ie heer M. v. d. Bosch te Melissant koninklijk onderscheiden Oosterschelde wordt door dam afgesloten Een schaions kleine prinsje Piaatseiiik nieuws Gouden eremedaille voor de heer N. G. Nieuwenhuyzen te Oude Tonge leg Ihr. P. V. d. Vliet te Ooitgensplaat onder grote belangstelling ter aarde besteld Jeugdconcours Melissant Geef berichten en advertenties vroeg! Jaai^ang Dinsdag 2 mei 1967 No. 3582 CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond lam U J- M Kollega's droegen hem uit GOEDEREEDE Oud-schipper C. J. Goumare ernstig gewond bij val over boord PREDIKBEURTEN ►♦♦J PBINS HENDRIKSTRAAT 14 - POSTBOX 8 - MIDDELHARNIS Redactie en advertentiea: Kantoor Langeweg 13, Sommeladljk TeL (01870) 26 20, na 6 uur 's avondB Tel. 20 25 m Giro 167830 ABONNEMENTSPRIJS f 3,— PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 16 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. het al- Iet iii' pend dn men gt uit Slis- let Kr* Is volg* jrond W td. Koo* loken. Vote oefe- l-Gravea- in bedra! •werk i» lenry O* boede aai feame hK* 11VS agavoni ireerd al- ^orbijn verzot te Zéi bouwlanf aan gedeelte lezet ten I 14300,- 1 ten «sf tewete»! ingö<'| dorpse^ et Staaf ird pol*' tad G»^ De heer M. v. d. Bosch te Melissant heeft j.I. vrqdagmorgen uit handen van burgemeester Bos de gouden medaille behorend tot de Orde van Oranje Nas sau in ontvangst genomen. Ieder die •met de heer en mevr. v. d. Bos in „Melishof" de uitreiking bijwoonde was het erover eens dat juist de heer van den Bosch deze Koninklyke Onder scheiding toekomt nadat hij een groot ■aeel van zün leven in dienst gesteld tieeft van de volksgezondheid. Burg Bos heeft de talrijke functies iie dhr. v. d. Bosch bekleedde te dezer |elegenheid nog eens belicht. Hij was jaar lang bestuurslid van het Groene nis; van 1954 tot 1961 was hij lid van 6et Hoofdbestuur van de Zuid Hol- ndse Ver. het Groene Kruis. Vanaf |e oprichting in 1946 was hij bestuurs- |d van het kraamcentrum; in 1951 werd secretaris-penningmeester welke nctie hij eind vorig jaar neerlegde. ok was dhr. Bos 8 jaar raadslid; van 035 tot 1941 bezette hij een wethouders btel. Met waardering heeft burg Bos Iver de plichtsbetrachting en de energie ?an dhr. v, d. Bosch gesproken en het was de burgemeester een groot genoe gen hem de Gouden Eremedaille te kunnen opspelden. Dokter Huisman die namens het Groene Kruis en het Kraamcentrum sprak bekende trots op dhr. v. d. Bosch te zijn. Spr. vond het een vreugde dat de vele werkzaamheden van dhr. v. d. Bosch met de hoge Kon. Onderschei ding kon worden afgesloten. Hij over handigde de onderscheidene de Gouden draagmedaille. Mevrouw Hordijk ver raste daarop Mevr. v. d. Bosch die „ook wel een beetje in de onderschei ding meedeelt" met een prachtig boeket, bloemen. De heer G. Winkels, de huidige sec retaris-penningmeester van het Kraam centrum wenste eveneens dhr. van den Bosch geluk. Spr. herinnerde aan de grote verdienste van dhr. v.d. Bosch die zover ging, dat hij betalingen uit eigen middelen voorschoot. Dhr. Win kels gewaagde van een grote bewon dering voor dhr. v. d. Bosch die zelf geen kinderen hebbende toch steeds het jonge leven wilde begelei den en altijd in de zorgen daarvan deelde. „Ik ben zeer blij dat U die onderscheiding kreeg" verzekerde dhr. Winkels. Mijn plicht Dhr. V. d. Bosch sprak in zijn eigen taaltje een hartelijk dank woord. Hij zei het werk dat hij heeft gedaan als een plicht te hebben gezien. „Mijn vrouw krijgt een groot deel van de eer die mij is toegezwaaid" al dus dhr. V. d. Bosch; „zij stond soms om twee uur in