IIMIDErf-niEUIi/S r Opzichter bouw- en woningtoezichi gaai heen AMPFENS ONFECTIE NUTSSPAARBANK Veerboot ..Beatrix" Den Bommel halve prijs Israël zoekt ruchtbaar water .V. Jehova Nissi te ommelsdijk jubileert Warmwaterzakkén V. Rente 3,60 o/o Pastorale jubilea ds. G. Lans Kind door ijs gezakt Morgen 15 januari begint onze Campfens Confectie biedt u vele extra koopjes, waarvan wij niet alles kunnen noemen o.a. Delana rokjes Bedden, dekens, ledikanten, matrasen voor uitverkoop prijs. lad Vrijdag 15 januari 1960 No. 2860 Geslaagden machineschrijven Alle merken camera's en toebehoren Fotohandel J. Zandstra Flaklceese scheepsnamen Westdijk 22-24 Telefoon 2190 en 2174 Middelharnis t vruchtbaar en bewoonbaar ma- van dorre gebieden, zoals woestij- is al lange tijd een onderwerp van nationale studie geweest. De SCO, de kulturele organisatie van - N.,lieeft hiervoor een speciale issie in het leven geroepen. Een grijk onderdeel van dit studiepro- is het onderzoek naar de moge eden van de dauw. raël is bij deze onderzoekingen al- zeer geïnteresseerd geweest. Van dat de belangrijkste bijdragen tot onderzoekingen dan ook door Is- worden geleverd. it land heeft veel vocht nodig. Al- erst is daar de grote Negeta woestijn meer dan de helft van de opper- te van Israël beslaat. De Israëliërs en deze dorre vlakte vruchtbaar en door bevloeiing. De andere, htbare helft van het land, kampt een ongunstig klimaat. Er is een e, regenrijke winter, maar de zo- i's droog. Dan valt er geen druppel e scheurende grond. De Israëliscfie bouw is dan ook voor een groot afhankelijk van de dauw. oor de Arabisch-Israëlische oorlog onden er al tachtig stations voor wonderzoek in Israël. Dr. Duvde- i de direkteur van het Dauwonder- deed onlangs een belangrijke ont- ïng. Hij vond planten die de des ts op de bladeren gevormde dauw nen absorberen en door de wortels r afscheiden, waardoor de grond de direkte omgeving van de plant dt bevochtigd. Er waren planten- ten waarbij de in de grond afge- eiden hoeveelheid vocht groter was hun behoefte overdag. Deze plan- hielden dus water over. Met deze erproducenten worden nu verder efnemingen gedaan. en andere ontdekking, waarschijn- de belangrijkste van deze eeuw op gebied is die van een andere na- rkundige uit Israël: ir. Alexander chin. Na uitvoerige experimenten it deze geleerde een methode ge- den, welke het mogelijk maakt op ercieel aanvaardbare wijze zout water in zoet water om te zetten, zo en we nu in „De Rotterdammer", e methode wordt zeer streng ge in gehouden. Alleen is bekend ge- p 27 januari a.s. hoopt de Herv. J.V. ova Nissi te Sommelsdijk, zijn 40 'g jubileum te vieren. er gelegenheid van dit jubileum zal de Herv. Kerk te Sommelsdijk een rdenkingsavond worden gehouden. De eerste voorzitter, dhr. C. v. d. ogert, thans Herv. predikant te Har- rwijk, zal op deze avond een herden- ngsrede houden. Tevens wordt medewerking verleend or het Chr. Gemengd Koor „Jubilate eo", met orgelbegeleiding door de heer Zoon. De bijeenkomst staat onder iding van de ere-voorzitter der ver- iging ds. A. Gooyer. De vereniging werd in jan. 1920 opge- cht door de predikant van Middelhar- 's, ds. G. Alers, die ook de J.V. daar r plaatse