Familieberichten Rozelinn EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Vrijdag 28 december 2012 4 MARjONNE jOPSE Han en Riek Dane Cornelia Stavenisse, 25 december 2012 ARIE HAGE Stavenisse, 25 december 2012 MARjONNE jOPSE ARIE HAGE Stavenisse, 25 december 2012 jOKE SMIT V.D. BRAKEL MARjONNE jOPSE jOKE SMIT 23-12-2012 jAN PIETER DONKEN Stavenisse: Toni Hage-Dane Stavenisse: Piet MARjONNE jOPSE gemeente Tholen MARjONNE jOPSE Dikke kus xxx Xander, Nienke Vervolg familieberichten zie pagina 6. Stavenisse, 25 december 2012 Kerkstraat 8 4696 CE Stavenisse De afscheidsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden zaterdag 29 december om 10.00 uur in de Hervormde Kerk, Van der Lek de Clercqplein 2 te Stave- nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Wilhelminastraat 14 4696 BS Stavenisse Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 9.45 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die we van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn in nig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en allerliefste opa 18 september 1924 Stavenisse 1 december opa Boot 25 december opa Boerderij Waarom 25 december 2012 Bergen op Zoom Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-buurman Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig, maar in dierbare herinnering ge ven wij u kennis dat van ons is weggenomen onze lieve zwager Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend We wensen Toni, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met droefheid in ons hart, maar vervuld met dankbaarheid voor alle liefde waarmee zij ons omringde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en trotse over-oma De rouwdienst, voor familie en belangstellen den, zal gehouden worden maandag 31 decem ber om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Van der Lek de Clercqplein 2 te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Geboren, 27 juni 1935 Stavenisse Onze moeder en oma is thuis opgebaard waar dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. W. Dorst-de Vos Kees Dina Dorst en kinderen Bert Ria Dorst en kinderen Ad en Maja Arian en Dirk John en Kelly Mark en Paola Leny en Han Karin en René Tessa t Izaak van Haaften Mientje van Haaften Overleden, 26 december 2012 Bergen op Zoom Luna, Rafael Rijke ARIE HAGE echtgenoot van Toni Hage-Dane Luka jAN PIETER DONKEN weduwnaar van Maria Martina Donken jAN PIETER DONKEN gehuwd geweest met onze zus, schoonzus en tante Maria Martina Donken jOHANNA HENDRIKA MARIA SMIT-VAN DEN BRAKEL Joke Jacoba CJweüaJtruj—FdrerH ARIE HAGE echtgenoot van onze hobbyvriendin Toni Hage-Dane Collega's van Mijn man, onze vader en opa is opgebaard op de boerderij. Strassen (Luxemburg): Kees en Elke Ruben, Tijmen ARIE JOHANNES HAGE echtgenoot van Tona Marina Hage-Dane Stavenisse: Jaap en Anita Xander, Nienke Waarom onze lieve opa’s Nu schijnen er 2 prachtige sterren aan de hemel Wat zullen we onze opa’s missen kun- Hilversum 31 oktober 1938 Tilburg, 18 december 2012 Ton Haentjens Dekker 16 december 2012 Ton Smit Peter Tholen, 23 december 2012 Harm Smit De begrafenis heeft donderdag plaatsgevonden. Mijn lieve, lieve vriendin Tholen, 23 december 2012 Agnes Noteboom-Klune Sint-Maartensdijk: A.M. Jopse-van de Velde Tholen, 18 december 2012 Hanna Sint Philipsland, 18 december 2012 79 jaar. Stavenisse, 25 december 2012 23 december 2012 Tholen, 25 december 2012 in de leeftijd van 42 jaar. kleinkinderen Geen bloemen oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, Tholen, 25 december 2012 Tholen, 23 december 2012 De secretaris, S. Nieuwkoop De burgemeester, W. Nuis De afscheidsdienst zal gehouden worden heden vrijdag 28 december om 14.00 uur in het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Wij wensen Annie, Alette en Eric veel sterk te toe met dit verlies. Correspondentieadres: Familie Jopse Scholeksterlaan 12 4695 JG Sint-Maartensdijk Na de begrafenis is lie te condoleren. Geerard en Jacobine van Dijke-Reijngoudt Juliette, Annora en Marelice Oud-Beijerland: Allette Eric Henri gaf leven zusje gegeven Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Daniëlle en Wim Anthony en Sherda Jürgen en Wendy, Jordy Lotte Tholen, Zorgcentrum Ten Anker Stelberg 2 Correspondentieadres: Familie Bout-Donken, Verbrandestraat 31,4691 CL Tholen Correspondentieadres: Henriëttedijk 5 4675 PB Sint Philipsland Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Overleden 25 december 2012 Een mens te zijn op aarde is pijnlijk begenadigd zijn en zoeken, nooit verzadigd zijn is rusten in de aarden als alles is volbracht. Huub Oosterhuis Yvonne Koornstra-Smit Ruud Koornstra Bart, Eveline, Roos Mariëtte Smit Helmuth de Wit is overleden. Ik mis haar nu al. Peter en Aletta Tim, Bas en Mattijs John en Simone Marianne en Adriaan Willemijn en Megan Jonathan Joël Anita en Stefan Marjolein en Rini Eline Jan Piet en Else Kees en Anne-Wil Job Ben Rhodé