Plaatselijk Nieuws Nieuwe Tooge De vraag van den dag: Wat zullen wij eten? Wat er op de bon te krijgen is. Boekbespreking Zeeuwsche Mosselen Centrale veilingMiddelharnif GOEDEREEDE NED UNIE STEUNT DE WINTERHULP TEN VOLLE. Openbare naadsvetgadering op Vrijdag 1 Nov. 1940 des nam. 3 uur. Afwezig met kennisgeving dhr. Zweerus. De VOORZ. Burg. Sterk opent met gebed, de notulen worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen stukken en mededeelingen: Schrijven directie Rijksdienst voor Werk- verruiming, dat de subsidie-aanvraag voor de rioleering geen voortgang kan hebben omdat het de draagkracht der gemeente te boven gaat. De verhouding loonbedrag tot het werk maakt ook te veel verschil. Wordt voor kennisgeving aangenomen. Goedgekeurd terugontvangen eenige raads besluiten. Procesverbaal kasopname gemeente en B. Armbestuur. Teruggezonden gem. rekening 1938 met eenige opmerkingen van administratieven aard. Schrijven «ank v. Ned. Gemeenten waar bij zij een crediet verléenen groot f 10.000 voor 1941. Uitloting geldleening. Het laatste nummer wordt uitgetrokken. De heer SCHIPPER vraagt of er ook een schrijven over de Electiificatie der ge meente is binnengekomen. De VOORZ. antwoordt ontkennend. Aanbieding gemeentebegrooting en ook van B. Armbestuur 1941. B. en W. wordt gemachtigd tot uitvoe ring finantieele regelingen. Het Dag. Bestuur heeft zich bezig gehou den of het wenschelijk zou zijn in deze om standigheden de gemeente-eigendommen te gen oorlogsschade te verzekeren. Uit correspondentie met de ifa. Knecht te A'dam blijkt, dat de premie 1% is tot 1 Jan. 1940. Tot de eerste helft volgend jaar is de premie per mille. B. en W. hbben het ampel besproken en zijn tot de conclusie gekomen, om geen mo- lestverzekering aan te gaan. De heer TUL: Waarom niet? Weth. V. ALPHEN Hz.Ten Ie zitten we in geen oorlog. V|e zijn bezet gebied. Was het oorlog, wie zal dan de schade betalen? Kijk maar naar Rotterdam. De heer TUL: En als er dan eens bom men vallen en er is schade Spr. is er voor het te doen. De heer DEKKER: De vraag is wat ver staat zoo'n Mij. onder oorlogsschade? De VOORZ. leest de voorwaarden voor. Weth. V. ALPHEN Jr. acht de kans van schade gering. Er is bovendien niet eene Verz. Mij. bestand tegen een schade zooals te Rotterdam! De VOORZ. berekend wat de kosten aan premie-bedragen. Spr. zou het voor een half jaar willen doen. We kunnen ook onze voor naamste panden verzekeren en de rest uit schakelen. De heer SCHIPPERS vindt dat wegens de slechte fin. toestand der gemeente niet mag nagelaten worden te verzekeren. Als er wat gebeurd dan zitten we. De heer TUL: Laten we trachten ons zelf te helpen! Volgt stemming. Tégen de beide Wethou ders v. Alphen en de heer Gebraad. Rest vóór. Aldus staking van stemmen. Wordt dus aangehouden tot volgende zitting. De heer TUL komt terug op de toren- wacht. Spr. vraagt hoe het daarmee staat. De VOORZ.Geprobeerd is 4 man van de Opbouwdienst te krijgen, maar dat is nog niet gelukt. De heer TUL zou die menschen willen verzekeren. Als ze dood vallen of een been breken in de donker. Op dien toren zitten we er mee. De VOORZ.; Dan moet je wel 100 man verzekeren! Dat is niet te betalen. De heer TUL: Wel neen, alleen die twee man die op den toren zitten; dus niet op naaA stellen. De VOORZ. zal inlichtingen inwinnen ter bevoegder plaatse. Komen de kosten niet te hoog kan het gebeuren, komen er vaste menschen voor uit de Opbouwdienst, dan zijn we ineens klaar. Daarna gaat de Raad in besloten zitting over. MUTATIES HANDELSREGISTER. NIEUW INGESCHREVEN ZAKEN: W. Verkerke, vrachtrijder