Dhr. Jan Bruggeman, Goedereede overhandigi zijn voorspelling Flakkeese boeren schenken vers voer voor hongerig vee Militairen zorgen voor het transport NIEUWS UIT ZEELAND Plaatselijk Nieuws Vertegenwoordiger van Luchtvaart neemt document in ontvangst Donderdag 8 oktober wordt het aan de voet van Utrecht's dom ingen^etseld 32e jaargang Chr. STREEKBLAD OP GEREFORMEERDE GRONDSLAG VOOR DE ZUID-HOLLANDSE EN ZEEUWSE EILANDEN Verschijnt tweemaal per week: dinsdag- en vrijdagavond UiT DE KERKEN Centrale Telling Middelharnis Dinsdag 6 oktober 1959 No. 2833 PBINS HENDRIKSTRAAT 14 - POSTBOX 8 - MIDDELHARNIS Redactie en Advertenties uitsluitend Telefoon K 18702629 Na 6 uur 's avonds Telefoon K 1870—2017 Giro 167930 ABONNEMENTSPRIJS 1.90 PER KWARTAAL ADVERTENTIEPRIJS 12 cent per mm. Bij contract speciaal tarief. De aktle van de drie standsorganisaties in de landbouw, om vanuit flakkee voer te verstrekken aan de door droogte getroffen gebieden, is met succes in gezet. Het ministerie van oorlog biedt er de helpende hand bij om voor het vervoer te zorgen; maandag zijn 22 legerwagens op ons eiland gekomen, waarmee het verse bietenblad naar verschillende delen van ons land is ge transporteerd. Op onderstaande foto is te zien hoe in de Pallandtpolder onder Middelharnis een van de legertrucks hoog wordt opgeladen, om dit kostelijk voer naar de Gelderse Achterhoek tebrengen. :- - De eerste dag is het transport prach tig verlopen. Twee en twintig legerwa gens hebben ieder circa 3 a 4 ton blad geladen en vervoerd. Heden dinsdag zullen er weer 25 wagens komen en zo iedere dag door, om bij. diverse land bouwers het zo zeer begeerde verse voer weg te halen. De schenkingen gaan uit van de drie standsorganisaties: de boeren helpen hier dus de boeren! De regeling loopt over de plaatselijke bureaus zowel wat de opgaven als wat de verdeling be treft. Er zijn bij het plaatselijk bureau te Middelharnis heel wat opgaven van blad, hooi, stro en voerpoters binnen gekomen; de eerste dagen wordt alleen bietenblad vervoerd. Het transport is zo geregeld dat con tinu kan worden doorgewerkt; men moest wel rekening houden met niet al te grote stoten op de veren, omdat dit te veel stagnatie zou geven. Daarom is het zo verdeeld, dat de legerwagens zowel over het veer iVIiddelharnis, Den Bommel als Sluishaven binnenkomen en die kant uit weer vertrekken. Het transport van maandag was 10 wagens naar de Peel ^n Brabant en 12 wagens naar Jé Gelderse Achterhoek (6 over Den Bommel en 6 over veer Middel harnis). j Koeriers van de Landbouw Jongeren- club Flakkee ontvangen van de P.B.H, dagelijks een lijst waar het voer kan worden gehaald, die de militairen aan wijzingen geven, waar ze heen moeten. Is er op een bepaalde dag niet voldoen de bietenblad, wordt hooi, stro of voer- aardappelen geladen. Begrijpelijk worden de meest gedu peerde boeren het eerst geholpen. Het verdeelschema wordt in overleg met de provinciale voedselcommissaris ook weer door de betreffende plaatselijke bureauhouders opgesteld. THOLEN Dankdag voor het gewas. Het ligt in het voornemen de jaarlijkse dankdag voor het gewas ditmaal te houden op woensdag 18 november in de hoop, dat dan alle kerkelijke gemeenten op het eiland Tholen op dezelfde dag dankdag kunnen houden. Industrievestiging. De Timpa buste houderindustrie uit Amsterdam is voornemens alhier een afdeling te ves tigen waar dan voornamelijk meisjes en dames worden tewerkgesteld. Verkoping. De Ned. Herv. dames- krans is voornemens viijdag 9 en zater dag 10 okt. a.s. haar jaarlijkse verko ping te houden van de door haar leden gemaakte goederen. De opbrengst