O.F.B, verwisselde wankele wagen voor doelmatig clubgebouw R.T.M. chauffeur Joh. Korteweg gaat met pensioen Stokvis GRATIS! Plaatseliik nieuws I Giethart betonmolen Bestuur, leden en donateurs bespaarden door eigen werk f 8000,— Ekskursie Streekverbete- ring „Grijsoord" P. Tamboer, Middelharnis Nylon-Nieuws Groot sukses voor de firma Van Rumpt te Stad aan 't Haringvliet Mogen schoenen die midden in de mode zijn u ooic nog leldcer zitten Van Timtur wei. Daarom maakte Timtur de nieuwe Walk Well-serie in drie breedtematen, verdeeld over vier leesten en ver schillende hakhoogten. En deed Timtur in elk schoentje een verende binnenzooi. Plus een verend hielkussen. Bovendien zorgde Timtur voor een stalen veer onder de middenvoet èn voor een zichzelf instellende hielsluiting. Timtur vindt nu eenmaal dat schoenen die mid den in de mode zijn, best lekker mogen lopen. U bent welkom bij de Timtui" Specialisten in uw omgeving: Fa. Demoet, Boompjes 8. Ouddorp - Fa. Keyzer, Westdijk 16, MIddelharnis. rm Het derde paar ►A M P F E N S ►ONFECTIE PREDIKBEURTEN flardappelrooirïemonstratie Kolenhaard kamer DE WAAL ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦1 HAARDEN en KACHELS KLAAS SPERLING Bladz. 2 „BI liANDEïi-NIEUWS" Vrijdag. 22 september De Voetbalvereniging O.F.B, heeft een oude wankele wagen, die al twee keer is weggespoeld, ingeruild voor een prachtig doelmatig clubgebouw. Bij de sportvelden in de Weesmolen te Ooltgensplaat is het voormalige badhuis voor dit doel geschikt gemaakt en van alle gemakken voorzien. Door eigen ar beid van het bestuur, de leden en enkele donateurs kon op de totale bouw som zo'n slordige 1 8000,worden ver diend. Dat is men zo in de Plaat ge wend; de muziektent, het zwembad, etc. en nu Hët clubhuis verrezen door eigen initiatief en doorzettingsvermo gen. Men pakte _aan en bespaarde ka pitalen aan bouwkosten. Wagen op de dijk De trainer van O.F.B., de heer G. Duim heeft ons zo het een en ander over de geschiedenis van de club(s) verteld, Vroeger" was het veld in het Rietveld, aanhet eind van de Riet- veldseweg gelegen. Als kleedgelegenheid gebruikte m|n een wankele wagen, die wel tweemaaT-is weggespoeld; bij hoog water, toen het Rietveld vol liep en tijdens de ramp, toen het gevaarte bo ven op de Dorpsdijk terecht kwam. Dat ding op wielen verhuisde ook nog naar de Weesmolen, maar paste vanzelf niet meer bij al het nieuwe wat daar tot stand kwam. Over nieuwbouw werd gedacht, maar dat koste wat ^iv%\..1, Naar b. en w. Men kwain op een ander idee. Op 16 sept. vorig jaar ging er een brief uit naar burgemeester en wethouders van OostflakkeejTTiet het verzoek om het voormalige badhuis, dat per 1 januari 1967 zou worden opgeheven, niet ge schikt kon worderii gemaakt voor een clubgebouw voor O.F.B. Op 29 nov. 1966 kwam_6r bericht van b. ,en w. dat het college bereid was aan de gemeen teraad voor te stellen het „voormalige badhuis" voor f 1,aan O.F.B, over te doen met toekenning van f 8000,sub sidie voor het overzetten en het ver maken van het gebouw. De Raad keurde dit plan goed in febr. j.l. en na accoord-bevinding van Ged. Staten, .werd in mei j.l. begon nen met hët" storten van de fundering. Op 13 juli d.a.v. werd het gebouw aan de Prins Bemhardstraat met de groot ste voorzichtigheid afgebroken en over gebracht naar de Weesmolen. Direct werd nu met de herbouw begonnen. VrijwilUgers voor Het hele plan van wederopbouw werd uitgevoerd - door vriiwilligers, bestaande üitïhet bestuur, enige leden en donateurs! Boor