1.- Clubprijs/4o.- Clubprijs/38.- Ch albert heijn OSCAR In hei zichi van de Lange Jan ZEISS (KOOGMOLEN HUISHOUDTRAP STRU9K. Ktnde^fiO'e^e Niet overhaast emigreren römie-van-de-Maand Club KOLFF Draaibare 40 meter lijn Draait in de wind Aluminium Zeer stabiel en veilig Licht en handig I CAAGO HUIDVERZORGING de Ig^^E] POLYPLOIDE Henk Hoeve S Zn. Grijs geworden? Kachel Dam men „Ons Koor" komt weer naar SteHendam m ILIJKE IN Tl E uccesl Je PMC, actief als altijd, presenteert twee aieuwe premies, twee handige hulpen voor de huisvrouw voor verrassend lage Clubprijs! yasdag Droogdag Pak de droogmolen uit Ichuur of garage en plaats hem in uv? tuin. Met één simpele handbeweging gaan vier Irraen, elk 150 cm lang, vanzelf naar buiten. In een ogenblik staat dan 40 meter lijn strak lespannen tussen dé armen, juist op goede ieikhoogte. En zie hoe veel wasgoed aan |eze droogmolen kan worden toevertrouwd. ïet voetstuk, dat moet worden ingegraven tl tuin of terras, is van iets smallere buis _|emaakt. Bij voldoende wind draait de molen vanzelf. Dus: snellere en gelijkmatige jroging. Het binnenhalen van de was gaat, lok al doordat u de molen kunt draaien, erg lemakkeHjk. Het daarna weer dichtvouwen van de droogmolen is eenvoudig. Een aan winst envan-nu-af-aan geen ontsierende waslijnen meer in uw tuinl De lichtste 4-treedstrap van heel Europa: 4250 gram licht! Uitgeroerd in glad, gaaf alomifflum, zonder een enkele scherpe kant. Geanodiseerdrzwart afgeven is dus onmogelijk. De sterke trap is voorzien van veilige anti- slip doppen 'aan de poten, geprofileerde treden met plastic beschermers aan de zij kanten. Rubber overtrokken platform en beschermbeugel met handige emmerhaak. Zo licht is deze aluminium trap dat u hem gemakkeUjk overal naar toe kunt brengen. En is er een dia- of filmenthousiast in huis? Zelden had hij een handiger projectietafel voor zo weinig geld VOORJAARSZAAIZADEN I CAPUCUNERS: Engeline Vogelaar GROENKRAAG VOEDERBIET De enige groenkraag die in de Rassenlijst voor algemeen ver bouw wordt aanbevo len. Witlofwortels Verkoop bij inschrijving HUIS KOLFF - Middelhamis Dierbaar plekje grond Dieiciiuusnieuws J. Keuveiaar Leest de advertenties! febru; laj^Rdag 3 februari 1967. .JBILANDEN-NIEUWar Bladz. 3 in PMC-chequcs Compleet met voetstuk Vergelijkbare winkelw. f 79.- Bestetor. JF-475 in PMC-cheques, Vergelijkbare wmkelw. f 59.- Bestelnr. r-407 Uit voorraad kunnen wij U onderstaande rassen vrijblijvend aanbieden. ZOMERTARWE: ZOMERGERST: HAVeR: ERWTEN: Orca Gaby Opal Delisa Cambrinus Herta VoUa Astor Condor Diamant Marino Rondo Dik Trom Orig/le nab. Ie nab. 2e nab. Orig/le nab. Orig/le nab. Orig/le nab. Orig/le nab. Orig/le nab. Orig/le nab. Orig Ie nab. Orig/le nab. Ie nab. i SCHOKKERS: Orig/le nab. Ie nab. Maro Imposant i Vraagt U eens offerte, eventueel met terug leve- ^l rmg ie nabouw. ]v MÏDDELHARNIS Tel. (01870) 2298 ^Jszaken Lur tel. De allerbeste cosmetica SANS SOUCIS Alleen bij ons verkrijgbaar. PEDICURE Steunzolen en alle voetverzorglngsartikelen. Hofdijksweg 18 - Ouddorp - Tel. 213 Het zaad wordt uifsluiiend geleverd in originele zak ken met waarborg van de kweker en N.A.K.