OPSNING..J „DE WITTE PADDESTOEL" en laar een kabinetscrisis? re Plaatselijk nieuws Fa. H. Verbrugge Zn. DE HARINGRACE Hibiscus iveel slagersknecht tropische visies planten geen spreekuur Kinderwagen Dinsdag 24 mei 1966 No. 3489 CHR. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZrtJID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN ■i ibedrijl' ty Camera inruil actie Fotografie J. Zandstra V.V.O. organiseert Orgelreis 1966 GOEDEREEDE Binnenschip bij Dinteloord gezonicen Goedkope Pinkster aanbiedingen EXTRA GOEDKOOP 12,89 A,s. VRIJDAG 27 MEI, 's middags 2.00 uur openen wij ons nieuwe restaurant: prachtig gelegen aan de Zuiderdiep- straatweg langs de Molenpolder te STELLENDAM. KOELTOONBANK Honda Dream C 71 Manl. bediende New-Forest ponnies 3 halen 2 betalen! fa. P. Kastelein RECEPTIE VAN 2 TOT 6 UUB DE WITTE PADDESTOEL -^ Speciaal ingericht op het ontvangen en bedienen van groepen. -^ Prima, ultra moderne keuken. Fantastisch onbelemmerd uitzicht op o.m. de spuisluizen. -^ (Gemakkelijk te bereiken en grote parkeerruimte. Voor inlichtingen: directie KOOTH en SUIJKENS Telef. (01879) 3 77 TE KOOP: AFWEZIG WAGNER Tandarts Wolthers Orgel-Pianolessen winkelmeisje 966 1 altijd Ihoon- dellen. eken- PRINS HENDKIKSTRAAT 14 - POSTBOX 8 - MIDDELHARNIS Kedactie en advertenties: Kantoor Langeweg 13, Sommelsdijk Tel. (01870) 26 29, na 6 uur 's avonds TeL 2017 Giro 167830 Verschijnt tweemaal per week: dinsdag' en vrijdagavond nakkelljk te besturina |6; sloten koel- Duurzaaffl iehandelln' 'erwarminj. In vele, m» ihetjaai )uddorp en Iran- iten igten el en Ikhout verf H,^ alen )irkslaod Er zijn weinig of geen kabinetten in inze politieke geschiedenis geweest, die ich met zoveel bravoure hebben ge- iresenteerd als het kabinet - Cals. Het lestond uit „zware jongens", uit de elite ■an onze politici en deskundigen en het iwam met een program en een begro- Ing van ontzagwekkende allure. Het u ons wegen, scholen en woningen •even in een aantal en tempo, dat nog 'mmer was vertoond. Vorige kabmet- n zouden alleen maar uit armzalige 'untelaars bestaan hebben in vergelij- ■ing met deze sterke mannen. Dr. Veld- amp zou het formidabele systeem van ize sociale voorzieningen compleet iaken en daarmee uitgroeien-^ ver boven 'alma, Aalberse en Drees. Onze econo- ie zou groeien als nimmer te voren. Het kabinet zou een beleid gaan voe- n in opperste progressiviteit. Het zou ns laten zien, hoe het eigenlijk moet. Kuim een jaar heeft het nu geregeerd. et welk resultaat? Dat Nederland aan >t begin staat van een economische ■isis, die voor een niet gering deel door n beleid is uitgelokt of in ieder geval rsterkt. Het heeft zichzelf zodanig in nesten gewerkt, dat het vastgelopen als tegen een muur. De loonpolitiek een complete chaos geworden, waar j^emand meer een uitweg uit ziet. Door Ie veel te hoge overheids- en particu- lere bestedingen is een overspanning getreden, die zich openbaart in prijs- •rhogingen aan de lopende band, ge ek aan kapitaal voor investeringen een galopperende inflatie, terwijl „e betalingsbalans een groot tekort .ertoont aan de exportzijde. De sociale iasten zijn zo hoog opgevoerd, dat er Syanneer de wetten op de arbeidsonge- fchiktheid en op de zware geneeskun- fflge risico's zouden worden ingevoerd, pleen al daardoor de gehele ruimte l^or loonsverhoging zou zijn verdwe nen. Ziedaar het resultaat van een jaar „Cals"! Gewaarschuwd is er genoeg. Dat be gon al in de Tweede Kamer vlak na het optreden van het kabinet. De V.V.D. en de C.H.U. hebben er zich