WINTERGOEDEREN Geen dure Dieselmotor behoeft U aan te schaffen om Uw brandstof met ruim 20 cent per liter te verlagen, wanneer U een Dodge, G.M.C, Chrevolet, Kaiser of Opel bezit! - Vraagt inlichtingen! J. TAALE - SOMMELSDIJK Buitenland Plaatselijk Nieuws Goed van smaak Voor de Regen! Dames- en Vrouwenj aponneii Deux pieces en Tricot pakken Mantels en Swaggers In REGENKLEDING j. J. NIPIUS MIDDELHARNIS Predikbeurten Een eigen Radio dé feest e la nelpasta dié mén U raden kan GOBDEBEEDE MEDITATIE GODSREGERING. Cledriciteitshednif Joll. V. WeZöl Dubb. Ring - Telef. 3389 SOMMELSDIJK Geijkte Gewichten Bascules CAMPFENS IJZERHANDEL MANTELS SWAGGERS KINDERMANTELS een goede Westminster Popeline Regenjas of Mantel f 42.50 sie€lifis f 3é.fS GRIJZE FIETSJEKKERS 47.75 Middelharnis Oude Tonge Steeds laii eeds voorradig: Flinke Burgerwoning Laat ze niet slingeren, Wol, Jersey, Tricot en Zijde Sportief - Jeugdig en gekleed Jersey, Wol, Cocktail zijde Vlotte modellen Tinten naar de laatste mode Vlotte elegante modellen ledere beurs vindt het juiste en meest smaakvolle 5tet %io[landóe klifnaat eiót cfo&de. '^ecfenkieMncf vindt U b\j ons een grote verscheidenheid. Trenchcoat, Popeline, Twee-lileurig, Gabardine, Egyptisch linnen en Dubbel Tex. KLEDINGBEDRIJF Biz. 2 „EILAi^DÉN-NIEUWS"' Zaterdag 4 October 1952 Engeland De Britse Labourpartij houdt te Mo- recamb haar 51ste jaarcongres. Tussen de partijleiding en de linkervleugel, die 'door de bekende Bevan geleid wordt, ontstaat steeds me.er en meer een scher pere tegenstelling'. De Labourpartij geeft het advies voor lopig niet te spreken over loonsverho ging. In de bedrijven waar dit. mogelijk is, moet de verhoging worden gezocht door opvoering van de productie. De werkloosheid neemt in Engeland zeer ernstige vormen aan. Het land ver keert in financiële moeilijkheden, van daar de wijze raad geen onbezonnen stappen te doen, die inplaats van ver betering, de toestand ernstig zouden ver slechteren. De Bevanieten stellen hier tegenover, dat alleen Rusland en Amerika zich een onzinnige bewapeningswedloop kunnen veroorloven en tegelijk hun levens standaard opvoeren. Vermiinder de bewapening en besteed het vrijkomende geld voor betere soci ale toestanden en maatregelen, v/aar door de levensbehoeften omlaag gaan. Volgens de Bevanieten moet een be wapeningswedloop, die nu g'evoerd wordt, ontegenzeggelijk leiden tot een nieuwe wereldoorlog'. Wat betreft de herbewapening van Duitsland, staan de Bevanieten op het standpunt dat eerst een vergadering van de Grote Vier gehouden moet worden, alsmede "vrije verkiezingen voor geheel Duitsland. Eerst daarna kan het punt herbewapening ter sprake komen. Voor het partij bestuur moet een ver kiezing plaats hebben van 7 leden. iDe oud-minister Morisson en de oud- minister van Financiën Dalton, waren mede aan de beurt van aftreden. Zij werden echter niet herkozen. Zes van de 7 plaatsen zijn nu door aanhangers van Bevan bezet. Zo nu en dan schijnt het er zeer heftig- naar toe te zijn gegaan. Dat rnannen als Morisson en Dalton worden heengestuurd en vervangen door personen die hun politieke bekwaamheid nog moéten bewijzen, is een ernstig te ken. Arthur Deakin, de machtige leider van de grootste Britse vakbond, heeft de vergadering ei'nstig' gewaarschuwd. Hij wees er op, dat het Bevan en zijn aan hang niet te doen was om de partij in socialistische banen te leiden, maar om de macht in handen te krijgen. Dit achtte hij een groot gevaar zowel voor de Labo'arpartij alsmede voor het land. i De Engelse .arbeiders zullen als zij oprecht hun ongelijk willen erkennen, dit later- zelf constateren, 'doch dan is het te laat. De positie van Engeland