I4."19.'^24^ 26.- 32r 38;-■ M"J4.-29.sq-'Sr 49. 34.^ 39- 44.-34."44."5r^ HOOGSTRAAT III WESTBLAAK 10 Gemeenteraad Bruinisse KOM KIJK€N7 OVERTUIG U ZELF.' Hoogtezon woonhuis o4l raa( heerlijk zakje Patat motor carrier ia.1 rsclante Bakkerij Zwanenburg Géén enkele stuks, maar onze toto/e voorraad. Ook onze nieuwe collectie Géén lokkertjes, maar alle dames- en herenkleding abnormaal laag geprijsd Géén gepoch, maar keiharde PRIJSBREKER-feiten Géén „naald in een hooiberg", maar elk kledingstuk met volledige garantie. DAMES REGENMiUMTELS^^HARRIS TVVEED COLBERTS MANTËLKO^STUUMS PANTALONS PAIiES MANTELS rhet en zonder bont SPORTCOLBERTS REGENJASSEN WINTERJASSEN EN DENIES HEREN GABARDINES zuiver wol lïAMÉS GABARDINE^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ HERENKÖSTÜUMS Öe ZOak ivoar fl/ti/d zuiver wol - kamgar-èn ------- TEL 12118^12^364-FLEyOGEÉiOUW T^^^ AMSTERDAM iraTTERPAIvil DEN HA Bijverdiensten Sparia Bromfiets Discussie over ligplaatsen in nieuwe haven en over geleidestangen langs meerpalen •i 1960 liepen 1 2.88 e 60 et, 38 en srdag 7 arst 28, Ivruch- - maan- D. de j.l. is heer D. P.T.T. 43 jaar 37 jaar «1 per- i'erhan- kbetui- ïfscheid sn zeer erd ge~ cht van op ge- teit in vrijdag ensdag- vijf. januari 1960 „EILANDEN-NIEUWS" Bladz. S FAMILIE-BERICHTEN ■ir ds. J. n 6 uur er. Gem Chr. Doom. 10 en H.A. ea k 10 en hr. Ger. en. en 2.30 na. 10, 2 uur ds. 'estland. 1 2.30 u. Ier. Gem |érk 9.30 Haar. 1— Oud |10 en 6 1. 9.30, pr. Gem. [uur ds. Kan Die- 2 en 6 5 uur luur bev >r. H.A.) |s. C. A. en 5 u. In 5 uur tige ge- laar was |ons, dat wel bij ttraat 75 en truit in on- 1 publiek consta- I een in- Jiad. Dit loken. 01 Algemene kennisgeving biermede geven wij U lennis van het plotse- Ing overlijden van onze leliefde oom en neef de leer PIETEE JOHANNIS DE LA BIJE de ouderdom van 76 aar en 9 maanden. De familie. /fiddelharnis, 5 jan. 1960 Voorstraat 24 De begrafenis heeft |)laats gehad donderdag J januari des n.m. 3 uur |p de algemene begraaf- fclaats „Vrederust" te aarnis. DANKBETUIGING lor de vele blijken van ■langstelling bij de viering In onze 25-jarige echtver- liging zeggen wij allen frtelijk dank. H. V. d. Put I. V. d. Fut-Kerkhof Immelsdijk, januari 1960. DANKBETUIGING tor de vele blijken van telneming ons betoond bij Et plotseling overlijden ^n mijn geliefde vrouw der kinderen zorgzame loeder ANNA VAN BEEK Ihtgenote van L. Peeman Ituigen wij onze oprechte Ink. Uit aller naam: L. PEEMAN ^ddelharnis, januari 1960 54 Wf De heer en mevrouw RISSEEÜW-OLTMANS zeggen U dank voor de ont vangen nieuwjaarswensen en hopen dat 1960 ook voor U gelukkig en voorspoedig zal mogen zijn. Goedereede, 1 januari 1960. NIEUWE PHILIPS Enkele malen gebruikt van 295.— nu 175.— C. DE MOOIJ Voorstraat - Middelharnis Voor een Worstje of Croquet dan naar: Fa. Jan Padmos bij de bushalte Ouddorp. Gezellige muziek Met dank voor de ge- kwensen bij de jaarwis- ng ontvangen, wensen heer en mevrouw KRAMERS VAN DEN DORPE |len een gelukkig 1960. loltgensplaat, 8 jan. 1960. Met wederkerige ge- Ikwensen zeggen de heer mevrouw ELVé-VOORBURGH bnk voor de vele goede fensen bij de jaarwisseling ntvangen. firksland, januari 1960. an familie, vrienden en lekenden Gods onmisbare fegen voor 1960. J. VERWIJS K. VERWIJS-HAGE t. Philipsland, januari 1960 TE KOOP een (BATAVUS) met open laadbak en op stand. Met zinken binnen- bak. Laadvermogen circa 250 kg. J.L.O. motor 60 cc. (koopje). M. KLINK Stellendam Voorstraat 8 Tel. 231 TE KOOP een MET ERF Dadelijk te aanvaarden, te Melissant, Molendijk 55, ka dastraal bekend gemeente Melissant Sectie A nr. 229, groot één are 62 centiare. Briefjes in te leveren uiter lijk 15 januari 1960 bij S. MUIS Molendijk 37 Melissant 200 gram Koomboter v. Speijkjes voor 0.67 5 lekkere Amanda's slechts 0.69 100 gr. lichte Chocolade voor maar 0.53 Ring 8 Middelharnis Flinke huish. HULP gevr. in gezin met 4 kl. kinderen. Zelfst. kunnende werken, (liefst intern), Ligtenberg, Bonisstraat 10, Den Haag, Tel. 01700—554504. Mmm wÊmnr Op onze stoffenafdeling Hoogstraat 111 ENORME KOOPJES Uniek aanbod. Vraagt in- lichtingeii. Postbus 74, Ber gen op Zoom. IN GOEDE STAAT 2 versnellingen. 