uitdrukkelijk an gedistantieerd, maar ook bij de V.P. en de A.R.P. fracties kon men iserves bespeuren. Bij de in oktober jerleden jaar gehouden politieke en .nanciële beschouwingen over de Rijks- ijegroting kwam er zware kritiek van de liberaal Geertsema, die profeteerde, at Dr. Vondeling onze „inflatieminis- ir" zou worden; de Katholiek Schmel- ir wees op een dreigende looninflatie; je c.h. mr. Beernink op het overspan- len financiële beleid; de a.r. heer Rool- Irink op het gevaar van te grote stij- ;ging van de kosten van levensonder- Ifoud en eveneens op het inflatiegevaar nz. Maar de ministers Cals en Vonde- ng redeneerden alle bezwaren weg. 'oen werd ook het bezuinigingsplan lekes van de V.V.D. van de baan ge- ioond. Kortom, de regering zou het et haar voorstellen wel fiksen. In de ierste Kamer ging het dito; met name ■of. Zijlstra gaf ernstige waarschu- ngen. Ook de pers, althans een deel an, liet zich niet onbetuigd. Wij ibben ons ook in dat koor gemengd, idirect na het optreden van het kabi- fet. De voorspellingen zijn precies uit- komen. Wat iedere realist kon zien komen gebeurde: de zaak liep vast; inflatie versnelde, de spanningen op arbeids- en kapitaalmarkt namen e, de lonen liepen uit de hand enz. :aar min. Den Uyl bleef lang optimist: Èn goede progessivist is immers be- lepshalve ook een geboren optimist, toch nu gaat dat niet langer meer, ■ant de feiten spreken een te duidelij- taal. Toen kwamen de verkiezingen. Ze ielden een zeer duidelijk vonnis in er de partijen van dit kabinet, uit- zonderd de A.R.P., die het o.i. aan de |eer Roolvink te danken heeft, dat ze zonder kleerscheuren is afgekomen. lp het jongste partijconvent is immers wel gebleken, dat een aanmerkelijk deel n de partij de deelname aan dit ka- et afkeurt. En nu zitten de heren zak en as. De P.v.d.A. verkeert in in toestand van volslagen paniek. Ze cht met haar ambitieus program iezers te vangen en ze verloor er eni- honderdduizenden. De K.V.P. ging, het in mindere mate, eveneens ach- it. De uitslag was een koude douche lor het kabinet en een zware dreun lor Vondeling cum suis. Nochtans wil het kabinet „unverfro- in" verder gaan. Maar het staat voor lete vuren. Al wil het dan misschien ;een rekening houden met de verkie- igsuitslag, de economische situatie en e toestand op het loonfront dwingen Dt bezinning. De loonpolitiek van Dr. weldkamp is een fiasco geworden. Ook spat was te voorzien: een overspannen arbeidsmarkt vraagt om inmenging van de overheid. Zonder deze is het hek van de dam en hebben de vakbonden vrij spel. En nu zit deze minister dus in len impasse, want zijn vrijere loonpo- itiek is totaal mislukt. De gestelde 7»/o "in en worden overschreden en de cha- is zo groot, dat niemand meer een tweg ziet. Het kabinet moet een be- pssmg nemen, want de tijd dringt. Op ïet moment, dat we dit schrijven, weten ^e de uitslag van het beraad nog niet, ^aar a.s. woensdag zal er in de Tweede Kamer een uitgebreid debat over wor den gehoudeij. Dan komt dus het be- op dit punt aan de orde en is het vraag, wat de Kamer, in casu de igeringspartijen, zullen doen. Velen vragen zich thans af of er een "ibinetscrisis op til is. Daarop is na tuurlijk geen antwoord te geven. De op positie i.c. de V.V.D., de C.H.U. en de vijf kleine partijen, zouden heel gra?g dit kabinet torpederen, maar daartoe hebben ze veel te weinig stemmen n.l. slechts 44 van de 150. Een crisis zal dus eventueel veroorzaakt moeten worden óf door één of meer van de regerings partijen óf door het aftreden