-zegel. Verkrijgbaar bij uw zaad handelaar. Prijs p.kilo 1-10 kg {7,15 10 kg en meer {6,75 ZWAAN-VOORBURG op contract gevraagd, oogst 1967. Fa. 3. V. d. Slik en Zn. Oostdyk 101, Miiddelhamis Tel. (01870) 2734 van een met aanbeh. en grond te Stellendam a. d. Nieuwe weg 49 kad. gem. Stellen- dam sectie B no. 2550 groot 4 A 69 CA met enige in boedel eigend. van dhr. en mevr. van Ours-van de Ree Beh. toestemming B W onmiddellijk na bet. koop penningen in gebr. te aan vaarden uiterlijk 14 maart a.s. Voor bezichtiging zich te vervoegen bij de eige naar, Kon. Julianastraat 1, Stellendam, Tel. (01879) 210. Briefjes in te leveren ten notaris kantore te Goede- reede uiterlijk 14 febr. 1967 waar verdere inlichtingen zijn te verkrijgen. Notaris Risseeuw. HE5TDUKI5 HIDDELHRRHiS Nu of nooit WASMACHINES Langzaamwassers 165, Snelwassers 85, De nieuwste w£iscombina- ties 295,— WAANDERS Ruilstraat 4-6-8, Rotter dam, Tel (010) 255826 filiaal Visstraat 5 Den Briel, Tel. (01886) 3015 U KUNT BIJ ONS UW OUDE MEUBELEN INRUILEN! Bij aankoop van nieuwe, hebben Uw oude meubelen een hoge inruilwaarde. Laat ons vrijblijvend taxe ren. Taxatie door het ge hele land. Woninginrichters Numansdorp Telefoon (01865) 436 - 438 Vakantieplannen Crisis De heilige koeien. In februari, als het een heldere lucht is, merken we 's avonds al heel goed het len gen van de dagen, 's Morgens kan het gebeuren dat we ons afvragen of het nog licht zal worden, maar 's avonds kunnen we winst boeken. Want het is toch Dntegenzeggelij k waar, dat we de wintertijd toch gauw beu zijn en we zien uit naar het lentegroen en het heerlijke lentezon netje. Velen zouden de wintermaanden wel vidllen doorbrengen in andere stre ken van de wereld, waar de koude en de veelvuldige regen uitblijven. Wij willen niets dan mooi zomerweer en vrij kunnen niet goed tegen het telkens weerkerende natte seizoen in ons lage land met zijn zeeklimaat. De kinderen op straat voelen de om mekeer van het seizien al aan hun lijf; zij spelen langer en zijn uitgelatener dan in de midden-winter. Maar ook degenen die geen kind meer zijn, zien in het verschiet de mooie dagen komen. Zij zeggen: 't gaat alles toch nogal vlug voorbij en dan bedoelen zij de dagen en maanden van veel thuiszitten. Zij gaan al denken aan vakanties en uitstapjes. De bladen staan al weer vol over vakantiehuisjes en aanbiedingen en shows van cara vans. Vaders en moeders zitten al uit te kienen waar de reis nu heen zal gaan. Ja, dat moet je in februari zeker al doen, anders is er geen plaats en dan heb je niets. Zij zitten al gebogen over kaarten; zij schrijven en bellen naar adressen en maken alvast afspraken voor de tijd, dat er niet gewerkt wordt, maar dat er echt van het leven geno men wordt wat het kan bieden. Zo zijn de mensen, plannen maken voor een verre toekomst, die er zó mooi niet uitziet. Lezen we niet elke dag haast in de krant van ontslagen en van inkrimping van de werktijd? Nou! Zou het niet kunnen dat er gedwongen vakanties zullen komen, meer dan ons lief is? Of zijn we stekeblind? Denken 'we dat het zo'n vaart niet zal lopen? Zijn we de crisisjaren vergeten, de tijd met de massa's werklozen? Wij reden in een auto naar een plaats in Noord-Brabant, om daar van dichtbij te zien wat er voor de werklozen werd gedaan om dan met een gedegen ver slag voor de dag te komen bij de auto riteiten. Wij zagen de jongens bomen rooien in de bossen om ruimte te ma ken voor nieuwe wegenaanleg. De bo men werden in blokken gezaagd en die blokken werden in het mulle zand ge plaatst om een vaste ondergrond te hebben. Dit werk had wel een beetje zin, maar daar hoorden de jonge man nen toch niet thuis en de opgeschoten jeugd zeker niet, want een week uit het vaderlijk huis is voor velen niet bepaald goed. 