en commission- nair in veldvruehten, Zuiddijk B 41, Den Bommel. A. J. den Boer, handel in landbouwpro ducten, No. 116 Herkingen. M. van der Baan, hooi- en stroohandel en loonperserij, Julianaweg 140 Melissant. A. C. M. Tieleman, vee. en varkenshan del, Zuiddijk A 362 Nieuwe Tonge. A. J. Verolme, graan- en fouragehandel, dorserij, Noordl. dijk A 167 en C 111 Nieu we Tonge. firmaHokke en v. d. Meij, Transportbe drijf en brandhouthandel, Julianastraat, Ooltgensplaat. H. H. Landheer, handel in granen en vee voeders, alsmede opslaghouders van alle gra nen en peulvruchten. Molendijk 148 Oolt gensplaat. J. Koningswoud, slagerij Westdijk A 302 Sommelsdijk. C. Zeedijk, kruidenierswaren en manufac turen, Achtenveg 248 Stellendam. Veiling van Vrijdag 1 November 1940. Savoye kool f 1.90—5.50; Witte kool t 1.20 —1.50; Spruiten 1 8.10^16.80; Roode kool f 2.-4.10; Kassnijboonen f 13.40—27.70; Dubbele Princessen f 30.1031.70; Veldsla f 2.90—3.10; Witlof f 12.10—21.40; Druiven f 16.4034.Doyenne de Commis f 29.30 Comtesse de Paris f 5.70^10.30; Jodenpe- ren f 10.10; St. Remi f 8.------11.—; Pons peren f 8.30; Kleiperen f 11.-14.30; Berga motten f 13.40; Tomaten f 12.90; Cox Orange Pipping f 10.—24.Rietperen f 9.80; Goudreinetten f 15.2021.50; Bouman Reinette f 18.90—19.—; Louwtjes f 8.80— 11.30, alles per 100 kg. Bloemkool f 7.80—13.20; Andijvie f 1.10— 1.20, beiden per 100 stuks. Veiling van Zaterdag 3 November 1940. Gewone uien f 4.064.36;' Stek f 1.90, per 100 kg. Aanvoer 21.300 kg. Marlktbericlit van Jac. Knoop> Make laar in aardappelen, groenten en frnit Adm. de Ruijterweg 196, Telef. 81431 Amsterdam. Heden werden de volgende prijzen van aardappelen die te Amsterdam liggen vast gesteld per 70 kg.: Drentsche zandeigen- heimers if 3.05; Grove Bintjes f 3.221/2; Noord HoUandsche Muizen f 8.221/2; Frie- sche Bintjes f 3.221/2; Zeeuwsche Industrie f 3.12. Alle prijzen zijn vastgesteld door de Re geering. Overige soorten geen aanvoer. Een niet-ontplof te bom gevonden. Toen Maandagmorgen de arbeiders van A. V. S. aan het bieten delven waren, ontdekten ze een bom in ,de grond welke niet ontploft was. Onmiddellijk hebben ze hier van kennis gegeven en is het in de nabijheid afgezet. Deze bom is vier weken geleden uitgeworpen en er was niet gezien waar hij terecht was gekomen. Bij den landbouwer M. L. werd een voederbiet gedolven, welke een gewicht had van ruim 8 kg. De gamalenvisschers vingen vorige week 300 tot 400 kg. garnalen per vaartuig. Tien uur binnen, Was er bij de bevolking eenige ver lichting, dat ze zich langer buiten mochten begeven, zoo viel het Zaterdag dubbel te gen toen bekend werd gemaakt dat tien uur alles weer binnen moest zijn. De boomen staande op de Voorstraat zijn bij inschrijving gegund aan P. D. Sie- ling te Melissant en L. v. Koppen alhier. Per scheepsgelegenheid is uit deze gemeente vervoerd een lading gedroogde cichorei groot 90 ton met bestemming Dalf- sen. Gevonden: Een rood portemonnaitje met eenig geld. Inlichtingen zijn te beko men bij den genieenteveldwachter. NIEUWE TONGE B. en W. hebben aan den raad aan geboden de gemeenterekening over 1939. De rekening sluit met een saldo, groot ruim f 2800.