Is Interne verbouwing in Meubel- magazijn Kruider te Sommelsdijii Grote vreugde om geboorte van eijlam PBEMIE SPAARPLAN Plaatsellih nieuws Begroet met 101 saluutschoten Brandweerorganisatie Middelliarnis Bus- en veerdiensten op 1 en 4 mei a.s. l(Qop il( meer effecten voor lietzelfde geld... 1 Fiat 1 V.W. de 1 Ford Cl Deur en raam liozijnen wascombinatie Badstofs B.M. Oude Tonge Basis voor persoonlijk bezit PREDIKBEURTEN NET MEISJE Foto Blankers Dirk VerHj Mo ZEELAND Predikbeurten Geref, Genteiotf IVI Bladz. Z JEILAHDEN-NIEUWS" Vrijdag 28 ap ■i/i OOLTGENSPLAAT Meubelmagazijn Kruider te Sommels-t dijk heeft een gedeelte van haar win kel- en showruimte een fikse verande ring doen ondergaan. Elf jaar geleden werd het pand ge heel vernieuiüd, zowel in- als extern. Het was groot van opzet en het is ge bleken een goede verbetering te zijn voor wat betreft de ruimte voor het etaleren van de vele artikelen op het gebied van woninginrichting. Nu was er behoefte aan een meer intieme ruimite, waar de klanten door gaans worden ontvangen. Het was hoog met witte muren en zonder enige af sluiting van het overige gedeelte. Daarom is men overgegaan tot de ze modernisering. Er is meer berg ruimte ontstaan, omdat de kasten zijn weggebroken. Daarvoor in de plaats zijn ondiepe planken aangebracht. Er is zodoende meer ruimte achter de enor me toonbank, terwijl aan de tegen overgestelde zijde een prachtige de- kenkast is aangebracht, waarin de de kens, aan hangers, een plaatsje hebben gevonden. Voor de klant aangenamer om een keus te maken en voor de win kel zelf betekent het minder opruim- moeilijkheden. Bovendien is er een soortgelijke kast gemaakt voor tafel kleden etc. Er is een verzakt plafond aange bracht met verlichting, die is aange past zowel aan het interieur als aan de eisen die daarvoor in een meubelmaga zijn gesteld zijn. Het is een warm geheel geworden, mede ook door de teak-houten lambri sering en de houten achterwand, waar in naar willekeur planken aangebracht kunnen worden. Binnenhuisarchitect Hage te Amster dam heeft er een prachtig geheel van gemaakt, terwijl schilder Knape en voor de betimmering fa. Wielhouwers, zich precies aan de opdracht hebben ge houden. In de loop van de jaren heeft het bedrijf al heel wat veranderingen on dergaan. In 1907 werd het bedrijf door de vader van de tegenwoordige eige naar gesticht. Het ging toen om 16 m2. Nu- is het bedrijf door verande ringen en uitbreidingen uitgegroeid tot een oppervlakte van 500 m2, terwijl er een enorme opslagplaats bijgekomen is. 'Oranjevereniging en Koninginnedag Programma voor 1 mei De Oranjevereniging „Ooltgensplaat" heeft voor de viering van Koninginne dag op 1 mei a.s. het volgende pro gramma samengesteld: 8.00 uur: Klokluiden. Op dit tijdstip worden alle vlaggen gehesen; 9.00 uur: Vlaghijsen door Padvinderij bij de kleu terschool; 10.30 uur: Optocht versierde fietsen, e.a.; 2.00 uur: Behendigheids- wedstrijd met auto's bij „'t Centrum". Inleggeld f 2,50. Opgave bij de heren C. Buscop en P. Kamp; 3.00 uur: Brom fietsen met hindernissen op de oude voetbalwei. Opgave bij de heren Jac. J. Mooijaart, C. v. d. Welle en W. A. v. d. Welle. Inleggeld f 1,50; 8.00 uur: Marsconcert op de Voorstraat door mu- ziekver. U.D.I. EERSTE STEENLEGGING ZWEMBAD „DE SINGEL". De bouw van het zwembad „De Singel" (een naamgeving die we nog niet wis sen) maakt zeer goede vorderingen. De traditionele eerste steenlegging moet echter nog plaats vinden en hiervoor heeft het Stichtingsbestuur burgemees ter W. M. van der Harst uitgenodigd. Deze plechtige handeling zal worden verricht dinsdag 2 mei a.s. des n.m. 2 uur. Het zal dan niet lang meer duren en Ooltgensplaat is een prachtig zwem bad rijker. (Vervolg van voorpagina) Beste beveiliging. De heer L. C. Kievit voert aan dat ook volgens de Inspecteur de beste beveiliging wordt bereikt bij o.m. een centralisatie onder één commando; de gedecentraliseerde opstelling van de brandweervoertuigen te continueren en de post Sommelsdijk op te heffen. Dhr. Kievit herinnert eraan dat een derge lijke organisatie reeds in 1951 werd be pleit. Omdat met 3 lagedrukspuiten die van Sommelsdijk zou naar Nieuwe Tonge moeten aan de minimale eisen wordt voldaan acht de Inspecteur het mede i.v.m. de financiële positie van de gemeente op dit moment nog niet strikt noodzakelijk een hogedruk nevelspuit aan te schaffen. Dhr. Kievit vergelijkt dat met aanschaf van een lagedrukspuit 45.000,— a 50.000,en met aanschaf van een hogedrukspuit 30.000,a 35.000,— gemoeid zal zijn. Hij raadt met klem aan de post Sommelsdijk op te heffen en de huidige korpsen van Mid- delharnis en Sommelsdijk op te heffen en een nieuw korps voor Middelharnis Sommelsdijk te formeren. De perso neelssterkte dient aldus dhr. Kievit tot 55 leden te worden terug ge bracht t.w. 25 man voor Middelharnis en Sommelsdijk en Stad aan 't Haring vliet en Nieuwe Tonge elk 15. De inspecteur De ontkenning op de vraag of niet en in Middelharnis en in Sommelsdijk elk een lagedrukspuit aanwezig moet zijn argumenteert de Inspecteur, dhr. Aaldij k aan de hand van de gestelde richtlijnen voor materieels- en perso neelssterkte van een gem. brandweer. Daaruit voert hij aan dat, uitgaande van een gemiddelde snelheid van het uitrukkende voertuig van 60 km per uur het mogelijk is om in 2 minuten van de oostelijke begrenzing van de woonkern Middelharnis - Sommelsdijk de westelijke te bereiken en omgekeerd. Bij een opstelling tussen beide begren zingen is de rijtijd nog korter en de Inspecteur meent dat bij een opstelling van één eenheid de brandveiligheid in de woonkern Middelharnis - Sommels dijk naar redelijkheid verzekerd is. Ook de voorkeur van de Inspecteur voor een hogedrukspuit gaat van een uitvoerige argumentatie vergezeld. Het brandweer onderkomen zal aldus de Inspecteur in de toekomst plaats moeten kun nen bieden aan een lagedrukspuit, een hogedruk bluseenheid en een poeder- unit 250 kg op tweewielig onderstel. De raad zij sterkte gewenst. Op maandag 1 mei (viering Koningin nedag) en donderdag 4 mei (Hemel vaartsdag) zullen bij de R.T.M, de bus- en veerdiensten worden uitgevoerd als op zondagen. Op 1 mei wordt evenwel de veer dienst Hellevoetsluis-Middelhamis niet gevaren; op 4 mei wordt de dienst uit gevoerd als op zondagen van mei t.m. augustus. Afslag Landbouwgrond Ten overstaan van notaris M. A. Korbijn, werd woensdag in hotel de Koning te Oude Tonge voor de erven Holleman openbaar verkocht Kavel ^I 59.70 are landbouwgrond, dat werd in gezet door W. Mooyaart voor f 5000, Kavel II 52.84 are door dezelfde voor f 4300,—; Kavel III 26.64 are door H. Kanters voor f 1900,—; Kavel IV 26.02 are ingezet door H. Kanters voor f 2675,—. Deze percelen zijn gelegen in het Noordland te Oude Tonge. De afslag is bepaald op 2 mei a.s. Afslag woonhuizen Ten overstaan van notaris M. A. Korbijn te Oude Tonge is donderdag avond in café Esser de afslag gehou den van het pand aan de Voorstraat 2, namens de erven Esser. Het werd af- gemijnd door A. A. van Mourlk voor f 3100.