ag Rikken 11 óók eens een verhaal vertellen? (PFAFF Proti Juffrouw Sparta bromfiets I HuismoedersLet op trouwjapon Twinlock kassablocs Extra voordeel Houthandel fl. Boogerman ds. W. Kamp STRU9K Voor de kinderen tractor-chauffeur WAARSCHUWING I administratieve liraclit MEDEDELING SCHOUW Verkoopster gesloten zijn van 16 t/m 30 juli valcantie Poppenwagens burgerwoonhüls PFAFF NAAIMACHINEHUIS W. RIKKEN l\I.V. H. M. B. V. d. Peppel AFWEZIG WILHELMINA BREUR LEEN TIELEMAN Leo de Stoffenman Wegens Vakantie Net meisje DE WAAL fa. P. Kastelein Fa. L BOETER OUD GEREF. GEiVIEENTE Ooltgensplaat DE WAAL Tuinders- leerling Werkster TE KOOP: W. Akershoek CARAVANS DE WAAL Publilcatie Gemeente Oostflakkee Wegens valcantie gesloten ieeriing-verpieegsters Er was eens een gezin, dat een nieuwe woning kreeg toegewe zen. Hun huis werd al te oud. Dat Icostte geld. Maar een nieuwe woning is een nieuwe woning. Helaas! Weldra ging het dak lekken... de muren scheuren... de ramen tochten! Er was hele maal geen verschil meer met de oude woning. Als u ruilt, beste mensen, moet u opletten, dat u niet huilt. Dat geldt niet alleen voor woningen. Ook voor naaimachines. Ruil uw oude machine in voor een ver trouwd kwahteitsmerk of ruil helemaal niet! Koop een machine, waarop trots de naam is aangebracht van een befaamd fabrikant. Ga een straatje 'om, als u machines ziet, die zich ver schuilen achter een fantasie naam. Koop een Pfaff! Een Pfaff wordt nergens „honderden guldens goedkoper" aange boden, al reist u van Tokio tot Babyion. Sterker' nog: iedereen, die zou proberen een echte Pfaff na te bouwen, zou u duizend gulden per machine moeten vragen. ledere Pfaff ontstaat uit de wensdromen van miljoenen vrouwen. Een Pfaff wordt ontworpen door de vernuftig ste constructeurs van Europa elke PfafF wordt gebouwd door vaklieden, die ieder loon waard zijn! Ruil uw oude machine in voor levenslang, onbekom merd plezier. Kies bij Rikken uw Pfaff! T..sinds1862 Bergen op Zoom: Korteirieestraat 17, tel. (01640) 58 78. Breda: Lange Bragstraat 30, tel. (01600) 3 17 45. Eindhoven: Willemstraat 21, teL (04900) 2 25 70. Roosendaal: Nieuwe Markt 48, teL (01650) 55 46. Terneuzen: Nieuwe Diepstraat 23, tel. (01150)22 94. Keyzer Schoenen FAMILIE-BERICHTEN M.et grote vreugde en dankbaarheid berichten wij u de geboorte van ons tweede kindje MARCEL broertje van Auke J. Wagenaar G. A. Wagenaar- Goedegebuur Ouddorp, 3 juli 1966. Boompjes 11 Met dank aan God en gro te blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon ERIC MARCO J. van Dijk A. van Dijk-Nipius Goedereede, 2 juli 1966. Blauwe Distelstraat 14 Tijdelijk adres: Ziekenhuis „Bethesda" Dirksland. Met blijdschap en dank baarheid geven wij U ken nis van de geboorte van ons zoontje en broertje ADRIAAN J. J. Korteweg A. IJ. Korteweg- Struik Joop Mar lien Jos Middelharnis, 4 juli 1966. Rottenburgseweg 1 Met grote blijdschap en dankbaarheid aan God, geven wij u kennis van de geboorte van een dochter ADA NEELTJE JACOBA Roepnaam Anja T. Schaaf M. Schaaf- Hogerwerf Middelharnis, 3 juli 1966. Waterweg 97 P. den Hollander en L. V. d. Slik hebben het genoegen U kennis te geven dat zij voornemens zijn in het hu welijk te treden. De voltrekking zal D.V. plaats hebben dinsdag 12 juli om 