—. Zaterdagmiddag had in de Langeweg van Middelharnis een ernstig ongeluk plaats. De heer Joh. Tijl welke, uit zijn land kwam uit een zijweg, had er blijk baar geen erg in, dat er van de richting Middelharnis een vrachtauto in volle vaart aankwam. De heer Tijl werd door de auto gegrepen en een eind weggeslingerd. Met een open beenbreuk werd hij opgenomen en naar het ziekenhuis te Dirksland .ver voerd. Door de duisternis misleid liep de heer B. tóen hij de torenwacht moest gaan vervullen in de diepe kerkgracht Met veel moeite wist hij zich te redden. Tegen sommige inwoners is proces-' verbaal opgemaakt daar zij hun Identiteits bewijs niet bij zich hadden. Het zogntje van J. K. viel Maandag middag in een diepe sloot. Met den schrik en een nat pak kwam hij vrij. De collecte voor het Bijbelgenootschap heeft opgebracht de som van ruim f 30. De heer P. Wesdorp zal a.s. Zondag bevestigd worden tot ouderling in de Ned. Herv. Kerk alhier. De catechisatie voor jgngens van 14 jaar en ouder zal voortaan gehouden wor den van 7 tot 8 uur torentijd. Dit is één uur vervrgegd, daar er een zeer geringe opkomst was. DEN BOMMEL s 1, Voor de uitdeeling van winterkleeding e kunnen zij die in asinmerking wenschen te e komen voor de ingeleverde jassen, mantels, e dekens of costuums, een invulformulier be- a komen op het distributiekantoor. Dit moet tl spoedig geschieden. De opbrengst van de voor het Roode tl Kruis gehouden collecte bedroeg in deze ge- d meente f 34.751/4, waarvoor hartelijk dank wordt gebracht, e Voor de betrekking van WQkverpleeg- f. ster hebben zich 9 sollicitanten aangemeld. Mej. C. B. had het ongeluk van een trapje te vallen, waardoor zij zoo ongeluk- n kig kwam te vallen dat zij haar voet kheus- j- de. Dr. Oosthoek verleende geneeskundige X hulp. In verband met de verduistering en it de verbindingen met het vaste land zijn de j. uren, waarop het postkantoor geopend zal zijn voor het pu"bliek gewijzigd. Thans zijn dè volgende uren vastgesteld: 10-11 u, 2- 2.30 en 3.30-5 uur. ;e De aandacht wordt er op gevestigd, [e dat, ondanks de nieuwe bepalingen omtrent f- de huisslachting, het voorschrift van aangif te der huisslachting ter gemeente secretarie je gehandhaafd blijft. )- Tot tijdelijk onderwijzeres aan de openbare lagere school is met ingang van 1 November benoemd, mej.. J.^Roubos, van Krimpen a.d. Ussel. Burg. Stand. Overleden: Willem Bra- ber 84 jaar, weduwnaar van A. J. de Wjach- ter, Johanna Terhoeve 85 jaar wed. van J. Vervloed. Brood: Van 4 t.m. 10 Nov. 2500 gram roggebrood of 2000 gr. ander brood op de bonnen 13. Na 10 Nov. nog 2 dagen geldig. Bon 114: pond koffie of 75 gram thee tot en met 8 November. Vleesch. Van 4 t.m. 10 Nov. 100 gram vleesch, beenen inbegrepen of een rantsoen vleeschwaren op vleeschbon 07. Op Wlprstbon 07 kan men bekomen 1 rantsoen vleeschwaren. Niet gebruikte bonnen nog 1 week geldig Kaas. Van 3 Nov. t.m. 10 Nov. 100 gram op bon 51 van het algemeen distributiebon boekje. Na 10 Nov. nog geldig tot 16 Nov. Eieren. Van 4 tot en met 10 November op bon 65 van het algemeen distributie- bonboekje 1 ei. Suiker. Van 26 Oct. t.m. 22 Nov. 1 kg. op bon 42 van het algemeen distributie- bonboekje. Boter. Van 2 Nov. t.m. 8 Nov. pond boter op bon 15 van de boterkaart. Een half pond margarine of boter op bon 15 van de vetkaart. Niet gebruikte bonnen geldig nog een week daarna. Zeep. Van 19 Oct. t.m. 12,Nov. 150 gram toiletzeep of 120 gr. huishoudzeep of 125 gr. zeepvlokken of 250 gr. zelfwerkende waschmiddelen of 200 gr. vloeibare zeep op bon 55 van het algemeen distributie bon boekje. EXTRA RANTSOENEN. 