de nacht op straat naar me uit te kijken, een man moet in zijn werk gestimuleerd worden en zeker niet worden tegengewerkt door een vrouwspersoon!" onderwees spr. Hij besloot met een hartelijk dankwoord en de verzekering dat hij de huldiging overweldigend vond. Vrijdagmiddag had op de Nieuwe Be graafplaats te Ooitgensplaat de teraar- tdebestelling plaats van dhr. P. van der ÏVliet, die maandag 24 april op 55 jarige |leeftijd na een langdurige ziekte in het Zuiderziekenhuis te Rotterdam is over- Eleden. De belangstelling was groot, on- ïgeveer 125 personen volgden de baar |üie door zijn kollega's kantonniers van geheel Flakkee werd gereden. Achter Sde bedienaar, dhr. A. Mans liepen eerst ■twee kollega's (die allen in uniform wa- •.ren) met elk een prachtig bloemstuk, één van het Personeel Provinciale Wa- iftterstaat Goeree-Overflakkee en één van |de Woningbouwvereniging „Beter Wo nen" te Ooitgensplaat, waarvan dlu'. iVan der Vliet tweede voorzitter was. Dp de kist lag een krans van de Partij van de Arbeid afdeling Ooitgens plaat en een bloemstuk van familie. In de stoet liepen vele vrienden en afgevaardigden van diverse organisaties en raden mee, waarmede dhr. Van der Vliet in zijn leven te maken heeft ge- liad. We zagen o.a. Ir. H. Kuiper en de heer P. de Jong, ing., beiden van de Prov. Waterstaat en talrijke leden van ihet personeel; burgemeester W. M. van Ider Harst met de beide wethouders en lieden van de Raad van Oostflakkee, de ■gemeente secretaris; bestuur, commis- jsarissen en personeel van de Woning- Ibouwveren. „Beter Wonen"; leden van löe Woonruimtecommissie; bestuur van |de P.v.d.A. en de afd. van de Vrouwen- "bond; leden-raden van de Coöp. Ver- Ibruik Vereniging enz. enz. In een auto Idie dicht bij het graf was gereden kon jZijn hoogbejaarde vader en schoonva- ,;;der, de heren M. v. d. Vliet en Jac. de iJjjfLeeuw de plechtigheid volgen. Dhr. F. de Jong. Toen de kist was neergelaten sprak illereerst dhr. P. de Jong woorden van deelneming namens de provincie. Wij zijn zeer ontroerd, aldus spreker, die Ihet werk van de voorman-kantonnier lin de vele jaren verricht memoreerde. jHet wegvak werd door dhr. Van der IVlJet zeer goed verzorgd, waarbij hij Ivooral het werk na de ramp in 1953 en Ide harde winter van 1962-'63 aanhaalde IWij verliezen in hem een prettige kol- jlega en een prima werker die niet voor jnlets heeft geleefd, aldus dhr. de Jong. Burgemeester Van der Harst. Op dit droevige moment voelen wij f Vandaag vooral een grote tegenstelling, I: aldus burgem. Van der Harst, die sprak [namens de gemeente Oostflakkee waar- jvan voorkort de overledene in de ge- [meenteraad zitting had. Vandaag is er [vreugde bij de geboorte van een Prins ten hier is er smart om het verlies van teen man en vader. Met de heer Van Ider Vliet is er weer een verdienstelijk E dorpsgenoot heengegaan. Op deze plaats [vlakbij elkaar rusten nu drie raadsle- fden, aldus de burgemeester (met dhr. Van der Vliet zijn het de heren J. A. I van Nieuwenhuijzen en Iz. Groenendijk) f en het wordt daarom al moeilijker om afscheid te nemen. Zij zijn niet ongeïn- I teresseerd gebleven voor de gemeen schap en die mensen zijn het die de vooruitgang van de gemeente bevorde ren. Sprekers gedachten gingen uit naar de familie die veel zorgen aan het ziek bed van hun man en vader heeft be steed. Voor Ooitgensplaat, (waar dhr. Van der Vliet in 1949 wijlen de heer P. van der Woude in de raad opvolgde) blijft zijn werk gedurig voortleven, al dus dhr. Van der Harst. De heer P. Bom. Namens Bestuur en Commissarissen van de