van het kabinet zelf óf b.v. door minister Veld kamp alleen, wanneer diens loonbeleid in de Kamer wordt afgestemd. Wij geloven, dat geen van de rege ringspartijen ervoor geporteerd is thans een crisis uit te lokken. Op de partij raad van de P.v.d.A. bleek onlangs, dat men er daar niet aan denkt. Men zou na de voor deze partij zo droevige ver kiezingsnederlaag er wel heel dom aan doen thans op korte termijn aan te sturen op een crisis, die automatisch vervroegde verkiezingen betekent waar bij ze dan wel eens nieuwe verliezen te incasseren kon krijgen. De P.v.d.A. is ontmoedigd en lijdt aan een zware electorale kater. Het ligt voor de hand, dat een partij, die in zulk een deplora bele situatie verkeert en bovendien ge lieerd is aan een kabinet, dat eveneens in grote moeilijkheden zit, op korte termijn geen nieuwe verkiezingen kan riskeren. De heer Nederhorst heeft dan ook verklaard dat het program van het kabinet goed is en „onze steun verdient" Wel lijkt de P.v.d.A. niet ongenegen de uitgaven van het kabinet meer te tem poriseren, maar overigens „gaan wij door met te trachten het regeringspro gram te verwezenlijken. Volgens de partijvoorzitter Tans zouden er echter enkele nieuwe of verhoogde belastin gen in de directe sector moeten komen (vermogen, successie, speculatie). Wat de A.R.P. betreft, blijkens de felle debatten op het door haar gehou den Partij-convent heerst daar ondanks de nogal bevredigende uitslag der ver kiezingen een grote interne verdeeld heid tussen rechtse en linkse A.R. Evenals Nederhorst was Roolvink tegen een loonstop, omdat het daarvoor te laat is. De laatste meende echter, dat als het kabinet niet drastisch bezuinigt, het geld moet worden gevonden via de indirecte belastingen. Bovendien staat de A.R. fractie zeer gereserveerd tegen over het kabinet Cals. Naar het .Parool' meent te weten, zou er ook rivaliteit bestaan tussen Roolvink en Biesheuvel over het leiderschap in de partij! Ver der kreeg de hoofdredacteur van Trouw Dr. Bruins Slot scherpe kritiek te horen zowel van Roolvink als van Gerard Hoek vanwege zijn linkse sympathieën, speciaal over het Vietnam-probleem. Ook hier dus verdeeldheid over het kabinet. De kamer-fractie schijnt zich in elk geval te distantiëren van de re- gering-Cals. Wat de K.V.P. betreft, haar houding zal deze week blijken in de Kamer bij het loondebat en a.s. zaterdag op een partij vergadering. Ook zij zal geen nieuwe, vervroegde verkiezingen riske ren. De conclusie moet dus luiden, dat momenteel de kans op een kabinetscri sis niet heel groot is. Men zal het kabi net wel tot 1967 laten voortmodderen om tijd te winnen voor een heroriënta tie. Intussen kan men nooit weten: in de politiek staat men dikwijls voor ver rassingen. DIRKSLAND Gereformeerden te Dirksland wensen geen aansluiting by Melissant. In het Centraal Weekblad der Ge reformeerde Kerken lazen wij een be richt, dat er besprekingen zijn geweest tussen de kerkeraden der Ger. Kerk van Middelharnis en Melissant over het verzoek van de Geref. Kerk te Me lissant, om de Gereformeerden te Dirks land bij deze kerk te voegen. Er blijkt een opinie-peiling onder de te Dirks land wonende leden te zijn geweest, wat aanleiding is geworden om dit verzoek niet in te willigen. De behan deling van deze zaak is daarmee afge sloten, aldus dit bericht. Gooi uw oude camera overboord. Wij nemen ze graag uit de vaart en geven er als schrootgeld 7,50; 10,— of f 15,— voor. Sommelsdijk. De vereniging van Orgelvrienden „Goeree en Overflakkee" hoopt D.V. op