3de en 4de periode geldt van 19 Oct, t,m. 12 Nov, en ook voor de volgende periode, die plm. 3% week zal duren. Daarna waardeloos. Van 31 Augustus tot en met 31 Dec. kan op bon 116, welke tegelijk met de textiel- kaart is uitgereikt, 50 gram scheerzeep of een tube scheercreme worden gekocht. Tenslotte wordt er op gewezen dat op twee bonnen een pakje maizena van 225 gram kan worden verkocht, doch slechts in verpakkingen, welke vóór 22 Juli 1940 zijn vervaardigd. Levertraan: mag slechts worden afge leverd op recept van een arts of tegen overgave van een, door een In Nederland gevestigden arts, afgegeven bon. Een groo tere hoeveelheid dan 200 cc per hoofd en per week is niet toegestaan. Per bon mag de arts niet meer uitschrijven dan noodig is voor 2 weken; voor meer personen uit één gezin kan met één bon worden vol staan. Voor het verstrekken van levertraan inoeten goede medische gronden bestaan. Petroleum. Van 9 Sept. t.m. 10 Nov. 2 L. op zegel A. (Alleen voor degenen, die daartoe vergunning hebben.) Kolen enz. Brandstoffenbons 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13 en 14 „centr. verwarming en nrs. 04, 05, 06, 07, „haarden en kachels" en de bons gemerkt „brandstoffen een een heid 2e periode en de bons „een eenheid cokes 2e periode", gedurende de maand Nov., elk één eenheid vaste brandstoffen. Bons 08, 09, 10 en 11 haarden en kachels geven recht op het koopen van een een heid turf. (450 stuks.) Schoenen. Wie slechts één paar schoenen heeft welk paar moet worden gerepareerd, kan aan het distributiekantoor een bon krijgen, recht gevend op het koopen van een paar nieuwe schoenen. Ditzelfde geldt ook voor werkschoenen. Reeds een aanzienlijk bedrag ter be schikking gesteld. Nu de Voorzitter van het Berecomlté en de Directeur-Generaal van de Winterhulp een beroep hebben gedaan op aller mede werking tot het gezamenlijk dragen van de in het Nederlandsche volk levende nooden, door het steunen van de door den Rijkscom- missaris ingestelde winterhulpactie, heeft de Nederlandsche Unie besloten, hare leden op te wekken, ,zlch volledig achter dit werk te schared. Zij heeft voorts een aanzienlijk bedrag ter beschikking van den Directeur Generaal gesteld en hem desgewenscht de medewerking van haar apparaat aangebor den. Catalogus ZondagsschooljUitgaven G.F. Callenbach N.V. Nijkeite. Wïij ontvingen een keurig uitgevoerde Zondagsschool-catalogus van bovengenoem de firma, die op zichzelf reeds een lust is om door te bladeren. Het omslag is naar een ontwerp van Jac. Huiver, die waar schijnlijk ook de indeeling heeft aangegeven Eet in ieder geval ééns per week de uit de Zeeuwsche wateren kers versch aangevoerde Bijzonder voedzaam en niet duur. Ook verkrijgbaar gezouten in vaatjes en potten in het zuur. (Merk het Mosselscheepje! Let daar vooral op!) Koopt ze uitsluitend bij onderstaande adressen, dan weet U zeker dat U de allerbeste hebt die er zijn. Jan Wittekoek, Middelharnis. X. de Waal Rz., Sommelsdijk Bakkers' Vischhandel, Dirksland H. v. Oostende, Stellendam. C. Voogd K. Gzn. Ouddorp. Tamboers' Vischhandel, N. Tonge C. de Vos, Oude Tcnge. Mej. Mina Hobbel, Ooltgensplaat. C. Bakelaar, Den Bommel. A. V. Druningen, Stad a.t. Haringvl. G. Huismans, B 128, Achthuizeo, lllliHIIIIIIIintllHIIIIIIillllHHinillllllilllllHllllinDlIIIIIIIHIIIIIiniiiillllUiiiiuiiilllllllllt Waar deze catalogus al zoo mooi is, hoe moeten dan de Zondagsschool boeken wèl niet zijn? Die .zijn ook zoowel wat uitvoering als inhoud betreft. Zondagssohoolbesturen doen goed, nu reeds hun keuze te maken. „Op den UitMjik," uitgave N.V. Gebrs, Zomer en Keuning te Wageninigen. ledere maand als dit tijdschrift de deur binnenvalt, gpijpen er weer grage handen naar. Een keur van artikelen, uitgezocht voor het kader van dezen tijd. Het is een bloemlezing van de voornaamste artikelen die in vele bladen en tijdschriften (ook bui- tenlandsche) voorkomen. „De Spiegel" het Chr. Geïll. Weekblad van dezelfde Ultgeefster