SCHOUW tik f daar.,.! administratie Eclitpaar Corn. v. d. Groef-v. d. Stadt uit U.S.n. op bezoeif in Dïriislaiid r Kitidelfu^eê:fe Woon- en winkelhuis 79. Ingezonden stukken Op vitamineii Toen en nu oud Wilt U uw omzet verhogen? Adverteert in Eiianden-nieuws Verlcoping bij insciirijving CARAVANS 't Is weer surprise-tijd!! De verlanglijstjes zijn opgemaakt en hierop staat natuurlijk ook het on.misbare horloge, dat niet meer weg te denken is in deze moderne tijd. Bij ons vindt U een ongekende sortering van alle bekende merken, waaronder MERCEDES - PRISMA en CERTINA in alle uitvoeringen en prijsklassen. DE 3 STERREN VAN DE HORLOGE-INDUSTRIE CERTINA CERTINA MERCEDES MERCEDES PRISMA PRISMA 56.- >J< 2 jaar verzekerd schriftelijke garantie WINKELCENTRUM BINNENWEG 45 N.V.SLaVENBURG'SBaNK V.^J Plaatselijk Nieuws GOEDEREEDE Contact met Flakkeese emigranten j VARIA loor het te HO APPAF CEN HOOGSTR. Bladz. i „EILANDEN-NIEUWS*' Vrijdag 12 november iidag 12 nov Ingevolgfe artikel 11 der Keur of Politie verordening. Het Bestuur van de MENHEERSEPOLDER maakt bekend: dat op WOENSDAG, 1 DECEMBER 1965 schouw zal worden gehouden over alle dijk-, weg, scheid-, binnen- en voormalige tramslotenu Alle opgemelde sloten moeten worden schoon gemaakt en gezuiverd van alle voorwerpen, plan ten, biezen, vellen en andere onreinheden, met dien verstande, dat indien deze stoffen aan een dijk- of wegzijde worden geworpen, zij BINNEN VïIERTIEN DAGEN daarvan verwijderd en weg gevoerd moeten zijn. Ingevolge artikel 27 der Keur moeten de eigena ren van dammen, de buizen in die dammen vol ledig schoonmaken. Middelharnis, 12 november 1965. Het bestuur voornoemd, G. SOLJ>AAT, voorzitter D. J. DE WILDE, sekretaris. van het met schuurtje en tuin aan de Zuiddijk 18 te Nieuwe Tonge, kadaster sectie A. no.'s 2004 en 1981, samen groot 1 a 82 ca. Indeling: beneden: 2 win kels, 2 kamers, 1 slaapka mer, keuken met douchecel, gang en kelder; verdieping: 2 kamers en ruime zolder. Mits met toestemming van b. en w. van Nieuwe Tonge omstreeks 1 januari 1966 vrij te aanvaarden. Inlichtingen te verkrijgen en inschrijvingsbiljetten in te leveren vóór of op 20 no vember 1965 ten kantore van notaris mr. J. M. Hem- penius, West Achterweg 32, Middelharnis, telef. (01870) 2023. TB KOOP gebruikte M. POORTVLIET Wijngaardstraat 5 - Goes Telefoon (01100) 77 68 Horloges van Topklasse. Uw onschokbare vriend. Een waardevol geschenk reeds vanaf Een verfijnd product van de Zwitserse fiorloge- industrie. Een vorstelijk geschenk voor de jonge vrouw n_ reeds vanaf OOi* extra robuust model, 15 steens Anker, water dicht, shockproof, anti- magnetisch, voor de sportieve jon- K4J gn gsman vanaf ^4.. 15 steens, luxe uitvoe ring, onbreekbare veer, edel-doublé. Diverse aantrekkelijke modellen vanaf Hèt precisie-horloge in een'voordelige prijs, voor de moderne jongeman n vanaf O^i" Het elegante klokje voor de teener. De complete collectie voorradig. vanaf TEL. 116615 ROTTERDAM (Buiten verantwoordelijkheid der red.) Antwoord van de ARJOS aan de heer C. P. vwn Eek, WüheVmina- straat 41, Oude Tonge. Geachte heer van Eek, De ARJOS is blij met uw reactie, maar toch willen we u graag een paar vragen stellen: 1. Welke