—. De inzet was f 2025,—. Van de erven E. Snijder werd het pand aan de Molendijk 23 af gemijnd door G. PoUemans, voor de som van f 3000,—. De inzet was f 2125,—. N Ja, elk jaar betaalt het Rijk honderd gulden mee aan mijn i* aandelen. En dat kunt ook voor elkaar krijgen! Wanneer u en uw vrouw nu deelnemen aan het Premie Spaarplan en elk jaar voor t 500,— aan effectenbewijzen kopen, dan krijgt u vanaf 1972 ieder jaar honderd gulden terug van het Rijk! Belastingvrij! Dit geld kunt u dan weer gebruiken om eens een extra aandeeltje te kopen. (Of u moet persé die lege bladen Ghana in uw postzegelalbum willen opvullenHoe dan ook, alle Banken, Spaarbanken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken en Hypotheekbanken zullen u graag inlichten over het Premie Spaarplan. ZONDAG 30 APRIL MIDDELHARNIS Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. K. Schipper. Extra collecte voor de Herv. Geref. Jeugdbond. Chr. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds. P. Roos Ger. Gem. 10 en 6 uur le zen Ger. Kerk (vrijgemaakt) ds. P. Deddens van Rozenburg Herv. Wijk gemeente 10.30 uur ds. D. Tersteege uit Overveen. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 en 6 u. ds. H. C. Bultman, v.m. H. Doop. Rem. Kerk 10 uur ds. J. Spijker uit Den Haag. DIRKSLAND Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. N. van Hensbergen Ger. Gem. 10 en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. H. Kraaij. Extra coU. voor de kerk Ger. Gem. 10 en 6 uur le zen. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 6 uur cand. J. Maasland van Sliedrecht. Ex tra coll. voor de kerk. STELLENDAM Herv. Kerk 10 uur ds. M. A. Jansens en 6 uur ds. J. van Vliet. v.m. H. Doop. Extra coU. voor de verwarming. GOEDEREEDE Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds. D. C. van Wijnen. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur ds. J. van Vliet. Extra coU. voor het Bouwfonds Ger. Kerk 10 en 3.30 uur cand. Koole te Amsterdam Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur lezen Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. Malipaard van Rotterdam. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 en 6 uur ds. J. P. Verkade. v.m. H. Doop. Extra coll. voor de kerkvoogdij Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. OUDE TONGE Herv. Kerk 10 uur cand. W. van Gorsel van Montfoort en 6 uur ds. G. Th. Vollebregt van Giessenburg. Toren-coUecte. Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. H. Jongebreur. Coll. voor de Generale Kas Ger. Kerk 10 én 6 uur ds. H. de Valk voorb. H.A. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 10 uur dr. H. Schroten en 6 uur ds. M. A. Jan sens. nam. voorber. H.A. Geref. Kerk 10 en 6 uur dhr. Benard van Hoek van Holland. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. dhr. A. Terlouw en 6 uur cand. W. van Gorsel uit Montfoort. Extra coll. voor het Pastoriefonds Ger. Kerk 9.30 uur drs. A. W. Meeder en 6 uur dr. J. H. Becker van Nieuwerkerk (Zeel.) Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen Oud Ger. Gém. 9.45 en 6.15 uur lezen. LANGSTRAAT Herv. Kerk 9.30 uur ds. J. van Vliet en 2.30 uur ds. J. P. Verkade. GEVRAAGD: dat opgeleid wil worden in de fotografie Enige administratieve kennis strekt tot aanbeveling. Middelharnis Tel. (01870) 2461 Sollicitaties 's avonds na 7 uur. MIDDELHARNIS Gezamenlijke kerkdienst Vanavond om kwart voor acht wordt in de Chr. Geref. Kerk de eerder aan gekondigde gezamenlijke kerkdienst ge houden. DIRKSLAND Bijeenkomst N.C.V.B. A.s. woensdag 4 mei houdt de afdeling Dirksland van de N.C.V.B. haar maandelijkse bijeen komst in het verenigingsgebouw „On der de Wiek"; aanvang half acht. Voor het bijwonen van deze bijeen komst worden alle bejaarden van Dirksland uitgenodigd. Het belooft een mooie avond te worden. Ds. Roos uit Middelharnis zal een meditatie houden terwijl het echtpaar Olff uit Rijswijk interessante dingen zal vertellen en vertonen over Noord Italië met bijbe horende declamatie, zang en muziek. Bejaarden die afgehaald wensen te worden kunnen zich opgeven bij mevr. Hesselink, Bosdreef, alhier. PRINS De sinds dagen gerezen spaiming over de a.s. geboorte van het prinsenland werd gisteravond om half negen precies gebroken door de mededeling van de R.V.D. dat onze kroonprinses H.K.H. Prinses Beatrix het leven had geschon ken aan een welgeschapen zoon! Er moet een golf van dankbaarheid en ont roering door ons volk zijn gegaan dat in zijn spontane blijdschap toonde nog zeer met het Oranjehuis mee te leven. Er ontstond in verschillende steden van het land een vreugdeuiting, honderden malen echter en spontaner als de happenings waarin ons geliefd Oranjehuis oneer wordt aangedaan. Zo was het goed, dat was Nederland op zijn best. Vanavond zal in tal van kerken God gedankt worden voor het jonge leven dat zo Hij wil is voorbestemd eenmaal ons land zal regeren. „Het is een vreugde, niet alleen voor de ouders en voor de Koninklijke Grootouders, maar het is ook een blijd schap voor elk recht geaard Nederlan der," zo schrijft ons dhr. P. Bom. Toen H.K.H. Prinses Beatrix op 10 maart 1966 in het huwelijk trad, is vanzelfsprekend ook uiting gegeven aan de de wens dat uit dit huwelijk een nieuw leven geboren mocht worden, dat gloed en kleur zou bijzetten aan het Gezin van onze Kroonprinses. Deze wens is thans in vervulling gegaan. In stad en land wordt deze blijde gebeur tenis feestelijk gevierd. Allerwege wordt uiting gegeven aan de gevoelens van ons Vaderlands hart. Deze algemene blijdschap geeft ons een gevoel van nationale saamhorigheid en doet ons nog meer dan de lessen over de vader landse geschiedenis één voelen bij veel wat ons in geestelijk en politiek opzicht verdeelt. De geboorte van deze prins is op de lagere scholen en de kleuterscholen in ons land gevierd met de traditionele beschuit met muisjes. Deze tractatie is op de nationale feestdag gratis uitge deeld, dank zij het genereus aanbod van de gezamenlijke Nederlandse Be schuitindustrie. Men schreef ons van die zijde: „Handen af van Oranje en daarom stellen wij gratis als tractatie ter beschikking: Een miljoen beschui ten met muisjes." ledere Nederlander zal zich onwille keurig afvragen welke