150. G. DE MOOIJ Voorstraat Telef. 2059 Middelharnis In de dinsdagavond 29 december ge houden vergadering van de gemeente raad die door omstandigheden een dag vroeger werd gehouden, dan men oor spronkelijk van plan was, waren alle leden aanwezig. Na ambtsgebed en notulen deelt de voorzitter-mee, dat een verzoek is in gekomen van de heer A. Bal, om het huisje dat door de gemeente is ge kocht van de heer D. W. Bal voorlopig als poterbewaarplaats te mogen huren. Verder is aangekocht van de heer W. Roukema, zijn woning aan het Kerk plein, onder beding dat hij er mag blij ven wonen zolang hij leeft. De raad gaat met een en ander akkoord. De gemeente heeft met de herverka veling een perceel grond geruild in de Padjes, de volkstuinders die daar een tuintje hadden hebben nu een andere tuin toegewezen gekregen in plan West. In plan West is nu alle beschikbare tuingrond die in de toekomst als bouw grond zal dienen, aan gegadigden toe gewezen. De heer van Popering (arb.) maakt bezwaar tegen de prijs van 7 et per m-, die als huur voor deze tuintjes moet worden betaald. Zij die niet met hun tuin moesten verhuizen betalen ook maar 7 et terwijl het in cultuur brengen van de nieuw verkregen grond voor de huurders extra kosten vraagt. Met 6-1 stem wordt echter besloten de prijs op 7 et te handhaven. Eveneens wordt door de raad goedgekeurd de verlenging van de pachtovereenkomst met een jaar, met de heer Joh. de Jonge van een perceel V\reidegrond aan de Dorpsweg, op voor waarde dat een deel gereserveerd blijft voor de schooljeugd, om voetbal en an dere spelen te beoefenen. Meerdere huurovereenkomsten van tuingrond worden daarna verlengd, waarbij blijkt, dat ook de iDurgemees- ter gegadigde is voor een perceeltje van 50 vierk. m., dat thans geheel door onkruid overwoekerd is. B en w stellen voor de politieveror dening uit te breiden met een artikel Waarbij het verboden wordt, in de na- Dijheid van de oesterputten de vaar tuigen te schrappen en te teren, op de stellingen achter de werf van de firma van Duivendijk c.q. in de nabijheid van de oesterputten van 15 juli tot 1 mei. Dit voorstel kwam tot stand na een onderhoud met de heer D. van den Berg Wz., die klachten kreeg over in een oesterpunt verwaterde oesters. De heer Hoogerheijde is verwonderd over deze klacht, de vaartuigen worr den op de bedoelde plaatsen al meer dan 100 jaar schoon gemaakt en er zijn nooit klachten geweest. Als de vloed doorkomt zijn de geteerde vaar tuigen droog en alle vuil en olie wordt door de vloed meegenomen naar het Noordwesten. Ook de heren D. de Ko ning en wethouder van den Berg zijn van mening, dat het onmogelijk is dat de oesterputten last hebben van afval van schoongemaakte schepen, waarom besloten wordt het voorstel in te trek ken. Voorgesteld wordt aan de Sportver eniging Kwiek een subsidie te verlenen van 150,per jaar. De heer Kik zegt het nut van deze sportvereniging wel in te zien, maar hij vindt de contributie te laag, de vereniging moet proberen zonder subsidie van de gemeente haar begroting sluitend te maken, na een jaar kan dan worden gezien of men de eiüdjes aanelkaar heeft kunnen knopen. Dhr. Jumelet wil de zaak omdraaien en Kwiek voor het eerste jaar subsidie toekennen, daarna zien of de subsidie kan worden gemist. Wethouder van Gilst zegt dat het be treffende