Ie Hervormde VAUXHAijL Prins Bernhard opent de Voorjaarsbeurs Wekelijks koopje Plaatselijk mms Predikbeurten Winterïijd Van Wezel Zonen Cair. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOCE DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Garage KnÖps LANDBOUWSCHAP Mevr. Hordijk opende moderne Dameshoedenzaak te Middelharnis UIT PE KERKEN ZEELAND 'rins hendrikstraat 14 - POSTEOX 8 - MIDDELHARNIS etie en advertenties: Kantoor Langeweg 13, Sommelsdijk 5V(01870) 26 29, na 6 uur 's avonds Tel. 20 17 - Giro 167930 Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond ABONNEMENSPRIJS 2,50 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 14 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. Svnode van de Ned. Herv. Kerk, voerd door haar militant mode- _en speciaal ds. Landsman en dr. en is in een conflict gewikkeld e 'hoofdlegerpredikant en via deze et Ministerie van Defensie, in casu er De Jong en Staatssecretaris De aanleiding daartoe is de in- van het rapport der synode van over „Het vraagstuk van de kern en". Het verbaast ons niet, dat nöict is uitgebroken, v^rant dat lag lijn van het rapport. Het verwon- ns alleen, dat het nog zolang is leven. Wij vinden de kwestie, tn het hier gaat, van dusdanig belang, dat we er enige beschou- gen aan willen wijden. ZoaU men weet bestaat er in onze jnacht ook een geestelijke verzor- bij alle drie de onderdelen: land- luchtmacht en marine. Er zijn tantse leger- en vlootpredikanten, -katholieke aalmoezeniers en er is ook al een humanistische verzor- noemd. Wat de protestantse groep t, deze bestaat uiteraard uit ver- woordigers van de diverse kerken, tdzaak van de hervormde en de rmeerde kerken. Hoofdlegerpre- t is ds. B. A. Bos (geref.) Voorts a er 9 stafpredikanten, waarvan 7 1 geref. en 1 chr. geref., en nog 73 redikanten in vaste dienst, terwijl aast vierhonderd reserve-leger anten gedurende een bepaalde ienst doet. Dat de kerken en de eid zoveel waarde hechten aan de lijke verzorging van ons beroeps- en van onze dienstplichtigen is ugend. Onze krijgsmacht immers at na de oorlog permanent uit on- r lOO.OOO man en de diensttijd is langer geworden n.l. 18 maanden, het onverantwoord zou zijn deze annen zonder geestelijke verzor- té laten. is het hiermee zo, dat deze leger anten rechtstreeks aangewezen en door hun eigen kerken via een issie en dat dus het Departement efensie daarmee geen bemoeienis Wel worden ze door de Overheid ld, die daarmee tot uitdrukking gt, dat ze de geestelijke verzorging onze krijgsmacht van groot belang o.i. geen andere zijn dan de ver- De taak van deze predikanten iging van het Evangelie aan de tplichtigen, hen te steunen in gees- e moeilijkheden, met de troep op ekken en in oorlogstijd hun lot te t is nu de kwestie? Men weet, dat ynodale rapport tot de conclusie dat kernwapens niet gebruikt n worden en dat christenen het voor God en hun geweten kunnen ntwoorden aan zulk een oorlog hun ^werking te verlenen, m.a.w. de de is voorstandster van het z.g. pacifisme. Verleden jaar hebben in een viertal artikelen dit stand- t uitvoerig bestreden, want het ,t in feite hierop neer, dat de syno- anspoort tot dienstweigering aan ten-militairen, wanneer deze ge- ogen zouden worden tactische of egische kernwapens te hanteren en ze bovendien eenzijdige atoomont- ning propageert. We hebben toen eschreven, dat dit standpunt tot 'lijkheden zou moeten leiden en dat gebeurd, niet met dienstplichtigen met enkele hervormde legerpre- ten en speciaal met de