eisen heeft de AR-groepe- ring in Oost-Flakkee gesteld toij de sa menwerking? Alle gedane voorstellen en genoemde motieven stonden open voor discussie en wijziging. De C.H.U. heeft hier geen gebruik van gemaakt en heeft voortij dig het contact gebroken! De AR heeft alleen het initiatief ge nomen en een nota opgesteld. Waarom deed de CHU dat niet? 2. U noemt de tijd voor samenwer king nog niet rijp en zegt, dat we geen overhaaste stappen moeten doen. Houdt u ons ten goede meneer van Eek, maar de zaak van fusie en samenwerking loopt al sinds 1945. Het wordt een sle pende, uitzichtloze en onhoudbare zaak! U neemt in uw leven toch ook geen stap per 20 jaar? 3. U schrijft dat de verschillen in benadering van de politieke vraagstuk- leen groot zijn. Wij zijn van mening, dat wanneer er geen verschillen zijn in uitgangspunt (beginselen) de christelij ke politiek ruimte moet laten voor ver schil in praktische toepassing. Wij dachten dat de CHU altijd al zo ver was. Bent u dit niet van mening? 4. Wanneer u spreekt over superio riteitsgevoel bij de ARP irriteert u ons. Dit verwijt werkt als een boemerang. Is de houding van de CHU niet te lijd zaam, te passief en te laks? Zou er niet eens sprake kunnen zijn van een minderwaardigheidsgevoel bij u, i.p.v. een superioriteitsgevoel bij ons? Miet de meeste hoogachting, Voor de ARJOS Goeree-Overflakkee, R. L. V. d. Scheer, voorz. Dien Bommel J. G. Arensman, secr. Stad aan 't Haringvliet. ----------^O---------- Antwoord van de ARJOS op het schrijven van de heren J. H. Kop pelaar, C. Lodder en M. Ie Comte De ARJOS kan het zich echt voor stellen dat u zich geprikkeld voelt door ons schrijven. We bieden welgemeend onze excuses aan voor het feit, dat wij de woorden onwil en onbegrip zonder aanleiding gebruikten en wij leiden hieruit af, dat u wèl begrip hebt en dat u de eenheid wèl wilt. Wat een blijdschap nu er van de SGP-zijde behoefte bestaat om samen te werken met de ARP. Jammer, dat u op een uitnodiging hebt gewacht en zelf niet gepoogd hebt om de schijn van onbegrip en onwil weg te nemen. Maar nu u ons doel prijzenswaardig noemt, willen wij maar graag direct de koe bij de horens vatten. Waar, op welke dag en op welk tijd stip zullen we spreken over het samen gaan en samenwerken? We laten deze voorstellen graag aan u over en we zullen de AR kiesvereni ging op de door u voorgestelde datum uitnodigen voor een gesprek. Zal in Middelharnis de victorie be ginnen? Gelukkig dat het betreffende schrij ven óók naar de AR kiesvereniging ge gaan is. Haar trof het verwijt misschien nog wel meer als u. (Misschien hebben zij al een blauwtje gelopen?? Een ezel stoot zich liever niet twee keer aan de zelfde steen!!!) Maak u echter niet ongerust, in eigen boezem is de zaak in het reine, van daar ons schrijven óók aan hen! Wij wachten uw nadere voorstellen af enmocht er niets komen, dan vragen wij ons af: „Waar praat u over". Onwil? Onbegrip? Ja, dat was het dan! Voor de ARJOS Goeree-Overflakkee, R. L. V. d. Scheer, voorz. Den Bommel J. G. Arensman, secr. Stad aan 't Haringvliet. Naschrift: Het is wel jammer, dat in bovengenoemd schrijven de feiten zo verdraaid worden voorgesteld. In zo wel het eerste schrijven van de Arjos, alsook in deze tweede brief gaat men steeds uit van veronderstellingen, wel ke alle grond missen. Bovendien kun nen wij ons niet aan de gedachte ont trekken, dat de hierbovengeplaatste brief zeer intrigerend en opdringerig is gesteld. Vanwaar deze haast? Voor de S.G.P. was het niet nodig, de schijn weg te nemen, doch kennelijk bij U wel! Wie propageert de politieke een heid? Niet de S.G.P., doch de A.R.