's Middags aten we mee van het eten dat de kok had bereid. Een klein stukje vlees, wat aardappelen en spinazie, waarin nog lange grasslierten zaten. De dominee, voorzitter van het werklozen- comité, zei er niets van; de. andere commissieleden ook niet. Wij leefden in de crisistijd en dan leer je wel af om veel noten op je zang te hebben. Reparaties kunstgebitten Sneller, beter en goed koper! R. DE GROOTE Dubbele Ring 15 Telef. (01870) 2149 SOMMELSDIJK Tóch kunt U jong blijven! Met Crème Marchal (géén verf, géén spoeling) her krijgt Uw haar zijn natuur lijke kleur. Tube voor 6 maanden f 3,75. Ook ver krijgbaar in diepzwart. Gratis folder bij: Drogisterü BOEKHOUDT Zandpad 148, Mlddelliamis Te koop: (zelfvuUer) kleur beige, merk Becker. Verlengde Visserstraat 64 Middelhamis Beste meisjes en jongens! Voor de meisjes en jongens, die al lang van plan zijn geweest om ook eens een keertje mee te gaan doen met het kinderhoekje, is het nu een mooie ge legenheid. Wij beginnen weer aan een viertal raadsels, dat in de maand fe bruari geplaatst zal worden. De oplos singen van deze raadsels worden dan aan het eind van deze maand in één brief tegelijk aan mijn adres gezon den. De antwoorden van de raadsels be waren jullie dus heel goed, om klaar te zijn als er „inzenden" wordt gecom mandeerd. De brieven worden alle ge richt aan Oom Ko, Eilanden-nieuws, Middelhamis. Hier komt het eerste raadsel, FEBRUARIRAADSEL I 1. Bekende badplaats in Nederland. 2. Woonwijk in Rotterdam (van de laat ste tijd). 3. Toeristenplaats op Schou- wen-Duiveland. 4. Legerplaats op de Veluwe. 5. Plaats in Noord-Brabant, waar een bekende speeltuin is (gemeen te liOon op Zand). 6. Plaats met een groot zendstation, op de Veluwe. 7. Lichtstad in Noord-Brabant. 8^ Sleutel stad. 9. Plaats op Midden-Flakkee. 10. Plaats bekend om de „bloemenfabrie- ken". 11. Stad van de „grote kei". 12. Stad waar jaarlijks de vierdaagse wordt gehouden. 13. Marinestad in Nederland. De beginletters van deze woorden vormen de naam van de tijd, waarin wij nu leven. Dit raadsel werd ingezonden door Magda Feeman, Den Bommel. Nu volgen de oplossingen van de ja- nuariraadsels: I KERSTFEEST Edomieten Romeinen Sterren Thomas F r a t h E 1 a m E 1 i S i T II Dina, Elifaz, Simson, Terach, Eze- chiël. Rachel, Ur, Izak, Thomas, Ha- ran. Eden, Tarsen, Obed, Othniël, Saul, Talitha kumi, Ezau, Nabal. I De ster uit het oosten. Dan zijn we niet zo kieskeurig meer. Al deze dingen kunnen we terug krij gen en misschien gauwer dan we den ken. Wie had verwacht dat er nu al zo'n inzinking zou komen? En als dit het uiterste begin is, waar zal het ein de zijn? Wij zijn een klein land en wij kunnen onszelf niet voeden. Wij zijn zeer afhankelijk van de omringende landen en daar is het óók al geldge brek. Wij dachten dat wij er waren en dat alles in kannen en kruiken was, pre cies zoals wij dat wensten, maar het is hier geen paradijs en een luilekkerland bestaat niet. Het zou best kunnen gebeuren dat onze afgoden er aén moeten. Of heb ben wij er geen erg in dat er voor veel afgoden gebogen wordt? Wat is een af god? Iets wat we boven alles stellen; waar wij de mond vol over hebben; waar wij mee naar bed gaan en mee opstaan. Waar hebben de mensen het zo druk over op hun werk? Wat is het eerste waarover ze spreken, als ze 's maandags in het volksbusje naar hun werk worden gereden? Wat verhande len ze in de schafttijd, als ze hun goed belegde boterhammen naar binnen werken, velen zonder eerst God te er kennen, dat Hij die weldaden nog schenkt? Zij, die er elke dag getuige van moeten zijn, weten het maar al te goed. Het begint op de eerste werkdag al over de sport, de grote afgod van de twintigste eeuw. En als je niet weet of het twee-drie was of vier-nul, dan wordt je voor achterlijk aangezien. De tweede afgod is de tv. als je niet