deze vrijetijds- - bezigheid heeft men een besparing kunnen bewerkstelligen van niet min der dan 8.000,Het totale plan was beggroat op f 19.840,Het te kort zal uit andere middelen moeten worden verkregen, want met de sub sidie van de gemeente ad 8.000,«n de besparing door eigen werk is men er nog niet. Om dit financiële tekort te dekken heeft b. en w. toestemming gegeven om op 16, 17 en 18 november a.s. in het Veren, gebouw „'t Cen trum", eë'h^bazar te houden. Kantine Het gebouw is 14.75 meter lang en 6 meter breed. De indeling bestaat uit twee kleedlokalen met wasgelegenheid (een lokaal voor de eigen club en een lokaal voor de gasten-club)een kan toor voor de scheidsrechter en enkele opbergruimten. Dit alles is in' de ene helft van het gebouw aangebracht, de andere helft, van 6 bij 8 meter is als kantine ingericht. Het beheer van deze kantine blijft in handen van O.F.B., waarvoor verlof is aangevraagd. Tij dens wedstrijden is het nu mogelijk een consumptie te gebruiken en vanuit de ramen heeft men een uitstekend over zicht op het veld. Dit veld, dat geheel achter hêt groen' ligt verscholen heeft een oppervlakte-van 105 meter lang en 69 meter breed en voldoet aan de groot ste maat. Aan alle kanten komt daar nog 12 meter bij, bestemd voor het pu- -bliek en dé" Scheiding van het speel- terrein. Ron{}oi»,.het clubgebouw komt *r nog een groenstrook en een parkeer terrein. Voorts,-zullen nog lichtmasten worden aangebracht, waardoor het mo gelijk wordt ook, 's avonds te trainen- Bouwmaterialen De bouwmaterialen zijn voor dit ge bouw geleverd door de Firma Dorsman én Van der Welle; de timmermaterialen plus twee timmerlieden door de fa. L. C. Dorsman; de schildersmaterialen en wat schilderwerk werd door de heer J. Neels verzorgd; het loodgiéterswerk, de electriciteit en het sanitair door de fa. J. van Maastricht. Het graafwerk voor waterleiding, etc. werd machinaal verricht en"-^tis uitgevoerd'door de HET NIEUWE CLUBGEBOUW VAN O.P.B. TE OOLTGENSPLAAT Links bevinden zich de kleedka mers en de wasgelegenheden, in hei midden het kantoortje van de scheidsrechter; de dubbele deuren en de vijf ramen rechts zijn van de kantine. De foto is genonven vanaf het voetbalveld. fa. L. H. Korteweg; het tegelwerk in het gebouw was in handen van het be stuurslid, de heer P. de Vos Jac.zn. De tegelpaden en de afrastering rondom het gebouw werd uitgevoerd door de Dienst Gemeentewerken. Het geheel is keurig afgeleverd. De jongens hebben er enthousiast aan gewerkt. Geen openbaar vertoon Op zaterdag 23 sept. a.s. zal het clubegebouw ingebruik worden geno men, uit financiële overwegingen heeft men besloten er geen officiële hande ling van te makeh. De belangstelling zal er wel niet minder om zijn, want om 4.15 uur nam. heeft er een wed strijd plaats van O.F.B.I. tegen D.V.O. 32 uit Rotterdam. Dezer dagen is de Streekverbetering „Grijsoord" op ekskursie geweest naar de Tielerwaard, het Land van Heusden en Altena en de kathedraal van de St. Jan te 's Hertogenbosch. 