betekenis de geboorte van dit Prinsenkind voor land en volk wel heeft. Welke zijn de staats rechtelijke aspecten verbonden aan de heugelijke gebeurtenis op het kasteel Drakensteyn? Hierover behoeven wij geen lang betoog te houden. Er zijn in Europa op het stuk van de troonopvolging twee stelsels in zwang, n.l. het Salische en het Castüi- aanste stelsel. Het Salische stelsel geldt b.v. nog in België. Indien er België geen afstammelingen in de mannelijke lijn van de eerste koning Leopold van Saksen Coburg meer zijn, dan moet het Belgische parlement in de bezet ting van de troon voorzien. In Nederland geldt echter het Casti- liaanse stelsel. Dit stelsel stelt bij de erfopvolging op de troon de mannelij ke en de vrouwelijke lijn gelijk, met dien verstande echter dat een zoon voor een dochter komt, ook al zou deze dochter ouder zijn. De jonggeborene een Prins! zodat wat de erfopvolging betreft zijn plaats voor hem niet meer verloren kan gaan, al zouden er in het Kroonprinselijk Gezin nog meer zoons en dochters geboren worden. Zolang prinses Beatrix geen koningin is krijgt geen van haar kinderen bijzon dere rechten. De zoon van H.K.H, prin ses Beatrix is thans ook nog niet de vermoedelijke erfgenaam var. d, in de zin van de Grondwet. d( hij wel zodra zijn moeder, Prin» trix de troon bestegen heeft daaraan verbonden rechten overj stig de bepalingen van de G;, Het belangrijkste is thans dat Prinses Beatrix moeder is gp Het is voor elke jonge vrouw e;] zegen moeder te worden. Du.s de Kroonprinses. Het moederscr hoort tot de edelste gaven Goi lukkig zijn er onder ons volk pj vrouwen, die hierop met de Kp ses ja en amen zeggen. Zo dient H.K.H. Prinses 3ea4 volksgemeenschap vanaf heil tweeërlei opzicht. Als kroonp'l zij verplicht voortdurend op c K te zijn van de Staatszaken en c.; belangen en representatieve pl:( vervullen, maar als moeder zal grote invloed gaan uitoefenen vorming van het karakter va kind, dat later geroepen zal in het publieke leven van ons vooraanstaande plaats in te ne| De vader is natuurlijk niet schakelen. Hij heeft eveneens e stige taak bij de opvoeding v. kind. Maar de moeder heeft leeuwenaandeel in deze taak vullen. Wij danken God voor de zceM Vorstenhuis en ons volk geschorj wij spreken de wens uit dat ooi hart van dit Prinsenkind later h helmus-woord gegrift zal woraef Mijn schilt en mijn betroui Sijt Ghij, O God, mijn Heer Op U soo wil ick bouwen Verlaat mij nimmer meer. Iet grote ^at de Hee Mia een la' s%ragen lij &ehuwd- e tante De Prinses Beatrix werd nac|- kele pogingen de bevalling op ken faalden met de keizersnee lost. De zoon kwam volgens dei ring van prof. dr. W. Plate die Academische kliniek te Utrecht valling leidde, enkele minuten ter wereld; hij weegt 3850 gra naam van de baby zal bekend i| maakt bij de geboorteaangiftej Prins Claus. Als alles goed blijft verlope:] het gelukkige Koninklijke Gezi de baby misschien al in dit naar Drakensteyn. we i de oude Rotterd" Dinteloo Rotterd" t'^Rotterdam, Korenbl [ÏDe begraf 'inei in het plaats aan Vertrek v komst in STELLENDAM Het bestuur der Oranjevereniging maakt de burgerij bekend dat het be sloten heeft om het feest voor de blij de gebeurtenis te verleggen naar een latere datum die nog nader zal worden bekend gemaakt. Ook zal voor die kin deren die in dezelfde