is iedere week weer even Interessant, even actueel en even mlooi. De prijs zou duurder worden door de omzetbelasting, maar nu dit voor Week. bladen niet doorgaat is het één gulden per kwartaal gebleven. Dat is bijzonder goed koop. Alle gezinsleden grijpen er gretig naar. Niet alleen de actueele foto's en re portages maar ook de verhalen zijn mooi. Vraagt eens een proefnummer! ENGELSCHE BOMMEN TE OUDDORP. Slachtoffers onder de burgerbevolking. Twee dooden, één zwaar gewond. Vrijdagavond werden eenige Engelsche vliegtuigen boven het grondgebied van OuddorjJ gehoord. Na eerst met eenige lichtkogels de omgeving te hebben verlicht werd uit een dier vliegtuigen, naar het ge ronk te hooren van zeer groote hoogte bommen omlaag geworpen. Drie opeenvol gende harde knallen werden gehoord, waar bij bleek, dat een woonhuis, in de omge ving van het dorp geheel was verwoest door een voltreffer. In het bewuste pand bevonden zich de 51-jarlge J. C. M. en diens 12-jarige eenigste dochtertje. De vrouw lag wegens ongesteldheid te bed. Beide eerstgenoemde personen werden le venloos onder de puinhopen weggehaald door bewoners van het tegenover liggend perceel. De vrouw lag eveneens onder puin en gruis bedolven, maar was hoewel ern stig verwond, wonder boven wonder nog in leven. Dr. v. d. Borgh, de wijkverpleegster en de politie waren spoedig ter plaatse, aanwezig, terwijl, het personeel van de Luchtbeschermingsdienst ook vrij spoedig verscheen om hulp te verléenen. Twee zoontjes uit het gezin waren dien avond bij hun grootmoeder aan de overzijde van den weg en bleven zoodoende voor een ramp gespaard. Een scherf van een der bommen doorboorde de achtergevel van de woning van de Wed. v. d. B., drong door de kussens van het bed in de bedstede en bleef steken in een zijgevel. Gelukkig lag de vrouw niet te bed, anders waren er nog meer slachtoffers te betreuren geweest. Achter de woning van C. H. aan de Dijk stelweg veroorzaakte een bom een trechter in den grond van 6 bij 4 M. diep. De verslagenheid in deze gemeente is groot en men betreurt dat ook in deze ge meente onschuldige en vreedzame burgers ten slachtoiffer zijn geworden. Naar wij verder vernemen is de toestand van de vrouw van J. C. M., welke naar het ziekenhuis te Dlrksl£|,nd is overgebrach redeigk. MIDDELHARNIS Zondag zal in de Geref. Kerk dank stond worden gehouden voor het gewas. De collecte welke gehouden is voor het tekort der kerk bracht f 400.op. Zondag zullen de diensten in de Chr. Geref. Kerk aanvangen 's-morgens 10 uur en namiddags half drie. Donderdagavond zal de kerkeraad der Chr. Geref. Kerk zitting houden tot het ontvangen van plaatsengeld van 7 tot 9 uur. De collecte welke gehouden is in de Ned. Herv. Kerk ten bate der kerk heeft opgebracht f 47.20. En de collecte voor het Bijbelgenootschap heeft opgebracht f 42.82. Op Vrijdag 8 November des av. half acht zal de Mannenvereenlging CalvijA in vergadering bijeen komen in de consistorie der Ned. Herv. Kerk. Den heer Kijkult zal een inleiding houden over Ruth. Door de Mannenvereenlging Calvijn zijn tot candidaten voor Notabelen benoemd de heeren D. Konings en J. Koote. Maandagmorgen brak in de auto ga rage van den heer Smitshoek, welke aan het Kerkepad staat brand uit, doordat de benzine vlam vatte. Een auto kon geborgen worden, maar de ander werd door brand vernield. Daar. het niet verzekerd was. Is dat een groote schadepost. De brand was spoedig gebluscht. SOMMELSDIJK Tot het inruilen der boeken van de Leesveréeniging ,,Lectura" zal voortaan zit ting worden gehouden Maandagavond van 78 uur en Zaterdagmiddag