Woningbouwver. „Beter Wonen" sprak dhr. P. Bom woorden van deel neming. Dit doen we niet omdat het zo hoort maar om zijn werk, dat de over ledene 22 jaar vol enthousiasme heeft gedaan, dldus dhr. Bom. Niet in één maar in alle opzichten heeft hij zich voor de woningbouw ingesteld, met de belangen ging hij naar bed en stond hij op en dit heeft hem bezig gehouden tot aan zijn overlijden. Spreker richte zich vervolgens tot de familie Van der Vliet en wenste hen kracht toe om dit^ ver lies te kunnen dragen. De heer C. de Vos. Als voorzitter van de P.v.d.A., afd. Ooitgensplaat nam de heer C. de Vos B.W.zn. het woord. Vanaf de oprichting is dhr. Van der Vliet lid en bestuurslid van de afd. geweest. Zijn idealen heeft hij via de partij en in de gemeenteraad en woningbouw verwezenlijkt, waarbij hij het woord „ik" vergat. Hij had een open oog en oor 'voor de medemens. Wij zullen hem ook als penningmeester erg missen en onze taak is om zijn werk op dezelfde voet voort te zetten, aldus de heer de Vos. Dankwoord. Een broer van de overledene, de heer J. van der Vliet uit Harderwijk dankte namens de familie voor de betoonde be langstelling tijdens de ziekte en na het overlijden. Speciaal richte hij zich tot dr. Treurniet uit Rotterdam voor zijn komst naar de begrafenis en voor zijn werk in het ziekenhuis aan zijn broer verricht. Hiermede was deze plechtig heid teneinde. Voor de redaktie, de zetters en druk kers van onze krant is het een moeilij ke week. Er vallen twee vrije dagen in: Koninginnedag en Hemelvaartsdag, en toch verschijnen we deze week nor maal twee keer. Geef daarom morgen (woensdag) alle berichten door, maar 09k uw advertenties! Mogen wü op uw niedewerkingen rekenen? Bij voorbaat dank. OUDDORP Beroepen. Ds. J. van Vliet, Hervormd predt. alhier heeft een beroep ontvan- 1 gen naar Nederhemert. Het tot traditie geworden jeugdcon cours zal op zaterdag 6 mei a.s. weer gehouden worden in het verenigings gebouw „Melishof". Ieder jaar opnieuw neemt de belang stelling onder de jeugd voor dit eve nement toe en ook ieder jaar zijn de prestaties van die jeugd weer groter. Dit jaar werden 82 inschrijvingen ge daan en ongeveer 130 jongeren zullen op hun manier hun muziek brengen. In 4 jaar tijd is dit concours uitge groeid tot een reuzen-coucours. Om half twee zal de voorzitter van de Stichting Jeugd- en Verenigingsgebouv.' -r Melissant het concours openen en direct daarop zal de eerste deelnemer optreden. De laatste deelnemer zal on geveer half tien voor het voetlicht tre den. Een pauze is ingelast van 5 tot 6 uur. Ook dit jaar is er weer een grote verscheidenheid in instrumenten n.!. blokfluiten, altfluiten, gitaren, accor deons, melodica's, piano's, harmoniums electr. orgels enz., en vanzelfsprekend is er weer een groep zang. Gerekend wordt dat er niet alleen van de zijde van de jeugd maar ook van de zijde van de ouderen een grote belangstelling zal bestaan voor dit mu ziekfestijn, een belangstelling die de jeugd zeker verdient. De jury, die de muzikale prestaties beoordeelt, zal bestaan uit de heren D. Klip te Gouda en L. Smeets te 's-Gra- venhage. Zeevisserij voor Zeeuwse kust bedreigd Verleden week is door het Zeeuws genootschap der wetenschappen te Zie- rikzee een congres gehouden onder de naam „De Oosterschelde in de Delta". De opzet was, dat het een demonstra tieve bijeenkomst zou worden, waar rhet alle fouten, die de Rijkswaterstaat bij het opstellen van het Deltaplan zou hebben gemaakt, zou worden afgere kend. Wetenschappelijk zou men aan tonen dat bij de afsluiting, de Ooster schelde