2.30 uur ten ge- meentehuize te Middelhar nis. Kerkelijke bevestiging om 3 uur in de Chr. Ger. Kerk door de weleerwaarde heer Ds. M. C. Tanis van Baren- drecht. Klundert, Steinstraat 44 ------------------ 28 juni 1966. Middelharnis, Steeneweg 106 Gelegenheid tot feliciteren: 12 juli na 7 uur in gebouw „Jeugdhaven" te Middel harnis. Toekomstig adres: Stein straat 44, Klundert. GETROUWD: J. M. den Hollander en Anne Marie Mys die namens wederzijdse ouders dankzeggen voor de belangstelling bij hun hu welijk ondervonden. Middelharnis, 2 juli 1966. Toekomstig adres: Ten Ho- vestraat 34, Den Haag. Op vrijdag 8 juli ho pen onze geliefde ou ders, behuwd- en grootouders A. Padmos L. Fadmos-de Vogel hun 40 jarige echt vereniging te herden ken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Ouddorp: J. Padmos A. Padmos- v. Engelen Leny Rotterdam: M. Klein-Padmos H. W. Klein Adrie Henry Marjan Sommelsdijk: M. Koole-Padmos J. Koole Martin Pietje Caroline Ouddorp: M. Nuy-Padmos J. Nuy Ouddorp: K. Padmos A. Padmos- V. Wuijckhuijse Robbie Tommy Krijntje, Jaap Wim Ouddorp, juli 1966. Beatrixweg 1 Op D.V. 8 juli a.s. ho pen wij dankbaar te herdenken, dat God het 50-jarig huwelijk van onze lieve ouders en grootouders A. HOTTIKG )C. HOTTING-HOKKE zo rijk heeft gezegend. Ooltgensplaat, Kaal 4 Wegens ziekte liev.er geen bezoek. juli 1966. In plaats van kaarten Op 9 juli a.s. hopen onze ouders en groot ouders P. Gebraad G. Gebraad-v. Alphen hun 40 jarig huwe lijksfeest te herden ken. M. Kievit-Gebraad P. Kievit Arie en Piet P. C. Gebraad M. Gebraad-Knöps Rien, Gerie Peter en Wilma. Nieuwe Tonge, juli 1966. Korteweeg je 40 Gelegenheid tot feli citeren: na 3 Uur in „Ons Dorpshuis". Op zondagmorgen om streeks 10.30 uur be haagde het de Heere van leven en dood, zacht en kalm na een langdurige ongesteld heid, van onze zijde weg te nemen onze in nig geliefde en zorgza me moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder, zuster, be- huwdzuster en tante Marttjntje Grinwis weduwe van Aren Klepper in de ouderdom van 82 jaar en 3 maanden. De Heere die geen re kenschap geeft vaif Zijn daden sterke ons in dit zo zwaar verlies. Ons van uw deelne ming overtuigd hou dend: Ouddorp: K. Hollaar-Klepper C. Hollaar N. K. V. d. Bok- Klepper Joh. V. d. Bok Dirksland: Jac. Klepper N. Klepper- Hoogmoed Ouddorp: E. Klepper Gr. Klepper- Westhoeve H. Breen-Klepper K. Breen C. Nederveld- Klepper L. Nederveld Joh. A. Klepper T. Klepper E. P. Klepper- v. d. Bok klein- en achter kleinkinderen Ouddorp (Z.-H.), 3 juli 1966. Kelderweg 34 De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op woensdag 6 juli a.s. n.m. 2.00 uur. Heden overleed zacht en kalm onze innig ge liefde oma Martqntje Grinwis weduwe van Aren Klepper in de ouderdom van 82 jaar en 3 maanden. Wij hopen haar nimmer te vergeten. Namens de klein- en achterkleinkinderen Pietje en Thijs Aren Tinie Aren en Nel Neeltje en Rinus Harrie Jaap Teun Klara Kees en Aat Tinie en Wim Caty en Piet Aren Mattie Aren Achterkleinkinderen Lenie en Hansje Eewi Hetty Ouddorp (Z.