week worden ge boren als ons prinsenkind een tracta tie worden aangeboden. A.s. maandag Koninginnedag wordt verzocht de vlaggen allemaal uit te steken, de muziek is verzocht die avond nog wat muziek te maken om de gezel ligheid nog wat te verhogen. Ongeluk. Twee meisjes van de Ulo alhier, mej. Aat Klink (Stellendam) en Ankie Demoet van Ouddorp hadden donderdagmiddag het ongeluk nabij de boerderij van L. Visser met een brom fiets tegen een boom te rijden. Mej. Demoet die achterop de duo zat bleef geruime tijd liggen, nadat zij bij Visser naar binnen -werd gedragen achtte dr. Kreling overbrenging per ziekenauto naar het ziekenhuis nodig in verband met flinke verwoningen aan het hoofd. Na een onderzoek in het 2dekenhuis mocht zij naar Ouddorp vervoerd wor den. Mej. Klink kwam er met ontvellin gen en de schrik nog goed van af. Hopenlijk is Ankie Demoet over 3 4 weken beter om mondeling examen te kunnen doen. Koninklijke Onderscheiding. Aan de postkantoorhouder, dhr. K. v. d. Houten employé 1ste klasse is de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend. OUDDORP Op reis. Op Hemelvaartdag zal het mannenkoor „de Lofstem" op uitnodi ging van het mannenkoor „oud Halle lujah" een reis naar Urk maken. Uitslag Mlddenstandsbeurs. Op de volgende nummers van de toegangsbe wijzen van de vorige week gehouden Mlddenstandsbeurs zijn prijzen gevallen 77 groen, waardebon 25,187 blauw waardebon 20,101 rood waardebon 25,—; 499 lichtgeel waardebon 75,—; 79 donkergeel, bloemstuk; 14 oranje, waardebon 20,111 rose, waardebon 15,99 grijs, waardebon 20, Af te halen bij M. Bezuyen, alhier. i OUDE TONGE Beroepen. Door de Herv. Gem. is een beroep uitgebracht op ds. G. Broe- re van Dinteloord. STAD AAN 'T HARINGVLIET Kerkdienst vervalt. De voor heden avond vrijdag aangekondigde kerkdienst in de Ger. Gem. komt te vervallen i.v.m. de gezamenlijke kerk dienst in Middelharnis. De preekbeurt is verzet naar a.s. dinsdagavond. OOLTGENSPLAAT Burg. v. d. Harst kreeg grote be schuit met muisjes aangeboden. Tijdens de zanghulde die de Plaatse school jeugd o.l.v. het personeel vanmorgen om half elf voor het raadhuis brach- iten, werd door enkele leerlingen die Op de dag dat de Prins geboren is, jarig waren aan burg. v. d. Harst een grote door bakker Hage vervaardigde beschuit met muisjes aangeboden. In het bijzijn van de wethouders en het bestuur van de Oranjevereniging nam de burgemeester zeer verrast de be schuit die een middellijn heeft van 35 cm in ontvangst. Nadat de jeugd het Wilhelmus had gezongen hield burg. V. d. Harst vanaf het balkon een en thousiaste toespraak die met een drie werf hoera voor de nieuwe Prins, zijn ouders en grootouders werd beant woord. De voorz. van de Oranjever. dhr. P. FAMILIE-BERICHTEN Met grote vreugde en dank aan God geven wij U ken nis van de geboorte van ons dochtertje en zusje ARENDJE KRIJNTJE C. D. van der Velde M. G. van der Velde- van Nieuwenhuijzen Dirksland, 27 april 1967. Zuiddijk 15 9 mei hopen zich te verlo ven WILLY VAN DALEN en GERARD BOTH Dirksland, Oranjelaan 23 Melissant, Binnenweg 13 Gelegenheid tot feliciteren in „Onder de Wiek" te Dirksland van 7.00 tot 9.00 uur. CORNELIS VAN DIJK en ELIZABETH KATHARINA JANNETJE VAN MOURIK geven u, mede namens we derzijdse ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op