Rianne en Carlos Noah en Kay Lucy en Marinus Amy en Lyam Kees Tholen, december 2012 Stavenisse, december 2012 Hartelijke groeten Marianne Plompen Bram en Gerrie de Mireille Geluk-Haentjens Dekker Arne Geluk Elisabeth, Tommie Maarten Haentjens Dekker Alica Haentjens Dekker-Kominkova Achterstraat 50 4675 BX Sint Philipsland 0167-572437 Ralf Leen Niels Jo en Bernhard Adrie en Wim Mientje en Izaak (in herinnering) Janny en Arie Olga en Leen weduwe van Anton Willem Smit God houdt zoveel van je, dat Hij je neemt zoals je bent maar Hij houdt teveel van je om je los te laten. We noemen haar Verdrietig zijn wij onze lieve opa Ooms, tantes, neven en nichten van de familie Van de Velde Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons nichtje Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze collega Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Intens verdrietig overlijden van ontroering hebben wij het overlijden op 23 de door ons zeer ge- Wij wensen haar moeder, haar zus en ver dere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de personeelsvereniging van de gemeente Tholen er gelegenheid de fami De Heere Die ons leven leidt Heeft ons op nieuw verblijd Hij spaarde leven en Ons werd een dochtertje en Wij verliezen in Marjonne een dige collega. Op 25 december werd door de Heere uit dit leven weggenomen onze geliefde zwager en oom Met gevoelens van fijne en in de leeftijd van Verdrietig, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve dap pere dochter, onze lieve zus en mijn tante Op de boerderij en haar akkers lag zijn leven Zij gaven hem vruchten, vreugd en ook veel zorg Maar met de vrijheid en rijkdom die hij daarin mocht beleven was het voor hem een keuze en rijkdom als geen ander Van vader op zoon en kinderen, zo wilde hij die liefde delen en verder geven Tholen: Maja van Zetten-Donken Bert van Zetten Wim Wilsing (in liefdevolle herinnering) Bram Bijl Tholen: Chris Donken Rianne Donken-Polderman Tholen: Anne-Marie Bout-Donken Arie Bout Klein- en achterkleinkinderen Geboren 23 september 1933 Renswoude: Huib Donken Jeannette Donken-den Boer Tholen: Anneke Bijl-Donken (in liefde volle herinnering) Onze gedachten gaan uit naar haar moeder, haar zus en verdere familie en wij hopen, dat zij de kracht en troost mogen ontvangen dit grote verlies te dragen. Met verslagenheid en kennis genomen van december 2012 van waardeerde medewerkster en verslagen zijn wij door het toch nog plotseling Wim de Jonge Corrie Schrier-Donken Dinnus den Engelsman Jan Knulst Adrie en Arie de Wild-Donken Huub Donken Wim en Willy Donken-van Dijke Nel en Kees Knulst-Donken Dinie Donken Johan Donken neven en nichten 9-6-1970 óindó 16 maart 2011 weduwe van TeuniS Jan S/mj, Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, attenties, telefoontjes, e-mails en bezoeken, tijdens de onderzoe ken, bij mijn operatie en ziekenhuisopname en bij mijn thuiskomst. Het is ons tot steun ge weest. Tevens willen wij ieder een een voorspoedig nieuwjaar toewensen. een lieve, zorgzame We wensen de kinderen en veel sterkte toe. Na weken van hoop en vrees hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten ne men van De dienst van Woord en Gebed zal plaats vinden D.V. zaterdag 29 december om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bern- hardstraat te Tholen. Wij verliezen in haar en goede collega. Wij wensen haar familie en haar dierbaren heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Na de begrafenis is er gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in het vereni gingsgebouw De Wingerd, Nieuwe Pad 1 te Tholen. om het overlijden van De Heere heeft, na een langdurige ziekte, toch nog onverwacht uit ons midden weg genomen onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader de afdeling Concernzaken van de gemeente Tholen, een dierbare, lieve vriendin. Wat een leegte zal ze achter laten. Heel veel sterkte voor allen die haar lief en dierbaar waren. Bij deze wil ik eenie der van u bedanken voor de kaarten, te lefoontjes en andere attenties tijdens mijn opname in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jou gehouden heb. Wij zijn Marjonne zeer dankbaar voor de wijze waarop zij vanaf 1 januari 2007 haar werkzaamheden als senior beleidsmede werkster communicatie voor de gemeente Tholen heeft verricht. Zij was daarin een voorbeeld voor velen. Jan Justine Pieter André Patrick Marjolein Louise Sietske Arco Belinda Koos Mo Lien Jaco Sjaak Jan-Willem Franck Johan Jenny Anja Peter Annemarie Wij wensen Toni, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Na een periode van ziekte, waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden onze collega Voor de dienst is er achterin de kerk gele genheid tot afscheid nemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ten Anker voor de liefdevolle verzorging. Wij wensen u een voorspoedig nieuwjaar.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 4