zaterdag 4 juni a.s. haar 8e Orgelreis te houden. Voor dit jaarlijks terugko mend evenement van de V.V.O. be staat altijd grote belangstelling onder leden en belangstellenden. Elk jaar worden verschillende historische en waardevolle orgels bezichtigd. De 8e orgelreis op 4 juni a.s. is ge richt naar Zaltbommel waar een bezoek wordt gebracht aan de Grote of Sint Maarten kerk met het 3 klaviers orgel. Vervolgens wordt een bezoek gebracht aan de Ned. Herv. kerk te Sprang en 's-Gravenmoer in welke kerken de ge restaureerde historische orgels het middelpunt der belangstelling worden. Tenslotte wordt het nieuwe 3 klaviers „FLENTROP" orgel bezichtigd en be luisterd in de R.K. „Sacramentskerk" te Breda. Na afloop wordt de warme maaltijd gebruikt in de bekende „Graan- beurs" te Breda, waarna de terugtocht naar Flakkee wordt ondernomen. Voor deze mooie orgelreis zijn nog 10 plaatsen in de touringcar van de Fa. Buijsse vrij. Zij die interresse hebben deze orgelreis mee te maken kunnen zich tot en met zaterdag 28 mei nog op geven bij de onderstaande adressen. A. Dekker, Nieuweweg 45, Stellendam Telefoon (01879) 323. A. van 't Geloof, Philiphoofdjesweg 25, Dirksland, Telefoon (01877) 681. T. Stolk, Molenstraat 6, Middelharnis, Telefoon (01870) 2324 (Gebrs. de Waal). De kosten van deelname aan deze 8e Orgelreis der V.V.O. zijn 16,— per persoon (inclusief bruggeld, warme maaltijd en eventuele entreegelden in kerken). ---------^O--------- MIDDEN-FLAKKEE Botsing tussen Mercedes en Daf. Zaterdagavond had op het Louis Bouw meesterplein te Middelharnis een aan rijding tussen een Mercedes en een Daf plaats. Mevr. Wed. Knöps, nog maar enkele honderden meters van haar wo ning verwijderd, naderde met haar Daf de verbindingsweg van het L.B. plein naar de secretaris Nijghstraat. Uit deze weg kwam dhr. D. Vroegindeweij die haar geen voorrang verleende en de Daf linksvoor aanreed. De schade aan de Daf was aanzienlijk. Mevr. Knöps kwam met de schrik vrij. Aangifte leerlingen. De aangifte van nieuwe leerlingen voor de Groen van Prinsterer School zal plaats vinden d.v. maandag 6 juni a.s. 's avonds van 7.00 tot 8.30 uur in de bestuurskamer. Stichting Maatschappeiyk werk. Spreekuur maatschappelijk werkster, kantoor gemeentehuis Dirksland ingang Nieuwstraat 's morgens van 9 tot 10 uur. Vanaf heden telefonisch bereikbaar on der No. (01877) 592, 's morgens van 9 tot 11 uur. Kosteloze inenting. Op woensdag 25 mei zal er gelegenheid zijn tot kostelo ze inenting en herinenting tegen pok ken te 14,00 uur bij dr. P. R. Bakker Voorstraat 30 Sommelsdijk en te 14.30 uur bij dr. H. M. B. v. d. Peppel, Voorstraat 26, Middelharnis. SOMMELSDIJK Dringend verzoek. De Herv. leesbi bliotheek „Lectura" maakt zijn lezers er nogmaals op attent dat a.s. vrijdag avond 27 mei de boeken die nog in hun bezit zijn dienen te worden terugge bracht. Hiertoe bestaat gelegenheid in „Vita-Nova" van 7.30 tot 8.30 uur. Kon. fanfare „Apollo" oogstte Franse lauweren! J. A. Kleijnenberg toonde zijn belang stelling en waardering voor de presta tie. De mannen hebben die avond niet meer gemusiceerd. Na een vermoeiend concours en een lange reis gunde de burgemeester en de toegestroomde be volking hen een verdiende rust. De dirigent, dhr. Vernooys die door zijn internationale (beroeps) collega's zeer hoog werd gewaardeerd is van daag al weer met een reis van de Drinkwaterleiding mee. OUDE TONGE Collecte. Door het Roode Kruis te Oude Tonge, zal in de week eind mei tot begin juni a.s. een huis-aan-huis collecte in de