- jongeren, die ten koste van alles en desnoods in allerlei bochten (zie het eerste schrijven) de begeerde eenheid willen doordrijven en daarmee wellicht de ouderen onder de A.R. willen decre- teren. Ons inziens neemt U een plaats in en matigt U zich dingen aan, die U beter aan oudere, bezadigde politici in uw gelederen kunt overlaten. Op één suggestie uit uw brief willen wij nog ingaan. U suggereert dat de A.R. wellicht wel eens een „blauwtje" heeft gelopen. Veel zullen wij hierop niet zeggen, doch alleen dit, dat nog van betrekkelijk recente datum de S.G.P. in Middelharnis t.o.v. de A.R. een „blauwtje" liep. Op een officieel verzoek tot samen-\yerking van S.G.P.- zijde moet vandaag aan de dag nog of ficieel een antwoord van de A.R. ko men, hoewel de laatste met de daad reeds hebben betoond de S.G.P.-samen- werking te negeren, (denk aan de laat ste wethoudersverkiezing). Wanneer U in oprechtheid meent de eenheid te propageren, doe dat dan op eerlijke wijze en niet met onjuiste en daardoor minderwaardige voorstellin gen. Dit zou van U niet verwacht mo gen worden. J. H. Koppelaar C. Lodder M. Ie Comte Vereenvoudig uw eigen laat de Bank uw financiële be langen behartigen. Inlichtingen btj Middelharnis - Sommelsdyk Kade 5 - Tel. (01870) 22 68 MIDDELHARNIS Dankdag. A.s. w^oensdag wanneer dankdag zal worden gehouden hoopt in de Ger. Gem. alhier ds. Miouw voor te gaan in de diensten van 10.00, 3.00 en 7.30 uur. STELLENDAM Dankstond. In de Geref. Kerk zal woensdag 17 nov. een dankstond voor het gewas worden gehouden door ds. H. de Valk van Stad aan 't Haringvliet. Aanvang 7.00 uur. Vertoningen van de film van Goedereede De in het kader van de landelijke filmactie van de Nederlandse Blinden- bond opgenomen plaatselijke film zal op zaterdag de 20e november 1965 ver toond worden in het vereen, gebouw. Zoals voor de opnamen reeds werd medegedeeld heeft de film niet de pre tentie een kunstzinnige documentaire over de plaats te zijn, doch dient meer als een gezellig, levend familie-album gezien te worden. Het zal ongetwijfeld een interessante belevenis worden een rolprent te aan schouwen met de inwoners als hoofd rolspelers. Koddige momenten zullen dan ook zeker niet ontbreken b.v. hoe „ome Willem" en „tante Mien" zich ge dragen als zij zich plotseling filmster ren voelen. De Ned. Blindenbond, die dit soort films laat vervaardigen, is een organi satie van blinden van alle gezindten welke geen geldinzamelingen houdt, omdat een beroep op de liefdadigheid tegen zijn principes indruist. De bond heeft met zijn filmactie voor om belangstelling voor zijn werk te wekken door bij de voorstellingen hier even de aandacht op te vestigen Al met al een bijzonder aardig initia tief, waarbij niet vergeten mag worden te wijzen op de