreep dat zij het betreui| de colonne te moeten verlaten nu reeds 6 jaar geleden op haar 60s jaar met „pensioen" had moetal gaan en de gedurende 6 jaar verkregel dispensatie niet langer wordt verleenif Burg. Bos herinnerde aan de rampdïl gen toen mej. Roodzant werkzaam waf in het noodziekenhuis en in Nieuwl Tonge; overal waar het er op kwam was mej. Roodzant paraat, veel genoegen speldde burg. Bos haal daarop de verkregen medaille op liil uniform. Namens de afdeling werd haaf een gouden broche aangeboden. Een draagmedaille en een fraai bloei) stuk werd haar door dokter R. P. Bm namens de colonne aangeboden, 1 Dokter Boot kon zich nauwelijij voorstellen dat Marie de oefenavonl die ze altijd feilloos liet verlopen niil meer zal bezoeken. Juffr. Roodzarl zal echter de avonden blijven bezoeka] en de colonne zegde haar daarvoor reeSj bij voorbaat dank. Deze avond werd eveneens dank gel zegd aan mej. Bokma die eveneeiJ i.v.m. haar leeftijd afscheid zal nemaj van het bestuur. NIEUWERKERK Bedankt. Ds. J. Karens alhier dankte voor het beroep naar de Gett Gemeente te Rhenen. OOSTERLAND De vrouwenvereniging van de Gej Gemeente zal D.V. op donderdag dec. te vergaderen. Op deze vergaderiij zal mevr. Commelin dia's vertonen ovt Nigeria. I oude meesters! u opplakken londer lijst op t^ reproducties Ber mooi van ui joriginele kleuri nngen we weef Iwe zending va te kleine MINIATUURl lezellige lijstjes,| lekend lenen geschenk je! pad - Mid(| Daar het ons [is ieder perso| |nken, willen ieder die zo heeft gebodeJ die ons j.l. d<j i'erkomen onze |e en oprechte] ïgen. nderheid de dl Idweercorpsen, [n, vrienden er ]Wij zullen dit| eten. C. Poortvliet j Westdijk 18, Dirksland. U, als U ste eindeloze rij e jioet tellen, mei pfouten te msf rom verspilt pw energie, al (gemakkelijkeri met de Jelectrische imaar 450,—J laf, geeft sub- [1. vermenigvu I Niet-tellen-td U ons zo'nl |op proef, ul lusiast over zif fotnen deze py U aan hui^ pn. ntoormachinel pad Midi foortekaart «rüen bö oil pdrukt. Vele I» adres We |«L 2729 Sou

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 2