Vader en zoon Vermaas hebben mooiste duiven bij De Vredesduif Koos de Feijter stapt over naar de Veiligheidsregio Erik Verhage verrassend Thools kampioen bij jeugd én senioren ‘Vangst mosselzaad beste via bodem’ Ml® nu si Leo Fijen in Quirinuskerk ’Korten op huishoudelijke verzorging onaanvaardbaar’ Verrassende ontknoping bij tafeltennisstrijd in Sint-Annaland Bill OW j I Vier beschonken chauffeurs Tholen Liefhebbers treffen geen speciale voorbereidingen voor tentoonstelling Vrijdag 28 december 2012 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Op 1 januari Zeeuwse brandweerkorpsen samen Efficiënter Sint-Philipsland Drie weken B-klasse Jeugd Ieder afzonderlijk had al wel eens eerder de mooiste duif op de tentoonstelling van De Vredesduif. Maar dat vader Chris en zoon Rini Vermaas samen de twee hoofdprijzen pakken, is uniek. Het gebeurde zaterdag in Sint Philips land. Chris Vermaas had de mooiste duivin, Rini de mooiste doffer. Uitslagen Uitbreiding huis akkoord Reijngoudt kampioen Kerk koopt grond Lintbebouwing Bevestiging De meerderheid van de Thoolse gemeenteraad voelt niets voor het sturen van een brandbrief aan het rijk over het verminderen van de huishoudelijke verzor ging voor ouderen, chronisch zieken en gehandicapten. Annie Vogelaar (SP) diende er een motie over in. De huishoudelijke verzorging is van groot belang omdat ouderen dan zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. Apetrots Te voorbarig Aanbouw brandweerkazerne Brandweercommandant Koos de Feijter treedt vanaf 1 januari in dienst van de Veiligheidsregio Zeeland. Hij verlaat na bijna 32 jaar de gemeente Tholen. Met het in werking treden van de Veiligheidsregio is de gemeente lijke brandweer verleden tijd. De Feijter zal voortaan beurtelings in Tholen en Goes werken. De veertienjarige Erik Verhage schreef zaterdag in Sint- Annaland de Thoolse tafeltennistitel bij zowel de jeugd als de senioren op zijn naam. Dat kwam nooit eerder voor in de lange historie van dit sportevenement. Een langdurig applaus en de nieuwe Wellevaetebokaal waren de beloning voor de Anna Jacobiaan, die in competitie verband landelijk A speelt bij Tanaka in Etten-Leur. Bij de jeugd was hij al voor de vierde keer de sterkste. Laatste motie van het jaar van SP verworpen butterfly Bergen op Zoom. Chris (rechts) en Rini Vermaas met de mooiste duiven van de tentoonstelling. comb. 1. VERVOLG PL.NIEUWS ’s Morgens kwam de jeugd achter de Erik Verhage in actie tijdens de halve finale. De SP vreest dat de zorg nu voor een groot deel in handen wordt ge legd van mantelzorgers. En die staan volgens Vogelaar toch al on der druk. Dat leidt volgens haar tot overbelasting. Ze wees er op dat door de bezuiniging er 85.000 banen in de thuiszorg verloren zullen gaan, maar dat ook 45.000 Alpha-hulpen werkloos worden. Ook de GGD wijst volgens haar op de risico’s die de bezuinigin gen met zich meebrengen. Volgens haar zijn de betrokkenen vaak niet bij machte om te reageren op de voorgenomen maatregelen van het kabinet. De SP vindt het voorne men om de huishoudelijke verzor ging grotendeels al te schaffen on aanvaardbaar. De fractie verzocht b. en w. uit te zoeken wat de ge volgen zijn, een brandbrief te stu ren aan het ministerie van volks gezondheid, welzijn