historische waarde van de film in latere jaren. „Yes" en „No" waren in jan. 1955 de enige Engelse woorden die de fam. Corn. V. d. Groef-v. d. Stadt met hun 7 spruiten spraken. Vanuit Dirksland emigreerden ze - met als voornaamste bagage een flinke dosis werklust - naar Amerika waar hen naar ze hoopten een goede toekomst wachtte. Thans ruim 10 jaar later kan de fam. v. d. Groef getuigen dat het hen in hun nieu we vaderland bijzonder voor de wind is gegaan. Dhr. v. d. Groef pacht een grote boerderij die hem een dikbeleg- de boterham oplevert. Vijf van de ze ven kinderen zijn inmiddels getrouwd. Dhr. en mevrouw v. d. Groef brengen thans een bezoek aan Dirksland waar de ouders van dhr. v. d. Groef kortge leden een mooie bejaardenwoning, Margrietlaan 8 betrokken. In 1955 vond de heer v. d. Groef de tijd gekomen om voor zijn opgroeiend gezin een nieuw vaderland te zoeken waar zich betere perspectieven openden dan in de flakkeese kluiten. Zelf virerk- te hij al 26 jaar op de boerderij van de fam. Warnaer in de Staakweg waar hij het in het landwerken met het verzor gen van het vee goed naar zijn zin had. Terwille van de toekomst van hun kinderen vertrokken ze echter in jan. 1955 met de „Grote Beer" naar New York waar ze door een broer van mevr. V. d. Groef werden opgevangen. In Sus sex (New Jersey) begon dhr. v. d. Groef in een houtzagerij wat hem echter maar matig zinde. Hij kreeg de kans een farm te huren. Nadat hij enkele farms heeft uitgeprobeerd heeft hij de juiste gevonden. Door een miljonair/eigenaar v/erd hij uit 150 candidaten op een prachtige boerderij geplaatst. Het is een zeer modem bedrijf van 300 gemeten land en een respectabel aantal koeien. In één ding blijkt dhr. v. d. Groef zich te hebben vergist. Hij nam de boerderij voor zijn zoons maar die zijn allemaal uitgevlogen en hebben voor het boer zijn bedankt! Dhr. v. d. Groef drijft thans het bedrijf met assistentie van een van zijn schoonzoons. Het bedrijf is geheel gemechaniseerd. Niet zonder trots zegt dhr. v. d. Groef dat zijn boerderij en zijn gewassen er altijd eer ste klas bij staan. Het verschil tussen een Hollandse en een Amerikaanse boer is in het voordeel van de Hol lander volgens hem duidelijk te zien. Van de zeven kinderen van de fam. V. d. Groef zijn er al vijf getrouwd. Er zijn negen kleinkinderen. Geen van de fam. zou nog naar Nederland terug wil- kom het aan. Neem WEÖ. KURVINK'S LEVERTRAAN DROGISTERIJ EN FOTOHANDEL OUDDORP len. Al zijn ze het er wel over eens dat de welvaart in ons land sinds hun ver trek belangrijk is toegenomen. Vrijdag 18 nov. vertrekt het echtpaar v. d. Groef weer naar hun kinderen die het nog even met een briefje moeten stel len. We wensen hen bij voorbaat een goede reis en tot ziens. RIJMEN VAN TIJMEN Wordt in Stad een paard beslagen, Wel het hele dorp loopt uit. Bijna wordt in deze dagen. Dan de Stadse klok geluid. Nu dat is dan ook geen wonder, Want in Stad aan 't Haringvliet, Zijn de tractors zeer bijzonder, Paarden vindt men er haast niet. Vijf en twintig lange jaren, Was er een rasechte smid. Heden is er toch nog eentje. Goed gediplomeerd en fit. Hij kan zelfs de wildste knollen, Nog goed „rommetom" beslaan, Zodat deze Stadse