van 3.304,30 uur (w,t.) in het Zondagssohoolgebouw aan de Van Aerssenstraat. DE BIBLIOTHECARIS.' HERKINGEN Zoowel bij de Ned. Herv. Gemeente als bij de Geref. Gemeente zullen deze week de catechisaties op de bekend gemaakte uren een aanvang nemen. Allen worden drin gend verzocht trouw op te komen, en de ouders verzocht hun volle medewerking te willen verléenen. A.s. Vrijdagavond zal op de gewone uren het boeken ruilen weer plaats hebben. Mej. K, alhier reed Zaterdagavond per rijwiel door de duisternis misleid van den Scliarloodijk, en kwam terecht naet haar flets en nog een kind 't welk achterop zat in het tuintje van T, K, Wonder boven wonder liep alles goed af, behalve wat be- modderde kleeren. Burg. Stand. Overleden: A. v. d. Haar 2 mnd en Marina, Neeltje Hendriks 48 jaar echtgen. van P. de Jong. MELISSANT De vrouw van J, de Geus moest vo rige week naar het ziekenhuis worden ver voerd voor een ernstige operatie, Gevonden: 1 gebreide Handschoen. 1 mes met schede, 1 boodschappendoos. In lichtingen bij veldwachter Vos. Burg. Stand. Bevallen: M. Tieleman- Doomhelm, d,; M. iMelissant-Leune dochter. STELLENDAM OOLTGENSPLAAT Algemeen voorschrift van politie. De Burgemeester van Ooltgensplaat; Overwegende, dat in den laatsten tijd ge durende en met gebruikmaking van de duis ternis storing van de openbare orde heeft plaats gehad; dat het algemeen belang vordert hierte gen met kracht op te treden; dat het daartoe gewenscht is een alge meen verbod uit te vaardigen om zich gedu rende de duisternis in de buitenlucht te be vinden; Gelet op artikel 220 der Gemeentewet; VERBIEDT: aan ieder die woonachtig is binnen de kom der gemeente te Ooltgensplaat, met inbegrip van hen die wonen aan den Lange weg, den Oude dijk, den Oudelandsche dijk, den Noordzijdschen dreef en in den Groe ten Adriana Theodorapolder, zich van Za terdag 2 November af tot nadere aankondi ging des avonds n& zeven uur (wettelijke tijd) tot den anderen morgen een half uur vóór zonsopgang in de open lucht te bevin den. Overtreding van deze voorschriften wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste 2 maanden of geldboete van ten hoogste drie honderd gulden. Afgekondigd te Ooltgensplaat den 1 November 1940. De Burgemeester voornoemd, C. SLOBBE. Burg, Stand. Bevallen: Adr. Knöps- Koppenaal dochter; W. M. v. d, Welle Duim, zoon. Voor de huisslachtingen in deze ge meente zijn als controleurs Eiangesteld de heeren L. S, Korteweg en J, van den Heu vel. Vrijdagmorgen geraakte een met paar den bespannen wagen en bestuurd door P, Korteweg Machz. doordat de paarden van den tram schrokken in de Langeweg in de sloot. De bestuurder kwam hierbij onder de paarden te liggen, maar het mocht hem toch gelukken na veel moeite op het droge te klauteren. De wagen liep eenige schade op. Tot rijksveldwachter is In deze ge meente benoemd de heer J. de W)aard vaji Enkhuizen. Zaterdagavond zijn 7 personen in het arrestantenlokaal opgesloten, aangezien zij zich in de verboden uren op den openbaren weg bevonden. Nadat procesverbaal tegen hen was opgemaakt zijn zij Zondagmorgen in vrijheid gesteld, ^- Op Donderdag 7 November a.s, van 4 tot 7 uur (torentijd) zal in de consistorie kamer der Ned. Herv. Kerk stemming wor den gehouden ter vervulling van drie plaat sen in het kiescollege. Aftredende leden zijn de heeren C. Fun, S, den Braber en A. Re- mus Fz, Op de Openbare bewaarschool zal Woensdagmiddags ook les worden gehou den, inplaats van Zaterdagmorgen. In ver band met de kolen schaarschte.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1940 | | pagina 3