en sport, en publiekelijk afstand te neme van deze ’grove bezuiniging’. Wethouder Jan Oudesluijs noemde het een sympathiek gebaar, maar zei dat er nog geen goed beeld is van de bezuiniging, noch van de gevolgen voor de gemeente Tho- Hij voorspelde dat die ontwikkeling zich verder voort zou zetten. De voordelen van de schaalvergroting worden gezocht in efficiënter wer ken. Niet langer werkt elk korps af zonderlijk. De Feijter noemde toen het delen van elkaars kennis en er varing een positieve ontwikkeling. Wel sprak hij de vrees uit dat de af stand tussen het korps en de nieuwe baas, de Veiligheidsregio, groter wordt. Vanaf het nieuwe jaar zal de praktijk gaan uitwijzen hoe het uit pakt. len. ,,We hopen voor de kadernota meer duidelijkheid te hebben over het totaalpakket.’’ De wethouder zei dat de Vereniging Nederlandse gemeenten al gereageerd heeft op de aangekondigde korting op de huishoudelijke zorg, en ontraadde de motie. Jan Willem van Vossen, 14. Adrie Aarnoudse, 15. Leen Guiljam, 16. Ja cob Elenbaas. Zo fanatiek als in het verleden be drijft Chris Vermaas de duivensport niet meer (hij won er ooit een auto mee). Onder meer als gevolg van gezondheidsproblemen. Maar hij beleeft er nog altijd veel plezier aan en heeft zo’n veertig duiven zitten. ,,Zo lang het gaat, blijf ik meedoen. Vier jaar geleden heb ik nog een nieuw hok gebouwd.’’ Hij doet de nationale vluchten. Verder klokt hij indien nodig voor Rini in Sint Phi lipsland. Deze is serieus en prestatiegericht In de B-klasse deden liefst vijf spelers mee die geen lid zijn van een tafelten nisvereniging: Will van Iwaarden, Keetje Peeters, Colin Bolier, Jeroen Oosdijk en Leo Vroegop. In de poules waren er weinig verrassingen. In de kwartfinales toonde Chris Hage zich een echte cupfighter Hij drong door tot de halve finale, waar Job Moer- land hem een halt toeriep. In de ande re halve finale moest Eldert Besseling buigen voor Leontine Aarnoudse. Voor Moerland is de finale een beken de plaats. Vorig jaar stond hij hier te genover Bennie van Poortvliet. Nu was de zestienjarige Aarnoudse zijn tegenstander. Opnieuw greep Van Poortvliet naast de titel, door in drie games te verliezen van deze talentvol le jongedame die voor het eerst bij de senioren mee mocht doen en vorig jaar nog de Thoolse titel bij de meis jes op haar naam schreef. In de troostronde was Christel Vroeg- bezig. Trekt dagelijks drie uren uit voor de verzorging van zijn onge veer tachtig duiven. ,,Vanaf half mei breng ik ze onder regiem, om ze te prepareren voor de vluchten.’’ Net als zijn vader speelt Rini traditio neel weduwschap: alleen doffers gaan mee op de vluchten, duivinnen blijven thuis. De Sint Philipslander zet ze in op internationale vluchten, met ochtendlossing. ,,Er zijn zeven van die vluchten per seizoen. Een duif kan twee tot drie keer mee, dus moet je ze in groepjes verdelen. Van een vlucht over duizend kilometer is de hersteltijd langer dan van een over zeshonderd kilometer. Ik houd voor elke duif zo’n drie weken tus sen de vluchten.’’ Het is belangrijk om zo snel moge lijk te kijken wat de duiven aan kun nen, zegt Rini. ,,Als jaarling geef ik ze een keer mee naar Bordeaux of Narbonne, dan zijn ze in één dag thuis. En zo selecteer ik verder.’’ Vorig jaar leverde zijn werkwijze het landelijk kampioenschap op de fond op bij de ZLU (Zuid Limburg se Unie). ,,En dit seizoen ben ik ne gende in dezelfde categorie.’’ De duif die bij De Vredesduif de mooi ste doffer is, heeft er inclusief de oe- fenvluchten 4200 kilometer op zit ten. Het twee jaar oude beestje eindigde op de vlucht uit Bordeaux nationaal rond plaats 230. De uitslagen van de tentoonstelling zijn als volgt. Oude doffers: 1. comb. Reijn- goudt, 2. Corry Walpot, 3. J.C. Ver wijs, 4. I. Quist, 5. M. Meijer. Jarige doffers: 1 (mooiste doffer) en 3. R. Vermaas, 2. comb. Reijn- goudt, 4. comb. Vermaas, 5. comb. Hoek. Jonge doffers: 1, 4 en 6. K. van Dommelen, 2 en 7. R. Vermaas, 3. comb. Vermaas, 5. comb. Hoek. Late doffers: 1. M. Meijer. Oude duivinnen: 1comb. Vermaas (mooiste duivin), 2. gebr. Reijn- goudt, 3. J.C. Verwijs, 4. Corry Wal pot. Jaarling duivinnen: Hoek, 2. J.C. Verwijs. Jonge duivinnen: 1. comb. Ver maas, 2 en 7. comb. Hoek, 3 en 4. Jac. Reijngoudt, 5. gebr. Ligtendag, 6. R. Reijngoudt. op de duidelijke winnaar. Zij mocht het gezin Vroegop van de kerststaaf laten proeven. Eindstand: 1. Leontine Aarnoudse, 2. Job Moerland, 3. Chris Hage, 4. El- dert Besseling, 5. Colin Bolier, 6. Jo chem v.d. Klooster, 7. Jan Hendrikx, 8. Bram Boogaard, 9. Christel Vroeg- op (winnaar troostronde), 10. Will van Iwaarden, 11. Jeroen Oostdijk, 12. Leo Vroegop, 13. Keetje Peeters. De helft van zijn duiven is eigen kweek, hetzelfde soort als van zijn vader. ,,De andere helft komt van Marco Meijer, en van een duivin van Walter v.d. Meulen.’’ Als Rini Vermaas er duiven bij haalt, zoekt hij het nooit ver van huis. ,,Dat hoeft niet als je iemand als Ko van Dommelen in de club hebt’’zegt de Sint Philipslander. Mosselzaad oogsten via de bodem van de Waddenzee brengt nog altijd meer op dan via mosselzaadvangin- stallaties (mzi’s). Dat is de mening van mosselvisser Arthur Oostinga uit Tholen, die samen met neven Wim, Johan en Daan Schot op de kotter TH4 vaart. De vissers heb ben eind augustus mosselzaad ge oogst van hun mzi’s in de Ooster- schelde. Dat zag er goed uit, zegt Oostinga, maar de opbrengst is bij lange na niet voldoende om alleen zaad van de mzi’s te vangen. Vol gens hem zijn mosselvissers voor lopig nog grotendeels afhankelijk van mosselzaad uit de Waddenzee, waar de afgelopen weken op gevist is. Alleen kan dat straks niet meer. Alle mosselvissers moeten in 2020 op een andere manier aan hun mos selzaad zien te komen dan via de Leo Fijen, bekend als presentator van het tv-programma Kruispunt, komt op donderdag 17 januari om half acht ’s avonds naar de Quirinuskerk in Halsteren. Deze kerk is onderdeel van de Sint Christoffelparochie, waar ook Oud-Vossemeer en Tholen onder vallen. Fijen spreekt over over rouw en afscheid, en dat thema is mede ge kozen vanwege het herdenkingsjaar van de watersnoodramp van 1 febru- De welstandscommissie ging don derdagochtend akkoord met het uitbreiden van de woning Gladio lenstraat 9. Het gaat om een kleine aanbouw. De ramen in de aanbouw zijn afgestemd op de ramen van het huis. De gevel wordt gebroken wit, de plint antracietgrijs, ramen, ko zijnen en deuren worden van hard hout gemaakt. Op het dak komen pannen van beton. ari 1953. Belangstellenden zijn te