hier van wordt bestemd voor verdere in richting van de kerk. Dammen. De uitslagen van de on derlinge competitie van de Thoolse damclub luiden deze week: P- Jeroense—L. v. Dijke 0—2; G. Priem S. de Korte 2—0; C. Gebraad—J. de Rijke 2—0; J. Hogerheide—C. Moeliker 0—2; J. Elenbaas—M. Schot 2—0; D. de Vos—C. Potter 2—0; C. Potter—M. Heezen O2. ST. MAARTENSDIJK TJienren afgebrand. Zaterdag j.l. wa ren er drie jongens aan het vuurtje sto ken op het land in de Mariepolder, met het gevolg dat de ren vol met uien van ae kleine landbouwer M. Lindhout (ruim 100 hl) totaal is afgebrand. Aan gezien de uien duur zijn, is dat voor de eigenaar een grote schadepost. ~- Ernstig ongeluk. Terwijl zaterdag j.l. de knecht van de landbouwer Johs. Noom, de heer D. v. d. Wilde bezig was om van de Konijnenberg een wagen zand te laden, stortte op een gegeven openblik de berg met zand omlaag, met net gevolg dat de Wilde er onder be dolven geraakte, zodat hij met zware inwendige kneuzingen naar het zieken- nuis te Bergen op Zoom is gebracht. Zaterdagavond is hij aan de gevolgen niervan overleden. BRUINISSE "7 Wonderen der natuur. Alhier blijven oe wonderen op het gebied der natuur voortduren, men raapt er eieren met 3 pooiers, terwijl mevrouw wed. Hage- Jutnelet een appel van haar bomen in tuin plukte met het respectabele ge acht van 6 ons (600 gram). Zeeuwse vereniging Groene Kruis. Op zaterdag 24 oktober zal de Prov. Zeeuwse Vereniging Het Groene Kruis haar jaarvergadering houden te Axel. De aftredende bestuursleden de he ren dr. F. G. Vaandrager te Vlissingen A. de Lange te Goes en J. Romein te Ouwerkerk, zijn herkiesbaar. Dr. P. Staverman uit Arnhem zal na afdoening van de huishoudelijke zaken een referaat houden over Gevaren van de Moderne Geneeskunde. De droogte op Schouwen Duiveland. De gehele maand september had voor ons eiland slechts 1 regendag, of eigen lijk was het een nacht waarin 47 mm neerslag viel. De normale hoeveelheid in september bedraagt 66 mm. Er waren 4 dagen waarop het kwik boven de 25 graden celcius uitkwam. Normaal is dit slechts op 2 dagen in september het geval. De normale hoeveelheid regen die in deze hoek van ons land valt is in de maanden juli, augustus en september 200 mm. In 1959 was dit 86.7 mm, in 1958 vrij normaal 214.7 mm en in 1957 toen de aardappelen op het land en in de grond lagen te rotten 454 mm. Diploma. De heer W. Kootstra alhier slaagde dezer dagen op het te Rotter dam geliouden examen voor het vak diploma voor de Detailhandel in brand stoffen. Burgerlijke stand over sept. 1959. Geboren: Anita Maria Gisela d. v. P. Bijleveld en G. B. Hermans; Jana d. v. L. M. Bal en G. Roks. Gehuwd: H. Kok 55 jaar wedn. en P. M. Lambrechtse 49 jaar. Overleden: H. Hoogerwerf 17 -jaar overl. te Utrecht; M. Kriger 54 j. (over leden te Koudekerke) ongeh.; A. Steen- dijk 67 j. echtgi van L. A. Jonker (over leden ISToord Oost Polder); P. J. de Bruine 87 jaar wed. J. A. Hanse (over leden te Hilversum). Ingekomen: J. van Egmond en gezin uit Oosterland; L. Brouwer uit Ridder kerk; A. Tikuleruw uit Opsterland en kind; L. Kraal uit Renesse; H. van Hekken uit St. 