oprichtte. De vereniging "erd in een bijzonder moeilijke tijd ge- icht, daar de eerste wereldoorlog juist en definitief einde had genomen. Te- idden van de toen zo woelige wereld, ebben jongelui, zowel uit Middelhar- is als Sommelsdijk het initiatief geno en deze vereniging te realiseren. Vele moeilijkheden moesten overwon- en worden, aleer men kon vergaderen. e bijeenkomsten werden gehouden in e consistoriekamer van de Herv. Kerk e Middelharnis; daar er slechts één .V. was voor de beide gemeenten. Na uim vijf jaar ontstond een splitsing ssen de leden van beide gemeenten. De reden hiervan lag voornamelijk het behandelen van politieke onder erpen. De secretaris der vereniging te ommelsdijk, de heer M. Peekstok ver- elde, dat er geen sprake is geweest an een scheiding. De leden zijn goed- chiks uit elkaar gegaan. Ook voor de huidige voorzitter, de eer C. Edewaard, is het een jubileum, aar deze al ruim twintig jaar de voor- ittershamer hanteert. De vereniging ag over de afgelopen veretig jaar te- ïeden zijn, ook al heeft men weleens et vier leden moeten vergaderen. We eliciteren de vereniging van harte met it jubileum, en wensen hen een goede erdenkingsbij eenkomst toe. (C. V. Gr.) maakt dat het berust op het principe van bevriezing en verdamping. Dit jaar wil men de uitvinding in Israël in praktijk brengen. Een gewel dig bedrag zal moeten worden geïn vesteerd voor de bouw van de instal laties aan de kust van de Middellandse Zee. Aangenomen wordt dat het bedrag in de miljoenen guldens zal belopen. Er wordt rekening mee gehouden dat dit jaar een miljoen liter zoet water ter beschikking zal komen. Over een be trekkelijk gering aantal jaren zal de produktie dagelijks vierduizendmiljoen liter drinkwater kunnen bedragen. Zo'n liter van zout in zoet omgezet water zal dan niet meer dan een cent kosten! J. V. P. Op het zaterdag 9 januari te Rotter dam gehouden examen voor machine- schrijven slaagden voor het praktijk diploma machine-schrijven mej. A. Rentes, Middelharnis; mej. M. P. van Dis, Den Bommel; mej. J. van Dam, Ooltgensplaat (van de avondclub) en de dames Janna Meijer en Sjaan Witvliet van Middelharnis. (van de openb. Ulo Middelharnis). De geslaagden ontvingen hun oplei ding van de leraar machine-schrijven, de heer W. de Blois te Rotterdam. Sommelsdijk OOLTGENSPLAAT De heer S. de Vries nam afscheid van Plaat, Bommel, Stad De gemeente-architect van Ooltgens plaat, Den Bommel en Stad aan 't Ha ringvliet, de heer S. de Vries, gaat bin nen enkele dagen Flakkee verlaten, we gens zijn benoeming bij het Waterschap Westergo's en IJsselmeerdijken (omvat tende 45.000 ha) in de provincie Fries land. De familie de Vries zal in Workum gaan wonen. In verband met dit vertrek had dins dagavond op het Raadhuis van Oolt gensplaat een afscheid plaats van alle naaste medewerkers(sters) uit de drie gemeenten waarover de heer de Vries gedurende 7 jaar het opzicht heeft ge had. De raadzaal was gevuld met het ge hele administratieve en technische per soneel in al zijn schakeringen. De wet houders, de politie en de gemeente- bode's, waarvan als vanzelf de heer en mevr. Raap enigszins als de gastheer en gastvrouw fungeerden. Burgemeester W. M. van der Harst had