voorstel een meerderheids- voorstel is, hij is zoals bij de stukken vermeld, tegenstander niet uit principe, maar omdat gezien de precaire begro tingspositie van de gemeente niet over al subsidie aan kan worden gegeven. De heer Jumelet is het daarmee wel eens, maar vindt het verkeerd, de gym nastiekvereniging nu daarvan de dupe te laten worden. Hij verwacht van b en w volgend jaar, indien nodig een ver andering van de subsidie politiek over de gehele lijn. Jaarlijks komt als bate van de win kelweek een bedrag beschikbaar voor culturele doeleinden, wellicht kunnen daaruit diverse bestaande verenigingen worden gesubsidieerd. De voorz. deelt in antwoordhierop mede, dat dit jaar van de winkelweek geen baten voor culturele doeleinden zijn binnengekomen. Verder deelt de voorzitter mee, dat het pand in de Nieuwstraat voorheen de boerderij van H. Hoogerwerf per ad vertentie bij inschrijving te koop is aangeboden. De hoogste inschrijver was de heer S. P. J. Jumelet voor 7056,50. Hij is van plan daar onder een aantal beperkende bepalingen een nieuwe ga rage te bouwen, c.q. het bestaande pand te verbouwen. Een der beperkende be palingen is dat de gevelrooilijn ruim 4 meter naar echter moet worden ge plaatst, waardoor het mogelijk wordt een auto neer te zetten, achter het thans bestaande trottoir. De heer Kik vind de prijs laag, wan neer hij let op de grote van het per ceel grond, dat mede in de koop is be grepen. Ook de heer van Popering protes teert er tegen, dat het pand goedkoper wordt verkocht, dan waarvoor het van Hoogerwerf is gekocht. Hij vindt het geldsmij terij, evenals in de Padjes bij Verkamman, steeds maar oude boerenschuren worden ge kocht, terwijl men overtuigd is dat men teveel betaald. Van de zijde van b en w wordt hier tegen aangevoerd, dat het in het geval Hoogerwerf ging om een boerenbedrijf uit de dorpskom weg te krijgen, een streven, dat na de Herverkaveling overal op Schouwen-Duiveland is waar te nemen. Het voorstel van b en w om de schu ren bij Verkamman, waarop dhr. van Popering doelde, aan diverse personen te verhuren wordt aangenomen, nadat is opgemerkt, dat de huurders O. van Zuidland, de doorgang voor de andere huurders verspert. In de Commissie voor Sportzaken worden twee vertegenwoordigers van „Kwiek" opgenomen. Bij de bespreking over de regeling en het verloop van de onderhoudswer ken in de gemeente vraagt dhr. Kik (S.G.P.) nogmaals aandacht voor de rommel op het z.g. Slachtveld. Beslo ten wordt dat alle daar aanwezige puin en andere rommel zal worden opge ruimd, waarna getracht zal worden te voorkomen, dat men verder daar nog allerlei afval deponeert. In het bestek staan 2000 man-uren. De heren van Popering eh Jumelet dringen er op aan, dat men allerlei nuttige zaken, die bij de Rondvraag naar voren worden gebracht, dan ook inderdaad zal.laten uitvoeren. De heer S. W. de Korte gemeente opzichter, die mede ter vergadering aanwezig is, neemt de gelgenheid te baat, om tegenover de raad enige ver klaringen af te leggen die hij nuttig en nodig acht. In een krantenverslag, heeft hij gele zen, dat in de vorige raadszitting ern stige kritiek werd geuit op de Centrale Dienst en op zijn werk in het bijzonder. Hij vindt het unfair dat op hem kritiek wordt uitgeoefend zonder zich te kun nen verdedigen en wil dit alsnu doen. Hij herinnert er aaij. dat hij benoemd is door de gemeenteraad van Zierikzee, dat het hoofd van de Centrale Dienst Noord-Zeeland, zijn onmiddellijke chef is. Dat wil natuurlijk niet zeggen, dat hij niet bereid is samen te werken met b en w of de raad van Bruinisse, het rayon dat hem onder meer als opzich ter bij de Centrale Dienst is aangewe zen, maar hij staat niet rechtstreeks in dienst van Bruinisse. Wat nu de feiten