's Morgens werd met een goed be zette bus via Zijpe en Noord WestBra- bant de tocht aangevangen naar het land van Altena, alwaar een voorbeeld woning werd bezocht. Vooral de praktische inrichting van de woonkeuken ontlokte bij de dames een kreet vol bewondering. De gast vrouw gaf op de vele vragen een on gedwongen antwoord. Tevens gaf zij ad vies waarop gelet moet worden bij de inrichting. Ook de plaats van diverse hulpmiddelen is belangrijk. Niet alleen het hebben is belangrijk maar veel meer het praktisch gebiniik heeft waar de. De heren bezochten een tuinbouwbe drijf met zware stook. Deze „boer" heeft met omscholing en flinke stu die, waarbij „praktijk" werd gedaan een groot bedrijf gesticht van een hal ve hectare. Ook de zoons helpen mee in het bedrijf of volgen een tuinbouw- praktijkschool. In de namiddag werd het achitecto- nisch wonder, de kerk van St. Jan te 's Hertogenbosch bezocht, waarna een rondrit door de Tielerwaard werd ge daan. Het door de windhoos getroffen Tricht bracht iedereen onder de indruk van de kracht der natuurelementen. De tocht werd besloten met een diner te Gorinchem in het hotel boven in de torenflat langs de Rijksweg met een zeer mooi uitzicht over de stad en ri vieren. Het was weer een leerzame dag, waar voor nog veel meer belangstelling moest zijn. (v. d. N.) OOLTGENSPLAAT Door zolder gezakt. Vanmorgen om streeks 9.15 uur is de 70-jarige G. Kamp door de zolder van zijn garage aan de Zuid Achterweg gezakt en op de be tonnen vloer terecht gekomen. Hij was buiten bewustzijn en be kwam een hersenschudding en enkele verwondingen. Door omwonenden is dhr. Kamp naar zijn woning vervoerd; dr. Kramers verleende geneeskundige hulp. Kerkdienst. Zaterdag 23 sept a.s. des nam. 7.30 uur zal voor de Geref. Gemeente voorgaan student Baaijens van Ridderkerk. OOSTFLAKKEE Straat- en rioolbelasting gecombineerd Ter voorkoming van misverstanden berichten b. en w. dat de straat- en ri oolbelasting in de gemeente Oostflak- kee voor het jaar 1967 is gecombineerd in één heffing. De tarieven bedragen lO»/» van de belastbare opbrengst ongebouwd en 74''/o van de belastbare opbrengst gebouwd. De gemeenteraad van Oostflakkee heeft tot opvoering van deze tarieven^ moeten besluiten op aandrang van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland. Voor percelen, welke niet zijn aan gesloten op het gemeenteriool bedra gen de voornoemde tarieven 10 «n; SC/o. Zeg zei van der Vest Wat was die stokvis best. Mijn vrouw zei heb je ooit Zoiets heb ik nog nooit Ze kon niet beter wezen Eerst deed met 't ergste vrezen Ik dacht, die vis zo droog Daarmee loop ik niet hoog 'k Heb ze toen, dat spreekt Een hele nacht geweekt. Maar wist den andren dag Echt niet wat ik zag. De vis was driemaal groter. En was zo mals als boter. En gaar in een moment Ik ben nu echt verwend. 'k Zei dat hoor ik meer Dus het komt hierop neer. Voor een stokvis, moet je naar TAMBOER, die is goed. Waterweg HERKINGEN Bietanknots! Door de landbouwer J. M. van Eek Jz. is een suikerbiet aan de kaai aangebracht wegende 9V2 kg„ iets wat zeldzaam genoemd kan wor den. Ook is het eerste schip gearriveerd om bieten te laden, het is schipper v. d. Meij uit St. Philipsland. Burg. Startd. Geboren: Jozina Mar- garetha, d.v. J. Kruidenier en M. G. L. Hoekman. OUDDORP Benoemd. De heer P. Heerschap, thans in militaire dienst is met ingang van één oktober benoemd tot onder wijzer aan de Chr. School te Sommels- dijk, hij krijgt dan vervroegd klein verlof. Collecte. Voor het Koningin 'Wil helminafonds voor de kankerbestrij ding is te Ouddorp f 1490,85 gecollec teerd. OOLTGENSPLAAT KoUekte kankerbestrqding weer ho ger. De koUekte voor het Koningin Wilhelminafonds t.b.v. de kankerbe strijding heeft opgebracht 1327,40, (vorig jaar 1202,75). Het bedrag is af komstig uit Ooltgensplaat en omstreken Geslaagd. Aan de Chr. Kweekschool „De Driestar" te Gouda slaagde voor het examen „Volledige bevoegdheid onderwijzer" (dat is met hoofdakte), de heren J. C. van Dam W.zn., Pieter Big- gestraat 30 en A. Kagchelland M.zn., Boomgaardpad 14. Dhr. Van Dam moet in militaire dienst, terwijl dhr.' Kag chelland met ingang van 1 okt. a.s. be noemd is als onderwijzer aan de Chr. School te Kamerik (Utr.) 