paarden. Vierkant door het leven gaan. Laten we maar vurig hopen. Dat de smid het niet verleert. En dat er nog menig paardje, In zijn smederij verkeert. Want wat moet er toch van worden Als dit niet meer wordt geleerd? Zeker gaat het met de paarden, Dan wel absoluut verkeerd. Het is voor een leek verboden, Om de paarden te beslaan. Moeten ze straks zonder ijzers, Dan maar door het leven gaan? Wie weet er een paardenmiddel. Voor een goed verzorgde hoef? Er zijn weinig perspectieven, Het is op dat punt maar droef. TIJMEN. Dit word vertel dat 'n priester en 'n vrome lidmaat eenmaal saam gaan vis- vang het Die priester het die eerste 'n pluk aan sy lyn gevoel. Terwijl hy be- sig was om sy vangs wal toe te bring, breek die lijn en nog 'n grote, miskien sy heel grootste, kom weg. Die priester laat 'n vloekwoord val. Die lidmaat be- rispe hom. Hoe kan 'n priester tog só 'n woord sê? Die priester stel hom eg- ter gerus: „Kalm wees, ou vriend! Dit was nie die priester wat gevloek het nie, maar die hengelaar!" Die antwoord van die lidmaat was: „As God die hengelaar in die hel werp, v/aar sal die priester wees?" Uit: Die Kerkbode (Zuid-Afrika) Beste meisjes en jongiens! Eerst maar het nieuwe raadsel. Het werd ingezonden door Anneke Pieter- se, Ooltgensplaat. Hier is het: NOVEMBERRAADSEL 2 1. Schoonvader van Ruth. 2. Zoon van Pinehas, die bij zijn geboorte zijn va der, moeder, grootvader en oom ver loor. 3. Bijbelboek uit het O.T. 4. Vond met zijn vrouw een vreselijk einde voor de voeten van Petrus. 5. Kwam 's nachts tot Jezus. 6. Plaats waar Titus heenging (2 Tim.) 7. Zoon van Dodo, een van Davids helden (2 Sam.). 8. Krijgsman die van zlijn melaatsheid werd genezen. 9. Heeft veel gedaan voor de herbouw van Jeruzalem. 10. Zoon van Abraham, die niet met Izali mocht erven. 11. De Heere Jezus verscheen aan twee mannen, die op weg waren naar.12. Een van Levi's nakomelin gen, zoon van Micha (1 Kron. 24). 13. Een bedriegelijke.is de Heere een gruwel. 14. Een naam waarmee de Ver losser in Zacharia 6 wordt genoemd. De beginletters van deze woorden vormen de naam van een veelgelezen streekblad. BRIEVEN Corrie G., Krahhendijke. Hartelijk welkom, Corrie! Nu heb ik er weer eens één uit jullie dorp. Dat is al lang ge leden; dat zal jij niet weten, denk ik. Jullie predikant is niet lang bij jullie geweest. Ik heb wel eens horen zeggen dat dominees net trekvogels zijn. Maar zo erg is het nog niet, want ze gaan niet elk jaar weg, nietwaar? Geertje S., Arnemuiden. Ook harte lijk welkom! Heb je al tevergeefs in de krant gekeken of je naam er stond? Nu sta je echt in het kinderhoekje. Ik hoop dat het raadselen je zal bevallen. Het doet me genoegen dat vader en grootvader de krant graag lezen. Zijn jullie al bezig om kerstliedjes te leren? Ja, daar wordt het weer zachtjesaan tijd voor. Er is dan wel een bijeenkomst van de zondgasschool, denk ik. Henk K., Harderwijk. Van jou heb ik twee brieven. In het vervolg moet je al de oplossingen van de maand maar tegelijk inzenden. Ja, oom Toon her inner ik mij nog wel, maar dat is lang geleden, dat die meedeed. Weet je nu wat hervormingsdag is? Dan zal je het niet meer vergeten. Is de kalender mooi geworden? Ik geloof dat