geweste- legerpredikant te Eindhoven ds. Diekerhof, die tevens hoofd is van pleiding der legerpredikanten. Het bleken, dat deze op zijn cursus pro- nda maakt voor de synodale op- Ingen en dat ook enkele anderen dit probleem spreken met de sol- n. Toen verleden jaar augustus de dlegerpredikant ds. Bos een bezoek "t aan die cursus verklaarde ds. erhof in het bijzijn der cursisten, nij zich bemoeide met zaken, die niet aangaan, wanneer hij eist dat iet over het synodale rapport wordt roken in goedkeurende zin. ledaar het conflict tussen enerzijds gereformeerde hoofdlegerpredikant os en de hervormde legerpredikant Diekerhof, welke laatste natuurlijk steun heeft van de Hervormde Sy- e- De zaak is zelfs al in de synode- gadering van 18 februari j.l. aan de e gevfeest en toen heeft de synode moderamen opgedragen erop toe te dat aan de hervormde legerpredi- 'en geen belemmeringen in de weg en worden gelegd en dat de gees^ onderdaden juist gehandeld heeft en hij meent, dat de legerpredikanten te ver gaan, indien zij in de strijdkrachten het atoompacifisme propageren. Zijn stand punt is, dat zij slechts gehouden zijn aan het Evangelie en dat zij moeten beden ken, dat zij dienen in het leger. Wan neer zij menen niet te kunnen zwijgen, dan moeten zij uitgeschakeld worden, want „wij Icunnen niet toelaten, dat de kracht van onze krijgsmacht van bin nenuit wordt uitgehold". De discussie over de kernbewapening dient volgens hem buiten de dienstplichtigen om ge voerd te worden, want „propaganda van verzet tegen de kernbewapening onder dienstplichtigen is ontoelaatbaar." Zo is er dus een ernstig conflict in de top van de protestantse verzorging van het leger ontstaan. Ds. Bos achtte het enige tijd geleden nodig zelf de leiding van de cursus op zich te nemen, omdat hij de activiteiten van ds. Diekerhof schadelijk vond. Deze mocht ook geen vergadering meer houden met de leger predikanten in zijn gewest. Hij werd dus praktisch op non-activiteit gezet. Natuulijk rapporteerde hij zijn moeilijk heden aan de leiding van de Hervormde Kerk en het ligt voor de hand, dat deze het met hem eens is. Zo ontbrandde er een strijd achter de schermen tussen de synode en de gereformeerde hoofdleger predikant ,die aanvankelijk gesteund werd door de minister en staatssecre taris Haex. De minister heeft in zijn memorie van antwoord op de Defensie begroting aan de Eerste Kamer gezegd, dat hij het met ds. Bos eens was, dat reserve-legerpredikanten, die met het kernwapenrapport instemmen en er in diensttijd niet over willen zwijgen, niet meer in werkelijke dienst moeten wor den opgeroepen. En staatssecretaris Haex zou ds. Diekerhof van zijn funktie hebben ontheven. De synodale leidslieden waren woest. De Hervormde Kerk zou zich laten be voogden door een gereformeerde hoofd legerpredikant en zich laten dwarszit ten in haar anti-atoompropaganda? Dat nooit. Zoals gewoonlijk kregen ze de he le synode mee, een voor ons nog altijd onverklaarbaar verschijnsel (welke her- vormd-gereformeerde predikant kan hierover eens wat licht verspreiden?). Zo konden ze namens de synode verder gaan met hun aktie. En dat schijnen ze nogal stevig te doen. Vermoedelijk heb ben ze politici uit de Tweede en Eerste Kamer in de arm genomen, want vol gens de hoofdredacteur van „Elseviers Weekblad" de heer Lunshof, is de druk van de synode zo groot geworden, dat staatssecretaris Haex bakzeil gaat halen en het ontslag van ds. Diekerhof heeft opgeschort. Bovendien schijnt ook de minister geschrokken te zijn van