't Fort werd ingenomen. In de nacht van dinsdag op woensdag toen Oolt gensplaat in diepe rust lag, is het de inwoners ontgaan dat er om het Fort „Prins Frederik hevig werd gevochten. Een compagnie soldaten, behorende tot de commando's uit Roosendaal en op herhaling, staken met rubberboteri en landingsvaartuigen het Volkerak over en landden op diverse plaatsen langs de oever. In het donker bereikten ze het fort waarop zich vijandige troepen be vonden (militairen van de eigen com pagnie) en na een gevecht (er werd echt geschoten) werd de oude vesting veroverd. Vroeg in de morgen vertrok het leger van ongeveer 80 man weer met hun boten naar de Brabantse wal. Het geheel deed denken aan vroeger in de Franse tijd toen de vijanden ook vanaf Brabant het fort trachten te ne men. Aan de roemrijke geschiedenis van het fort „Prins Frederik" kan er weer een verhaal worden toegevoegd. CoöP. TUINBOUWVEILING DER Z.H.E. Afd. MIDDELHARNIS Uienveiling van vrijdag 22 sept. 1967 Grove 13,60, Middel 13,20, Drielingen 13,51, Picklers 13,48. Aanvoer 16.500 kg. I Bij aankoop van twee paar Setter Set nylons vanf1.98off2.95 Westdflk 22—24 MIDDELHARNIS ZONDAG 24 SEPTEMBER MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. K. Schipper, nam. H. Doop. Extra coU. Fonds Chr. Belangen Ger. Kerk 10 uur dhr. Benard van Hoek van Holland en 6 uur ds. P. Schravendeel Chr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. Roos Ger. Gem. 10 en 6 uur student Baaijens van Ridder kerk Herv. Wijkgemeente 10.30 uur ds. Hoogstraaten H.A. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. C. Bultman. Extra collecte H.G.O. fonds Rem. Kerk 19 uur ds. H. J. de Kievid te Eindhoven. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur ds. L. J. Geluk en 6 uur ds. H. N. van Hens- bergen Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. Extra collecte voor de Theo logische school. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur le zen en 6 uur dhr. Visser van Vlaar- dingen Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. H. N. van Hensbergen en 6 uur dhr. Kooiman van Ridderkerk. Extra coll. voor de kerk. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur dhr. Visser van Vlaardingen en 6 uur ds. M. A. Jansens. Extra coll. voor de Stichting Jeugdwerk op Goeree en Overflakkee. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds. D. C. van Wijnen, v.m. bed. H.A. Extra collecte voor de Medische Zending. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur dhr. Visser van Vlaardin gen. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr A. de Ridder van Heinkenszand. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. P. Verkade. Extra collecte voor de kerkvoogdij. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur dhr. D. Scheepmaker uit Utrecht en 6 uur ds. J. Noltes uit Slikkerveer. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Jongebreur v.m. H. Doop. Collecte voor het Res tauratiefonds Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. H. de Valk Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. P. M. van Galen van Klun- dert Ger. Kerk 10 uur ds. Scher- penzeel en 3.30 uur dhr. Benard van Hoek van Holland. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. P. Vermaat en 6 uur dhr. D. Scheepmaker uit Utrecht. Extra coll. voor de Medische Zending ^-1 Ger. Kerk 9.30 en 6 uur ds. A. W. Mee- der Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gem. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 9.30 uur ds. M. A. Jansens en 2.30 uur dhr. A. Terlouw. v.m. voorber. H.A. De buschauffeur, dhr. Johannes Kor teweg te Sommelsdijk gaat na een dienstperiode van 47 jaar bij de ver voersmaatschappij R.T.M, met ingang van de datum van a.s. zondag met pen sioen nadat hij zaterdag de pensioen gerechtigde leeftijd zal hebben bereikt. Dhr. Korteweg heeft zich in al die ja ren bij een talloos groot publiefc doen kennen als een innemend en behulp zaam mens; de R.T.M, heeft aan hem steeds een strikt eerlijk personeelslid gehad die ook zijn bijnaam, „Hans se cuur" met ere mag dragen'. Aan die eigenschap zal het ook wel te danken zijn dat dhr. Korteweg met tram of bus nooit brokken heeft gemaakt. Als jongste van de twaalf zat er voor dhr. Korteweg niet anders op dan na de lagere school maar gauw aan de slag te gaan. Na wat jaren op het land te hebben gewerkt werd hij als 17-jari- ge aangenomen als stoker op de stoom locomotieven, in de volksmond „de brokkedozen" genoemd. „Jullie zetten een kachel op een kruiwagen en je noemt het een locomotief" heeft eens iemand tot stoker Korteweg geschampt, die voor f 11,per week al stokend de eer van de R.T.M, verdedigde. Twee en twintig was hij toen hij tot machinist bevorderd werd. Wijlen ds. M. Blok heeft bij hem nog als stoker gewerkt. „Blok heeft zich voor de rech ter eens zo geweldig goed verdedigd toen hij later als machinist een botsing veroorzaakte dat de President hem vroeg of er voor hem niets anders dan de stoomtram weggelegd was" herin nert zich dhr. Korteweg. In de crisisjaren voerde de R.T.M, een personeels bezuiniging in en Kor teweg stond voor de keus, of verdwij nen of besteller worden. Hij koos het laatste en tien jaar lang bracht hij eerst met paard en wagen, later met de vrachtauto het vrachtgoed op de bestemde adressen. JVoar de boer Toch zou er in de dienstbetrekking nog een onderbreking komen, in de oor log ging Korteweg voor 8 maanden „de boer op." Voor het gezin Korteweg betekende dat een aanzienlijke verbe tering, in de oorlog was het uiteraard beter eten van de boer dan van de tram! De oorlog was nog maar net voorbij of er lag een brief van de Maatschap pij in de bus met het vriendelijk ver zoek weer in dienst te komen en kort daarop kon men de oud stoker, machi nist, besteller in het conducteurspak zien. Als de tram kapot was en dat was niet eens 20'n grote zeldzaamheij reed Korteweg die immers chauffeerde met de bus op tramdiensf In de jaren tot in 1956 toen de L_ verdween heeft hij veel belevenisse! gehad, Korteweg was een behulpzam kerel, hij zag er niet tegenop een flesje te warmen wanneer het wachten op de pont op Middelhamis-haven- hoofd voor een baby te lang duurde, De tram verdwm De tram verdween, maar Korteweg bleef; hij werd als buschauffeur ge. bombardeerd. Talloze küometers heefl hij met het rollend R.T.M, materieel afgelegd zowel op Flakkee als naar de overkant. Nooit heeft hij stukken ge maakt.' In de woning Binnenweg 28 is het R.T..M uniform weggeborgen, de h en mevrouw Korteweg hopen nog poosje van het welverdiende pensioen te mogen genieten. Hans Korteweg zal niet weten hoe hij het heeft; geen vroe ge, late, of zondagsdiensten meer! Op de demonstratie: Onderploegen grasgroenbemesting, gehouden op 19 september, vlak bij het vliegveld Schip hol in de Haarlemmermeer, heeft de