vens in de gelegenheid om vragen te stellen aan Leo Fijen. Het behoud van boerenschuren is wat de stichting Dorp, Stad Land nastreeft met het project Toekomst voor Zeeuwse schuren. De provin cie geeft er 2500 euro subsidie voor. Kees Reijngoudt is zaterdag na elf wedstrijden, 900 centimeter vis en 775 punten, kampioen geworden bij visclub De Makreel. De laatste wedstrijd werd vervist aan de dijk bij Zijpe. Van de achttien deelne mers vingen er drie vis. Huibert Hoek won deze wedstrijd met een bot van 29 cm, de tweede plaats was voor Hans v.d. Ree met 22 cm. Jeroen den Engelsman wist een bot van 21 cm aan de haak te slaan. Hij werd derde. Tijdens het vissen dachten de vissers een zeehond te zien zwemmen. Later bleek het om een vos te gaan. Die was mogelijk vanaf Bruinisse overgestoken. De eindstand van het kampioenschap: 1. Kees Reijngoudt 775 p.; 2. Irec Kmiecik 756 p.; 3. Pieter Verwijs 744 p.; 4. Hans v.d. Ree 741 p.; 5. Sjaak v.d. Maas 740 p.; 6. Ton Ver wijs 733 p.; 7. Bram Kosten 732 p.; 8. Cennie Reijngoudt 730 p.; 9. Johan Geense 724 p.; 10. Coen Noordhoek 721 p.; 11. Jan Datthijn 700 p.; 12. Jaantje Datthijn 684 p. Jeugdkampioen is Marc-Jan v.d. Maas met 760 punten en 394 cm vis. De tweede plaats is voor Yan nick Kosten met 744 punten en 58 cm vis. Derde is Carlo Hoek met 578 punten en 214 cm vis. Marc Kosten eindigde vierde met 446 punten en 21 cm vis. Hekkensluiter bij de jeugd is Friso Kosten met 177 punten. De langste vis van het seizoen is dit jaar gevangen door Bram Kosten: een geep van 69 cm. Bij de jeugd ving Carlo Hoek een geep van 68 cm. Op 1 februari om half acht is in café ’t Durp de prijs uitreiking en jaarvergadering. De Gereformeerde Gemeente heeft de 335 m2 erfpachtsgrond waar de kerk in de Voorstraat op staat, ge kocht. Eeuwenlang rustte het recht van erfpacht op dit perceel, evenals op andere stukken grond in de Voor straat. Enkele jaren geleden werd hierover nog een proces gevoerd toen de erfpacht een probleem bleek bij de verkoop van een woning. Het verlenen van een hypotheek is dan soms een obstakel omdat er minder zekerheid is. De Gereformeerde Ge meente had nu de mogelijkheid om de grond tegen een betrekkelijk gunstige prijs te kopen, waarmee de erfpacht voorgoed van tafel is. De fracties van de CU en ABT gin gen donderdag alsnog akkoord met het voorstel om de ruimte-voor- ruimteregeling toe te passen op het perceel Langeweg 62 in Anna Jaco- bapolder. Jaap Hage zei namens de CU dat hij het voorstel steunt. Hij zei dat de bouw van woonhuizen daar goed past. De CU kwam tot de wijziging van het standpunt na am pel beraad met de ZLTO. De CU heeft zich van meet af aan gekeerd tegen het onttrekken van landbouw grond voor woningbouw. Maar dit past volgens Hage in de lintbebou wing. Ook Han van ’t Hof van ABT steunde het voorstel. Ook ABT wil geen burgerwoning in agrarisch ge bied zien komen. Maar ook vanwe ge het feit dat de woningen passen in de lintbebouwing, ging de fractie akkoord. In de morgendienst van 13 januari worden J.A. van der Sar en dhr. Burghout bevestigd als respectieve lijk diaken en ouderling van de Her vormde Gemeente. Tevens wordt dan afscheid genomen van ouder ling Den Braber. doen. De poulewedstrijden kenmerkten zich door strijd en spanning. Vaak