is zeer moei lijk. Op velerlei gebied komt Engeland bij andere landen ten achter. Een groot gedeelte van zijn levensbe hoeften rnoet het invoeren, v/aardoor het indexcijfer hoger ligt dan in andere lan den. Er is dus maar weinig nodig om de arbeidsmassa, die vaak alleen maar ziet op een direct voordeel, té beïnvloeden. Het is te begrijpen, dat met grot(e be langstelling'" het Verloop van het con gres te Morecamb wordt gevolgd. Egypte Generafl. Na^uib is in een zeer ne telige positie- -^fekkt. Hij heeft enige weken geleden bevolen dat de politieke partijen zich zelf moesten zuiveren. Partijen, die hieraan niet vrijwillig voldeden, zouden worden ontbonden. De Waffl is dé sterkste politieke par tij in Egypte en had voordat koning Fa- roek dit jaar ingreep, de meerderheid in het parlement. Moestafa Nahas, de voorzitter van de partij zou volgens generaal Naguib ont slagen moeten worden. De pari> wil Nahas echter niet losla ten en Nahas zelf 'denkt er niet aan, te verdwijnen. In de pers wordt een felle strijd ge streden en verwijten hebben over en weer plaats. De vraag wordt gesteld of de partij leiding het op een botsing durft te laten aankomen. Generaal Naguib beschikt over het le ger en over een grote aanhang van het eenvoudige volk. De massa leeft in Egypte in grote ar moede en heeft nu zijn hoop op de ge neraal gevestigd. Naguib is nu op tournoói voor drie dagen en wordt op plaatsen, waar hij een rede houdt, geestdriftig toegejuicht. Waf disten zeggen dat de generaal dit doet om de grote populariteit die Nahas heeft, te breken en de aandacht op zich zelf te vestigen. Vorige week heeft de generaal ter gelegenheid van een Joods feest een sy nagoge in Cairo bezocht. De Opper-Rabbijn van Egjrpte Naoem was ook aanwezig, waarmede de Ge neraal zeer vertrouwelijk gesproken heeft. Het is de gewoonte, dat de gouver neur van Caïro bij grote godsdienstige feesten van zijn belangstelling blijk geeft, doch dat een Egyptisch premier dit doet is nog niet voorgekomen. Op 6 October a.s. is de termijn van de vrijwillige zuivering verlopen en zal Na guib daarna zelf zijn bevelen geven, in dien aan zijn wensen niet genoeg is te gemoet gekomen. Zal het na Maandag hard tegen had gaan of zullen beide mannen elkander -nog weten te vinden 1 MIDDELHABNIS Winkelweek. Het bestuur van de Middenstandsvereniging Middelharnis heeft het voornemen om deze maand een groot opgezette winkelweek te or ganiseren. Volgens mededeling van het bestuur is de opzet „origineel" en ,,niet bekrompen". Het belooft de grootste en de krachtigste actie te worden, die de vereniging tot heden heeft opgezet. Het bestuur heeft velen avonden opgeofferd om een en ander in uitvoerbare vorm te brengen. Gisteravond is in Hotel Zaayer een vergadering met de leden gehouden, waarin een en ander uitvoe rig Is besproken. De zonc!(3 tegen de Heilige Geest. Over dit onderwerp spreekt Woens dag a.s. Ds P. de Smit van Zeist in de Chr. Ger. Kerk aan de Hoflaan. De dienst vangt aan half acht. DIRKSLAND Opbrengst collecte. De collecte voor het T.B.C. Fonds „Draagt Elkanders Lasten" heeft 230.opgebracht. AfscheiA Ds J. Koele. Het afscheid van Ds Koele is vastgesteld op D.V. Zondag 2 Nov. 's middags om 2.30 uur terwijl de intrede te Nijkerk zal plaats vinden op Zondag 9 Nov. 's middags om 2.30 uur na des 's i-norgens te zijn be vestigd door Ds E. Eysinga uit Barne- veld. Woensdagavond 7 uur hoopt voor de Ger. Gem. voor te gaan Ds M. Blok. MELISSANT Winlwlsluiting. De nieuwe Winkel- sluitingsverordening alhier is evenals overal elders, per 1 October van kracht geworden. H.H. winkeliers en ook het publiek worden er op geattendeerd dat de sluitingstijd voor winkels alhier is gesteld op 6 uur 's-avonds, zowel in de zomer als in de winter. Overtreding is strafbaar. HEBKINGEN In de gehouden vergadering van de leden van de vereniging ,,E.H.B.O." afd. Herkingen is bestuur als volgt ge kozen: Voorzitter, J. C. Huizer, secreta resse mej. A. 