de sy nodale aktie, want op een bijeenkomst in Rotterdam zei hij in antwoord op een vraag, dat hij niets over de legerpredi kanten te vertellen heeft, dat er vrijheid is in de verkondiging van Gods Woord en dat hij zich als overheidspersoon ver verwijderd wil houden van uitspraken over kerkelijke zaken. Dit klopt niet met zijn Mem. van Antwoord, maar de synodeleiding is daar natuurlijk zeer voldaan over. Het spreekt vanzelf, dat deze kwestie zeer veel stof opwerpt. In de Eerste Kamer komt ze dezer dagen ter sprake en we hopen er dus nog een artikel aan te wijden. riliddelharnis - Telefoon 2043. De winter neemt nu afscheid; „gelukkig haast voorbij" hoort men veel mensen zeggen bij voorbaat nu al blij! Gelukkig was de winter niet streng, dus weinig ijs, al stelden schaatsliefhebbers dat niet zo erg op prijs! JVIen spaarde deze winter toch heel wat kolen uit, en toch zag men. maar zelden de bloemen op de ruit. Er viel ook weinig regen, en slechts een beetje sneeuw. 't Was een der droogste winters gedurende een eeuw! Maar heeft men deze winter wat kolen uitgespaard; ik denk, als 't niet veranderd stookt men die op in Maart! Want koud kan het nog wezen met die Noord-Oostenwind Ihetwelk men dan ook daaglijks aan de lijve ondervind! En 's avonds .kruipt men rillend achter de warme haard, en slaakt dan de verzuchting. gelukkig.... 't is al maart!! J.S. Verhoging areaalheffing pootaardappelen In de openbare bestuursvergadering van het Landbouwschap op 4 maart 1964 is een door de Pootgoedcommissie voor gestelde verhoging van de areaalheffing voor pootaardappelen aan de orde ge weest. De Pootgoedcommissie acht het gewenst om deze „verzekeringspremie" ter financiering van de garantieregeling voor pootaardappelen op 60,per ha. te brengen. Deze heffing bedroeg voorheen f 130' per ha. maar is twee jaar geleden ver laagd tot 100,en vorig jaar tot 50 per ha. aangezien de beschikbare r-e- serves dit jaar ernstig zullen worden aangetast, vandaar dat een verhoging van de heffing wordt overwogen. De heffingsverhoging tot 60,per ha. zou ook betekenen dat de exporteurs omzetheffing wordt verhoogd van 0,25 tot 0,30 per 100 kg. Het bestuur van het Landbouwschap onderschreef de mening van d£ hoofd afdeling Akkerbouw, die zich met de verhoging kan verenigen. Het is echter mogelijk, dat een verdergaande verho ging van de areaalheffing zal worden overwogen zodra meer bekend is om trent het verlies dat dit jaar zal wor den geleden op de restanten pootaard appelen die worden overgenomen. UIENVEILISTG MIDDELHARNIS Klasse I Grove 19.50; middel 19,50; drie- lingen 17,50; KI. II Grove 17,—; middel 16,—; drielingen 14,picklers 13,47. Aanvoer 34.000 kg. -k& verzorging in overeenstemming et de roeping en de vrijheid van ambt van de dienaar des Woords. deze geest heeft de synodeleiding t standpunt der Hervormde kerk" de Minister medegedeeld. s- Bos had namelijk een rondschrij- fericht aan alle legerpredikanten, ?»n hij stelde, dat het erom gaat de e wereld te bewaren voor de dic- Onze overheid stelt dit doel zo g, dat zij desnoods niet terugschrikt f hantering van kernwapens. Zij dit het enige .zwaard, dat 'haar is rgebleven om bescherming te geven enover de demonie van het commu ne. Ds. Bos zegt, dat de Overheid naar verantwoordelijkheid voor haar De burgemeesterse mevr. Hordijk opende vrijdag j.l. de geheel verbouwde en gemoderniseerde Dameshoedenzaak, v.h. A. v. d. Nieuwendijk, thans eige naresse mej. Aat Verhage. De symbolische handeling voor deze opening be