een stinkend dood water zou worden; dat het zoutgehalte te hoog zou blijven voor bevloeiing voor tuin bouw en dat de afsluiting oorzaak zou zijn van verzanding vande rivierar men Nieuwe Waterweg en Wester- schelde. Het was een drukbezochte congres dag, maar tot een demonstratie kwam het niet. De tegenstanders van de af sluiting werden als het ware de mond gesnoerd, toen de planaloog ir. H. Wig- gerts meedeelde, dat de afsluiting een onderdeel vormt van een zeer complex plan en dat de hoofdopzet van het Del taplan vast ligt. De waterstaatkundige ir. P. Santema had opdracht gekregen te vertellen, dat er geen sprake van kon zijn, dat de Oosterschelde niet zou worden afgseloten; al had men gedacht, dat hij een tegenstander was, bleek hij nu een voorstander te zijn. Ir. Sante ma stelde dat het water in de Ooster schelde niet te zout zou worden en zeer geschikt voor bevloeiing van een groot tuinbouwareaal. Ook ir. H. Oorver was van mening, dat de afsluiting van de Oosterschelde een geweldigehoevëelheid zoet water zal leveren voor de tuin bouw. (Alsof al de landbouwers in het Zeeuwse gewest, op tuinbouw zullen overgaan! Red.) De tegenstanders kwamen in de weer, vooral de liefhebbers van het zee-zei- len, daar men het varen op tij gaat missen. Door ir. P. Tideman werd met klem betoogd dat er met het Ooster- scheldegebied een pracht stuk zeena- tuur teloor gaat, daar alle zoutwater- dieren zullen verdwijnen. De bekende Visserijdeskundige Prof. dr. P. Korringa voerde aan, dat bij afsluiting, de Zeeuwse visserij voor de kust zal te loor gaan. Jonge garnalen en platvis groeit op, op de slikken in de zeearmen. De afsluiting neemt deze mogelijkheid weg, waar mee het voor de visserij voor de Zeeuwse kust slecht uitziet. Drs. M. C. Verburg bleek berekend te hebben dat een afgesloten Ooster schelde ongeveer een half miljard min der ging kosten dan een open Ooster schelde met verhoogde dijken. Aan het einde van het congres werd door de forum-voorzitter dr. ir. C. W. C. van Beekom een motie ingediend dat de afsluiting van de Oosterschelde biologisch gezien schadelijk zal zijn. Hij wilde dat het Zeeuwse Genootschap in samenwerking met andere instellin gen dit n^der diende te bestuderen en ook te onderzoeken in hoever de Oos terschelde na de afsluiting aantrekke lijk kan worden gemaakt. De eindconclusie van dit congres heeft uitgemaakt dat door de, afslui ting van de Oosterschelde de Zeeuwse visserij zal verdwijnen. Daaronder is niet alleen begrepen de garnalen- en platvisserij maar ook de oester- en mos- selcultuur. Voor de tuinbouw komen er mogelijkheden, door grote hoeveelhe den zoet water; maar een stuk zeena- ;;WSÏ»«S¥S!S>:::*;ÏÏS:^i-;; Vrijdag heeft Prins Claus als eerste n foto van het donderdagavond ge boren Prinsje genomen. Vanmorgen dinsdag heeft de trotse vader in het stadshuis te Utrecht aangifte van de geboorte gedaan. Als voornamen van de nieuwe boreling gaf hij op Willem, Alexander, Claus, Georg, Ferdinand. De Prins zal Prins Alexander worden genoemd. In zijn felicitatiewoord ver zekerde de burgemeester van Utrecht dat de baby een duidelijke gelijkenis vertoont met de eerste foto's van zijn Moeder, Prinses Beatrix. „Een prach tige jongen" vond de burgemeester die tevens sprak over de uitbundige geest drift en dankbaarheid waarmee ons volk werd bezield. Al is Nederland met de vrouwelijke leden van het Oranjehuis welgevaren, niettemin is de vreugde bij de geboorte van een man nelijke telg uitermate groot. Namens het gemeentebestuur van Utrecht werd Prins Claus voor zijn zoon een ram melaar