jij aanleg hebt om te schilderen. Ineke G. Borsseie. Ja, het stormde hier ook. Gelukkig dat de dijk bij jullie dorp verzwaard is, want de dijken moe ten het kunnen als de zee aankomt. Nog hartelijk gefeliciteerd met je ver jaardag, al is het een beetje laat. Oma heeft een goed cadeau gegeven; zij weet dat de winter voor de deur staat. Leme D., Zoutelande. Heb je in Ar nemuiden familie? Ken je misschien het nieuwe nichtje ook, dat nu voor het eerst in de krant staat? Ja, je mag wel een gedicht inzenden. Ik kan dan altijd wel beslissen of het in ons hoekje kan, maar het moet niet te lang zijn, want dan kom ik plaats te kort voor het be antwoorden van de brieven. Over die suikerzakjes en speldjes hoor je straks wel. Henny de J-, Middelburg. Je had be loofd iets van de reis naar Gent te ver tellen en je hebt woord gehouden. Het was wel een poos geleden, maar je weet er nog heel wat van, hoor! Er zijn veel bezienswaardigheden en daarbij ook griezelige dingen; daar heb je ook over geschreven. Gelukkig zijn die mar telwerktuigen uit de tijd; tenminste hier in ons land. Meteen was nu je brief vol. Jan de B., Geldermalsen. Met die merkstift moet je maar geen brief schrij ven, hoor! Dat zou niet zo mooi zijn. Toch leuk van de meester om je die te geven. Doe je best maar op orgelles; als je nu al begint Itun je er ver in ko men. In je aquarium is dus niet veel te zien, maar dat zal wel weer komen. Een parasolzwam is mooi, hè? Jantje H., Ouddorp. Krijg jij al en gels op de lagere school? En hoe gaat dat? Moeilijk om uit te spreken, hè? Vandaag heb ik voor het eerst zo'n ding gezien; ik bedoel een bal aan een elastiek. Bedoel je dat met elastice? Ik weet er anders niets van, dus ik weet ook niet of het goed is geschreven. Be dankt voor jullie mooie kaart, met het prachtige kerkorgel er op. Ook opoe voor haar beste wensen. Elly S., Rotterdam. Vroeger zou ik brrr gezegd hebben als je het over zwemmen had in november. Maar nu zijn er overdekte zwemplaatsen met verwarmd water. Heb je nu al in hei diepe gezwommen? En hoe ging dat! Nog met een bandje, denk ik. Wat jij een mooie kaart gestuurd! Bedankt hoor! Leentje H., Ouddorp. Het is toch noj een aardig aantal kaarsen geworden. Je raadsels kan ik wel gebruiken, denl ik. Wanneer kan ik nog niet zegger Alvast vriendelijk bedankt. Magda P., Den Bommel. Gelukki kan je nu weer verder met orgelfe Doe je best maar. Ja, één keer ben i! verkouden geweest, maar het was gam over. Zijn jullie nog naar Haamstedt geweest? Zijn de plannen goed verlo. pen? Addi K., Dirksland. Leuk, dat Corrii er weer v/as. En ben jij ook nog me: haar mee geweest? Jullie hebben tod wel bediend op moeders verjaardag denk ik. Je moeder Ijrijgt al zulke flij ke meisjes! Wat er aan de antwoorda ontbrak, heb je wel in de oplossingei gezien, hè? Kees Z., Nieuwe Tonge. Is de herfst vakantie meegevallen? Heb je nog fiets tochten gemaakt? Ik meen dat het nog al mooi weer was toen. Ja, je mag ba een raadsel inzenden. Wil je een ™oe^'%AEP U lijk maken? Lees ik dat? Dat mag 00;:""'^' als het té moeilijk is, verander ik wel iets aan. Henny de L., Oude Tonge. Dat ziji lange dagen geweest om bollen te peil len. Maar jullie hebben het niet