'Philipsland; E. S. Abra- hamse uit Haarlem. Vertrokken: J. H. van der Klippe naar Velsen; M. van 't Hof en gezin naar Oosterland; L. J. de Jonge naar Oosterland; J. Swagerman naar Woer den; J. Haeck naar Vlissingen; J. de Raat naar Loosdrecht; A. C. Schilper- oort naar Vlaardingen; J. Heij naar Rotterdam. MIDDELHARNIS-SOMMELSDIJK Opgave zoutschade. Alle eigenaars van gebouwde eigendommen op Goeree- Overflakkee wordt medegedeeld, dat de zoutschade met spoed aangegeven moet worden, aangezien thans met het opne men is begonnen. MIDDELHARNIS Fa. A. Visser Zonen opent een zelfbedieningswinkel. De firma A. Visser Zonen op de Westdij k heropent woensdag 7 oktober a.s. om 10 uur de geheel herbouwde zaak. Het is een zelfbedieningswinkel geworden, een prachtzaak, waar we in ons volgend nummer op terugkomen. Ter gelegenheid van deze opening wor den vele attracties gegeven, welke extra aanbiedingen in een advertentie elders in ons blad te lezen zijn. Bevorderd. De heer A. Vijf huize, hulpconcierge aan de Technische school alhier, is met toestemming van de Mi nister van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen bevorderd tot portier. HERKINGEN Geen zondagsschool. A.s. zondagmid dag zal er vanwege een kerkdienst in de Herv. kerk geen zondagsschool wor den gehouden. In de Herv. kerk zal in de middag- dienst een extra collecte worden ge houden voor Chr. belangen. MELISSANT Burgerlijke stand over sept. 1959. Ingekomen: A. Bakker echtg. van P. G. Struik van Dirksland; J. D. Keuve laar en gezin van Dirksland; H. van Wouwe van Culemborg. Vertrokken: A. Grootenboer naar Dirksland; J. G. Hollander naar Goes; E. Bruinsma naar Stellendam; P. C. M. van der Baan naar Rotterdam. Geboren: Hendrik EIbert z. v. J. van Dijke en C. E. de Bruin; Katharina d. V. J. L. van der Baan en P. Hagenbeek. Gehuwd: C. van Oudenaren 26 jaar en C. Keijzer 24 jaar; H. P. van Hemert 24 jaar te Rotterdam en D. Bosland 25 jaar. Benoeming. Tot postcommandant der rijkspolitie alhier is benoemd dhr. de Waard van Dirksland. NED. HERV. KERK Beroepen te Vreeswijk S. Meijers te Hoog-Blokland; Nederhemert C. den Boer te Veen; Waddinxveen J. v. d. Velden te Dordrecht; Scherpenisse P. Posthouwer te Goudswaard. Protest tegen de manier van actie voeren van de kerkbouwactie. In het „Geref. Weekblad" lazen wij n.a.v. een binnengekomen schrijven een protest van de Redaktie tegen de ma nier, waarop de kerkbouwactie verle den week te Utrecht is ingezet namens de Synode der Ned. Herv. kerk. Men schrijft hier: „Ik haast mij ech ter daarom antwoord te geven op uw brief omdat ik mijn droefheid wens uit te spreken over hetgeen zaterdag j.l. te Utrecht plaats vond. Dat men een bid stond gehouden heeft, dat kan en moet onze volle instemming hebben. Dat men sprekers gevraagd heeft om de noodzaak van kerkbouw toe te lichten, daar is ook weinig tegen in te brengen. Hoewel ik het met U eens kan zijn, dat het wel een wonderlijk samen gesteld gezelschap was dat aan 't woord kwam. Naar mijn mening hoort de vrijzinnig heid in de kerk niet thuis. Alleen die prediking mag door de kerk worden gebracht, die geheel en ten volle de boodschap van Gods Woord aan de mensen overbrengt. Maar dat men een dansgroep heeft ingeschakeld, een soort ballet-voorstelling, heeft gehouden en dit in de aankondiging gecamoufleerd heeft door te spreken over een bewe gingsspel, een uitvoering van een chris telijke gymnastiekvereniging, daar wil ik openlijk protest tegen aantekenen. Naar mijn mening heeft men hier veel bedorven bij diegenen die de kerk van harte liefhebben, hoewel men naar de kant van de wereld dan misschien wat gewonnen heeft". Tot zover het Geref. Weekblad. GEREF. KERKEN Beroepen te Papendrecht K. Vegter te Noord Scharwoude; Oude Pekela J. Nieuwsman te Drachtstercompagnie; Boven Smilde F. v. d. Wal te Erica; Vriezenveen C. v.'d. Giessen te Tzum. Aang naar Wolphaartsdijk B. Mintjes kand. te Utrecht; Genderen J. H. v. Boggelen kand. te De Bilt; Ede J. v. d. Peppel te Lochem. Bedankt voor Stad aan 't Haringvliet kand. J. H. v. Boggelen te De Bilt; 's-Graveland en Landsmeer K. Snoey te Dinteloord. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Barendrecht en Artesia (Californië) M. Baan te Dordrecht. Bedankt voor St. Jansklooster D. Slagboom te 's-Gravenzande. Btmschoten. Na bevestiging door zijn schoonvader ds. M. Roos te Alphen met Ef. 4 12, deed ds. J. Brons, gekomen van Mijdrecht intrede te Bunschoten met 2 Cor. 5 19-21. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Slikkerveer M. Heer schap te Borssele; Meliskerke J. W. Kersten te Scheveningen. STELLENDAM Gevonden: 1 herenpolshorloge; 1 bruin lederen portemonnaie; 1 bos sleu tels (voornamelijk lips). Verloren: 1 vierkante strandvlieger afgezet met oranjestrook; 1 kunstgebit (onder en boven). Inlichtingen postcommandant rijks politie alhier. Filmavond. De muziekvereniging „De Hoop" organiseert op zaterdag 10 oktober een grote filmavond in het Haegse Huus alhier. Als hoofdfilm wordt vertoond: „De ondergang van de Titanic". De aanvang is vastgesteld op 7.30 uur. Zaal open 7 uur. Kaartver koop en plaatsbespreking van 3 tot 4 uur aan de zaal. Solistenconcours. Op initiatief van de muziekvereniging „De Hoop" wordt op zaterdag 12 dec. a.s. een groot solis tenconcours georganiseerd in het Haeg se Huus. Deelname is opengesteld voor zang, blaasinstrumenten, akkordeon en alle snaarinstrumenten. Nadere mede delingen omtrent dit concert zullen bin nenkort aan de verschillende verenigin gen worden toegezonden. Ollebollen-aktie. J.l. zaterdag hield de muziekvereniging „De Hoop een olieboUen-aktie ten bate der kas. Deze aktie heeft voor de vereniging een zeer gunstig verloop gehad. Jammer was het dat de voorraad niet toereikend was voor de hele gemeente. Het ligt evenwel in de bedoeling binnenkort een ver- volgaktie te houden op een nog door het bestuur.te bepalen datum. Ongeluk. Maandagmiddag had de landbouwer M. v. d. V. het ongeluk bo ven uit de schuur te vallen. Zijn doch ter die de val binnenshuis hoorde, was vlug ter plaatse en waarschuwde dr. Kreling welke spoedig ter plaatse was en een zware hersenschudding consta teerde. Met hulp van enige omstanders werd hij in zorgwekkende toestand in huis gedragen. OUDDORP Gevonden voorwerpen: 2 padvinders riemen; 1 badhanddoek; 1 ring met 2 lipssleutels; 1 rijwiel m. h. motor; 1 bril; 1 damespolshorloge; 2 huissleutels; 1 zaklantaarn; 1 zakmes. Verloren voorwerpen. 1 bruinlede- ren portemonnee, inh. 2,en week kaart R.T.M.; 1 metalen leefnet; 1 he renrijwiel, merk P.J.K.; 1 groen-grijs kinderbadpak; 1 herenpolshorloge, merk „Indus", njgt lederen bandje; 1 vierkan te vlieger; 1 geldeurde badhanddoek en jongens onderbroek; 1 meisjesrijwiel; 1 big; 1 leesbril met licht montuur; 1 rood kindervest; 1 rood gebreid jasje met rode knopen; 1 gouden verlovings ring, merk „Constant E.D.G." inscrip tie „Klaartje" 26-12-1858; 1 geel kin- derwindjacli met capuchon. Inlichtingen te bekomen op het groepsbureau der rijkspolitie alhier. Kerkdienst. D.V. woensdag 7 oktober hoopt voor de Geref. Gemeente alhier voor te gaan ds. P. Blok van Dirksland. NIEUWE TONGE Catechisaties Ned. Herv. kerk. Heden dinsdagavond zullen de cate chisaties weer beginnen in het vereni gingsgebouw aan de Molendijk. De jongeren tot 16 jaar om 6 uur; de jon geren boven de 16 jaar 7 uur. Ongeval. Het zoontje van L. N. had het ongeluk van de bromfiets te vallen en brak hierdoor zijn arm. Catechisaties Geref. Gemeente. Woensdagavond 7 okt. worden de ca techisaties weer hervat in het gebouw van de Geref. Gemeente. Jongens en meisjes van 9 t.m. 13 jaar van 7-8 uur; 14 jaar en ouder van 8-9 uur. Vergaderen. De Bijbelkring verga dert a.s. woensdagavond