waren het finales op zich. In de kwartfinales maakten bijna alle kanshebbers hun kandidatuur waar. Remco Vroegop ging ten koste van teamgenoot Anné van Dijke door naar de halve finale, en Harm Westdorp plaatste zich door Kees van Poortvliet te verslaan. In de andere kwartfinale was Mathijs v.d. Graaf te sterk voor Peter Hendrikx. Van der Graaf pepte zich de hele mid dag op met luide kreten, zodat ieder een kon horen wanneer hij weer een punt had gemaakt. Jeugdkampioen Erik Verhage moest het opnemen te gen zijn vader Ad. Dan denk je dat je als geroutineerde vader het spelletje van zoonlief wel kent, maar niets bleek minder waar. Ook Erik ging door naar de halve finale, waar hij Mathijs v.d. Graaf ontmoette. Deze had evenmin een antwoord op het spel van de jeugdige Anna Jacobiaan, zodat laatstgenoemde iedereen ver raste door zich voor de finale te plaat sen. Remco Vroegop was in zijn hal ve finale te sterk voor Harm Westdorp, zodat hij zich voor het tweede achtereenvolgende jaar fina list mocht noemen. Vier automobilisten van de 171 die tussen vrijdagavond acht uur en zaterdagmorgen vijf uur wer den onderworpen aan een alcohol controle in Tholen hadden een glaasje teveel op. Onder hen wa ren twee beginnende bestuurders, waarvoor een lager toegestaan al- Hij gaat risicobeheersing voor het gebied Tholen en Bevelanden doen. ,,Minder taken, maar over een gro ter gebied,’’ zegt hij desgevraagd. Voor de vrijwilligers wordt hij aan spreekpunt van de negen korpsen in Tholen en Reimerswaal. Het is het gevolg van de schaalvergroting. Al le dertien Zeeuwse korpsen worden voortaan door de Veiligheidsregio aangestuurd. Begin dit jaar vertelde De Feijter aan deze krant dat er steeds meer bijstrand wordt ver leend aan ander korpsen. In 2011 was dat 23 keer, in 2006 was dat nog maar vier keer. De toename wordt toegeschreven aan de verbe terde samenwerking met Goes en coholpromillage geldt. Ook in de buurt van Halsteren werden er blaastesten afgenomen. Op de Eendrachtweg, ter hoogte van de Steenbergseweg naar Lepelstraat, werden 62 bestuurders gecontro leerd. Daarvan hadden er drie te veel gedronken. bodem van de Waddenzee. Daar voor is een convenant ondertekend met onder andere milieuorganisa ties. De mzi’s brengen nog teveel bezwaren met zich mee en kunnen volgens Oostinga de bodemvisserij nog niet volledig vervangen. Er zal gezocht moeten worden naar ande re oplossingen. De mzi’s zijn ar beidsintensief en er is volgens Oos- tinga meer ruimte nodig dan er beschikbaar is. ,,De Oosterschelde is groot, denken veel mensen, maar de mzi’s zijn aan veel regels gebon den. Zo moeten ze 150 meter uit de vaargeul liggen en het kan ook niet overal, want de bodem moet aan bepaalde voorwaarden voldoen. Ook heb je rekening te houden met watersporters. Je kunt niet zomaar de hele Oosterschelde vol leggen met mzi’s.” Het publiek op de tribunes maakte zich op voor een verrassende finale tussen Remco Vroegop (eersteklasse speler) en Erik Verhage (landelijk-A speler). Vroegop had het voordeel van een thuiswedstrijd, met publiek dat veel op zijn hand was. Verhage moest het doen met de steun van vader Ad op de tribune. De eerste game was met 6-11 voor Vroegop, de tweede ging met 11-9 naar Verhage. Vervol gens pakte Vroegop