de leiding bij dit afscheid en werd aan weerszijden van de groene tafel ge flankeerd door de heer en mevr. de Vries, de wethouders van Es en de Vos (Ooltgensplaat), Saarloos (Stad) en Jon geling (Den Bommel), benevens gemeen tesecretaris dhr. Vetter. Eervol ontslag In deze buitengewone bijeenkomst van de commissie van beheer van bouw- en woningtoezicht, aldus de burgemeester, heet ik u allen hartelijk welkom. Bur gemeester Chr. van Hofwegen van Stad aan 't Haringvliet moest wegens een belangrijke vergadering in Den Haag verstek laten gaan, maar had wethou der Saarloos gezonden. Uw vertrek naar elders is op eigen initiatief en daarom is het ontslag ook eervol, aldus dhr. Van der Harst tegen de heer de Vries. U gaat naar een be langrijk Waterschap in het Noorden van het land en de benoeming geschiedde daar met algemene stemmen. In 1953 kwam u enkele dagen voor de ramp naar Ooltgensplaat en daarom heeft het water u zeker getrokken. Van „onbewoonbaar water" wist u na de ramp in slechts korte tijd „be woonbaar land" te maken. Het was een zeer moeilijk begin, dat tot een goed einde is gebracht. Het heeft uw vak kennis en vorming zeer verrijkt. De burgemeester noemde daarna vele werken op die in de drie gemeenten tot stand zijn gekomen. Kolossale wer ken zijn hierbij, zoals de bouw van scholen, aanleg nieuwe straten, parkeer terreinen, rjoleringsplannen, gemalen, de bouw van huizen, enz. enz. Wie aan de weg timmert heeft veel bekijks en veel critiek, maar u had één standpunt, n.l. het juiste standpunt, al dus spreker. Tevens was u en uw gezin geheel ingeburgerd in de gemeente en daarom alles bij elkaar genomen vind ik het prettig om met waardering over u en over uw werk te kunnen spreken. U zal een geheel andere werkring vinden in Friesland, maar onze gemeen ten hebben toch contact met het Noor den, n.l. de adoptie na de ramp van Grouw en Groningen en Ommelanden. BEDKRUIKEN HOSPITAALLINNEN WED. KURVINK's DROGISTERIJ OUDDORP Ook voor verband en verplegings artikelen. Wij wensen u een goede tijd toe met uw gezin en het moge de Heere God behagen u allen een lang gezegende tijd te schenken. Als waardering bood de burgemeester aan dhr. de Vries een grote kist assor timent sigaren aan en een boekwerk ge titeld: „Grondmechanica". Rij van sprekers De naaste medewerker, dhr. Goud- kamp van den Bommel, resumeerde de loopbaan van dhr. de Vries en con cludeerde, dat met het personeel altijd zeer prettig is gewerkt. Hij bood na mens het gehele gezelschap een pon- tiac polshorloge aan met de drie namen van de gemeenten als inscriptie. De heer Vetter ging terug naar de cember 1952 toen men in Steenderen Ov. de fam. de Vries opzocht na de sollicitatie. Voor de goede verstandhou ding die er altijd geweest is na die tijd had spreker veel waardering. Daar mevr de Vries zich ook na de ramp zeer kor daat gedragen heeft bood hij haar een prachtige plant aan. Weth. de Vos vond, dat de fam. de Vries zich altijd goede Platenaars heb ben getoond, terwijl de heer P. Bom namens het Plaatse secretarie-perso neel in dichtvorm afscheid nam. Er stonden wel enkele ondeugende dingen in. Het hoofd-gemeentewerken de heer Jac. de Vos, die uiteraard veel met de heer de Vries