om 7.30 uur in het verenigingsgebouw aan de Mo lendijk. STAD AAN 'T HARINGVLIET Vergadering. A.s. donderdagavond zal de Geref. Vrouwenvereen. „Rondom het Woord" haar gewone vergaderingen weer beginnen. Aanvang 7.30 uur Memento Mori! Maandagmorgen toen dhr. A. Jongejan zich naar de dokter begaf werd hij plotseling onwel en zakte ineen. Hij overleed ter plaatse. De heer Jongejan was 72 jaar oud. OOLTGENSPLAAT Scheepvaart. In de week van 28 september tot en met 3 oktober zijn in de haven geladen: 5 schepen met sui kerbieten met een totale inhoud van 910 ton, 1 schip met aardappelen en 1 zolderschuit met spoorijzer. Gelost: 1 schip met stenen. In de Galatheesehaven werden gela den 3 schepen met suikerbieten met een totale inhoud van 620 ton. Pit-coUecte. In de week van 12 tot en met 17 oktober a.s. zal er een huis aan huis collecte worden gehouden voor het Prot. Interkerkelijk Thuisfront de z.g.n. Pit-collecte. Gaarne bevelen wij dit werk voor onze militaire tehui zen in uw belangstelling aan. Bejaardenmiddag. Woensdag 7 okt. zal in „Elthato" de bejaardenmiddag weer worden gehouden. Aanvang 2.30 uur. Voor de pauze zal de middag ge vuld worden met bijdragen uit eigen kring. Na de pauze solozang etc. Alle bejaarden zijn als vanouds weer harte lijk welkom. UienveUing dinsdag 6 oktober 1959. Middel 19,20; Drielingen 17,53; Picklers 20/25 10,—; Picklers 25/35 14,—. Totale aanvoer 31.000 kg. Jan Bruggeman te Goedereede, Deltawerker op de bouwput in het Haring vliet, heeft een mooi, maar wel een heel lastig karweitje moeten opknap pen. Zoals we in een van onze vorige nummers hebben medegedeeld is hij met negen groten der aarde, w.o. zelfs Koning Boudewijn van België als enige Nederlander en als enige handarbeider uitgenodigd, om ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de K.L.M, zijn visie te geven op de ontwikkeling die de luchtvaart vanaf heden tot het jaar 2000 gaat doormaken. We veronderstel len dat hij 's avonds, toen zijn vrouw en zoontje naar bed waren, zich breed uit achter de tafel heeft gezet, om rustig zijn profetiën te kunnen neerpennen In de nachtelijke stilte, die alleen on derbroken werd door de sonore slagen van de Idok in de aloude domtoren, heeft Jan Bruggeman zijn fantasieën aan het blanke papier toevertrouwd, waarvan pas in het jaar 2000 zal blij ken, of zijn kijk in de toekomst juist geweest is. Bij leven zal hij dan 78 jaar oud zijn en nog eens de reis moeten herhalen die hij op donderdag 8 oktober a.s. naar Utrecht gaat maken om aan wezig te zijn bij het inmetselen van zijn voorspelling, die tegelijk met die van de andere negen in een loden ko ker aan de voet van de Utrechtse dom zal worden ingemetseld. Dimmen mag mee „Als ik er niet meer ben, hoop ik al thans dat Dimmen er dan bij zal zijn" zegt Jan op opgewekte toon, met wel gevallen neerziend op zijn elfjarige zoon, die in de vijfde klas zit van de lagere school bij meester Van Breemen. Die kleine Dimmen is de oogappel van het echtpaar Bruggeman-van Dam, waarom zij er op hebben gestaan dat niet alleen mevr. Bruggeman, maar ook de jongen donderdag meereist naar Utrecht, om bij de plechtige gebeurte nis tegenwoordig te zijn. De heren van de K.L.M, en van het departement van Luchtmacht hebben dit begrepen en dit verzoek ingewilligd. Stoutmoedige gedachten „Wat ik geschreven en voorspeld heb, vertel ik nooit en tegen niemand" ver klaart Jan, wat we zeer begrijpelijk vinden. Uit zijn uitlatingen bleek wel, dat hij stoutmoedige gedachten moet hebben gehad, toen hij zich aan het voorspellen zette. „Als je tien jaar geleden tegen mijn oude vader gezegd zou