met 10-12 nipt de derde game. De druk lag nu bij Verha- ge, die nog twee games moest pakken om de finale te winnen. Hij bleef kalm zijn eigen spel spelen en vol bracht dit huzarenstukje met 11-6 en 11-9. Daarmee was zijn tweede Thoolse titel op één dag een feit. Va der Ad was apetrots. Zijn zoon pakte op 14-jarige leeftijd een titel waar hij zelf al tientallen jaren vergeefs voor Ook vorig jaar had Chris Vermaas, die samen met zijn vrouw Riet als combinatie aan de vluchten mee doet, de mooiste duivin bij De Vre desduif. ,,Maar nu is het een andere duif dan vorig jaar. Het is een kweekduif.’’ Wel een beestje met een imposante stamboom: pa vloog ooit een derde prijs internationaal van Bordeaux, opa eerste nationaal van Pau. De Sint-Annalander treft geen speciale voorbereidingen voor een tentoonstelling, zegt hij. ,,Ik stook niet extra in het hok.’’ Zoon Rini doet dat evenmin. ,,Eten geven, het hok schoonmaken, dat is het’’, vult hij aan. Het enige extra is de pootjes schoonmaken. Zeker nu het deze weken zo’n vochtig weer is. Die nattigheid is er ook de oorzaak van dat de conditie van de duiven over het algemeen wat minder is dit keer. Dat neemt niet weg dat de bei de mooiste duiven door de keur meester met 92,25 punten werden bedeeld. De vogels zitten te pron ken in hun met een slinger versierde Ook de andere fracties voelden er niets voor. Rina Ligtendag (CDA) was het eens met Oudesluijs. Ook zij noemde de motie sympathiek, maar er is volgens haar nog te weinig bekend over de gevolgen. Zij wilde de kwestie eerst via de eigen partijleden in de Tweede Kamer aan de orde laten stellen. Jaap Hage (CU), Hans Boulogne (ABT), Gré Boelhouwers (VVD), Peter Kraamer (SGP) en Henk Nieuwenhuis (PvdA) vonden het te vroeg of te voorbarig. En zo strandde de motie van de SP, de laatste van het jaar, tijdens de stemming. Met twee stemmen voor en zestien stemmen tegen (er ontbraken twee PvdA’ers en één SGP’er). Voor het seniorentoernooi meldden zich in De Wellevaete 29 deelnemers, waaronder vier dames. Het gros uit Sint-Annaland, waar de organiseren de vereniging Smash ’76 is gehuis vest. Ze werden over twee klassen verdeeld: zestien in de A- en dertien in de B-klasse. Vooraf was al duide lijk dat er een nieuwe Thoolse kam pioen zou komen. Want titelverdedi ger Johan Snoep uit Woerden (Smash-lid en de laatste drie jaar win naar) ontbrak. Net als tienvoudig win naar Christian van ’t Hof. Laatstge noemde kan door werk en studie momenteel niet trainen, maar hoopt na de zomervakantie de draad weer op te pakken. Ook titelkandidaat Merijn v.d. Kloos ter moest wegens een blessure afmel den. De grote vraag was daarom wie nu de titel zou pakken: Anné van Dij- ke, Remco Vroegop, Ad Verhage of misschien Harm Westdorp die in een toernooi altijd kan pieken? Niemand hield rekening met de jeugdkampioen Erik Verhage, die ook mee mocht heeft gestreden. Peter Bazen kon genieten van de kerststaaf die hij als winnaar van de troostronde mee naar huis mocht ne men. De prijzen werden uitgereikt door Kees Vroegop, die al vanaf 1979 de toernooileiding in handen heeft. De eindstand: 1. Erik Verhage, 2. Remco Vroegop, 3. Harm Westdorp, 4. Mathijs v.d. Graaf, 5. Ad Verhage, 6. Anné van Dijke, 7. Kees van Poortvliet, 8. Peter Hendrikx, 