caaGO P. KIEVIT i ZN. textieSéén woord voor honderden cadeau-ldeeëi Komt U ook met uw kinderen naar de Sint MODSHUIS StijIklokkGi En na het winkelen gezellig koffiedrinken in café-restaurant nCENTRAAl' St. Nicolaasgeschenken Ruime keuze I op l elk gebied aaisëaiisc nieuws 1. KEUVEUUR Hij is aanwezig 's middags van 2-6 uur Turfstrooisel (Publicatie Middenstandsvereniging MiddeihacniJ Eig. J. A. KOOj ZANDPAD 40 Publieke verkoop BOUWLAND BOUWLAND Nieuwe Vertaling van het N.B.G. afd. kleinmeulbelen lectuurbakken, kapstokken, haardbankjes, rotan stoeltjes, en tafels, ligfauteuils met kussens, vier- en vijfladen kastje, bloembakken. Verlichtingsartikelen Pracht sortering staa.nde sche merlampen, staande en hangende kleine schemerlampjes, koffie molens, koffiezettapparaten, strijkijzers, electr. dekens, haardroogkappen, scheerappa- raten, theeüchtjes enz. in de huishoudelijke sector Grote keuze uit de collecties van Brabantia, Tornado, Lagustina en Skultuna artikelen Voor de jeugd Grote sortering speelgoed. Voor elk wat wils. Zie de etalages Deelnemer Polio actie Zandpad 4—6 - Middelharnis - Tel. 2335 - 3746 Hebt U al bonnen voor de POLIO ACTIE Wij hebben ze voor U. U kent de prijzen: (o.a. een Volkswagen enz, Wij brengen een leuke sortering in cadeau's artikelen (o.a. baddoeksets, ontbijtsets, keuken- setS; gasten doekjes, washandjes enz.) zaterdag 25 noj dinsdag 28 noJ woensdag 29 noj zaterdag 2 del J\ i Keuze uit meer dan 75 modellen. Boekbespreking Leest de advertentie demarnis... Uw koo ntrurr VOOR UW SIER- EN GROENTETUIN. in pakken of plastic zakken. TUINTURF in plastic zalcken. SIERTUINKOMPOST in plastic zakken. Bevat tevens mest stoffen (ook speciaal voor gazons) Wordt ook thuisbezorgd. Middelharnis Tel. (01870) 22 98 TE OUDDORP t.o.v. Notaris A. A. Ris- seeuw te Goedereede op vrijdagen 1 en 8 december 1967 respectievelijk bij in zet en afslag, telkens des avonds 7.00 uur te Ouddorp in de Oude School, nabij de Boompjes, van: a. Een perceel te Goedereede, in de v.r^. polder „Nieuw-Westerloo", kad. bek. gem. Goedereede, sectie B no. 675, groot 1.31.40 H.A. b. Een perceel te Ouddorp in de v.m. pol der „Het Oudeland", aan het 2e lietje, kad. bek. gem. Ouddorp, sectie D no's 369 en 1147, groot 1.42.20 H.A. De percelen zijn verpacht tot 1 december 1968 voor een totale pachtprijs van 575,per jaar en worden op 1 december 1968 vrij van pacht opgeleverd. Eigendom van de erven van vsfijlen mevrouwr J. Heer schap-Voogd. Alles breder bij biljet om schreven. Verschenen: getoetst, gewogen en te licht bevonden in een sa menspraak tussen twee Ur- ker vissers, door J. de Rooij Te bestellen door over schrijving van 2,50 op gi ro 1156212 t.n.v. S. Baar- sen, Nieuwe Klif 23, Urk. MIDDELHARNIS Schaaknieuws. Vrijdagavond 17 nov. heeft het 10-tal van de Flakkeese schaakclub „De Zwarte Pion" een klei ne overwinning behaald tegen het Rot terdamse 10-tal Charlois III in de eer ste klasse van de Rotterdamse Schaak bond. De uitslagen w^aren: G. de Jager W. Rijkse Va—Vz Dr. Huisman - A. J. v. Wageningen V2-V2 1—0 1—0 1-0 0—1 0—1 0—1 Vs-V2 1-0 J. de Jager J. J. Stmfzand C. J. Smit M. W. Gerritse J. Boeter J. Harmsma W. I. Peeman H. A. Huber C. Poortvliet P. J. Stouthart C. Littel C. B. Visser H. Koese C. Verwijs C. Sieling E. Voortmeijer 5V2—IV2 De clubuitslagen waren: J. Noordijk H. de Zout 0—1 A. van Loon J. van Bracht 1O R. Wolters M. L. v. d. Waal 1-0 J. Meijer A. v. d. Waal 0—1 P. Lesuis C. Vis 0—1 Vis zorgde voor een verrassing. Jeugd- schakers tot en met 18 jaar kunnen voor 1 jan. inschrijven voor het Flakkeese