voo niemendal moeten doen. Ben je lanl zo snipverkouden geweest? En nu versje: Voor Hennie H ier heb jij dan het gedichtje E n 't is zvi/art op wit gedrukt. N u treli jij een blij gezichtje, JVu je poging is gelukt. I n zes regels is 't gedaan En je naam staat vorenaan. de eerste verl lalheid (haaruitl hoofdhuid nol November 1965 Oom Ko. Rineke K., Dirksland. Ik wed dat moeder heel blij was met het boeli ovi spande de kroon! Daar zal ze i< woorden voor gehad hebben! Dus geeft niet veel om de vakantie. Ds zal wel zo zijn, want je zusje schri het ook al. Zij kan jou dat niet nazei gen. Katy M., Stellendam. Veel dank vo( die kaart. Ik was er heel blij mee, vooi al omdat er uit blijkt, dat ik nog m uit de Itennis ben gegroeid. Familie van D., Zoetermeer. Oi mijn vriendelijke dank voor het aaij denken. Wat weten jullie dat goed onthouden! Gerrie K., Middelharnis. Je lie groot gelijk om je mooie papier niet gebruiken voor de oplossingen. Ik te het moeilijk nagaan of ik jouw voril brief heb beantwoord of niet. Het wel, als je ingezonden hebt, want ié kan haast niet, dat er een brief vert ren gaat bij mij. Hartelijke dank vi de kaart van de familie. Wat help goed om voor de beesten te zorgen! vader zal best over jou tevreden ziji Jan en Tineke. Hartelijk bedai' voor die prachtige kaart! Adri N., Melissant. Dat is wel eei goed, als opoe nu en dan een nachtjes naar jullie komt. Zij hee een heel gemis nu. Hebben jullie al les gehad in de no» school? En hoe gaat dat? Wel go« denk ik. Het zal er maar op aan kon» of je de lessen kan volgen. Hanna de J., Ouddorp. Ik denk je uitziet naar de handwerkles. Di kan je verder met letteren, want gaat fijn, hè? Toch nog een beetje ner dan een blad vol sommen mate Heb je het kleine nichtje al vast had? Hoe noemen ze het? Kin-us J., Poortvliet. Mijn verjaarde Die is twee dagen na die van je mo der, maar dan een maand eerder, moeder, kreeg haar cadeau dus vo haar verjaardag, maar dat is niet a Jullie hebben er al van genoten! komen die Australiërs doen bij juli' Magda N., Sorrmielsdijk. Ben je blij met de prijs? Dat mag ik wel ho» En ben je nog naar de koeiemarkt weest? Was het er druk? Op de mani zoals jij schrijft, is de brief gauw Toch is het wel leuk zo. Cor N., Melissant. Je had het nof druk op jouw manier, maar er t toch een briefje af gelukkig. HeW jullie een hele week vakantie gel) Ik ben blij dat het goed gaat op technische school. Allemaal. De meisjes en jongens, dubbele suikerzakjes, speldjes of W fersmeken hebben, kunnen die ru5| bij Lenie Domissie, Zoutelande. Scli] ze dan maar. Zij woont Kerkplein En nu de hartelijke groeten van OOM K- ioe dan ats hr. Schutmaat, I Den Ham ie een kuur happelijke ha laraten 'olgde, met als eer een gezorl iorpanta-prepaij 'oedingsmiddela aarcrème, masl delbrillantine) f OUDE Tor Drog. Kerb STELLENll de Delta VoorstJ SOMMELsl D.A. Dreg. Dubbele OUDDORI Drog. Kerkstl lil DIRKSLAB Drog. V. 0(J Voorst! In OOLTGEI D.A. Drog. Ben. Ma in MIDDELHl Drog. MevrJ Groen ZandG i J- F. DEI ERKEND ZIEKEN GESPEC. hoora: (3 rpip. van] .'Centrum 6.»j tÉL.:ii22Z2 oor de prij ■ent per kg. edere week Telefoon

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1965 | | pagina 6