vrij dag 12 mei a.s. om 2 uur ten gemeentehuize te Dirksland. De kerkelijke bevestiging zal plaats vinden in de Ned. Herv. Kerk te Dirks land, des namiddags 2.30 uur door de weleerwaarde heer Ds. H. N. v. Hensber gen te Dirksland. Dirksland, 28 april 1967. Bosdreef 7 Margrietlaan 2 Gelegenheid tot feliciteren op de trouwdag van 7 tot 9 uur in het gebouw „Onder de Wiek", Ring 57, Dirks land. Toekomstig adres: Onwaard 3, Dirksland. DANKBETUIGING Daar het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het mede leven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en mijn thuiskomst tot een feest maakten, door een schat van bloemen en geschen ken, ook hen, die het mijn vrouw mogelijk maakten mij in het ziekenhuis te be zoeken, zeg ik, mede na mens mijn vrouw, hartelijk dank. M. W. Wielaart Middelharnis, Nieuwstraat 7. Te koop: 1963 km stand Ie eigenaar. Type '61 met 1958 A. V. d. Spi: Telefoon (018;' Melissan; DANKBETUIGING Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond bij het overlijden van onze geliefde zuster, behuwd- zuster en tante Gerritje Troost- van Wageningen betuigen wij onze hartelij ke dank. Inzonderheid dokter L. Kreling en zuster Wilhelm voor de liefderijke hulp aan haar bewezen. M. J. Kuipers van Wageningen L. P. Kuipers en verdere familie Stellendam, april 1967. in de leef Meliss Dirksla Oudd- Dirksla Lob Oudd- Dirksla Can- Meliss 27 april 1 Te koop partijtje nieuwe Deur- en raamkozijnen met passende ramen, zeer ge schikt voor verbouwingen enz. JN. TIELEMAN Margrietlaan 4 - Melissant Telef. 291 MIDDELBAR! NIEUWE TOS- Enorme sorlet MDTOEIiifVAIt Te koop: Een uk. Wij hebb Komt U Te koop i.g.st.z. Merk „DRU" B. P. CAROL Dabbestraat 50, Oude Tonge Tel. (01874) 456 lang 7 meter P.K. mercedes me: bare schroef, inliö J. van Wilj. Markt 6 - Goei'^, KHAKI ïM PANTALON»; grote sorterK SPORTKOVSE); SOKJES vindt u - P. in 't Vfi'jii; Molendijk 1. Kamp hield eveneens een speech en sprak namens de bevolking en de jeugd vele goede wensen uit. Vooraf werden de kinderen op school getracteerd op beschuit met muisjes en na de aubade volgde een tractatie tevens bestemd voor de verjaardag van H.M. de Koningin. Alle jongens en meisjes kregen een Oorkonde aangeboden terwijl een her inneringstegeltje van de geboorte van de nieuwe Prins in het vooruitzicht werd gesteld. De tractatie ging uit van de Plaatse Oranj e vereniging. GOES Nederduits-Geref. Samenkomst. Maandag 1 mei (Koninginnedag) hoopt ds. Joh. van Welzen uit Gouda 's mid dags te 3 uur en 's avonds te 7 uur te spreken in de Doopsgezinde Kerk (Westwal 41) alhier. ZONDAG 30 APRIL Biezelinge 9.30, 2 en uur] Borssele 9.30, 2 en 6 uur lezen 1 9.30 en 6 uur ds. A. F. Honkjl uur lezen 's Gravenpolder 9*1 uur ds. G. A. Zijderveld H«| kerke 9.30, 2 en 6 uur If^en'1 bendijke 9.30, 2 en 6 uur ds. f Kruiningen 9.30, 2 en 6 uurj Nieuwdorp 9.30, 2 en 6 uuf ds' Dam Nisse 9.30, 2 en 5-30 s-l Rilland Bath 9.30, 2 en 5.3«J zen Waarde 9.30, en 2 en 6 Wemeldinge 10 en 4.30 uutl Wolfaartsdijk 9.30, 2'en 6 uur^j Yerseke 9.30, 2.30 en 6.30 uu'l Noord Beveland. Colijnsplaa'1 6 uur lezen Kamèerland »1 6 uur lezen Kortgene 10, 'j' uur lezen. ;we koop: Bou bezichti A. A. ianalaan Peskundig iestaan. koop: Merk prima |450,—T S. V ftngeweg Tel.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 2