stond in het wegtrekken van een doek, waarbij de naam „Modehuis Annette" te voorschijn kwam, die deze zaak voortaan zal dragen. Op dé foto overhandigt mej. Venhage aan mevr. Hordijk na de plechtigheid een parapluie. Op pag. 3 vindt u een verslag van de opening van deze prachtige zaak. Geborduurde slopen in 4 kleuren 2 stuks van 4.70 nu slechts 4,— Bijpassend geborduurd LAKEN 180 X 240 nu 8.45 Geldig van woensdag tot woensdag TEXTIEL KONFEKTIEHUIS MIDDELHARNIS MIDDELHARNIS Jaarvergadering Chr. Voortgezet Onderwijs Donderdagavond 12 maart te 7.30 uur zal de jaarvergadering worden gehouden van de vereniging voor Chr. Voortgezet Onderwijs op Goeree Overflakkee, in het schoolgebouw Juliana van Stolberg- laan te Middelharnis. Voor de pauze worden de huishoude lijke zaken afgehandeld, o.m. bestuurs- verkiezing. De heer M. Sieling (niet her kiesbaar) is aftredend. Iri de vacature worden voorgesteld te kiezen uit de he ren A. L. Bakelaar te Den Bommel en M. Zand wijk te Stad aan 't Haringvliet. Het hoofd der school zal na de pauze het leven in de school op het doek pro jecteren. Kerknieuws Ger. Gemeente. Ds. Lig- tenberg uit Oudemirdum heeft voor het beroep naar de Ger. Gem. alhier be dankt. D.V. woensdag a.s. zal biddag worden gehouden, waarbij zal voorgaan de theol. student v. d. Poel, des v.m. 10 uur en des avonds half aöht. Op dinsdag 17 maart zal een huwe lijksbevestiging plaats hebben door ds. P. Blok van Dirksland. SOMMELSDIJK Ds. H. G. Abma houdt tijdrede A.s. zaterdagmiddag 14 maart te 2.30 uur hoopt voor de Kiesvereen. der SGP te Sommelsdijk m Vito Nova de wel eerwaarde heer ds. H. G. Abma, vocrz. van het hoofdbestuur van de SGP een tijdrede te houden. De middag is voor ieder (ook voor vrouwen) toegankelijk. MELISSANT Wijziging proigramma Culturele Commissie De lezing die de heer Geerling te Middelharnis voor de Culturele Com missie op 14 maart a.s. zou houden kan, doordat de heer Geerling op die datum in het buitenland zal zijn niet doorgaan. Inplaats daarvan wordt op 17 ■maart de film „Onvergetelijke Melodie" ver toond. Deze romantische en boeiende kleurenfilm handelt over het leven van de jonggestorven maar onvergetelijke componist Frederic Chopin. Deze film heeft over de gehele wereld talrijke muzielaninners getrokken. Niet-a)bonnementshouders zijn voo(r deze avond 1,50 verschuldigd. OUDDORP Vergadering Oranjeverenigmg Oproep tot bijwoning van de alge mene vergadering, van de Oranjevereni ging Ouddorp te houden op vrijdag 13 maart 1964 in de Oude School. Aanvang 7 uur. Na het officiële gedeelte van de vergadering concert door de Muziek vereniging Concordia. Daarna volgt een mooie filmvoorstelling. Toegang niet- leden na 8 uur. Entree 1, Burg. Stand over de maand fehr. '64. Geboren: Adriaantje, dochter van J. Hameeteman en E. de Vogel. Gehuwd: A. P. Driessen, 21 jaar en F. Westhoeve 19 jaar, H. Klijn 21 jaar en J. P. Spuij, 19 jaar. Ondertrouwd: G. J. de Vos, 20 jaar en M. van Dam, 23 jaar; J. Hollaar, 26 jaar en J. S. Tanis, 20 jaar. Overleden: Cornelia Breen, echtgeno te van E. Tanis, 61 jaar; Eeuwit Tanis, echtgenoot van J. Tanis, 80 jaar; Wil lem de Jong, echtgenoot van M. Lui- me, 89 jaar; Abraham Hoek, weduw naar van K. Meijer, 84 jaar, Jannetje van Erkelens, echtgenote van J. Flik- weert, 69 jaar; Christina Nieman, we duwe van W. Santifort, 78 jaar. Overleden te Halsteren: Jan Bezuijen 50 jaar. iTigefcomen; A. Sperling en gezin van Stellendam. Vertrokken: B. van der Starre-Kleijn naar Utrecht; A. W. O. Samuels naar