zelf betreft, in te genspraak met wat de heer van Pope ring in de vorige raadszitting verklaar de, dat hij niet bij de drainage werlï- zaamheden in de Padjes is geweest, kan hij met getuigen bevestigen, dat hij' drie maal daar is geweest en tweemaal met de ploegleiders bij dat werk heeft gesproken. Het aanbrengen van een leuning' aan de trap bij Padmos, aan de havendijk van Bruinisse was hem niet schriftelijk opgedragen, er is wel over gesproken, maar er zou nog nader bericht komen, wanneer de uitvoering kon beginnen. Wat het derde punt betreft waarop hij werd aangevallen, de aansluiting van de landbouwer A. Geluk aan de 1 riolering, hiervan is door hem een rap- I port ingeleverd. Geluk loodst met zijn afvalwater op een meer dan 60 meter vtn zijn woning gelegen sloot. Een hek van de begraafplaats dat moest worden gemaakt, was 6 maanden in reparatie bij een plaatselijke smid. Natuurlijk geeft de verklaring van de heer de Koning enige deining. De heer de Koning brengt zijn kritiek nu over op b en w die van de zaken een andere voorstelling gaven, de voorz. is van mening, dat men niet moet afgaan op een krantenverslag, maar op de of- ficiëele raadsnotulen, de heer van Po pering meent dat de heer de Korte niet op het drainage werk aanwezig was op het juiste moment, namelijk toen de drainagesleuven werden dicht gegooid, wat voor de heer de Koning aanleiding Is, om te zeggen, dat hij goed werk verwacht van mensen die als vakkun dig bekend staan en die ook goed werk moeten leveren ook als er geen opzich ter is. Ook de wethouders geven hun visie op het geval en nadat alle raads leden het hunne hebben gezegd, spreekt de voorzitter de wens uit, dat de be sprekingen er toe hebben geleid dat de samenwerking met de opzichter van de Centrale Dienst in het vervolg goed zal zijn en dat in het belang van de ge meente Bruinisse vruchtbaar zal kun nen worden samengewerkt. Verdeling ligplaatsen nieuwe ha ven. Het nu volgende punt van de agenda is de verdeling der ligplaatsen in de nieuwe gemeentehaven. De heren van der Weele en Pikkaart zijn daarvoor ter vergadering gekomen, de eerste echter uitdrukkelijk niet ambtelijk, maar meer als vriendschappelijk advi seur. Er wordt aan herinnerd, dat de lig plaatsen in het begin zo waren ver deeld, dat de grote schepen aan het grote loopsteiger zouden meren, de kleine schepen zouden dan aan het kleine steiger langs de vaste wal een plaats krijgen. Toen bleek dat de palen aan het gro te loopsteiger eigenlijk te laag waren, zijn de palen voor de kleinere steigers wat hoger geheid. Dit scheept 75 cm daarom is nu een andere regeling voor gesteld, waarbij de grotere schepen, met de grootste bolderhoogte aan de lange palen aan de kleine loopsteigers zijn gedacht. De heren de Koning, Hoogerheijde en Jumelet menen dat dit niet goed moge lijk zal zijn, omdat er kleinere schepen zijn, die niet aan het grotere steiger kunnen liggen, omdat de schepen daar tekort voor zijn, genoemd worden sche pen als Bru 20, Bru 7, Bru 40 enz. De voorzitter meent dat deze palen dan verzet kunnen worden De heer de Koning vraagt verder waarom de achterste palen korter zijn dan de voorste en waarom van de toch al te korte palen nog koppen zijn afge zaagd. Dit laatste vindt ook de heer van der Weele jammer, die er verder nog eens de nadruk op legt, dat het werk in de gemeentehaven nauwkeurig Is uitgevoerd, zoals door de gemeente in het bestek is aangegeven. Talrijke kleinere verbeteringen zijn daarna op verzoek van de gemeente nog aangebracht, zelfs een zo groot karwei als het aanbrengen van palen die als stootkussen fungeren om beschadiging van de steiger te voorkomen. Er ont staat verder een uitgebreide discussie over de situatie die zal ontstaan als er een