-H.), 3 juli 1966. Kelderweg 34 Zacht en kalm is, na een ernstig maar moe dig gedragen lijden in het Dijkzigt ziekenhuis te Rotterdam in vrede ontslapen, mijn lieve man, onze lieve zorgza me vader, zoon, broe der, zwager en oom Leendert Wesdflk echtgenoot van J. G. Koppenaal op de leeftijd van 50 jaar. „'k Zal dan gedurig bij u zijn" (Ps. 73 12.) J. G. Wesdijk- Koppenaal Suus Lau Ben Cora en verdere familie Stad aan 't Haringvliet, 3 juli 1966. Zeedijk 19 De begrafenis zal plaats hebben' op D.V. woens dag 6 juli te Stad aan 't Haringvliet 's mid dags 2 uur. De bejaarden en het comité van bejaarden geven met leedwezen kennis van het overlij den van de heer L. WESDIJK in leven penningmees ter van het bejaarden comité. Stad aan 't Haringvliet, 3 juli 1966. Met grote droefheid ge ven wij U kennis dat de Heere door een droevig ongeval uit ons midden heeft weggenomen, on ze innig geliefde zoon en broer, de heer Leendert Tieleman in de leeftijd van 17 jaar en 8 maanden. AUen die hem van na bij gekend hebben zul len beseffen wat wij in hem verliezen. Sommelsdijk: R. Tieleman M. Tieleman- Broere Janny Ada Fam. Tielemart Fam. Broere Sommelsdijk, 3 juli 1966 Koksweg 4 De begrafenis zal D.V. plaats hebben woensdag 6 juli a.s. des nam. 2 uur op de algemene be graafplaats „Vrederust" te Middelharnis. arts wegens vakantie vanaf woensdagmiddag 13 juli 12 uur tot donderdag 4 augustus. De praktijk wordt waarge nomen door de andere doktoren. Heden nam de Here tot Zich, onze zeer geliefde en zorgzame vrouw, moeder en grootmoeder geb. HOLSTER Zij overleed na een lang en geduldig gedragen lijden op de leeftijd van 81 jaar. N. Breur Amstelveen: K. Breur L. Breur-van Eijk W. M. Breur N. Breur Jr. Rotterdam, 3 juli 1966. Statenweg 157 c Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag van 16.00 -16.30 uur en woensdag van 19.00 - 19.30 uur in de rouwkamer Mathenesserlaan 470 te Rotterdam. D.e begrafenis zal plaatsvinden donderdag a.s. op de algem. begraafplaats „Crooswijk". Vertrek van huis te 13.00 uur. Aankomst aan de kapel te circa 13.30 uur. Heden overleed door een noodlottig ongeval onze zeer gewaardeerde vriend en medewerker in de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds blijven bestaan. Fam. v. d. Velde en personeel. Dirksland, 4 juli 1966. „De Strijkpenning" Zó van de fabriek naar de Sommelsdijkse markt. Zeldzaam mooie partij ZOMERSTOFFEN voor abnormaal lage prijzen. Heus mevrouw, U slaagt altijd. O ja, o.a. ook mooi zwart met grijs bloemetje voor oudere mensen. Morgen naar: zal onze zaak van 11 tot en met 16 juli A. V. d. Laan Hobius de Krijgerlaan 3 Sommelsdqk Te koop: Een maat 40. Adres te bevragen bureau van dit blad. Biedt zich aan: als hulp in de huishouding liefst bij oud echtpaar of| weduwe. Intern. Adres te bevragen bureau van dit blad. Plaatst uw FAMILIEBERICHTEN in „EILANDEN-NIEUWS' geschikt voor elk bedrqf. Te gebruiken in speciale cassette, die U niet behoeft te huren maar ineens kunt kopen voor 28,50. De bloc's zijn met verschil lende teksten bedrukt le verbaar o.a. voor garage houders, nota's, afgifte- bonnen, notities enz. In duplo en triplo lever baar. Als U deze methode ge bruikt wordt er niets meer vergeten! Komt U deze manier van boeken eens bekijken in: Kantoorboekhandel Zandpad 118, Middelharnis Marcando wijn per fles 3,25 100 zegels Chianti per fles f 3,55 50 zegels Koffie Speciaal per pak 1,98 50 zegels Reuze Ontbijtkoek slechts 79 cent