Amsterdam; J. M. Westdijk naar Hal steren. OOLTGENSPLAAT Voor beroep bedankt. Ds. J. Kooien te Reeuwiik heeft voor het beroep, dat door de Herv. Gemeente op hem was uitgebracht, bedankt. Huwelijksbevestiging. Op vrijdag 13 maart a.s. zal er in het kerkgebouw van de Ger. Gemeente de huwelijksbe vestiging plaats hebben van Cornells Prins Bernhard heeft maandagochtend in Utrecht de voorjaarsbeurs geopend. Na de officiële opening maakte Zijne Koninklijke Hoogheid een rondgang door de nieuwe Irene hal. Bij de stand van het Nederlands Normalisatie In stituut gaf de voorzitter, ir. J. D. H. van den Toorn de Hoge bezoeker tekst en uitleg. van Dam Azn. en Abra J. de Bonte Ad. Aanvang 2.30 uur nam. Voorganger is ds. P. Blok te Dirksland. Woonhuis verkocht. Door de diaco nie van de Herv. Gem. is het woonhuis Molendijk 11 bewoond door mevr. wed. Anth. Marcus-Troost bij inschrijving verkocht aan mej. N. M. van Gent, Mo lendijk 12—14. Alleen kinderspelen op Koninginne dag. Op Koningirmedag donderdag 30 april, zullen alleen kinderspelen voor de schoolgaande jeugd worden gehou den. Dit heeft de Oranjevereniging „Ooltgensplaat" j.l. maandagavond tij dens een ledenvergadering, welke in Hotel „Hobbel" werd gehouden, beslo ten. Een programma zal nog nader wor den vastgesteld. Op deze vergadering, die onder leiding stond van de voorzit ter, de heer P. Kamp, las de secretares se mevr. M. L. Geerts-Quispel de notu len van de laatst gehouden samenkomst welke onveranderd werden goedge keurd. De penningmeester, de heer D. H. Korteweg bracht het financiële ver slag uit, dat na controle van de kas- commissie bij monde van de heer Job Duim Wzn. werd goedgekeurd. In de kascommissie 1964 werden gekozen mevr. S. Kreeft-Donkersloot en de heer M. Mooijaart. Het-aftredende bestuurs lid, de heer D. H. Korteweg werd met algemene stemmen herkozen. De rond vraag leverde geen belangrijke vragen op, waarna de vergadering werd ge sloten. NED. HERV. KERK Beroepen te Papendrecht J. v. d. Heu vel te Ede; Vriezenveen K. Jansen te Schelluinen; Hardinxveld J. Smit te Lo- pik; Zalk G. J. Voortman te Dussen. Aangenomen naar Mastenbroek G. Voordijk, kand. te Oud Beijerland; Tho- len, E. Bakker, kand. te Randwijk. Bedankt voor Goedereede, Eethen, Kamperveen en Lexmond, kand. G. Voordijk, Polsbroek, Leerbroek, Waspik en Ter Aa, kand. E. Bakker, Ederveen J. Vos te Rijssen; Woudenberg W. L. Tukker te Katwijk; Putten J. Smit te Lopik. Ergerlijk. Voortaan zal te Drimmelen elke zondagmorgen vroeg in de Her vormde kerk, de Roomse Mis worden gelezen. De Hervormde gemeente heeft dit, in dit overwegend protestantse dorp toegestaan om de Roomsen ter wille te zijn, die anders hun kerkelijke plichten in het nabij gelegen dorp Made moesten vervullen. Ook op 2e Paasdag en 2e Pinksterdag zal zulks geschieden, om dat op deze dagen de Hervormde kerk geen diensten meer houdt. GEREF. KERKEN Beroepen te Heeg D. Bartens te Ap pelscha; Oldekerk A. Aafting te Hellen- doorn; Elim J. Gravestein te Rinsuma- geest; Vlaardingen J. Dijkstra te Kla- zienaveen. Aangenomen naar Creil P. v. Dijk, kand. te Kampen; Sprang W. Barkema te Echten. Bedankt voor Lichtenvoorde, Bees- terswaag. Schellingen, Pieterburen, Schouwerzijl en Terzool kand. P. v. Dijk Amsterdam-W. P. Riemersma te Leeu warden; Sneek W. Hengeveld te Gouda; Harderwijk C. Dijkstra te Andijk; An- jum H. Hazenberg te Surhuisterveen; Westerbork en Maassluis W. Visscher te Ruften. GEIREF. GEMEENTEN Beroepen te Zaandam A. Honkoop te Goes; Rotterdam-Z. W. C. Lamain