weet wat er gisterenavond werd ver toond, word je aangekeken of ze willen vragen of je toch nog wel leeft. Straks is de wit-zwart t.v. ook niet meer goed en dan moet er over gedacht worden om een kleuren-t.v. aan te schaffen. Dat zal centen kosten! Maar dan zal er wel gezeurd worden over opslag, want het gewone weekloon is ontoereikend. Dan komt er misschien wel een loon- ronde van het nieuwe ministerie. Een mens mag toch wel wat hebben! Neen, dat móét hij hebben; daar heeft hij recht op! Een derde afgod? Hebben ze je nooit meewarig aangezien, toen ze merkten dat je geen „wagen" had? Moeten niet velen „krom" liggen om hun auto lo pende te houden? En is het bij velen niet het gesprek van de dag? Er wordt gelachen door velen als ze horen over de heilige koeien in India: wat zijn dat voor mensen in dat verre land! Zijn er hier ook geen „heilige koeien", die wij, het koste wat het kos te, in stand willen houden? Een vierde afgodIk zal niets meer noemen. Ik zie op den duur niets meer dan afgoden; dmgen waarop wij ons vertrouwen stellen en hogelijk ver eren. Ieder moet het maar voor zich zelf overdenken. En de ware God? Daar wordt niet druk over gepraat. Velen zouden vsrUlen dat Die er niet was. En om die wil kracht bij te zetten, wordt er verkon digd dat God dood is. Als we deze dingen overdenken, we ten wij wel zeker dat er een crisis op handen staat, in welke vorm dan ook. Daar behoef je geen profeet voor te zijn. Maar wij zullen doen alsof er geen vuiltje aan de lucht is. Dat is de leuze van de meeste mensen. Zo zou elk moeten spreken als hij geblinddoekt was. Maar als die blind doek weggenomen wordt, zitten wij er midden in en dan is het te laat. ZWERVER. voor veilige verzekeringen en lage premies Bijzonder snelle schade afwikkeling Zeer scherpe tarieven voor autoverzekeringen en na 1 jaar schadevrij rijden reeds 20*/» korting. Financieringen. VOORSTRAAT 36 TELEFOON (01870) 20 12. Bqna een eeuw assurantie agenten. RIJMEN VAN TIJMEN. Ouddorp heeft zeer zeker, Bovenstbeste grond. Aan de hoge prijzen. Merk je dat terstond. Zestig mille per bunder. Geeft men er voor uit. Dat is vast en zeker, Hier geen rooie duit. Niet om te geloven. Maar toch is het waar. Ouddorp heeft veel koopkracht. Dat kwam openbaar. Wie kan daarop boeren? Of zoiets rendeert? Ouddorp zal wel merken. Of het straks floreert. En dan is het zeker, Wel de moeite waard. Zit er soms een goudmijn, Hier in Moeder Aard? Ja, wie zal het zeggen? Het is peperduur. Maar een Sommerdieker, Weet dit heel secuur: 't Is een geldbelegging. Eerste, eerste klas. Nu een zilveren gulden, Weinig waard meer was. TIJMEN. BURGEMEESTER VERBURG IJSSELMUIDEN: De burgemeester van IJsselmuiden, dhr. L. A. Verburg heeft in zijn gis teravond gehouden nieuwjaarsrede de inwoners van zijn gemeente gewaar schuwd voor overhaaste emigratie naar aanleiding van de plannen van ds. T. Wakker om met zijn kerkelijke ge meente te gaan emigreren uit angst voor een komende periode van grote werkloosheid, aldus lazen wij in de Nw. Rott. Crt. De burgemeester zei niet over de plannen van ds. Wakker te willen oor delen, omdat hij niet over de nodige gegevens daaromtrent beschikte. Hij maande de inwoners van IJsselmuiden evenwel tot de nodige voorzichtigheid voor een niet grondig voorbereide emi gratie. Al eerder zijn ingezetenen uit IJsselmuiden na emigratie later teleur gesteld teruggekeerd. De burgemeester vond dat bij een overhaaste emigratie het middel wel eens erger dan de kwaal zou kunnen zijn. III Maurits, Alkmaar, Requesens, God fried van Bouillon, Residentie, In