aangeboden, speciaal vervaar digd door een bekende Utrechtse edel smid. SOMMELSDIJK Collecte opbrengst. De opbrengst van de eerste collecte ten bate van Sonnevanck en Zonnegloren bedraagt f 810.90. Het plaatselijk comité v/il ieder bedanken die aan dit mooie resultaat hebben medegeholpen. Zowel geefsters als gevers en zij die hun tijd gaven om te collecteren onze dank. Het comité. Vandalisme. Een aantal al grotere vissers jongens van Goeree-Havenhoofd hebben zondagavond in Goedereede een vijftal lantaarns vernield. Hun namen zijn bij de politie bekend. Botsing. Op de splitsing Prov. weg met de weg naar Goeree Havenhoofd had gistermiddag een botsing plaats. De heer P. Roos wilde linksaf slaan en stond daarom voorgesorteerd toen hij van achter door mej. O. uit Goedereede werd aangereden. OOSTFLAKKEE Dankdienst in de Herv. Kerk te Oude Tonge Uitgaande van de protestantse ker ken van Oostflakkee werd vrijdag 28 april in de Ned. Herv. Kerk te Oude i Tonge een dankdienst gehouden ter j gelegenheid van de geboorte van de Prins van Oranje Nassau. In de ruim- een uur durende dienst werden de aanwezigen bepaald bij Psalm 145, ds. J. Noordhof, gereformeerd predikant te Den Bommel sprak over „Gods werk gaat door", n.a.v. vers 4 en ds. P. Ver maat hervormd predikant te Ooitgens plaat sprak over „Gods verwachting gaat door", n.a.v. vers 5. Ouderling P. Groenendijk van de gereformeerde ge meente te Oude Tonge las de Geloofs belijdenis en verzorgde de Schriftle zing, n.l. Psalm 145. Organist was de heer Jan van der Maden. Op een ge drukte liturgie stonden de te zingen psalmen waardoor nadere aankondiging achterwege kon blijven. Na de dienst werden twee coupletten van het Wil helmus gezongen. De collecte die werd gehouden was na aftrek van de ge maakte kosten bestemd voor het Pi-in- ses Beatrixfonds ten behoeve van de Poliopatiënten. Een goede gedachte. Het was een stijlvolle dienst in dit monu mentale kerkgebouw, alleen had de opkomst belangrijk groter kunnen zijn. Op „prinsjesdag" geboren Op het raadhuis van Oostflakkee wer den twee aangiften gedaan van kinde ren die op 27 april 1967 zijn geboren. Het zijn: Jannetje, dochter van het echtpaar J. Les-Nipius, WUlemstraat 5 te Oude Tonge, geboren van woensdag- op donderdagnacht te 1 uur en 10 mi nuten; vervolgens Theresia, dochter van het echtpaar P. Osseweijer-Hendriks, Julianastraat 33 te Oude Tonge, geboren nam. te 17.00 uur. OUDE TONGE Beroepen. Door de kerkeraad der Ned. Herv. Kerk is een beroep uit gebracht op ds. G. Broere van Din- teloord. tuur gaat verloren. Wel komen er be paalde mogelijkheden voor recreatie, al zullen niet alle droogkomende zand platen kunnen worden beplant. Vast staat dat de dam in de Oosterschelde 1 zal worden gelegd, omdat de veilig- 1 heid in Zeeland moet gewaarborgd. I Zaterdagmorgen, op een bijeenkomst in het gemeentehuis te Ooitgensplaat heeft de heer N, G. Nieuwenhuijzen te Oude Tonge de Gouden eremedaille be horend tot de Orde van Oranje Nassau in ontvangst mogen nemen. Burgemees ter V. d. Harst speldde hem de hoge onderscheiding op. „Dat hiervoor in aanmerking komt betekent dat U zich wel bijzonder verdienstelijk heeft ge maakt", zo verzekerde burg. v. d. Harst. Spr. herinnerde in zijn felicitatie woord aan de verdiensten van dhr. Nieuwenhuijzen. Hij werd al in 1916 tot poldervoorzitter benoemd en in 1953 toen een aantal polders werden sa mengevoegd tot het Waterschap „de Kranxmerse polders" werd dhr. van Nieuwenhuijzen voorzitter van deze nieuwe constellatie, een functie die hij nog steeds bekleedt. Daarbij was