fa. van Rumpt te Stad aan 't Haring vliet, aan het begin van het ploegsei- zoen reeds het predikaat zeer goed be haald met de 2-schaarwentelploeg (type verlengd 111 rister). De 2-schaarwentelploeg „snelploeg" type 108 behaalde het predikaat goed tot zeer goed. Een 2 schaar rondgaande oude ploeg, uitgerust met de verlengde 111 risters kreeg eveneens de vermelding „zeer goed". Voorwaar een daverend sukses voor de ploegenfabriek van Goeree-Over- flakkee. Het was zware stugge kleigrond van plm. 4550% afslibbaar, waarop een grasgroenbemester stond, die plm. 55 a 60 cm lengte had. De voorgeschreven ploegdiepte was 25 cm. Een 8-tal ploegenfabrikanten betwist ten elkaar om zo goed mogelijk ploeg- werk te leveren, waarbij vakkennis in het afstellen en goede ristertype primair waren. Een deskundige jury beoordeelde het ploegwerk op dekking van groenbemes ting, aansluiting, verkruimeling, aan sluiting, kering en afstelling, waarna ook een cijfer werd gegeven voor al gemene indruk. In de namiddag demonstreerden de deelnemers voor een grote groep cri- tische landbouwers, die unaniem tot dezelfde waardering kwamen als de jury. Op deze dag werd getoond, dat de moeilijkheden, bij het onderploegen van groenbemesting ook op zware gronden, tot het verleden gaan behoren, mits de afstelling van een ploeg gepaard raet een goed ristertype. SOMMELSDIJK Geslaagd. Mej. Corrie van Driel dhr. Fr. Hartensveld slaagden voor het diploma onderwijzer (es) met hoofdak te. Beiden studeerden aan de Chr. Kweekschool te Ede. DIRKSLAND Koningin Wilhelminafonds. De ge houden collecte voor de kankerbestrij ding heeft opgebracht f 2.695,04 OUDE TONGE De eerste suikerbieten zijn op de kaai te Oude Tonge aangevoerd 1 de landbouwer J. v. Kempen. De Vereniging voor Bedrij f svoorlicli- ting Goeree-Overflakkee organiseert li samenwerking met de R.L.V.D. en C.E.R.B.E. een demonstratie: „Rooien van aardappelen met meer rijige m- genrooiers". Deze demonstratie zal worden gehou, den op dinsdag 26 september 1967, 'i middags van 14.00—16.00 uur, op het bedrijf van de heer P. C. H. Noordel- meer te Achthuizen. Het betreft hier rooien van het ras furore op zware za vel 40''/o) afslibbaar en vrij plakke rige grond). Het perceel is gelegen in de polder De Krammer, nabij Oude Tonge. De routes naar het perceel wor den met pijlen aangegeven. Aan de demonstratie nemen een tal rooimachines van de nieuwste ty pen deel. Mocht de demonstratie van wege de weersomstandigheden geen doorgang kunnen vinden, dan wordt deze verplaatst naar donderdag 28 sep tember a.s. zelfde tijd. Bïj twijfel kunt u bellen 01850 - 31 (automatisch antwoord). Te koop: Becker zelfvuller in .zeer goede staat. Hotlaan 21 - Middelharnis Onderwijzer zoekt vrije met warme maaltijd te Oude Tonge. Week-end afwezig. Brieven onder no. 4181 bureau van dit blad. In een beperkte oplaag is gedrukt: de psalmberüming door MARNIX VAN ST. ALDEGONDE Uitgevoerd in luxe pracht- band met goudtitel op de rug. Prijs 25, In voorraad bij: Boekhandel Zandpad 118, Middelharnis J Ruime sortering in Beleefd aanbevelend, OUDDORP' - Tel. (01878) 252 - 422 i TE KOOP: 1 1 X 2 X 3, 350 Itr. met ophaalinrichting, autoitia-1 s tische waterbediening, Bernard benzine motor, f 3 als nieuw. I Dubb. wandige DIRECTIEKEET 1 4 X 9 m, indeling 2 kamers met gang en W-C' B Ook geschikt als zomerwoning. I HERCULES BOÜWLIFT 3 met electra motor, 500 kg. 12 m. hoogte. S Brieven onder no. 4177 bureau van dit blad.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 2