vasie, Emma, Thorbecke, Eisenho wer, Napoleon, Paul Krüger, In Godes vrees te leven, Engeland, Tromp, Elsje van Houweningen, Ripperda. Margriet en Pieter. IV Doren, Eliab, Zilla, Efraïm, Izebel, Sisera, Mara, IJdelheid, Nimrod, Zebulon, Obed, Og, Nabal, Medi cijnmeester, Ijdelheden, Ninevé, Gersom, Ela, Levieten, Ikabod, En gelen, Festus, Damaskus, Elifaz. Deze is Mqn Zoon, Mqn Geliefde. Op dit ogenblik zijn er nog geen brieven in mijn bezit en ik wil geen miniatuur - kinderhoekje hebben, zo dat ik de rest van het hoekje met iets anders moet vullen. In een oud boekje, uit 1737, vond ik iets wat nuttig is voor ons aUen, maar inzonderheid voor de kinderen. Het boekje is een verzameling van gedich ten, geschreven door Adriaan de Vin. Deze man was schoolmeester en voor zanger in St. Laurens, een plaats dicht bij de hoofdstad van Zeeland. Het boek je werd gedrukt in de Korte Delft te Middelburg bij Jacobus Pauwelssen. Het gedicht, dat ik op het oog heb, heeft een lange titel, zoals men toen gewoon was te doen. De titel luidt: Een christen onderwijst zijn kinderen naar het voorbeeld van David, Psalm 34 12 en 1 Kronieken 28 9, enz. De coupletten konden gezongen worden op de wijs: De vwnter is voorbij gestreken. Ik schrijf met opzet: kónden gezon gen worden, want de wijs zal nu niet meer bekend zijn. Hier volgt het: Hoort, kindren, luistert naar uw plichten, die ik u nu voorstellen zal: En laat u vsdllig onderrichten, wüt gij geluk in 't aardse dal; ik zal u leren hoe gij in uw jeugd de vrees des Heeren voor u kiezen meugt tot uw eeuwige vreugd. Indien gij lust hebt lang te leven, gelijk de Heere u heeft beloofd, wilt gij dat God u veel dagen geve en dat u 't goede niet werd ontroofd, wilt g'u verlusten in de zoete vree, zoekt gij te rusten in het goede mee, bevrijd van alle wee: Bewaart uw tong van 't kwade, bemint de waarheid en het recht. wilt ook uw naasten nooit beschaden, tot niemands nadeel bedrog aanlegt; die 't kwade brouwen verre van u zet, maar wüt u houwen zuiver, rein en net, dat g' ook niet wordt besmet. Aldus zult gij het kwade vUeden, maar dat en is nog niet genoeg; wat meer moet nog van u geschieden: betracht het goede, laat en vroeg. Zoekt altijd vrede, al was het tot uw scha; in alle steden jaagt ze stadig na; dat twisting van u ga. En kent de Heer in al uw wegen en doet alleen wat Hem behaagt. Is 't vlees tot zondigen genegen, ziet dat gij altijd zorge draagt, weest op uw hoede. God de zonde haat. Hij loont het goede, maar die Hem verlaat, die vallen in het kwaad. Zijt gij in nood of zwarigheden, kent dan de Heere in zulk een tijd. Kent Hem door vurige gebeden; wordt gij verlost, dan dankbaar zijt. Wilt Hem beminnen als uw hoogste goed; met hart en zinnen dient Hem, wat gij doet, met een oprecht gemoed. Gij kunt de Heer toch niet bedriegen, laat toch uw ziel gewillig zijn; zo gij door veinzen Hem zoudt liegen Hij zal gewis ontstoken zijn. Hij kan doorzoeken de verborgenheid; wat in de hoeken van het harte leit weet Hij met klaar beleid. Daarom mijn kindren, wilt u begeven tot godsvrucht in oprechtigheid; dient Hem met vreze en met beven; ontziet Zijn tegenwoordigheid. Wilt Hem toch kennen in al wat gij doet, en u gewennen Zijn geboden zoet te doen met alle spoed. Hier laat ik het dan bij voor deze week. De hartelijke groeten van OOM KO. MIDDELHARNIS-SOMMELSDIJK Ruilbeurs. De ruilbeurs is bij vidjze van proef enige tijd op vrijdagavond gehouden. Het blijkt dat velen dan niet kunnen komen, daarom is nu besloten om voortaan de ruilbeurs te houden op za terdagmiddag van 2-3 uur. Ieder is