te Grand Rapids; Yerseke A. Vergunst te Rotterdam-C. Bedankt voor H. I. Ambacht H. Rijk- sen te Gouda; Capelle A. Kok te Leer dam. Ds. H. Rijksen te Gouda is benoemd tot bestuurslid van de stichting „In de Rechte straat", waarvan ds. H. J. Heg- ger direkteur is. WOENSDAG 11 MAART (Biddag) MIDDELHARNIS Herv. Kerk 3 en 7.30 uur ds. K. Schipper. (Extra collecte voor diaconie en kerk.) Ger. Kerk 8 uur ds. G. C. Muntingh. Ger. Gem. 10 en 7.30 uur student van der Poel uit Rotterdam. SOMMELSDIJK Herv. Kerk 3 uur ds. P. van Wakeren en 7.30 uur ds. H. C. Bultman. (Biddagcollecte). DIRKSLAND Herv. Kerk 10 uur dhr. C. J. Kesting en 7 uur ds. H. N. van Hensbergen. Ger. Gem. 10' en 6 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur ds. B. J. Zaal en 7 uur ds. B. J. Wiege- raad. MELISSANT Herv. Kerk 10 en 6 uur •ds. K. Exïlto. STELLENDAM Ger. Kerk 8 uur bid stond. NIEUWE TONGE Herv. Kerk Dorps huis 2.30 uur ds. B. J. Zaal en 7.30 uur ds. J. van Vliet. Vereen, gebouw 2.30 uur dhr. C. J. Kesting en 7.30 uur ds. B. J. Zaal. (Collecte voor de kerk). OUDE TONGE Herv. Kerk 7.30 uur ds. A. Jonkers. (Extra collecte voor de STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 2.30 uur ds. H. C. Bultman en 7.30 uur ds. P. van Wakeren. Ger. Kerk (dinsdag) 7.30 uur ds. H. de Valk. Ger. Gem. (donderdag) 2.30 en 7 uur ds. P. Blok. DEN BOMMEL Herv. Kerk 2.30 uur dienst voor de kinderen en 7.30 uur ds. T. van 't Veld. (Extra collecte voor de kerk). OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 7 uur ds. G. V. d. Bergh te Oud Beijerland. (Bidstondcollecte). Ger. Kerk 7.30 uur ds. A. W. Meeder. WOENSDAG 11 MAART (Biddag) Zuid Beveland: Goes 9.30, 2 en 6 utir ds. A. F. Honkoop. Wolfaartsdijk 9.30 2 en 6 uur ds. A. Vergunst uit Rotter dam-C. Borssele 9.45 en 2 uur stu dent Hoogerland uit Werkendam en 6 uur student Weststrate. 's Gravenpol der 9.45, 2 en 6 uur ds. K. de Gier uit Den Haag (C.) Hoedekenskerke 9.45, 2 en 6 uur ds. C. van Dam uit Werken dam. Nieuwdorp 9.30 en 2 uur stu dent. Weststrate uit Borssele en 6 uur student Hoogerland uit Werkendam. Nisse 9.30, 2 en 6 uur ds. C. Harinck uit Utrecht. Biezelinge 9.30, 2 en 6 uur ds. Li, Rijksen uit Rotterdam <W.) Krabbendijke 9.30, 2 en 6 uur ds. W. Suyker. Kruiningen 9.30 uur lezen en 2 en 6 uur ds. G. Schipaanboord uit Apeldoorn. Waarde 9.30, 2 en 6 uur Student F. Harinck uit Goes. We- meldinge 10 uur lezen en 6 uur student P. Honkoop uit Kloetinge. Yerseke 9.30, 2 en 6 uur student Bregman uit Benthuizen. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur student P. Honkoop uit Kloetinge. Noord-Beveland: Colijnsplaat 10 en 2 uur student D. Hakkenberg uit Vee- nendaal Kamperland 9.30 en 2.30 uur lezen en 6 uur student D. Hakken berg uit Veenendaal. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur ds. L. Huisman uit Vlaar dingen. Walcheren: Middelburg 9.30, 2 en 7 uur ds. G. A. Zijderveld. Vlissingen 9.30, 2.30 en 7 uur student Mouw uit Rijssen. Meliskerke 9.30, 2 en 6 uur ds. A. Kok uit Leerdam. Aagteker ke 9.30, 2 en 6.30 uur ds. A. W. Verhoef uit Barneveld. Zoutelande 9.30 en 7 uur ds. L. Vogelaar uit Zoetermeer en 2.30 uur lezen. Schouwen-Duiveland: Oosterland 10, 2.30 en 6 uur ds. Wisse uit Elspeet. DONDERDAG 12 MAART Zeeuws Vlaanderen: Axel 10 en 3 uur ds. Zijderveld uit Middelburg. Ter- neuzen 10 en 3 uur ds. H. Rijksen uit Gouda. Tholen: St. Annaland 7 uur student i' Weststrate uit Borssele.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1964 | | pagina 1