9. Peter Bazen (winnaar troostronde), 10. Marnix v.d. Graaf, 11. David van Driel, 12. Bennie van Poortvliet, 13. B. en w. hebben besloten om de brandweerkazerne te vergroten. Er is een ruimteprobleem, vooral voor douchegelegenheid en toilet ten. kooitje in de zaal op de verdieping van café ’t Durp. Er zijn 108 duiven ingebracht voor de tentoonstelling, ruim dertig min der dan vorig jaar. Chris heeft twee eerste prijzen - bij de oude en de jonge duivinnen - behaald, een der de en een vierde prijs. Rini pakte een eerste, tweede, derde en een ze vende prijs. tafel in de sportzaal. In de hoogste klasse werden de deelnemers samen gevoegd tot een groepje van vijftien. Ze gingen in poules van start, waar bij de besten doorgingen naar de vol gende ronde. De verliezers speelden ook verder in een zogenaamde troostronde. Erik Verhage verdedigde zijn titel, die hij vorig jaar voor de derde keer in de wacht sleepte. Maar hij moest rekening houden met sterke concur rentie van o.a. Joost van Dijke, Johan Aarnoudse en Jelmar Elenbaas. De grote vraag was of zij het afgelopen jaar progressie genoeg hadden ge maakt om een bedreiging te vormen. En ze maakten hun favorietenrol waar. Jelmar Elenbaas kwam verras send in de finale tegen Verhage door in een spannende halve finale te win nen van Johan Aarnoudse. Verhage plaatste zich voor de finale door Joost van Dijke te kloppen. De fina listen hadden elkaar eerder in de poule getroffen, waarbij Verhage als winnaar uit de bus kwam. Ook in de finale bleek hij te sterk voor Elen- baas. Na twee games was de stand nog gelijk, maar de derde en vierde game trok de Anna Jacobiaan met 14-12 en 13-11 naar zich toe. Hij mocht dan ook de nieuwe gouden Tababokaal mee naar huis nemen. In de strijd om de derde plaats, tus sen Johan Aarnoudse en Joost van Dijke, kwam laatstgenoemde met opgeheven hoofd als winnaar van achter de tafel. Sander Zwagemaker mocht zich winnaar van de troostronde noemen. Eindstand: 1. Erik Verhage, 2. Jelmar Elenbaas, 3. Joost van Dijke, 4. Jo han Aarnoudse, 5. Anthonie Verloop, 6. Martijn Keur, 7. Sander Zwage- maker (winnaar troostronde), 8. Hans van Eenennaam, 9. Arne Fase, 10. Jelle Verloop, 11. Mario Elen- baas, 12. Rens v.d. Doel, 13. Martijn v. ’t Hof, 14. Harm de Rooij, 15. Pie ter de Rooij. In de B-klasse was het aantal deelne mers met twaalf slechts de helft van vorig jaar. Hier won Geert van Een- ennaam zijn eerste Thoolse titel, ten koste van John Guiljam. Naomi van ’t Hof won de troostronde. Eindstand: 1. Geert van Eenennaam, 2. John Guiljam, 3. Hannes Besse- ling, 4. Bart Moerland, 5. Arjen Elenbaas, 6. Petran Guiljam, 7. Ru ben Versluijs, 8. Johan Fase, 9. Nao mi van ’t Hof, 10. Stefan van ’t Hof, 11. Eva Duine, 12. Ruben van ’t Hof. Voor de zesde keer had het toernooi het bedrijf Logus als hoofdsponsor. De bij de prijsuitreiking aanwezige directeur Leon de Kok verlengde die sponsoring met drie jaar. De prijswinnaars van het Thools tafeltenniskampioenschap. Vooraan v.l.n.r. Peter Bazen, Leontine Aarnoudse, Christel Vroegop, Job Moerland en Chris Hage. Daarachter staan v.l.n.r. Harm Westdorp, Remco Vroegop en Erik Verhage. (foto Adrie Aarnoudse) n y*n’ 7Q ^1 ;v

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2012 | | pagina 11