'de Geus, penningmeester; L. Drooger, commissaris van materiaal de dames A. van der Veer en J. van Mourik. Tevens werd besloten om op 6 October a.s. in het gemeentelokaal een pro-paganda-avond te organiseren, ter verkrijging van nieuwe leden voor de a.s. nieuwe cursus. De collecte, gehouden ten bate van de Rheumabestrijding, heeft een be drag van 110.opgebracht, derhalve een dubbeltje per persoon. De collecte voor de reclassex-ing bracht op een be drag van 61. Gevonden: Een imitatie parel snoer. Inlichtingen bij de postcomman- dant. Burg. Stand. Geboren: Cornells, zoon van W. van 't Hof en N. van Vugt. Overleden: Maria de Klerk, oud 80 j., ongehuwd. Ondertrouwd: J. Pijl, oud 29 jaar, timmerman, wonende te Ouddorp en M. N. Hendrikse, oud 25 jaar, zonder be roep,,wonende te Herkingen. J. Mijs, oud 26 jaar, landbouwer, wonende te Den Bommel en A. L. van Eek, oud 21 jaar, zonder beroep, wonende te Hei-kingen. Gehuwd: H. van Wageningen, oud 25 jaar, landarbeider en M. Hof, oud 23 jaar, beiden te Herkingen; P. G. Polder, oud 27 jaar, matroos loodswezen te Her kingen en. G. V. d. Meulen, oud 21 jaar, te 's-Gra-v'enhage. Ingekonjten: D. Mierop, landarbeider van Ouddorp; C. Bestman, dienstbode ■van Oudenhoorn; N. van der Velde, dienstbode van Melissant, A. L. van Eek, zonder beroep van Melissant; G. v. 'd. Meulen, zonder beroep van 's-Gravenha- ge. A. Polder, dienstbode van 's-Graven- zande. Bekendmaking. B. en W. van Her kingen maken bekend, dat de begroting van inkomsten en uitgaven der gemeen^ te voor het dienstjaar 1953 van 1 Octo ber 1952 tot de dag der behandeling in de raad ter gemeentesecretarie voor een ieder ter lezing is neergelegd en te gen betaling der kosten algemeen vei-- krijgbaar gesteld. STELLENDAM Deze week is een begin gemaakt met de Mr. Iman Caustraat op te breken, daar deze van een nieuwe bestrating wordt voorzien. De steen is gearriveerd. VOOR IETS BETERS DROGISTEBIJ VAN SETEBS! J. VAN SETEBS - Ass. Apotheker STELLENDAM Tel. 30 Voorstraat 14 De bazar, welke in Goedereede in de Cichorei-fabriek ten bate van de inrich ting van het nieuwe verenigingsgebouw wordt gehouden, heeft nu 'drie avonden gedraaid, namelijk vorige week Donder dag, Vrijdag en Zaterdag. Het pubhek, dat reeds in grote getale dezer bazar bezocht heeft, is er hoogst tevreden vandaan gekomen. En dat is geen won der, want de grote zaal is aantrekkelijk en gezellig ingericht en er is ongetwij feld voor elk wat wils. Achter de eigen lijke bazar-ruimte is een alleraardigste consumptie-ruimte, waar U rustig kunt uitrusten. Uw dorstige keel kunt be vochtigen, en Uw honger stillen. De con sumpties en de patates-frites zijn er pri ma. En wat hebben die grote poppen een, aftrek. De kinderen zijn er dol op. Vo rige week Zaterdag moesten velen te leurgesteld worden, omdat de voorraad op was. Maar nu zijn ze er weer, die prachtpoppen. Morgen draait deze bazar voor de laatste maal. De zaal is vanaf 2 uur on afgebroken open. OUDDORP E.H.B.O. Op de raadszaal werd Woensdag 1 October het eenheidsexamen afgenomen door Dr Diehl van Stellen- dam en de docent Dr Buizeveld. De vol gende dames verkregen een diploma: E. Tanis te Goedereede, J. Westdijk en J. Westhoeve en de heren S. Bezuijen Jz., P. J. Breen Az., Joh. Tanis Kz. en K. Tanis Tz., allen te Ouddorp, waarbij al len slaagden. Tevens is er nu weer ge legenheid tot toetreding van nieuwe le den. Zie daartoe