heeft samengewerkt, prees vooral het overleg dat bij de diverse werken plaats had. Dit was zeer prettig en in de ketting zat geen zwakke scha kel. Een ingelijste foto van de deze zo mer gevelde plataan op het kerkhof, bood dhr. de Vos namens het techni sche personeel aan dhr. de Vries aan. Tenslotte dankte weth. Saarloos voor de goede verstandhouding en de vele adviezen die de gemeente van Stad heeft mogen ontvangen. Veel dank Na een ogenblik pauze, waarin na koffie met koek ook het glas werd op geheven op het welzijn van het gezin de Vries, nam dhr. de Vries zelf het woord, die het moeilijk vond om als technisch ambtenaar te spreken, daar hij beter een buis in de grond plaatste. Hij dankte evenwel in een vlotte speech voor alle goede woorden die zijn gesproken en voor de prachtige cadeaus die werden aangeboden. Hij smukte zijn verhaal op met diverse voorvallen die zijn meegemaakt. De heer de Vries stel de vast, dat hij altijd heel prettig heeft mogen samenwerken en dat het overleg veel hiertoe heeft bijgedragen. Hij dankte voor al het goede dat in Ooltgensplaat is ontvangen, mede na mens zijn gezin. Hij dankte speciaal de dames op de secretarieën voor het vele type-werk voor hem verricht en de heer en mevr. Raap voor alle goede hulp. Het gehele gezelschap bleef na dit of ficiële nog een poos gezellig bijeen. Voorstraat 36 Middelharnis over eik bedrag RENTEBIJSCHRIJVING vanaf 15 januari. De „Nieuwe Tonge" te water gelaten Het m.s. „Nieuwe Tonge", een schip van 20.400 ton voor het vervoer van massagoederen, is vorige week bij de scheepswerf „De Hoop" te Lobith te- water gelaten. Oorspronkelijk zou het vaartuig begin december aan zijn ele ment worden toevertrouwd, maar de la ge waterstand vormde een beletsel. De later vastgestelde datum, 9 januari a.s. moest worden vervroegd, daar men op nieuw een ongunstige waterstand vrees de. De „Nieuwe Tonge" is in aanbouw voor de Nederlandse Vracht- en Tank- vaartmaatschappij te 's Gravenhage en ontleent zijn naam aan de geboorte plaats van scheepsbouwer Cor Verolme, wiens dochter mevr. H. Robèr-Verolme, de doopplechtigheid zal verrichten. Het is het grootste zeeschip, ooit in het bin nenland gebouwd. De lengte bedraagt ruim honderdzestig meter; de breedte meer dan tweeëntwintig meter. Daar het vaartuig op zijn weg van Lobith naar Rotterdam verschillende bruggen moet passeren, zal het van zijn boven bouw worden ontdaan. De afbouw ge schiedt aan de kade van Verolme's Ma- chiriefabriek te IJsselmonde. De heer Verolme heeft vorig jaar eens in een rede bekend gemaakt, dat hij het plan had om alle gemeenten op Flak kee t.z.t. te vernoemen door middel van scheepsnamen. Nieuwe Tonge heeft be paald de primeur gehad. Hoe kan het ook anders!! Het was zaterdag 9 januari vijftig jaar geleden, dat ds. G. Lans uit Putten op de Veluwe werd bevestigd als predi kant in de Nederlands Hervormde Kerk. Hij werd op 27 oktober 1879 te Rotter dam geboren, was eerst ongeveer vier jaar werkzaam bij het onderwijs en stu deerde naderhand nog aan de Rijksuni versiteit te Utrecht. Ds. Lans diende de hervormde gemeenten van Doeveren, Sint Annaland, Ooltgensplaat en onge veer drie jaar die van Monster, waar hem in verband