gemeente worden gehou den. Kinderen speelden met vuur. Vrij dagmorgen j.l. werd de brandweer van Oude Tonge gealarmeerd voor een brandje in een strohoop, bij de land bouwer T. V. Noord aan de Molenweg alhier, de brandweer was spoedig ter plaatse, de oorzaak van dit brandje was dat kinderen met vuur gespeeld hebben. STAD AAN 'T HARINGVLIET Emigrant bezoekt zijn moeder. Dhr. Adr. van Biert die naar Nieuw Zeeland emigreerde is overgekomen voor het bezoeken van zijn moeder en verdere familie. Hij heeft het plan om over 4 maanden terug te keren. OOLTGENSPLAAT Dertiende campagnebord. Namens het hoofdbestuur van het Ned. Roode Kruis zullen enkele Kringbestuursleden I woensdag 25 mei a.s. des nam. 8 uur in het veren, gebouw „'t Centrum" het dertiende campagnebord aan de afde ling Oolsgensplaat komen uitreiken. Genoemde afdeling kwam bij de kol- lekte in 1965 op de tweede plaats in de provincie Zuid-Holland. Voor deze uit reiking zijn ook de koUektanten met echtgenoot of echtgenote en de kolonne- leden uitgenodigd. Kerkelqke huweiyksbevestiging. Woensdag 25 mei des nam. 2.30 uur zal in de Geref. Kerk door Ds. A. W. Moe der de huwelijksbevestiging plaats heb ben van Adrianus van Vliet te Vlaar- dingen en Willempje Johanna Oosters, hoofdleidster Chr. Kleuterschool, alhier. Geen vrystellimg. Door de minister van defensie is het verzoek van Corne lls J. M. Koene te Achthuizen om vrij stelling van de dienstplicht wegens tostwirmerachap afgewezen. Paard gevonden. Maandag heeft de rijkspolitie de gehele dag een paard in zijn register als gevonden voorwerp ge noteerd, 's Morgens werd in de Wei polder een vier a vijfjarige oude vos (ruin) met witte kol en twee witte acher voeten voorzien van hoef ijzers aan getroffen. De politie heeft alles in het werk gesteld om de eigenaar op te sporen maar ondanks talrijke telefoontjes bleek al de moeite tevergeefs. Niemand kon het paard ,en niemand wist de eige naar totdat 's avonds landbouwer Kamp uit Oude Tonge op zoek naar zijn paard terecht kwam in Ooltgensplaat waar hij van een landbouwer vernam dat zijn viervoeter de gehele dag de gast was geweest bij de Gebr. Mooijaart die het gevonden paard in één van hun weiden had ondergebracht. Met een vrachtwagen van de heer Kr. Buth werd het paard weer op zijn bestemming terug gebracht. De Kon. fanfare „Apollo" die dit week-end in het Franse Vichy heeft deelgenomen aan een groot internatio naal concours heeft daar een tweede prijs veroverd. Gisteravotid om half 10 arriveerden de vermoeide muzikanten in Goedereede nadat ze 's nachts om plm. 2 uur uit Vichy waren gestart. Ze werden bij aankomst toegesproken door burgemeester H. J. Smith die hen mede namens het gemeentebestuur en de burgerij geluk wenste met het be haalde succes. Ook oud burgemeester plaatst. In een zware bui die zondagmiddag over het zuidwesten van ons eiland raasde, is het binnenschip „Draco" ge zonken tussen Ooltgensplaat en de ha venmond van Dintelsas. Schipper K. van Look uit Rotter dam, zijn vrouw, kind en knecht kon den zich met de roeiboot redden. Toen de onweersbui opstak trachtte schipper van Look de vluchthaven van Dintel sas binnen te lopen. Zijn schip maakte echter zoveel water dat het zonk. Op het wrak is een wrakkenboei ge- MIDDELHARMS Zangavond. Door een ongelukkig misverstand werd verzuimd een bericht te plaatsen in de krant van 20 mei, dat de zangavond van „Sursum Corda" te Middelharnis ge^n doorgang kon vinden. Degene die dus een vergeefse reis gemaakt hebben bieden wij ons excuus aan. Het orgelcomité had hiermede niets uitstaande. Wij hopen deze avond nu te houden op zaterdag 11 juni. Mededelingen over het programma zullen wij nog nader bekend maken. Namens het bestuur van „Sursum Corda" P. i*H. Wessels voorzitter; J. L. den pe^r secretaresse; Th. J. van Dis penni'A'neesteresse. 