stormvloed van betekenis komt. Er blijkt een misverstand te bestaan over proeven met ringen aan de gelei destangen langs de palen, waarvoor de heren de Koning en Hoogerheijde een verzoek zouden indienen, terwijl deze heren juist op een tekening van de ge meente wachtten, eer zij verdere stap pen konden doen. De heer de Koning spreekt zijn mis noegen hierover uit. De heer Pikkaart wijst op een proef met kettingringen in samenwerking met Bru 3, die goed blijkt te voldoen. De heer Jumelet wil alle geleidestan gen van de palen laten verwijderen, ge zien de beschadigingen die aan de sche pen voor zijn gekomen, als gevolg van het hoger aanbrengen van de stangen, terwijl ze juist hoger zijn aangebracht met het oog op hoog water. Dit voorstel vindt wel bijval, maar andere voelen er meer voor, de gelei ders van de achterpalen te verwijderen en die aan de voorpalen zodanig langer te maken, dat geen beschadigingen meer aan de schepen kunnen voorko men en dat het meren gemakkelijker en beter zal gaan. Er ontstaat dan een uitgebreide discussie of men de gelei ders er zal afnemen voor of na de over dracht van de haven, maar de heer van der Weele, adviseert met het oog op andere mogelijkheden in de toekomst de geleiders er voorlopig aan te laten zitten. Maar opnieuw verzand dan de dis cussie in heen en weer praten waar de kleine en waar de grote schepen moe ten liggen en wat er gebeuren moet in de tijd, dat de te korte palen, nog niet door langere zijn vervangen. De heer de Koning zegt te willen blijven liggen op de ligplaats die hem bij de eerste verdeling is toegewezen, hij wil echter proeven nemen met de vaartuigen en deze eerst laten meren volgens de eerste toewijzing en daarna volgens het ontworpen nieuwe plan. Er kunnen dan correcties worden aangebracht, die in de praktijk nodig zullen blijken te zijn. Besloten wordt dat men genoemde proeven zal nemen 's morgens tussen 8 en 9 uur, op za terdag 2 januari. Rondvraag Bij de rondvraag zegt de heer Jume let teleurgesteld te zijn over de hou ding van b en w over de woningtoewij zing van een bejaardenwoning, niet om de persoon aan wie dezö woning is toe gewezen, die moet men er buiten hou den, maar om de gang van zaken die gevolgd is. Bij de afbraak van de Leeuwenbuurt heeft de Ned. Herv. Diaconie een be drag van 4500,gefourneerd en deze diaconie heeft daarna deze huizen al tijd gezien als haar huizen. Ze heeft er allerlei bemoeiingen mee gehad en men spreekt in diaconiekringen altijd van „onze huisjes". Er is met de vorige burgemeester en met de toenmalige wethouders overeen gekomen, dat de diaconie zou bepalen, wie de huisjes zouden bewonen, dit zouden bij voorkeur Hervormde be jaarden zijn. Ook later bij het vertrek van burge meester Michaelis naar Goes, is dit nog eens bevestigd, in een aan de diaconie gericht schrijven. De voorzitter meent dat de heer Ju melet en met hem de diaconie de zaak verkeerd ziet. B en w kunnen het ad vies van de diaconie opvolgen maar behoeven dat niet te doen, als het hun niet juist voorkomt. De heer Hoogerheijde meent dat toen de Herv. diaconie de huisjes aan de gemeente overdroeg zij tevens alle rech ten uit handen gaf. Hij is sterk tegen enig advies van de zijde van de diaconie De diaconie heeft niets meer te zeggen, of voor te schrij ven. De heer Kik zegt als voorzitter van de woningcommissie, dat alle adviezen aan b en w steeds naar eer en geweten worden gegeven, iets waarvan de heer Jumelet wel overtuigd is. Het gaat hem echter over het feit dat de diaconie 4500,heeft betaald en daaruit rech ten meent te hebben. Ook de beide wet houders wijzen op de beroerde positie waarin de Herv. diaconie zich had'ge- maneouvreerd, met de Bouwstichting, voor de bejaarden en hoe toen de ge meente