met zijn benoeming tot predikant-director van de Gerefor meerde Zendingsbond op 1 juli 1920 eervol ontslag met de bevoegdheid van emeritus werd verleend. Ruim drie jaar later keerde de jubilaris weer als dienst doend predikant terug en stond toen achtereenvolgens te Ouderkerk aan de IJsel, Suawoude en Tietjerk en tenslot te nog bijna veertien jaar te Huizen, waar hem op 1 mei 1945 op ruim vijf- enzestigjarige leeftijd emeritaat werd verleend. Na zijn emeritaat was ds. Lans van november 1946 tot februari 1948 te Rotterdam-Delfshaven werkzaam als hulpprediker en daarna diende hij de hervormde gemeente van Willige Lan- gerak bij Schoonhoven nog enkele jaren als hulpprediker. In mei 1952 verhuisde ds. Lans van daar naar Putten, van waar uit hij de eerste jaren nog veel preekbeurten heeft vervuld. Ds. Lans was van 1924 tot 1936 voor zitter van de Nederlandse Hervormde Bond van Jongelingsverenigingen op Gereformeerde Grondslag. Hij schreef enige brochures en arti kelen, o.a. in het zendingsblad „Alle den Volcke" en in „De Vaandrager" In verband met zijn leeftijd en zijn ge zondheidstoestand zal ds. Lans geen herdenkingsrede uitspreken en ook niet recipiëren. MIDDELHARNIS Spreekuur woonruimtecommissie. Op maandag 18 januari a.s. tussen 7 en 8 uur nam. ten gemeentehuize. Chr. Bond van Plattelandsvrouwen. Op woensdag 13 jan. j.l. vergaderde de Chr. Bond van Plattelandsvrouwen in Hotel Zaaijer. Een boeiend betoog over het werken en leven in een psy chiatrische inrichting werd gehouden door Zuster Slob. Het was een prachtige en leerzame avond. Zij, die niet zijn ge weest, hebben erg veel gemist. MELISSANT Levensmiddelenbedrijf in andere handen. De heer A. Snijder heeft zijn levensmiddelenbedrijf verkocht aan de heer P. Both Jr. te Oude Tonge. De heer Both zal zich eerst enige weken inwer ken, waarna hij en zijn echtgenote mevr. Both-Holleman, die uit een krui deniersfamilie stamt het bedrijf zul len overnemen en beheren. Het is nu bijna 25 jaar geleden dat de veerboot „Prinses Beatrix" een gewel dige verbetering bracht in de verbin dingen van Flakkee met de vaste wal. Het twee motorige schip heeft sindsdien tussen Den Bommel en Numansdorp ge varen, zij het met een hiaat in de lagt- ste jaren van de oorlog. Kort geleden waren er plannen om het veer Sluisha- venDintelsas een grotere capaciteit te geven door het inleggen van een tweede boot en aanvankelijk was het plan de „Beatrix" met de „Prinses Irene" (die veel kleiner is) om te wisselen. Bij proefvaarten bleek evenwel dat er in de nauwe en ondiepe Sluishaven met deze brede boot moeilijk te manoeu vreren valt. Dit plan kon dus niet door gaan. Naar wij hebben vernomen is van het inleggen van een tweede boot voor lopig afgezien. NIEUWE TONGE Uitslagen voor de Ie tiental Damclub D.LD. Nieuwe Tonge. M, Knöps 8 part. 14 pnt; J. A. Dekker 8 part. 8 pnt.; A. Holster 8 part. 9 pnt.; G. Knöps 8 part. 8 pnt.; J. Weerd 8 part. 8 pnt.; J. van Putten 7 part. 7 pnt.; A. Doorn 6 part. 7 pnt; Vos 8 part. 6 pnt.; Kom 6 part. O pnt. Bekerronde. M. Knöps 6 part. 9 pnt. J. A, Dekker 4 part. 8 pnt; A. Holster 6 part. 8 pnt.; G. Knöps 6 part. 10 pnt.; J. van Putten 5 part. 4 pnt.; A. Doorn 5 part 3 pnt.; Vos 5 