hebben: in 1960 rijdt Jan met een geweldige kraanwa- gen over de bodem van het Haringvliet, zou hij ongetwijfeld naar zijn voor hoofd gewezen hebben. En kijk nu eens naar de bouwput, 't is voor ons al hele maal geen wonder meer! Het karwei groeit als vanzelf met zoveel machines en zulke knappe koppen. Je zal eens zien, als we veertig jaar verder zijn." Zo mediteert Jan, waaruit wel blijkt, dat hij zich in dit machtige werk, dat de toekomst van het hele Nederlandse volk raakt, gemoeid weet. Liever een ander beroep Om nog iets meer van deze visionair te vertellen: Bruggeman had eigenlijk liever een ander beroep dan dat van kraanmachinist gekozen. Het varen zit hem, als zoveel andere Goereeërs, in het bloed. Maar hij is er niet toe kun nen komen. Een ander ideaal van hem is: kok, eten klaarmaken voor een ge hele scheepsbemanning. Kokerellen is zijn hobby; zijn bruinebonesoep moet beroemd zijn in heel Goedereede. En hij heeft meer interessen. Zo is hij al 26 jaar lid van de fanfare „ApoUo", die binnenkort 75 jaar zal bestaan en waarvan zijn broer Dimmen 40 jaar be stuurslid en bijna evenlang voorzitter is. Jan bespeelt de waldhoorn in het gezelschap en heeft vele eerste prijzen in de hoogste afdeling van federatieve concoursen helpen behalen. Ook de echtgenote van Jan Brugge man bezit uitgesproken talent, waar door zij persoonlijk tot opvallender re sultaten kwam dan haar man. In huize Bruggeman aan het Hongaarse plein hangen drie diploma's van het jaarlijks Flakkees Solistenconcours, driemaal de eerste prijs als sopraan, waarbij de voorliefde uitgaat naar Schubert en Mozart. Na de ramp van 1 februari 1953 heeft Bruggeman eerst gewerkt bij het dijk herstel van zijn eiland. Hij reed zand en bitumen voor de nieuwe Zuiddijk. Toen de dijken klaar waren, zag hij de kans voor gelijksoortige werkgelegen heid op de bouwput en daar heeft hij nu een sterke en kostbare kraanwagen in zijn stevige knuisten, welk voertuig hem is toevertrouwd door zijn princi palen, die Jan hebben leren kennen als een stoer werker, met verantwoor delijkheidsgevoel en brede belangstel ling, eigenschappen, die er toe leiden, dat juist hij werd gekozen uit de hon derden deltawerkers om met de Ko ning der Belgen, de president-directeur van Reuter-Londen, de directeur van de rijksluchtvaardienst der U.S.A., de rector magnificus van de universiteit te Athene, een nog onbekende russische autoriteit en nog vier andere beroemd heden, te voorspellen hoe het er in het jaar 2000 met de luchtvaart bij zal staan. Over eenenveertig jaar zal de wereld weten wat deltawerker Jan Brugge man in 1959 aan toekomstverwachtin gen terzake de luchtvaart heeft ge koesterd. Tot zolang bewaart de Dom van Utrecht zijn geheim, waarvan hij hoopt, dat in elk geval Dimmen het zal beleven, het moment, waarop de sluier i.c. de loden mantel zal worden verbroken en met negen an dere stukken dat van Jan Bruggeman te voorschijn zal komen. „Ik hoop, dat zij het lezen kunnen", lacht Jan als hij in zijn verbeelding zoon Dim men op dat ogenblik tussen net zulke deftige heren aan de voet van de Utrechtse Dom ziet als waartussen hij, zijn vrouw en zijn kind zich don derdag a.s. zullen bevinden. De heer Jan Bruggeman, kraanmachinist op de bouwput in het Haring vliet overhandigt hier in bijzijn van zijn vrouw Nellie en zijn zoontje Dim men in zijn woning te Goedereede een verzegeld document met zijn voorspel ling op de toekomst aan de vertegenwoordiger van het ministerie van Ver keer en Waterstaat, afdeling Luchtvaart, de heer B. W. Noordam.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1959 | | pagina 1