welkom. Te beginnen volgende week zaterdag om 2 uur. Biljartcompetitie. De eerste competitie is voorbij. De winnaars zijn geworden 1. Henry West land en 2. Krijn Reedert, a.s. zaterdag is er geen biljarten en daarna wordt nog even bericht gegeven over het ver dere programma. Cursus vrye expressie voor dames. Bij voldoende interesse zal begonnen worden met een cursus vrije expressie. Daarbij zullen allerlei materialen ver werkt worden, o.a. hout, steen, klei, koperdraad, glas e.d. Er zijn reeds en kele groepen begonnen, maar bij vol doende aanmeldingen kan er nog een groep bij komen. Inlichtingen tel. 2400 te Middelharnis. Extra bejaardenmiddag. Er is contact opgenomen met de gebr. Boomsma. Het blijkt dat een van de gebroeders in het ziekenhuis ligt in Den Haag. Vermoedelijk gevallen en daardoor de schouder geforceerd. We wensen een spoedig herstel toe. We hebben zodoende geen direct vooruit zicht op een dia-middag en willen graag op korte termijn iets anders proberen te krijgen. Muziek. Van het muziekfront kan het vol gende worden gemeld. Er zijn op het ogenblik akties bezig. Het blijkt dat er ruime interesse is om vooral de muziek te stimuleren. Er is sinds kort gebrek aan een pianist op een der orkesten van het Diekhuus. Zij die daar voor voelen om met het orkest mee te spelen kunnen zich nader in verbinding stel len met de heer Verdonk. BRILLENGLAZEN by de speciaalzaak Zandpad 32 - Middelhamis Uitslagen damvereniging „Denk en Zet" te Sommelsdijk van maandag 30 januari. AfdeUng III M. Breeman J. Verbiest 2-0 J. V. Es H. Noordijk 2-0 H. V. Prooyen W. Westhoeve 1-1 J. Verhoeckx C. v. Binsbergen 0-2 Het eerste tiental van D. en Z. speel de in de hoofdklasse van de Zeeuwse Dambond tegen het eerste tiental van Aagtekerke en won met 11 tegen 9. Het tweede van D. en Z. speelde in de eerste klasse tegen Middelburg II en verloor met 7 tegen 9. Persoonlijke uitslagen zijn, eerste ko lom spelers van D. en Z. Afdeling I H. Groenendijk J. Blaas 0-2 B. Vis A. Willemse 2-0 K. Vis S. Blaas 2-0 F. Kleingeld F. Blaas 1-1 P. Noordijk J. Maranus 2-0 J. V. d. Broeke M. C. de Smit 1-1 A. Verolme C. Jongepier 1-1 I. Koese S. de Visser 0-2 A. ICrijgsman A. Franke 2-0 J. Lodder J. Houmus 0-2 Totaal 11-9 Afdeling II C. Zoon C. de Vos 0-2 C. Polder A. P. Walraven 1-1 M. V. Lente J. Baayens 1-1 J. Dekker C. Tange 0-2 L. Bruggeman J. v. d. Berge 1-1 A. Knape C. CopoUse 0-2 G. ïCnops L. Boon 2-0 A. V. Gulik N. O. G. 2-0 Totaal .7-9 Naar aanleiding van een reeds eerder in dit blad geplaatst bericht, delen wij u mede, dat het bekende mannenkoor „ONS KOOR" te Sommelsdijk o.l.v. dhr. Gerrit Zoon op vrijdag 10 febr. hoopt mede te werken aan een grote muziek- en zangavond in het Haegse Huus al hier. Als solisten zullen voor u optre den; Marinus Faasse en Willem de Ruiter, tenor. Voor begeleiding aan de piano van solisten en koor zorgt de dirigent. Het muziekprogramma zal verzorgd worden door muziekvereniging „DE HOOP" (Dirigent H. L. Willemsen); verschillende mooie oude walsen en marsen zullen ten gehore gebracht wor den. Ook het koorprogramma bevat in hoofdzaak, verschillende werkjes in het lichte genre, waaronder compositie's en bewerkingen van de dirigent. Het ge heel zal worden afgesloten met een ge- zamelijk optreden van koor en orkest onder leiding van dhr. Willemsen. Het concert begint om 8 uur, terwijl de zaal vanaf 7.30 uur open zal zijn. De toegangsprijs bedraagt 1,50. Mu ziek- en zangliefhebbers, verzuim deze avond niet, u zou er later spijt van hebben.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1967 | | pagina 7