250 gram Roomboter Van Spe^kjes 1.09 2 potten ('A liter) Appelmoes 1,19 3 blikjes Zwanenberg's leverpastei 0,89 1 prima blikje Zalm 1.59 1 literblik Sperciebonen 1 literblik Speksnijbonen 1 literblik Doperwten fijn Samen slechts 1 literblik Perziken 1>39 1 literkruik Frambozen-Bessen 1.99 1 fles (0,6 Uter) Advocaat f 3,98 EXTRA GOEDKOOP 1 blikje Ananas 1 blikje Mandarijntjes 1 blikje Aardbeien Samen slechts f 2.19 3 flessen ('A liter) Gazeuse 0,99 2 flessen Appelsap f 1.29 6 flesjes Gazeuse f 1.19 150 gram KERSENBONBONS f 1,19 ABONNEMENTSPRIJS 2,75 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 14 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. Foto boven: Als altijd doen de vrouwen en familieleden van de vissers de man nen in alle vroegte uitgeleide in de haven van Scheveningen. De eeerste vleet vissers gaan weer op jacht naar de nieuwe maatjes. Foto onder: De haringrace is weer begonnen. Daar gaan we dan. Een laatste groet naar de wal en dan het zeegat uit op weg naar de visgronden, de jacht naar de nieuwe waatjes is begonnen. DANKBETUIGING 1 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming ons betoond tijdens de lang durige ziekte en na het overlijden van onze gelief de vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, be- huwdzuster en tante ARENDJE LEIJDENS echtgenote van Cornelis Remis betuigen wij u onze oprech te dank. I Inzonderheid dr. Kramers dr. Kuiper en wijkzuster en verpleegster in de dr. Daniël de Hoed kliniek voor de liefdevolle behan deling aan haar bewezen. En verder familie, vrienden buren en bekenden, die ons tot hulp en steun zijn ge weest. Uit aller naam: C. Remis en kinderen. Ooltgensplaat, mei 1966. Mooie (Chinese Roos) Verkrijgbaar bij: Gebr. van Eesteren Langeweg 18 Nieuwe Tonge TE KOOP: van voren glas, 1.60x90 met nieuwe koelmotor 900,— MACKLOET, Sommelsdyk Tel. (01870) 2655 Te koop: MOTOR merk 1961 250 cms Te bevragen: J. de Bruyn Achterdek 17 Stad aan 't Haringvliet Gevraagd: Levensmiddelenbedrij f Fa. P. KASTELEIN Voorstraat 41, Sommelsdyk Tel. 22 4X Binnenweg Sommelsdyk Tel. 2338 Gevraagd een J. GOEDEGEBUUR Voorstraat, Melissant Tel. (01877) 428 Te koop: Ingereden met en zonder veulen. A. J. v. d. Graaf, ,Dqkzicht' Nieuwerkerk Schouwen-Duiveland Tel. (01114) 382 Kloppudding Coupe Swiss 3 voor 96 et. Pannekoekmeel 3 voor 1,90 Nassi pakketten 3 voor 3,08 Sommelsdük, Tel. 22 41 een uitschuifbare ronde tafel bladmaat 1.05 m. een licht eiken linnenkast H 1.95 m Br. 1.25 m D 45 ciri; drie stoelen met hoge leuning bekleding nieuw (oud model); Kinderbankje met leuning lang 1.05 m. Twee slaapkamer stoelen; een radio tafel; een buffet (kleur mahonie). Jn. TIELEMAN Margrietlaan 4, Melissant Telef. 291 Pracht collectie en te koop. Tel. (01870) 2461 Dierenarts van 27 mei t.m. 1 juni Waarneming dierenarts TERLOUW. heeft donderdag 26 meii en zaterdag 28 mei Mej. Jannie Smit Stationsweg 2, Middelharnis Tel. (01870) 2757 Te koop: Een in goede staat sijnde witte MUTSAERT met grijs linnen kap. P. C. Appel Oosterweg 105, Ouddorp Gevraagd: Net Meerdere hulp aanwezig. Fa. J. Klink Voorstraat 69, Stellendam Plaats uw familieberichten ia Eilanden-nieuws

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1966 | | pagina 1