de zaak moest overnemen. Alle leden meenden, dat de Herv. diaconie geen rechten meer kan laten gelden, wel wordt er van de zijde van b en w op gewezen, dat men zo coulant is geweest, steeds het advies op te vol gen, dat het in de toekomst nog zal voorkomen, dat opnieuw wordt afge weken, is zeker niet denkbeeldig. In een volgende vergadering zullen notulen van de indertijd gevoerde be sprekingen worden over gelegd. De heer van Popering vindt het on begrijpelijk dat na de vorige raadsver gadering waarin werd besloten, in de Molenstraat maatregelen te nemen voor krotopruiming, toch nog een nieuw pakhuis gemaakt kon worden en een brandstoftank kon v/orden geplaatst. Het is twijfelachtig oi voor het plaat sen van de tank wel vergunning is ge geven, de vergunning voor de garage was al afgegeven toen de vorige raads vergadering werd gehouden. De heer van Popering vond de gang van zaken bedroevend voor de bewoners van dé Molenstraat en dringt verder aan op betere begrinding of andere wegverbe tering in de Buurtpad van Verkam man tot L. van der Werf. Nogmaals dringt hij aan op maatregelen, dat de huurders van de schuren achter Ver kamman, geen onnodige overlast van elkander kunnen ondervinden. De heer C. Kik spreekt over afhei- ning van de tuintjes in de Padjes, maar b en w meent dat het hier particuliere eigendommen betreft die voor eigen af rastering moeten zorgen. Tot slot van deze langdurige zitting houdt de voorzitter een oudejaarsrede. Hij brengt dank voor de wijze waarop de heer D. van den Berg het loco bur gemeesterschap heeft uitgeoefend en noemde 1959 het jaar van de mutaties. Niet alleen dat hij in dit jaar tot bur gemeester van Bruinisse en daarmede tot voorzitter van deze raad werd be noemd, er deden zich door de benoe ming van de heer de Groot als secreta ris, nog andere wijzigingen voor en ook in het overige secretariepersoneel en op de scholen kwam verandering, terwijl dokter Quaak door dokter van Leeuwen werd opgevolgd. De gemeente kocht krotwoningen aan om deze ter gelege ner tijd door nieuwe huizen te doen vervangen. Het plan West kwam gereed de ingang tot het dorp werd verbeterd, al kon helaas liet wegdek van de Dorpsweg nog niet worden vernieuwd. Andere verbeteringen staan nog op spel. Van de 3 takken van bestaan in on ze gemeente, visserij, landbouw en in dustrie, maakte deze laatste het het best, de landbouw had te kampen met de droogte, de visserij met de slechte groei van de mosselen op de percelen in de Grevelingen. De werkgelegenheid vertoont tot heden een gunstig beeld, het aantal werklozen is vrij gering, al moeten enkelen al in Rotterdam gaan zoeken. Hij eindigt met de beste wen sen aan de leden voor gezin en werk in 1960. De goede wensen worden door de heer Hoogerheijde namens de raad wederkerig beantwoord. STAVENISSE De collecte voor de Inwendige Zen ding op de Kerstdagen in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden bracht op 106.92 Voor de Raad der Varende Gemeenten werd op Oudejaarsavond 70.gecol lecteerd. Onder zeer grote belangstelling werd zaterdagmiddag de 22-jarige P. van Gorsel ter aarde besteld, die na de bot sing op de avond van de 2e kerstdag, aan de gevolgen daarvan was overleden Ds. J. den Hoed te Tholen bij wie de leiding van de begrafenis berustte, wees aan de geopende groeve op de vergan kelijkheid van het leven en op de roep stem die in het bijzonder tot de jeugd van dit sterven uitgaat. Hij wees de familie op de enige troost, die er is in het eeuwig blijvende Woord van God, dat ook thans weer onder U verl5;ondigd is. Een oom van de overledene dankte namens de familie voor de overweldi gende deelneming in dit smartelijk ver lies.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1960 | | pagina 1