Sommelsdijk, Tel. 22 41 GEVRAAGD: in druk beklant textielbe drijf. (Wegens vertrek van tegenwoordige juffrouw naar ander beroep). Goede andere hulp aan wezig. textiel - het gehele klein- vak. Zandpad 16 Middelharnis Zich te melden: H. Vermaas, Hoflaan 47 Middelharnis. Wegens ziekte is het ge wenst zich schriftelijk te melden. Donderdag 7 juli a.s. des nam. 7 uur zal D.V. in het Kerkgebouw Molendqk 25a voorgaan te Utrecht. in de vorm van kleinmod,el kinderwagen, hebben wij in verschillende uitvoerin gen en prijzen. Poppen wandel wagentjes in vele modellen. Ook voor poppenwiegen, poppenkleertjes en tal van andere poppen spulletjes gaat u naar: Zandpad 118, Middelharnis Gevraagd: 15 a 16 jaar. Hoog loon. G. Bijleveld Steeneweg 94, Middelharnis Te koop: Een op goede stand. Vraagprijs 5.000,—. Met toestem ming van B. en W. direct te aanvaarden. Inlichtingen bij: D. B. V. Erkel Oostdqk - Sommelsdijk Wegens huwelijk terstond gevraagd een voor 2 dagen per week of een meisje boven 18 jaar voor de morgenuren. Brieven onder nr." 4155 aan bureau van dit blad. Een twee persoons zitbank 4 stoelen, 2 armstoelen, 2 bromfietsen merk Rap. W. Achterweg 33 Sommelsdyk Koop nu een Er zijn geen betere! Reeds vanaf 438,— In zwaardere uitvoering met 3 versnellingen en ge forceerde koeling met 3V2 P.K. motor 930,—. Telefoon 390 - Ouddorp TE KOOP: 2-4-6 per soons M. POORTVLIET Wüngaardstraat 5 - Goes Telefoon (01100) 77 68 WE5TDÜKI5 - MIDDElHflRNIS om 's zomers mee te spelen: Schopjes, emmertjes, zand- vormen, zeefjes, ballen in alle maten, plastic scheep jes, opblaasfiguren, bad mintons, cowboypakken, klapperpistolen, geweren, indianen-tooi enz. U vindt bij ons altijd iets voor elk kind. Zandpad 118, Middelharnis Wegens opheffing van het BRANDWEERCORPS „ACHTHUIZEN", is een grenswijziging van de verzorgingsgebieden voor de overige drie corp sen noodzakelijk geworden. De begrenzing van de gebieden is als volgt: DEN BOMMEL (meldingnummers 233, 333 of 286) dat deel hetwelk aan de landzijde omslo ten wordt door de rijksweg, provinciale weg, Magdalenaweg en vervolgens de ge meentegrens volgend tot het Haringvliet. OOLTGENSPLAAT (meldingnummers 314, 333) dat deel hetwelk aan de landzijde omslo ten wordt door de rijksweg, provinciale- weg, Blokseweg en vervolgens de oude ge meentegrenzen van Den Bommel en Oolt gensplaat, volgend naar het Volkerak. OUDE TONGE (meldingnummer 310) dat deel hetwelk aan de landzijde de grens vormt met de gemeente Middelharnis, en vervolgens de oude gemeentegrenzen van Den Bommel en Ooltgensplaat, volgend naar het Volkerak. Deze wijziging gaat heden 5 juli in. Ooltgensplaat, 4 juli 1966. De loco-burgemeester van Oostflakkee. 39e jaargang! riandelszaak op midden z.s.m. een bekwaam Flakkee vraagt voor welke tevens verdere voorkomende genegen is werkzaamheden te verrichten. Brieven onder nummer 4140 aan het Bureau van dit blad. AAN INGELANDEN EN LOONSPROEIERS. 