advertentie in ons vol gend nummer. Door de garnalenvissers werd 'de vo-i rige week 3 dagen gevist. Er werd ge-' middeld van 75 tot 150 kg garnalen ge vangen per dag en per vaartuig. Voor de flauwe garnalen werd de prijs van 0.42 tot 0.50 betaald per kg. Tong van 1.70 tot 1.80 per kg. en rijk aan vitamine is de LEVER TRAAN uit Wed. Kurvinks Dro gisterij. Nu ook weer VEETBAAN voor uw kippen of biggen, 1.80 p. liter. OUDE TONGE A.s. Dinsdagavond half zeven hoopt voor de Ger. Gem. voor te gaan Ds M. Blok van Rotterdam. Collecten. Vorige week werd in deze gemeente een collecte gehouden voor het T.B.C.-fonds „Draagt Elkanders Lasten." De opbrengst was f 60. Zaterdag a.s. zal er gecollecteerd worden voor de Nationale Reclassering Een collecte die om het nobele doel dat er mee beoogd wordt van harte wordt aanbevolen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Gevallen. Mej. A. Silvius-Bom kwam deze week zodanig te vallen dat genees kundige hulp nodig was. OOLTGENSPLAAT Tijdelijk aangesteld. In verband met het eervol ontslag op eigen verzoek verleend aan de Rijkspolitie. C. Versen- daal is met ingang van 1 Oct. jl. tijde lijk aangesteld dhr J, Korevaar van Meerkerk, thans Rijkspolitie te Stad a. 't Haringvliet. Dr Drogendljb van Dordrecht komt spreken. Bekenöi arts en schrijver. Het comité -voor winterlezingen uitgaande van de Herv. en Geref. Kerk te Oolt- gensplaat verzocht ons de aandacht te vestigen op een tweetal lezingen welke gehouden zullen worden door de beken de arts en publicitist Dr Droogendijk van Dordrecht. Deze arts zal spreken over onderwerpen op het terrein -van het sexuele leven. Het leek de commissie gewenst dat hiervoor deskundige voor lichting wordt gegeven. Men hoopt, dat deze samenkomsten ruime belangstelling- zullen genieten, ook van Flakkee. De eerste lezing is bepaald op a.s. Donderdag 9 October sav. 6.30 uur in „Elthato". Het onderwerp is: „Huwelijk en gezinsleven." Op deze samenkomst verwacht men ouders en allen die met verzorging van kinderen in aanraking komen. Op 30 Oc tober zal wederom een samenkomst worden belegd voor alle jongeren boven 16 jaar waar Dr Drogendijk over een soortgelijk onderwerp zal spreken. Er zal gelegenheid zijn om vragen te stel len. ZONDAG 5 OCTOBER 1952 MIDDELHABNIS Her-V. Kerk 9.30 uur Ds H. Goedhart en 6 uur dhr Kesting Chr. Geref. Kerk 10 en 6 uur Cand. H. C. V. d. Ent van Barendrecht Ger. Gem. 10 en 6 uur Ds G. Zwerus ^Geref. Kerk 10 en 3 uur Ds Becker van deni Bommel, (nam. H. Doop.) SOMMELSDIJK Herv. Kerk 10 uur dhr Vetter en 6 uur Ds E. v. Asch. Rem. Kerk 10 uur Ds G. Bloemendaal DIBKSLAND Herv. Kerk 9 en 10.30 u. Ds J. Koele en 6 uur Ds H. Goedhart van Middelharnis. (MaandeUjkse col lecte voor de kerk.) Ger. Gem. 10 en 6 uur lezen. (Collecte voor de The ologische School.) HEBKINGEN Herv. Kerk 9.30 uur Ds Postma en 2 uur Ds H. Goedhart van Middelharnis. Ger. Gem. 2 x lezen. MELISSANT Herv. Kerk v.m. en sav. dhr Wildschut van Rotterdam. Ger. Gem. lezen. STELLENDAM Herv. Kerk 10 en 6 u. dhr Bouman. Ger. Kerk 10 en 6 u. Ds Los. GOEDEREEDE Herv. Kerk v.m. Ds R. W. Steur en sav. dhr Vetter. OUDDORP Herv. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur Ds Steur. (H. Doop.) Ger. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur Ds Los van Stellendam. Geref. Gem. 9.30 en 2.S0 uur lezen. Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr'Malie paard van Haamstede. NIEUWE TONGE Herv. Kerk 9.30 uur Ds van Drenth -/an Ooltgensplaat en 6 uur Ds Koele van Dirksland. OUDE TONGE Harv. Kerk 9.80 uur dhr Kesting van Middelharnis en 6 uur Ds J. C. Wolthers. OOLTGENSPLAAT Herv. Kerk 9.30 u. lezen en 6 uur Ds J. v. Drenth. Ger. Kerk 9.30 en 6 uur Ds A. C. Scherpenisse. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. DEN BOMMEL Herv. Kerk 9.30 uur le zen en 6 uur Ds Postma. Ger. Kerk 10 uur lezM en 6 uur Ds Becker. STAD AAN 'T HARINGVLIET Herv. Kerk 9.30 uur Ds Wolthers van Oude Tonge en €.30 uur Ds Steur van Oud dorp. Ger. Kerk 9.30 uur lezen en 2.30 uur Ds Scherpenisse van Oolt gensplaat Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lezen. De Heere regeert. (Ps. 97 la) We zijn allen onder de waarheid groot gebracht en worden in de kerk onder wezen in de leer die naar de godzalig heid is, althans, dat mogen we verwach ten. Zo ook wordt ons dan gelee-rd, dat de voorzienigheid Gods bestaat in drie delen, waaronder ook de regering, waar van Hellenlbroek zegt dat het is die al machtige kracht Gods waardoor hij al le dingen bestuurt tot een zeker bepaald einde. Nu een enkele vraag te dezen opzichte. Geloven we nu metterdaad dat de Heere alle dingen regeert? Och, wat is het er verre vandaan. Ge loof, en ik bedoel daarmee het zaligma kend geloof hebben we niet. We liggen in een staat van ongeloof en 'dat weten we niet, wijl we ten enenmale vreemd zijn van de waarachtige kennisse Gods. Waar dat geloof ontbreekt is er geen sprake van wezenlijk God in Zijn hoge regering te beginnen. En toch gaat die Godsregering door, of we dat geloven of niet geloven. Wie is er die in de huidige verwarring zo wel op kerkelijk, huiselijk, maatschap pelijk en internationaal gebied gelooft, dat de Heere regeert? We zullen alles met ons verstand klaar komen en begrij pen; maar: Dië in de hemel woont, lacht om al het ijdel woelen van de nietig-e sterveling. Over dat alles gaat die aller- aanbiddelijkste regering Gods. Hij be reikt door de bittere vijandschap van de m.ens Zijn hoog en verheven doel, want alles zal uitlopen tot Zijn eeuwige glorie en heerlijkheid. Onze jonge mensen le ven in een uiterst moeilijke tijd, mede door de verwarringen welke er heersen. Vragen worden gesteld bij tien- en hon derdtallen. We willen oplossingen, we willen begrijpen. We willen rust en vin den die maar niet. Dat komt omdat we die zoeken in ons werk, bij 'de mens. Ik kan dat verstaan want we zijn uit één bloede. We dragen allen de erfenis uit het paradijs met ons om, nl. om als God te -willen zijn. De regering Hem uit de handen te nemen. Dat is het wat steeds meer en brutaler openbaar wordt. Ik zei, dat onze jonge mensen met zoveel -vra gen lopen. Kunnen we dat dan niet meer verstaan, ouderen? Zijn we zo zeer ver vreemd van de kennis van onszelf dat we ons niet verplaatsen kunnen in 'die sfeer, waarin al de jongelui leveni Het is metterdaad zo en geeft ons het duidelijkste bewijs dat er zulk een groot gebrek is aan waarachtige ontdekking, en waar dat gemist wordt is geen plaats voor genade. We lezen tegenwoordig van alles en grijpen naar litteratuur welke ons het meest streelt. Ik zou onze jonge lui een raad -willen geven. Eerst des Heeren dierbaa.r Woord en onze belijde nisschriften, maar leest dan eens het kostelijke werk van Boston: Het krom me in het levenslot, of: Temmink, Het Kromme dat in de wereld is, recht ge maakt door het gelovig zien in Gods heiligdom, en niet te vergeten het troost volle onderwijs in dat mooie boek van Coles: Gods souvereiniteit. Ik zou er meer kunnen noemen. Weet U waar de haper zit; we lopen niet vast. We trach ten er steeds uit te komen. Daarom heb ben we geen troost en sterkte. Toen Asaf Gods regering aan zijn critiek ging onderwerpen, liep hij met alles vast. Evenwel werd hij in het heiligdom ge leid, om verwaardigd te worden rust in God te ontvangen. Daar ligt het grote geheim. De Heere heeft ons de middelen der genade