jeugdkampioenschap schaken met als beloning de prachtige Ant. Visser tro- phee. Inschrijving ieder vrijdagavond op de clubavond in Hotel Jacobi of bij de se^- cretaris J. de Jager, Chr. de Vrieslaan, Middelharnis. SOMMELSDIJK Uitslagen damvereniging „Denk en Zet" te Sommelsdijk van maandag 20 november. Afdeling I K. Vis J. Dekker 2-0 B. Vis F. Noordijk 2—0 P. Noordijk C. Zoon 2-0 Afdeling II A. Krijgsman J. v. Es 2O A. v. d. Sluys M. v. Lente 2-0 C. Polder L. Bruggeman 11 A. Knape B. Roetman 2-0 G. Knöps W. v. d. Boogert 0—2 Afdeling III H. Noordijk C. v. Binsbergen O2 Het derde vijftal van D. en Z. speelde in de tweede klasse van de Zeeuwse dambond tegen het tweede vijftal van Middelburg gelijk n.l. 5 tegen 5 punten. Een prachtig resultaat van het derde van Denk en Zet. DAMUITSLAGEN „DIRKSLAND" J. Tanis C. v. Welie 0—2 H. Grootenboer M. v. 't Geloof 2—0 A. V. Dongen K. Matsinger O2 H. Knöps K. de Jong 0—2 W. Tanis J. Stolk afgebr. Bekercompetitie G. Koek C. Kardux 0—2 MELISSANT D.N. E.N.E.O. '52. Uitslagen van 21 november. K. Mijnders B. Grootenboer 0—2 C. V. Waasbergen W. Visbeen O2 K. Mijnders J. v. Oudenaren 2O B. Blokland Jan Non 2—0 J. Doorn T. v. d. Spaan 1—1 GOEDEREED Burg. Starul over de maand okt. '67. Geboren: Jan, zoon van P. Bakelaar en W. Boshoven (Ouddorp Z.H.); Fran- cijntje Anita, dochter van F. Grinwis en P. van der Linde (Ouddorp Z.H.); Jacob, zoon van W. Troost en L. C. van Huizen (Goedereede); Krijntje, doch ter van K. Westhoeve en J. C. Meijer (Ouddorp Z.H.); Dirk Jan, zoon van G. Lekkerkerker en M. L. Bakker (Oud dorp Z.H.); Peter Martien, zoon van B. Molendijk en E. P. Peters (Ouddorp Z.H.); Adriana Christina, dochter van E. Santifort en B. M. Soeteman (Ouddorp Z.H.); Geradina, dochter van K. G. Grinwis en D. Koert (Ouddorp Z.H.); Grietje, dochter van G. van Lenten en K. Grinwis (Stellendam)Jacoba Cor nelia, dochter van N. Sperling en M. Grinwis (Ouddorp Z.H.); Jacob Pieter, zoon van C. van der Boom en J. van Es (Stellendam); Marinus Martinus Johan nes, zoon van J. Moerkerke en K. Ta nis (Ouddorp Z.H.). Geboren te Dirksland: Peter Adwin, zoon van J. Soeteman en J. den Eerza- men (Ouddorp Z.H.). Gebofen te Rotterdam: Cornelia Ma ria, dochter van T. F. van Goudsward en A. M. Hoekwater (Stellendam). Gehuwd: A. van den Nieuwendijk, 20 jaar (Middelharnis) en J. van Lenten, 20 jaar (Stellendam); A. Bakelaar, 29 jaar (Ouddorp Z.H.) en H. Pikaart, 19 jaar (Ouddorp Z.H.); J. van Dam, 20 jaar (Goedereede) en J. H. Tanis, 18 jaar (Goedereede); W. Klepper, 23 jaar (Ouddorp Z.H.) en J. de Vogel, 20 jaar (Ouddorp Z.H.); J. van 't Geloof, 20 jaar (Ouddorp Z.H.) en H. J. van der Linde, 20 jaar (Ouddorp Z.H.); K. West hoeve, 31 jaar (Ouddorp Z.H.) en J. M. Akershoek, 21 jaar (Ouddorp Z.H.); Joh. Moerkerk, 27 jaar (Ouddorp Z.H.) en D. C. Westdijk, 21 jaar (Ouddorp Z.H.); G. H. de Gooijer, 25 jaar (Oud dorp Z.H.) en A. Grinwis, 18 jaar (Oud dorp Z.H.). Ondertroumd: M. C. Santifort, 28 jaar (Ouddorp Z.H.) en J. L. Padmos, 22 jaar (Ouddorp Z.H.). Overleden: Bastiaan Tanis, weduw naar van J. Breen, 77 jaar (Ouddorp Z.H.); Jan van der Bok, echtgenoot van A. M. H. van der Maas, 61 jaar (Oud dorp Z.H.); Kommer Tanis, echtgenoot van N. Keizer, 79 jaar (Goedereede); Eduard Overbeeke, ongehuwd, 69 jaar (Goedereede). Ingekomen: J. A. Hoek; T. F. van Goudswaard en gezin (Stellendam) van Sliedrecht; G. H. de Gooijer (Ouddorp Z.H.) van Soest; P. D. J. Roosekrans (Stellendam) van Amsterdam; E. J. v. Oostenbrugge (Stellendam) van Ede (Gld.); M. Bakelaar-den Os (Ouddorp Z.H.) van Delft; A. van den Nieuwen- dijk (Ouddorp Z.H.) van Middelharnis; A. C. Tanis (Ouddorp Z.H.) van Mid delharnis; C. Overweel en echtgenote (Stellendam) van Dirksland; B. J. Kal- ter (Ouddorp Z.H.) van Den Helder. Vertrokken: J. A. Hoek (Ouddorp Z.H.) naar 's-Gravenhage; Wed. A. van Oortmerssen-Stam (Ouddorp Z.H.) naar Rotterdam; R. Koster (Ouddorp Z.H.) naar Rotterdam; L. W. Nelisse (Ouddorp Z.H.) naar Apeldorn; C. W. Grinvids en echtsenote (Goedereede) naar Middel harnis; J. van Oostenbrugge (Stellen dam) naar Gouda; J. Klepper-de Vogel (Ouddorp Z.H.) naar Vlissingen; L. Q. de Haas (Ouddorp Z.H.) naar Noordwijk; M. M. Goekoop (Goedereede) naar 's- Gravenhage. OUDDORP „DE PUTTER" ORGANISEERT PRACHTIGE VOGELTENTOONSTELLING A.s. vrijdag 1 en zaterdag 2 december zal in het Verenigingsgebouw te Oud dorp een groots opgezette vogeltentoon- stelling worden gehouden waarin zowel de fauna als de flora goed tot hun recht zullen komen. De vereniging van vogel- houders „De Putter" waarin maar liefst 85 leden zijn verenigd zal de tentoon stelling verzorgen terwijl bloemenhuis „Margriet" -er met een keur van bloe men en planten extra fleur aan zal ge ven. „De Putter" die vijf jaar geleden werd opgericht met aanvankelijk twaalf leden mag zich in een flinke groei ver heugen; de leden komen voor het me rendeel uit Ouddorp maar ook zij het in mindere mate uit Goeree, Stel lendam en zelfs uit Melissant. Volière. Door de bouw van een volière zoals in Oude Tonge is gebeurd zou „de Put ter" zich nog meer animo, leden en be wondering voor de vogelpracht kunnen verwerven. Het bestuur van de Putter is best in staat een volière uiteraard met financiële steun van de gemeente te realiseren en in te richten. In het nog natuurschone Ouddorp zal dat ze ker tot zijn recht komen. Misschien een idee om over te denken? OUDDORP Uitslag jeugddammen C. van Florestein H. Mierop 2-0 Bert Bosloper P. v. Wijk 0—2 Wüly Koole Zus Kievit 1—1 J. Venneman Peter Grinwis 2^0 C. Grinwis Ton v. Rinzen O2 A. Witte C. Tanis Jobzn. 0—2 K. V. d. Klooster Jan Hamee- teman O2 H. Santifort P. v. Wijk 0—2 M. V. Wijk Zus Kievit 2-0 Marjo Bezuijen Peter Grinwis 11 A. Koese J. Visbeen 11 D. Sperling A. Meijer 2-0 P. V. Dam M. Aleman 0—2 G. Tanis KI. Tanis 2-0 A. Akershoek K. Tanis O2 Kr. Verhage C. K. Tanis 2—0 Joh. Moerkerk C. Mierop 2O C. Akershoek T. v. Wijk 0—2 A.s. maandag 27 nov. zal de ontmoe ting plaats hebben tussen Zierikzee en Ouddorp te 8 uur in het Ver. gebouw. Bezoekers zijn welkom. DIRKSLAND Beroepen. Ds. P. Blok alhier heeft een beroep ontvangen naar de Geref. Gemeente te Borssele. Zandpad 32 - Middelharnis Telefoon (01870) 2157 Schippertje vanaf 250,— Tafelklok v.anaf 127,50 Zaanlande'l vanaf lï2r „GEMEENTE ZIJN NAAR HET WOORD EN MET DE DAAD". Onder deze titel is "zojuist een fraai gedrukte uitgave verschenen welke ar tikelen bevat van een diaken, een maat schappelijk werkster en van o.a. de predikanten C. den Boer en L. Trouw- borst. Hun lezingen welke zij enige tijd ge leden voor de Bond van Hervormde Vrouwenverenigingen hebben gehouden, zijn nu gebundeld verkrijgbaar. Gesproken wordt over: Gemeente en Diakonaat Gemeente en maatschappelijk we: Gemeente en Israël enz. Zes verschillende onderwerpen in' bestek van 24 pag. Vooral nu het „gemeente-zijn" het centrum van de belangstelling»! loont het de moeite om zich in ditsf schrift te verdiepen. Het wordt u franco toegezondenj storting van 2,per stuk op gir°T 980 t.n.v. Bond Inwendige Zend^l Beatrixlaan 2a, Bennekom. Schrijft u achterop de girokaart mij nr. 72".

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 10