part. 2 pnt; J. Weerd 2 part 2 pnt.; T. Kom 2 part O pnt; Klapmuts 6 part 7 pnt.; P. Jong 5 part. 6 pnt.; Jaap de Jong 4 part. O pnt; Jan de Jong 3 part. 1 pnt.; H. Kieviet 2 part. O pnt. OUDE TONGE Examens brandweer. Woensdag j.l. zijn door de Brandweer-Inspectie van Den Haag, de examens voor brand wacht Ie klas van de vier leden van het brandweercorps afgenomen. De heren Jan Dalen, L. Kieviet, C. Buijs en P. V. Maurik zijn allen geslaagd. Burg. Stand. Geboren: Maria, doch ter van D. L. Saarloos en P. C. Otzel; Cornelia Maria, dochter van Pieterse en C. P. M. Otzel; Arie Jan, zoon van van der Welle en P. Both; Jacob, zoon van D. L. van Kempen en B. Boom; Jo hannes Cornells, zoon van C. G. Buijs en E. M. Legierse; Koenraad Jacobus, zoon van P. J. C. Paulen en M. C. de Bruin; Johanna Maria, dochter van L. N. Moerenhout en N. de Looze; Corne lia, dochter van T. D. van Kempen en A. P. Potappel; Cornells Jan, zoon van W. Grootenboer en T. Droger; Dingena Wilhelmina Joanna, dochter van J. Hoof f en W. Brands; Elizabeth Aplonia, dochter van C. A. IJpelaar en H. M. Buijs; Kaatje Maria, dochter van P. Maliepaard en J. van Noord. Gehuwd: P. Joh. Buijs met M. Polle- mans; Adr. A. de Visser met M. C. van der Jagt; Joh. de Vries met C. A. Does burg. Overleden: Adrianus Simon de Gast, oud 68 jaar; Dingeman Hartman, oud 70 jaar; Krijna Abresch, oud 81 jaar; Daniël Lijte Luijendijk, oud 86 jaar. Ingekomen: T. Mulder en echtgenote van Stad aan 't Haringvliet; G. P. Ja cobs van den Bommel; F. v. Noord geb. Grinwis van Ouddorp Z.H.; M. J. van Winkel van Coevorden; L. N. Moeren hout van Ooltgensplaat; T. P. C. Bus- cop van Rotterdam. Vertrofcfcen: M. Gebraad naar Utrecht W. M. Donkersloot naar Dirksland; C. H. M. van Vugt naar Etten ca.; J. van der Sluijs naar Valburg; M. Hordijk naar Rotterdam; wed. J. Fase-van Oos tenbrugge naar Zeist; J. M. Hendriks geb. PoUemans naar Chaam; G. Maten naar Ridderkerk; H. v. d. Boom-Huizer met 2 kinderen naar Kerkwijk; M. D. Huizer-den Rooijen naar Kerkwijk; J. Pulleman naar Rotterdam; A. Kaptein en echtgenote en 1 kind naar Middel harnis; M. M. PoUemans naar Ouden- bosch; M. J. de Boed naar Sommels dijk; L. P. Slinger naar Sommelsdijk; L. C. A. J. Somers naar Beverwijk. DEN BOMMEL Raadsvergadering. De gemeenteraad van den Bommel komt op woensdag 20 jan. te 8.15 uur bijeen. De agenda luidt als volgt: I. Opening. 2. Vaststelling no tulen vergadering 10 nov. 1959; 3. In gekomen stukken en mededelingen; 4. Subsidieaanvraag Matigheids-Missie on der militairen. 5. Subsidieaanvraag Hu manistisch Thuisfront. 6. Subsidieaan vraag vereniging „Eerste hulp bij on gelukken", afdeling den Bommel. 7. Toe kenning verhoging kinderbijslag ge meentepersoneel over 4e kwartaal 1959 en vanaf 1 jan. 1960. 8. Aanvraag pre mie door C. Bogerman, Boven Oostdijk 15 ingevolge premieregeling woning verbetering en -splitsing. 9, Verandering benaming 4e Dwarsstraat in Ds. Corn. W. V. d. Poelstraat. 10. Aanleg nieuwe bestrating zgn. „Strop" te Achthuizen. 11. Vaststelling wijziging algemene po litieverordening met bepalingen inzake ratten- en muizenbestrijding. 12. Vast stelling 3e wijziging gemeentebegroting 1960 en 27e wijziging 1959. 