dhr. Nieuwenhuijzen van 1928 tot 1947 hoofdingeland en van 1947 tot 1962 was hij Dijkraad. Burg. v. d. Harst concludeerde daaruit dat het kringetje van Waterschapsbelangen waarin dhr. van Nieuwenhuijzen zich bevond zich steeds uitbreidde waarmee ook zijn invloed groter -werd; het was duidelijk dat dhr. Nieuwenhuijzen met ijver en toewijding daarbij betrok ken is geweest waarbij hij zich niet schuw toonde tegenover modernise ring. De uitreiking van de Onderschei ding vond burg. v. d. Harst een bijzon der hoogtepunt in dit arbeidzame leven. In zijn dankwoord zei dhr. Nieuwen huijzen: „Het wordt tijd dat ik het ga verlaten al ben ik het nog lang niet moe." Ik ben er wel trots op voorzit ter te zijn van een Waterschap met de kleinste lasten en de minste schuld!" MIDDELHARNIS Door nog onopgehelderde oorzaak is zaterdagnacht de 65-jarige rustend schipper C. J. Goumare uit Middelhar- nis overboord gevallen en daarbij ern stig aan het hoofd verwond. De boot waarop hij als sportvisser meevoer, de botter „Jonge Joost" van F. C. van Eek uit Middelharnis, lag in de haven van Hellevoetsluis gemeerd in afwach ting van een beter tij. Om plm. half drie verliet dhr. Goumare het bed; dhr. K. Zaaijer uit Middelharnis die ook aan boord was hoorde hem daarop overboord vallen; doordat het water laag was is dhr. Goumare waarschijn lijk met zijn hoofd op een op de bodem liggend uitsteeksel terecht gekomen. Dhr. Zaaijer haalde hem uit het water. Zondag is de toestand van dhr. Gou mare critiek geweest, maandag was enige verbetering ingetreden. Hij is in het Dijkzigt ziekenhuis opgenomen. „Eén lek in een schip kan het doen zinken, schoon het op andere plaatsen nog zo wel voorzien is. Gideon had zeventig zonen en slechts één bastaard; nochtans bracht die ene bastaard al zijn zonen om. Richt, 8 31, vergeleken met Richt. 9 5. Zo vernielt één zonde al onze diensten; één beminde lust kan. al onze belijdenis bederven, gelijk die ene bastaard al de zonen van Gideon dood sloeg." MATTHEUS MEADE DONDERDAG 4 MEI (Hemelvaartsdag) MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 uur ds. K. Schipper Herv. Wijkgemeen- te 10.30 uur ds Hoogstraaten. 5 mei officiële opening kerkgebouw. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur ds. H. C. Bultman. DIRKSLAND Hen/. Kerk 10 uur ds. H. N. V. Hensbergen Ger. Gem. 10 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur ds. H. Kraaij Ger. Gem. 10 uur lezen. MELISSANT Herv. Kerk 10 uur ds. J. van Vliet Ger. Gem. 7.30 uur ds. Mouw. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. M. A. Jansens. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 uur ds. D. C. van Wijnen. OUDDORP Herv. Kerk 7 uur ds. J. van Vliet Doopsgez. gemeente n.m. 7 uur ds. Smink van Zwolle. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur ds. J. P. Verkade Ger. Gem. 2.30 uur ds. G. Mouw. Woensdagavond 8 uur ds, P. Blok van Dirksland i.v.m. de herdenkingsdienst. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur ds. M. J. ten Bruggencate van Rotter dam. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 uur ds. H. Jongebreur Ger. Kerk 10 uur ds. v. d. Valk Ger. Gem. 9.30 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur ds. J. Noltes te Ridderkerk. Ger. Kerk 10 uur ds. Noordhof. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. ds. P. Vermaat 9.30 uur ds. A. W. Meeder. Ger. Gem. 9.30 uur lezen. Oud Ger. Gem. woensdagavond 7 uur ds. M. A. Mieras van Krimpen a.d. IJssel. LANGSTRAAT Herv. Kerk 9.30 uur dhr. A. Terlouw.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 1