gegeven en we zijn geroepen er naarstig gebruik van te maken. Slaat niet één predikatie over, want de rege ring Gods gaat er over. In Zijn eeuwige raa'd zou het uur der minne kunnen zijn. O, wat ik U bidden mag, vraagt toch gedurig de Heere of Hij U bekeert zoals Hij al Zijn volk bekeert. Zijn prediking gaat niet buiten Zijn regering om, want het zal zijn een reuke des levens ten le ven of een reuke des doods ten dode. Zijn regering gaat over het verraad van Ju das, het woord van Kajafas, het oor deel van Pilatus, opdat Christus aan het kruis kwam tot de eeuwige verlossing- van de beminden des Heeren. Het oor deel voor de een, om eigen schuld, het oordeel voor de ander naar des Heeren aanbiddelijk en dierbaar welbehagen en goddelijke regering'. Een ieders weg is bepaald in druk en leed of voorspoed, en dat te aanvaarden is alleen -vrucht van de alles overwin nende genade des Heeren Heeren. O buigt niet voor de God dezer eeuw, wel ke in aJle humanistische sti'omingen kenbaar wordt, hoe schoon het gecamou fleerd wordt, maar vraagt naar de Hee re en Zijne sterkte. Hij zal alle dingen doen meewerken ten goede voor diege ne, welke naar Zijn voornemen geroepen zijn. Dat des Heeren lieve volk bij al wat tot vragen leidt, toch verwaardigd worde onder die Godsregering te bui gen. Wij zijn van gister en weten niet, doch één zaak staat onomstotelijk vast, dat onder de regering van onze eeuwige God en Koning Hij zijn duurgekoohte er fenis zal brengen daar waar Hij alle tranen van de ogen zal afwissen. Bezwijkt dan ooit in bitt're smart. Of bange nood mijn vlees en hart. Zo zult gij zijn voor mijn gemoed. Mijn Rots, mijn Deel, mijn eeuwig [goed. Utr. Ds J. V. d. B. Wij delen het geachte publiek mede, dat wij onze zaak in electriciteitsartikelen hebben verbouwd. Een moderne, geheel open etalage maakt het nu mo gelijk vanaf de straat onze electriciteitsartikelen te zien Eo juist ontvsingen een keurcoUectie STOFZUIGERS, WASMACHINES en een mooie collectie HUISKAMERLAMPEN. Iets aparts. ZIE ONZE ETALAGES! Dagelijks ontvangen wij zendingen Grote sortering ZWARTE MANTELS tot de grootste maten vanaf65.00 Moderne RUITEN DAMES JAPONNEN 22.75 DAMESJAPONNEN tot maat 54 in zwart, marine en bruin 18.50 2-kleurige POPELINE MANTELS (aan beide kan ten te dragen) in pracht kwaliteit en kleuren, FflBCRT BasouJes en Gevidchteri, Krui wagens en losse wielen, 6-tant'(ï Biefcenrieken, 9_ en 10-tands aardalppelrieken, 3- en 4-tands Rooivorkjes, Bietenlialtkers en Bietenduwers. Messen met schede. OLIFANT ZAIiKENLIJM GUMMI REGENJASSEN en PIJPEN enz. enz. Teveel om op te noemen. Komt even bij ons aan. W. AKERSHOEK Rijwielhandel Ouddorp TE KOOP: Centrum Middelharnis. Brieven onder letter W Firma L. Vroeg- indeweij, Middelharnis. 3.per week zonder vooruitbetaling Geheimhouding verzekerd C. DE MOOÏJ Voorstraat MlddeUiamis de mooie foto's die U in de vacantie gemaakt hebt. Bewaar deze aangename herinneringen in een mooie foto-album. Wij hebben foto-albums van de een voudigste tot de fijnste uit voering in zgn. Italiaans leer, in vele kleuren en verschillende formaten. Ook hebben wij ze in boekvorm voorradig. Uw foto's zijn het waard om goed bewaard te wor den. Bovendien kunt U ze bij gebruik van onze foto hoekjes altijd verwisselen. Zoek een mooie album uit bij: ©EBR. DE WAAL MIDDELHABNIS en de natuur zich gaat wapenen teg'en de komende winter, zult ook U Uw kleding aanpassen aan het klimaat. Komt U dan eens bij ons kijken. U vindt er het nieuwste in HERFST- en WINTERKLEDING. Het is door onze grote sor tering, dat U zo prettig bij ons koopt. KADE TELEFOON 2088

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1952 | | pagina 2