13. Subsi dieverlening vakschool voor Groente teelt Goeree Overflakkee. 14. Onbe woonbaarverklaring woning Voorstraat 1. OOLTGENSPLAAT Voorkomen van gelijktijdige verga deringen. Door de burgemeester van Ooltgensplaat wordt het volgende be kend gemaakt; Het is volgens de alge mene politieverordening verboden, zon der vergunning van de burgemeester, uitvoeringen, voordrachten, feesten of vermakelijkheden aan te leggen. Het is mij echter gebleken, dat de vereniging niet tijdig overleg plegen met de Verenigingsraad, zodat het meer malen vorokomt dat twee of meer be langrijke vergadering, uitvoeringen, enz. op dezelfde avond worden gehouden. In het belang van het verenigingsle ven en van het publiek dient aan dit euvel zoveel mogelijk paal en perk te worden gesteld. Ten einde een zo goed mogelijk func tioneren van het verenigingsleven ter plaatse te bevorderen, zal ik in het ver volg alleen toestemming verlenen voor bijeenkomsten en vermakelijkheden, waarvoor krachtens de algemene politie verordening mijn toestemming nodig is, indien uit de aanvrage blijkt, dat vooraf overleg is gepleegd met de Administra teur van de Verenigingsraad, de heer P. Bom, die dagelijks telefonisch ten gemeentehuize te bereiken is. Verenigingsraad. De administrateur van de Verenigingsraad maakt het vol gende bekend: Ie dat het Jeugdkoor van de Zangver eniging „Advendo" op vrijdag 15 jan. een uitvoering geeft in Hotel Hobbel; 26 dat op maandag 25 jan. a.s. een ledenvergadering van het Rood© Kruis wordt gehouden. In deze bij eenkomst wordt gegeven door de Cefa de film: „Schipper naast God" 3e dat op woensdag 16 febr. a.s. des sav. 8 uur in het Verenigingsgebouw „Centrum" een schaakwedstrijd wordt gespeeld voor het schaak- kampioenschap voor Goeree en Overflakkee. Belangstellenden wor den verzocht deze schaakwedstrijd bij te wonen. KRUININGEN Het zesjarig zoon tje Erik van de burgemeester van Krui- ningen, de heer A. Schipper, is dins dagmiddag door het ijs op de brandvij- ver achter de hervormde kerk te Krui- ningen gezakt en verdronken. (Alg. Dagbl.) grote seizoen-oprutMning KINDERSOKJES 78 et SPORTKOUSEN 98 et HEREN SOKKEN 1,29 ROSE B. H's 49 et. ROSE ONDERJURKEN 1,98 DAMES SJAALS 79 et. TRAPPELZAKKEN 1,95 voor meisjes en dames Wollen jongens PULLOVERS en TRUIEN 5,95 BOLERO'S lOOO/o wol meisjes-maten 4,98 dames-maten 6,98 DELANA OVERGOOIERS en JURKJES HALVE PRIJS MEISJES PYAMA's 5,75 Katoenen DAMESPYAMA's 3,75 en 7,50 DAMES VESTEN van 25,— tot 35,voor: SERIE D 7,50 C 12,75 B 17,85 A 19,75 LEDEREN MOTORCAPS van 9,85 voor 3,75 maten 51, 52, 53, 54, 58 en gro ter. ZELFBINDERS van 2,— tot f 5,— voor 98 et c Gegarandeerde lederen jassen 133,50 voor 119,50 WINTERJASSEN 80,50 voor 29,50 TWEEDJAS 52, 89,50 voor 39,50 JONGENS COATS 28,35 voor 19,95 KINDERJASJES met teddy gev. 26,25 voor 18,95 Moderne Vilte JONGENSJASSEN met capuchon 48,95 voor 33,95 OVERHEMDEN effen 30»/o korting. Rexalco. Raf JONGENSCOATS teddy gev. 41,80 voor 29,85 Wollen heren en jongens pantalons 3Wlo korting. Ook bijna al onze merkartikelen met korting. Alles eerste keus. Partijtje COSTUUMS 49,50 ZIET ONZE ETALAGES MET SPOTPRIJZEN.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1960 | | pagina 17