1 Gooi geen lege fust van sproeimiddelen en M kunstmest in watergangen en sloten. Het kan zeer nadelige gevolgen hebben en de wateraf- s voer belemmeren. Het Bestuur van „De Polders lozende door het 3 Oudeland van Oude Tonge" en „De Krammerse Polders". van 6 juli tot en met 20 juli. Accountantskantoor Ph. MELISSANT Melissant Coöp Raiffeisenbank Middelharnis-Sommelsdijk Gevraagd: Een liefst in het bezit van het Ulo-diploma. Sollicitaties aan het kantoor der Bank, Postbus 38, Middelharnis In het ziekenhuis te Dirksland kunnen voor de cursus die 15 augustus a.s. aanvangt nog enige s worden geplaatst. M I Sollicitaties worden gaarne vóór 1 augustus in- gewacht bij de besturend zuster van de Stichting het van Weel - Bethesda ziekenhuis te Dirksland. Persoonlijke aanmeldingen uitsluitend na tele- fonische afspraak. (Tel, (01877 555). s Hiermede bericht ik dat ik mijn drogisterij- parfumerie heb overgedragen aan de heer P. Both, Julianaweg, alhier. Voor het vertrouwen en de prettige relatie, welke ik in de afgelopen jaren van mijn cliënten mocht ontvangen, spreek ik hiermede gaarne mijn dank uit en ik hoop, dat de heer Both hetzelfde vertrouwen zal ge nieten. Hoogachtend, drogisterij - parfumerie Mevr. M. Kaslander. Refererend aan bovenstaande is h,et mij een ge noegen, U te kunnen mededelen, dat ik heden bovenstaande drogisterij - parfumerie heb over genomen en op dezelfde wijze zal voortzetten. De winkel van Mevr. Kaslander, Julianaweg 17, zal worden gesloten en de verkoop van de arti kelen zal geschieden in mijn bestaande zaak. Hoogachtend, P. Both - Melissant Op 28 juli 1966, in de polder Sint Adolfsland te Ooltgensplaat, gemeente Oostflakkee, over alle dijk-, weg-, kavel- en scheidsloten. De onderhoudsplichtigen dienen vóór bovenge noemde datum deze sloten schoon te maken van alle vuil. Riet en dergelijke moet tot op de bodem van de sloot worden weggehakt. Uitkomend vuil moet onmiddellijk van de weg bermen verwijderd worden. Overeenkomstig de keur moet één en ander 's avonds tevoren in goed schouwbare staat wor den opgeleverd. Ooltgensplaat, 5 juli 1966, het bestuur. GEVRAAGD: wegens huwelijk van één onzer. PRINS Redactie j Tel. (01871 De gebeur| de laatste geesten opeil zo langzamel wikkeling al gebied, met[ tuelen, die vervult, om(j die ons volh de vastighec beginselen staat en ma wikkeling vormen aanl snel tempo,r hieruit voorl worden. HeC der geesten bedenkelijk f wijd verbrei name onder tuelen, om huidige mal de oude nol gedrag, nati| litiek enz. vaststond, gemaakt, m| dergaat in Het is eenl men het tra niet alleen deel van da ker niet miil schatten aal besmet zijnl tiviteitstheoi De activitf dames progressieve de bestaanq zogenaamd bestel, dat onze rechts! genoemd, hl genoeg ove dat d.e beq N.A.V.O., Oost en Wd kanen, die 1 worden bel wel uit well waait: socif pacifisten, en hun syj aantal ande ze zijn bij en ondersd zich om de I maatschappl Een wel van de op intellectueld ken gelede| weekblad stond een deeld over soort oproe lijke gezagd ke te doenl heid in onzT len, die vol| zoek zijn. tekend doo| omvang er schrijven, en sommer in Amsterdl zaak zijn. flet versprj stratie tege opgeroepen^ maanden hing een sj publiek" uil veroordelini personen 6 tot 20 daj op bevel noeg ver dammers, schouwers nings" wer| hoor en nen, die hl Een vrouwl studente k| reau mede kleed om helemaal werden na Portugese te kleine N.T.S.-jourl van ongerl de officier! hem een gedurende zou blijver cidenten v\ Dat zijn rechtsgevo^ nader op Middelharnis Telefoon

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1966 | | pagina 4